Ryby: Horoskop Júl 2022

Júl 2022

V tomto mesiaci zasiahne do vašich životov mocný mesiac, ktorý vám pomôže s prekonávaním každodenných záležitosti. Pozitívne pocity, ktoré vám Mesiac dodá do vášho života môžete využiť na upevňovanie vzťahov. Hovoríme o vzťahoch všetkých druhov, upevňujte lásku k partnerovi, k deťom, či k rodine. Otvorte počas tohto mesiaca svoje srdce a vyraďte zo svojho života tie osoby, ktoré negatívne zaťažujú vašu dušu. Veci, ktoré vás vyčerpávajú musia byť z vašich životov odstránené. Väčšinou však ide o váš vnútorný boj, ktorý si musíte vysporiadať. Ak sa trápite s nejakou vecou, ktorú sa bojíte dotyčnému povedať, počas tohto mesiaca viac neváhajte. Mesiac vám pomôže odhaliť pravdu a konať najlepšie ako viete. Intuícia vás povedie.

Láska a vzťahy Júl 2022: Romantika a vášnivá láska vás tento mesiac obídu. V tomto mesiaci vám hviezdy v romantike priať nebudú. Pripravte sa na to, že voči svojej láske sa budete musieť obrniť trpezlivosťou a pochopením. Váš partner bude riešiť množstvo problémov v práci a nebude mať čas venovať sa vám tak, ako by ste to potrebovali. Skúste mu byť oporou, ktorú potrebuje. Všetko vám vynahradí v nasledujúcich mesiacoch. Ak ste bez partnera, je vhodné, aby ste sa viac venovali starostlivosti o seba a rozmaznávaniu sa. Iba vtedy, ak budete cítiť spokojnosť so sebou samým môžete urobiť spokojného aj iného človeka. Váš vlastný život je len vo vašich rukách a tento mesiac znamená aj prerod vo vašich myšlienkach a vo vnímani odlišnosti v správaní ľudí, ktorých poznáte. Niekoho uvidíte v novom svetle a zároveň si uvedomíte svoju vlastnú hodnotu. Niekto z rodiny vás pozve na príjemnú návštevu. Neodkladajte to a venujte sa počas tohto mesiaca aj svojej rodine. Druhá polovica mesiaca patrí v rodinnom živote odpúšťaniu. Doprajte si dar sebe samému a odpustite ostatným. Iba tak objavíte šťastie a uspokojenie v emóciách. Jenda osoba spomedzi vašich priateľov sa už dlhšie zaujíma o tú istú osobu, o ktorú sa zaujímate vy. Skúste sa rozhliadnuť okolo a dávajte si pozor na škaredé podrazy.

Zdravie Júl 2022: Tento rok objavíte po zdravotnej stránke nové obzory a novým nápadom sa v tejto oblasti nebudú klásť medze. Začnite sa viac zaujímať o kuchyňu a o stravovanie. Pod vplyvom mocnej venuše budete tento mesiac cítiť nával kreativity a to sa prejaví aj vo vašej zmene stravovania. Už dlhšie premýšľate o nových veciach, ktoré by ste vniesli do svojho života. Tieto nápady, ak sa týkajú aj oblasti varenia, zaujmu nie len vás ale aj vašu polovičku. Zo zdravotného hľadiska vám objavenie nových sfér prinesie zlepšenie nie len po fyzickej stránke ale výrazne to ovplyvní aj vašu psychiku. Počas mesiaca nezabúdajte na pitný režim a dostatok zeleniny. Informujte sa tiež ako by ste mohli nahradiť nadbytok soli v strave a zaujímajte sa napríklad o koreniny či himalájsku soľ. Skúste do svojej stravy zaradiť viac jedál s vitamínom C.

Júl 2022 Práca a peniaze: Do práce dávate v poslednej dobe väčší výkon, ako v predchádzajúcom období. Dávajte si však pozor, aby ste toto pracovné tempo zvládli a udržali. V druhej polovici mesiaca sa vám naskytne príležitosť ukázať vaše kvality aj vedeniu. Chyťte sa tejto šance. Koncom mesiaca sa rozprávajte s kolegami aj o mimopracovných záležitostiach. Nehovorte s nimi však o svojich súkromných záležitostiach. Tém na rozhovor je aj tak dosť.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop Júl 2022 Ryby páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Ryby , počas mesiaca Júl 2022. Zdieľajte váš Horoskop Júl 2022 Ryby so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Ryby vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Horoskop Júl 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.