veľký horoskop August 2020 Ryby

Mesačný Horoskop Ryby

August 2020

Pokúste sa počas tohto mesiaca neprekračovať hranice medzi prácou, priateľstvom a súkromným životom. Mesiac bude vplývať na vaše rozhodovanie a náladu. V prvej polovici mesiaca budete vyžarovať netradičnú príťažlivosť. Budete mať možnosť niekomu vo vašom okolí ukázať svoje pravé ja. Dávajte si však pozor, aby to nebola vaša negatívna tvár. Nenechajte sa nikým vyprovokovať, pretože nervozita, hádky a napätie vás v živote spútavajú negatívnou energiou. Tento mesiac je čas očistiť sa a oslobodiť od negatívnych emócii v živote.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci si nájdite čas na spoločné chvíle trávené s vaším partnerom. Nemôžete sa spoliehať na to, že vás bude milovať len preto, že sa na neho usmejete. Neberte ho ako samozrejmosť a snažte sa pre neho robiť viac, ako doteraz. To isté však očakávajte od neho. Ak ste bez partnera, stojte si za svojimi zásadami, no nenastavujte latku príliš vysoko. Nikto nie je dokonalý a aj vy máte svoje muchy. Každopádne je potrebné upratať si vo svojom vnútri tak, aby ste boli v nasledujucom období vo väčšej pohode, ako doteraz. Ak sa nenaučíte odpúšťať, nikdy nebudete slobodný. V tomto mesiaci nájdite viac pochopenia pre svoju rodinu a venujte im dostatok lásky. Vzťahy s priateľmi sú niekedy komplikované. Pamätajte si, že niekedy aj dobre mienená rada nemusí byť prijatá s nadšením.

Zdravie: V tomto mesiaci si doprajte lepší pitný režim, ako po uplynulé mesiace. Pitný režim môže za väčšinu vašich zdravotných ťažkostí. Bez vody sa totiž váš metabolizmu stáva lenivým a tak viac priberáte. Neodplavujú sa vám tiež z tela toxíny, ktoré potom spôsobujú viaceré ochorenia. Voda je nesmierne dôležitá pre vaše telo. Netreba však zabúdať na to, že sladené nápoje, perlivé minerálky a ochutené vody do pitného režimu nepatria. Taktiež tam nepatria sladené čaje a ani káva. V tomto mesiaci si teda vytvorte rutinu v zdravom pitnom režime, a pite aspoň jeden a pol litra čistej, neochutenej vody denne. Uidíte, ako rýchlo sa vaše zdravie zlepší. Zlepší sa vám aj pokožka a budete cítiť omnoho viac životnej energie.

Práca a peniaze: Kde sa zatvárajú jedny dvere, tie ďalšie sú otvorené dokorán. Nebojte sa toho, a porozhliadnite sa okolo po nových pracovných príležitostiach. Ak sa dobre rozhodnete, môže to pre vás a vašu rodinu znamenať dôležitý moment. Nová pracovná príležitosť vám prinesie množstvo nových informácii a otvorí vám dvere poznania. Zo začiatku sa budete musieť viac sústrediť na prácu a podať skutočne vysoký výkon. S postupom času si však na prácu zvyknete a dokonale sa vám zorganizuje čas okolo. Dávajte si pozor na chyby v práci, ktoré môžu byť veľmi nepríjemné. Bude vhodné, ak svoj postup preberiete s niektorým z členov vašej rodiny. Možno ho tak inšpirujete tiež k zmene.

Veríme, že sa vám Horoskop August 2020 Ryby páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Ryby , počas mesiaca August 2020. Zdieľajte váš Horoskop August 2020 Ryby so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Ryby vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop August 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop August 2020 Ryby