Veštenie cez Telefón


V tomto článku rozoberieme, či je veštenie cez telefón vodným spôsobom ako nájsť odpovede a správnu duchovnú cestu. Existujú ľudia, ktorí vešteniu veria. Iní sú k takejto forme poznania skeptickí. Je jasné, že existujú aj nedôveryhodné zdroje, ponúkajúce veštenie telefónom.

My vám teraz prinesieme príbeh Lýdie, mladej ženy, ktorá má pozirívnu skúsenosť s takýmto veštením. Horoskop a Tarot zatiaľ túto službu neponúka, no na konci článku uvedieme zdroje, na ktorých by ste mohli nájsť odpovede na to, čo hľadáte. Prajeme vám krásny deň a veríme, že vás veštenie v akejkoľvek forme nasmeruje správnou cestou.

Na našej stránke môžete využiť nasledujúce formy bezplatného veštenia (veštenie skrz horoskopy a čoraz populárnejšie veštenie za pomoci kariet online - tarotových aj anjelských):

Príbeh nášho čiteteľa - Lýdie ktorá sa nám zdôverila, ako jej veštenie cez telefón pomohlo

“K vešteniu som bola vždy skeptická. Bolo mi ľúto času, aj peňazí, ktoré si za veštenie stránky pýtajú. Veštkyňu som dvakrát v živote navštívila aj osobne. V ťažkých životných situáciách to bol pre mňa vhodný nápad, ako sa opäť dostať na správnu životnú cestu” - vraví Lýdia v úvode rozhovoru.

“Veštenie cez telefón som však vždy videla skôr ako marketingový ťah stránok, ktoré chcú ľudí nalákať na rôzne formy veštenia. Nevedela som si predstaviť, ako mi môže niekto cez telefón radiť ohľadom môjho života a budúcnosti. Jedného dňa sa však stala udalosť, ktorá zmenila môj pohľad na túto formu veštenia.” - pokračuje čitateľka.

“Všetko to začalo, keď som sa dostala do nepríjemnej životnej etapy, ktorú mám už našťastie za sebou. Pri prekonávaní zlej životnej situácie, keď ste v koncoch, hľadáte spôsoby, ako veci čo najrýchlejšie a hlavne správne pochopiť. Pýtate sa, prečo práve ja?”

“Mám blízku kamarátku, s ktorou sa radím o veciach, ktoré má trápia. V tejto etape života mi však ani ona nevedela nestranne pomôcť. Keď sme problém rozoberali povedala, že ona vyskúšala veštenie cez telefón a pomohlo jej to v prekonaní náročného obdobia. Povedala som si, prečo nie? Mnoho tým nestratím, možno len nejaké tie peniaze, ktoré však nevyvážia spokonosť a harmóniu. Ale ak to pomôže, získam omnoho viac” - opisujeLýdia s nádejou v hlase.”

Dostala som sa k veštici cez telefón

“Cez noc som si nechala myšlienky uležať. Celú piatkovú noc som premýšľala, či to nieje len vtip, trik pre hlupákov. Ráno cez víkend som sedela pri počítači a snažila som sa nájsť informácie, diskusie o ľuďoch, ktorí veštenie využili. Reakcie boli rôzne. Vyhodnotila som však po úpornom hľadaní, že negatívne reakcie sú prevažne na konkrétne stránky. Pomyslela som si, že ak si správne vyberiem, môže mi veštenie naozaj pomôcť. Však, mnoho ľudí v diskusiách písalo, že veštkyne sú ich duchovným radcom, ich navigátorom.”

“V sobotu dopoludnia som zavolala na telefónne číslo na stránke, ktorá mi pripadala, z diskusií ostatných, dôveryhodná. Povedala som si, veštenie cez telefón teda určite vyskúšam. Telefón hneď zodvihla veštica Mária, ktorá bola zdvorilá a milá. V úvode sa ma spýtala viacero otázok o mne a o mojej situácii. Opýtala sa ma napríklad, aké mám obavy a aké trápenia teraz prežívam.”

Je Mária veštica, alebo psychológ?

“Na úvod som mala skôr pocit, že komunikujem s psychológom. Niekto konečne vypočul moje trápenia, a dal mi aj zaujímavé postrehy v tom, čo som videla inak. Veštenie cez telefón mi ponúklo v úvode nestranný pohľad na môj problém. To bol vynikajúci začiatok, pretože v okolí som mala iba kamarátku, ktorá však má aj svoje starosti. Ak vás niekto vypočuje, vašu dušu to pohladí.”

“S mojím problémom som sa rodine zdôveriť nemohla. Na veci mali jednostranný a hlavne ovplyvnený názor. Aj kamarátka držala len jednu stranu - tú moju. Dostávala som teda z každej strany skreslené informácie, z ktorých je ťažko nájsť svetlo na konci tunela. Mária - veštica, no pre mňa skôr psychológ, radca, mentor, ma naviedla, nestrnným spôsobom, na správne myšlienky.”

“Musím sa priznať, že som jej spočiatku mala aj za zlé, že mi pripisovala istú časť viny. Keď sa však na problém pozerám s odstupom času viem, že i v tomto mala pravdu. Veštica rýchlo pochopila moju situáciu. Darmo, veď sa s problémamy potýka každodenne.”

“Svoje myšlienky a problémy som jej postupne odhalila. Aj tie, ktoré som nemohla povedať známymy, kamarátke. Sú veci, za ktoré sa pred nimi hanbím a veštenie cez telefón beriem ako anonymné. Takže som vedela, že sa nemusím báť veštici naplno otvoriť. Tento pocit som nemala dlho. Pocit slobody, otvorenosti, úplnej úprimnosti. Táto skúsenosť mi otvorila dvere k tým ľuďom, ktorí veštenie cez telefón obľubujú. Cítila som sa slobodne, ako keby som rozprávala priamo k môjmu duchovnému radcovi.”

Veštenie cez telefón pozdvihlo môj život

“S Máriou som postupne rozobrala viacero problémových otázok. Dokonca som sa jej posťažovala aj o najtajnejších zákutiach svojho osobného života. Veštica vypočula aj moje problémy ohľadom financií a zdravia. Počúvala ma pozorne. O mojej neistote sme diskutovali podrobne, a položila som jej aj konkrétnu otázku, na ktorú som roky hľadala odpoveď” - rozpráva ďalej Lýdia svoj príbeh.

“Mária bola v odpovedi konkrétna. Povedala mi, že je nevyhnutné zmeni´t svoj prístup a odpovedala mi konkrétne aj na to, čo treba zmeniť a čo ponechať. Dostala som tiež usmernenie - že by som sa mala aj viac sústrediť na seba samú. Na svoje ciele a túžby. Veštica mi pripomenula, že nisom otrokom ostatných, ale som tiež osobou, ktorá si zaslúži opateru, lásku, dôveru a šťastie. Niekedy má človek pocit, že šťastie si ani nezaslúži. Ale z tohto omylu ma veštica rýchlo vyviedla. A veru, mala pravdu.”

“Rozhovor som si nahrala a pustila niekoľkokrát. Mala som tak čas všetko čo mi povedala vstrebať. Veštenie cez telefón som si na prvom sedení nahrala aj preto, aby som mala dôkaz, ak by ma niekto len oklamal o peniaze. Každopádne, už nikdy veštenie cez telefón zatracovať nebudem. Veštica mi totiž ponúkla spôsoby, ako zlepšiť svoj život. Navrhla, aby som rozvíjala sovje záujmy a vášne. Aby som hľadala príležitosti. Vraj upadám, pretože mi nieje umožnený rast a rozvoj ako osobe. Všatko, čo vravel, všetko bolo pravdou.” - spmína čitateľka Lydka.

Rady veštice som nasledovala

“Prvá rada, ktorú mi veštica ponúkla pomohla moje duši rýchlo nájsť rovnováhu. Vysporiadala som sa s problémom naozaj jednoduchšie. Vo veštici som našla silnú oporu. S jej radou som sa opäť začala venovať môjmu koníčku - maľovaniu. Postupne som objavovala tie veci, ktoré ma bavili a v živote som našla opäť zmysel. Musím uznať, že som bola v koncoch a teraz som sa opäť dostala do stavu, kedy si užívam každé ráno. A za to veštici ďakujem.”

“Je to vaša voľba, či vešteniu cez telefón veríte. Môja situácia je však dôkazom toho, že veštenie cez telefón ponúka mnoho benefitov. Dokonca som sa postupne dostatla aj do kontaktu s galériou, ktorá sa o moje diela zaujímala. A tak som si dokázala privirobiť. Kto vie, možno sa aj vďaka duchovnej navigácii skrz veštenie cez telefón, stane môj koníček aj mojím budúcim hlavným zdrojom obživy. Každopádne som už teraz so životom spokojnejšia, než kedykoľvek predtým.”

“Na tieto veštby sú rôzne názory. Ja som však mala na vlasntej koži príležitosť zažiť, ako dokáže veštenie život nasmerovať. Dozvedela som sa mnoho aj o budúcnosti, ktorá sa teraz stáva realitou. Ak zvažujete veštenie cez telefón verím, že vám môj prípeb bude správnou inšpiráciou v rohodovaní. Keď sa obzriem späť som vďačná za odvahu, alebo skôr za impulz, ktorý ma k vešteniu cez telefón motivoval.”

Bol to silný príbeh zmeny vnímania človeka

Teraz sa vrátime k príbehu Lýdie, ktorá nám opísala, ako sa k vešteniu dostatla. Je to silný, emotívny príbeh. Tie najosobnejšie detaily sme z príbehu na želanie Lýdie odstránili. No podstata zostáva - veštenie cez telefón poskytlo Lýdii v prvom rade slobodu. Ak ste v situácii, kedy sa nemáte koho opýtať kvôli jednostrannosti, alebo hanbe, či pochybnostiam, je veštica možno tou správnou voľbou. Pre Lydku bola.

Telefonické Veštenie je zväča anonymné. Nemusíte prekonávať strach, nervozitu. Navyše, podľa slov čitateľky vás veštica vždy naviguje. Veštenie cez telefón môže podľa tohto príbehu teda priniesť pozitívny obrat v živote človeka. Lydka tvrdí, že sa vďaka tejto skúsenosti dokonca stala silnejšou a sebavedomejšou osobou. A tak bol pozdvihnutý aj jej osobný život. Krásny príbeh mladej ženy, so šťastným koncom.

Po tomto rozhovore veríme, že ak narazíte na dobrú vešticu, nieje to určite strata času a peňazí. Pre mnohých ľudí sa veštenie cez telefón môže stáť príležitosťou na zlepšenie života. A všetko to začína častokrát pri problémoch, z ktorých nedokážeme nájsť správnu cestu.

Horoskop a Tarot vám žela, aby ste našli svetlo aj v čase temna.

Na záver ešte prikladáme linky, ktoré smerujú na stránky ponúkajúce veštenie cez telefón:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com