Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

Muž Váhy, aky je partner, laska, vzťah s mužom v znamení Váhy

♎ Muž Váhy - 11 Tajomstiev (Muž Váhy Partner, Láska, Vzťahy...) ♎

Fakty, vlastnosti, správanie v láske, zamilovaný muž Váhy a jeho tajomstvá...

O mužovi, narodenom v znamení váhy, by ste mali vedieť čo najviac v prípade, že s ním tvoríte pár, alebo sa chystáte do spoločného partnerského vzťahu, či manželského zväzku. V tomto článku sa dozviete všetko o svojom mužovi narodenom v znamení váhy, a nezáleží na tom, či je to váš partner, kamarát, súrodenec, alebo budúci manžel. Tieto informácie, sú alfou a omegou pre každého, kto má v svojej blízkosti muža váhy.

Vládnucou planétou znamenia váhy je láskyplná planéta Venuša, ktorá ovplyvňuje taktiež správanie, a celkový život tohto muža. Muž váhy je pod vplyvom planéty Venuša rodinný tip človeka, ktorý sa snaží materiálne zabezpečiť nielen seba, ale taktiež celú svoju rodinu. Venuša mu dodáva tiež veľké množstvo energie, ktorá je jeho hnacím motorom vpred.

Ak vás zaujíma muž váhy, mali by ste si prečítať, alebo vypočuť kompletný článok o tomto znamení, pretože existujú fakty, ktoré musíte o tomto mužovi vedieť. Niektoré novinky o mužovi váhy vás istotne prekvapia. Nezabúdajte tiež na dôležité informácie, o znamení váhy, ktoré nájdete v celkovej charakteristike tohto znamenia zverokruhu. Ak sa chystáte do vzťahu s mužom váhy, mali by ste o ňom vedieť čo najviac.

Váhy, ako jedno z troch ďalších znamení zverokruhu, sa narodili so vzdušným elementom. Tento vzdušný element zdieľajú váhy so znameniami Blíženci a Vodnár. Vzdušný Element vyzdvihuje ich dobrodružnú časť povahy, ale tiež poukazuje na to, že váhy potrebujú v živote slobodu viac, než ostatné znamenia zverokruhu, ktorým vládne iný element. Vzdušný element Váh taktiež podporuje vitálnu energiu, ktorú muž váhy vyžaruje.

Muž váhy vám istotne prinesie do života veľa radosti, ale aj starosti, ktoré by ste sa mali naučiť prekonávať, pretože isté povahové črty sú skutočne typické pre muža váhy. Spoznajte vlastnosti tohto muža, a buďte pripravený na všetko, čo vám vzťah, manželstvo, partnerstvo, alebo priateľstvo s mužom váhy prinesie.


1. Muž Váhy a jeho vzťah ku Kráse

V živote váh je krása veľmi dôležitým faktorom. Muž váhy je pozitívne naladený na všetko krásne okolo, a v živote preferuje krásne veci, ale aj krásny zovňajšok. Muž váhy je zaujatý na prvý pohľad ženou, ktorá je atraktívna, a sebavedomá.

Krása je v živote váh veľmi dôležitá vo viacerých významoch, a to napríklad aj v tom smere, že vyžaduje aj usporiadanie veci v domácnosti. Tu sa dostávame k ďalšiemu bodu, ktorý by ste mali vedieť o znamení váhy, pretože toto znamenie skutočne miluje poriadok vo svojom živote. Krása a poriadok sa spolu spájajú, a muž váhy to veľmi dobre vie.

Starostlivosť o seba vám bude musieť byť blízka, ak je muž váhy vaším životným partnerom. Oceňuje však nielen krásu vonkajšiu, ale aj tú vnútornú. Váhy si tiež vážia tradičné hodnoty, ako sú úprimnosť, dobré srdce, blízkosť danej osoby, a oddanosť.


2. Usporiadanie

Krása a usporiadanie k sebe jednoducho patria. Muž váhy to veľmi dobre vie. Práve preto si dáva veľmi záležať na tom, aby veci v jeho domácnosti mali svoje miesto, a svoje usporiadanie. O mužovi v znamení váhy nemôžeme povedať že je prehnane poriadkumilovný, no záleží mu na tom, aby boli veci na svojom mieste tak, ako ich určil on.

Častokrát stretnete tiež muža narodeného v tomto znamení, ktorý si dáva záležať na tom, ako je usporiadaná zelenina na tanieri, a záleží mu pred tým ako sa pusti do jedla aj na tom, aby vyzeralo na tanieri dobre. Bude od vás vyžadovať istú poriadkumilovnosť, no nemali by ste zasahovať do jeho usporiadania vecí, ktoré si vytvoril v domácnosti. Istotne bude potrebovať svoj vlastný priestor na to, aby si tam urobil svoj vlastný vesmír. Organizovanosť vo svojom vlastnom chaose.

Poznáte mesačný horoskop lásky pre znamenie Váhy na aktuálny mesiac? Čítajte Mesačný Horoskop Váhy, pripravený na mieru veštkyňou. Predpoveď lásky, vzťahov, zdravia aj financií zadarmo!


3. Muž Váhy je Nerozhodný

O tomto mužovi je všeobecne známe, že mu trvá dlho, kým sa skutočne rozhodne. Muž váhy je srdcom veľmi dobrý človek, no vo vzťahu k druhým osobám sa môže stať, že udržiava aj viaceré milostné vzťahy práve preto, že sa nevie rozhodnúť medzi dvoma ženami. Bude sa snažiť vo svojom živote rozhodnúť pre toho, kto mu do života prinesie viac radosti, krásy, a pochopenia.

Muž váhy nie je veľkým hráčom alebo lámačom ženských sŕdc, no ak sa mu naskytne príležitosť vyberať si, robí to pomaly a postupne. Do popredia sa v tomto prípade pretláča múdrosť a inteligencia, a snaží sa porozumieť tomu, ktorý z partnerov by bol pre neho ideálny. Dávajte si preto pozor na svojho muža narodeného v znamení váhy, ak sa začne správať neobvykle.

Na druhej strane, ak si vás muž váhy už raz vybral, istotne ste bola tá najlepšia v jeho okolí. K dlhotrvajúcemu vzťahu, ale ak manželstvu pristupuje veľmi pomaly, a snaží sa vypočítať si všetky pre a proti. Niekedy musíte prevziať iniciatívu, a doslova muža váhy natlačiť do manželstva. Bude však súhlasiť iba vtedy, ak si je istý vzájomnou dôveru a láskou.


4. Jeho zásadou je Spravodlivosť

Tento muž je veľmi spravodlivý. Nechce nikomu ukrojiť z úspechu a šťastia, a snaží sa všetkým vo svojom okolí vyhovieť. Je spravodlivý iba ak vie, že ide o dobro ostatných. Nehľadá v živote iba výhody pre seba, ale pozerá sa na výhody pre celú spoločnosť, ktorá tvorí jeho život. Práve preto, že dokáže nájsť riešenia na komplikované životné otázky, a dokáže každého podporiť v ťažkých životných situáciách, sa častokrát stáva priateľom a kamarátom aj pre iné ženy.

Muž váhy nikdy nechce zlomiť srdce žiadneho človeka, a bude sa snažiť vyhovieť skutočne každému v okolí. Napĺňa ich rovnováha a harmónia v živote, a môže sa stať, že práve preto niekedy zabúda na pocity a potreby svojich najbližších. Muž váhy musí vyriešiť v živote toľko nespravodlivosti, že mu už nezostáva čas na to, aby riešil problémy vo svojom vlastnom súkromnom živote. Nezabúdajte teda mužovi váhy pripomínať, že ostatné veci pominú, ale vy to budete pre neho stále.


5. Muž Váhy je zábavný

5. Zábava

Tento muž je skutočne veselou spoločnosťou, v ktorej sa budete vynikajúco baviť. Aj keď má špecifický zmysel pre humor, je veľmi zábavný. Tento fakt môže znamenať, že ak poznáte dvoch mužov váhy, každý z nich bude mať vlastný zmysel pre humor, no bude niečím špecifický a výnimočný. Muž váhy vám vyrozpráva veľa zábavných príhod, a o zábavu máte postarané kedykoľvek, a kdekoľvek.

Býva taktiež stredobodom pozornosti a záujmu, a to aj vo väčšej spoločnosti, pretože pôsobí ako líder, ktorý je zároveň aj priateľom. Buď hovorí veľa, alebo radšej nepovie nič. Tento muž častokrát zachádza pri komunikácii do extrémov, a preto musíte rátať s tým, že niekedy prekročí aj hranicu spoločenský priateľného zmyslu pre humor.

Láska, vzťahy, emócie Váhya počs dnešného dňa? Prečítajte si komplexný Horoskop na dnes Váhy ktorý vám prináša presná predpoveď na dnešný deň podľa astrologických pohybov a vplyvov. Váš Horoskop na dnes zadarmo.


6. Muž Váhy a Sloboda

Keď ste vo vzťahu s mužom váhy istotne viete, že tento vzťah býva častokrát veľmi náročný. Spôsobuje to hlavne slobodná povaha tohto znamenia, a jeho vzdušný element. Muž váhy sa narodil s astrologickým domom číslo 7, ktorý je domom partnerstva, a partnerských vzťahov. 7. astrologický dom je však domom osvietenia, hlbokého duchovného myslenia, a tiež domom spoločenských vzťahov.

Práve preto, že váhy častokrát premýšľajú nad hlbokým zmyslom života sa môže stať, že zabúdajú na pocity svojich najbližších. Nesmiete sa naňho hnevať ani v prípade, že bude potrebovať istý čas len pre seba. Bude sa veľmi zaujímať o to ako sa vám darí, či ste šťastná, ale keď nastane istý okamih v jeho živote, môže sa stať, že odíde aj na týždeň dva, len preto, aby si usporiadal svoje myšlienky.

Robí to keď je vo vzťahu, ale robí to už aj ako tínedžer, a preto si častokrát neporozumie so svojimi rodičmi. Vždy sa však bude uisťovať, či ste v poriadku. No od zdravého vzťahu vyžaduje hlavne slobodu ducha. Muž váhy si nesmierne cení nielen slobodu, ale aj vašu dôveru a to, že vo vás môže nájsť vždy oporu.


7. Muž Váhy má Iný pohľad na Lásku

Muž váhy vníma lásku trocha inak, než ostatní. Pre niektorých mužov narodených v znamení váhy znamená láska hlavne materiálne zabezpečenie rodiny a pocit slobody od toho druhého. Pre ďalších mužov znamená láska vytváranie harmonickej rodiny, o ktorú sa však bude starať jeho polovička.

Muž váhy si počas celého vášho spoločného života bude chcieť udržiavať istý odstup, ktorý bude súvisieť s jeho túžbou po slobode. Títo muži častokrát spoznávajú lásku svojho života až v neskoršom veku, až vtedy, keď lásku do hĺbky pochopia a keď zistia, že láska skutočne existuje. Ak to zistia... Viacero mužov narodených v znamení váhy na skutočnú lásku neverí, no ak nájde partnerku, ktorá mu vyrazí dych, je ochotný svoj názor zmeniť. A týmto sa dostávame k ďalšiemu bodu toho, čo by ste mali o mužovi váhy vedieť.


8. Zásadná Zmena názoru

Pri tomto mužovi sa musíte pripraviť na zmenu jeho názorov. Ráno sa rozhodne pre zelenú farbu obývačky, no večer vám môže vyčítať, prečo ste obývačkovú stenu natreli práve touto farbou. Muž váhy nie je vo všeobecnosti psychicky nestabilný, ale je otvorený zmenám. A to počas celého jeho života. Ak ste silnou osobnosťou, ktorá dokáže ovplyvniť postoje a názory ostatných ľudí, budete môcť ovplyvňovať veľmi jednoducho aj názory muža narodeného v znamení váhy.

Ak porozumiete tomu, že jeho postoje viete ovplyvniť logickým uvažovaním a argumentami, bude sa vám s ním žiť omnoho jednoduchšie. Niekedy len potrebujú podrobne vysvetliť myšlienky, ktoré im chcete zdeliť, alebo zmeny, ktoré chcete v domácnosti, alebo v živote urobiť. Prijímajú všetky nové informácie z okolia, a sú ochotní zmeniť svoje rozhodnutia z minúty na minútu.

Musia však počuť múdre argumenty, aby svoj názor zmenili. Tu sa všetkým partnerkám, alebo ľuďom, ktorí žijú s mužom narodenom v znamení váhy otvára priestor na to, aby dobrými argumentami dosiahli zmenu v spoločnom partnerskom živote.


9. Vyváženosť

Usporiadanie, krása, a do tretice vyváženosť. Muž váhy potrebuje túto trojicu vo svojom živote, aby sa cítil šťastne a harmonicky. Od svojho partnera taktiež očakáva, že zaplni jeho nedostatky, ktoré on v živote pociťuje. Muž váhy veľmi dobre vie o svojich pozitívnych vlastnostiach, a uvedomuje si aj svoje negativa.

Práve preto hľadá ženu, ktorá by jeho život doplnila ako puzzle, a zabezpečila všetko to, čo on zabezpečiť nevie. Väčšinou tento muž vyhľadáva hlavne starostlivú ženu, ktorá sa postará o domácnosť, o deti, ale aj o jeho fyzické a psychické potreby. Samozrejme, v živote vyžaduje rovnováhu, a preto vám s viacerými vecami v domácnosti pomôže.

Ak uvidí že ste vyčerpaná, alebo rozrušená, istotne vám poskytne pomocnú ruku, aby ste sa vo vzťahu cítili tak dobre ako on. V tomto smere je muž váhy skutočným pokladom, pretože od neho môžete očakávať oporu aj pri domácich prácach, alebo pri starostlivosti o dieťa, v prípade, že toho bude na vás skutočne veľa.

Radi by ste spoznali podrobnú Charakteristiku znamenia Váhy - pre muža, ale aj pre ženu narodenú v tomto ohnivom znamení zverokruhu? Spoznajte všetky vlastnosti Váhya, tie dobré, aj tie negatívne.


10. Muž Váhy má Obrovské ego a je aj žiarlivý

Muž váhy si veľmi rád vypočuje o tom, aký je krásny, inteligentný, alebo silný... Chce, aby ste počas spoločného života každý deň hladili jeho ego, a ubezpečili ho o tom, že vo vašom živote nikdy neexistoval muž lepší, než on. Niekedy to môže byť pre partnera váh vyčerpávajúce, no práve tým si on upevňuje postavenie v domácnosti, a cíti sa tam bezpečne a harmonicky.

Ak budete muža váhy uisťovať o tom, že je tým najlepším priateľom, milencom, kamarátom, ale súčasne aj najlepším rodičom, alebo pomocníkom - pozdvihnete nielen jeho ego, ale aj hladinu jeho šťastia. Pri tomto mužovi si musíte dávať extrémny pozor na jeho žiarlivosť, pretože muž váhy nestrpí krásneho muža vo vašej spoločnosti. Iní muži, ktorí sú možno aj vašimi kamarátmi, nemajú vo vašom živote čo robiť.

Ak sa bude cítiť ohrozený inými mužmi, môže to spôsobiť aj neistotu vo vašom vzťahu, kde sa bude cítiť nepríjemné. Muž váhy chce byť tým, kto naplňuje všetky vaše potreby. Preto bude chcieť byť nielen vašim milencom, manželom, ale aj je najlepším kamarátom a oporou. Tieto vlastnosti z neho robia extrémne romantického človeka na jednej strane, no na druhej strane aj veľmi žiarlivú osobu.


11. Aký je muž váhy milenec

Tento chlap je v spálni skutočné sexuálne zviera. Keďže jeho životné zásady, ako sú usporiadanie a spravodlivosť tvoria veľkú časť jeho života, prenáša tieto fakty aj do postele a do vášho ľúbostného života. Muž váhy vám poskytne v posteli veľkú úctu, a keďže je spravodlivý, určite sa nebude orientovať iba na vlastné uspokojenie, ale uprednostní skôr to vaše.

V tomto smere dáva do popredia práve pocity a potreby ženy, a sex je pre neho veľmi dôležitý, pretože vďaka nemu pociťuje aj veľké citové zblíženie so ženou. Muž váhy sa s vami bude milovať iba v tom prípade, ak sú jeho city k vám skutočne úprimné, a ak je rozhodnutý o tom, že ste ženou jeho života. Táto vlastnosť robí z muža váhy veľmi verného partnera, či manžela, pretože v jeho živote je sex bez lásky nepriateľný.


12. Muž Váhy a Emócie

Váhy sú vzdušným znamením tak, ako aj Blíženci a znamenie Vodnár. Na rozdiel od Blížencov sa však váhy narodili so 7. astrologickým domom, ktorý je domom rodiny, ale aj hlbokého psychického porozumenia a vyrovnanosti. Z toho dôvodu sú váhy najviac otvorené emóciám, zo všetkých vzdušných znamení.

Tento muž potrebuje cítiť nielen pripútanie fyzické, ale hlavne pripútanie svojho srdca k druhej osobe. Je pre neho veľmi ťažké zo začiatku dôverovať určitej osobe, a preto sa na začiatku vzťahu môže zdať neistý a hanblivý. Ak vám však raz začne dôverovať, bude túto lásku cítiť a príjmať počas celého vášho vzťahu, a bude sa snažiť o to, aby ste mali všetko, čo v živote potrebujete. Znameniu váhy vládne planéta Venuša, ktorá v ňom odomyká tie najhlbšie city a emócie.

V tomto článku sme opisovali aj to, že muž váhy sa nehrnie do manželstva. Ak je však jeho srdce hlboko spojené s tým vašim, a jeho emócie sú skutočne hlboké, váhy môžu urobiť tento krok veľmi rýchlo. Venujte pozornosť tomu, ako rýchlo pristupuje k vášmu vzťahu, pretože tak to skutočne aj cíti. Ženatí muži od detí a manželky neodchádzajú, nie sú to veľký hráči, a tiež uprednostňujú stabilitu a emocionálne blaho. Takýto je muž narodený v znamení váhy.Tajomstvá ďalších Mužov Zverokruhu:


Veríme, že vám tieto fakty o mužovi narodenom v znamení váhy pomôžu bližšie spoznať tohto komplikovaného muža. Muž váhy vám do života vnesie istotne veľa radosti, a pocitov, ktoré by ste so žiadným iným znamením necítili. Venuša, ako jeho vládnuca planéta, otvára jeho srdce do hlbokej zamilovanosti, a ukazuje mu tiež fakt, že bez lásky by jeho život nemohol existovať. 7. astrologický dom, ktorý je domom partnerstva, taktiež vplýva na toto znamenie zverokruhu. Teraz už určite viete tie najpodstatnejšie informácie o svojom mužovi váhy.

Tak, ako to už býva, ani tieto vlastnosti, ktoré ste si práve prečítali, alebo vypočuli, nemusia stopercentne sedieť na vášho muža narodeného v znamení váhy. Istý je však fakt, že tieto povahové črty najlepšie opisujú väčšinu mužov, ktorí v sebe nosia vzdušný element, vládnucu planétu Venuša, a tiež 7. dom - dom partnerstva. Veľké množstvo mužov narodených v znamení váhy sa budú s týmito povahovými vlastnosťami stotožňovať.

V konečnom dôsledku však môžeme povedať, že muž váhy hľadá partnera, ktorý mu bude oporou, ktorý mu poskytne veľmi hlboké emócie, ktorý mu odovzdá celé svoje srdce, bude akceptovať jeho slobodného ducha, a tiež jeho potrebu usporiadania a spravodlivosti. Taktiež hľadá partnera, ktorý nebude umelo vyvolávať žiarlivostné scény, alebo zámienky na žiarlivosť a nedôveru. Tohto muža by ste si mali hýčkať, pretože sa postará o všetky vaše fyzické, materiálne, či duševné potreby.

Niekedy náročný muž váhy vám tak poskytne skutočne veľa radosti, ale tiež zábavy vo vašom spoločnom živote. Vzťah s mužom váhy sa istotne oplatí, a môžeme povedať, že vás určite obohatí. Prajeme vám veľa lásky, a porozumenia, vo vašom spoločnom živote.

Prajeme vám harmóniu a šťastie v živote, a veríme že tento článok vám pomohol lepšie spoznať muža narodeného znamenie Váhy, jeho prednosti ale aj pohnútky. Neváhajte a Spoznajte tiež Horoskopy na jednotlivé obdobia pre znamenie Váhy, alebo si prečítajte o konkrétnej kompatibilite vo vzťahu. Prečítajte si tiež váš Horoskop na Dnes pre akékoľvek znamenie zverokruhu a otočte si svoju Taorotovú kartu dňa.


Všetko o znamení Váhy - o mužovi aj žene - (Horoskopy, Fakty, Láska)

♎ Kliknite na Obrázok ♎ a prečítajte si komplexné fakty a informácie o znamení zverokruhu Váhy. V tomto odkaze nájdete všetky Horoskopy Váhy - denné, týždenné, mesačné, alebo ročné... Môžete si preštudovať charakteristiku muža aj ženy narodenej v znamení váhy, alebo vyskúšať tarotové veštenie pre znamenie Váhy. Online Áno-Nie veštenie vám zas pomôže nájsť odpoveď a osudovú otázku. VŠETKO O ZNAMENÍ VÁHY.


Pre viac zábavy zo sveta astrológie, horoskopov a tarotu, odoberajte náš Facebook, alebo Instagram: 👇


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Muž Váhy Láska, vzťahy, aký je partner...?