týždenný horoskop Váhy, horoskop na tento týždeň Váhy

Týždenný Horoskop Váhy

(26.10.2020 - 01.11.2020)

Nachádzate sa v pozícii, kedy posudzujete všetko okolo seba. Zamerajte sa však skôr na svoju osobu. Postavte sa aktívne k udalostiam a vymažte zo svojho života to, čo nie je pravdivé. Ak sa necháte ovplyvniť klamstvom a negativizmom vaša cesta k úspechu a ku šťastiu bude nesmierne kľukatá. Nezaťažujte sa cudzími problémami, kvôli ktorým môžete urobiť chybu a doplatiť na ňu. Z finančného hľadiska sa môžete veľmi popáliť, ak budete počúvať rady iných, takzvaných finančných odborníkov. Skúste sa viac spoľahnúť na váš vlastný um a vašu inteligenciu. Váš zmysel pre financie vám istotne dobre poradí.

Láska a vzťahy: Nezabúdajte, že ten najosamelejší človek je ten, ktorý stratil svoju lásku. Opatrujte si to, čo máte. Slobodní jedinci by sa mali zamerať na usporiadanie si svojich emočných potrieb. Čo presne od lásky očakávate a čo viete druhému dať?

Zdravie: V tomto obodbí sa môžete cítiť vitálnejšie než kedykoľvek predtým. Využite vašu väčšiu energiu na povzbudenie vášho fyzického zdravia. Nezabúdajte aspoň na strečing, ktorý osvieži vaše fyzické zdravie.

Práca a peniaze: Peniaze nie sú všetko. V prípade kariéry sa teraz nemusíte ničoho obávať. Ak je vašim cieľom zmeniť zamestnanie, či nájsť si novú prácu, musíte sa začať vzdelávať a pôsobiť maximálne profesionálne.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Váhy páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Váhy, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Váhy. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Váhy s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Váhy