aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Ryby, horoskop na tento týždeň Ryby

Týždenný Horoskop Ryby

(10.05.2021 - 16.05.2021)

Zasnený Neptún bude v tomto týždni pôsobiť na vaše financie, a preto musíte byť opatrný a nevytvárať si až nezdravý vzťah k financiam a materiálnym veciam. Sledujte svoje peniaze viac než obvykle, a míňate iba na veci, ktoré naozaj potrebujete. Taktiež sledujte aj finančné výdavky členov vašej rodiny. Prevezmite kontrolu nad vašou disciplinovanosťou vo finančnej oblasti, a budete sa cítiť počas tohto týždňa omnoho uvoľnenejšie, radí týždenný horoskop pre vaše znamenie zverokruhu.

Láska a vzťahy: Prevezmite iniciatívu a prekvapte partnera niečim, čo ocení. Maličkosť od srdca poteší dušu vášho milovaného. Váš partner si zaslúži viac vašej pozornosti a lásky, venujte mu svoj čas, ktorý je častokrát tým najcennejším majetkom. Ak ste bez partnera, dbajte na dobrý vzhľad a oddych. To vám pomôže s energiou sa pohnúť ďalej.

Zdravie: Prekypujete energiou. Využite ju na nejaký šport, o ktorom už dlhšie uvažujete. Telo sa vám poďakuje.

Práca a peniaze: Namiesto toho, aby ste sa hneď sústredili na sporenie veľkého množstva peňazí si zaumieňte odložiť aspoň 50 centov denne. Nasledujúce obdobie je pre vás ako stvorerené na úspechy. V práci vám všetko pôjde ako po masle. Očakávajte pochvalu.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Ryby páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Ryby, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Ryby. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Ryby s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Ryby