týždenný horoskop Váhy, horoskop na tento týždeň Váhy

Týždenný Horoskop Váhy

(03.08.2020 - 09.08.2020)

Pod vplyvom Marsu by ste mali počas tohto týždňa cítiť potrebu zbavit sa neporiadku vo vašom živote. Využite svoj voľný čas na organizovanie vecí, ale aj emócií vo vašom živote. Prinesie vám to niekoľko prekvapení, a môžete tak v určitých veciach nájsť nové riešenia. Tento týždeň sa bude pre vás niesť v rovine vyriešení pretrvávajúcich konfliktov, dokončovaní úloh a priateľských stretnutí. Spoznávajte viac svoje okolie a ľudí okolo.

Láska a vzťahy: Nechajte rozprávať vaše srdce a povedzte partnerovi narovinu, čo vás trápi, ale aj to, čo vás na ňom teší. Ak ste nezadaný, snažte sa osobu, ktorú stretnete spoznať bližšie pred tým, ako s ňou stratíte hlavu.

Zdravie: Budete cítiť väčšie napätie v zdravotnej oblasti. Môžu vás potrápiť zápalové ochorenia, ktoré by ste nemali podceňovať.

Práca a peniaze: V nasledujúcom období by sa vaša finančná situácia mohla vylepšiť. Vaše ťažkosti sa vám teraz podarí premeniť na príležitosti. Sledujte čo sa deje vo vašom okolí a nepremeškajte možnosť novej pracovnej príležitosti, ktorú v najbližšej dobe dostanete.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Váhy páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Váhy, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Váhy. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Váhy s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Váhy