týždenný horoskop Ryby, horoskop na tento týždeň Ryby

Týždenný Horoskop Ryby

(26.10.2020 - 01.11.2020)

Pod vplyvom krásnej Venuše zažijete v tento týždeň nejedno dobrodružstvo, ktoré posilní vašu dobrú náladu. Učte sa novým veciam, ktoré posilnia váš talent. Ak už dlhšie uvažujete o upevňovaní vzťahov, je vhodný čas urobiť to prostredníctvom rodinnej oslavy, či spoločného posedenia. V tomto týždni je pod vplyvom Venuše vhodné upevňovať rodinné vzťahy a putá.

Láska a vzťahy: Večer je stvorený na niečo výnimočné. Pripravte si spolu s partnerom chutnú večeru, alebo choďte spolu na obľúbený drink. Pre nezadaných je ten správny čas venovať sa sebe a dopriať si deň plný skrášľovania.

Zdravie: Vydržte aspoň jeden deň bez sladkostí, či bez nezdravých jedál. Ak si počas dňa doprajete menej jedla, viac čistej vody a žiadne prázdne sacharidy, vaše telo sa vám skutočne odmení a vaša energia sa znásobí.

Práca a peniaze: Ak túžite v živote po nejakej zmene pamätajte, že do toho nemusíte investovať všetky svoje našetrené peniaze. Vedenie bude prekvapené vašou iniciatívou a nasadením. Môže to mať pozitívny vplyv na vašu pracovnú budúcnosť.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Ryby páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Ryby, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Ryby. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Ryby s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Ryby