ČAKRY


Čakry - stotožnenie harmónie Duše a Tela

Čakry, sú dobré známe pre tých, ktorí sa snažia stotožniť sa s vlastnou energiou. K tomu, aby sme žili svoj život v harmónii, je potrebné porozumieť každej čakre, no aj tomu, ako sa cítime keď sú čakry v našom živote nevyvážené, a ako ich harmonizovať.

Stres, bežné denné problémy, množstvo povinností, starosti o seba samého, o našich blízkych, prinášajú do života množstvo stresu a nerovnováhy. Aby sme žili život v súlade s pokojom a harmóniou, potrebujeme naše čakry dostať do rovnováhy.

Čakry sú energetické centrá, ktoré sú úzko prepojené s naším telom, duchovným životom, aj s našou mysľou. Čakry sa nachádzajú pozdĺž našej chrbtice. Poznáme 7 čakier, ktoré sú zodpovedné za rôzne problémy v našom zdraví vtedy, ak sú nevyvážené. Ak sú pre vás čakry neznámou, a túžite nájsť príčinu vášho ochorenia, alebo pretrvávajúceho problému, ste na správnom mieste.

Ako sa zbaviť chronickej únavy, panického strachu, či pretrvávajúcich bolestí? Pomoc od týchto zdravotných problémov vám istotne prinesie i znalosť čakry, ktorá je vo vašom živote zablokovaná. Rovnovážne čakry vás môžu obohatiť o kvalitnejší život, o viac energie i o lepšie zdravie. Čakry netreba zanedbávať ani podceňovať, je nutné ich spoznať rovnako, ako vlasné Znamenie Zverokruhu. Čakry však nemusia byť nutne zablokované, no práca s nimi je stále potrabná pre vaše zdravie, fyzickú vitalitu a psychickú pohodu, dodáva horoskop-tarot.sk.

Starám sa správne o svoje čakry?

Ako zistím, že sú moje čakry nevyvážené?

V nasledujúcich článkoch a odkazoch si povieme viac o tom, za čo sú čakry zodpovedné, kde sa nachádzajú. Naučíme vás aj základy toho, ako sa správne starať o vlastnú čakru. Tento úvod, do poznania čakier by si mal prečítať každý, kto trpí pretrvávajúcim ochorením, alebo fyzickými či psychickými zdravotnými problémami, u ktorých neviete nájsť príčinu.

Nevyvážené čakry môžu za poruchy v emocionálnom správaní človeka, za rôzne fyzické problémy, ale majú súvis aj psychickou nepohodou. Pretrvávajúce problémy zdravotného charakteru každého z nás môžu naznačovať problém, ktorý definuje nevyvážená čakra, ktorú zanedbávame.

Teraz si povieme viac o bežných náznakoch toho, čo sa deje, ak je čakra nevyvážená, a preberieme si tiež to, ako sa dostať opäť do harmónie, ako pracovať s nerovnovážnou čakrou. V nasledujúcich riadkoch nájdete novú cestu k rozvoju vašej mysle a k prehĺbeniu vášho učenia a poznania vášho duchovného sveta i seba samého. V prvom rade sa zoznámte s čakrami a zistíte, či môže byť čakra i vo vašom živote narušená.

Rozdelenie čakier - Harmonizácia Života

Poznáme 7 čakier. Sú rozdelené podľa toho, kde sú na našom tele umiestnené. 1. čakra začína v spodnej časti nášho tela a posledná končí na hlave a označuje sa ako korunná čakra, podľa umiestnenia. Každá čakra je zodpvedná za špecifické pocity. Zablokovanie čakry vedie k rôznym problémom podľa toho, ktorú čakru zanedbávame. Ak chceme pocítiť harmóniu a rovnováhu je nutné starať sa o každú zo siedmych čakier. Práve preto by sme sa mali zoznámiť s kažou z nich.

Poznajte Všetky Čakry a ich liečenie

O tom,čo sa stane ak je naša čakra zablokovaná, nevyrovnaná, alebo poškodená, si prečítajte v nasledujúcich článkoch, kde sme jednotlivo rozpísali všetkých 7 čakier. Link na dané články nájdete aj hore, kde si môžete vybrať tie čakry, ktoré vás zaujímajú, alebo využite túto navigáciu:

Prinášame vám tiež informácie o tom čo sa stane, keď je čakra zablokovaná, a ako cítite tento blok na vašom tele, na vašej energii a na vašom psychickom zdraví. Dozviete sa tiež, aké kroky by ste mali podniknúť k tomu, aby boli vaše čakry opäť v kondícii.

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com