týždenný horoskop Ryby, horoskop na tento týždeň Ryby

Týždenný Horoskop Ryby

(17.01.2022 - 23.01.2022)

Planéta Merkúr bude počas tohto týždňa vplývať na vaše znamenie. Merkúr vplýva na silu vašej mysle a spôsob, akým uvažujete. Ak si s niečim už dlhšiu dobu neviete rady, je pravý čas na to, pustiť sa do riešenia úlohy, ktorá vám pôjde od ruky. Merkúr vplýva tiež na váš zmysel pre humor a preto budete počas tohto týždňa skvelým spoločníkom pre kohokoľvek z vašej rodiny, priateľov a aj kolegov. Užívajte si vplyv tejto mocnej planéty.

Láska a vzťahy: Temperament vo vašom vzťahu pocíti aj váš partner. Vplyv planéty Pluto na váš dóm temperamentu spôsobuje váš nervózny postoj voči rozhodnutiam vášho okolia. Snažte sa náladu na hádky a nedorozumenia držať na uzde. Ak ste bez partnera nezabúdajte na to, aké je skvelé mať čas len pre seba.

najlepšie probiotiká probio24

Zdravie: Ak pociťujete únavu, je čas navštíviť lekára a absolvovať v najbližšom období preventívnu prehliadku.

Práca a peniaze: V oblasti financií dosiahnete v najbližšom období pocit stability. Nevyhnete sa však menším nutným nákupom, s ktorými ste nerátali. V práci sa držte svojich ambícii a cieľov. Ak sa vašou prioritou aktuálne stáva zmena povolania, či výmena za lepšie, je vhodné o tom ešte poriadne pouvažovať.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Ryby páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Ryby, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Ryby. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Ryby s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Ryby