Ryby: Týždenný Horoskop

15.08.2022 - 21.08.2022

Všetci z vás musia v tomto týždni udržiavať oči otvorené dokorán, pokiaľ ide o cestovanie, alebo o nejaký zdravotný problém. Pri šoférovaní si dávajte pozor a nepodceňujte zlé poveternostné podmienky. Pomaly ďalej zájdeš. Nepodceňujte ani pocity vyčerpania a ak sa už dlhšie cítite neisto v zdravotnom stave, zájdite za odborníkom. Pamätajte ale, že za vaše problémy môžu aj hlboko zakorenené negatívne energie, ktoré si musíte vyriešiť.

Láska a vzťahy: V tomto období budete mať možnosť viac sa zamerať na starostlivosť o seba, no aj o vášho partnera, ktorý to potrebuje. Doprajte si spoločne očistu tela aj duše. Vhodným nápadom je spoločný kúpeľ, oddych v prírode, alebo držanie za ruku pri dobrom filme. Buďte si bližší. Tí, ktorí stále hľadajú svojho pravého môžu očakávať skutočne zaujímavú správu.

Zdravie: Nezabúdajte na dôležitosť teplého oblečenia a dávajte si pozor na nečakané chladné počasie. Môžete byť náchylnejší na prechladnutie a tak je toto obodobie vhodné aj na saunu, alebo relax v teple domova. Užívajte si slnečné lúče čo najviac.

Práca a peniaze: V tomto období nesmerujte svoj obdiv k ľuďom, ktorí okato prezentujú svoj luxus a svoj vysoký spoločenský status. Vy sa ale nemusíte sa za ničím naháňať... Zachovajte si radšej svoju vlastnú originalitu. V práci si musíte zvyknúť nie len na pochvalu, ale aj na kritiku. Zdržte sa však prehnaných komentárov na osobu niekoho iného a zamerajte sa viac na zlepšenie kvality vašej vlastnej práce.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Ryby páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Ryby, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Ryby. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Ryby s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.