aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Vodnár, horoskop na tento týždeň Vodnár

Týždenný Horoskop Vodnár

(20.09.2021 - 26.09.2021)

V tomto týždni by ste mali menej pracovať a viac oddychovať. Nezabudnite voľné dni využiť na svoj oddych a pohodu. Do svojho oddychu zapojte aj svojich blízkych. Počas tohto týždňa však nezostávajte doma v posteli. Vyberte sa skôr do prírody a oddychujte aktívne. Poďakuje sa vám vaše telo aj vaše zdravie. Naplánujte si pestrý program, hlavne na víkendové dni. Tieto chvíle vám pomôžu zresetovať a prídete tak na iné, pozitívne myšlienky. Pod vplyvom Venuše tiež pocítite krásu a romantiku, ktorou by ste mohli potešiť niekoho, koho milujete.

Láska a vzťahy: Ak sa cítite od partnera nedocenene čoskoro sa všetko zmení k lepšiemu. Kompikovanejšie obdobie vo financiách či v kariére otrasie náladou každého. Vaša láska však teraz potrebuje aj vašu iniciatívu a viac záujmu o vášho partnera. Ak ste nezadaní je čas byť viac naklonený k spoznávaniu nových vecí.

Zdravie: Dávajte si dnes pozor na bolesti zubov, alebo hlavy, ktoré by mohli spôsobovať aj iné, závažnejšie problémy. Ak vás trápia stále bolesti hlavy či zubov, navštívte odborníka.

Práca a peniaze: Pozícia Venuše je teraz veľmi priaznivá na to, aby ste získali nejaké peniaze navyše. Toto obdobie musí patriť triedeniu vecí a upratovaniu dokumentov. Nenechávajte neporiadok narušiť vaše dobré firemné meno, alebo znehodnotiť vaše doterajšie úspechy.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Vodnár páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Vodnár, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Vodnár. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Vodnár s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Vodnár