aplikacia horoskop tarot sk

Charakteristika znamení

vyberte si znamenie

Charakteristika znamenia zverokruhu

charakteristika znameni zverokruhu Baran, Rak, Lev, Býk, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Panna, Váhy, Blíženci, Vodnár, Ryby

Znamenie v ktorom ste sa narodili vy, či vaši blízky predurčuje základné charakterové črty osobnosti. Vďaka dátumu narodenia ľudia odpradávna sledovali fyzický vzhľad ľudí, ale aj jeho vlastnosti. Častokrát sa so spojením znamenia baran používa narážka - si tvrdohlavý ako baran. A práve táto veta odzrkadľuje to, o čom charakteristika znamenia hovorí. Cez rozsiahlu charakteristiku znamenia, ktoré si vyberiete tak budete vedieť zistiť o danom človeku viac, ako by vám možno povedal.

Charakteristika znamenia je nesmierne dôležitá, či už vám do rodiny pribudne nový potomok a vy chcete vedieť aký bude, alebo máte záujem o nejakého muža, či spoznať viac ľudí vo sojom okolí. Táto charakteristika znamenia bola až stovky rokov skúmaná a tak vznikol opis každého znamenia zverokruhu jednotlivo. Tento opis sedí dokonale na každé znamenie. Usmerní vás v správani voči okoliu a môžete tak spoznať aj sami seba do hĺbky.

Čo vám naša charakteristika znamenia ukáže?

Charakteristiky znamení, ktoré sme pre vás vypracovali sú prepracované do detailov. Môžete sa tak dozvedieť základné veci o každom znamení, ktoré vás zaujíma. V časti krátka charakteristika znamenia sa dozviete v akom období dané znamenie oslavuje narodeniny. Táto úvodna zoznamovacia časť vás prevedie základnými prednosťami a nedostatkami znamenia. Povie vám o osudových číslach, o zdraví, šperkoch vhodných na podarovanie, ktorý je nepriaznivý a naopak šťastný deň znamenia. Vo veľkej charakteristike uvádzame podrobný opis znamenia o ktoré máte záujem. Dozviete sa tu rozsiahle črty a vlastnosti osoby narodenej vo vami zvolenom znamení. Dozviete sa tiež o vzťahu k fiannciám, o tom, aké povolanie sa hodí uvedenému znameniu a tiež aké najväčšie nedostatky ale aj pozitíva má dané znamenie. V časti "charakteristika znamenia muž" sa dozviete o mužovi narodenom v danom znamení. Opisujeme tu, ako sa správa v ľúbostnom živote, na čo sa tešiť, čo s ním zažijete a naopak, na čo si dávať pozor. Podobnému duchu je venovaná aj časť "charakteristika znamenia žena", kde sa dozviete viac o ženách narodených v znamení o ktoré máte záujem. Jedoducho si vyberte znamenie a prečítajte si všetko čo vás zaujíma.

Vo veľkej charakteristike nájdete tiež rozsiahlý popis zdravia, a lásky. Dočítate sa, aké znamenie sa hodí k vám vybratému znameniu a aké sa zas naopak má držať vo vzťahu ďalej. V poslednej kapitole nájdete zoznam významných osobností, ktoré sa pýšia daným znamením. Ak už poznáte životnú cestu niektorej z osobností tak budete istotne vedieť jeho alebo jej povahové črty porovnať so znamením či človekom narodeným v znamení, ktoré vás zaujíma.

Na konci už budete dokonale poznať charakter znamenia o ktoré máte záujem. Nezabudnite si tiež nechať zasielať horoskop na mail a budete tak každý deň vedieť čo vás čaká. Je to veľmi jednoduché a stačí vám na to ani nie minútka aby ste si mohli následne každé ráno prečítať svoj osud. Naša veštkyňa pre vás pripravila tiež rozsiahly ročný horoskop a horoskop na aktuálny mesiac či týždeň. Spolupracujeme na dennej báze a preto máme pre vás pripravené tiež najakturálnejšie horoskopy od uznávanej veštkyne.

Ak sa cítite stratený na ceste svojím životom, cítite vyčerpanie, či potrebujete radu o tom, čo vám budúcnosť prinesie, nezabudnite kontaktovať našu veštkyňu. Ochotne vám poradí s vašim trápením.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Charakteristika vášho znamenia