Tarot Online

Spoznajte váš osobný tarot - Denný Tarot, či Týždenný Tarot

Veštenie - Áno/Nie Tarot

Spoznajte svoju osobnú veštbu cez tarot. Veštba cez tarot vám odpovie na vašu otázku Áno/Nie alebo Možno. Veštba, ktorú poskytujeme cez tarot je zadarmo.

navštívte vestenie cez tarot zadarmo, tarotová veštba


Osobný Tarot pre vás

spoznajte tarotovú veštbu a váš osobný tarot

Aký Tarot ponúkame?

Tarot ponúka prostredníctvom svojich kariet veľa významov, ktoré sa tiež môžu rôzne vykladať. Na našej stránke nájdete tarot, ktorý je veštený online. Ponúkame vám denný tarot, ktorý vám napovie viac o tom, ako bude vyzerať váš deň na základe tarotovej karty. Tento tarot zakladá na veštení jednej zo 78 tarotových kariet a váš osud vám pomôže v tom, aby bol váš tarot presný práve pre váš aktuálny deň. Môžete si tak vytiahnúť jednu kartu denne. Spoznáte svoj tarot zadarmo a osud vám našepne to, akým smerom sa váš deň bude uberať. Nasledujúci tarot si môžete nechať online vyveštiť nasledujúci deň.

Ponúkame tiež veštbu cez týždenný tarot, ktorá je mimoriadne obľúbená. Tento tarot vám poukáže na to, čo vás počas nasledujúceho týždňa čaká. Svoj osobný týždenný tarot si môžete vybrať každý pondelok a trvá celý týždeň. Tu vám tarot odhalí aký bude celý týždeň z hľadiska lásky, práce, vášho zdravia a napovie vám tiež to, akým smerom by ste sa mali počas týždňa uberať. Každý tarot týždňa obsahuje tiež motivačnú myšlienku pre toto časové obdobie. Neváhajte a každý týždeň spoznajte svoj osobný tarot z 3 kariet. Náš tarot je vždy aktuálny, je online a je zadarmo.

Ďalej ponúkame tiež veštbu prostredníctvom tarot karty online a samozrejme zadarmo. Táto veštba vám odpovie na to, čo vás už dlhšie trápi. Ak máte otázku na váš osud, tarot je presne tá cesta, ktorá vám v tomto smere pomôže. Nechajte si vyveštiť prostredníctvom online tarotu. Spoznajte svoju osudovú kartu, ktorú vám vytiahne mocný tarot, a ktorou vám odpovie na vašu otázku. Netrápte sa viac a opýtajte sa osudu. Tarot vám poradí. Náš Áno/Nie tarot je mimoriadne obľúbený u všetkých našich fanúšikov.

Skvelý Áno/Nie Tarot

Tarotu môžete položiť rôzne otázky. Záleží od typu vašej otázky na tom, ako vám mocný tarot odpovie. U nás nájdete aj populárny Áno/Nie tarot, ktorým získate odpoveď na otázku, ktorá vás trápi. Ak teda už dlhšie bojujete s niečim, na čo si neviete odpovedať, alebo s niečim, čo potrebuje radu osudu, náš Áno/Nie tarot zadarmo je pre vás tou ideálnou voľbou.

Na vykladanie tarotu sa používajú rôzne spôsoby. Napríklad, ak opisujeme denný tarot je veľmi dôležité, akú kartu ste si vytiahli tiež v predchádzajúci deň. Takýto istý spôsob používame aj pri tom, ako vykladáme týždenný tarot online. Hlavný význam tých najpodstatnejších kariet, ktoré predstavujú mocný tarot sme si vysvetlili v článku "Veštenie z Kariet Zadarmo", ktorý si môžete prečítať v sekcii Zaujímavosti. Táto sekcia okrem toho, že poskytuje informácie o základných praktikách výkladu tarotu sa zaoberá aj inými témamy, ktoré vás zaujmú. Nájdete v nej témy ako sú tarot, veštenie, povolanie podľa znamenie, klamári podľa znamenia, zhoda partnerov podľa čínskeho horoskopu, biela mágia, snár... A mnoho iných tém, ktoré vás istotne zaujmú. Nie len tarot je totiž cesta za spoznávaním seba a iných.

Tarot a jeho pôvod

Tarot začali ľudia spoznávať v dávnych dobách. Presnejšie sa tarot začal v Európe objavovať niekedy koncom trinásteho storočia. Základy tarotu, a celý tarot, ako ho poznáme dnes vlastne pochádza z islamických krajín. Prvé karty, ktoré nám tarot odhalil sú dokonca vystavené v múzeu v Istanbule a ich pôvod je z panovníckeho Egyptského rodu. Tarot má teda skutočne hlbokú a zaujímavú históriu, ktorú stojí za to poznať. Mocný tarot bol nástroj používaný na veštby už v dávnej minulosti. Medzi tarotom a jeho kartami nájdeme štyri symboli, ktoré presdstavujú sériu tarotových kariet. Poznáme sériu Žezlo, Minca, Kalich a Meč. Pod týmito symbolmi sú rozdelené ďalšie karty, ktoré poskytuje tarot. Ich význam je rôzny a vy môžete postupne objavovať čaro veštby tarotu aj cez náš denný tarot.

Tarot poznáme v dnešnej dobe ako súbor 78 tarotových kariet. Z týchto kariet nájdeme v niektorých obchodoch aj krásne ručne maľované karty, niektoré karty nájdeme tiež v slovenskom jazyku. Karty sú dostupné aj v zahraničí a tarot je teda populárny skutočne po celom svete. Karty ako ich poznáme dnes tiež obsahujú samostatné symboliká. Motívy, ktoré sa vykladajú samostatne a nepatria pod 4 symboly, ktoré tarot ponúka sú karty Blázon, Veľkňažka, Veľkňaz, Mág, Vládkyňa, Vládca, Milenci, Sila, Voz, Koleso Šťastia, Pustovník, Spravodlivosť, Smrť, Miernosť, Obesenec, Hviezda, Diabol, Veža, Súd, Mesiac, Slnko a Svet. Každú z týchto kariet nájdete aj ako súčasť veštby, ktorú ponúkame cez denný tarot, tarotové karty týždňa, či cez Áno/Nie tarot.

Ako funguje náš online tarot?

Na našej stránke si môžete voľne a zadarmo čítať nie len horoskopy, ale ponúkame tiež rozsiahlé možnosti veštenia cez tarot. Tarotové karty, ktoré u nás nájdete sú svedomito opísané v ich podstate. Vyberte si ten svoj tarot, ktorý vám vyhovuje. Každý deň máte možnosť podstúpiť veštbu, ktorú vám ponúka denný tarot. Týždenne vám tiež sprístupňujeme týždenný tarot, ktorý je taktiež zadarmo a online. Ak máte otázku neváhajte a spýtajte sa online veštby cez populárny Áno/Nie tarot. Objavte tiež náš populárny Facebookový Kanál - Horoskop & Tarot, kde nájdete skutočne veľké množstvo informácií a zaujímavosti. Aj preto je náš kanál Horoskop & Tarot obľúbený už medzi tisícami fanúšikov.

Budeme sa tešiť ak s nami zostanete v kontakte. Horoskop-tarot vám praje veľa lásky, splnených snov, túžob a milované osoby vo vašej blízkosti. Váš tím Horoskop-Tarot. ❤


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Mocný tarot