týždenný horoskop Vodnár, horoskop na tento týždeň Vodnár

Týždenný Horoskop Vodnár

(26.10.2020 - 01.11.2020)

V tomto týždni sa zamerajte hlavne na odpočinok a čas pre seba. Doplňte si energiu hlavne prostredníctvom zážitkov a činnosti ktoré milujete. Máte tiež možnosť pretvárať svoje plány do činov, a začať pracovať na niečom, nad čím už dlhšie uvažujete. V tomto týždni by ste sa mali aj viac venovať vašim priateľom, ak za nimi nemôžete ísť, aspoň častejšie napíšte či zavolajte. Taktiež si musíte vyriešiť všetky dôležité preventívne prehliadky u lekára.

Láska a vzťahy: Dôverujte viac vašej spoločnej láske. Ak nemáte o niečom dôkazy, je zbytočné o tom premýšľať a zaťažovať sa. Nezadaní by sa mali zbaviť príliš vznešených očakávaní od nádejného partnera. Uvedomte si, že život nie je Disney rozprávka.

Zdravie: Prekypujete energiou. Využite ju na nejaký šport, o ktorom už dlhšie uvažujete. Telo sa vám poďakuje.

Práca a peniaze: Planéta Jupiter naznačuje, že v tomto období by ste nemali príjmať žiadne zásadné finančné rozhodnutia. Aj vy môžete byť v centre diania. Snažte sa viac presadzovať svoje myšlienky a nápady. Nenechajte sa odradiť krátkodobým neúspechom, ktorý vás mohol demotivovať. Uvedomte si, že tvrdou prácou dokážete čokoľvek.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Vodnár páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Vodnár, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Vodnár. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Vodnár s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Vodnár