aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop September 2021 Vodnár

Mesačný Horoskop Vodnár

September 2021

Ak túžite po pohode a harmónii je čas vyraziť do prírody. Ak vám praje počasie je najvyšší čas stráviť aspoň jeden víkend v mesiaci poseden9m s obľúbenými ľuďmi. Ak sa objaví ponuka, ktorá by vám dopriala nejaký zárobok navyše, uričte neodmietnite. Venujte pozornosť hlavne sebe, no nezabúdajte ani na svoju rodinu. Doprajte si bylinkovú masáž, či horúci kúpeľ, keď už všetci zaspia a vy máte trocha času iba pre seba. Doplňujte si potrebné vitamíny konzumáciou sezónnej zeleniny a ovocia. Vyvážená strava posilní nie len vašu kondíciu ale aj vašu psychiku.

Láska a vzťahy: Skúste vo svojom ľúbostnom živote viac experimentovať a ukážte partnerovi, že s vami rozhodne nuda nehrozí. Vyrazte si na miesta, ktoré ste doteraz neobjavili a venujte sa jeden druhému. V druhej polovici mesiaca vám Venuša nadelí krásne zážitky v náručí vášho partnera. Užívajte si toto krásne obdobie. Nezadaných poteší v najbližšom období niekto, kto im prejaví svoju náklonnosť. Prijímajte lichôtky a pochvalu skromne a nepodliehajte medovým rečičkám. Ste inteligentná osoba, ktorá si už zažila svoje. Práve preto viete veľmi dobre rozlíšiť kedy má s vami druhá osoba dobré úmysly a kedy je vhodnejšie poďakovať za lichôtku a pobrať sa ďalej, svojou vlastnou cestou. Vaša rodina je pre vás nesmierne dôležitá a dávate im to skutočne najavo. Ste srdečnou osobou, ktorá sa dobre stará o všetkých, ktorých miluje. Vyžadujte však od členov vašej rodiny, nech vám tiež pomáhajú v domácnosti. Priateľstvo je vec, ktorú by ste si mali strážiť. Pamätajte, že ak svojho priateľa zradíte, nikdy vám to neodpustí. Bude sa to s vami ťahať po zvyšok života.

Zdravie: V tomto mesiaci sa venujte viac zdraviu členov vašej rodiny. Ak máte zvieratá, tak v tomto mesiaci venujte zvýšenú pozornosť práve im. Zviera vo vašej domácnosti má zdravotný problém, ktorý už dlhodobejšie ignorujete a preto je nutná pravidelná návšteva lekára. Ak ste si doteraz na to nevedeli nájsť čas, je práve tá správna doba urobiť tak. Uistite sa, že má vaše zviera všetky potrebné očkovania a podobne. Váš zdravotný stav sa v tomto mesiaci výrazne nezmení a preto sa budete mať čas venovať ostatným členom vašej rodiny. Ak vám ochorie dieťa nepodceňujte to a choďte s ním k odborníkovi.

Práca a peniaze: Ak máte svoje predstavy o tom, kam by sa mal váš profesný život pohnúť, skúste sa na to zamerať. Nik vám nestojí v ceste k tomu, aby ste všetkým ukázali čo vo vás je. Ak máte pocit, že vám ľudia okolo váš úspech neprajú, máte pravdepodobne pravdu. Dávajte si pozor na kolegov, ktorí už dlhšie nekonajú tímovo a kolegiálne. Nehovorte nikomu o svojich nápadoch. Tento mesiac je skôr zameraný na iné, než kolegiálne vzťahy vášho znamenia zverokruhu.

Veríme, že sa vám Horoskop September 2021 Vodnár páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Vodnár , počas mesiaca September 2021. Zdieľajte váš Horoskop September 2021 Vodnár so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Vodnár vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop September 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop September 2021 Vodnár