Charakteristika Znamenia Panna

charakteristika a horoskop znamenie panna

ZNAMENIE Panna


Charakteristika znamenia Panna v skratke

Narodeniny: 23 August - 22 September

Planéta: Vládnucou planétou znamenia je planéta Merkúr.

Element: Pre znamenie panna je vládnucim elementom zem.

Povaha: Hlavná povahová črta znamenia je flegmatická povaha.

Silné stránky: Panna je inteligentné znamenie. Je to láskavá osoba, ktorá má silný vzťah k slušnosti a puntičkárstvu. Cení si poriadok vo vzťahoch ale aj vo veciach. Je to pracovité znamenie, ktoré oplýva logickým myslením. Pokoj je z človeka v znamení panny doslova cítiť. Do svojho života sa snaží vniesť praktickosť.

Nedostatky: Toto znamenie má sklony k negatívnemu vnímaniu okolia, ale aj seba. Panny sú nafúkané a uzavreté pred okolitým svetom. Majú silný sklon k lenivosti a bývajú veľkým egoistom. Častokrát sú veľmi kritickí a nevypočítateľní.

Postava: Ľudia narodení v znamení panny majú skôr štíhlu postavu so stredne veľkou stavbou tela. Mali by si dávať pozor na správne držanie tela, nakoľko majú ovisnuté plecia a trochu ochabnuté svalstvo. Vlasy mávajú častokrát jemne zvlené a oči hnedé alebo šedé. Čelo je výrazné a ženy by nemali nosiť ofinu, aby svoje čelo nechali vynikať.

Šťastný deň: Šťastným dňom panny je streda. Počas tohto dňa urobia panny najlepšie ak oddychujú v kruhu svojej rodiny a venujú sa domácim prácam, ktoré im idú skutočne od ruky.

Nepriaznivý deň: Nepriaznivým dňom panny bude utorok. V utorok je vhodné vyhnúť sa rozhodnutiam, ktoré už dlho odkladajú, je vhodnejšie ich odložiť ešte o deň. Panny by nemali v utorok riešiť žiadne otázky ohľadom financií.

Kameň znamenia: Ak chcete potešiť znamenie panna darujte mu šperk obsahujúci topas, alebo granát. Topas im prinesie úspech a šťastie. Granát ich ochráni pred všetkým zlým a tiež pred chorobami.

Zdravie: Panna je veľmi náchylné znamenie na zhoršenie zdravotného stavu zo stresu. Znamenie panna je znamením, ktoré by malo viac oddychovať a zamerať sa hlavne na predchádzanie chorôb spojených s pečeňou, poruchou pohlavných orgánov, či problémov s nesprávnym zažívaním. Do svojej stravy by mali zaradiť potraviny obsahujúce vitamín D a tiež fenikel a rôzne orechy, ktoré obsahujú potrebné oleje.

Farba: Znamenie panna povzbudzuje hlavne farba modrá, ktorá odzrkadľuje ich charakter a povahu. Svetlomodrá farba ich uvedie do stavu pokoja, ktorý tak silno potrebujú. Významnou farbou pre znamenie panna je taktiež krásna zelená farba, ktorá podčiarkuje vyrovnanú povahu tohto znamenia.

Kam vycestovať: Na cestovanie by si mali zvoliť krajiny Taliansko, Brazíliu, Grécko.

Šťastné čísla: Šťastnými číslami panny sú 3, 8, 21, 33.

Rozprávaná Charakteristika Panna, Muž Panna, Žena Panna

Veľká Charakteristika znamenia Panna

Dievča s vlasmy po pás, jemne kučeravými, ktorá nosí jednoduché, no romantické šaty a rada sa potuluje po prírode s pohľadom mierne zasneným z očakávania budúcnosti. Asi takýto popis najlepšie prináleží znameniu panna. Znamenie panna býva silne materialisticky založené. Na veci ma skôr vecný pohľad a neupadá do snov či predstáv. Napriek tomu, že znamenie panna býva inteligentné a usilovné, má tendenciu vniknúť do zhluku podrobností, ktoré opantajú myseľ panny. Panna sa musí zameriavať na praktické veci, inak sa začne zaoberať maličkosťami a už sa z tohto kolotoča nedokáže dostať späť. Ak sa však zameriava na jednoduchosť a priamočiare riešenia býva to skutočne výnimočný pracant s veľkým zapálením pre vec. Je to silne sebaanalytické znamenie. Dokáže vidieť nie len svoje pozitívne, ale aj negatívne stránky. K tomu, čo panny trápi sa postaví čelom a znamenie panna je pripravené riešiť akýkoľvek problém okamžite. Znamenie panna má systematický a zodpovedný prístup k životu a milujú poriadok. V živote preferujú usporiadanie a súlad. Čím je však znamenie panna menej zaťažené maličkosťami, tým viac sa dokáže sústrediť na dôležité veci, ktoré by inak mohli uniknuť ich pozornosti.

Znamenie panna je silne prírodné znamenie. Ich elementom je zem a aj psychicky sú doslova zrastení so zemou. Sú skvelým vytváračom slovných sporov. Ich túžba pôsobiť dokonale ich ženie k sporom s ľuďmi v ich okolí preto, aby boli tí najlepší. Ich nálada sa mení doslova s meniacou sa prírodou. Znamenie panna môžete stretnúť šťastné, no o deň na to nesmierne smutné. Panna je znamenie, ktoré nebude nikdy, no skutočne nikdy hľadať chybu v sebe. Veľmi ochotne však nájde chybu v kažom v jeho okolí. Voči svojej osobe nebýva panna veľmi kritická, skôr má sklon priveľmi sa o seba báť a starať. Priateľov má pri sebe iba dovtedy, kým z ich úst nepočuje kritiku k svojej osobnosti. Panny sa radi miešajú do záležitosti iných ľudí pod zámienkou, že im chcú pomôcť. Pritom sa však len všemožne snažia spoznať všetky nedostatky či pohnútky ľudí vo svojom okolí. To potom využívajú ako zbraň vo svojom osobnostnom, či kariérnom raste. Aj dobre myslenú radu môže znamenie panna považovať za útok voči jej osobe. Spolužitie s pannou býva často zložité, no ak sa naučíte komunikovať bude to pre vás prelomenie záhadného znamenia a život s ním sa tak stane skutočne jednoduchým. Tajomstvá znamenia panna sú prísne strážené a nie sú ochotné ich nikomu prezradiť. Dokonca ani blízkym osobám. Dôležitú úlohu v ich živote zohrávajú sympatie voči ostatným ľuďom. Ak je im niekto sympatický budú mu pomáhať a poskytovať skvelé priateľstvo. V opačnom prípade budú zas panny voči človeku nepríjemné a útočné. Medzi vecami a ľuďmi nerobia veľké rozdiely. Sú silne materiálne založené a na veciach im záleží tak veľmi ako na ľuďoch.

Tieto negatíva však silne vyvážia ich pozitívne charakterové črty. Znamenie panna je bystré a dôberyhodné. Zaujímajú sa o dobročinnú činnosť a hoci sú málovravný vedia si iných veľmi obľúbiť. Ak sa na niečo silne sústredia vedia to v živote dotiahnúť skutočne ďaleko. Znamenie panna plánuje a kalkuluje. Vedú si záznamy o svojích veciach, potrebách ale aj o tom, komu v čom pomohli. Sú schopné rýchleho vzdelávania a majú silné komunikačné zručnosti. V diskusiách častokrát vedú nad ostatnými. Majú skvelé vyjadrovacie schopnosti a častokrát konajú skutočne presvedčivo.

Znamenie panna si zaslúži opis ako starostlivé znamenie. Môže sa zdať nesmelé a obdarené skutočne pestrou a bohatou fantáziou. Panna je znamenie, ktoré je neustále v strehu a je ťažké ich oklamať. Sú to ľudia s analytickým myslením, ktoré uvažujú skôr rozumne. Veria intuícii, ale iba vrámci zdravého uvažovania. Intuíciu častokrát posunú na druhú koľaj pred logickým myslením. Ak sa pre niečo znamenie panna rozhodne, chce si poriadne premyslieť všetky kroky. Aby ich na ceste za ich úspechom, alebo vysnenou cestou životom nič neprekvapilo. Ich bystrá myseľ má schopnosť učiť sa všetko s ľahkosťou. Zaujímajú sa o nové veci, no častokrát im v úspechu bráni malá sebadôvera. Tieto znamenia doslova túžia po tom, aby ich niekto neustále uisťoval o správnosti ich krokov. Aj keď vidia svoje chyby radšej sa im nevenujú a snažia sa pred každým pôsobiť ako dokonalé bytosti. Vnútri však presne vedia, aké sú ich najväčšie nedostatky. Znamenie panna býva neskutočným kritikom voči ostatným, a to aj v prípade, že kritizujú skutočne neoprávnene. V tomto smere zabúdajú na svoju inteligenciu a hlavne ženy častokrát upadajú do nenávistných debát o ľuďoch v ich okolí bez toho, aby na to mali nejaký konkrétny dôvod. Ich túžba pôsobiť najdokonalejšie v širokom okolí ich ženie k tomu zhadzovať ostatných okolo seba. A to všetko iba preto, aby uspeli. Takto sa častokrát znamenie panna považuje za skutočne kruté znamenie, čo sa týka slovných prejavov voči ostatným. Inak je však panna neškodným súperom. Fyzicky nie je schopná nikomu ublížiť, v jej svete sa ubližuje hlavne slovne.

V povolaní sa chcú dostať na zodpovednú úlohu v ktorej budú mať prehľad o všetkom čo potrebujú. V práci sa opierajú o svoj silný a vrodený intelekt. Sú to skvelí lekári či farmaceuti. Ich schopnosť rýchlo sa učiť im predurčuje povolania, na ktoré sú nutné rozsiahle znalosti. Sú tiež skvelým právnikom či učiteľom nakoľko znamenie panna veľmi rado pomáha. Zaujímajú sa tiež o astronómiu či matematiku. Znamenie panna môžete nájsť aj medzi učiteľmi, vychovávateľmi v škôlkach. Svoje logické myslenie využívajú aj pri technických povolaniach. Ženy sú skvelé účtovníčky či administratívne pracovníčky, ktoré len ťažko nahradíte za iné. Pri svojom intelekte môžu skvele využiť záujem o literatúru a hlavne ženy sa často stávajú nadané pre hudbu alebo iný druh umenia. V oblastí peňazí sú skôr opatrnejší a zarobené peniaze míňaju skutočne neochotne.

Charakteristika Muž Panna

Muž panna je pragmatický človek. Ak považuje niečo za neuveriteľné, či neuskutočniteľné, nikto ho na to nenahovorí. Muž panna sa veľmi zaujíma o financie. Na ľudí sa častokrát díva cez ich postavenie v spoločnosti a cez finančné zázemie. Míňanie peňazí považuje doslova za hriech a on sám je k peniazom skôr opatrnejší. Vie zarobiť veľký majetok, pretože je usilovný a ctižiadostivý. No na druhej strane, zarobené peniaze nechce na nič nepremyslené míňať. Muž panna vám zabezpečí rodinný krb a kúpi vám aj vytúžené bývanie, no nečakajte od neho, že vám dá peniaze na novú kabelku, alebo na utrácanie s kamarátkami. Vo veci financií je opatrný a peniaze investuje skôr do nehnuteľností. Vyhýba sa rizikovým investíciám a nedôveruje finančným poradcom. Sám presne vie najlepšie, do čoho investovať a do čoho nie. Nasleduje svoj silný inštinkt a praktické analytické myslenie. Nie pre neho znamená vždy nie.

Muž panna berie priateľstvo skutočne vážne. Svojim priateľom, ktorých si vyberá skutočne premyslene, je oporou a pomocníkom v každej oblasti. Lásku si vyberá tiež veľmi premyslene. Nepodlieha nejakej láske na prvý pohľad. Muž panna v takéto kúzlo neverí. Očakáva, že žena, ktorá ho bude hodná bude mať svoju úroveň, bude sa vedieť správať, vyjadrovať a bude mu šperkom v spoločnosti. Jeho osobu nesmiete kritizovať, pretože každú kritiku, aj tú dobre mienenú, berie ako urážku. Ak vám muž panna niečo povie dobre ho počúvajte. Stojí si za svojim a jeho rozhodnutie len máloedy zmeníte. Ak áno, tak iba veľmi logickým a vytrvalým argumentovaním. Muž panna nesmie mať pocit že sa vo svojom presvedčení pomýlil. Ak sa tak stane nikdy neprizná, že ste mali pravdu, aj keď si uvedomí, že ste ju mali. Toto sa stáva ťažným kameňom vo vzťahu s mužom pannou. Hádky s ním častokrát končia v jeho prospech a nečakajte, že muž panna sa vám príde ospravedlniť, či priznať chybu v svojich tvrdeniach. Naopak, bude tvrdohlavo očakávať ospavedlnenie od vás.

Sex je pre neho oslava a okrasa života. Sexuálny život nie je pre muža tohoto znamenia prioritou, no keď sa oddáva vášni je to jedna veľká oslava života. Najviac starých mládencov, či slobodných mužov v pokročilom veku nájdete práve medzi mužami v znamení panna. Muž panna si zakladá na poriadku v domácnosti a preto si hľadá aj poriadkumilovnú ženu. Aj tento nedostatok môže vyvolávať hádky v partnerskom vzťahu. Panna proste potrebuje mať vo všetkom dokonalý poriadok. Muž panna skutočne dbá o svoj zovňajšok a častokrát je hlavne v pokročilejšom veku pastvou pre oko zrelých, ale aj mladých žien. Toto znamenie má pri sebe častokrát o niekoľko rokov mladšiu partnerku, či milenku, pretože svojím pestovaným zovňajškom pôsobi veľmi zámožne. Takéto vzťahy ale častokrát mužovi panna nevydržia, pretože nie sú ochotný finančne podporovať výstrelky mladých mileniek.

Naopak, muž panna chce vo svojom živote poriadok a pokoj. Ak máte záujem o muža v danom znamení je potrebné obrniť sa trpezlivosťou a pripraviť sa na to, že panna vám nikdy neprejaví silnú vášeň. Je to skôr pokojný typ človeka a nebude sa smiať na pikantných vtipoch. V sexe vás prekvapí svojou vytrvalosťou a postupným naberaním vášne. Muž panna si potrebuje zvyknúť na vašu blízkosť a svoj voľný čas bude veľmi rád venovať práve vám. K žene sa niekedy zvykne správať otcovsky s tým, že chce ovládať aj život svojho partnera. Žena, ktorá sa zamiluje do muža panny musí rátať s tým, že tento muž si jednoducho stráži svoju peňaženku a utráca iba na potrebné veci. V láske je úprimný, nikdy neklame a nepodvádza. Povie vám na rovinu, ak je s niečim nespokojný, alebo má pocit, že ste nespokojná vy.

Tento muž však nebýva ten, kto by lovil ženy. Vo vzťahoch je skôr opatrný a čaká skôr na pozvanie zo strany ženy. On sám nebýva lev salónov a ani vychýrený zvodník. Najčastejšie stretnete tohto muža v práci, či cez spoločných priateľov. Práve tam je najvhodnejšie nadviazať s mužom v znamení panny začínajúci vzťah. Váži si presnosť a nerád čaká a preto ho nenechajte hlavne pri prvom rande čakať. Od ženy očakáva dobré správanie a to, že mu pootvorí dvere svojho bytu. Bude sa u vás od začiatku správať ako doma, ba dokonca môžete očakávať, že pred tým ako u vás strávi noc, naplánuje si, čo všetko potrebuje. Pyžamo, zubnú kefku, budik... A všetko si to prinesie so sebou. Je to proste človek, ktorý je zvyknutý na svoj komfort. V sexuálnom hľadisku je to skôr typ, ktorý si chce užívať. Neočakáva od vás žiadne heroické výkony, no tie nemôžete očakávať ani vy. Je však kráľom predohry, ktorej venuje dostatočný čas na to, aby vás následne dokonale uspokojil. Ak ulovíte tohto muža môžete sa pripraviť na to, že vám zabezpečí komfortnú budúcnosť, s dostatkom financií a všetkého čo skutočne k životu potrebujete. Je to nežný milenec a dopraje vám skutočne výnimočnú mileneckú predohru.

Charakteristika Žena Panna

Stará panna = žena v znamení panny. Nemajme im to však za niečo negatívne. žena v znamení panny čaká na svojho pravého. Nie doslova na princa na bielom koni, ale od muža vyžaduje určité prednosti. Ich ideálom je muž, ktorý jej poskytne vlastný domov. Za svojho vysneného partnera považuje muža, ktorý je inteligentný, múdry a nechá starostlivosť o domácnosť na ňu. Žena panna má výnimočnú jednú vlastnosť. Vie perfektne nakupovať a do posledného centa vie vyrátať čo kúpiť a čo nie. Zvyčajne si z nákupov donesie to čo potrebuje, no aj nejakú maličkosť pre seba. V tomto sa žena panna líši od muža daného znamenia. Žena panna si dopraje drobnosti pre svoje pohodlie. V živote sa chce cítiť luxusne a svoje financie míňa na svoj vlastný luxus.

To, čo naozaj táto žena chce sa nedozviete. Chce, aby ste vy prišli na to, po čom túži. Je to doonalá žena ktorá niekedy pôsobí až staromódne. Vyžaruje z nej však skutočná ženskosť, ktorou vie pritiahnuť takmer každého muža, o ktorom sa rozhodne, že by to mohol byť ten pravý. Žena panna niekedy podľahne mágii a jej racionálne myslenie sa môže častokrát posunúť do úzadia, ak zažije niečo nečakané, niečo, čo spojuje s mágiou či nadprirodzenosťou. Je senzitívna a vie sa pohybovať vo svete duchovna. Potrebuje však nejaký podnet, ktorý ju na túto cestu navedie. Ak sa žena panna začne zaujímať o tento druh spirituality môže sa z nej stať skutočná veštkyňa či liečiteľka, potrebuje však nasledovať svoju intuíciu. So ženou v znamení panny ste tiež vyhrali jackpot ak milujete dotyky. Žena panna je osoba, ktorá prirodzene rozumie dotykom. Bude vás hladiť a s láskou masírovať, ak budete jej vysnený partner.

Žena panna má neskutočné množstvo energie, ktorá by sa dala rozdeliť aj medzi niekoľko žien. Túto energiu využije aj v sexuálnom živote. Nie je veľmi náročná na sex a nechce aby jej partner pripisoval sexu veľkú dôležitosť. Od ženy panny nečakajte chlípne slová, či erotickú bielizeň. Táto žena má rada jednoduchosť a nemá rada mužov, ktorý myslia iba na fyzickú stránku lásky. Milovanie so ženou pannou je najkrajšie, ak jej doprajete dostatočné množstvo luxusu, súkromia a komfortu. Od milovania očakáva, že ak vám povie svoje áno, už ju nikdy nesklamete. Zo začiatku býva sexuálne zdržanlivá a nie je to typ pre sex na jednú noc. Pripravuje sa na každý detail milovania a pred samotným aktom vám rada navrhne spoločnú sprchu. Užíva si predohru a má rada jemne osvetlenú, romantickú miestnosť. Jej bozky však pôsobia erotickejšie ako by ste čakali. Je skutočnou majsterkou v bozkávaní. Niektoré panny lákajú formy orálneho uspokojenia. No naopak, existujú aj ženy panny, ktoré sa k tomuto aktu nikdy nedostanú, ba dokonca, odpudzuje ich. Žena panna si s vami túto oblasť rada vydiskutuje a tak zistíte do ktorej kategórie patrí práve vaša žena panna. Sex je pre ňu však radosť a láska ju robí veľmi šťastnou. Ak vidí, že ste s ňou rád oddá sa vám tak, ako máloktorá žena.

Charakteristika znamenia panna - Zdravie

Panna si musí dávať pozor na svoju nervovú sústavu a trávenie. Toto znamenie máva častokrát veľký problém s bolesťami brucha a s trávením. Pre ľudí v znamení panny by malo byť prioritou zaradiť do svojej stravy potraviny, ktoré obsahujú čo najväčšie množstvo vlákniny. Toto znamenie sa všemožne snaží o dokonalosť a to všetkými možnými spôsobmi. Ich večná snaha o obdiv a nepríjmanie kritiky ich môže doviesť k pocitom menejcennosti a k psychickým problémom, ktoré sú s tým spojené. Panna sa častokrát rada zaoberá práve sama sebou. Sleduje sa viac, ako by sa mala. Nájde si všetky choroby sveta, aj tie, ktoré v skutočnosti neexistujú. Panna je však znamenie skutočne citlivé na poveternostné zmeny. Stáva sa, že s príchodom zimy sa im oslabí imunita, ktorú si dajú do poriadku až s príchodom prvých svetelných lúčov. Práve preto je dôležité aby panny venovali dostatočnú pozornosť strave s obsahom vitamínu D. Ich krehká telesná schránka je niečim, čo si musia opatrovať. Hlavne v jesennom a zimnom období je znamenie panny náchylné na infekčné ochorenia. Dávajte si preto pozor na svoje okolie a nestretávajte sa hlavne v chladnejšom období s ľuďmi, ktorí by vás mohli nakaziť čo i len chrípkou. Znamenie panna by sa mala úplne vyhnúť neduhom ako je fajčenie či pitie alkoholu. Namiesto toho sa zamerajte na bylinkové čaje, ktoré vám pomôžu s trávením a upokoja žalúdok. Pravidelne doplňujte vitamín B a nezabúdajte na pitný režim.

Charakteristika znamenia panna - Láska

Ak túžite získať pannu buďte k tomuto znameniu milí. Obdivujú ľudí v ktorých vidia nejaké mimoriadné čaro. Milujú vynaliezavých ľudí a tých, ktorí stoja pevne na zemi. Dajte panne najavo, že sa zaujímate o hudbu či o umenie. Pochváľte ich za ich pracovné úspechy. Panna nebýva prehnane pracovité znamenie, no na svoju prácu je toto znamenie nesmierne hrdé. Ak chcete očariť muža narodeného v znamení panny ukážte mu, že ste skutočne premýšľavá žena. Bude si na vás ceniť hlavne to, že viete zaobchádzať z peniazmi. Neoblečte sa do drahého či vyzývavého oblečenia. Muž panna ocení skôr vašu šetrnosť a ocení ak peniaze neplytváte na nepotrebné veci. Týmto ho skutočne očaríte. Ak viete rozumne narábať s peniazmi, tento muž je pre vás ako stvorený. Ak hľadáte vhodný darček pre tohto muža, je vhodné obdarovať ho knihou, či elektronikou po ktorej už dlho túži. Žena panna zas túži po luxusnej veci a tu nehrá rolu fakt, že ste na ňu utratili aj viac peňazí. Ak je to pre ňu, žena panna chce len a iba luxus. Ak sa zaujímate o muža či ženu v znamení panny očaríte ju tiež tým, že pre nich niečo uvaríte. Ocenia chutnú večeru, ktorú pripravíte len pre toto znamenie. Vyberte romantické miesto, ktoré vám umoží dlhú prechádzku po romantickej večeri. K znameniu panna sa hodí kozorožec či škorpión. Veľmi harmonické spojenie vytvorí s rakom, pri ktorom sa rozpustí aj jeho večný strach o financie. Nevhodným partnerom pre znamenie panny sú blíženci a prelietavý strelec. Najnevhodnejšie spojenie vytvorí panna so znamením ryby. Toto znamenie je po vzťahovej stránke pre pannu absolútne nevhodné.

Znamenie Panna a významné osobnosti

Aj významné osobnosti narodené v znamení panny dokazujú výnimočnosť tohto znamenia. Medzi významnými osobnosťami nájdeme napríklad Ľudovíta XIV., Freddie Mercury, Agatha Christie či Michaela Jacksona. Krásny herec Tom Hardy sa narodil 15.09. a preto je tiež mužom v znamení panny. Ďalšími mužskými celebritami v znamení panna sú Keanu Reeves, Charlie Sheen, Nick Jonas, Adam Sandler, Michael Bublé, Wiz Khalifa. Ikonické ženy narodené v tomto znamení nie sú žiadnou výnimou. Krásna Beyoncé oslavuje svoje narodeniny 04.09. a preto je jednou z najvýraznejších žien narodených v znamení panny. Medzi ďalšie ženy tohto znamenia patria Pink, Jennifer Hudson, Cameron Diaz, Salma Hayek, krásna Shania Twain či Bebe Rexha.

Horoskop znamenie Panna

Prečítajte si denný horoskop, horoskop týždenný pre znamenie panna či celomesačný horoskop pre znamenie panna, ktoré nájdete hore nad týmto článkom. Staňte sa tiež fanúšikom našej Facebookovej Stránky a prečítajte si každý deň novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia. Objavte tiež tajomstvá, ktoré vám tento rok nadelí ročný horoskop a pripravte sa na všetko, čo vás tento rok čaká.


Charakteristika ďalších znamení zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Charakteristika znamenie Panna