čínsky horoskop

Sedí vám čínska charakteristika znamenia a horoskopy v Číne?

horoskop odporuca

Charakteristika a Horoskop podľa krajiny vychádzajúceho Slnka

charakteristika čínskych znamení a čínsky horoskop

Spoznajte charakteristiku svojho znamenia podľa tradičného čínskeho zverokruhu. Charakteristika a Horoskop je nesmierne presný s hlbokými koreňmi tradícií. Každé znamenie, ktoré opisuje charakteristika čínskeho znamenia má podľa čínskych tradícií špecifické vlastnosti a charakteristické črty. Čínsky charakteristika vášho znamenia zverokruhu vás prekvapí. Taktiež, ako klasický horoskop, aj horoskop podľa čínskych tradícií ponúka 12 znamení, ktoré sú zoradené podľa roku narodenia. Ich horoskopy sú v tomto podobné. Čínske horoskopy však neposudzujú deň narodenia tak, ako horoskopy u nás.

Viete aké znamenie prisudzuje čínsky horoskop vám a aká je vaša charakteristika? Horoskopy nie sú v každom kúte sveta rovnaké. Stačí ak poznáte svoj rok narodenia, podľa ktorého si jednoducho vyberiete znamenie, v ktorom ste sa narodili. Takto jednoducho funguje charakteristika čínskeho znamenia a týmto sa líši od toho klasického. Niektorí ľudia tvrdia, že práve čínsky horoskop a jeho charakteristika znamení je presnejšia, ako tá klasická. Predsa len, charakteristika čínskeho znamenia má skutočne hlboké korene sovjej minulosti a preto je možné, že aj práve vám sadne charakteristika vášho znamenia podľa čínskych horoskopov viac, ako tá klasická, ktorú poznajú ľudia v Európe a Amerike. Horoskopy sa tak môžu kombinovať a spoznáte tak rôzne kultúry.

čínsky horoskop a osobná charakteristika čínskych znamení

Čínska tradícia hovorí o tom, že každé znamenie sa opakuje 1x za 12 rokov. To však znamená, že znameniam sú prisudzované roky, nie dni a mesiace narodenia. V tomto je čínsky horoskop rozdielny v porovnaní s naším, ktorý pozná snáď každý človek okolo vás. Podľa toho, akému zvieraťu patrí konkrétny rok, určuje čínsky horoskop tiež charakteristiku jednotlivých rokov. Zaujímavosťou charakteristiky znamenia podĺa tohto horoskopu je, že každé znamenie sa ešte delí na 5 podkategórií, ktoré sú z hľadiska rokov tiež rozdelené. Čínsky horoskop pozná podkategórie:

  • Drevo,
  • Oheň,
  • Zem,
  • Zlato,
  • Voda.

Podľa týchto podkategórií ešte charakteristika čínskeho znamení delí znamenia a prisudzuje sa im 1 z piatich prvkov. Práve toto rozdelenie najbližšie charakterizuje jednotlivých ľudí.

Povedzme napríklad, že váš rok narodenia je 1983. Čínske horoskopy horovia, že ste sa narodili v znamení Prasa a podľa podkategórie vám čínsky horoskop prisudzuje znamenie Prasa s elementom Voda. V tomto prípade by bol najpresnejší opis vašej osoby taký, že ste zodpovedný, skromný, seriózny a jemný. Tieto charakteristické črty prezentujú všetky osoby narodené v danom roku.

Tradície, čínska charakteristika znamení, Čínsky horoskop

Čínske tradície tak potvrdzujú, že podľa presného roku narodenia vedia pre ľudí vytvorit osobnú veštbu, ktorá ich bude sprevádzať na ceste celým životom. Charakteristika znamení je teda len jedným z pozitívnych aspoektov, ktoré nám charakteristika čínskeho znamenia ponúka. Tak, ako aj v klasickej charakteristike znamenia, tak aj z tej čínskej vieme, aký človek sme my, alebo aký človek je ten, ktorého rok narodenia poznáme. Dozviete sa tak charakteristické črty nie len vás, ale kohokoľvek vo vašom živote. Viete si tak tiež pozrieť, aké je dieťa podľa znamenia, a čínsky horoskop vám pomôže zistiť, aké bude mať dieťa charakteristické črty, keď sa narodí v tomto, alebo v ďalších rokoch. Každý rok patrí inému znameniu čínskeho zverokruhu.

Čínska charakteristika a partnerská zhoda

Každé znamenie, ktoré vyrozpráva čínsky horoskop, má svoje špecifiká. U nás nájdete informácie o tom, aké hlavné charakteristické črty majú jednotlivé znamenia. Aj o tom je tradičný čínsky horoskop. Dozviete sa tiež, s akým iným znamením čínskeho zverokruhu tvorí znamenie dokonalý pár, silné priateľstvo a naopak, komu by ste sa mali vyhýbať. Čínsky horoskop vie presne zodpovedať to, kto sa k vám hodí a kto naopak tvorí protiklad vašej osoby. Viete tak zistiť, prečo si s niektorými ľuďmi nerozumiete a prečo si naopak s niekym rozumiete skutočne výnimočne. Charakteristika čínskeho znamenia podľa čínskeho horoskopu vás tak môže skutočne zaujať a môže vám sadnúť lepšie, ako tá klasická, ktorú poznáme hlavne v našich končínách. Prajeme vám príjemné čítanie a veľa radosti, ktorú vám prináša čínska charakteristika vášho znamenia zverokruhu.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Váš osobný čínsky horoskop