aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Vodnár, horoskop na tento týždeň Vodnár

Týždenný Horoskop Vodnár

(21.06.2021 - 27.06.2021)

Ohnivý Mars sa v tomto týždni presťahuje do vášho sociálneho sektora, a preto nastáva vhodné obdobie na spoločenské udalosti. Počas celého týždňa si však musíte dávať pozor na prehnané reakcie z vašej strany, pretože bojovný Mars ovplyvňuje aj vaše konanie voči ostatným. V druhej polovici týždňa nezabúdajte na dôležitý dátum schôdzky, a splňte si všetky povinnosti, ktoré na vás čakajú. Vaše zdravie je v tomto období dôležitejšie než kedykoľvek predtým.

Láska a vzťahy: Ľudia vo vašom okolí, aj vaši blízki, budú mať tendenciu v tomto období prikrášľovať veci tak, aby sa páčili vám. Môžete to vyhodnotiť ako klamstvo, no uvedomte si, že vaši milovaní prikrášľujú pravdu iba preto, aby ste sa vy cítili lepšie. Užívajte si preto pozornosť, ktorú od nich máte a ich starostlivosť o vaše pohodlie. Nezadaní majú možnosť spoznať osobu, ktorá im na krátku chvíľu rozžiari ich svet.

Zdravie: Nečakajú vás žiadne viditeľné zdravotné problémy. Váš zdravotný stav bude stabilný a vaša energia vyrovnaná. Nezabúdajte na doplnenie dôležitých vitamínov.

Práca a peniaze: Poslednou vecou, ktorú by ste teraz mali robiť je nakupovanie. Skroťte vašu túžbu po nových veciach a radšej sa sústreďte na dôležité veci v živote. Po nákupoch sa nebudete cítiť o nič lepšie. Pokles vašej výkonnosti sa odzrkadlí aj na tom, ako sa na vás dívajú kolegovia, či nadriadení. Dávajte si pozor na prešľapy.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Vodnár páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Vodnár, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Vodnár. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Vodnár s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Vodnár