aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop Október 2021 Ryby

Mesačný Horoskop Ryby

Október 2021

Na niektoré veci z vašej minulosti sa budete môcť počas tohto mesiaca pozrieť aj z opačnej strany. Vnímajte viac to, čo vám chce povedať niekto z vašich blízkych. Viacerí ľudia okolo vás sú tu preto, aby vám v ťažkých chvíľach podali pomocnú ruku, aby vám boli k dispozícii keď potrebujete radu. Takisto sa musíte zachovať aj vy! Ak máte svojej blízkosti niekoho, kto vás potrebuje, musíte byť dobrým partnerom, priateľom a hlavne pomocníkom. Horoskop naznačuje, že pomáhanie iným počas tohto mesiaca, privedie vaše znamenie zverokruhu k veľkému uspokojeniu v živote. Pozerajte sa na veci zo všetkých strán, a snažte sa ponúknuť takú radu, ktorá bude prospešná hlavne pre iných. Pozícia planéty Jupiter vás počas tohto mesiaca tiež vyzýva, aby ste sa nepreťažovali a aby ste si dávali zvýšený pozor na svoje zdravie a vyhýbali sa rizikám úrazu.

Láska a vzťahy: V prvej polovici mesiaca pocítite veľký nával energie. Vaša láska sa nebude stačiť čudovať vášmu nasadeniu v domácnosti. Je načase potešiť partnera a dokončiť všetky rozrobené domáce práca, ktoré ste doteraz odkladali. Je čas otestovať svoje limity a byť v láske experimentálny. Pre tých, ktorý stále hľadajú partnera je nutné, aby si uvedomili, že doteraz nehľadali na správnom mieste. Máte viac možností, než sa na prvý pohľad zdá. Počúvjte pozorne rady iných, ktorí sa snažia obohatiť váš život nápadmi, nad ktorými by ste v inom prípade neuvažovali. Objavte čaro spoznávania nových miest a aj športu, pri ktorom môžete stretnúť zaujímavých ľudí. Ak sa budete k rodine správať tak, ako si zaslúžia, budete odmenený krásnym vzťahom s vašími blízkymi. Zásluhy ostatných však posudzujte nestranne, pretože vaše osobné konflikty, aj tie vo vašom vnútri, ovplyvňujú vaše triezve vnímanie ostatných. Vo vašej minulosti existuje niekto z priateľov, ku ktorému ste neboli skutočne čestný. Je najvyšší čas aby ste mu všetko vysvetlili a upratali si tak v živote. Inak vás to bude trápiť.

Zdravie: Mesačný Horoskop na aktuálny mesiac naznačuje, že počas týchto dní by sa vám malo podariť prekonať zdravotný problém, ktorý sa s vami ťahá už z minulých období. Pokiaľ ide o vašu psychickú pohodu, mali by ste počas tohto mesiaca staviť na prechádzky v prírode, ktoré vás povzbudia, a podarí sa vám vďaka nim načerpať novú životnú energiu. Ak sa chcete cítiť fyzicky vitálnejšie, musíte sa v tomto mesiaci zamerať na dostatočný pitný režim. Zapojte do vašej rutinnej stravy tiež bylinkové čaje, ktoré vám pomôžu relaxovať, a povzbudia tiež váš tráviaci systém. V tomto mesiaci môžete pocítiť zvyšné napätie a viac stresu, a preto si potrebujete nájsť formu relaxácie, ktorá vás bude baviť, a pri ktorej si dokonale oddýchnete. V druhej polovici mesiaca venujte zvýšenú pozornosť kvalitnému spánku.

Práca a peniaze: Môžete zatúžiť po kariérnom raste. Dobre si však rozmyslíte, či budete napredovať vrámci firmy, v ktorej práve pôsobíte, alebo sa rozhodnete pre celkovú zmenu pracoviska. Vaše rozhodnutie bude však ťažké. V tomto období však istotne cítite, že nieje čas na veľké zmeny. Pouvažujte preto o tom, ako si spríjemniť pracovné prostredie, aby ste sa v pracovnom živote cítili lepšie. Niektorí vaši kolegovia majú problém s vašou osobnosťou. Je to však len ich problém a vy by ste sa týmto nemali vôbec zaťažovať. Pracujte tak ako doteraz a vy budete tým, kto bude za prácu odmenený.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2021 Ryby páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Ryby , počas mesiaca Október 2021. Zdieľajte váš Horoskop Október 2021 Ryby so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Ryby vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2021 Ryby