týždenný horoskop Vodnár, horoskop na tento týždeň Vodnár

Týždenný Horoskop Vodnár

(03.08.2020 - 09.08.2020)

Pod vplyvom krásnej Venuše zažijete v tento týždeň nejedno dobrodružstvo, ktoré posilní vašu dobrú náladu. Učte sa novým veciam, ktoré posilnia váš talent. Ak už dlhšie uvažujete o upevňovaní vzťahov, je vhodný čas urobiť to prostredníctvom rodinnej oslavy, či spoločného posedenia. V tomto týždni je pod vplyvom Venuše vhodné upevňovať rodinné vzťahy a putá.

Láska a vzťahy: Aj keď sa rozhodnete odísť na míle daleko, vždy budete cítiť blízkosť osoby, ktorá je súčasťou vášho života. Nedovoľte aby vaše malé nezhody zičili niečo tak silné a krásne. Pre nezadaných sa v najbližšej dobe otvoria dvere do spoznávania niekoho nového.

Zdravie: Zo zdravotného hľadiska prežívate dobré obdobie.

Práca a peniaze: Stabilita vo finančnej otázke vám prinesie ešte viac šťastia a pohodu v nasledujúcich dňoch. V pracovnom živote sa budete musiť naučiť prekonávať ťažké obodbie a tiež to, že nie všetci súhasia s vašími pripomienkami a názormi. Viac počúvajte a menej hovorte. Časom vás začnú počúvať všetci okolo.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Vodnár páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Vodnár, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Vodnár. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Vodnár s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Vodnár