Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

Muž Vodnár - láska, vzťah, kompatibilita

♒ Muž Vodnár - 12 Tajomstiev (Partner, Láska, Vzťahy...) ♒

Fakty, vlastnosti, správanie v láske, zamilovaný muž Vodnár a jeho tajomstvá...

V tomto článku si predstavíme tie najdôležitejšie fakty a informácie, ktoré potrebujete vedieť, ak ste zamilovaný do muža narodeného v znamení Vodnár. Muž Vodnár je ovládaný planétou Urán a jeho životným vládnucím elementom je vzduch. S uvedenými faktami súvisia aj charakteristické vlastnosti Vodnára, jeho vzťah k láske, romantike, vzťahom, k sexu či k priateľstvu.

Muž Vodnár je tradične spájaný s 11. astrologickým domom - s domom priateľstva, ktorý je tiež označovaný za domov humanitárnych činností, priateľských vzťahov a nádeje. Vďaka jedenástemu astrologickému domu, ktorý pôsobí na znamenie Vodnár, je tento muž nielen vynikajúcim priateľom, ale aj poslucháčom a pomocníkom. Vďaka mnohým znalostiam, ktoré Vodnár ovláda, je schopný určiť ostatných, a pomáhať im v určovaní ich životného smeru. Aj vďaka jeho znalostiam a ochote poradit je muž Vodnár veľmi obľúbený v kolektíve, a často je obklopený mnohými ľuďmi, ktorí v ňom hľadajú útechu, pomoc a podporu.

Muž Vodnár sa na prvý pohľad zdá ako komplikovaná osobnosť. Môžete pociťovať, že pri ňom potrebujete množstvo životných skúsenosti na to, aby ste prenikli do jeho srdca a života. Vládnuca planéta Vodnára - planéta Urán, prináša mužovi Vodnárovi do života nepredvídateľné zmeny. Tieto zmeny sú súčasťou jeho života a aj samotný muž Vodnár ich využíva na obohacovanie života ostatných ľudí. Energia planéty Urán prináša znameniu Vodnár do života nečakané situácie, na ktoré je ale Vodnár pripravený. Urán tiež formuje množstvo udalosti v živote jednotlivých znamení zverokurhu, a rozhoduje aj o Vodárovom osude. Planéta Urán vo všeobecnosti určuje to, ako veľmi energicky, jedinečný a originálny človek je. Je to planéta prinášajúca intuíciu, a preto sa znamenie Vodnár môže tešiť silnej intuícii, ktorá ho počas života naviguje.

Vládnucim elementom Vodnára je vzduch, ktorý ovláda taktiež život znamenia Blíženci a znamenia Váhy. Vzdušné znamenia zverokruhu sú azda tie najkomplikovanejšie znamenia, ktoré sa veľmi ťažko odhadujú a v ktorých sa ťažko číta. Vo všeobecnosti však možno povedať, že vzdušné znamenie majú spoločnú komunikatívnosť, odhodlanosť, predstavivosť a silnú intuíciu. Vzdušné znamenia zverokruhu sú taktiež trocha tajuplné. Ak sa chcete stať súčasťou života vzdušného znamenia, musíte ho spoznávať pomaly a postupne. Vzdušné znamenia zverokruhu - Blíženci, Váhy, ale aj muž Vodnár, však dokážu rozšíriť váš život o nové skúsenosti, zážitky a o iný pohľad na svet. Práve preto môže aj vzťah so vzdušným znamením Vodnár obohatiť nejedného partnera.

Poďme si však teraz predstaviť tie najzákladnejšie fakty, ktoré musíte vedieť o mužovi narodenom v znamení Škorpión, či už ste s ním vo vzťahu, v manželstve, či je vaším partnerom, alebo priateľom. Nasledujúce charakteristické vlastnosti muža Vodnára sú jeho základnými črtami, a mal by ich poznať každý, kto je obklopený mužom ovládaným jedenástym astrologickým domom a je narodený s vládnucim Uránom.


1. Muž Vodnár a jeho Krásny fyzicky vzhľad

Muž Vodnár, ovládaný osobitým Uránom, dokáže niekedy svojím správaním skutočne prekvapiť. Jeho fyzicky vzhľad je však tiež poznačený touto tajuplnou planétou, a preto muž Vodnár pôsobí na prvý pohľad magicky, neobyčajne a nedostupne. Aj keď ste na nejakom večierku, alebo v spoločnosti rôznych ľudí, vodára si istotne medzi ostatnými všimnete.

Jeho dominantné vystupovanie a prenikavý pohľad upútava pozornosť. Jeho výhoda však nespočíva len vo fyzickom vzhľade, pretože ak oslovíš muža Vodnára zistíš, že sa s tebou dokáže rozprávať o viacerých témach, ktoré zaujímajú vás oboch. Muž Vodnár je trocha svojrázny človek, ktorý však presne vie čo povedať, aby očaril ostatných ľudí. Je s ním vcelku zábava, a jeho fyzická atraktivita iba znásobuje charizmu, ktorú muž Vodnár vyžaruje navôkol.

Nielen muži narodení v znamení zverokruhu Vodnár sú charizmatickými a očarujúcimi, ale aj ženy narodené v tomto znamení majú špecifický vzhľad, ktorý je skôr milý. Nečakane zaujímavý a roztomilý vzhľad majú obe pohlavia v znamení Vodnár spoločné. Ak teda vidíte upraveného, dobre vyzerajúceho muža, ktorý vás dokáže očariť už len jeho pohľadom, pravdepodobne sa dívate na muža narodeného vo vzdušnom znamení Vodnár. Jeho pestovaný a krásny vzhľad sa spája s ďalšími pozitívnymi vlastnosťami tohto muža, ktoré na ňom budete milovať.


2. Muž Vodnár je veľmi inteligentný

Ak ste človek, ktorý vo svojom partnerovi hľadá kombináciu krásy a inteligencie, muž Vodnár bude pre vás ideálnym partnerom. Pod vplyvom planéty Urán cíti v živote veľkú slobodu, ktorá je však spojená aj s veľkou predstavivosťou a nadaním pre kreatívnu činnosť. Muž Vodnár je človek, ktorý je ako stvorený na vyššie postavené pozície, čo sa týka pracovného zaradenia. Častokrát nájdete muža Vodnára vo vysokých pozíciách.

Šikovný, zväčša dobre zarábajúci a vplyvný muž Vodnár, sa uplatní ako vynálezca, vedec, alebo ako osoba, ktorá sa orientuje na tvorivé vynálezy, ktoré môžu v budúcnosti zmeniť svet k lepšiemu. Sloboda, ktorú zosilňuje jeho vzdušný Element spája jeho ostatné charakteristické vlastnosti s veľmi vysokou inteligenciou. S mužom Vodnárom sa teda budete pýšiť v spoločnosti vďaka jeho krásnemu vzhľadu, ale očaríte ostatných aj tým, aký je váš muž Vodnár vzdelaný, rozhľadený a inteligentný. Bude istotne vašou ozdobou, kamkoľvek s vami pôjde.

Tento muž taktiež miluje nové veci, a vzdelávanie sa v rôznych oblastiach. Vo vzťahu, či v manželstve s ním môžete očakávať, že vám každý deň vyrozpráva novinky, ktoré priniesla veda, politika, alebo ktoré prinesie budúcnosť. Už ako dieťa miluje vzdelávanie, a preto sa môže väčšinou pýšiť veľmi dobrým prospechom v škole, a úspechmi, ktoré sa s ním ťahajú počas celého jeho života.

Ak milujete Vodnára, môžete sa tešiť na vzťah s veľmi úspešným mužom, ktorý bude vašou ozdobou. Podľa prvých dvoch bodov vyzerá muž Vodnár ako úplne dokonalý muž, ktorý vám prinesie do života veľa radosti. Tento muž vám však neukáže iba jeho pozitívne vlastnosti, ale tiež isté negativa, s ktorými musíte rátať počas vzťahu s mužom Vodnárom. Pretože muž Vodnár dokáže rýchlo spracovávať všetky informácie okolo, pristupuje podobne aj k láske a vzťahom. Ak sa do vás muž Vodnár zamiloval, nebude dlho premýšľať o ďalších krokoch, ktoré posunú váš vzťah do nových dimenzií.

Poznáte mesačný horoskop lásky pre znamenie Vodnár na aktuálny mesiac? Čítajte Mesačný Horoskop Vodnár, pripravený na mieru, od veštkyne. Predpoveď lásky, vzťahov, zdravia aj financií zadarmo!


3. Muž Vodnár a jeho špecifický hlas

Keď si predstavujeme človeka, či sa vraciame do minulosti, alebo sa snažíme vybaviť si blízku minulosť, väčšinou sa nám dana osoba o ktorej uvažujeme spája nielen s výzorom, ale aj s jeho hlasom. Znamenie zverokruhu Vodnár, konkrétne muž narodený v tomto znamení, má špecifický hlas, ktorý si istotne budete pamätať. Muž Vodnár je vo všeobecnosti nadaný na akýkoľvek hlasový prejav, a býva aj dobrým spevákom, nielen kreatívnou dušou. Má špecifickú farbu hlasu, ktorú si každý zapamätá.

Tento muž je umelecký nadaný, a preto sa väčšinou počas života pohybuje aj v umeleckej sfére. Nezáleží na tom, či je vedec, výskumník, alebo programátor, vždy, každým dňom hľadá kúsok času na to, aby sa mohol venovať aj umeniu, kreativite, a činnosti, ktorá mu najlepšie pomáha oddýchnuť si od povinností bežného dňa. Do tejto svojej umeleckej stránky života chce samozrejme zapájať aj svojho partnera, a preto sa pripravte že muž Vodnár bude s vami zdieľať jeho kreatívnu dušu.

Práve spoločná činnosť, ktorú budete zdieľať, vám pomôže sa k sebe ešte viac priblížiť. Ak chcete očariť muža Vodnára, dobrou cestou je umelecký krúžok, alebo pozitívny vzťah k umeniu, o ktorom sa s vami rád porozpráva. Pre začiatok vzťahu s týmto mužom istotne potrebujete spoločné záujmy, ktorými môže byť práve akákoľvek kreatívna činnosť. Takto môžete budovať začiatky vzťahu postupne, od priateľstva až po hlbokú lásku a porozumenie.


4. Je muž Vodnár narcis?

Ako sme už spomenuli v prvom bode, muž Vodnár sa častokrát pohybuje v spoločnosti, pretože je v nej aj obľúbený. Ja si veľmi dobre vedomý svojich kvalít, a preto sa z mužov Vodnárov môže častokrát stať človek pohltený samým sebou, svojím vzhľadom a svojími prednosťami. 11. astrologický dom ovláda hlavne priateľstvá, ale aj nové výzvy smerujúce k splneniu vlastných želaní. O mužovi Vodnárovi sa teda s určitosťou dá povedať to, že má mnoho pozitívnych vlastnosti, a má tak trochu nárok byť zaujatý sám sebou.

Veľkú dôležitosť vo svojom živote venuje tiež priateľom a častokrát si ich idealizuje. Muž Vodnár je veľmi priateľským človekom, ktorý však od svojich priateľov počuje rád hlavne chválu a obdivu. Ak chcete ulahodiť egu muža Vodnára, pripomeňte mu jeho pozitivne charakteristické vlastnosti, akými sú jeho inteligencia a pestovaný fyzicky vzhľad. Aj v spoločnom vzťahu a v láske si potrpí na to, aby bol stále obdivovaný. Doprajte preto vášmu mužovi dostatok pozornosti a obdivu, aby obdiv nehľadal o nikoho iného.

Malá pochvala poteší nielen jeho srdce, ale urobí lepší deň aj vám. Musíte si však zvyknúť na to, že muž Vodnár bude pútať pozornosť kamkoľvek pôjdete aj tým, že bude vyžadovať aby sa všetci dívali na to aký je skvelý, inteligentný a úžasný. Je to proste jedna z charakteristických vlastnosti tohto muža, na ktorú si budete musieť v spoločnom živote, vo vzťahu a v priateľstve s ním privyknúť. Niekedy ho ani netreba chváliť, pretože to zvládne sám. Je to však veľmi skvelá vlastnosť, pretože muž Vodnár vidí veci v omnoho pozitívnejšom svetle, než v skutočnosti sú. A tomuto pozitívnemu pohľadu na svet priučí aj svojho partnera.


5. Muž Vodnár je koketný

Všetky vlastnosti muža Vodnára, ktoré sme si doposiaľ povedali súvisia aj s jeho vzťahom k flirtovaniu a k obdivu. Keďže chce byť obdivovaný, hľadá si k sebe takú osobu, ktorá obdiv voči jeho osobe zdieľa s ním. Aby ste nemuseli žiarliť na nikoho iného, buďte vy takou osobou, ktorá mu poskytuje dostatok obdivu a pozornosti. Dbajte na každodennú chválu, či už chválu jeho zovňajšku alebo inteligencie. Keďže má množstvo priateľov a spoločnosti sa cíti mimoriadne dobre, nastávajú v jeho živote okamihy, kedy sa mu dostáva poklôn aj od cudzích ľudí.

Muž Vodnár nemá problém so znamovaním, a jeho inteligenciu si dobre uvedomujú ľudia v jeho okolí. Nesmierne sebavedomý muž Vodnár uvedomujúci si svoje pozitívne vlastnosti, veľmi rád prijme akékoľvek pohladenie jeho ega. Môže sa teda stať, že si všimnete v jeho spoločnosti viaceré osoby zaujímajúce sa do hĺbky a jeho život. Keďže je rád chválený, aj on rád chváli ostatných. Preto sa môže stať, že bude pred vami ospevovať postavu, oblečenie, alebo povahu inej osoby. Mali by ste sa však vyhýbať žiarlivostným scénam, ktoré muž Vodnár veľmi zle prijíma.

Niekedy vám zájem iných o tohto charizmatického muža narodeného v znamení Škorpión môže prekážať, najmä vtedy, ak si s ním chcete vybudovať plnohodnotný vzťah založený na vzájomnej dôvere, a vernosti. Muž Vodnár má proste rád ľudí, má rád veľa ľudí okolo neho, čo môže niekedy spôsobovať problémy vo vzťahoch. Muž Vodnár sa má rád, a má tiež rád, ak si jeho pozitívne vlastnosti všímajú aj ostatní. Ak sa teda chystáte do vzťahu, alebo do manželstva s mužom Vodárom, záujem o jeho osobu jednoducho musíte prijať vo vašom živote.

Láska, vzťahy, emócie Vodnára počs dnešného dňa? Prečítajte si komplexný Horoskop na dnes Vodnár ktorý vám prináša presnú predpoveď na dnešný deň podľa astrologických pohybov a vplyvov. Váš Horoskop Vodnár na dnes zadarmo.


6. Muž Vodnár a zdieľanie financií

Muž Vodnár si dáva veľmi záležať na tom, aby bol jeho zovňajšok upravený, aby mal na sebe pekné veci, a v domácnosti najnovšiu elektroniku. Veľmi rád míňa financie na svoje vlastné záujmy a potreby. Ak sa však má o svoje ťažko zarobené peniaze deliť, môže byť trocha skúpy.

Muž Vodnár chce byť za každých okolnosti veľmi originálny, a bude to vyžadovať aj od svojho partnera. Financie, ktoré však potrebujete na dosiahnutie originality a odlišného zovňajšku si však budete musieť zabezpečiť sám. Peniaze míňa najradšej na seba, aj keď sa podrobne zaujíma o vaše potreby, a napríklad aj o vaše nákupy. Spoločný účet s mužom Vodnárom bude teda znamenať utrácanie financií hlavne na neho, a analyzovanie peňazí, ktoré chcete minúť na seba.

Samozrejme, nebude vás extrémne obmedzovať, ale musíte sa pripraviť na to, že vám vyhovorí každý nepodstatný a nepremyslený nákup. Ak chcete riešiť finančné záležitosti s mužom Škorpiónom, najlepší čas je pri romantickej večery, alebo mu doprajte masáž, pochvalu a potom rozoberiete novú kabelku, ktorú si chcete kúpiť. To, ako muž Vodnár zareaguje totiž veľmi záleží od toho, ako sa momentálne cíti. Ak ho privediete do komfortnej zóny, kedy bude rozmaznávaný a bude cítiť aký je úžasný, istotne sa jednoduchšie dostanete aj k jeho financiam.


7. Muž vodnár je silno spojený s 11. astrologickým domom - s domom priateľstva.

Ich astrologický dom sám o sebe naznačuje, akým skvelým priateľom je muž Vodnár. Tento človek si dá mimoriadne záležať na tom, aby vás každý deň rozosmial. Jeho priateľstvo je verné a neoblomné, a keď si niekoho veľmi obľúbi, bude sa snažiť neustále vám pomáhať, rozosmievať vás, a starať sa o vašu dobrú náladu.

Vzdušný muž Vodnár ma však viac kamarátok, než kamarátov. Ak ste žena, ktorá sa zamiluje do muža Vodnára musíte sa pripraviť na to, že bude častokrát obklopený ženami, ktoré budú iba jeho kamarátkami. Keďže Vodnári sú do istej miery pohltení svojím výzorom, a ženy v jeho okolí jeho uhladený zovňajšok chvália, sústreďuje sa hlavne na kamarátstva s nežnejšou časťou populácie. Väčšinou však budete poznať všetky ženy, ktoré v jeho živote zohrávajú dôležitú úlohu.

Tento muž je veľmi vnímavý, a preto si istotne všimne, ak vám nebude jeho štýl života vyhovovať. Môže to vo vašom vzťahu vyvolávať nezhody a konflikty, preto sa pripravte na fakt, že muž Vodnár kvôli vám nebude pretrhávať minulé putá so svojimi priateľmi. Jedenásty dom priateľstva robí z Vodnára skutočne obľúbenú osobu, ktorá má veľa dobrých priateľov. Vo vzťahu s mužom Vodnárom musíte teda pochopiť, že miluje chválu a obdiv, a že v jeho okolí sa nachádza množstvo kamarátok, ktoré sa budete musieť naučiť akceptovať.


8. Je Muž Vodnár Originálny?

Pod vplyvom mocnej planéty Urán, ktorá prináša mužom v znamení Vodnár množstvo vlastnosti, je tento muž nesmierne originálny. Vo svojom živote vyhľadáva hlavne činnosti a veci, ktoré sa neopakujú, a ktoré dokážu prekvapiť aj jeho samotného.

Nové spôsoby riešenia problémov, nové nápady, a inovatívne myšlienky sú kľúčovými slovami a najdôležitejšími charakteristickými vlastnosťami muža Vodnára. Originalita je vlastnosťou, ktorá sa úzko spája s každým kreatívnym človekom, ktorý je v živote úspešný. Takisto aj úspech v živote muža Vodnára je podmienený jeho veľkou originalitou, ktorá sa častokrát nespája so zabehnutými normami spoločnosti. Muž Vodnár nie je mužom, ktorý bude kráčať v dave, ale radšej si vyberie svoju vlastnú, novú cestu, ktorou pred ním nekráčal nik iný. Do svojho života plného prekvapení a nových myšlienok bude chcieť istotne zapájať aj svojho partnera a svoju lásku.

Niekedy môže muž Vodnár kvôli jeho kreatívnym myšlienkam upadať do depresie alebo smútku. V týchto okamihoch pri sebe potrebuje partnera, ktorý bude jeho oporou a pochopí jeho potrebu odlišnosti voči ostatným. Jeho originalitu musíte vnímať ako jeho prednosť, a jeho odlišnosť podporovať, a práve tak si získate cestu k jeho srdcu. Muž Vodnár nechce zapadať medzi ostatných, a preto sa niekedy cíti neisto, pretože nevie nájsť svoje umiestnenie v živote.

Na druhej strane existujú aj muži Vodnári, ktorí sa budú celou svojou dušou snažiť zapadnúť medzi ostatných, no táto snaha sa bude vymykať ich prirodzenosti. Práve partner muža Vodnára by mal prevziať v tomto prípade iniciatívu a poučiť Vodnára, že byť originálnym neznamená nič zlé. Pripomeňte mu aký je charizmatický a úžasný, a že svoju prirodzenosť nemusí meniť iba kvôli trendom v spoločnosti.


9. Veľká dobrosrdečnosť muža Vodnára

Ďalšiu prirodzenou vlastnosťou, s ktorou sa muž Vodnár už narodí, je jeho dobrosrdečnosť, ktorú dokáže preukázať v každej činnosti ktorú robí. Muž Vodnár je veľmi humanitárny typ človeka, ktorý sa zaujíma o dobrovoľnícku činnosť a o mier na svete. V istých životných okamihoch, a v dospelosti, muž Vodnár vyhľadáva činnosti, vďaka ktorým by urobil svet lepším miestom pre život. Zaujíma sa o životy ostatných ľudí, o to, ako bývajú, ako si zarábajú, ako žijú…

Muž Vodnár má v skutočnosti srdce zo zlata. Je mu prirodzené pomáhať ostatným, a preto potrebuje partnera, ktorý jeho humanitárne vlastnosti podporuje. Muž Vodnár je už od svojho narodenia pripravený na to, že bude ostatným ľuďom pomáhať. A nezáleží na to, či ide o Vodnára muža, alebo ženu narodenú v tomto výnimočnom znamení zverokruhu. Ich životným cieľom je častokrát práve pomoc iným ľuďom, a táto činnosť ich dokáže v živote napĺňať. Je to jedna z najlepších vlastnosti muža Vodnára, a vo svojom živote by si zaslúžil hlavne partnera, ktorý má rovnaké potreby ako on. Chlapec narodený v znamení Vodnár je skvelým človekom s obrovským milujúcim srdcom.

Radi by ste spoznali podrobnú Charakteristiku znamenia Vodnár - pre muža, ale aj pre ženu narodenú v tomto ohnivom znamení zverokruhu? Spoznajte všetky vlastnosti Vodnára, tie dobré, aj tie negatívne.


10. Je ťažké milovať

Vodnári sú obklopení množstvom priateľov, z ktorých si ale len veľmi málo ľudí nájde cestu priamo k jeho srdcu. Je to tým, že muž Vodnár nevpustí do svojho srdca osobu, ktorú dobre nepozná. Niekedy je ťažké dosiahnuť lásku muža Vodnára, pretože množstvo aktivít mu v živote spočiatku nedovoľujú udržiavať dlhodobé vzťahy. Vzťah s týmto mužom sa vám podarí iba vtedy, ak zvládnete udržiavať jeho tempo, a budete zdieľať jeho postoje voči charitatívnej činnosti, a voči ostatným charakteristickým vlastnostiam tohto muža.

Pod vplyvom vzdušného elementu je Vodnár mužom, ktorý si vo svojom živote nesmierne cení slobodu. Aj preto môžete častokrát stretnúť Vodnára, ktorý má už cez tridsať rokov, a doteraz nemal vážny, dlhotrvajúci vzťah. Muž Vodnár je vo svojej podstate ovládaný planétu Urán, no na jeho osobnosť vplýva aj planéta Saturn, ktorá mu do života prináša problémy s prejavovaním lásky a s prejavovaním jeho najhlbších emócií. Ak sa muž Vodnár skutočne zamiluje stáva sa z neho hanblivý a váhavý človek. Jeho chladné srdce voči láske sa pretransformuje do ešte väčšieho zoskupenia dobra a oddanosti.

Ak sa do vás muž Vodnár zamiluje, častokrát sa správa nepredvídateľne, a možno aj trocha bláznivo. Môže sa stať, že sa vám nebude vedieť ani prihovoriť, alebo že bude váhať urobiť prvý krok. Častokrát o láske a vzťahu uvažuje až vtedy, ak si na to nájde dostatok času,. Muž Vodnár je nesmierne zaneprázdnený človekom, ktorý sa do manželstva púšťa až v neskoršom veku. Ak si raz získate jeho srdce, bude váš naveky vekov.

Aj po rozchode s mužom Vodnárom ostávate stále priateľmi, čo môže byť veľkou výhodou po vzťahu s týmto znamením zverokruhu. Jeho úprimnosť a zlaté srdce prežíva veľmi ťažko sklamanie z lásky, a túži po úprimnej a harmonickej oddanosti. Pod vplyvom planéty Saturn, ktorá taktiež pôsobí na jeho emócie sa môže niekedy Vodnár zdať ako chladný muž, ktorý nedokáže voči žene vystupovať úprimne. Vo vzťahu s mužom Vodnárom je potrebné zapamätať si, že ak chcete počuť klamstvo, nepýtajte sa ona názor. Muž Vodnár vám vždy odpovie úprimne a priamo.


11. Muž Vodnár potrebuje stabilitu

Muž Vodnár sa počas celého svojho života snaží nielen o pomoc ostatným ľuďom, ale aj o dosiahnutie stability vo vlastnom živote. Mnoho mužov inklinuje k meditáciám, a práve pomoc ostatným dokáže tohto muža v živote uspokojiť. Fyzické konflikty, alebo súťaže nie sú tým pravým orechovým pre tohto muža, a častokrát mu znižujú sebavedomie. Ak hľadáte vzťah s drsným mužom, ktorý sa za vás pobije, istotne to nebude muž Vodnár, ktorý sa nehrnie do fyzickej potýčky.

Ak neuspejú v istom životom smere cítia sa nesmierne sklamaní, a s tým prichádza aj neistota, ktorou je muž Vodnár počas života poznačený. Ich Originalita a inovatívne myšlienky nemusia byť vždy prijímané dobre, a preto sa neistota v ich živote len zosilňuje. Ak chcete získať celé srdce muža Vodnára musíte mu zabezpečiť skutočne stabilnú domácnosť, ktorá bude jeho útočiskom pred vonkajšími svetom, ktorý mu niekedy ubližuje a nechápe ho.

Práve pochopenie z vašej strany je pre muža Vodnára nesmierne dôležité, a vaše povzbudenie dokáže upevniť spoločné puto lásky aj po rokoch. Musíte mu dávať najavo vašu lásku, vašu podporu a pochopenie voči činnostiam, ktoré robí. Jeho nápady častokrát privedú Vodnára k životnému úspechu, pri ktorom môžete stáť i vy. Stačí byť osobou, ktorá ho plne podporuje v jeho niekedy bláznivých myšlienkach.

Online veštenie Áno/Nie pre znamenie zverokruhu Vodnár. Spoznajte odpoveď na vašu otázku ZADARMO - Áno/Nie Veštenie pre znamenie zverokruhu Vodnár vám pomôže nájsť osudovú odpoveď na vašu otázku.Tajomstvá ďalších Mužov Zverokruhu:


Muž Vodnár je skutočne odlišný od ostatných znamení zverokruhu. Jeho jedinečnosť a originalita sú neprehliadnuteľné, a ich duša potrebuje v istých životných skúškach veľkú oporu. Ak si chcete získať srdce muža Vodnára buďte mu priateľom, partnerom, a tiež spolupracovníkom. Musíte ho podporovať vo všetkých jeho nápadoch, iba tak vám chlapec Vodnár odovzdá celé jeho srdce.

Charakteristické vlastnosti Vodnára, jeho vládnuca planéta, jeho element a astrologický dom opisujú tieto najdôležitejšie fakty o mužovi Vodnárovi. Týchto 11 vlastnosti vášho muža sú analýzou, ktorú potrebujete vedieť vo vzťahu, či počas akéhokoľvek spojenia s Vodnárom. V živote Vodnára môžete znamenať dôležitú úlohu ako jeho partner, spolupracovník a hlavne ako jeho priateľ. Srdce Vodnára si získate najlepšie cez spoločné záujmy, spoločné postoje, či cez rovnaké názory na svet.

Zdieľajte jeho originalitu, a snažte sa ho podporiť v jeho rozlete. 11 veci ktoré musíte vedieť o mužovi Vodnárovi sú dôležitými faktami, ktoré opisujú vášho milovaného partnera. Ak sa chcete dozvedieť o iných mužoch a o faktoch, ktoré opisujú mužov z ostatných znamení zverokruhu neváhajte, a navštívte náš blog.


Pre viac zábavy zo sveta astrológie, horoskopov a tarotu, odoberajte náš Facebook, alebo Instagram: 👇


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Muž Vodnár Láska, vzťahy, aký je partner...?