Váhy: Horoskop Júl 2022

Júl 2022

Tento mesiac môžete byť zastavený pri vašich postupoch s tým, že niekto bude vyžadovať konkretné výsledky a popis toho, ako ste čo urobili. Počas tohto mesiaca to vyzerá tak, že budete musieť urobiť viacero rozhodnutí, aby ste boli šťastnejší. Tieto rozhodnutia nebudú veľké a jednorázové, ale budú sa skôr skladať s viacerých malých rozhodnutí, ktoré budete musieť urobiť. Pozícia Slnka vám však prepožičiava viac energie než v predchádzajúcom mesiaci. Nebude vám chýbať motivácia a dokonca ani sebavedomie. Pochybnosti o tom, či niečo zvládnete, alebo nie, budú pre tento mesiac zabudnuté a vy sa tak budete môcť spoľahnúť na samého seba. Neplytvajte však energiou na tie veci, ktoré za to nestoja.

Láska a vzťahy Júl 2022: Počas tohto mesiaca uvidíte svojho partnera v novom svetle a ukáže vám jednu zo svojích tvári. Ak sa na niečom nezhodnete, môžete v ňom uvidieť niekoho cudzieho, koho ste doteraz nepoznali. Dávajte si pozor na jeho dvojakú tvár a povedzte mu narovinu, že sa vám jeho jednanie voči vám nepáči. Nezadaní sa v najbližšom období budú musieť vyrovnať s odmietnutím. Nesprávne prijatie vašej snahy vás môže raniť, ale tieto rany nebudú hlboké. Aj keď ste prežili už viacero sklamaní v láske, nezúfajte. Iba hľadáte na nesprávnych miestach. Doprajte si oddych. Ak stojí niekto z vašej rodiny na rázcestí a nevie kam ďalej, podajte mu vašu pomocnú ruku. Nezabúdajte na to, že ten, kto sa vždy tvári silne a nedotknuteľne tiež vníma pocity a emócie okolo. Preniknite cez pevný obal chladu a otvorte srdce niekoho, kto tak veľmi potrebuje vaše objatie. Vzťahy s priateľmi sú niekedy komplikované. Pamätajte si, že niekedy aj dobre mienená rada nemusí byť prijatá s nadšením.

Zdravie Júl 2022: Práve po duševnej stránke ste v posledom mesiaci cítili istú nepohodu a vaša psychika tým mohla trpieť. Počas celého tohto mesiaca sa zamerajte hlavne na seba a na svoju pohodu. Ak vás hlavne v prvých dňoch tohto mesiaca potrápi prechladnutie, či chrípka, nepodceňujte to a vyhľadajte lekára. Dávajte si tiež pozor na ostré slnko a vždy používajte ochranný krém s vysokým faktorom a slnečné okuliare s uv filtrom. Zanedbanie tejto veci by vám mohlo privodiť obrovské problémy, pretože vaša pokožka je nesmierne citlivá na vonkajšie vplyvy. Tento mesiac zabudnite na návštevu solária. V prípade, že chcete zlepšiť kvalitu svojej pleti, zaraďte do stravy viac kyseliny listovej a nezabúdajte na zinok a železo.

Júl 2022 Práca a peniaze: Ak vás v minulom mesiaci potrápili viaceré pracovné úlohy pamätajte, že ste odviedli dobrú prácu. V tomto mesiaci si tak môžete užívať väčší pokoj. Nezabudnite viac relaxovať a častejšie zabúdať na pracovné problémy. Nemiešajte viac váš súkromný a pracovný život. Vyhnite sa neustálemu informovaniu vašich kolegov o vašom súkromí. Viacero vecí je lepšie nechať si pre seba.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop Júl 2022 Váhy páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Váhy , počas mesiaca Júl 2022. Zdieľajte váš Horoskop Júl 2022 Váhy so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Váhy vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Horoskop Júl 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.