aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop Október 2021 Váhy

Mesačný Horoskop Váhy

Október 2021

Dávajte si pozor na kostlivcov z minulosti. Vo vašom živote sa môže objaviť niekto, koho ste už dlho nevideli. Nebude to však pozitívna zmena, dávajte si na túto osobu pozor a nedôverujte jej. Ak vás sklamala v minulosti, je tu preto, aby to urobila znova. No tentoraz by z toho vyťažila viac ako predtým. Ak vám však táto osoba v minulosti nijako neublížila, ba naopak, boli ste priateľmi, je najvyšší čas spojiť vaše spoločné záujmy a obnoviť priateľstvo. Po zdravotnej stránke si dávajte pozor na chlad. Udržujte svoje nohy v teple a nepodceňujte chladné počasie.

Láska a vzťahy: Pamätajte si v tomto mesiaci, že minulosť už nezmeníte. Všetko, čo sa stalo musí zostať za vami. Musíte odpustiť každému, kto vám v minulosti ukrivdil a musíte odpustiť aj sami sebe. Každý na svete robí chyby, no len tí, čo si vedia odpustiť sa pohnú vpred. Váš partner si zaslúži viac vašej pozornosti a preto sa musíte vyslobodiť z okov minulosti a venovať sa prítomnému okamihu. Pre nezadaných sa v najbližšej dobe otvoria dvere k spoznávaniu nového človeka. Bude to niekto zaujímavý, kto vám už na prvý pohľad ponúkne viac, ako len vzplanutie vášní. Vnímajte slová a snažte sa na svet dívať pozitívnejšie. Negativita nieje ničím príťažlivá a skôr pozitívne vnímanie sveta spája ľudí v šťastnú budúcnosť. Nesústreďte sa na fyzické hodnoty, ale vnímajte tie duševné, radí váš aktuálny mesačný horoskop. Ak si tento mesiac vyriešite staré rodinné konflikty, veľmi to uľaví vášmu srdcu. Vaše nasledujúce smerovanie tak bude jednoduchšie. V druhej polovici mesiaca si dajte pozor na zlé jazyky a na ohováranie zo strany vašich priateľov. Ak sa niečo také stane, je načase prehodnotiť, ktorých priateľov ešte vo vašom živote skutočne potrebujete.

Zdravie: Ak sa v poslednej dobe cítite oslabený, je najvyšší čas začať sa hýbať. Potrebujete pravidelný pohyb, ktorý vám umožní viac si pychicky oddýchnuť. Pouvažujte nad tým, aký pohyb by bol pre vás najvhodnejší, alebo sa venujte športu, ktorý ste vykonávali keď ste boli mladší. Je nevyhnutné zamerať sa na zlepšenie vašej fyzickej kondície. Počas športu budete mať čas aj viac premýšľať a utriediť svoje myšlienky. Môžete tiež objaviť čaro jogy a meditácie. Nie je nutné za tým vidieť niečo, čo nedokážete. V dnešnej dobe je joga dostupná všade a dokáže vám skutočne pomôcť so zdravotnými ťažkosťami.

Práca a peniaze: V práci nebuďte počas mesiaca príliš sebavedomý. Radšej ostante v tomto mesiaci pri zemi a nesnažte sa stúpať po profesijnom rebríčku. Na váš pracovný postup nastane čas v iných mesiacoch. Teraz sa musíte zamerať hlavne na kvalitu vašej práce a poupratovať si dokumenty, ktoré na vás už nejakú chvíľu čakajú. Dívajte sa na to, ako riešia pracovné problémy vaši kolegovia. Uvedomíte si, že vy vkladáte do práce omnoho väčšie úsilie, ako ľudia okolo. Možno je čas prehodnotiť svoje pracovné nasadenie a pracovať trochu menej. Vaši kolegovia vám budú inšpiráciou ako na to.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2021 Váhy páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Váhy , počas mesiaca Október 2021. Zdieľajte váš Horoskop Október 2021 Váhy so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Váhy vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2021 Váhy