aplikacia horoskop tarot sk

Charakteristika Znamenia Ryby

charakteristika a horoskop znamenie ryby

ZNAMENIE RYBY


Charakteristika znamenia Ryby v skratke

Narodeniny: 19 Február - 20 Marec

Planéta: Vládnucou planétou znamenia je magická planéta Neptún.

Element: Pre znamenie rýb je vládnucim elementom Voda.

Povaha: Hlavná povahová črta znamenia ryby je melancholická povaha.

Silné stránky: Ryby bývajú založené prevažne nábožensky. Sú plné fantázie a vytvárajú si svoje sny a ideály. Znamenie ryby bývajú povahovo viac duchovne orientovaní a rojkovia. Ryby bývajú samotárske, no mystické znamenie.

Nedostatky: Nedostatkom tohto znamenia je častokrát silné sebapodceňovanie, bojazlivosť a krehká pevná vôľa. Ryby označujeme ako samoľúbe znamenie.

Postava: Ľudia narodení v znamení rýb majú zvyčajne silnejšiu, či tučnejšiu postavu s kratšími končatinami.

Šťastný deň: Šťastným dňom rýb je štvrtok. Tento deň venuje svojím vysneným aktivitám a v tento deň je najvhodnejšie rozhodovať o dôležitých krokoch.

Nepriaznivý deň: Nepriaznivým dňom ryby bude utorok, kedy by malo dané znamenie konať s opatrnosťou a rozvážnosťou.

Kameň znamenia: Kameňom znamenia je akvamarín a ametyst. Tieto podčiarkujú život znamenia na rozhraní sna a reality. Do sveta fantázie znamenie vedie ametyst a pevne k zemi ich pripúta akvamarín.

Zdravie: Znamenie ryby bývajú náchylné na problémy so srdcovou činnosťou a krvným obehom. Toto vnímavé znamenie plne fantázie musí regulovať tiež svoju črevnú činnosť a to hlavne kapustou, ktorá je hlavným a najlepším jedlom pre ryby. Protizápalové účinky kurkumy im tiež pomôžu s črevnými ťažkosťami, ktoré ryby častokrát trápia. Kvôli silnej predstavivosti, slabej bojovnosti, odolnosti a zasneniu môžu ryby podliehať psychickým chorobám viac ako ktokoľvek iný.

Farba: Vašou farbou je krásna svetlomodrá farba kombinovaná s bielou či jemne zelenou. Znamenie ryby by sa malo obklopiť práve týmito farbami.

Kam vycestovať: Na cestovanie by si mali zvoliť krajiny Nórsko, Portugalsko, Ázia či Brazília.

Šťastné čísla: Šťastnými číslami rýb sú 2, 4, 22.

Rozprávaná Charakteristika Ryby, Muž Ryby, Žena Ryby

Veľká Charakteristika znamenia Ryby

Vodné znamenie ryby charakterizuje plávanie proti prúdu. Ak sa nechajú unášať prúdom a prestanu bojovať s problémami môže nastať v živote znamenia katastrofa. Ryby bývajú znamenie založené na pocitoch, snoch, poletovaní medzi snom a realitou. Bývajú zasnené a svoje predstavy znamenie častokrát posunú do konania, ktoré by inak nerealizovali. Ryby bývajú zvláštnym znamením, keďže majú v sebe kúsok z celého zverokruhu. Je každopádne najzložitejšie konkrétne špecifikovať práve znamenie ryby.

Bývajú schopné precítiť každý okamih a to vďaka svojému silnému vnútornému vnímaniu a citlivosti. Bývajú ovládané mystickým Neptúnom a bohom morí. Práve planéta neptún im dodáva silnú zmyselnosť a citlivosť. Sú charakteristické taktiež svojim šiestym zmyslom. Častokrát vedia predpovedať blízku budúcnosť a to aj bez toho aby si to uvedomovali. Znamenie ryby je komplikované v chápavosti. Môže sa zdať, že vedia pochopiť všetkých ľudí okolo seba. Čo je aj pravda. Bývajú skvelým poslucháčom a dokážu byť oddaným priateľom. Majú ale problém pochopiť samy seba, svoje city, smerovanie a stabilitu. Majú problém koncentrovať sa na prítomnosť či budúcnosť keďže žiju skôr vo svete snov.

Ich vnútorné túžby znamenie posúvajú dopredu. Bývajú najopatrnejšie znamenie zverokruhu. Bývajú veľmi dôverčiví, čo znamenie môže častokrát doviesť k problémom. Rýchlo sa zapáčia svojmu okoliu v ktorom bývajú miláčiom. Ich nesebeckosť a skromná povaha je pre znamenie skutočným pokladom z hľaiska získavania dôvery priateľov a partnerky či partnera. Ryby sú podobne ako váhy neschopné rýchlych a ráznych rozhodnutí. Častokrát tápajú nad tým, akým smerom sa vydať. Môžu však vďačiť svojmu vnútru, ktoré znamenie vždy zavedie na správnu cestu. Práve tento šiesty zmysel znamenia rýb je výnimočnou črtou, ktorú môžete v tomto znamení pozorovať.

Ryby nemajú dostatok energie na zdolávanie ťažkých či ťahších prekážok. No pri ich konaní sa pozorovateľovi môže zdať, že všetko dopredu očakávali a predpokladali. Bohužiaľ, znamenie ryby sa častokrát stáva obäťou podvodou, pretože sú nesmierne naivné a dôverčivé. Ryby ovplyvníte najľahšie zo všetkých znamení zverokruhu a sú vo veľkej miere závislí na rodine a na svojich priateľoch. Potrebuju pri sebe niekoho, ktor im ukáže akou cestou sa ubrať, komu dôverovať, dokonca niekedy potrebujú radu aj v tom čo si kúpiť. Vo vysnenom svete znamenia sa po sklamaní v ľúbostnom živote či v ľuďoch uzatvárajú do svojej fantázie, ktorá je pre nich skutočným útočiskom. Pozor však na jednu charakteristiku znamenia rýb. Bývajú veľmi náchilní na návykové látky, na alkohol a toto znamenie môžu trápiť aj psychické choroby.

Ak je znamenie rýb vaším priateľom našli ste skutočný poklad. Ich priateľstvo si treba vážiť. Ak budete potrebovať akúkoľvek pomoc, tak práve ryby tu budú vždy pre vás. Dostanete nie len materiálnu pomoc, ale ryby vám dokážu pomôcť aj psychicky a poradiť vám v každej životnej oblasti. Fantázie im pomáha byť skvelým poslúchačom a dôverníkom.

Ryby sa učia s jednoduchosťou a dosahujú aj vynikajúce výsledky ak sa venuju vhodnej práci. Skvelé povolanie pre ryby sú napríklad umelecké profesie a práca spojená s cestovaním. Môžu pracovať taktiež na stredných pozíciách v oblasti obchodu. Sú skvelí architekti, a majú nesmierne silný vzťah k umeleckej tvorbe. Navrhujú a dizajnujú autá, domy, byty, sú skvelí poradcovia v oblasti módy, módni návrhári, dizajnéri, kreativci v oblasti reklám, fotografi. Ryby môžu byť výbornými lekármi, pretože sa učia skutočne s ľahkosťou. Veľmi vhodné sú pre nich povolania ako učiteľ a ošetrovateľ, tam skvele uplatnia svoju povahu a nehu k ostatným ľuďom. Uplatňujú sa silne v oblastiach kde je nutná fantázia a kreativita. Je im bízka tiež hudba a poézia. Znamenie ryby bývajú častokrát skvelými kňazmi. Náboženské otázky sú im blízke a taktiež sa môžu zaujímať o hlboké meditácie a duchovné otázky vo svete.

Charakteristika Muž Ryby

Ak ste spoznali vášnivého muža, ktorý konal spontánne no pritom bol nesmierne nerozhodný, stretli ste muža v znamení rýb. Nevedia sa rýchlo rozhodnúť čo skutočne chcú a čo naopak nechcú. Je to zasnený muž, ktorý je mierne labilný no vie konať energicky. Niekedy je schopný prejavit aj rozhodnosť, no to len v prípade, že si to situácia skutočne vyžaduje a on nemá už inú možnosť. Je prístupný novým veciam a to nie len v práci ale aj v láske či v sexuálnom živote. Z nejakého dôvodu zaujíma mužov ryby styk s vydatými ženami a fantazíruje o takomto mileneckom vzťahu. Čím sa budete zdať viac nedostupná tým väčší záujem budú mať ryby práve o vás.

Znamenie ryby vás prekvapí neskutočným množstvom nehy a citlivosti. Je to silný introvert. Ak sa ryby skutočne zamilujú je to väčšinou na celý život. Teda, ak ho budete dostatočne milovať aj vy. Ľudí si častokrát prikrášľuje. Ak je niekto proti jeho predstavám môže sa stať že si ho zidealizuje v svojich očiach podľa seba. Je ako magnet a tak priťahuje aj opačné pohlavie. Ich citlivosť priťahuje najmä podobne zasnené ženy. Do vzťahu vkladá veľké množstvo citlivosti, čo však vyhovuje iba určitým ženám.

Znamenie ryby je typické tým, že potrebuje podstrčiť. Ak sa zaujímate o muža narodeného v tejto dekáte a v tomto znamení budete sa musieť obrniť trpezlivosťou a bojovnosťou. Ryby musíte dobývať, nie je možné, že práve tento muž urobí prvý krok smerom k vám. Keď ho však dostanete svojou trpezlivosťou bude pre vás partnerom do konca života. Pozor však na to, že ryby sa niekedy prehnane ľutujú. Nenechajte znamenie upadnúť do depresií, či negatívnych myšlienok. Ak sa postaráte o jeho psychiku budete po jeho boku skutočne šťastná žena.

Sú skvelí milenci, ktorý sa zaujímajú o svoju partnerku. Rád dopraje rozkoš žene a až potom sa zaujíma o seba. Bude sa o vás starať ako o princeznú a prevedie vás cestičkami citlivého a romantického milovania. Láka ho iniciatíva v sexuálnom živote a preto sa môžete tešiť na dostatočné milostné zážitky.

Ryby sú mierne nestabilné a ich život sa delí do dvoch dekád. V staršom veku sa zamerajú na nové smerovanie a vtedy už zvažujú aj manželstvo. V mladom veku nepovažujú záväzky za dôležité. Ak však chcete žiť v magickej krajine plnej romantiky a citlivosti, tento muž bude tým ideálnym znamením pre vás.

Charakteristika Žena Ryby

Žena narodená v znamení rýb je doslova dvojaká. Silne ju ovplyvňujú ľudia okolo a preto sa môže stať, že keď budete smutný vy bude aj ona a naopak. Je veľmi citlivá a zdá sa aj nesmierne vzťahovo skúsená. Jej duchovno jej pomáha zachovávať si tajuplný výzor ako zvonka tak aj zvnútra. Žena, ktorá je narodená ako ryby je tajnostkárka a žije v svojej nádhernej ríši snov. Ak budete vytrvalý a budete k nej pristupovať k záujmu uáže vám krásny nový svet fantázie.

Znamenie ryby sú vo všeobecnosti veľmi láskavé a citlivé. Žena tohto znamenia jednoducho vzplanie a zaľúbi sa veľmi rýchlo. Miluje flirtovanie a nesmierne túži po láske. Ak je láska dopriata jej, aj ona je ochotná dať zo seba všetko pre toho druhého. Ak je zamilovaná jej duša doslova lieta medzi oblakmi a jej krása rozkvitne. Jej prejavy lásky sú nesmierne romantické, mílé a čarovné. Od partnera vyžaduje neustále dokazovanie jeho lásky v podobe slov, činov no aj malých darčekov, ktoré toto znamenie skutočne ocení. Ak sa zamiluje do vás, budete stredobodom jej pozornosti a nebude ľahké sa jej zbaviť.

Žena ryba vyhľadáva silnejšieho partnera s vedúcimi charakteristicými črtami. Žena ryba je krehká a preto pri sebe potrebuje silného muža, ktorý jej pomôže s jej problémami a dokáže sa postarať o všetko čo súvisí s domácnosťou či rozhodnutiami. Po romantickej, nežnej a úprimnej žene túži každý muž a preto pre vás znamenie ryby môžu byť veľmi dobrou voľbou. Je skvelou partnerkou do spoločnosti keďže si svojou vtipnou úprimnosťou dokáže podmaniť celé okolie. Chce žiť ako partnerka silnejšieho a sebavedomého partnera.

Čo je pre znamenie rýb veľmi zajímave je, že žena vyhľadáva skôr nevýrazneho sexuálneho partnera. Potrebuje aby sa o jej partnera nikdy nedelila s inou ženou, keďže chce byť stredobodom jeho pozornosti. Preto sa zameriava síce na silné osobnosti, no taktiež na muža, ktorý viditeľne neoplýva silnou dávkou testosterónu. Žena v tomto znamení túži po stabilite a bezpečí. Chce byť pre svojho partnera tou najsexi ženou.

Ak ste sa rozhodli pre ženu v tomto znamení musíte sa zmieriť s jej duchovnou časťou. Spoznajte jej snenie, jej strach z násilnického sveta, jej názory na svet, politiku, hudbu či ostatných ľudí. Do zväzku pristupujte s rozvážnosťou no dlho neváhajte lebo vám odpláva s mužom, ktorý bude rozhodnejší a ušetrí ju od sklamania z nikam nevediaceho partnerského zväzku. Pozor však aj na to, že v prípade silných partnerských problémoch alebo po rozchode často siaha po alkohole. Priťahujú ju muži skôr starší. Niekedy sa v jej predstavách dostáva do mileneckého vzťahu so ženatými mužmi. Takéto tajuplné sexuálne dobrodružstvá ju dokážu zaujať.

Žena v znamení rýb sa v sexe venuje hlavne vám. Sex berie ako kúzelnú záležitosť a dopraje vám vašu túžbu po uspokojení. Je veľmi hravá a v otázke sexu býva nesmierne uvoľnená. Venujte si spoločne dlhú a romantickú predohru a so sexuálnym životom so ženou v znamení rýb budete naozaj spokojný. Neurčujte si hranice v hravosti, a púšťajte sa spoločne do nových zážitkov v mileneckej oblasti. Nechajte svoju fantáziu pracovať a doprajte si skutočne výnimočné spoločné zážitky. Túto ženu vám budú záviedieť aj muži v okolí.

Charakteristika znamenia ryby - Zdravie

Ryby by si mali dávať pozor na viacero aspektov zdravotného stavu. Zvýšenú pozornosť by mali venovať svojmu tráviacemu ústrojenstvu a črevám. Je nutné dodržiavať očistné kúry aspň dvakrát do roka, kedy sa črevá vyčistia od nepotrebných a škodlivých látok, ktoré sa tam počas bežného stravovania usadili. Ryby majú problémy aj srdcového charakteru. Je nutné zamerať sa hlavne na zdravé tuky, ktoré neupchávajú cievy a venovať vyššiu pozornosť zdravému stravovaniu, čo ovplyvní aj celkové zdravie a činnosť srdca. Znamenie ryby častokrát holduje alkoholu alebo drogám. Keďže ich prioritou je pohybovať sa v ríši snov tieto látky im k tomu častokrát dopomáhajú. Pite alkohol striedmo a drogám sa samozrejme vyhýbajte. Ryby majú silnú náchylnosť na návykové látky a návyk na takéto rizikové látky v nich vznika skutočne rýchlo. Je potrebné aby toto znamenie nepreťažovalo svoj organizmus a doprialo si viac relaxu v živote. Ak pozorujete zhoršené psychické zdravie, po rozchode, nečakanej negatívnej udalosti v živote či po strate niekoho blízkeho venujte tomu zvýšenú pozornosť a v prípade potreby neváhajte navštíviť odborníka. Pamätajte si, že nie len vy ste radcom pre ostatných, ale ja vy sa niekedy potrebujete vyrozprávať a potrebujete poradiť od odborníkov.

Charakteristika znamenia ryby - Láska

Mnohé ryby priťahujú opačné pohlavie ako magnet. Nie je radno zahrávať sa so znamením ryby v citovej oblasti. Toto znamenie si dobre premyslí kým sa s ním dostanete do vážneho vzťahu. Nie je stavané na dlhodobé záväzky, čo sa ale v druhej polovici živote mení k opaku. Nie sú stavaní na rozkazovanie a vytváranie disciplíny v domácnosti ani pri výchove detí. Potrebujú k sebe silného a rozhodného partnera, ktorý nebude tak silne citovo zameraný a nebude mať tak silné sklony k snívaniu. Častokrát sa dlho rozhodujú o partnerovi, na ktorom nájdu aj také nedostatky, ktoré v skutočnosti ani nemusia existovať. Ryby sa plavia svojim prúdom, a pri tejto plavbe stretávajú obäte svojej lásky. Znamenie láka dobrodružstvo a sexuálny vzťah so zadaným jedincom. Vyhnite sa čo i len flirtu s človekom v znamení rýb ak ste v partnerskom zväzku s niekym iným. Ryby vás chytia a následne odkopnú. Ryby však napriek tomu môžu vytvoriť harmonický vzťah s múdrym rakom, s tvrdohlavým kozorožcom či s vášnivým býkom. Rozhodne nevhodné sú pre ryby znamenia panny, blížencov. Strelec a Ryby tvoria najviac nekompatibilný pár.

Znamenie Ryby a významné osobnosti

K asi najvýznamnejším osobnostiam narodeným v znamení rýb patrí Albert Einstein. Krásna Elizabeth Taylor patrí k žene narodenej v znamení rýb. Ďalšou významnou osobnosťou, ktorá vyťažila s nesmiernou fantáziou rýb je Victor Hugo. Magická Cindy Crawford či Sharon Stone sa tiež pýšia znamením ryby. Medzi ďalší zoznam rýb patrí Drew Barrymore, Kurt Cobain, Jon Bon Jovi, George Washington. Znamenie ryby patrí aj charizmatickému hercovi Brucovi Willisovi. Mikuláš Koperník uzatvára túto skupinu najvýraznejších osobnosti, ktoré sa narodili v znamení ryby a ktoré hrdo odzrkadľujú charakteristické črty tohto tajuplného znamenia.

Horoskop znamenie Ryby

Prečítajte si denný horoskop, horoskop týždenný pre znamenie ryby či celomesačný horoskop pre znamenie ryby, ktoré nájdete hore nad týmto článkom. Staňte sa tiež fanúšikom našej Facebookovej Stránky a prečítajte si každý deň novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia. Objavte tiež tajomstvá, ktoré vám tento rok nadelí ročný horoskop a pripravte sa na všetko, čo vás tento rok čaká.


Charakteristika ďalších znamení zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Charakteristika znamenie Ryby