aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Ryby, horoskop na tento týždeň Ryby

Týždenný Horoskop Ryby

(11.10.2021 - 17.10.2021)

Na vaše komunikačné zručnosti počas tohto týždňa bude silné vplývať planéta Merkúr, ktorá vášmu znameniu prináša nielen lepšie komunikačné zručnosti, ale aj viac pochopenia a porozumenia. Všetky problémy, ktoré na vás čakajú, budete mať možnosť v tomto týždni vyriešiť komunikáciou a vašimi znalosťami. Ak sa už dlho snažíte prejaviť v určitej sfére vášho života, nezabúdajte že musíte preukázať aj svoju kvalitu. Plne sa sústreďte na veci, ktoré chcete dosiahnuť.

Láska a vzťahy: Podporujte svojho partnera. Nezabúdajte na to, že práve od vás potrebuje počuť, že jeho sny a túžby majú zmysel. Prejavte mu svoju pozitívnu energiu a silné pozitívne vibrácie, ktoré posilnia vaše láskyplné spojenie. Buďte mu priateľom. Nezadaní spoznajú v tomto období zaujímavú osobu. Musíte však zabudnúť na staré predsudky.

Zdravie: Máte energie na rozdávanie. Skúste si zabehať, alebo vytiahnite staré švihadlo a zaspomínajte si na svoju mladosť.

Práca a peniaze: Niektorým materiálnym veciam prikladáte vo vašom živote veľkú dôležitosť. Pociťujú to hlavne vaše financie. Vyberte sa s kolegami na pohárik piva, šálku kávy alebo na teambuilding. Posilní to vaše mierne naštrbené vzťahy.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Ryby páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Ryby, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Ryby. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Ryby s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Ryby