veľký horoskop Október 2020 Ryby

Mesačný Horoskop Ryby

Október 2020

Počas tohto mesiaca bude mať na váš život vplyv Slnko, ktoré sa považuje za dárcu života. Slnko sa považuje tiež za planétu mužnosti a preto v tomto mesiaci pocítite doslova mužskú silu a vplyv slnka na vaše srdce, ale aj nervy. Vaše emócie sa budú viac zameriavať na vášnivú stránku a budete mať väčšiu potrebu po fyzických dotykoch, ako po romantike, či psychickom potešení. Nenechajte sa týmto vplyvom vyradiť zo svojho zabehnutého režimu, no doprajte si aj to, po čom túžite. Máte možnosť odhaliť svoju vášnivu stránku a venovať potešenie nie len sebe, ale aj partnerovi. Pre vaše znamenie je vplyv slnka doslova prevratný, pretože sa vo vašom vnútri zvýrazní tiež vaše priateľstvo, dôvera a vernosť. Užívajte si toto obdobie s niekym na kom vám záleží.

Láska a vzťahy: Ak máte o svojho partnera skutočne veľký záujem a myslíte to s ním vážne aj do budúcnosti, nie je dôvod na to, aby ste mu to konečne nedokázali. Pamätajte, že niekoho milovať nie je samozrejmosťou. Nenechávajte partnera na pochybách a urobte veľké gesto, ktoré nesmierne ocení. Ak ste nezadaný, je najvyšší čas pohnúť sa vpred. Musíte už konečne zabudnúť na svoju minulosť a oslobodiť sa od každého, kto vám počas minulosti ublížil. V druhej polovici mesiaca nezabudnite navštíviť vašu rodinu, ktorá to ocení. Niekto z vaších priateľov vám nepraje váš úspech, či lásku. V tomto mesiaci konečne zistíte, kto je tým priateľom, ktorého potrebujete vyradiť zo svojho života.

Zdravie: Vyhnite sa užívaniu nepotrebných liekov. Zaraďte do stravy viac ovocia a zeleniny a vyhýbajte sa nezdravej fast foodovej strave. Ak dodržíte tieto rady a pridáte pravidelný pohyb, tak tento mesiac sa skutočne nemusíte obávať žiadných zdravotných komplikácii. Najvhodnejší bude pre vás tento mesiac pohyb, pri ktorom vám nehrozia úrazy. Zamerajte sa skôr na bicykel, prechádzky v prírode a plávanie. Ak budete mať chuť skúsiť nejaký extrémnejší šport, tak nezabúdajte na dostatočnú ochranu vášho tela, aby ste predišli úrazom a zlomeninám.

Práca a peniaze: Pod vplyvom Marsu budete cítiť väčšie pracovné nasadenie a ak vám toto tempo vydrží, budete mať možnosť uchádzať sa o nejaké mimoriadné odmeny. Získajte nadhľad na vašu prácu a snažte sa priniesť aj nejaký nápad na zlepšenie. Ak v práci ukážete čo vo vás je, môžete očakávať záujem o vašu osobu zo strany vedenia. Dávajte si pozor na kolegov, ktorí už dlhšie nekonajú tímovo a kolegiálne. Nehovorte nikomu o svojich nápadoch.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Ryby páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Ryby , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Ryby so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Ryby vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Ryby