Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

aké kamene sa k vám hodia podľa znamenia?

Kamene podľa znamenia

Ktorý je váš ochranný kameň, kameň lásky, liečivý kameň, či kameň šťastia?

Každé znamenie má svoj ochranný kameň, ktorý ho chráni pred zlými vplyvmi a urieknutiu. Ochranné kamene dokážu človeka chrániť aj pred chorobami, zlým pohľadom, vplyvom okolia, nebezpečenstvu, či proti zlým ľuďom v ich okolí. Svoj ochranný kameň by mal nosiť každý pri sebe a tak sa ochráni pred viacerými negatívami života.

So znalosťami svojho osobného ochranného kameňa je ľahké naučiť sa chrániť pred zlom okolia. Nižšie nájdete zoznam kameňov, ich význam a zmysel pre jednotlivé znamenia zverokruhu. Ochranné kamene však môžete nájsť aj v prírode, pri prechádzke. Častokrát si nás kameň vyberie a tak by sme ho mali nosiť so sebou, aby nám priniesol ochranu a šťastie. Ak niekedy uvidíte kameň, ktorý si doslova vyžiadá vašu pozornosť, odložte si ho k sebe a noste ho so sebou.

Kameň Znamenia Baran ♈

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia baran, ktorý kameň prinesie baranom harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia baran je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti, ktoré malých baranov ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia baran pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Najvýznamnejšou schopnosťou kameňa granát je jeho schopnosť liečiť. Liečivý kameň znamenia Baran je teda granát, ktorý môžu použiť ako liečivý kameň, či očistný. Kameň je vhodné prikladať si na časti tela, ktoré nás trápia. Zbaví vás tiež toxinov a obnoví harmonické vnútorné fungovanie.
 • Kameň Lásky - Ametyst s veľkými kryštáľmi je kameň znamenia baran, ktorý mu dodá ochranu jeho lásky a dokáže priniesť do vzťahu harmóniu, vyrovnanosť a pohodu. Ametyst spolupracuje s pocitmi lásky, pracuje s vašou čakrtou a dodáva emocionálne prebudenie a energiu bezpodmienečnej lásky. Darujte šperk z Ametystu svojmu partnerovi, ktorý vás bude milovať. Ametyst je kameň znamenia baran, takže ak je váš partner v tomto znamení ovplyvní to aj jeho lásku k vám. Ak ste baran vy, noste kameň pri sebe pre silnú lásku vo vašej rodine.
 • Ochranný Kameň - žltý kryštáľ Citrín je ochranný kameň znamenia Baran. Baran sa vďaka citrínu očistí od negatívnej energie. Kameň znamenia Baran citrín bráni vašej aure, aby na seba chytala negatívne energie a temné čary. Citrín je kameň znamenia baran, ktorý ho dokáže ochrániť pred všetkým zlým - závisti, zlosti, zlým energiám, proti počarovaniu, či urieknutiu. Noste tento kameň v kabelke či taške, alebo ako šperk na tele. Tento kameň môžete podarovať aj deťom, pretože ich bude chrániť.
 • Šťastie - Rubín je kameň znamenia baran, ktorý ich sprevádza na každom ich kroku a prináša im pocit šťastia a uspokojenia. Rubín je kameň, ktorý by mal mať každý baran po ruke. Kameň znamenia baran rubín prináša všetkým baranom šťastie vo všetkom, čo robia.

Kameň Znamenia Býk ♉

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia býk, ktorý kameň prinesie býkom harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia býk je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti. Kamene malých býkov ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia býk pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Chryzokol je kameň znamenia býk, ktorý ich dokáže ochrániť pred chorobami a taktiež dokáže navodiť býkom pociť lepšieho zdravotného stavu. Chryzokol je kameň zanamenia býk, ktorý môžu používať na miesta bolesti, ako liečivý kameň. Ak sa chce býk vyliečiť z dlhodobého problému, či ochrániť sa pred sezónnym ochorením, je potrebné, aby nosil chryzokol pri sebe.
 • Kameň Lásky - kameňom lásky je jaspis brekciový. Kameň znamenia býk jaspis je vhodný ako dar pre partnera, ktorý je narodený v znamení býk. Kameň znamenia býk by tiež mal pri sebe nosiť každý býk, ktorý potrebuje prekonať problémy v láske, či náročné obdobie vo vzájomných vzťahoch s partnerom, či s rodinou. Jaspis by mal mať každý býk v domácnosti, pretože je to kameň znamenia býk vhodný pre posilnenie a ochranu lásky.
 • Ochranný Kameň - Čierny turmalín je kameň, ktorý chráni znamenie býk. Je to vhodný kameň znamenia býk aj pre malých býkov, ktorí sú narodení v tomto znamení. Ochráni nie len vás, ak ste sa narodili v znamení býk, ale aj deti býk. Ochráni pred zlými vplyvmi, nervozitou, negatívnou energiou, prekliatím, či pred nešťastím. Kameň znamenia býk čierny turmalín by ste mali mať istotne v domácnosti.
 • Šťastie - Čierny jantár je kameň znamenia býk, ktorý mu prináša nekonečné a harmonické šťastie, ktoré ho bude sprevádzať celým životom. Ak máte v rodine človeka narodeného v znamení býk, alebo ste býkom vy, tento kameň musíte nosiť pri sebe. Je to najpodstatnejší kameň znamenia býk, ktorý prináša šťastie vo všetkom, čo býk robí.

Kameň Znamenia Blíženci ♊

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia blíženci, ktorý kameň prinesie blížencom harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia blíženci je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti. Kamene malých blížencov ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia blíženci pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Akvamarín je liečivý kameň znamenia blíženci, ktorý ich dokáže ochrániť pred bolesťou, či pred sezónnym ochorením. Ak vás dlhodobo trápi nejaké ochorenie, spojené s bolesťou tento kameň je vhodné priložiť na miesto, z ktorého bolesť vychádza. Kameň znamenia blíženci akvamarín lieči bolesti a aj duchovné problémy všetkých blížencov. Blíženci by si na ochranu zdravia mali zaobstarať akvamarín a tiež ho darovať každému blížencovi v rodine.
 • Kameň Lásky - Skolecit je kameň znamenia blíženci, ktorý zachováva ich lásku ku svojmu partnerovi aj rodine. Kameň skolecit je vhodný pre každého blíženca ako kameň lásky. Tento kameň znamenia blíženci dokáže ochrániť nájdenú lásku, a keď ho blíženec nosí pri sebe, dokáže tiež lásku privolať. Kameň Skolecit by mal poznať každý blíženec, ako svoj osobný kameň znamenia bliženci prinášajúci lásku, porozumenie a harmóniu v parnterstve aj rodine.
 • Ochranný Kameň - Dúhový mesačný kameň dokáže vyrovnať akýkoľvek pocit nepohodny znamenia blíženci. Kameň znamenia blíženci dúhový mesačný kameň je ochranný kameň, ktorý chráni aj malých blížencov pred negatívnymi vplyvmi prostredia na osobu každého blíženc. Každý blíženec by si mal zaobstarať dúhový mesačný kameň a ak máte v rodine blíženca, je to ideálny dar. Ak máte v rodine dieťa v znamení blíženec, do školskej tašky mu vložte ochranný kameň znamenia blíženci.
 • Šťastie - Dalmatínsky jaspis je kameň znamenia blíženci, ktorý im prináša šťastie na každom kroku blížencov. Kameň znamenia blíženci jaspis je vhodným kameňom pre každého blíženca, ktorému prinesie úspech, radosť a harmóniu do života. Tento kameň znamenia blíženci tiež pomáha v prekonávaní ťažkých chvíľ a smutnejších období všetkých blížencov.

Kameň Znamenia Rak ♋

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia rak, ktorý kameň prinesie rakom harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia rak je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti. Kamene malých rakov ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia rak pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Ružový Quartz je kameň znamenia rak, ktorý pre rakov prináša ochranu pred bolesťou, chorobami, či sezónnym ochorením. Ružový Quartz sa tiež odporúča priložiť na miesta na tele, ktoré rakov trápia bolesťou. Kameň zanamenia rak ružový quartz je tiež vhodný ako ochrana pred akýmkoľvek ochorením. Práve preto by mal mať každý rak po ruke Ružový Quartz. Ak ste rakom vy, je tento kameň znamenia rak nevyhnutnosťou. Ak máte v rodine raka, darujte mu jeho liečivý kameň.
 • Kameň Lásky - Malachit je krásny zelený kameň, ktorý prináša rakom harmóniu a pocity lásky. Kameň znamenia rak malachit je kameňom, ktorý chráni lásku rakov a tiež robí rakov atraktívnejších pre opačné pohlavie. Malachit je kameň znamenia rak, ktorý prinesie do života rakov harmóniu a lásku. Ak chcete aby vás partner v znamení rak viac miloval, darujte mu kameň malachit a jeho láska k vám bude intenzívnejšia a hlboká.
 • Ochranný Kameň - Lapis lazuli je ochranným kameňom znamenia rak. Tento kameň znamenia rak je vhodný pre dospelých rakov, ale aj pre deti narodené v znamení rak. Kameň ich, no aj vás ochráni pred negatívnymi vplyvmi z okolia, pred nešťastím, smútkom, no tiež pred urieknutím. Tento ochranný kameň by sa mal nachádzať v každej rodine, kde je človek narodený v znamení rak. Kameň znamenia rak Lapis lazuli zabezpečte svojmu dieťaťu, malému rakovi, ako ochranu pred negatívnymi energiami z okolitého sveta.
 • Šťastie - Tigrie oko je kameň znamenia rak prinášajúci šťastie a pocit životnej harmónie. Rak by mal mať kameň tigrie oko vždy poruke. Ak máte v rodine znamenie rak, ideálnym darčeokom pre neho bude šperk, ktorý v sebe nosí kameň znamenia rak pre šťastie - tigrie oko. Ak ste vy znamením rak, mali by ste si zaobstarať tento kameň, ktorý vás prevedie cez ťažké životné obdobia a bude vám nápomocný pri každom vašom kroku. Aj pracovné problémy sa s týmto kameňom znamenia rak pre šťastie jednoduchšie prekonávajú.

Kameň Znamenia Lev ♌

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia lev, ktorý kameň prinesie levom harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia lev je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti. Kamene malých levov ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia lev pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Lítiový kryštáľ je odrodou kremeňa, ktorý je kameň znamenia lev vhodný ako liečivý kameň. Tento kameň ochráni znamenie lev pred chorobami, počas sezónnych ochorení a tiež dodáva pocit rovnováhy. Kameň tiež bojuje proti bolesti a preto je vhodné tento liečivý kameň znamenia lev prikladať na miesta bolesti. Lev by si mal tento kameň zaobstarať na ochranu proti chorobám, ktoré by ho mohli počas života potrápiť. Lítiový kryštáľ je vhodný ako šperk, ktorý budete nosiť spustený na hrudi. Je vhodný pre každého leva vo vašej rodine.
 • Kameň Lásky - Mandarínkový kremeň predstavuje kameň znamenia lev, ktorý im dodá lásku a je vhodný tiež pre nezadaných levov, ktorým pomôže pritiahnuť pozornosť bodu ich záujmu. Mandarínkový kremeň je tiež kameň znamenia lev vhodný ako prívestok na ochranu lásky a tiež na prehĺbenie lásky. Ak máte muža narodeného v znamení lev, darujte mu mandarínkový kremeň, ktorý prehĺby jeho lásku k vám.
 • Ochranný Kameň - Spinel sa vo všeobecnosti považuje za kameň lásky, blaženosti a šťastia. Pre leva je to však silný ochranný kameň, ktorý by mal mať každý lev vždy pri sebe. Ak máte v rodine leva, darujte mu šperk obsahujúci tento kameň. Ak ste levom vy, tento ochranný kameň znamenia lev by mal byť stále v ich blízkosti. Kameň spinel tak dokáže ochrániť levov pred zlými vplyvmi okolia, ohováraním, nehodami, negatívnym pôsobením rôznych energií a pred kliatbami.
 • Šťastie - Oranžový kalcit je kameňom znamenia lev, ktorý im prináša šťastie a dar prekonávania akýchkoľvek úloh. Kameň znamenia lev oranžový kalcit, by mal mať každý lev pri sebe a nosiť ho v kabelke, taške, či ako šperk. Tento kameň prinesie levom šťastie, životnú harmóniu a pocit absolútnej vyrovnanosti.

Kameň Znamenia Panna ♍

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia panna, ktorý kameň prinesie pannám harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia panna je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti. Kamene malé panny ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia panna pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Modrý Avneturín je kameňom, ktorý pomáha pannám prekonať choroby ľahšie a rýchlejšie. Tento liečivý kameň zanemnia panna by mali panny nosiť pri sebe aj v časoch sezónnych chorôb, pred kotrými ich okonale ochráni. Ak trápia pannu nejaké bolesti, je nutné, aby tento kameň nosili na mieste, kde ich tieto bolesti trápia. Kameň znamenia panna modrý aventurín je pre panny nutnosťou, ak chcú prekonávať ťažké choroby a po operáciách. Liečivý kameň znamenia panna modrý aventurín by ste mali darovať každej panne v rodine, ktorú trápia zdravotné problémy.
 • Kameň Lásky - Ružový Beryl (Morganit) je kameň znamenia panna, ktorý prinesie pannám lásku nie len z hľadiska partnerstva, ale aj lásku v rodine. Každá panna, ktorá si chce zachovať silné emócie od partnera by mala mať tento kameň na ľavej ruke, alebo ho nosiť na krku. Kameň znamenia panna Ružový Beryl by ste tiež mali darovať partnerovi, ak je narodený v znamení panna. Môže ho nosiť schovaný vo vrecku, či ho len umiestniť do domácnosti, do ktorej prinesie harmóniu a šťastie.
 • Ochranný Kameň - Hematit je považovaný za kameň, ktorý vám pomôže lepšie myslieť a tiež pomáha v správnom uvažovaní a rozhodovaní. Pre panny je však hematit kameň znamenia panna, ktorý ich chráni pred zlými vplyvmi okolia. Ochranný kameň by pri sebe mala mať každá panna, či už ide o muža pannu, ženu, alebo aj pre malé panny. Dieťa panna by mala mať pri sebe tento kameň ako ochranu pred negatívami a zlom. Hematit je kameň znamenia panna vhodný ako dar pre akúkoľvek pannu, pretože ich ochráni pred všetkým zlým, urieknutím a pred zlými rozhodnutiami.
 • Šťastie - Kameň znamenia panna, ktorý im prinesie šťastie v každom dni a pomáha prekonávať problémy je kameň Čierny Achát. Tento kameň je krásnym a magickým kameňom, ktorý je nutnosťou pre každú pannu. Ak ste panna vy, alebo máte v rodine pannu, darujte jej šperk s čiernym achátom, ktorý im prinesie šťastie a harmóniu v živote. Tento kameň tiež pomáha prekonávať problémy, ktoré môžu počas života pannu potrápiť. Tento kameň znamenia panna je vhodný nosiť pri sebe aj vtedy, ak vás čaká dôležité rozhodnutie. Rozhodnete sa tak správne.

Kameň Znamenia Váhy ♎

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia váhy, ktorý kameň prinesie váham harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia váhy je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti. Kamene malé váhy ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia váhy pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Modrý čipkový achát je kameňom zdravia znamenia váhy. Váhy, ktoré trpia častejšími ochoreniami by si mali zabezpečiť náramok z tohto kameňa, ktorý by mali nosiť na ľavej ruke. Liečivý kameň znamenia váhy čipkový achát si môžu váhy prikladať na miesta, ktoré ich na tele bolia a pomôže im tak zmierniť bolesti a ťažkosti. Tento kameň znamenia váhy by mala každá váha nosiť pri sebe ako ochranu pred ochorením.
 • Kameň Lásky - Chalcedon je kameň znamenia váhy, ktorý do života váh prináša uspokojenie v láske, partnerskom živote, ale aj v rodinných vzťahoch. Ak máte partnera narodeného v znamení váhy, darujte mu šperk obsahujúci kameň chalcedon. Jeho láska k vám sa tak zosilní a bude sa na vás dívať s novonájdenou vášňou. Kameň znamenia váhy chalcedon je kameňom, ktorý prinavráti harmonickú lásku do vášho života. Chráni tiež vašu lásku pred nešťastím a nevere.
 • Ochranný Kameň - Karneol sa vo všeobecnosti považuje za kameň, ktorý ochraňuje lásku a dôveru. Karneol je však konkrétne pre znamenie váhy silným ochranným kameňom, ktorý chráni dospelé váhy, ale aj malé váhy pred urieknutím, zlými vplyvmi okolia, negatívnymi energiami a proti nehodám, či úrazom. Preto by mala mať každá váha tento kameň stále pri sebe a jeden je potrebné zakúpiť tiež do domácnosti, ktorá tak bude chránená pred tým, ak by vám nejaká návšteva chcela zanechať negatívnu energiu v domácnosti
 • Šťastie - Smaragd je kameňom, ktorý by mali mali váhy nosiť vždy pri sebe. Ak máte v rodine znameie váhy, darujte mu šperk, ktorý obsahuje tento šťastný kameň znamenia váhy. Zabezpečí im tak harmóniu, ľahkosť pri rozhodnutiach, a šťastie v každej oblasti, do ktorej sa pustia. Smaragd by tak mala mať každá váha vždy pri sebe. Ak si budete vyberať šperk pre seba, či iného člena rodiny, ktorý je narodený v znamení váhy, darujte mu práve šperk s krásnym smaragdom.

Kameň Znamenia Škorpión ♏

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia škorpión, ktorý kameň prinesie škorpiónom harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia škorpión je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti. Kamene malých škorpiónov ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia škorpión pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Celestín je kameň, ktorý je známy svojími silnými liečivými účinkami. Už v dávnej dobe ľudia verili, že ich práve celestín vylieči. Kameň znamenia škorpión celestín prinavráti škorpiónom stratenú energiu a dodáva tiež schopnosť rýchlejšie sa liečiť, či zotavovať. Kameň znamenia škorpión celestín by ste mali nosiť prie sebe hlavne vtedy, ak je vo vašom okolí chrípkové obdobie, alebo po operáciách, či po úraze. Ak trpíte bolesťami, prikladajte si tento liečivý kameň znamenia škorpión na problematickú časť tela.
 • Kameň Lásky - Kameň lepidolit je kameň znamenia škorpión, ktorý vo všeobecnosti pomáha pri šamanských rituáloch. Pre škorpiónov je však lepidolit kameňom, ktorý im prináša harmonickú lásku do ich života a zosilnenie medziľudských vzťahoch. Lepidolit je kameň znamenia škorpión, ktorý je tiež používaný na ochranu lásky a pred vplyvom iných osôb na váš vzťah. Ak máte muža narodeného v znamení škorpión, darujte mu tento kameň na zintenzívnenie jeho ľúbostných pocitov k vám.
 • Ochranný Kameň - Amazonit je ochranný kameň znamenia škorpión. Je to polodrahokam, ktorý sa vo všeobecnosti považuje za kameň, ktorý prináša majiteľovi prosperitu vo všetkých oblastiach života. Pre znamenie škorpión je amazonit kameň, ktorý ich silno chráni pred negatívnymi vplyvmi z okolia a poskytuje im tiež ochranu pred urieknutím. Tento kameň je vhodné vložiť do školskej tašky každého malého škorpióna pre ochranu a proti ublíženiu.
 • Šťastie - Heliotrop (krveľ) je kameň znamenia škorpión, ktorý škorpiónom prináša šťastie a harmóniu v ich živote. Tento kameň by sa mal nachádzať v ich domácnosti, a ak ste vy narodený v znamení škorpión, jeden kameň by ste mali nosiť pri sebe. Tento kameň znamenia škorpión v sebe skrýva tiež silu na prekonávanie problémov v osobnom živote, a dokáže vám pomôcť s dôležitými rozhodnutiami. Tie budú pod vplyvom kameňa ... vždy správne. Ak poznáte škorpióna, ktorý tento kameň ešte nevlastní, darujte mu do života šťastie a darujte mu štastný kameň znamenia škorpión.

Kameň Znamenia Strelec ♐

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia strelec, ktorý kameň prinesie strelcom harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia strelec je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti. Kamene malých strelcov ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia strelec pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Sugilit je mocný kameň, ktorý sa vo všeobecnosti používa na očistu od zlých vplyvov. Sugilit je kameň znamenia strelec, ktorý im pomôže cítiť sa lepšie po prekonaní choroby, pomáha k rýchlejšej rekonvalescencii a po operáciách. Sugilit je kameň znamenia strelec, ktorý ochráni všetkých strelcov pred ochorením v chrípkovom období. Kameň znamenia strelec sugilit si prikladajte na bolestivé, či problematické miesta a skôr sa tak vyrovnáte s únavnou bolestou.
 • Kameň Lásky - Zelený kyanit je kameň, ktorý vo všeobectnosti vylepšuje komunikačné zručnosti ľudí, ktorí ho pri sebe nosia. Tento kameň znamenia strelec však pre strelcov znamená kameň lásky, ktorým chránia svoju lásku pred negatívnymi vplyvmi. Kameň zelený kyanit tiež chráni rodinné vzťahy a majiteľovi poskytuje pocit harmonických vzťahov. Ak máte partnera narodeného v znamení strelec, darujte mu kyanit, ktorý posilní jeho lásku k vám a k vašej spoločnej rodine.
 • Ochranný Kameň - Heliodor je kameň, ktorý sa považuje za kameň jasnovidcov. Má tiež vo všeobecnosti moc prekonávať problémy pri nových začiatkoch. Heliodor je kameň znamenia strelec, ktorý prináša strelcom ochranu pred zlými vplyvmi, proti urieknutiu a podobne. Strelcov tiež chráni pred zlými rozhodnutiami a ochráni ich pred počarovaním od cudzích ľudí. Tento kameň by mal mať každý strelec v domácnosti. Je tiež vhodný pre malých strelcov, ktorým môžete kameň vložiť do školskej tašky pre ich silnú ochranu.
 • Šťastie - Tanzanit je drahokam, ktorý prináša strelcom plné uspokojenie v živote. Tento kameň znamenia strelec je pre strelcov silným kameňom šťastia, ktorý im prináša harmóniu v živote. Kameň znamenia strelec tanzanit je tiež vynikajúcim pomocníkom pri dôležitých životných rozhodnutiach. Každý strelec by teda pre svoje šťastie mal pri sebe nosiť tento kameň. Noste šperk z tohoto kameňa šťastia pri seba a darujte ho strelcovi vo vašej rodine.

Kameň Znamenia Kozorožec ♑

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia kozorožec, ktorý kameň prinesie kozorožec harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia kozorožec je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti. Kamene malých kozorožcov ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia kozorožec pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Kameň Lepidolit pomáha pri duchovných cestách a je vo všeobecnosti považovaný za pomocný kameň pri rituáloch. Na kozorožcov má kameň liečivé účinky. Kameň znamenia kozorožec Lepidolit by mal každý kozorožec používať na ochranu proti ochoreniam, pri pooperačných stavoch, proti bolesti, či na ochranu pred sezónnym ochorením. Ak trpíte bolesťami, lepidolit by ste si mali prikladať na problematické oblasti tela. Liečivý kameň znamenia kozorožec by tak mal byť v každej domácnosti v ktorej žije človek narodený v znamení kozorožec.
 • Kameň Lásky - Zelený Turmalín sa používa aj ako ochranný kameň pri šamanských rituáloch. Turmalín je kameň znamenia kozorožec dodávajúci každému kozorožcovi harmóniu do partnerského a rodinného života. Ak je váš muž kozorožec, je načase darovať mu tento kameň, či vložiť mu ho do kabáta, alebo ho jednoducho priniesť do spoločnej domácnosti. Kameň znamenia kozorožec turmalín pomáha posilniť lásku a pozitívne emócie v partnerskom živote a rodine.
 • Ochranný Kameň - Akvamarín je kameňom čistého srdca a dobrých úmyslov. Každého majiteľa tohto kameňa dokáže povzbudiť, no aj ozdobiť. Akvamarín je kameň znamenia kozorožec znamenajúci pre kozorožcov veľkú ochrannú silu. Kameň akvamarín by mal vlastniť aj každý malý kozorožec, ktorému ho môžete vložiť do školskej tašky na ochranu pred zlými vplyvmi. Kozorožcov ochráni akvamarín tiež pred urieknutím, pred zlými rozhodnutiami a pred zlými jazykmi.
 • Šťastie - Ónyx je kameňom šťastia kozorožcov, ktorý im pomáha k odvahe, aby sa už nikdy nemuseli obávať zlyhania. Kameň znamenia kozorožec ónyx pôsobí na každého kozorožca blahodárne a prináša harmóniu do života kozorožca. Ónyx vo všeobecnosti prináša lásku do života jeho majiteľa, no pre kozorožcov je ónyx kameňom šťastia, ktorý by mal vlastniť každý kozorožec. Ak máte v rodine kozorožca a neviete aký darček mu darovať, darujte mu šťastie v podobe kameňa ónyx.

Kameň Znamenia Vodnár ♒

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia vodnár, ktorý kameň prinesie vodnárovi harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia vodnár je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti. Kamene malých vodnárov ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia vodnár pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Angelit je pre mnohých liečiteľov nesmierne mocným kameňom, vďaka ktorému sa vedia dokonca spojiť so svetom mimo nášho vnímania. Angelit je kameň znamenia vodnár, ktorý vodnárom pomáha pri prekonávaní chorôb a bolestí. Ak trpíte bolesťami kameň znamenia vodnár angelit vám pomôže prekonať ich. Jednoducho si kameň priložte na problematické miesto, najlepšie počas noci mesačného splnu.
 • Kameň Lásky - Lolit je kameň znamenia vodnár, ktorý stimuluje predstavivosť tohto znamenia. Lolit tiež pomáha pri prekonávani partnerských problémov či hádok. V každej domácnosti, v ktorej sa nachádza človek narodený v znamení vodnár, by mal byť umiestnený tento kameň. Lolit prinesie do rodinného, ale aj partnerského života lásku a harmóniu. Ak máte muž narodeného v znamení vodnár, tento kameň nesmie chýbať vo vašej domácnosti, alebo v jeho vrecku. Zosilní tak jeho city k vám.
 • Ochranný Kameň - Angelit je pre mnohých liečiteľov považovaný za nesmierne mocným kameň. Tento kameň znamená pre znamenie vodnár silnú ochranu, no je tiež mocným liečivým kameňom znamenia vodnár. Práve preto, že má na znamenie vodnár silný dvojaký vplyv, mal by ho vlastniť každý človek narodený v tomto znamení. Každému malému vodnárovi by ste do školskej tašky mali vložiť angelit, ktorý ich ochráni pred chorobami, no aj pred negatívnou energiou z okolia. Každý vodnár by tak mal vlastniť svoj vlastný angelit, aby tak predišiel zlým jazykom, urieknutiu, ale aj zlým rozhodnutiam.
 • Šťastie - Jasper je vo všeobecnosti kameň, ktorý sa dáva človeku, ktorý sa chystá na veľkú cestu. Pre znamenie vodnár je jasper kameň znamenia vodnár prinášajúci šťastie vo svojich rôznych podobách. Znamená, že co života vodnárov vďaka tomuto kameňu pribudne šťastie a vytúžená harmónia. Preto by sa kameň znamenia vodnár jasper mal nachádzať v každej domácnosti, kde žije človek narodený v znamení vodnár.

Kameň Znamenia Ryby ♓

Prečítajte si o tom, ktorý je ochranný kameň znamenia ryby, ktorý kameň prinesie rybám harmonicú lásku a ktorý kameň zanamenia ryby je ochranný a môžete ho tak nosiť vy, váš partner, ale aj vaše deti. Kamene malé ryby ochránia pred zlými vplyvmi. Spoznajte tiež kameň znamenia ryby pre šťastie.

 • Liečivý kameň - Zelený fluorit spája vnútornú a vonkajšiu múdrosť znamení zverokruhu. Všeobecne je tento kameň považovaný za kameň so schopnosťami prinavrátiť súlad v živote. Pre ryby je tento kameň liečivým kameňom. Kameň znamenia ryby zelený fluorit by tak mali ryby použivať v prípade ochorení, bolestí, či ako ochranu pred sezónnymi ochoreniami. Zelený fluorit je liečivý kameň znamenia ryby vhodný tiež na odstránenie bolestí, jeho priložením na problematickú časť tela.
 • Kameň Lásky - Amazonit je silným kameňom, ktorý vo všeobecnosti zlepšuje intuíciu a intelekt. Amazonit je vo vzťahu k znameniu ryby kameňom lásky tohto znamenia. Ryby by mali zabezpečiť tento kameň do domácnosti, pretože im prinesie harmóniu v partnerských, ale aj v rodinných vzťahoch. Ak máte muža narodeného v znamení rýb, tento kameň by ste mu mali darovať a prehĺbite tak jeho city lásky k vám.
 • Ochranný Kameň - tento kameň je vo všeobecnosti považovaný za kameň upokojujúci a liečivý. Pre znamenie ryby je tento kameň ochranným kameňom. Kameň znamenia ryby topás pôsobí na každú rybu ako ochrana pred zlými vplyvmi, zlou energiou, pred urieknutím, či pred úrazom. Tento kameň by nemal chýbať v školskej taške každej malej ryby, ktorú bude chrániť pred zlými energiami.
 • Šťastie - Ametyst Chevron má moc harmonizovať všetky medziľudské vzťahy. Všeobecne je tak tento kameň považovaný za symbol rovnováhy a jasnej mysle. Pre znamenie ryby je to kameň prinášajúci harmóniu a šťastie do života rýb. Kameň znamenia ryby ametyst chevron by sa tak mal nachádzať v každej domácnosti, kde žije človek narodený v znamení ryby. Ak uvažujete aký dar kúpiť človeku narodenému v znamení rýb, darujte mu ametyst chevron pre jeho harmonické šťastie.

Kto pre vás pripravil článok kamene podľa znamenia?

Všetky články, ako aj článok kamene podľa znameia, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Článok uzrel svetlo sveta dňa 10.08.2019. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot. Tento horoskop nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk.

Ak sa vám článok páčil, nezabudnite ho zdieľať cez Facebook, aby sa aj vaši priatelia dozvedeli o kameňoch podľa znamenia. Budeme sa tešiť každému zdieľaniu. Prajeme vám veľa lásky a spokojnosti vo vašom živote. Nezabudnite tiež navštíviť skvelú ZHODU PARTNEROV PODĽA ZNAMENIA.

Váš horoskop-tarot 💖

Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Ochranné kamene podľa znamenia/p>