veľký horoskop August 2020 Váhy

Mesačný Horoskop Váhy

August 2020

Slnko v tomto mesiaci bude vplývať na vaše znamenie jasne a otvorene. Máte možnosť spoznať svoje racionálne ja a objaviť skrytú kreativitu, ktorá vám otvorí dvere do neznámych miest. Budete mať chuť a možnosť všetko skrášliť svojim slovom, rukou, ale aj srdcom. Slnko tiež odhalí vaše vnútorné dieťa a vašu úprimnosť. Ak chcete, či musíte niekomu niečo povedať, pretože vás to už dlhšie trápi, je ten najvyšší čas konať úprimne. Úprimne však znamená aj rozumne. Preto mieňte svoje slová len v dobrom smere a vyhnite sa výčitkám voči ostatným. Postoje, ktoré počas tohto mesiaca zaujmete pod vplyvom Slnka, vás budú sprevádzať aj v nasledujúcich mesiacoch. Preto mieňte svoje činy, zmýšľanie a slová len pozitívne.

Láska a vzťahy: S vašim partnerom ste už prekonali množstvo konfliktov a hádok. Žiadna nezhoda nie je tak silná, aby ste kvôli nej zabudli na tie silné a krásne pocity lásky. Je čas navariť skvelú večeru, zapáliť sviečky a venovať sa milovanému človeku viac, ako v posledné mesiace. Nezadaných čaká v najbližšie obodobie stretnutie, ktoré ich nesmierne poteší. Stretnete niekoho z minulosti, na koho máte dobré spomienky. V rodine si dávajte pozor na rozhodnutie, ktoré by ste mohli vyrieknuť pod vplyvom nahromadených negatívnych emócií. Raďte iba s čistou mysľou a veci nechajte najprv vychladnúť. V tomto mesiaci zistíte, že niektorý z vaších priateľov k vám nie je úprimný tak, ako by ste si zaslúžili.

Zdravie: Špenátové lasagne, ratatouille, špenátový prívarok, zeleninový vývar... Tieto jedlá sú len maličkou inšpiráciou toho, čo môžete počas tohto mesiaca pripraviť sebe alebo svojej rodine. Dajte si však záležať na kvalite kupovaných potravín a nekupujte zeleninu a ovocie vo výpredaji. Zájdite si na trh. Alebo nakupujte menej, ale v bio kvalite. Je vhodné, ak si tento mesiac prečítate o tom, aké chemikálie sa môžu do tela dostať aj cez zeleninu a ovocie, ktoré považujeme za zdravé. Dávajte si pozor na chemické postreky ovocia, ktoré vám môžu skôr ublížiť ako pomôcť.

Práca a peniaze: Počas tohto mesiaca si dávajte pozor na svoju ľahkomyseľnosť a venujte sa svojej práci naplno. Všetko čo prehliadnete, alebo zanedbáte, môže mať za následok vašu zlú reputáciu v budúcnosti. Nepodceňujte dôležitosť pridelených úloh. Kolegovia vám budú v tomto mesiaci nápomocní. Ak niečomu nerozumiete, nebojte sa opýtať. Možno to vyriešite skôr a lepšie, ako keby ste sa nad tým trápili len vy.

Veríme, že sa vám Horoskop August 2020 Váhy páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Váhy , počas mesiaca August 2020. Zdieľajte váš Horoskop August 2020 Váhy so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Váhy vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop August 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop August 2020 Váhy