Charakteristika Znamenia Strelec

charakteristika a horoskop znamenie strelec

ZNAMENIE Strelec


Charakteristika znamenia Strelec v skratke

Narodeniny: 22 November - 21 December

Planéta: Vládnucou planétou znamenia je planéta Jupiter.

Element: Pre znamenie strelec je vládnucim elementom oheň.

Povaha: Hlavná povahová črta znamenia je cholerická povaha.

Silné stránky: Znamenie strelec je veselé znamenie. Vyznačuje sa aj veľkou čestnosťou a priamosťou. Štedrý strelec je skutočne vášnivé znamenie. Je ohľaduplný a starostlivý.

Nedostatky: Toto znamenie je však prostoreké a častokrát povie aj to, čo by iní radšej ani nevyslovili. Je to nerozhodné znamenie, ktoré neberie nič vážne. Strelci sú bezstarostní. Ak ste niekedy v spoločnosti videli niekoho, kto sa správa vyslovene nevhodne a nápadne, šlo pravdepodobne o strelcov.

88vw

Postava: Ľudia narodení v znamení strelca majú postavu urastenú. Majú sympatický zovňajšok a silné ruky, preto sú hlavne muži atraktívni pre ženy. Ich zovňajšok pôsobí mlado až do vysokého veku života. Tvár majú vysokú a zvyčajne husté vlasy.

Šťastný deň: Šťastným dňom strelca je štvrtok. Štvrtok je pre strelca vhodným dňom na investície a investičné rozhodnutia. Je to tiež deň ako stvorený pre rázne rozhodnutia.

Nepriaznivý deň: Nepriaznivým dňom strelca je pondelok. Tento deň venujte skôr rozhodnutiam o veciach, ktoré nie sú priveľmi dôležité. Obchodné stretnutia, či rokovania si radšej presuňte na iný deň v týždni.

Kameň znamenia: Ak chcete potešiť znamenie strelec darujte mu šperk obsahujúci kryzolit alebo topás. Táto kombinácia dvoch kameňov predstavuje typickú súhru kameňov pre strelcov. Chráni strelcov pred chorobami a zároveň ovplyvňuje ich postavenie v spoločnosti, bohatstvo a úspech.

Zdravie: Znamenie strelec by malo byť v strehu ohľadom rôznych úrazov či nehôd. Po takýchto udalostiach sa v živote strelca objaví nepríjemná reuma a bolesti v oblasti krížoch či poúrazové bolesti, ktoré znameie strelec iba ťažko prekonáva. Strelcov môže vo vyšoom veku potrápiť aj nadváha, preto by sa mali stravovať striedmo počas celého života a naučiť tak telo vyváženému stravovaniu. Strelec máva taktiež problémy s pečeňou a s tým spojené ďalšie problémy, ktoré môžu viesť až k zlej filtrácii krvi či k zhoršeniu funkčnosti cievneho systému. Zaraďte do stravy špargľu, jazmín, klinček a rebarboru.

Farba: Znamenie strelec povzbudzuje hlavne tmavomodrá farba. Strelcovi lahodí tiež odtieň fialovej, no hlavne tie tmavšie odtiene, ktoré pôsobia doslova kráľovsky. Fialová bude chrániť strelcov pred vplyvom zlých jazykov na ich osobu. Strelec si má omotať fialový náramok na ruku a zabrániť tak ohováraniu a zásahom do jeho života zo strany cudzích ľudí.

Kam vycestovať: Na cestovanie by si mali zvoliť krajiny Madagaskar, Arabské krajiny, Španielsko.

Šťastné čísla: Šťastnými číslami strelcov sú 5, 9, 40, 14.

Rozprávaná Charakteristika Strelec, Muž Strelec, Žena Strelec

Veľká Charakteristika znamenia Strelec

Znamenie strelec je poznačené vládnucím elementom, ktorým je oheň. Toto znamenie je zapálené pre svoju činnosť, je vášnivé a snúbi v sebe vitalitu s množstvom energie. Za tieto vlastnosti vďačí práve nikdy nehasnúcemu ohňu v sebe. Je to znamenie, ktorého cesta vedie priamočiaro k vyšším cieľom a záujmom. Nezastaví sa v strede cesty ale napreduje až do chvíle kedy dosiahne svoj vytúžený cieľ. Potom sa na chvíľu zastaví, vydýchne, no vzápätí si nájde ešte vyšší cieľ, ktorý chce dosiahnuť. Znamenie strelec je nesmierne húževnaté a spojuje v sebe silu a pochopenie. Je chápavý k svojmu okoliu no aj nesmierne priamočiarí. Vždy povie to, čo si myslí a nezaoberá sa domienkami a dohadmi. Je to transparentné znamenie a môžete od neho očakávať neustálu úprimnosť. Ich vládnuca planéta jupiter im do vienka položila duchovné cítenie a bohatstvo. Tieto znamenia častokrát inklinujú k náboženstvám alebo iným duchovným presvedčeniam. Milujú cestovanie, objavovanie sveta a pocit, že im je celý svet otvorený. Majú neskutočnú potrebu cestovania, pretože veci najradšej okúsia na vlastnej koži. Ak stretnete muža strelca, stretli ste dobrodruha so srdcom roztrúseným po celom svete. Znamenie strelec zatracuje akékoľvek klamanie, či pretvárku. Ak si chcete s týmto znamením porozumieť mali by ste si zvyknúť na jasné a priame jednanie a na život bez klamstva či výmyslov. Znamenie strelec je dobromyseľné a nevedia nenávidieť. Častokrát sa snažia odpustiť vám aj to najhoršie, čo ste vedeli strelcom urobiť. Ak vám vzťah s týmto znamením nepôjde podľa očakávaní, je dosť možné, že zo strelca sa stane váš dobrý priateľ.

Navonok pôsobí strelec ako skutočne pokojné znamenie. Keď však preniknete pod tú prvú vrstvu stretnete citlivého jedinca, ktorý má zmysel pre dobro a čestnosť. Ich mozog pracuje skutočne skvele a strelec je znamením, ktoré zvyčajne vyniká svojím sviežim uvažovaním a bystrou logikou. Toto znamenie ide za hlasom svojho srdca a častokrát sa na cestu nepýta svojho rozumu. Práve táto vlastnosť z neho robí tak výnimočného človeka. Inteligencia kombinovaná s veľkým srdcom je presne to, čo znamenie strelec vystihuje. Na druhej strane sa strelec stáva dôverčivým, pretože je veľmi prístupný ostatným ľuďom. Ak strelcovi ublížite, nezvykáva sa pomstiť. Skôr sa stáva viac citovo nedostupným a uzavretým pred ďalšími podobnými zážitkami. Strelec je však predovšetkým veľmi optimistické znamenie, ktoré dobre pozná svet a všetky nástrahy, ktoré na neho jeho životnou cestou číhaju. Veľmi dobre sa učí a potom predvída všetko, čo by ho mohlo na životnej ceste spomaliť či zastaviť. Má silný zmysel pre krásu. Fascinuje ho všetko krásne a usporiadané. Vyžaruje z neho harmónia života a intuitívne cítenie. Ak prekonáte prvotnú masku strelca objavíte v tomto človeku skutočne niekoho výnimočného, koho je česť spoznať.

Strelec je inteligentné znamenie, ktoré vie vycítiť kde získa úspech. Ľudia strelci sú intuitívni a radšej ustúpia ako by sa mali zapliesť do slovnej, či fyzickej potýčky. Nepramení to z ich zbabelosti, skôr sú to znamenia, ktoré majú radšej slovné vydiskutovanie si sporu, či nedorozumenia. Veľa premýšľajú, čítajú a zhovárajú sa s okolím. Práve preto si znamenie strelec vyvynulo nesmierne veľký talent v oblasti komunikácie a komunikačných zručností. Strelec naozaj vyniká v oblasti, kde je potrebný pestrý a kvetnatý slovník. Keďže však nerád klame, necíti sa komfortne v inštitúciách, ktoré by ho tlačili k predaju produktov nevýhodných pre zákazníka. Oveľa radšej inklinuje k profesiám, ktoré sa približujú životu v prírode či cestovaniu.

Pre znamenie strelec je vhodným zamestnávateľom armáda, štátna služba či cestovné kancelárie. Ich srdce horí pre cestovanie a objavovanie nových zážitkov. Ak si strelec otvorí vlastnú cestovnú kanceláriu, bude zaručene šťastný a peniaze sa mu nahrnú skutočne samé. Bude robiť presne to, čo skutočne miluje. Strelec však nie je najvhodnejší adept spomedzi znemení na to, aby si sám rozbehol vlastný business. Častokrát potrebuje k sebe silného partnera, ktorý mu v tomto smere rád pomôže a poradí. Ak sa však v pracovnej oblasti spojí napríklad s býkom či baranom, úspech je zaručený. Strelcom však najviac sedia slobodné povolania ako sú diplomat, športovec, geograf. Hodí sa im aj povolanie v oblasti práva, tu sa však môžu potýkať s množstvom nespravodlivosti a s klamstvami, ktoré ich doslova vyčerpávajú. Aj keď by bol zo strelca skutočne skvelý právnik či sudca, v jeho prípade by sa mal skôr zamerať na iné profesie, v ktorých bude šťastnejší. Sú napríklad skvelí v učení cudzích jazykoch a v duchovnej oblasti. Prednášky o cestovaní, duchovná cesta alebo cesta pomoci v oblasti medicíny, či práca so zvieratami sú skvelým smerom pre mužov strelcov. Pre ženy v znamení strelec sú vhodné sociálne práce, lekárske inštitúcie (lekárka, zdravotná sestra), sú skvelé ošetrovateľy či zverolekárky. Taktiež sú nesmierne nadané na učenie jazykov, preto by mali túto prednosť cibriť a využívať.

Charakteristika Muž Strelec

Pri tejto charakteristike musíme hneď na začiatku uviesť, že znamenie strelec a jeho povahové črty sú úplne nevhodné na vzťah so znamením rak. Pre račice je muž strelec skutočne nevhodným partnerom na dlhodobý zväzok. Ak by však šlo o krátkodobú romancu, vyhráte jackpot.

Aký je teda muž strelec ako partner? Ak stretnete muža znamenia strelec objavili ste niekoho, kto vám do života vnesie svieži vietor a úplne nový pohľad na celý svet. Muž strelec je veselý a vtipný. Jeho šarm vás doslova pohltí a očarí. Dokáže kvetnato popisovať všetky veci okolo. Od strelca budete počuť neskutočné množstvo lichôtok a bude vás dobíjať po celú dobu spoločného nažívania. Ale. Tento dobrodruh je dobrodruhom aj v súkromnom živote. Muž strelec je najprelietavejšie znamenie zverokruhu. Má rád nové zážitky a objavovanie a s tým súvisí aj jeho vzťah k monogamii. Páčia sa mu snáď všetky krásne ženy a chce spoznať čo najviac tajomstiev ženských tiel, ako je to len možné.

Na druhej strane jeho vášne rýchlo zahoria, čo spôsobuje jeho vládnuci element oheň. Je dosť možné, že stretnete muža strelca s ktorým zažijete neskutočne vášnivé prvé chvílky. Niekoľko dní bude do vzduchu písať ovácie na vašu krásu, pochváli vaše vlasy, oči. Ukáže vám, že ste pre neho tou najdôležitejšou osobou v živote. Zažijete s ním vášnive noci plné dobrodružstva a nových vecí. Muž strelec vám ukáže sexuálny život v nových sférach, skúsi s vami všetko o čo ho požiadate. No táto vášnivá jazda sa skončí tak rýchlo ako sa začala. Strelcovi sa jednoducho väčšina žien po takomto vášnivom vzplanutí rýchlo omrzí a častokrát si to ani neuvedomíte no správy od neho budú prichádzať menej a neskôr ho stretnete už len náhodou. Muž strelec je perfektný aj v tom, ako opustiť ženu. Je to majster nad všetkých majstrov a žena sa po rozchode s ním vlastne ani necíti zle. Tento muž si to s ňou vyrozpráva a presvedčí ju o tom, že je to najkrajšie stvorenie na svete, no neboli pre seba stvorení. Muž strelec tak pokračuje za ďalším dobrodružstvom a žene s ktorou si rozumel a zažil s ňou niečo nové dokonca ani neublížil.

Ako si však podmaniť toto zvieracie znamenie, ktoré nechce zostať na jednom mieste? Doprajte mu pocit nekonečnej slobody vo vzťahu. Nemyslíme tým, že mu doprajete iné ženy, ale buďte otvorená jeho nápadom a novinkám, ktoré chce do sexu priniesť. Nechajte ho porozprávať vám jeho túžby a nechajte sa uniesť jeho predstavami. Zaručene neoľutujete a so strelcom vás to bude baviť. Strelec bude vami nesmierne očarený a vašu otvorenosť bude považovať za niečo magické, čo vás doslova predurčilo aby ste boli ženou jeho života. Zdanlivo mu nechajte slobodu po ktorej túži. Pôjde to aj cez maličkosti. Ukážte mu, že má posledné slovo vo všetkom a že ste k nemu vždy čestná a úprimná. Nikdy mu neklamte a to hlavne v začiatkoch vzťahu. Klamstvo ho odpudzuje a zbaví sa vás tak rýchlo, že si ani neuvedomite, kde ste spavila chybu. Muž strelec si cení čestnosť, otvorenosť, vzťah k cestovaniu, vášen v milostnom živote a otvorenosť k životu. Nerobte mu nikdy žiarlivostné scény, toto znameie sa nerado zaväzuje, no ak nenájde vo vašom vzťahu veľké komplikácie budete mať vyhraté.

Musíme však spomenúť že spomedzi všetkých znamení bude práve muž strelec najmenej monogamný vo vzťahu. Ak sa skutočne rozhodnete pre muža strelca pripravte sa na to, že flirt na pracovisku či mimo neho berie ako súčasť svojho života. Je to charizmatická osoba, ktorá priťahuje ženy ale múdra žena mu to nezazlieva. Buďte pre neho tou múdrou ženou a nájdite si cestičky k jeho srdcu. Budete však musieť prejsť rôznymi nástrahami a rázcestiami. Nezabúdajte však v spoločnosm živote na humor, ktorý dodá vašej láske šmrnc. Strelec je netaktné znamenie, a teda v spoločnosti nebude práve vašou okrasou. No je to zas skvelý poslucháč a je príjemným a otvoreným spoločníkom.

V sexe s týmto prelietavým znamením zažijete skutočné dobrodružstvo. Vnesie do milostného života inovácie, humor a veľké množstvo nemravných nápadov. Ak ste otvorená takémuto milostnému životu a potrebujete do svojho milostného života vniesť niečo nové, je práve strelec vašim najvhodnejším partnerom. Je to však túlavé znamenie, ktoré nevydrží pri jednej partnerke veľmi dlho. Sex je pre neho nevyhnutná súčasť života a forma zábavy. Chce vyskúšať skutočne všetko.

Charakteristika Žena Strelec

Žena strelec sa vo vzťahos správa veľmi podobne ako muž tohto znamenia. Táto žena je však o niečo menej vášnivejšia ako muž narodený v tomto znamení. Žena strelec miluje sex, no tiež ma sklon putovať od muža k mužovi. Je to podobne prelietavé znamenie ako muž strelec. Taktiež je majster v tom, ako mužovi povedať, že ju už omrzel. Je v tom dokonca tak dobrá, že jej milenci ostávajú jej priateľmi aj po dlhom mileneckom vzťahu. S touto ženou však nečakajte žiadnu nudu. Je zábavná a inteligentná. Vie vycítiť čo potrebujete a aj to, po čom skutočne túžite. Nepatrí medzi znamenia, ktoré by ste videli stáť v rohu miestnosti. Radšej sa oblečie do vyzývavého oblečenia a bude stredobodom pozornosti. Túto pozornosť si vydobije nie len zovnajškom ale aj svojim kvetnatým slovníkom. Žena strelec býva stredobodom každej spoločenskej akcie a pôsobí nesmierne dominantne. Aj preto nemá problém s nájdením partnera či milenca.

Má rada spoločnosť. Táto žena je rada medzi priateľmi či už na party, spoločenskom posedení či len na pive. Jej byt na vás môže pôsobiť tak, ako keby bola stále na cestách a vracala sa domov len z času na čas. S mužom, ktorý ju už omrzí chce byť dobrou priateľkou. Chce ho mať pri sebe, veď možno sa ešte bude hodiť. Žena strelec sa nikdy nezamýšľa nad svojími krokmi v oblasti vzťahov či práci. Môže sa stať že vás opustí zo dňa na deň bez toho, aby nad tým pred tým premýšľala. Takto isto koná aj pri práci, ktorá nie je pre ňu práve tá ideálna a vysnená. Žena strelec sa zaujíma skôr o humor vo vzťahu a aj v mileneckom živote. Chce celú noc nie len využívať svoje ženské zbrane no chce sa hlavne zabaviť. Žena strelec má negatívny vzťah k domácim prácam a nie je z nej práve tá najlepšia gazdiná. Je skôr ochotná zatancovať vám, ako keby mala tento čas venovať utieraniu prachu či vysávaniu. Nerada sa pohybuje v kuchyni a nečakajte od nej že vám bude od rána do večera vyvárať. Žena strelec varí skutočne nerada. Vie však upiecť skvelý koláč, ak má na to chuť a príležitosť.

88vw

Žena strelec má v srdci dobrodružstvo. Jej erotické myšlienky častokrát unikajú do predstáv kde sa s mužom miluje vo voľnej prírode či na inom netradičnom mieste. Má rada dobrodružstvo a sex a tieto dve veci rada spojí do svojej erotickej predstavy. Nemá nič proti tomu stráviť noc pod stanom a zažiť nové dobrodružstvá kdekoľvek mimo jej bytu či domu. Žena strelec je sebeckou milenkou a od muža očakáva hlavne uspokojenie jej túžieb. Chce byť stredobodom jeho záujmu a túži prežiť rozkoš, akú ešte nikdy nezažila. S každým sexuálnym zážitkom čaká niečo nové, čo ešte doposiaľ neprežila. Niečo, vďaka čomu sa jej milostný život stane nikdy nekončiacim dobrodružstvom. Žena strelec, tak ako aj muž strelec, však nedokáže zostať pri jednom partnerovi príliš dlho. Rada skúša nové veci a chce získať čo najviac skúsenosti do života, kým sa usadí s tým pravým a vysneným. Lákajú ju experimenty. O záväzkoch uvažuje až v staršom veku, kedy však naďalej hľadá muža, ktorý ju nikdy nebude nudiť a prinesie do jej života potrebné dobrodružstvo a zábavu.

Charakteristika znamenia strelec - Zdravie

Znamenie strelec by malo žiť v spojení s prírodou. Iba tak dokážu predisť chorobám, ktoré na nich číhaju. Do stravy by mali zaradiť klinček, ktorý skvele bojuje so zubným kazom a s bolesťami zubov. Zuby sú tie, ktoré strelcov zvykajú poriadne potrápiť. Ďalej sa u strelca vyskytujú problémy s chrbticou a platničkami. Je vhodné, ak sa strelec svojími potulkami životom viac zaujíma o cviky, ktoré pomáhajú s bolesťami chrbtice. Skvelé je ak sa strelec oddá joge, ktorá ho bude baviť po duchovnej stránke a aj fyzicky bude strelcovi veľmi nápomocná. Strelec by si mal dávať pozor na úrazy, ktoré by mohli v jeho živote znamenať škaredé poúraové bolesti. Ak už prekonáva nejaký úraz je vhodné aby s každým takým úrazom navštívil lekára, ktorý vylúči zlé zrastanie alebo podobné problémy, ktoré sa objvia neskôr. Keďže strelec trpí aj problémamy s kĺbami, a to hlavne v staršom veku, je nutné aby do svojej stravy počas celého života zaradil dostatočné množstvo kolagénu, ktorý bude jeho kĺby vyživovať. Ak trpí nespavosťou pomôže mu v tom kameň topás, ktorý by mal nosiť na ľavej ruke. Táto ruka je priamo zodpovedná za problémy s nespavosťou, astmnou či reumou. Ako domáceho miláčika by si mal strelec zaobstarať hlavne psa, ktorý ho povzbudí ku každodennému pohybu. Prítomnosť niekoho kto mu bude vždy po ruke ho vytiahne aj s problémamy po psychickej stránke. Tie sa však u strelcov objavujú zriedkavo, no ak sa objavia, psychické problémy sa im len ťažko prekonávajú. Strelec je húževnaté a odolné znamenie, no má dlhú dobu rekonvalescencie a preto si musí dávať pozor na všetky možné úrazy. Strelec zostáva až do neskorého veku energický a pôsobi o veľa rokov mladšie ako v skutočnosti je. V staršom veku by sa mal strelec zamerať hlavne na konzumáciu rebarbory a špargle a cvičenie ako je joga, pilates a dychové cvičenia.

Charakteristika znamenia strelec - Láska

Strelca stretnete najčastejšie v práci, na večierku, či v prírode. Môžete ho stretnúť aj na cyklotrase, ako sám bicykluje alebo sa len tak prechádza prírodou. K strelcovi nie je ťažké priblížiť sa, no je ťažké získať si ho na trvalo. Ak máte záujem o toto komplikované znamenie, ktoré vám však do života prinesie množstvo benefitov, tak ho počúvajte. Strelec je skvelý rečník a konverzáciu potrebuje ako dýchanie. Buďte skvelým poslucháčom a strelec to ocení. Počúvajte ho ale skutočne a riešte s ním jeho otázky, ktoré sú však skôr len fylozofické. Snažte sa mu porozumieť do hlbšej miery. Opýtajte sa ho prečo sa zaujíma práve o tú danú tému o ktorej s vami začal rozhovor. Rozhovor sa snažte smerovať na príjemný a buďte počas konverzácie vtipná a rozhľadená. Snažte sa strhnúť rozhovor na cestovanie a objavovanie samého seba, takého duchovna. Strelec sa s vami veľmi rád porozpráva na tieto témy. Ak budete aj vtipná máte vydláždenú cestu k jeho srdcu. Ak máte zbožňujete zvierata, aj to je skvelá téma na spoločný rozhovor. Nepredstierajte však že niečo zbožňujete alebo naopak. Znamenie strelec z vás vycíti akýkoľvek náznak klamstva či pretvárky. Potom sa cesta k nemu uzatvára skutočne už natrvalo. Znamenie strelec sa nechce stýkať s človekom, ktorý ma sklony klamať alebo zavádzať. So strelcom môžete vyraziť na výlet či stanovať. Ak mu budete fyzicky stačiť. Doma si pustite jeho obľúbenú hudbu a pozrite si spolu dokument o cestovaní. Ak premýšľate čo by ste mu darovali na narodeniny, obdarujte ho niečim, čo dokáže že ste na neho skutočne mysleli. Na cene mu nezáleží, chce cítiť, že daný dar ste vybrali svojim srdcom, nie rozumom. Buďte prirodzená, a do života vnestne hlavne dávku humoru a prešibanosti a znamenie strelec bude vami skutočne očarené. Vhodným partnerom pre strelca je baran, váhy alebo lev. Nevhodným partnerom je panna, ryby a ako sme už uviedli romantický rak.

Znamenie Strelec a významné osobnosti

Medzi veľmi známe celebrity narodené v znamení strelec patrí Beethoven. Aj kreatívny a premýšľavý Walt Disney patrí medzi osobnosti narodené v znamení strelca. Tieto osobnosti podčiarkujú to, aké výnimočné je znamenie strelec. Je to dôkazom toho, že strelec má otvorenú cestu skutočne ku všetkému, ak má vášeň pre to čo robí a ak sa svojim snom venuje naplno. Ďalšími významnými mužmi strelcami sú Steven Spielberg, očarujúci Brad Pitt, Bruce Lee, Ben Stiller, Charlie Puth či Frank Sinatra. Ženy v tomto znamení nájdeme aj medzi celebritami. Azda najslávnejšie ženské idoly v znamení strelec patria Lucy Liu, Tailor Swift, Jamie Lee Curtis, Nicki Minaj, Tina Turner, Sia, Scarlett Johansson, Rita Ora, Vanessa Hudgens, Christina Aguilera, Miley Cyrus, Britney Spears či Zara Larsson.

Horoskop znamenie Strelec

Prečítajte si denný horoskop, horoskop týždenný pre znamenie strelec či celomesačný horoskop pre znamenie strelec, ktoré nájdete hore nad týmto článkom. Staňte sa tiež fanúšikom našej Facebookovej Stránky a prečítajte si každý deň novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia. Objavte tiež tajomstvá, ktoré vám tento rok nadelí ročný horoskop a pripravte sa na všetko, čo vás tento rok čaká.


Charakteristika ďalších znamení zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Charakteristika znamenie Strelec