aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Váhy, horoskop na tento týždeň Váhy

Týždenný Horoskop Váhy

(11.10.2021 - 17.10.2021)

Sústreďte sa na svoju prácu na 100%. Viac ako kvalita je teraz dôležita kvantita. Je nutné zabrať v zamestnaní, prinesie vám to vytúžené vylepšenie finančnej situácie. Každá chyba by vás mohla vyjsť draho. Nestresujte sa vecami, ktoré ešte nenastali. Ak prekonáte svoju nechuť, tak sa vám podarí všetko zvládnuť na čas a s poriadnou dávkou nasadenia a elegancie. Je čas venovať sa aj sebe samému. Môžete očakávať zaujímavú správu od niekoho zo starých čias. Obozretnosť voči tomuto človeku však bude na mieste.

Láska a vzťahy: Nezaťažujte váš vzťah problémom, ktorý ste si doniesli z práce. Lepšie urobíte, ak svoje pracovné starosti úplne vypustíte z hlavy po zatvorení vchodových dverí vášho bytu či domu. Užívajte si prečistené a pozitívne energie vo vašich vzťahoch. Ak ste bez partnera, môžete očakávať vzrušujúce stretnutie.

Zdravie: Vaše zdravie bude pevné s výnimkou bolesti hlavy, ktorá vás môže potrápiť po náročnom dni hlavne vo večerných hodinách. Doprajte si horúci kúpeľ, ktorý rozprúdi vašu krv a otvorí cievy a tak sa bolesť hlavy čiastočne upokojí.

Práca a peniaze: Vo financiách spomaľte, premýšľajte a prehodnocujte. Niekedy je lepšie sa zastaviť, nadýchnuť sa a uvažovať pred tým, ako urobíte veľké rozhodnutie, ktoré ovplyvní vašu finančnú budúcnosť. Teraz nastáva vhodné obdobie na pokrok vo vašej kariére. Buďte opatrný v komunikácii vo vzťahu k svojim nadriadeným. V domácom prostredí zapojte do prác každého člena rodiny.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Váhy páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Váhy, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Váhy. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Váhy s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Váhy