veľký horoskop August 2020 Vodnár

Mesačný Horoskop Vodnár

August 2020

Počas tohto mesiaca zabudnite na obavy z toho, čo si o vás myslia ostatní. Žijete hlavne pre seba a musíte sa viac zaoberať sebou a nie názormy, či radami iných. Nikto z vašich radcov nevidí tak hlboko do vášho srdca, ako vidíte vy. Ak sa pasujete so skutočne komplikovanou otázkou, tak je na mieste požiadať o radu niekoho, kto sa vo veci vyzná ako profesionál. Koncom mesiaca pocítite intenzívne pocity smútku a súcitu. Tu je veľký priestor na to, aby ste otvorili srdce dobru a pomohli tým, ktorí pomoc potrebujú.

Láska a vzťahy: Ak máte trápenia, skúste sa zdôveriť svojmu partnerovi. Bude vám v tomto mesiaci oporou. Celú svoju pozornosť by ste tak nemali venovať hlavne sebe, no venovať sa aj svojej láske. Iba tak budete vedieť prekonať starosti, ktoré vás v poslednej dobe trápia. Nezabúdajte chvíle tráviť spoločne pri dobrej káve, alebo len tak v náruči toho druhého. Nezadaní by sa mali viac venovať svojmu vnútru a svojím potrebám. V tomto období nie je nadväzovanie vzťahov dobrý nápad. Vo vašej rodine niekto prežíva ťažké chvíle. Skúste im pomôcť a dobre tej osobe poradiť. Počas tohto mesiaca si nájdite omnoho viac času na všetkých vaších priateľov.

Zdravie: Ak je v rodine niekto, kto sa už dlhšiu dobu pasuje s nevyriešeným zdravotným problémom, prevezmite iniciatívu a vezmite ho k odborníkovi. Rodina vám za to bude nesmierne vďačná a pomôžete tak niekomu, kto by svoj stav podcenil. V strave by ste sa mali zamerať hlavne na obmädzenie príjmu sladených nápojov. Neslaďte si ani kávu, alebo čaj. Vaše telo má aktuálne dostatok sacharidov a nie je potrebné umelo ich doplňovať. V tomto mesiaci zaraďte do stravy avokádo a listovú zeleninu, ktorá vám doplní potrebnú kyselinu listovú. Je nesmierne dôležité aby ste počas celého mesiaca nepodcenili pravidelný a dostatočný pitný režim. Pouvažujte nad zaradením väčšieho množstva vlákniny do vašej stravy. Vrámci zlepšenie psychického zdravia sa viac venujte vašej rodine a malým deťom, ktoré máte v rodine. Možno je tiež najvyšší čas zadovážiť si domáceho miláčika.

Práca a peniaze: V práci zmietnite prach zo starých dokumentov a začnite si pomaličky triediť nepotrebné. Všetko poctivo skartujte a dokumenty, ktoré môžu obsahovať osobné údaje osôb dobre archivujte. Ak vás práca v poslednej dobe vyčerpáva, je najvyšší čas na oddych a dovolenku. Niekedy pomôže aj jeden deň dovolenky pred víkendom na to, aby ste si dokonale oddýchli. Ak v tomto mesiaci započujete niečo nepekné na vašu osobu z úst vaších kolegov, neľutujte sa. Už aspoň viete, že s nimi nemôžete preberať vaše súkromie. Venujte sa viac práci.

Veríme, že sa vám Horoskop August 2020 Vodnár páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Vodnár , počas mesiaca August 2020. Zdieľajte váš Horoskop August 2020 Vodnár so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Vodnár vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop August 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop August 2020 Vodnár