Vodnár: Týždenný Horoskop

16.05.2022 - 22.05.2022

Pod vplyvom Marsu by ste mali počas tohto týždňa cítiť potrebu zbavit sa neporiadku vo vašom živote. Využite svoj voľný čas na organizovanie vecí, ale aj emócií vo vašom živote. Prinesie vám to niekoľko prekvapení, a môžete tak v určitých veciach nájsť nové riešenia. Tento týždeň sa bude pre vás niesť v rovine vyriešení pretrvávajúcich konfliktov, dokončovaní úloh a priateľských stretnutí. Spoznávajte viac svoje okolie a ľudí okolo.

Láska a vzťahy: V tomto období sa budete viac báť o emócie, o ktoré môžete byť ukrátený. Nebojte sa však stále o to, o čo môžete prísť. Život je nevyspytateľný, no život v strachu vás uberá o také okamihy, ktoré by ste si mali užívať. Sústreďte sa na vaše emócie a užívajte si krásy okolo. Pre nezadaných je dobrý čas na to, aby ste položili základy svojho nového ja. Myslenie musíte zmeniť na pozitívnejšie.

Zdravie: V tomto období na vaše zdravie pôsobia dobré denergie a preto sa budete môcť tešiť z ukľudnenia zdravotného problému. Chráňte sa však pred prechladnutím.

Práca a peniaze: Váš úspech môžu ovplyvniť aj vzťahy s vašimi spolupracovníkmi, či s blízkymi priateľmi. Práve oni vám môžu tiež pomôcť vylepšiť vašu finančnú situáciu. V nasledujúcom období môžete zatúžiť po kariérnom raste.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Vodnár páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Vodnár, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Vodnár. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Vodnár s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.