veľký horoskop Január 2022 Ryby

Mesačný Horoskop Ryby

Január 2022

Lunárna pozícia počas tohto mesiaca, vplývajúca na vaše znamenie zverokruhu, vám prináša množstvo výziev na to, aby ste našli nové spôsoby ako zveľadiť váš rodinný rozpočet. Tento mesiac vám prináša isté príležitosti, ktoré vám pomôžu naplniť vašu peňaženku. Horoskop na tento mesiac dôrazne odporúča, aby ste nezabudli na svoje záväzky a všetko platili načas, a vyhýbali sa novému zadlžovaniu. Oveľa pokojnejšie obdobie vás čaká v druhej polovici mesiaca, kedy budete môcť viac času tráviť so svojou rodinou a v kruhu vašich milovaných. Druhá polovica mesiaca je tiež veľmi vhodná na stretnutie s priateľmi, alebo na usporiadanie večierka. Môžete si tiež oddýchnuť častejšie než inokedy pri dobrom filme, pri obľúbenom seriály, alebo pri činnosti v domácnosti, ktorú radi vykonávate.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci sa viac rozprávajte so svojím partnerom o smerovaní vášho vzťahu. Potrebujete partnera pri sebe a potrebujete cítiť, že vám je skutočnou oporou. Ak túžite po posune vo vzťahu, v tomto mesiaci je najvyšší čas, aby ste sa o tom porozprávali práve s partnerom. Nehovorte to ľuďom okolo, ale jemu. Nezadaní majú možnosť spoznať osobu, ktorá im na krátku chvíľu rozžiari ich svet. Krásne vyžarovanie tejto osobi obzvláštni váš svet, pretože si uvedomíte, ako negatívne ste doposiaľ vnímali vaše okoli. Nie je však dobré ak túto osobu necháte odísť z vášho života. Skúste tomuto človeku ukázať, že aj vy máte čo ponúknuť pre krajšiu budúcnosť. Ak sa vo vašej rodine vyskytne situácia, kedy je potrebná vaša pomoc, neváhajte a zasiahnite. Konajte však podľa potrieb iných, nie podľa tých vaších. Počas tohto mesiaca si strážte skutočných priateľov. Ak na nich nebudete mať čas aspoň im sem-tam zavolajte.

najlepšie probiotiká probio24

Zdravie: Počas prvých dní mesiaca si vaše zdravie môže vyžadovať pomoc, či názor odborníka. Nevyhýbajte sa viac potrebnej prehliadke u lekára a doprajte si odbornú starostlivosť. Uvedomte si, že nič nestojí za to, aby ste ohrozili svoje zdravie. Snažte sa v druhej polovicie mesiaca udržiavať svoje zdravie hlavne vhodnou stravou a vyhýbajte sa ťažkým vyprážaným jedlám. V druhej polovici mesiaca tiež zabudnite na fast-food. Ak nebudete začiatkom mesiaca riešiť vaše zdravotné ťažkosti, tak sa koncom mesiaca môžu objaviť nečakané komplikácie.

Práca a peniaze: Dávajte si v tomto mesiaci pozor na online platby a sledujte dôveryhodnosť internetových adries. Nedávajte nikomu svoje osobné informácie, či kópie osobných dokladov. V tejto oblasti môžete byť pod vplyvom Merkúra zraniteľný. Svoje negatívne pocity, či informácie, ktoré sa vám nakopili v práci si nechajte pre seba, alebo sa môžete zdôveriť rodine. Aj keď niekedy neulahodíte všetkým neznamená to, že by ste sa mali obávať ohovárania. Vaši kolegovia nemusia byť vašími priateľmi a vy sa nemusíte snažiť aby vás všetci milovali.

Veríme, že sa vám Horoskop Január 2022 Ryby páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Ryby , počas mesiaca Január 2022. Zdieľajte váš Horoskop Január 2022 Ryby so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Ryby vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Január 2022 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Január 2022 Ryby