aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop Jún 2021 ryby

Mesačný Horoskop Ryby

Jún 2021

V tomto mesiaci zasiahne do života vášho znamenia mocný jupiter, ktorý vám dodá múdrosť a vhodné postoje na veci, na ktoré ste nevedeli doposiaľ reagovať. Jupiter vo vás odhalí vašu pozitívnu stránku a tiež posilní vaše pozitívne myslenie. V tomto mesiaci sa preto budete cítiť viac optimisticky. Jupiter je mocná a hlavne mohutná planéta a s touto jeho vlastnosťou je spojený aj vplyv na vaše prehnané reakcie. Valí sa veľkou silou a tak budete pôsobiť aj vy. Vaše emócie budete preto musieť počas tohto mesiaca trocha krotiť, aby ste neublížili nikomu na kom vám záleží.

Láska a vzťahy: Skúste sa v tomto mesiaci zamyslieť nad tým, či vaše problémy nenafukujete. Možno nie je nič až také tragické, ako to vidíte vy. Venujte sa partnerovi viac a snažte sa porozumieť jeho potrebám. Budete si blížší ako inokedy. Nezadaných v blízkom období očarí niekto, kto bude vyžarovať veľkú energiu, a moc. Dávajte si však pozor na záväzky tohto človeka. Minulosť musí zostať zabudnutá, ale prítomnosť nesmie zasahovať do vášho šťastia. Inak vás čakajú iba dni, kedy budete ľutovať vaších rozhodnutí. Zvážte vaše kroky a získajte dostatok informácií predtým, ako zabudnete na všetko okolo a odovzdáte svoju dôveru človeku, ktorý si ju možno ani nezaslúži. V druhej polovici mesiaca sa dozviete niečo o vašej rodine. Vy sám cítite istú potrebu transformácie a preto si uvedomte, že môžete konať inak, než doposiaľ. Snažte sa porozumieť tým, ktorí potrebujú vašu pozornosť a buďte im oporou. V prvej polovici mesiaca bude niektorý z vaších priateľov potrebovať vašu radu. Raďte mu dobre a od srdca. Úprimná rada dokáže zmeniť život ostatných úplne iným smerom a vy sa budete cítiť lepšie, než kedykoľvek predtým.

Zdravie: S pribúdajúcimi dňami tohto mesiaca si začnete uvedomovať potrebu pridania zeleniny do vašej stravy. Uprava stravovacích návykov vám počas mesiaca skutočne pomôže k tomu, aby ste sa cítili fit. Pre progres vo vašom zdraví bude vynikajúce začať so strečingom. Venujte tomto cvičeniu aspoň desať minút denne a už hneď ráno uvidíte, ako sa vám ľahšie stáva z postele. Zo začiatku to bude chcieť odhodlanie, no na konci mesiaca, ak vydržíte, sa strečingu poďakujete za lepší pocit a aj úsmev na tvári.

Práca a peniaze: Zmeny pracovného nasadenia v tomto mesiaci sa dotknú aj vaších fianncií. Dbajte na kvalitu odvedenej práce a vyhnite sa nedbanlivosti. Musíte vo svojej práci ukázať, že vám to myslí, aby to nemalo negatívny vplyv na výšku nadchádzaujúcich odmien. Dávajte si pozor na ohováranie zo strany kolegov, ktorí vám váš úspech neprajú. S kolegami je čas vyriešiť si konflikty, ktoré ste v poslednej dobe riešili. Niekto z vašich kolegov sa voči vám nespráva korektne a snaží sa o to, aby sa vám darilo čo najmenej. Je potrebné si to s týmto človekom konečne vydiskutovať a ukázať mu silu vašej osobnosti.

Veríme, že sa vám Horoskop Jún 2021 Ryby páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Ryby, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Ryby, počas mesiaca Jún 2021. Zdieľajte kompletný Horoskop Jún 2021 Ryby so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop Jún 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Jún 2021 Ryby