zhoda partnerov podľa dátumu narodenia

Numerologická Zhoda Partnerov

Vypočítajte si s nami jednoducho svoje osudové číslo, ktoré vám priradil váš osud v deň vášho narodenia. Zistíte aj to, aká je vaša zhoda partnerov. Získajte s nami predstavu o tom, či je vaša zhoda partnerov s vašou láskou silná podľa numerológie. Istotne viacerí z vás veria tomu, že deň nášho narodenia nám bol predurčený. My tiež, a preto sme vytvorili časť zhoda partnerov, ktorá vám istotne napovie viac o vašej láske. Taktiež, ako náš životný partner. Spoznajte aká je vaša zhoda partnerov podľa dátumu narodenia a numerológie. Naučíme vás, ako zistiť svoje osudové číslo z dátumu narodenia a aká je vaša následná zhoda partnerov na základe osudového numerologického výpočtu. Pamätajte, že výpočet je orientačný a presnú numerologickú zhodu partnerov vám vie vypočítať iba skúsená numerologička, či numerológ.

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia

Vaše, aj partnerové osudové číslo si môžete vypočítať jednoduchým prepočtom, alebo v našej sekcii Životné číslo, kde sa tiež dozviete viac o vašej osobnosti a o tom, čo vám pri narodení osud nadelil. Ak chcete zistiť aká je partnerská zhoda podľa numerológie, potrebujete najprv poznať svoje životné, alebo inak povedané, osudové číslo. To sa vypočíta podľa vášho a následne podľa dátumu narodenia vášho partnera.

Ako sa počíta osudové číslo a zhoda partnerov?

  • Povedzme, že ste sa narodili 22.06.1982 a chcete zistiť aká je zhoda partnerov
  • Číslo rozdeľte na jednotlivé číslice 2 2 0 6 1 9 8 2
  • Spočítajte číslice: 2+2+0+6+1+9+8+2 = 30
  • Následne spočítate výsledok 30 tak, aby vám vyšlo jednociferné číslo: 3 + 0 = 3
  • Vaše osudové číslo je 3.
  • To isté opakujte s partnerovým dátumom narodenia a zistite aká vysoká je zhoda partnerov vás a vášho partnera.

Zvoľte svoje a partnerove osudové číslo, aká je vaša zhoda partnerov?
(Vy, Partner)

Táto numerologická zhoda partnerov bola vytvorená veštkyňou Sibylou, ktorá sa venuje numerológii už niekoľko desiatok rokov. Viacero čísel sa k sebe hodí na celý život, no u niektorých je zhoda partnerov menšia práve kvôli ich povahovým vlastnostiam. Aj ich vzájomné koníčky zohrávajú rolu v tom, aká je ich zhoda partnerov vysoká. Zhoda partnerov je pomenovaná slovne a viete si tak dokonale vytvoriť obraz o tom, aká silná je vaša láska podľa vášho osudového dátumu narodenia. Zistíte s nami, aká je zhoda partnerov, podľa vášho životného čísla. Osudové životné číslo si vypočítajte jednoducho podľa návodu, alebo v časti Životné číslo, kde vám ju vypočítame automaticky. Prajeme vám veľa krásnych chvíľ a vysokú zhodu partnerov, ktorá vás bude sprevádzať spoločnou cestou lásky.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Numerologická Zhoda Partnerov