horoskop na rok 2022
veľký horoskop December 2021 ryby

Mesačný Horoskop Ryby

December 2021

Tento mesiac prináša predpoveď na veľký úspech. Horoskop naznačuje, že tento mesiac bude výnimočne úspešný pre vaše znamenie zverokruhu. Najväčšou prekážkou, ktorej budete pravdepodobne čeliť, je nájsť osobu, ktorá s vami bude zdieľať entuziazmus a nadšenie pre vec. Zapojte do vašich plánov, a do vášho odhodlania aj členov vašej rodiny, a upevňujte vaše osobné vzťahy. Pozícia slnka vám počas tohto mesiaca dáva príležitosť na posilnenie pút a na spoločné prekonávanie ťažkostí. Každá starosť, ktorá na vás číha počas tohto mesiaca, vás posunie vpred smerom k posilneniu spojenia medzi vami a vašími milovanými. Budete silnejší, než kedykoľvek predtým. Tranzit slnka vám v tomto mesiaci prináša príležitosti, ktoré by ste mali chytiť pevne do vašich rúk. Aj vaše vzťahy sa budú zdať počas tohto mesiaca jasnejšie.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci sa Venuša postará o chaotické obdobie vo vašom vzťahu. Partner nebude mať čas venovať sa vám. Ak mu to máte za zlé je načase narovinu sa s ním porozprávať. Cítite, že vo svojom živote máte partnera, ktorému budete rozumieť a ktorý bude rozumieť vám. Chce to len viac sa s ním rozprávať a snažit sa porozumieť jeden druhému. V tomto mesiaci si na to nájdite viac času. Ak ste nezadaný vyberte sa na miesto, ktoré vám nie je doposiaľ prirodzené. Je čas začať cvičiť, učiť sa nový jazyk, začať tancovať, alebo sa naučiť hrať na hudobnom nástroji. Pri všetkých aktivitách navyše spoznáte nových ľudí, ktorí môžu byť dôležitý pre vašu budúcnosť. Dávajte si pozor na nečakané zmeny vo vašom rodinnom živote. Ak ste sa dlho nestretli, aspoň v tomto mesiaci zavolajte rodičom, či súrodencom. Možno budete musieť niekomu ukázať správne smerovanie. Niekto z vaších priateľov bude potrebovať vašu podporu. Raďte mu dobre. Vyhnete sa tak zbytočným nezhodám. Skúste mu však vyhovoriť šialené rozhodnutia.

Zdravie: Špenátové lasagne, ratatouille, špenátový prívarok, zeleninový vývar... Tieto jedlá sú len maličkou inšpiráciou toho, čo môžete počas tohto mesiaca pripraviť sebe alebo svojej rodine. Dajte si však záležať na kvalite kupovaných potravín a nekupujte zeleninu a ovocie vo výpredaji. Zájdite si na trh. Alebo nakupujte menej, ale v bio kvalite. Je vhodné, ak si tento mesiac prečítate o tom, aké chemikálie sa môžu do tela dostať aj cez zeleninu a ovocie, ktoré považujeme za zdravé. Dávajte si pozor na chemické postreky ovocia, ktoré vám môžu skôr ublížiť ako pomôcť.

Práca a peniaze: Zmeňte svoj pohľad na prácu a ak ste naozaj znechutený skúste pouvažovať o zmene. Budete mať dostatok času na to, aby ste si dobre premysleli kam zamierite v hľadaní nového. Je čas zdokonaliť sa v jazykoch a začať sa učiť niečo nové, čo sa vám bude postupom času nesmierne hodiť. Aj vaša rodina vás v týchto nápadoch nesmierne podporí. Dívajte sa na to, ako riešia pracovné problémy vaši kolegovia. Uvedomíte si, že vy vkladáte do práce omnoho väčšie úsilie, ako ľudia okolo. Možno je čas prehodnotiť svoje pracovné nasadenie a pracovať trochu menej. Vaši kolegovia vám budú inšpiráciou ako na to.

Veríme, že sa vám Horoskop December 2021 Ryby páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Ryby, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Ryby, počas mesiaca December 2021. Zdieľajte kompletný Horoskop December 2021 Ryby so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop December 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop December 2021 Ryby