Horoskop 2023 Ryby

Hlavná Navigácia - Horoskop na rok 2023 Ryby:

Ročná predpoveď pre znamenie zverokruhu Ryby osvetľuje novinky prichádzajúce s novým rokom 2023. V tomto prehľade si rozoberieme fakty o znamení Ryby i to, ako Horoskop a rok 2023 poznamená vašu prítomnosť i vývoj budúcnosti.


Horoskop predstavuje Ryby na rok 2023 - 2024

Jupiter ako sekundárny vládca znamenia zverokruhu Ryby, sa počas roka 2023 pohybuje znamením baran. Neskôr sa v retrográdnom pohybe pohybuje Býkom. Neptún je už dlhodobo uložený v znamení Ryby. Rovnako tak Neptún pôsobí v Rybách aj počas celého roka.

Astrológia i ročný Horoskop 2023 považuje vodu za vládnuci element každej rybe. Je to prvok neustáleho pohybu. Vodný element zdieľajú ryby s ďalšími dvoma znameniami zverokruhu. K vodným znameniam sa teda radia nielen ryby, ale aj znamenia zverokruhu rak a škorpión. Aj keď tieto tri znamenia zdieľajú spoločný element, horoskop 2023 bude pre všetky 3 znamenia rôzny.

Práve vďaka typickému živlu Rýb Horoskop o tomto znamení hovorí, že je príliš emotívne. Ryby sa však dokážu jednoduchšie vyrovnať s utrpením, alebo smútkom, než iné znamenia zverokruhu. Častokrát sú práve ryby tým znamením, u ktorých hľadajú ostatní radu, pomoc a podporu. Navyše, Ryby dokážu iným častokrát pomôcť s riešením emocionálnych problémov, popisuje Horoskop osobnosti 2023. Je to tým, že element voda robí z vodného znamenia radcu a terapeuta.

Horoskop 2023 ryby vraví, že práve tento element bude dôležitý pre celý rok. Dáva vám možnosti kreatívne sa vyjadriť. Navyše, pri priaznivých astrologických aspektoch roka vám dáva i Horoskop Ryby 2023 do daru talent, ktorý využijete vo svoj prospech. Rybám prepožičiava vodný element energiu na celý rok 2023. A hlavne v druhej etape roka, a v jeho strede, kedy astrologické aspekty predpovedajú Rybám náročnejšie chvíle.

Horoskop opisuje sezónu Rýb na rok 2023

Sezóna Rýb sa začína 18. februára, pripomína veľký Horoskop Ryby. Aj v roku 2023 oslavuje každá ryba svoje narodeniny. Sezóna rýb sa skončí 20. Marca 2023. Práve v rozmedzí uvedených dátumov oslavujú ryby narodeniny. Či už ste rybou vy, alebo máte priateľa narodeného v tomto znamení, tohtoročným narodenínám iste venujte pozornosť. Radí Horoskop lásky na rok 2023 Ryby.

Navyše, astrologické aspekty tohto obdobia sa zdajú byť mimoriadne priaznivé, čo vníma i Horoskop Ryby 2023. Väčšina astrologických energií pôsobí na prvý a druhý dom v sezóne rýb, hovorí ročný prehľad pre Ryby 2023. To znamená, že ryby rýchlejšie napredujú. Očakávajte tiež lepšie podmienky vo financiáchich a v osobnom raste.

Za vládcu znamenia považuje Horoskop a astrológia dve planéty. V prvom rade hovorí astrológia i horoskop Ryby o planéte neptún. Neptún je horoskopom považovaný za hlavného vládcu rýn. Planéta neptún je v astrológii prepojen8 svojimi vibráciami s Rybami. Ovplyvňuje túžbu po pravde. A preto nenávidia lži. Je to planéta dôvery a viery.

Emócie spája Horoskop Ryby 2023 s budúcnosťou

Emocionálne pole neptúnu je veľmi krehké. Keď Neptún pôsobí vibrovaním na isté znamenie zverokruhu môže znamenať väčšiu precitlivelosť. V roku 2023 hovorí horoskop o umiestnení neptúnu v prvom astrologickom dome, vo vašom znamení zverokruhu. To ešte viac posilňuje jeho vibrovanie smerom k vášmu znameniu.

Z tohto pohľadu je zrejmé, že Ryba bude aj v tomto roku citlivejšie vnímať okolie. Neptún zas rovnako, ako vodný element podporuje vývoj talentu u Rýb. Z tohto opisu považuje Horoskop Ryby 2023 za zrejmé, že si v roku 2023 uvedomíte, akým smerom by ste sa mali uberať. Hlavne v práci a v dlhodobých cieľoch.

Okolo práce sa váš život točí hlavne v úvode, a v závere roka, vníma ročný Horoskop 2023. Vtedy astrologické aspekty predpovedajú najväčší zásah kozmickej energie na kariérne napredovanie a rozhodovanie.

Aj Juipiter vplýva na ročný Horoskop Ryby na rok 2023

Sekundárnym vládcom vášho znamenia je jupiter. Jupiter je zároveň vládnucou planétou strelca. Niekedy sa môže prejaviť priaznivo, inokedy zlomyseľne. Táto planéta je spojená s úspechom. So schopnosťami vášho znamenia zverokruhu, definuje Horoskop na rok 2023. Astrológia i vás horoskop považuje jupiter za planétu očakávaní a progresie. Za planétu, ktorá podporuje pozitívne okolnosti.

V roku 2023 sa jupiter presúva zo znamenia baran do znamenia býk. Bude teda prechádzať 2. a 3. astrologickým domom rýb. Či už v priamom, alebo neskôr v retrográdnom procese. Viac o tom, ako sekundárny vládca rýb zasiahne vaše emócie, a v tomto prípade hlavne financie, sa dozviete vo finančnom horoskope na rok 2023 ryby.

Neptún aj jupiter sú planéty, ktoré teda v aktuálnolm roku ovplyvnia vnímanie seba samého, ale aj rodiny a finančných záležitostí a zároveň aj horoskop. Ostatné planéty, ako je napríklad umiestnenie merkúru, saturnu, venuše, slnka alebo lunárny nov či spln, budú tiež vplývať na váš rok 2023. Kozmické sily vplývajú nielen na Horoskop Ryby, no aj na výber toho, ako sa v dôležitých životných situáciách rozhodnete, a ako budete v roku napredovať.

Aj lásku Ryby zasiahnú energie na tento rok.

Horoskop lásky 2023 ryby hovorí aj o najsilnejšej kompatibilite vo vzťahoch rýb. Viaceré ryby uvažujú o tom, ako sa bude vyvíjať manželstvo, dlhodobé vzťahy, alebo vzťahy nezadaných rýb. V tomto smere hovorí horoskop 2023 Ryby o najsilnejšej pozitívnej kompatibilite so znameniami zverokruhu kozorožec, panna a býk. S uvedenými znameniami dosahujete podľa horoskopu najsilnejšiu kompatibilitu po celý rok 2023.

Na rok 2023 veští Horoskop Lásky 2023 Ryby najslabšiu kompatibilitu v láske so znameniami lev a blíženci. Navyše, s uvedenými dvoma znameniami zverokruhu vás počas negatívne aspektovaných astrologických pohybov čakajú aj hádky, nedorozumenia, alebo komplikácie vo vzťahu.

Napríklad v druhej dekáde augusta a v prvej časti septembra veští veľký Horoskop 2023 Ryby planétu Merkúr pohybujúcu sa siedmym domov. V tomto prípade rušivo pôsobí na každú rybu a jej ľúbostné vzťahy. A najsilnejšie zapôsobí Merkúr a Horoskop 2023 práve na vzťahy so znameniami lev, blíženci, váhy, vodnár. Uvedené vzťahy môžu byť narušené, rozvrátené.

Horoskop na rok 2023 skúma vzťahy Ryby

Čo sa týka priateľských alebo rodinných vzťahov, najväčšiu oporu nachádzate podľa horoskopu u štyroch znamení: Ryby, Panna, Kozorožec, a u ďalšieho človeka, ktorý je narodený v znamení Kyby. Všetky tieto znamenia vám poskytujú dobrú radu i oporu. V komplikovaných životných okamihoch nájdete najväčšiu podporu u znamenia Ryby. To sa u Rýb považuje za najdôležitejšie znamenie pre rok dvetisícdvadsaťtri.

Rovnako sa za dôležité znamenie považuje aj ďalšia ryba, s ktorou tvoríte perfektné duo. Nielen pre priateľské vzťahy. Horoskop odhaduje v týchto spojeniach aj vynikajúce rodinné putá, ale aj pre pracovné povinnosti.

Nezadaným Rybám horoskop prorokuje najkomplikovanejšie vzťahy so znamením zverokruhu blíženci. Ak začnete vzťah s týmto znamením je veľmi pravdepodobné, že na vás čakajú komplikované chvíle v láske. A najmä vtedy, ak sa vzťah začne počas pohybu retrográdneho merkúru alebo venuše, približuje veštbu Horoskop lásky Ryby 2023. Viac o tom, kedy nastávajú pohyby retrográdnych planét sa dočítate aj v závere tejto časti horoskopu.

Aromaterapia liči telo aj dušu Ryby na rok 2023

Aromaterapia zohráva tiež dôležitú úlohu v horoskope a v podporovaní zdravia, ale aj celkovej vitality rýb. V tomto roku by ste mali mať k dispozícii jazmínový a pomarančový olej. Tieto oleje sa spájajú s aromaterapiou roka a s predpoveďou horoskopu 2023. Z tohto pohľadu dokážu podporiť vaše zdravie. Dokážu vás povzbudiť i vtedy, ak vám chýba energia. Alebo je na vašich pleciach viac povinností, než dokážete uniesť.

Horoskop 2023 Ryby vraví, že každý z vás by sa mal obklopiť farbou zelenou. Táto farba je navyše prepojená so srdcovou čakrou, ktorá môže byť v roku dvetisíc dvadsaťtri zablokovaná. Pri pohľade na astrologický graf a ročný horoskop 2023 pre znamenie ryby veštkyňa sibyla hodnotí, že vo vašom živote môže byť najviac zablokovaná srdcová čakra. Tá môže byť zodpovedná za viaceré psychické, ale aj fyzické bolesti. To, ako správne pracovať so srdcovou čakrou, ako ju odblokovať a liečiť, skúma horoskop zdravia 2023 Ryby, v záverečnej časti tohto veľkého ročného horoskopu.

Priateľské znamenie je v roku 2023 napojené na súcit a intuitívne konanie. Je to vďaka umiestneniu neptúnu vo vašom prvom astrologickom dome. Umiestnenie vášho vládcu v tomto dome vám dáva obrovskú múdrosť, jemnosť,a veľmi silné priateľské vyžarovanie.

Horoskop považuje i Neptún za podstatný pri predpovedi budúcnosti

Umiestnenie neptúnu v 1. astrologickom dome má priamy vplyv na osobnosť ryby. Veľký horoskop na rok 2023 naznačuje, že vaša povaha bude pevná. Budete sa však spoliehať aj na duchovné základy. Viera, a dôvera zastupujú v celom roku 2023 silné miesto vo vašej mysli i duši. Pozor však na negatívnu stránku umiestnenia tohto neptúnu, dodáva ročný Horoskop budúcnosti Ryby 2023.

Počas celého roku by ste mali stáť nohami pevne na zemi. So správnym vnímaním toho, čo je okolo vás, pomáha Rybám správne harmonizovaná srdcová čakra. Čo sa týka pracovných povinnosti, môžu vám chýbať konkrétne ciele. Preto vám horoskop 2023 v tomto ohľade radi využiť retrográdne pohyby planéty merkúr na premýšľanie o budúcnosti. Tiež na hodnotenie minulých neúspechov.

Na 2023 neptún cez veľký Horoskop Ryby predpovedá, že budete vyhľadávať podporu ostatných ľudí. Bojovnú povahu vám prepožičiava mars v 5. dome, hneď od 25. marca, a neskôr v závere roka. Táto povaha marsu podporuje každého človeka v 12. znamení, aby správne nasmeroval svoj život. Aby sa nebál vykročiť vpred za úspechom, dodáva ročný Horoskop Ryby 2023.

Aké negatívne a pozitívne energie čakajú na Ryby? O tom hovorí nasledujúci Horoskop 2023, ktorý predzvestuje zlé a dobré energie ovplyvňujúce budúcnosť Ryby.

ČLÁNOK HOROSKOP 2023 Ryby POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE ->


Ďalšie Horoskopy pre Ryby


Horoskopy 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:


Retrográdne energie pôsobiace na Horoskop 2023 Ryby

Horoskop 2023 Ryby & Merkúr

Horoskop 2023 Ryby | Venuša

Horoskop 2023 Ryby & Mars

Horoskop planéty Jupiter v cúvajúcom smere

Horoskop Ryby 2023 | Saturn

Horoskop Ryby 2023 a Urán

Horoskop 2023 Ryby a Neptún

Pluto cúvajúce a Horoskop 2023 Ryby

Horoskop 2023 Ryby - Láska, Zdravie, Práca a Financie 2023


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:


Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com