aplikacia horoskop tarot sk

Charakteristika Znamenia Vodnár

charakteristika a horoskop znamenie vodnar

ZNAMENIE Vodnár


Charakteristika znamenia Vodnár v skratke

Narodeniny: 20 Január - 18 Február

Planéta: Vládnucou planétou znamenia je planéta Urán.

Element: Pre znamenie Vodnár je vládnucim elementom je Vzduch.

Povaha: Hlavná povahová črta znamenia je sangvinická povaha.

Silné stránky: Vodnár má obrovskú predstavivosť. Je stvorený na dobročinnosť a ovplýva veľkou originalitou. Toto znamenie býva častokrát silne nezávislé. Koná intuitívne a môže sa vám zdať, že kroky ktoré robí má dávno premylené.

Nedostatky: Nedostatkom tohto znamenia je neposlušnosť. Vodnári bývajú aj dosť krutý vo svojom konaní. Neberú veľmi ohľad na pocity ostatných a idú si za tým, čo chcú. Cítia sa osamelo a to aj vtedy ak sú obklopení kamarátmi a rodinou.

Postava: Ľudia narodení v znamení vodnára majú mocnú postavu. V mladom veku sú štíhli no s postupom času získavajú plnoštíhlu postavu, ktorá je súmerná a jeho chôdzu si všimnete z diaľky pretože je skutočne originálna.

Šťastný deň: Šťastným dňom vodnára je sobota. Počas soboty je vodnár pripravený na všetky prekážky a nahromadené úlohy, ktoré nestihol. Sobota je skutočne úspešný deň vodnára.

Nepriaznivý deň: Nepriaznivým dňom vodnára bude pondelok. V pondelok je potrebné vyvarovať sa investičným rozhodnutiam a nervoznému konaniu voči blízkym osobám.

Kameň znamenia: Ak chcete potešiť znamenie vodnár darujte mu šperk obsahujúci akvamarín alebo granát. Granát ho povzbudí v ľúbostnej oblasti a akvamarín zvýrazní jeho intelektuálnu stránku.

Zdravie: Toto priateľské a intelektuálne znamenie ovplyvňujú najmä problémy s tlakom. Po zdravotnej stránke si musia dávať pozor hlavne na nervovú sústavu a problematické kŕče. Znamenie vodnár sa musí zamerať na konzumovanie brokolice, ktorá zníži riziko nádorovýcho ochorení a prospieva nevovej sústave. Vhodné sú tiež zdravé tuky, napríklad olej z marhuľových jadier alebo hrsť vlašských orechov denne.

Farba: Znamenie vodnár povzbudzuje hlavne farba modrá, ktorá prechádza do fialových odleskov. Modrá farba je stvorená pre toto znamenie, keďže vyvoláva pocit otvorenosti a otvorenú myseľ, ktorú má práve opisované znamenie.

Kam vycestovať: Na cestovanie by si mali zvoliť krajiny Švédsko, USA, Etiópia.

Šťastné čísla: Šťastnými číslami vodnárov sú 2, 10, 49.

Rozprávaná Charakteristika Vodnár, Muž Vodnár, Žena Vodnár

Veľká Charakteristika znamenia Vodnár

Emancipované znamenie vodnár do veľkej miery ovplyvňuje jeho vládnuci element vzduch. Je to nezávislé znamenie, ktoré bude mať potrebu slobody a zlepšenie života celého sveta. Toto znamenie sa stará nie len o seba ale chce aby bol svet okolo skutočne krajší. Sloboda je mu veľmi blízka a dôležitá, preto si ju stráži. Rovnosť ho tiež veľmi zujíma a snaží sa pomáhať všetkým ľuďom naokolo, aby zabezpečil krajší svet pre každého. Často ho môžeme nájsť angažovať sa v oblasti ľudských práv alebo sociálnej oblasti. Vodnár symbolizuje originalitu a neobvyklosť. Je ovplyvnený svojou silnou ba dokonca zvýšenou vnímavosťou a intuíciou. Vodnár býva skromný a neusiluje sa dosiahnuť nadradenosť či prevahu nad ostatnými znameniami zverokruhu.

Nebývaju veľmi vytrvalí. Rýchlo sa nadchnú na nové veci, no toto nadšenie im netrvá dlho. Majú zväčša doslova komplikovanú povahu, ktorú iba ťažko rozlúštite. Častokrát sa ťažko otvára aj skutočne blízkym osobám. Svoju cestu životom prechádzajú vodnári sami, nemajú radi, ak im niekto radí v otázkach života. Môžeme stretnuť aj znamenie vodnár, ktoré na nás pôsobi neautoritatívne, dodržiavá zvyklosti, je idealista a je malý rojko. Túži aby sa všetky jeho sny a ideály okamžite zrealizovali a preto nepatrí medzi trpezlivé znamenia. Majú silnú orientáciu ohľadom rovnosti a spravodlivosti. Vodnár býva obklopený skutočnými priateľmi, ktorých nie je veľa ale kvalita im vynahrádza kvantitu. Znamenie vodnár je pripravené podať vám kedykoľvek pomocnú ruku a poradit vám vrámci jeho znalostí.

Ich logické myslenie im predurčuje skutočne skvelé zamestnanie. Málokedy ich niekto predbehne v ich logickom uvažovaní, inteligancii. Vodnár žije budúcnosťou a zaujíma sa hlavne o to čo príde a nie o to, čo je teraz. Preto sa v zamestnaní venuje hlavne kvalitnému výkonu, ktorý mu neskôr pomôže v kariérnom raste. Skvele sa uplatňujú v moderných povolaniach nakoľko ich láka všetko futuristické, všetko čo ma nádych budúcnosti. Tieto znamenia sa zaujímajú aj o astrológiu a častokrát sú to práve tí ľudia, ktorých môžete počuť polemizovať o existencii mimozemského života. Znamenie je silne technicky orientované a preto sa skvele uplatní v stavebnej oblasti, vo výrobe lietadiel a celkovo v letetstve. Dané znamenie je predurčené na prácu v informatickej či programátorskej sfére. Nie je im cudzia ani práca ako pedagóg, vydavateľ či riadiaci pracovník. Peniaze nemíňa nepremyslene, možno ženy narodené v tomto znamení majú tendenciu míňať na svoj luxus a pohodlie. Muži chchú hromadiť peniaze a nezamýšľajú sa nad investíciami. Viac im vyhovuje niekoľkociferné číslo na bankovom výpise.

Vodnár je znamenie neobyčajne citlivé. Učia sa po celý život a učenie im pripadá ako životná súčasť nie niečo čo ich vyčerpáva. Počas celého života pracujú premyslene so svojou logikou a snažia sa odhaliť ten pravý zmysel života. Tento cieľ ich sprevádza na každom kroku, počas celého života. Majú veselý život pretože oplývajú živou povahou. Sú to ušľachtilí ľudia pripravený pomáhať každému okolo. Znamenie vodnár môže byť tiež náladové, nestále a niekedy sa uťahujú do seba. Vodnár je znamenie, považované za nesmierne čestné s dobrým a veľkým srdcom.

Pre vodnára sú spoločenské akcie radostnou udalosťou. Sú obklopení priateľmi a bývajú skelými spoločníkmi všade kde sa objavia. Negatívne udalosti, ktoré sa dejú v jeho živote ho vyčerpávajú a snažia sa k tomu postaviť s dávkou diplomacie a inteligencie. Spory vo svojom živote riešia skôr múdro, bez impulzívnych alebo násilných prejavov. Typickou črtou znamenia vodnár je obhajovanie ľudských práv a boj za to, aby sa následná generácia mala lepšie ako tá predtým. Ich názor býva premyslený, uvážlivý a vedia komunikovať aj o nepríjemných témach. Znamenie vodnár si môžete pomýliť s chodiacim počítačom. Matematika je im skôr hobby a medzi ľuďmi narodenými v tomto znamení nájdeme naozaj originálnych jedincov. Vodnár, aj napriek svojej premýšľavosti býva vtipný a pohotoví. V spoločnosti vie reagovať na každý rozhovor či situáciu. Je veľmi sčítaný a ľudia si k nemu s obľubou chodia po rady do života. Nie sú radi časťou nejakých jednotných názorov a zaujímajú sa o cirkev a politiku. Hlavne o ich ciele, názory a postoje, proti ktorým častokrát v spoločnosti či medzi priateľmi argumentuje.

Charakteristika Muž Vodnár

Chcete dostať muža vodnára? Vtiahnite ho do svojich problémov a chcite od neho počuť jeho názor a radu. Muž vodnár sa rád obklopuje ľuďmi, ktorým môže pomáhať a poradiť. Ak ho chcete zaujať tak je to tá pravá cesta ako začať. Vždy sa bude snažiť nájsť pre vás finálne a uspokojujúce riešenie. Čo sa ale nemusí páčiť iba vám, ale aj iným ženám, ktorými je tento inteligentný muž obklopený.

Tento vynaliezavý muž je tak zachvátený potrebou pomôcť a poradiť, že prehliadne aj to, že o neho javíte záujem. Práve preto je z vašej strany potrebné byť iniciatívnou ženou a konať ako prvá. Komplikované znamenie vodnár sa bráni akémukoľvek pevnému zväzku pretože silne túži po slobode a nezávislosti. Ak ho chcete za muža do života je potrebné obrniť sa skutočne obrovským množstvom trpezlivosti. Pre znamenie sú dôležitejšie vnútorné hodnoty ženy pred tými vonkajšími. Jeho ľúbostný život sa môže zdať chladný no vo vnútri je to vášnivý a tolerantný človek.

Ak bude muž vodnár cítiť, že ste mu dali vo vzťahu dostatok slobody a nezávislosti tak si vás vyberie ako partnerku a priateľku na celý život. Je však nevyhnutné sa s týmto znamením vyvarovať žiarlivostným scénam a nestabilite vo vzťahu. Muž vodnár sa bude všemožne snažiť odpútať sa od zväzku, ktorý mu neprinesie inteligenčný posun a citovú nestabilitu. Doslova vám uletí preč. Bohužiaľ muž vodnár je neschopný vytvárania si hlbokých citov, ten si vytvorí iba raz v živote. Aj v prípade lásky, aj v prípade priateľstva.

Muž vodnár je nežiarlivé znamenie. Svojmu partnerovi dôveruje, pretože vie, že ak sa pre neho rozhodol určite konal rozvážne a s najväčšou dávkou inteligencie. Je zvedavý a iba to ho môže hnať do nových vzťahov. Čaká čím ho nový partner obohatí a čo nové ho môže iná osoba naučiť. Láska je ako neprečítaná kniha, ktorú chce objavovať no vie, že sa dostane na koniec a už ju neotvorí. Ak vás muž vodnár zaujal bude ho potrebné celý život prekvapovať novými vecami a vašou prefíkanosťou. Bavte ho a zostane s vami navždy.

Ako milenec sa teší z každého kúska vášho tela. Muž vodnár sa zaujíma o vaše vnútro, pred sexom a aj po ňom chce počuť vaše pocity a dokonca aj jeho nedostatky. Rád sa učí všetko nové. Budú ho zaujímať všetky knihy, ktoré mu o sexe kúpite, či všetky novinky, ktoré mu v milostnom živote ukážete. Dokážete si ho takto krásne pripútať, ak sa budete v tejto oblasti vzdelávať a budete ho prekvapovať tým, čo viete. Skúšajte spolu všetko čo vás napadne. Muž vodnár ocení vašu kreativitu a všetko s vami rád vyskúša. Je to vynaliezavý a vynikajúci milenec, no musíte ho k tomuto vzťahu nakopnúť. Nemá rád monotónnosť, ktorá jeho záujem o vás doslova zabije.

Charakteristika Žena Vodnár

Nájdete ju na každej spoločenskej akcii a bude obklopená tými najinteligentnejšími ľuďmi v miestnosti. Žena vodnár je obdarená silnými intelektuálnymi a komunikačnými schopnosťami. Je vždy pripraená priať pozvanie na spoločenskú udalosť. Jej poctivosť a úprimnosť jej však môžu skôr ublížiť. Nezamýšľa sa nad tým, že úprimnými slovami dokáže niekoho aj raniť. Rozdáva rady všade naokolo. Snaží sa vám poradiť najlepšie ako vie. No iba v prípade, že ste sa jej zapáčili. Ak je žena v znamení vodnár vaším sokom či nepriateľom dajte si na ňu pozor. Pôsobí, že sa jej nič netýka, no za vašich chrbtom dokáže ukuť plán, ktorý vás doslova zničí. Je lepšie držať si týchto ľudí ako priateľov. Žena vodnár je ako váš nepriateľ skutočne nevhodná.

Vodnárka pociťuje nekonečnú túžbu po láske. No vzplanutie tohto citu býva skôr rýchle a krátkodobé. Tak ako muž vodnár aj žena vodnár túži po všetkom novom. Je to skutočne úprimné znamenie a hľadá hlavne muža, ktorý v nej vidí pravú ženu ba dokonca dámu. Chce byť pre svojho muža stelesnením ženskosti a túžby. Nezáleží jej na rozdieloch mezdi pohlavím či rasou. Tieto znamenia bývajú najčastejšie bisexuálne, pretože ich zaujíma ba doslova vzrušuje všetko nové a nepoznané. Žena vodnár sa nenechá do ničoho nútiť, radšej vás opustí, než keby si mala nechať vziať svoju slobodu, rozhodovanie či názory.

Vernosť ženy vodnár dosiahnete iba v tom prípade ak sa do vás skutočne zamiluje. Udržiavajte ju však v pozore, napätí a bavte ju, inak sa jej túžba obráti na iný objekt. Je to pomerne prelietavé znamenie bez sklonov k silnej bigamii. V manželstve je žena vodnár nestála. Manžela môže potrápiť svojou nestálosťou a niekedy aj vyjadreniami, že si mala vziať radšej niekoho iného. Vodnár si neuvedomuje, ako dokážu slová ubližovať, nemajte jej to však veľmi za zlé. Žena vodnár sa snaží rešpektovať individualitu druhých no požaduje aby ju rovnako rešpektovali aj ostatní a hlavne jej manžel. Môžete ju stretnúť v nápadnom až extravagantnom oblečení a taktiež má v obľube aj bláznivé farebné a strihové kombinácie spodnej bielizne. Nie je to rodená matka, no keďže sa rada učí stáva sa s nej ideálna matka s postupom času. Nevie však prejavovať nehu a nežný ľúbostný postoj dokonca ani k svojim deťom. Vychováva ich skôr chladne no prakticky a rozumne.

Ak čakáte, že s vami skočí do postele na prvom rande ste na obrovskom omyle. Do sexuálneho vzťahu vstupuje žena vodnár veľmi opatrne, premyslene a postupne. Vaše potreby bude nadradzovať tým svojím a preto sa žena vodnár stáva neprekonateľnou milenkou, ktorá vám poskytne rozkoš kedykoľvek to budete chcieť. Nesmiete ju však nechať aby sa v sexe nudila. Prineste do sexu hoci aj knihu, či príručku a skúšajte všetko nové. Žena vodnár toto konanie nesmierne ocení a bude sa s vami dobre baviť. A práve to je pre ňu dôležité. Zabudnite na nudné hodiny strávené monotónnym milovaním. Toto znamenie je dokonca otvorené lesbickým vzťahom, niekedy aj preto aby len vytiahla svoju priateľku, ktorá prežila nešťastný vzťah z problémov. Vodnár chce proste pomôcť každému.

Charakteristika znamenia vodnár - Zdravie

Krvný tlak môže vodnárov skutočne potrápiť. S tým sa spájajú aj iné choroby. Môže dôjsť aj k poškodeniu srdcových tepien a celkovo srdca. Vodnár trpí aj častými kŕčmi. Do svojej stravy by mal zaradiť potraviny obsahujúce väčšie množstvo magnézia, železa, vápnika a selénu. Je vhodné zamerať sa na konzumáciu brokolice a vyhnúť sa ťažkým a vyprážaným jedlám. Absolútne nevhodné sú fast foody. Znamenie vodnár by malo holdovať jedlu hlavne cez deň a večer jesť iba striedmo alebo vôbec. U vodnára je nutné aby sa starl o svoju nervovú sústavu. Je nutné aby zaradil do svojho jedálnička zdravé tuky. Ako sme už uviedli v časti stručná charakteristika znamenia vodnár je nutné aby toto znamenie siahlo po olejoch vyrobených napríklad z ľanových semiačok, alebo po oleji z marhuľových jadier. Absolútne vhodné sú pre vodnárov tuky, ktoré sú obsiahnuté vo vlašských orechov. Tieto orechy by si mal vodnár dopriať aspoň párkrát do týždňa.

Charakteristika znamenia Vodnár - Láska

Ak si chcete pripútať muža vodnára, či máte záujem o krásnu vodnárku ste na správnom mieste. Vodnár je komplikované znamenie, ako sme už niekoľkokrát uviedli. Cesta k ich srdcu však existuje. Vodnár je znamenie, ktoré túži po nezávislosti a slobode. Zväzky nie sú to pravé pre nich, no keď sa zamilujú a milovaná osoba im poskytne pocit slobody, nemá dôvod obzerať sa po iných. Sloboda je pre neho kľúčovým slovom. Doprajte mu čas pre jeho koníčky. To najlepšie, čo môže od vás vodnár dostať je jeho vlastný kút, kde môže byť osamote. Doprajte mu v dome či na záhrade vlastnú pracovňu, kde si môže čítať knihy, oddychovať a realizovať sa. Vo vzťahu je vodnár nesmierne opatrný a chce aby ste mu práve vy dokázali že ste pre neho alebo ju ten pravý či pravá. Prekvapujte vodnára novými zážitkami, otázkami, niečim čo ste sa naučili. Vodnár to skutočne ocení a keď sa do vás zamiluje budete pre neho skutočnou oporou a nie len partnerom. Rovnakou mincou sa vám odvďačí aj vodnár. Nezabúdajte, že toto znamenie nemá rado žiarlivostné scény, či zvýšený tón hlasu pri komunikácii s ním. Všetko sa snaží riešiť s rozvahou, inteligenciou a také sú aj jeho vzťahy. K partnerovi sa dostáva po krokoch no neskôr vám ponúkne skutočne skvelú spoločnosť na trávenie voľných chvíľ. V rodičovstve bude potrebovať pomoc od druhého partnera, nakoľko vodnár sa nenarodil s vlohami pre rodičovstvo. Môže sa stať, že ho budete musieť dokonca na túto úlohu dlhšie pripravovať pred tým než sa spolu vyberiete na cestu rodičovstva. Vhodným znamením pre vodnára je baran, strelec a váhy. Nevhodnými partnermi je býk a škorpión. Tá najhoršia polovička pre vodnára je človek narodený v znamení leva.

Znamenie Vodnár a významné osobnosti

Christiano Ronaldo je azda najznámejší vodnár na svete. Za zmienku však stoja ja iní významní muži, ktorí sú narodení v tomto inteligentnom znamení. Medzi ďalšie významné osobnosti v znamení vodnár patria populárni spisovatelia Jules Verne a Charles Dickens. Aj veľké osobnosti ako Abraham Lincoln, Charles Darwin, Christian Dior, Justin Timberlake a Amadeus Mozart boli narodení v tomto znamení. Medzi ženy znamenia vodnárky patrí prekrásna a ikonická herečka Jenifer Aniston, ktorá azda ani nestarne. Ďalšou ženou vodnárkou je kontroverzná modelka a hviezda reality show Paris Hilton. Inteligentná a svetoznáma Oprah Winfrey sa tiež radí k žene v znamení vodnár. Poslednou svetoznámou vodnárkou, ktorú pozná snáď každý je prekrásna a čarovná speváčka Shakira.

Horoskop znamenie Vodnár

Prečítajte si denný horoskop, horoskop týždenný pre znamenie vodnár či celomesačný horoskop pre znamenie vodnár, ktoré nájdete hore nad týmto článkom. Staňte sa tiež fanúšikom našej Facebookovej Stránky a prečítajte si každý deň novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia. Objavte tiež tajomstvá, ktoré vám tento rok nadelí ročný horoskop a pripravte sa na všetko, čo vás tento rok čaká.


Charakteristika ďalších znamení zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Charakteristika znamenie Vodnár