veľký horoskop Október 2020 Váhy

Mesačný Horoskop Váhy

Október 2020

Tento mesiac vám ukáže to, ako byť energickejší a samým sebou. Dostanete príležitosť ukázať vášmu okoliu kto v skutočnosti ste. Niektorým sa to však nemusí páčiť. Vy sa však musíte zamerať hlavne na vaše pohodlie a zabudnúť na pohodlie ľudí, s ktorými nemáte v podstate ani nič spoločné. V tomto mesiaci ste najdôležitejšou osobou vy, ale aj vaša rodina. Niekedy je skutočne v poriadku nahlas vysloviť, alebo aj zakričať veci, ktoré by mai byť podľa vás. Ukážte v rodine, že vaše názory stoja za povšimnutie a že viete do zabehnutých dní prieniesť aj trocha inovácie a radosti. Vyjadrujte veci z hĺbky vášho srdca.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci môžete pocítiť, že sa vo vzťahu dusíte. Partner vám položí dôležitú otázku. Dobre si premyslite, ako mu na to odpoviete. Vaša odpoveď ho môže skutočne potešiť, no na druhej strane mu môže tiež ublížiť. Pre nezadaných je vhodný čas vyraziť do spoločnosti. Vaša rodina by tiež ocenila častejšie stretnutia. Nezanedbávajte svojich najbližších. Ich pomoc a podpora sa vám bude počas thto roka hodiť. Vyhýbajte sa klamaniu vašich priateľov. Vo vašom živote to už vzťahy narušilo, nedovoľte aby ste prišli o ďalších priateľov. Túto stratu ste už raz oľutovali.

Zdravie: V tomto mesiaci sa venujte viac zdraviu členov vašej rodiny. Ak máte zvieratá, tak v tomto mesiaci venujte zvýšenú pozornosť práve im. Zviera vo vašej domácnosti má zdravotný problém, ktorý už dlhodobejšie ignorujete a preto je nutná pravidelná návšteva lekára. Ak ste si doteraz na to nevedeli nájsť čas, je práve tá správna doba urobiť tak. Uistite sa, že má vaše zviera všetky potrebné očkovania a podobne. Váš zdravotný stav sa v tomto mesiaci výrazne nezmení a preto sa budete mať čas venovať ostatným členom vašej rodiny. Ak vám ochorie dieťa nepodceňujte to a choďte s ním k odborníkovi.

Práca a peniaze: Zmeňte svoj pohľad na prácu a ak ste naozaj znechutený skúste pouvažovať o zmene. Budete mať dostatok času na to, aby ste si dobre premysleli kam zamierite v hľadaní nového. Je čas zdokonaliť sa v jazykoch a začať sa učiť niečo nové, čo sa vám bude postupom času nesmierne hodiť. Aj vaša rodina vás v týchto nápadoch nesmierne podporí. Ak budete neustále váš súkromný život preberať s vašími kolegami nečudujte sa, že o každom vašom kroku vie celá vaša firma.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Váhy páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Váhy , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Váhy so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Váhy vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Váhy