veľký horoskop November 2020 ryby

Mesačný Horoskop Ryby

November 2020

Najjasnejším bodom v dodávaní našej vnútornej energie je mocné Slnko, ktoré bude mať počas tohto mesiaca enormný vplyv na vaše znamenie. V tomto mesiaci sa do vášho života vnesie dávka pozitívnej energie, ktorá bude môcť byť využitá vo váš prospech, no aj pre prospech vašej rodiny. Ak už dlhšie zvažujete nové úrovne poznania lásky, práce, či chutí a vôni života je načase prekonať strach z nepoznaného a vydať sa novou cestou. V tomto mesiaci je vhodné zažiť niečo nové. Na každý týždeň si zadajte novú vec, ktorú ste doposiaľ nezažili a realizujte to. Môže ísť o prekonanie nejakého strachu, či spoznávanie nových chutí. Dodajte vášmu bežnému životu kúsok tajomna a odhaľujte ho. Budete cítiť viac energie a život vás bude omnoho viac baviť. Slnko vplýva na vašu osobu a dodá vám odvahu, energiu a charizmu.

Láska a vzťahy: Počas tohto mesiaca uvidíte svojho partnera v novom svetle a ukáže vám jednu zo svojích tvári. Ak sa na niečom nezhodnete, môžete v ňom uvidieť niekoho cudzieho, koho ste doteraz nepoznali. Dávajte si pozor na jeho dvojakú tvár a povedzte mu narovinu, že sa vám jeho jednanie voči vám nepáči. Pre nezadaných platí pravidlo, že sa nie je kam ponáhľať. Radšej sa viac venujte sebe a zamerajte sa na svoju pohodu. V druhej polovici mesiaca sa venujte svojej rodine. Je vhodná tiež návšteva niekoho blízkeho, kto sa nemá po zdravotnej stránke najlepšie. V tomto mesiaci zistíte, že niektorý z vaších priateľov k vám nie je úprimný tak, ako by ste si zaslúžili.

Zdravie: Ak vás potrápi nespavosť nesiahajte hneď po liečivách na predpis. Kvalitne sa môžete vyspať aj vďaka prírodným formám, ako je doplnenie hormónu melatonínu v strave, alebo jeho umelé doplnenie. Vyhnete sa tak negatívnemu vplyvu na váš organizmus. Potrebujete si však poriadne oddýchnuť, aby vaše telo necítilo oslabenie. Ak to zanedbáte, môžete rýchlo ochorieť, pretože vaše telo bude oslabené. V tomto mesiaci zaraďte do vašej stravy väčšie množstvo vitamínov skupiny B. Doprajte si ryby, alebo strukoviny, ktoré okrem iného obsahujú vlákninu. Tá výborne prečistí váš organizmus a zabráni tak hromadeniu nechcených baktérii vo vašich črevách. Nezabúdajte tiež na dôležitý pitný režim. Výhýbajte sa však sladeným limonádam a nápojom, ktoré obsahujú umelé sladidlá. Ak máte chuť, doprajte si dobrú kávu, no namiesto cukru použite na sladenie med, alebo prírodnú stéviu.

Práca a peniaze: Ak máte svoje predstavy o tom, kam by sa mal váš profesný život pohnúť, skúste sa na to zamerať. Nik vám nestojí v ceste k tomu, aby ste všetkým ukázali čo vo vás je. Ak máte pocit, že vám ľudia okolo váš úspech neprajú, máte pravdepodobne pravdu. Ak sa v tomto mesici naskytne vhodná príležitosť, nezbudnite si vyraziť s kolegami na pivo, alebo len tak posedieť do spoločnosti. Bude to prijemná zmena vašich zabehnutých pracovných povinností.

Veríme, že sa vám Horoskop November 2020 Ryby páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Ryby, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Ryby, počas mesiaca November 2020. Zdieľajte kompletný Horoskop November 2020 Ryby so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop November 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop November 2020 Ryby