veľký horoskop Január 2022 Váhy

Mesačný Horoskop Váhy

Január 2022

Prvý týždeň tohto mesiaca sa sústreďte hlavne na to, aby ste si splnili všetky povinnosti, ktoré na vás čakajú. Nezabúdajte však aj na svoje potreby a skúste spojiť užitočné aj s prijemným. Počas druhej polovice mesiaca sa venujte nie len sebe samému, ale aj vašim rodinným príslušníkom. Niekto bude potrebovať vašu pomocnú ruku a aj radu. Berte v úvahu potreby tohto človeka a snažte sa radiť tak, aby to bola rada najlepšia pre danú osobu, nie pre vás. Počas posledných dní tohto mesiaca sa na vás zavesí šťastie a tak máte možnosť aj trocha zariskovať vo svojich rozhodnutiach. Pouvažujte, čo by vás bavilo a urobte to.

Láska a vzťahy: V prvej polovici mesiaca pocítite pod vplyvom mocného Marsu veľký nával energie. Vaša láska sa nebude stačiť čudovať vášmu nasadeniu v domácnosti. Je načase potešiť partnera a dokončiť všetky rozrobené domáce práca, ktoré ste doteraz odkladali. Je čas otestovať svoje limity a byť v láske experimentálny. Ak ste nezadaný a zapletiete sa do ľúbostného trojuholníka, čakajú vás jedine chvíle plné sĺz. Vzťah so zadaným človekom si rýchlo vyhoďte z hlavy, upozorňuje váš mesačný horoskop. Pôsobenie astrologických energií môže v tomto mesiaci vyvolať túžbu po uspokojení iba svojich vlastných potrieb. Práve preto sa môže stať, že budete prehliadať pocity a budúcnosť ostatných. Konajte tak, aby vaše rozhodnutia neubližovali iným. Skúste sa viac venovať potrebám členov vašej rodiny. Neobávajte sa príliš toho, že niečo robíte zle, alebo, že sa zle pýtate. Aj zlá otázka, alebo nesprávna pripomienka znamená viac ako to, keď sa o nič nezaujímate. Počúvajte v tomto mesiaci pozorne. Môžete zistiť, že niekto skutočne potrebuje vašu radu. Vaša pomoc sa vám stonásobne vráti. Skutočných priateľov si v tomto mesiaci vážte. Nepúšťajte sa do zbytočného posudzovania ich života. Vaše vlastné názory si niekedy musíte nechať pre seba, aby ste rešpektovali životy iných.

najlepšie probiotiká probio24

Zdravie: Vaše telo si tento mesiac potrebuje oddýchnuť tak ako ešte nikdy. Musíte načerpať dostatok energie na to, aby ste zvládli všetko čo vás tento v tomto mesiaci čaká. Nezabúdajte na dôležitý pitný režim. Potrebnú energiu čerpajte hlavne zo zdravej stravy, vitamínov, zeleniny a nezabúdajte tiež na pravidelný pohyb. V posledných dňoch prvej polovice mesiaca je vhodné začať s cyklistikou, či prechádzkami. Kúpte si vhodné športové oblečenie a obuv a vyrazte do prírody. Vaše zdravie a psychika sa vám skutočne poďakujú. Vytiahnite do prírody tiež niekoho vo vašom okolí. Zlepšíte tak svoju fyzicku kondíciu a stretnete aj nových priateľov, či upevníte vzťahy. Pohyb si rýchlo zamilujete.

Práca a peniaze: Môžete zatúžiť po kariérnom raste. Dobre si však rozmyslíte, či budete napredovať vrámci firmy, v ktorej práve pôsobíte, alebo sa rozhodnete pre celkovú zmenu pracoviska. Vaše rozhodnutie bude však ťažké. V tomto období však istotne cítite, že nieje čas na veľké zmeny. Pouvažujte preto o tom, ako si spríjemniť pracovné prostredie, aby ste sa v pracovnom živote cítili lepšie. Robte iba také veci, ktoré vám v práci určí váš nadriadený. V tomto mesiaci nepočúvajte kolegov, ktorí by vám mohli schválne zle radiť. Ste silná osobnosť, ktorá si vie poradiť aj sama.

Veríme, že sa vám Horoskop Január 2022 Váhy páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Váhy , počas mesiaca Január 2022. Zdieľajte váš Horoskop Január 2022 Váhy so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Váhy vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Január 2022 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Január 2022 Váhy