týždenný horoskop Ryby, horoskop na tento týždeň Ryby

Týždenný Horoskop Ryby

(03.08.2020 - 09.08.2020)

Počas tohto týždňa vplýva na vašu osobu planéta Mars, ktorý zapáli vášeň vo vašom srdci. Pod vplyvom marsu sa budete cítiť ako raketa blížiaca sa k svojmu cieľu. Mars vám poskytne možnosť dosiahnúť menšie ciele po ktorých už dlhšiu dobu túžite. Užívajte si silu pod jeho vplyvom.

Láska a vzťahy: V nasledujúcom období si nájdite čas na spoločné chvíle trávené s vaším partnerom. Ocení to nie len on, ale aj vy. Nemôžete sa spoliehať na to, že vás bude milovať len preto, že sa na neho usmejete. Nezadaní by mali spoznať nové možnosti. Možno práve na ceste bicyklom stretnete niekoho zaujímavého.

Zdravie: Je pred vami veľmi aktívne obdobie, kedy vám vaša energia dopraje dávku radosti. Starotsti pustite z hlavy a skúste sa viac sústrediť na pozitívne maličkosti, aby bola vaša psychika posilnená.

Práca a peniaze: Nezabúdajte, že ak chcete mať pokojný život musíte začať šetriť. Teraz je ten vhodný čas na kvalitné kvalifikačné kurzy, ktoré vám pomôžu k dosahovaniu vašich budúcich cieľov. Nepodceňujte dôležitosť vzdelávania.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Ryby páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Ryby, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Ryby. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Ryby s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Ryby