aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop Máj 2021 Ryby

Mesačný Horoskop Ryby

Máj 2021

Dávajte si pozor na kostlivcov z minulosti. Vo vašom živote sa môže objaviť niekto, koho ste už dlho nevideli. Nebude to však pozitívna zmena, dávajte si na túto osobu pozor a nedôverujte jej. Ak vás sklamala v minulosti, je tu preto, aby to urobila znova. No tentoraz by z toho vyťažila viac ako predtým. Ak vám však táto osoba v minulosti nijako neublížila, ba naopak, boli ste priateľmi, je najvyšší čas spojiť vaše spoločné záujmy a obnoviť priateľstvo. Po zdravotnej stránke si dávajte pozor na chlad. Udržujte svoje nohy v teple a nepodceňujte chladné počasie.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci neočakávajte od vášho partnera žiadne výnimočné skutky. Všetko sa bude však niesť pod rúškom pohody a tento mesiac by vás nemalo nič rozhodiť. Ak vás partner predsa len nahnevá, snažte sa nereagovať prehnane. Ak ste bez partnera, tak v tomto mesiaci je potrebné upratať si vo svojom vnútri tak, aby ste boli v nasledujucom období vo väčšej pohode, ako doteraz. Starajte sa viac o svoje vnútro. Skúste sa viac venovať potrebám členov vašej rodiny. Neobávajte sa príliš toho, že niečo robíte zle, alebo, že sa zle pýtate. Aj zlá otázka, alebo nesprávna pripomienka znamená viac ako to, keď sa o nič nezaujímate. Počúvajte v tomto mesiaci pozorne. Môžete zistiť, že niekto skutočne potrebuje vašu radu. Vaša pomoc sa vám stonásobne vráti. Niektorý z vašich priateľov vám oznámi prekvapivú správu. Možno nebudete súhlasiť s jeho rozhodnutím, no je lepšie ako ho podporíte.

Zdravie: Budete si niesť na svojom chrbte väčšiu tiahu, ako skutočne zvládnete. Tento mesiac vás po zdravotnej stránke nepoteší. Prejavia sa vám problémy s chrbticou a problémy so zrakom či zubami. Nezanedbávajte sa viac a po dlhšej dobe konečne navštívte zubára. Tento mesiac buď zažijete pohromu, ktorá sa na vás valí v oblasti zubného zdravia, alebo to hravo zvládnete s pomocou zubára. Ak už dlhodobejšie cítite zhoršenie zraku, či potrebujete vymeniť okuliare alebo len zanedbávate preventívnu prehliadku je čas na návštevu očného odborníka. Môžete tak urobiť aj v druhej polovici mesiaca. Vďaka týmto opatreniam sa tak vyhnete nepekným problémom v nasledujúcich mesiacoch. Ak to zanedbáte vaše problémy sa môžu zhoršiť. Tento mesiac tiež nezabúdajte na pravidelný a dostatočný pitný režim.

Práca a peniaze: Počas tohto mesiaca si dávajte pozor na svoju ľahkomyseľnosť a venujte sa svojej práci naplno. Všetko čo prehliadnete, alebo zanedbáte, môže mať za následok vašu zlú reputáciu v budúcnosti. Nepodceňujte dôležitosť pridelených úloh. Začiatkom tohto mesiaca bude potrebovať kolega vašu radu. Aj keď k nemu necítite veľké sympatie, snažte sa mu dobre poradiť. Budete prekvapený, no neskôr vám vaša pomoc bude niekoľkonásobne vrátená.

Veríme, že sa vám Horoskop Máj 2021 Ryby páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Ryby , počas mesiaca Máj 2021. Zdieľajte váš Horoskop Máj 2021 Ryby so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Ryby vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Máj 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Máj 2021 Ryby