Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

spoznajte rituály bielej mágie cez spln mesiaca

Biela mágia a Spln mesiaca - Rituály

Škola Bielej Mágie časť 2.

Spln Mesiaca - Rituály pre privolanie lásky, peňazí, a očistu od zla a očistu predmetov

Spln mesiaca vplýva nie len na všetky znamenia zverokruhu. Mesiac má vplyv na oceány, živočíchy, ale aj rastliny. Vedeli ste, že počas splnu mesiaca dokonca rýchlejšie rastú vlasy, nechty a pleť máme hladšiu? Spln mesiaca je skutočne magické obdobie, ktoré by väčšina z nás mala venovať aj vykonávaniu rituálov. Nie je žiadným tajomstvom, že práve spln a nov mesiaca pôsobia na vykonávanie rituálov najsilnejšie. Naša škola bielej mágie sa začala rituálmi počas novu mesiaca a dnes pokračujeme rituálmi počas mesačného splnu. Spln mesiaca dodá telu energiu, ktorá už hraničí so sivou, či čiernou mágiou. Preto sú tieto rituály ešte silnejšie, ako rituály bielej mágie počas novu mesiaca. Sú však zamerané na iné oblasti a počas splnu mesiaca je ideálny rituál na to, aby sa do nás niekto zamiloval a aj na to, aby nás partner miloval do konca života. Takže ste si teraz istotne uvedomili, aký silný dosah môže mať mesačný spln na naše životy.

Praktizovanie bielej mágie nevyžaduje výnimočné schopnosti a každá žena, či každý muž, ktorý v sebe cítia nadšenie pre túto tému zvládnu rituály bielej mágie, ktoré si predstavíme. Myslíte však na to, že rituály bielej mágie nemôžu ovplyvniť slobodnú vôľu bytostí okolo vás. Ide skôr o rituály, ktoré vám pomôžu, či podstrčia váš život správnym smerom.

Rituál aby sa do vás zamiloval

Posledný rituál, ktorý si rozoberieme sa už pohybuje na hrane bielej a čiernej mágie (je v skpine rituálov takzvanej sivej mágie) a preto je iba na vás, či tento rituál vykonáte. Ide o rituál, ktorý nie je nutné vykonávať počas mesačného splnu, no predmet je nutné počas neho zasvätiť. Prečo však píšeme, že tento rituál je na vaše uváženie? Ide o rituál na to, aby sa do vás niekto zamiloval. Je už na hrane, pretože už zasahuje do ovplyvňovania slobodnej mysle človeka, tento rituál patrí do sivej mágie. Sivá, či čierna mágia so sebou však nesie aj riziká. Tento rituál predstavuje nasledovné riziká.

 • 1. Ak vykonáte rituál správne a daná osoba sa do vás zamiluje, musíte ju akceptovať aj so všetkými negatívami tejto osoby, o ktorých možno ešte neviete.
 • 2. Láska tejto osoby k vám sa môže stať až prehnaná, či posadnutá a nebudete sa tejto osoby vedieť zbaviť.
 • 3. Osoba, ktorú počarujete sa dá aj odčarovať, ak si to uvedomí a požiadá o to niekoho mocného.
 • 4. Vy už danú osobu odčarovať nebudete vedieť, tento rituál je z vašej strany len jednosmerný.

Preto si dobre premyslite, či tento rituál vykonáte.

Biela mágia však predstavuje v našich životoch dobro, pomoc, lásku a úspech. Nasledujúce rituály sú už na hrane bielej mágie, no môžu vám pomôcť prekonať problematické obodobia. Môžete tak využiť svoje sily vo svoj prospech a privolať si niečo krásne, čo potrebujete, či po čom túžite. Dávajte si však pozor na to, aby ste nikoho nenútili do vašich záležitosti. Biela mágia sa nikdy nesmie používať na privolanie chorôb, či nešťastia na inú osobu. Tu už hovoríme o voodoo praktikách, či o čiernej mágií, ktoré so sebou nesú nie len potešenie z pomsty, nešťastia, no aj riziká pre vás samých. Niektorí ľudia sa totiž z nešťastia iných tešia. V škole bielej mágie, v ďalšej časti si rozoberieme aj voodoo a v nasledujúcich aj čiernu mágiu. Preto zostaňte v kontakte s našou stránkou cez Facebook, či Youtube.

Ako sa rituály vykonávajú a kedy?

Mesačný spln nám tak umožňuje vyskúšať rituály, ktoré sú nesmierne silné a dopraju nám privolať k sebe rôzne druhy šťastia. Počas mesačného splnu sú najsilnejšie rituály na lásku do konca života, na privolanie peňazí, ochranu proti závistlivcom a na očistenie predmetov od zlých vplyvov.

Ak ste čítali prvú časť školy bielej mágie, už istotne viete, kedy sa vykonávajú rituály bielej mágie. Zhrňme si to však znova. Rituál bielej mágie splnu sa vykonáva počas večera Mesačného splnu. Počas tohto obodbia sú rituály najsilnejšie. Vykonávajú sa od sedemnástej hodiny večera do sedemnástej hodiny nasledujúceho dňa. Tento čas pretína noc v ktorom nastáva spln mesiaca. Povedzme, že spln nastane 15.08. Rituál môžete vykonávať od 17:00 - 14.08 do 17:00 - 15.08.

Spln mesiaca a rituály - postup

V tejto časti vás prevedieme rituálmi, ktoré zaraďujeme k sivej mágii. Sú na hranici bielej, pretože naďalej rešpektujú dobro a lásku, no nikomu neubližujeme a neprivolávamé nič zlé. Ak vás zaujíma biela mágia, prečítajte si tiež Školu Bielej mágie časť 1 a nezabudnite nahliadnúť aj do sveta snov prostredníctvom Školy snov časť 1, ktorá sa tiež zaraďuje medzi výklady bielej mágie.

Ako zasvätiť predmety bielej mágie?

Na zasvätenie, prostredníctvom bielej mágie, použijeme 3 biele svičky (môžete použiť aj biele čajové sviečky vložené v obaloch) ktorými obklopíte objekt s ktorým budete pracovať. Urobte zo sviečok pomyselný trojuholník a do jeho stredu vložte predmet. Sviečky zapáľte a pri zapáľovaní sviečok 3x zopakujte (pri zapaľovaní každej sviečky osobitne opakujte - 3 sviečky = 3 vety) toto: "Zasväcujem tento predmet a prosím, aby mu vesmír zapožičal magickú silu." Následne môžete sviečky uhasiť - rituál zasvätenia je hotový.

Takto zasväťte každý predmet, ktorý bude používaný počas rituálov bielej mágie. Ak budete v rituále používať napríklad kameň, či nôž, je nutné zasvätiť aj prsteň aj kameň, nôž a podobne. Ak zasväcujete sviečku na rituál - danú sviečku nezapaľujte, zapaľuje sa až pri rituály (napríklad pri rituály na úspech, či prekonanie skúšky) Túto prípravu musíte pred vykonávaním rituálov bielej mágie vykonať, inak nebude mať rituál účinok. Ak pracujete s ohňom a sviečkami uistite sa, že predmet je umiestnený tak, aby sa nemohlo nič zapáliť a všetko okolo je v bezpečí s tým, že každá sviečka je umiestnená s podložkou, a podobne. Tak, a teraz môžeme prejsť k samotným rituálom bielej mágie, ktoré môžeme vykonávať počas Splnu Mesiaca.

Rituál Bielej Mágie - Aby vás miloval/milovala navždy

Počas tohto rituálu bielej mágie budeme potrebovať niečo, čo istotne nemá každý doma. Červenú ružu. Tú si môžeme buď kúpiť, alebo si ju môžeme odtrhnúť od niekoho, kto ju má doma na záhrade. Červená ruža je základom tohto rituálu, ktorý nám zabezpečí večnú lásku s človekom, ktorý pri nás aktuálne stojí. TEnto rituál sa vykonáva aj podľa čínskych tradícií. Na ten v čínskej mágií sa používa takzvané ovocie Maracuja, ktoré už tiež dokážeme kúpiť v supermarketoch. No v našich končinách skôr počas zimného obodbia. Rozoberieme si však oba spôsoby.

Rituál podľa našej kultúry s Ružou.

  Na tenot rituál bielej mágie budeme potrebovať:

 • 1 zasvätenú červenú ružu
 • Vodu, no najlepšie červené víno

V predvečer splnu naplníme pohár červeným vínom, alebo vodou. Ružu, ktorú sme zakúpili, alebo odtrhli zasvätíme počas splnu tak, ako sme uvideli vyššie. Počas zasväcovania sa sústredime na intenzitu našej lásky k danej osobe. Vyriekneme nahlas, alebo v duchu tieto slová: "Zasväcujem túto ružu pre večnú lásku a spojenie". Myslíme pritom na nášho partnera, či na človeka, ktorý nás má milovať do konca života. Ružu necháme počas splnu položenú na okne z vnútornej alebo vonkajšej strany tak, aby na ňu svietil mesiac. Nasledujúci deň - do 17:00 prelejeme cez ružu pohár vody, alebo vína, ktorý sme v predvečer splnu naplnili. Ten ponúkneme na pitie nášmu partnerovi, či milencovi. Voda, alebo víno sa musí prelievať cez ružu na ktorú mal mesačný spln vplyv a ktorá bola zasvätená.

Rituál vykonávame osamote, počas noci mesačného splnu. Nikto nás nesmie rušiť a musíme sa plne sústrediť na milovanú osobu.

Rituál podľa Čínskej kultúry s ovocím Maracuja

  Na tenot rituál bielej mágie budeme potrebovať:

 • 1 zasvätené ovocie Maracuja

Celé ovocie Maracuja zasvätíme tak, ako sme si povedali vyššie, pomocou bielych sviečok a zaklínadla. Maracuju následne položíme na okno, kde na ňu počas noci bude pôsobiť mesačný spln. Nasledujúci deň, do 17tej hodiny, ovocie rozkrojíme a vnútro z neho ponúkneme partnerovi na jedenie. Počas toho, ako ho partner konzumuje musíme byť v jeho blízkosti tak, aby nás videl. Čínske tradície veria, že ten, kto je na očiach človeku, ktorý konzumuje zasvätené ovocie Maracuja, bude ich životnou láskou do konca života. Je to silný rituál, používaný hlavne podľa východných tradícií, no stojí za to vyskúšať ho.

Aj tento rituál vykonávame osamote, počas noci mesačného splnu. Nikto nás nesmie rušiť a musíme sa plne sústrediť na milovanú osobu.

Rituál Bielej Mágie - pre získanie peňazí

Tento rituál pomáha hlavne pri prekonávaní finančných problémov. Dokáže vám dopomôcť k mimoriadnému zisku a k prilákaní peňazí do vášho života. Používa sa na ňu sviečka rovnakej farby, ako keď si chcete privolať úspech na svoju stranu.

  Na rituál bielej mágie budeme potrebovať:

 • Zasvätenú sviečku zelenej farby

Zelená sviečka priťahuje nie len úspech, ako sme spomínali v časti Škola bielej mágie časť 1, ale je schopná privolať aj mimoriadný finančný zisk, výhru, či peniaze z oblasti, ktorú by sme nečakali. Sviečku musíme pred rituálom zasvätiť a položiť ju medzi biele sviece. Zasväcujeme ju tak isto, ako iný predmet. Pozor, túto zelenú sviečku pri zasväcovaní nezapaľujeme. Zapálime ju až počas samotného rituálu. Počas mesačného splnu zapálime sviečku tak, aby sme mohli pri zapaľovani vyslovovať tieto slová: "Vesmír, dopraj mi dostatok peňazí pre môj život." Veľmi dôležité je nechať sviečku horieť počas noci mesačného splnu. Vyrazne však dbajte na bezpečnosť! Sviečka musí dohorieť sama, nesmieme ju zhasínať my. Necháme ju prirodzene vyhasnúť. Pred rituálom zasvätíme tiež zápalky, či zapaľovač, ktorý budeme používať na daný rituál.

Rituál Bielej Mágie - pomoc od závisti a zla

Cítili ste niekedy, že vás možno niekto uriekol? Dejú sa vám v živote veci, ktoré niekedy doslova nechápete a sú až prehnane negatívne voči vám? Cítite sa niekedy unavenejší ako obvykle a nepoznáte príčinu? Možno vás skutočne uriekol niekto, kto vám závidí váš úspech, život, či len pevné zdravie, alebo rozumné deti a podobne. Máme na to riešenie. Vykonajte ochranný rituál, ktorý vás zbaví tohto počarovania a prinavráti kľud a harmóniu do vášho života

  Na rituál bielej mágie budeme potrebovať:

 • zasvätenú sviečku akejkoľvek farby
 • Zasvätený nôž

Nôž aj sviečku zasvätíme podľa klasického postupu. Počas večera pred mesačným splnom po sedemnástej hodine si sadnem osamote do najobľúbenejšej časti môjho domu, či bytu. Zapálim sivečku, ktorú nechám horieť presne 5 minút. Po 5 minútach ju uhasím špičkou zasväteného noža a pritom 3x zopakujem: "zlé sily choďte preč, dobro vráť sa." Uhasenú sviečku na noc umiestnim do izby kde spím. Ráno je nutné sviečku vyhodiť tak, aby ju už nik nenašiel. S ňou odíde aj vplyv zlých energií na vašu osobu.

Rituál Bielej Mágie - očista predmetov od zla

Niekedy sa stáva, že náš predmet chytí do ruky niekto, kto nám nepraje a z koho vyslovene cítime zlú energiu. Aby ste si tieto negatívne vibrácie, závisť, prekliatie, či záporné vyžarovanie neprenášali do svojej domácnosti, je nutné predmet očistiť. Očistu predmetu môžete vykonávať kedykoľvek no počas mesačného splnu je najsilnejšia.

  Na očitu podľa bielej mágie budeme potrebovať:

 • zasvätenú soľ

Ak máme v domácnosti predmet, ktorý vyžaruje zlú energiu (a teraz nemyslíme manžela v zlej nálade :-)), vezmeme tento predmet a potrieme ho soľou. Počas toho vyslovujeme: "zlá energia strať sa", čo zopakujeme 3x. Počas noci mesačného splnu necháme na tento predmet pôsobiť lúče mesiaca.

Rituál Bielej Mágie - Aby sa do vás zamiloval

O tomto rituály sme hovorili, ako o niečom na hrane bielej a čiernej mágie. Pozrite si svedomito hore v článku to, čo vás po vykonaní tohto rituálu čaká a dobre si zvážte jeho vykonávanie. Je nutné, aby ste si dávali pozor na to, či to, čo chcete myslíte skutočne naozaj, aj so všetkými spievodnými negatívami. Ak ste sa teda rozhodli rituál vykonávať postupujte počas noci mesačného splnu nasledovne:

  Na mocný rituál podľa bielej mágie budeme potrebovať:

 • kúsok dreva z prírody, ktorý zasvätíme (malý kus konárika a podobne)
 • zasvätenú tmavočervenú sviečku

Tento rituál vyžaduje úplnú samotu a sústredenie. Počas rituálu sa sústredime na človeka, od ktorého chceme, aby nás miloval. Zapálime červenú zasvätenú sviečku a vezmeme do ruky konárik, ktorý necháme 10 sekúnd nad plameňom tak, aby ho jemne prifarbil svojím plameňom. Počas toho nahlas a dôrazne vyslovíme: "Či je deň, a či je noc, mylíš na mňa, ja mám moc. Moje srdce s tvojím žije, spojme navždy svoje chvíle." Sviečku necháme cez noc prirodzene dohorieť na bezpečnom mieste. Konárik umiestníme tak, aby na neho vplývala moc splnu mesiaca a energie z neho. Vhodné je okno, alebo terasa, či nejaké miesto pri dome. Nasledujúci deň nás čaká najdôležitejšia úloha. Tou je, aby sme tento kus drievka umiestnili do veci, ktorú si daný muž, či žena vezme so sebou domov. Môže ísť o kabelku, tašku, sako, do ktorého vec umiestnime, do 17tej hodiny. Rituál je tak dokončený. A vy v nasledujúcich dňoch zažijete s týmto človekom niečo nečakané.

Kedy je vhodný čas na tieto rituály bielej mágie?

Rituály, ktoré sme si uviedli vykonávame počas mesačného splnu. Tieto rituály vykonávame osamote v úplnom pokoji a v plnom sústredení na to, čo chceme. Aby vám už nikdy neunikol žiaden rituál odoberajte nás na Facebooku, pretože čoskoro sa dozviete o ďalších rituáloch bielej mágie, či sivej mágie.

V nasledujúcom zozname tiež nájdete dátumy a čas na najbližšie roky, ktorý opisuje kedy bude Spln Mesiaca a kedy je vhodné vykonávať rituály bielej mágie, ktoré sme uviedli v našom článku.


Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Biela Mágia rituály počas Mesačného Splnu