Karta Dňa

Predtým ako bude vaša Tarotová Karta Dňa otočená:

Toto je dôležitá každodenná meditácia pred otočením Karty Dňa. Aby vaša Karta Dňa fungovala, dodržujte nasledujúce kroky:

  1. V úvode vnímajte čo cítite a na čo myslíte. Dýchajte zľahka.
  2. Trikrát sa hlboko a premyslene nadýchnite. Vnímajte ako vzduch prechádza vašim telom.
  3. Zamerajte sa IBA na nádych a výdych. Nenechajte myšlienky prerušiť vaše vnímanie dychu, kľudu a harmónie.
  4. Vnímajte prepojenie s vašim osudom, ktorý máte teraz na dosah.
  5. Uvoľnite telo. Otočte kartu. Tarotová karta dňa vám takto poskytne vašu osudovú veštbu.

Krátke meditačné cvičenie pred otočením karty vás prepojí s vašim vnútrom a s kartou, ktorá je dnes vašim osudom. Teraz je vaša tarotová karta dňa pripravená:


Tarotová karta dňa

S kartou dňa sa jednoducho dozviete, čo vás v daný deň čaká. Vyberte si jednu kartu a otočte si ju. Následne zistíte, čo vám vaša osudová karta nadelila. Tarotové karty sú mocný nástroj predpovedania budúcnosti, kedy za vás rozhoduje osud a váš vlastný výber karty. Dobre si zvážte, ktorú kartu otočíte. Pred tým, ako otočíte ktorúkoľvek kartu sa plne sústreďte na prítomný okamih a nechajte pôsobiť silu osudu, ktorá vám pomôže so správnym - vašim osudovým výberom karty.

Tento úvod vám pomáha meditovať pred výberom vašej karty

Čo vás čaká počas nasledujúcich 24 Hodín? Získajte zdarma analýzu vášho dňa. Pokračujte nižšie a otočte si kartu dňa, ktorá je vašim sprievodcom pre každodenné energie. Tarotová karta dňa je nástrojom veštenia. Získajte prehľad o tom, čo vás čaká v nasledujúcich hodinách vášho dňa. Aké energie vás obklopujú a aká aura vás dnes sprevádza?

Tarotové karty vám umožňujú využiť veštenie v ktorýkoľvek deň týždňa. Tarotová karta dňa vnáša do vášho života viac svetla a pochopenia prítomných okamihov a blízkej budúcnosti. Tarotová karta dňa pre dni - Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota, Nedeľa - úplne zadarmo.

Sústreďte sa na váš deň. Na vaše povinnosti. Na požiadavky a očakávania. Na to, čo vám karta dňa pomôže prekonať... Tarotová karta dňa vám nielen veští budúcnosť, ale odpovedá vám aj na isté skryté otázky vašej duše. Na veštenie využite chvíle osamote, v práci, alebo doma.

Tarotové Karty sa používajú na veštenie významných udalostí každodenného dňa. Každému znameniu zverokruhu, každému z vás dáva možnosť využiť tarot zdarma, ale aj chvíľu na meditáciu a prehĺbenie sa do svojej duše.

Prehĺbte sa do vnútra vašej duše. Meditujte, relaxujte vo svojom vnútri. Pripravte sa na otočenie vašej tarotovej karty. Vnímajte každodennú odpoveď od vášho osudu. Tarotová karta dňa, ktorú si teraz otočíte je vašou osudovou kartou dnešného dňa. Zameriava sa nielen na váš osobný život, ale aj na vnútorné karmické vyžarovanie.

Tarot - Karta Dňa - ako použiť veštenie zdarma?

Vyberte si 1 kartu na 1 deň z nasledujúceho balíčka. Následne sa vám zobrazí opis vašej osudovek karty. Výklad tarotovej karty je vašim dnešným osobným veštením. Tarotová karta dňa odhalí rôzne sily prepojené s vašou dnešnou aurou.

Vnímajte vašu kartu dňa ako sen, ktorého sa môžete dotknúť, do ktorého môžete nahliadnúť. Vnímajte ju ako váš osud, ktorým tarotová karta dňa v skutočnosti je. Tarotové veštenie zdarma vám pomáha uspieť aj napriek prekážkam, pretože ste na ne pripravený.

Prajeme vám veľa radosti. Vaša tarotová Karta Dňa je dnes prepojená s vašou energiou, dňom, životom...!

Dnešný Tarot

Keďže sa jedná o denný výklad nie je možné otočiť viac kariet v jeden deň. Osud vám vybral práve kartu, ktorú ste si otočili. Ďalšiu kartu dňa si budete môcť otočiť nasledujúci deň. Čakanie si môžete spríjemniť prečítaním rozsiahlaeho horoskopu, či charakteristiky znamenia zverokruhu, ktoré vás zaujíma.

Mocný Tarot

Tarotové karty nie sú obľúbeným nástrojom veštenia budúcnosti iba v našich končinách. Veľa ľudí už našlo odpovede na svoje otázky práve vďaka tarotovým kartám, ktoré im jasne prečítali ich budúcnosť. Nečakajte viac a otočte si svoju osudovú kartu.

Ak vám predsa len otočená karta neprinesie odpovede na vaše otázky, alebo potrebujete komplexnejší výklad a veštbu, neváhajte kontaktovať našu veštkyňu. Tarotové karty sú len jedným z nástrojov predpovedi vašej budúcnosti. Nezabudnite si tiež prečítať denný, týždenný alebo mesačný horoskop. Ak máte otázku, na ktorú už odpoveď nemôže čakať, skúste sa opýtať tarotových kariet alebo vášho osudového horoskopu v sekcii Áno/Nie. Získate tak orientačnú odpoveď na otázku, ktorá vás už dlho trápi.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com