Váhy: Týždenný Horoskop

15.08.2022 - 21.08.2022

Zamerajte sa na svoje povinnosti. Už dlho vás čaká povinnosť upratať si v domácnosti do detailov, či vyriešiť si vzťahy medzi rodinou, ktoré vás trápia. Chráňte si pritom však aj svoje vlastné záujmy, máte na to právo. Rodinný krb a pohoda musia byť pre vás prioritou. V rodinnom kruhu sa viac venujte starším osobám a deťom a to aj keď nejde o vašich vlastných potomkov, ale o deti vašich príbuzných. Stonásobne sa vám to vráti v podobe dobitia energie a pozitívnych emócii.

Láska a vzťahy: Počas najbližšieho obdobia choďte s partnerom spoločne na miesto, kde ste ešte neboli. Vezmite partnera na večeru do reštaurácie, kde by ste predtým nikdy nešli, alebo si vymyslite novú aktivitu v pohodlí vašho domova, kde sa cítite bezpečne a uvoľnene. Ak ste nezadaní je čas byť viac naklonený k spoznávaniu nových vecí.

Zdravie: Negatívny trend pohybu planetárnych vplyvov pôsobí na vaše znamenie. Toto pôsobenie vám môže odčerpávať energiu, ktorá vám bude v tomto období chýbať.

Práca a peniaze: V nasledujúcom období myslíte viac na sporenie a odkladanie peňazí tak, aby ste si ušetrili na nečakané výdavky. Práci teraz venujte dostatok trpezlivosti a sústreďte sa hlavne na kvalitne odvedenú prácu. Zabudnite na pracovné šarvátky, ktoré sa vás netýkajú.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Váhy páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Váhy, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Váhy. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Váhy s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.