Charakteristika Znamenia Váhy

charakteristika a horoskop znamenie vahy

ZNAMENIE Váhy


Charakteristika znamenia Váhy v skratke

Narodeniny: 23 September - 22 Október

Planéta: Vládnucou planétou znamenia je planéta Venuša.

Element: Pre znamenie váhy je vládnucim elementom je Vzduch.

Povaha: Hlavná povahová črta znamenia je sangvinická povaha.

Silné stránky: Váhy sú vyrovnaným človekom, ktorý miluje život. Tento človek častokrát pripomína valiacu sa vlnu, je obozretný a nesmierne úprimný. Váhy sa budú vždy snažit nešetriť svojou úprimnosťou. Ich vytrvalosť ich ženie vpred v pracovnej ale aj súkromnej oblasti. Ich veľkým pozitívom je veľkorysosť a intuitívnosť.

Nedostatky: Nedostatkom tohto znamenia je hlavne váhavosť. Znamenie váhy majú silnú tendenciu nad všetkým dlho uvažovať a častokrát je pre nich zložité jasne sa rozhodnúť, či vyjadriť. Váha je majstrom v manipulácii s ľuďmi, podľahnete ich názorom a predstavám bez toho, aby ste si to uvedomovali. Nechcú sa viazať a robí im problém dokončiť začaté.

Postava: Ľudia narodení v znamení váh majú oku lahodiaci zovňajšok. Sú sympatickí, so šíhlou postavou. Ich postava býva atletická a ich tvár pravidelná. Majú jemnú pleť a svetlomodré oči. Dominantou tváre sú veľké oči alebo väčší nos.

Šťastný deň: Šťastným dňom váhy je piatok. Tento deň je pre váhy ideálny na dokončenie dôležitých úloh a následne venovanie sa športovej aktivite či oddychu.

Nepriaznivý deň: Nepriaznivým dňom váhy bude pondelok. Pondelky by mali začínať pre toto znamenie postupne, nie nárazovo. V pondelok je nutné vyhnúť sa hádkam alebo riešeiu ťažkých úloh, či investičným rozhodnutiam.

Kameň znamenia: Ak chcete potešiť znamenie váhy darujte mu šperk obsahujúci opál alebo koraly. Korál je vhodný hlavne pre ženy váhy, ktoré sú matkami, či deti v tomto znamení. Opál ochraňuje auru a znamenie váhy sa vďaka opálu rýchlejšie očistí od negatívnej energie.

Zdravie: Ich veselá povaha ich sprevádza pevným zdravím. Váhy sú znamenie náchylné hlavne na veľké ochorenia, ktoré ovplyvnia celý ich život. Medzi hlavných strašiakov váh môžu patriť cysty obličiek, cukrovka či nádorové ochorenia. Váhy sa častokrát potýkajú tiež s obličkovými problémami a kožnými ochoreniami. Bolesť hlavy je u nich len zriedkavá, no ak nastane je nesmierne bolestivá. V staršom veku môže znamenie váhy potrapiť bolesť chrbtov či kŕčnej chrbtice. Váhy sa musia vyhnúť cigaretám. Sú pre nich skvelé dlhé prechádzky a bylinkové čaje. Udržujte svoj žalúdok bez kyslého prostredia vďaka sóde bicarbóne.

Farba: Znamenie váhy povzbudzuje hlavne farba zelená, ktorá podčiarkuje ich energiu a nadšenie pre život. Hnedá farba je pre váhy ideálnou ako farba izby v ktorej pracujú. Ďalšou vhodnou farbou pre toto znamenie je koralová a farby tónujúce do červených odtieňov. Tieto farby zdôrazňujú oddanosť a lásku tohto znamenia.

Kam vycestovať: Na cestovanie by si mali zvoliť krajiny Tibet, Japonsko, Argentína.

Šťastné čísla: Šťastnými číslami váh sú 8, 27, 10.

Rozprávaná Charakteristika Váhy, Muž Váhy, Žena Váhy

Veľká Charakteristika znamenia Váhy

Váhy patria medzi inteligentných ľudí s nadaním pre logické myslenie. Ich logické myslenie je tak silné, že im častokrát bráni v spontánnom konaní. Znamenie váhy túžia dosiahnúť harmóniu vo všetkých oblastiach života. Venuša, ktorá je planetou krásy a vladnúcou planétou váh im dodáva ich očarujúci zovňajšok, ktorý je neodolateľný pre opačné pohlavie. Znamenie váhy je rozhľadené a problém nevidí iba z jednej strany. Na záležitosti ktoré rieši je schopný pozerať sa nestranne. Za určitých okolností je ochotný vytvárať ústupky či kompromisy. Musí byť ale presvedčený, že ide o správnu vec. Toto znamenie oplýva bohatým vnútorným životom. Znamenie váhy je rado obklopené priateľmi, no tých si svedomito vyberá. Pravidlom váh je, že radšej budú mať menej skutočných priateľov ako viac tých nepravých.

Znamenie váhy je vzdušným znamením, ktoré môžete sem tam stretnúť uletených v oblakoch. Snívajú o dokonalej životnej harmónii. V svojom živote si zvyknú vytvárať veľké plány, v ktorých ich ale brzdí ich nerozhodnosť a ich nekonečná analýza. Do pracovného života sú pre nich vhodné najmä spojenia s Kozorožcom, ktorý prinesie váham rázne rozhodnutia. Ak sa váha spojí s kozorožcom, môžu tak vytvoriť skutočne prosperujúce podnikanie, či firmu.

Pre znamenie váhy je nesmierne dôležitý pocit kontroly nad vlastným životom. Idú si za svojím snom aby sa v živote cítili čo najlepšie. Veľkú časť svojho času trávia tým, aby sa cítili v živote šťastný a vybudovali si plný život. Chcú dosiahnuť harmonický život po všetkých stránkach. Táto silná túžba za dokonalosťou je ich hnacím motorom do práce ale aj do výberu partnera. Znamenie váhy milujú upravený a pekný zovňajšok opačného pohlavia. Ich oku lahodí rovnomerne usporiadaná tvár a pekná pestovaná postava. Sú dostatočne flexibilní a ich názor na veci sa častokrát mení.

Znamenie váhy miluje silne a oddane. Aj keď môžete stretnúť slobodné váhy ešte vo vyššom veku, neznamená to, že ešte neboli zamilovaní. Váhy si potrebuju dobre premyslieť s kým strávia celý svoj život. Ich názor na lásku je veľmi pragmatický. Veria, že v živote môžu byť zamilovaný viackrát, no tú pravú, či pravého nájdu iba raz. Keďže váhy častokrát menia svoje postoje či názory, može sa stať že v ich živote boli skutočne rozmanití partneri. Každú etapu života mohli stráviť s rozličným typom človeka. Partnera na celý život si hľadajú až v neskoršom veku. Nepodliehajú svadobným zvonom hneď ako dosiahnú dospelosť. Váhy sú v láske častokrát až veľmi pragmatické a ak im nesedia na partnerovi nejaké zásadné veci, častokrát unikajú zo vzťahu. Znamenie váhy si môžu tieto zásadné veci, ktoré im už nevyhovujú, všimnúť dokonca aj po rokoch vzťahu. Zrazu zistia, že im nevyhovuje vekový rozdiel, sexuálny život, či iné negatíva. Častokrát však počas života zažijú viac ako len jednu veľkú lásku.

Váhy sú sebavedomé znamenie. V živote kráčajú s istotou a s nezlomným sebavedomím. No ak ide o ich osobnú identitu môžu sa niekedy cítiť neistí. Celý život sa snažia čo najlepšie určiť svjou identitu a spoznať hlavne to, kým sú oni. Znamenie váhy potrebuje čas a priestor pre seba. Každý deň potrebujú čas na to, aby ho trávili so sebou a venovali sa otázkam, ktoré ich každodenné mátajú. Ich vnútorný hlas im častokrát pokladá stále otázku o tom, kam smerujú a kto vlastne sú.

Znamenie váhy sú inteligentné so silným logickým myslením. Toto znamenie túži viac po duševnom spojení s partnerom. Miluje sex, no nevyhľadáva prioritne vhodné sexuálne spojenie. Omnoho viac ho zaujme inteligencia a zmysel pre humor. Znamenie váhy milujú prírodu a zvieratá. Rozhovory o prírode a pozitívny vzťah k všetkým zvieratám môže byť spoločnou témou k rozhovoru so znamením váh.

Znamenie váhy patria v práci medzi tých výnimočných. Majú silné logické myslenie a im zverené úlohy čaká úspech. Zadania plnia s ľahkosťou a eleganciou. Vyhovuje im povolanie, kde sa vyžaduje dobrý vkus. Znamenie váhy potrebujú mať všetko usporiadané a upratané. Nemajú radi chaos a neporiadok. Vyhovujú im povolania v oblasti práva. Sú skvelými lekármi a vyhovujú im aj technicke oblasti. Medzi ľuďmi váhami nájdeme čatokrát aj elektrotechnikov, či pracovníkov v letectve. Zaujíma ich fungovanie všetkého okolo, preto sú skvelí automechanici, konštruktéri či programátori. V oblasti informatiky a programátorskej činnosti skutočne vynikajú. Milujú tiež zvieratá a preto sú z nich skvelí veterinári, či majitelia výcvikových stredísk, alebo hotelov pre zvieratá. Dokážu riešit logické úlohy so skutočnou eleganciou a ľahkosťou, preto sú vhodnými zamestnancami ale aj podnikateľmi. Ak chce váha začať podnikať, muží byť o tom na sto percent presvedčená. Chce mať všetko pripravené do detailov, inak sa váhy do podnikania nikdy nepustia. Znamenie váhy sa len ťažko púšťajú do takýchto výziev, aj keď o nich celý život uvažujú a snívajú. Majú radšej usporiadaný život bez toho aby ich stále prekvapovalo niečo nové.

Charakteristika Muž Váhy

Okúzľujucí, no trochu podliak, taký je muž váhy. Tohto muža však stojí za to udržať si. Muži váhy majú mnoho pozitívnych vlastností, ktoré vnesú do vášho spoločného života. Ich atraktívny zovňajšok však nie je ľahostajný aj iným ľuďom v okolí a preto sa s týmto mužom musíte mať na pozore. Muž váhy sa nepohybuje v širokom okolí, neloví vo veľkom teritóriu. Omnoho radšej sa zaujíma o ženy, ktoré už dlhšie pozná. Do flirtu, či nového vzťahu sa púšťa väčšinou s kamarátkou svojej ex priateľky, s ex priateľkou svojho kamaráta, so známou svojho brata či s kolegyňou alebo kamarátou. Tento muž miluje inteligentné ženy a častokrát sa zaujíma o ženy v staršom veku. Chce mať pri sebe rovnako duševne vysporiadanú ženu, ako sa cíti on sám. Cíti, že v jeho živote je najdôležitejšia rovnováha a preto ho odrádzajú žiarlivé ženy, ktoré majú sklony hádať sa. Muž váhy potrebuje harmóniu v partnerskom živote.

Muž váhy rád flirtuje, ale nie je v tom ten najväčší majster. Rýchlo ho však objekt jeho flirtu omrzí. Je to typ muža, ktorý flirtuje aj podvedome a pokojne sa otočí za krásnou ženou kráčajúcou po ulici aj keď vás práve drží za ruku. Oceňuje krásu a nevie si jednoducho pomôcť a odolať letmému pohľadu či v jeho podaní nevinného flirtu. Pozor však na opačné merítko. Muž váhy vám nikdy neodpustí takéto správanie z vašej strany. Aj keď sa na vonok bude zdať, že mu váš záujem o pekného muža na ulici nevadil, vo vnútri si k vám vytvára odpor a môže to neskôr viesť až k úpadku pozornosti k vašej osobe. Váhy si berú dvojaký meter na seba a na vás. Ak chcete v tomto vzťahu prosperovať budete si musieť zvyknúť, že sem-tam pochváli aj iné ženy vo svojom okolí. Vy to však nerobte, inak čakajte pri najlepšom žiarlivostnú scénu od muža váhy. Toto je presne miesto, v ktorom vypína svoje logické myslenie a koná pudovo.

Muž váhy, ak nemal pravdu, a má čas o tom pouvažovať, sa vám istotne za jeho nevhodné správanie ospravedlní. Nie je to tvrdohlavý typ človeka, ktorý nevie uznať svoju chybu. Ba naopak, ak ho necháte napríklad po hádke vychladnúť, môžete čakať krásne udobrovacie kroky z jeho strany. Má schoponosť vidieť obe strany argumentu. Ak však jeho rozum zatieni žiarlivosť, potrebuje čas si všetko premyslieť a pouvažovať. Aj keď rád flirtuje nie je to neverný typ muža. Má však rád náklonnosť a také to prvotné vzrušenie a tajomno.

V hádkach je muž váhy skutočný sviniar. V jednej hádke vám dokáže vyčítať všetko, čo ste v živote urobili. Tu sa stáva osobou, ktorú ste doposiaľ ešte nestretli. Budú lietať nadávky a možno aj taniere. Muž váhy využije všetky svoje manipulatívne schopnosti na to, aby vás počas hádky dostal do úzkych. Nedajte sa a argumentujte. Aj keď to v tej chvíli možno nebude na nič, postupne bude uvažovať o tom, čo mu poviete a ak sa mýlil, uzná svoju chybu. Nenechajte sa vlákať do jeho niekedy až nechutného vyjadrovania a zostaňte kľudná a vyrovnaná. Ak to urobíte počas hádky, muž váhy vás bude obdivovať a on sám sa bude hanbiť za svoje správanie.

Muž váhy je emočne vyrovnaný. Zriedka stráca túžbu už k vybojovanej žene. Ak vás miluje muž váhy je isté že to bude ak nie na celý život, tak na dlhé roky. Rozprávajte sa spolu a smejte sa spoločne. Dajte mu pocit istoty a istotu, že je pre vás ten najkrajší a najdokonalejší muž. Nezabúdajte ho chváliť. Všímajte si jeho správanie k vám a doprajte mu také isté zaobchádzanie. Nezabúdajte na lichôtky a dôkazy vašej náklonnosti. Má rád romantiku, aj keď tak na vonok nepôsobi. Miluje spoločné chvíle s osobou ktorú miluje, no potrebuje tiež aj svoj priestor pre život. Doprajte mu čas pre neho a okamihy plné lásky. Ak bude cítiť istotu vo vašej láske bude to skvelý partner pre celý život. Po ukončení vzťahu chce za každú cenu zostávať priateľom. Je to typ človeka, ktorý za sebou rozhodne nepáli mosty.

Ak teda hľadáte štedrého muža vo vzťahu s mužom v znamení váh budete skutočne spokojná. Tento muž vám kúpi všetko po čom budete túžiť. Ak si ho získate, získate tiež skvelého milenca, manžela, dôverníka, otca pre vaše deti aj partnera na šport či prechádzku. Ak si vás chce muž váhy vziať ste skutočne šťastná žena. Znamená to, že si je vami istý a je takmer pravdepodobné, že vás už nikdy neopustí a nepodvedie. Ak ste v manželstve s váhou a prekonávate nejakú krízu, spomeňte si na vaše začiatky. Je isté, že tento muž vás miluje rovnako, ba možno viac, ako keď si vás bral. Chce to len viac komunikácie a blízkosti.

A aký je tento muž milenec? Keď prekonáte spoznávanie a prejde nejaký čas, tak už nebudete chcieť iného. Muž váhy vám bude venovať celú svoju pozornosť a v sexe je skutočný gentleman. Bude vás chcieť uspokojiť aj niekoľkokrát počas jedého milovania a až potom dopraje rozkoš sebe. Ak ho chcete potešiť, tak miluje orálne uspokojenie a miluje dotyky. Inokedy je to zas zviera, ktoré chce uloviť svoju korisť. Zažijete s ním skutočne pestré milenecké zážitky, od jemného milovania až po zvierací sex. Niekedy je ťažké uhádnuť jeho náladu, ale zistíte to podľa jeho sily dotykov a pohľadu.

Charakteristika Žena Váhy

Láska so ženou narodenou v znamení váhy je skutočné dobrodružstvo. Tento vzťah je plný výziev, no ak ich prekonáte a vkĺznete do srdca ženy váhy v plnom nasadení, bude to pre vás skutočná výhra. Žena váhy má tendenciu spochybňovať svoju lásku. Pravidelne hľadá na svojom partnerovi nedostatky. Vedie ju to k pochybeniam o tom, či je práve tento muž pre ňu pravý. Je pod vplyvom mocnej venuše a jej čarom je schopná ovládnuť muža, do ktorého sa zahľadí. Žena váha veľa premýšľa, no ťažko sa rozhoduje. Jej rozhodnutia bývajú pomalé a krok dopredu robí iba v tom prípade, že si všetko zvážila. Stáva sa, že sa ešte veľakrát pozrie dozadu na to, čo zanechala za sebou na svojej ceste životom. Keďže je to silná žena častokrát sa na mužov díva ako na menejcenné stvorenia. Lásku však nevyhnutne potrebuje k životu a preto má záujem o muža, ktorý bude silný, pracovitý a štedrý. Žena váhy míňa na všetko čo sa jej páči. Chce byť obklopená peknými vecami. Nemá rada zariaďovanie domácnosti. Je oveľa radšej ak sa o túto stránku veci postará muž. No, je nevyhnutné, aby cítila, že zasahuje do toho, ako bude vaša spoločna domácnosť vyzerať. Ak chcete ženu váhy skutočne dlhodobo raďte sa s ňou o každej veci, ktorú chcete do domácnosti kúpiť. Pýtajte sa jej na názor pri rekonštrukcii a podobne. Ona sa nebude chcieť podieľať na fyzickej práci, no ocení, že potrebujete jej radu a že chcete práve s ňou vytvoriť spoločné teplo domova. Nevynechávajte ju teda z týchto záležitosti, ani pri dobrej vôli, že ju tým nechcete zaťažovať. Mohlo by sa vám to paradoxne vypomstiť.

V sexe či vo flirte je žena váhy skutočnou logickou hádankou. Na jednej strane sa snaží na mužov pôsobiť, že je prístupná vášnivému sexu a novým sexuálnym zážitkom. Na strane druhej sa stáva veľmi hanblivou a neistou, keď má k samotnému aktu dôjsť. Je to žena, ktorá uctieva samú seba a preto chce aby bolo milovanie s ňou pre muža výnimočným zážitkom. Chce cítiť kúzlo mágie s mužom, s ktorým sa rozhodne stráviť svoj život. Jej nespokojnosť so všetkým sa však vnáša aj do jej vzťahových nedostatkov. Žena váhy hľadá vo svojom vzťahu nedostatky. Hľadá problémy tam, kde častokrát vôbec nie sú. Potrebuje byť neustále presviedčaná o tom, že ani náhodou nemáte a nikdy nebudete mať záujem o inú ženu. Ak stratíte jej pozornosť je schopná zachádzať do extrémov a jednoducho vás opustiť.

Žena váhy je starotlivá a schopná hlbokých citov. Ak je to však potrebné je schopná ukázať svoju manipulačnú a sebeckú stránku. Ten správny partner by sa mal snažiť spoznať ženu váhy skutočne do hĺbky a dôverne. Iba tak zistí, ako s touto ženou zaobchádzať tak, aby bola počas celého života s mužom spokojná. Získajte si jej dôveru a získate si jej srdce.

Charakteristika znamenia váhy - Zdravie

Znamenie váhy trpia zdravotnými problémamy, ktoré ich sprevádzajú počas celého života. K ich hlavným problémom patria choroby spojené s obličkami, ochorenia močového mechúra, problémy s chrbticou, problémy s metabolizmom či nádorové ochorenia, alebo cukrovka. Žena váhy je nesmierne náchylná na zápaly močových ciest, ktoré prechádzajú až do chronických problémoch. Žena váhy by preto mala piť bylinkové čaje a konzumovať brusnice. Nesmie zabúdať na dostatočný pitný režim, ktorý je pre ňu alfa a omega. Môžu ju tiež potrápiť problémy s maternicou a trombózy. Nie je nič výnimočné, ak žena váhy trpí akné po celý život. Tu je potrebné aby obmedzila konzumáciu jednoduchých cukrov (sladkostí) a mäsa. Mäso obsahuje veľké množstvo vitamínu B, ktoré jej stav s problematickou pleťou iba zhoršuje. Znamenie váhy by sa malo stravovať striedmo a konzumova´t hlavne ovocie ako je hruška, čerešne, slivky, jahody, a banány. Muž váhy trpí bolesťami chrbtice po celý život. Kŕčna chrbtica mu môže spôsobovať chronické bolesti. Pre muža váhy odporúčame zaradiť do svojho života návštevy infrasáun a pohyb aspoň trikrát do týždňa. Muž váhy nesmie zabúdať na fyzickú aktivitu a ak chce byť zdravý musí zaradiť fyzickú aktivitu do svojho života. Pre znamenie váhy sú dôležité preventívne prehliadky, ktoré by nemali zanedbávať. Je nutné, aby predchádzali ochoreniu ako je cukrovka a nádorové ochorenia. Znamenie váhy musí konzumovať potraviny, ktoré sú chudobnejšie na jednoduché cukry, vyhýbať sa fast foodom a fajčeniu či alkoholu.

Charakteristika znamenia Váhy - Láska

Znamenie váhy sú schopné hlbokého a vášnivého citu. Ich emócie sú prudké, no také zostávajú počas celého vzťahu. Niekedy je vzťah s týmto znamením skutočne orieškom, no pre vhodného partnera predstavuje skutočný poklad. Znamenie váhy sa musíte snažiť pochopiť. Zbožňujú krásne a oku lahodiace veci. No váhy bývajú dosť márnotratné a preto nedisponujú veľkým majetkom. Muž váha sa však dokáže postarať o rodinu skutočne prvotriedne. Žena váhy sa skôr spolieha na finančné zabezpečenie svojho partnera. V milostnom živote hľadajú zmenu a experimenty. Ak chcete toto znamenie potešiť v mileneckej oblasti, buďte kreatívny a povedzme dvojaký. Váhy chcú v jeden deň prežívať magickú romantiku no v deň druhý im skôr vyhovuje živočíšne správanie. Ak však znamenie váhy pochopíte do hĺbky bude nie len vaším partnerom ale aj priateľom a oporou. V jeho živote hrá estetika silnú rolu. Ak sa rozhodnete navariť večeru snažte sa aby bol tanier pekne usporiadaný. Usporiadanosť očakávajú v celom vašom vzťahu a preto si hľadajú poriadkumilovného partnera, ktorý chápe estetickú stránku života.

Vhodným partnerom pre znamenie váhy bude Lev, vodnár či strelec. Nevhodnými partnermi je baran a kozorožec. S rakom vytvoria váhy skutočne zaujímavú kombináciu. Buď sa budú milovať do konca života, alebo sa vo svojom živote vôbec neznesú. Z istého hľadiska však váhy-rak môže byť tá najpevnejšia kombinácia aká sa dá medzi znameniami vytvoriť. Hlavne ak je muž váhy a žena rak. Z hľadiska kompatibility však toto spojenie vyžaduje istú dávku odvahy od oboch znamení. Žena váhy si však s mužom rakom nebude rozumieť.

Znamenie Váhy a významné osobnosti

Medzi najvýznamnejších mužov znamenia váhy, ktorý celým svojim životom zosobňuje charakteristické vlastnosti váh patrí Ghándí. Ďalšími významnými mužmi v znamení váh sú alebo boli John Lennon, Eminem, Matt Damon, Bruno Mars, Snoop Dogg, Will Smith, Sting narodený 02.10., či Zac Efron narodený 18.10.. Medzi významné ženy váhy, ktoré podčiarkujú charizmatickosť a výnimočnosť tohto znamenia patria Kate Winslet, Gwyneth Paltrow, Avril Lavigne, Gwen Stefani, Dakota Johnson, Catherine Zeta-Jones či Alicia Silverstone.

Horoskop znamenie Váhy

Prečítajte si denný horoskop, horoskop týždenný pre znamenie váhy či celomesačný horoskop pre znamenie váhy, ktoré nájdete hore nad týmto článkom. Staňte sa tiež fanúšikom našej Facebookovej Stránky a prečítajte si každý deň novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia. Objavte tiež tajomstvá, ktoré vám tento rok nadelí ročný horoskop a pripravte sa na všetko, čo vás tento rok čaká.


Charakteristika ďalších znamení zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Charakteristika znamenie Váhy