Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

Muž Ryby - láska, vzťah, kompatibilita

♓ Muž Ryby - 12 Tajomstiev (Partner, Láska, Vzťahy...) ♓

Fakty, vlastnosti, správanie v láske, zamilovaný muž Ryby a jeho tajomstvá...

Milí priatelia, pre všetkých tých, ktorí sa nachádzajú vo vzťahu s mužom narodeným v znamení ryby, alebo pre tých, ktorí sa o tohto muža zaujímajú sme pripravili 12 zaujímavých faktov, ktoré dokonale popisujú charakteristické vlastnosti muža ryby. Dozviete sa základné vlastnosti tohto muža vo vzťahu, v láske, v priateľstve alebo pri vzájomnej spolupráci. Tieto tajomstvá, ktoré vám postupne odhalíme, vám pomôžu nahliadnuť lepšie do duše vášho muža v znamení ryby. Ak teda chcete poznať viac dôležitý charakterových vlastnosti vášho muža neváhajte, a čítajte ďalej.

Vodné znamenie ryby je ovládané taktiež vládnucou planétou Neptún, a povaha rýb je vo všeobecnosti melancholická. Množstvo vody v živote rýb vplýva aj na ich emócie alebo to, ako v živote prijímajú výzvy a prekážky. Muži, ktorí sa narodili s veľkým množstvom vody vo svojom dátume narodenia vidia veci skôr objektívne a bývajú taktiež veľmi empatickí voči ostatným ľuďom. Ak spoznáte muža, ktorý sa narodil s malým množstvom vody podľa jeho dátumu a času narodenia, jeho charakteristika určuje túto osobnosť ako niekoho, kto má problém zblížiť sa s ostatnými ľuďmi, a nedokáže cítiť veľký pocit spolupatričnosti. Tieto rozdielne povahy rýb sú úzko prepojené s jeho životným elementom, a teda s vodou, ktorá čistí, osviežuje, a vďaka vode existuje na zemi život. Môžme cítiť silu vody, alebo aj skvelé uvoľnenie vďaka nej počas horúcich dní. Takto sa môžete cítiť aj pri mužovi znamenia ryby. Otvorenie sa svojmu vlastnému vodnému živlu znamená pre ryby prijatie toho, kým skutočnosti sú.

Z hľadiska astrológie sa znamenie ryby spája s 12. astrologickým domom, ktorý sa označuje ako dom povedomia. Analogicky je znamenie ryby spojené s číslicou 12 a taktiež číslicou 3. 12. astrologický dom prináša znameniu ryby množstvo vlastnosti, ktoré sú charakteristické aj pre muža tohto znamenia. Znamenie ryby sa špecifikuje azda najťažšie zo všetkých 12 slnečných znamení zverokruhu, pretože vo svojom živote spútavá energie všetkých 12tich znamení. Tento dom, ktorý vládne znameniu ryby sa taktiež označuje aj za domov ilúzie, a niekedy aj za domov zmätku v našom vnútri. Nesie si so sebou také energie, ktoré je niekedy ťažké určiť, pretože znamenie ryby je skutočným chameleónom zverokruhu. 12. znamenie si tiež počas svojho života prešlo všetkými astrologickými znameniami, takže ryby predstavujä črty každého jedného astrologického znamenia. 12. astrologický dom - dom povedomia, sa taktiež spája s tarotovou kartou Obesenec. Z tohto dôvodu sa môže muž ryby zdať niekedy ako osobou s vlastným názorom, ktorý je nemenný, pretože jeho energie sú častokrát zablokované jeho vlastnými postojmi. V jeho živote badať taktiež nerozhodnosť, ale na druhej strane, svoje myšlienky dokáže rýchlo dostať do pokoja a vyrovnanosti. Táto tarotová karta taktiež symbolizuje osvetu a hlboké vedomie vlastného života, ale aj cesty tých druhých. Preto bude muž ryby nielen zaujímavým partnerom pre život, ale aj priateľom, ktorý je častokrát nenahraditeľný.

Ako sme už spomenuli, vládnucou planétou znamenia ryby je planéta Neptún, ktorá životu rýb prináša hlavne také kvality, ako je pocit svojho vlastného elementu a nápadité, intuitívne a empatické zmýšľanie. O rybách je vo všeobecnosti známe, že veľkú časť svojho života trávia v ríši snov, kde sa nechávajú unášať prúdom vlastnej predstavivosti a fantázie. Práve tento zmysel pre fantáziu im do života priniesla planéta Neptún, a preto je znamenie ryby veľmi nápadité znamenie. Planéta Neptún je v astrológii taktiež spájaná s ilúziou, duchovnosťou, ale aj s psychickými schopnosťami, ktorými sú obdarené aj ryby. Muž ryby tak dokáže počúvať ostatných, a je známy veľkou disciplínou, vďaka ktorej sa môže v živote zamerať aj na veľké plány. Niekedy, práve kvôli pôsobeniu planéty Neptún môžu ryby zabúdať na dôležité dátumy, na výročie, alebo dokonca aj na vaše narodeniny. Nemajte im to za zlé, pretože ryby cítia veľký vplyv Neptúnu, a preto môžu niekedy zabúdať na každodenné povinnosti.

V nasledujúcich bodoch sa teda budeme sústrediť na tie najdôležitejšie vlastnosti, ktoré pred vami možno ukrýval muž narodený v znamení ryby. Spoznajte tajomstvá, ktoré budú vašou veľkou výhodou, ak sa chcete pustiť do akéhokoľvek vzťahu s mužom ryby, ktorý je známy svojou obrovskou fantáziou ale aj silou osobnosti. Spoznajte s nami základné tajomstvá pre život so znakom rýb, a objavte charakteristické vlastnosti, ktoré sú nutné pre poznanie vášho muža.


1. Muž Ryby a jeho ženská energia

V živote muža ryby sa silné prejavuje polarita medzi znamením ryby a znamením panna. Stáva sa tak hlavne kvôli tomu, že ryby majú blízke spojenie s planétou Jupiter, ktorá taktiež pôsobí na znamenie panna. Z tohto pohľadu je jasné, že muž ryby vám dá vo svojom živote pocítiť taktiež jeho ženskú energiu, čo môže byť výhoda hlavne v dlhotrvajúcich láskyplných vzťahoch.

Ženská energia znamenia ryby je taktiež prepojená s ich premenlivou povahu, ktorá hlavne pri hádkach vystupuje na povrch. Muž Ryby môže povedať v prvú chvíľu niečo iné, než bude tvrdiť na konci hádky. Ich premenlivosť v nálade, ale aj v postojoch vo svojom živote, môže byť niekedy orieškom na zvládanie v dlhotrvajúcom vzťahu. Vďaka tomu, že muž ryby pociťuje v živote ženskú energiu je vynikajúcim priateľom, ale aj radcom som pre ostatných. Muž ryby pochopí všetky vaše starosti tak, ako by sa dotýkali práve jeho života.

Znamenie ryby vo všeobecnosti absorbuje energiu zo všetkých znamení zverokruhu, a preto dokáže najlepšie porozumieť ostatným. Ak hovoríme o mužovi, ktorý sa narodil v tomto vodnom znamení je jasné, že vo svojom živote hľadá takého partnera, ktorý mu poskytuje dostatočnú emocionálnu stabilitu. Kvôli tomu, že ryby sú častokrát veľkým pomocníkom a radcom pre ostatných, môžu byť k záveru dňa každodenne vyčerpané, a preto potrebujú vás, ako svoj oporný stĺp na to, aby načerpali novú energiu do nadchádzajúcich dní. A táto starostlivosť o vášho muža musí byť nežná a plná porozumenia.


2. Muž ryby vyžaduje starostlivosť o emócie

Niekedy môže byť až únavné to, ako bude muž ryby vyžadovať prejavy vašej lásky, vašej vernosti, a ako si bude každodenne overovať vašu stabilitu v citoch, ktoré ste mu prejavili na počiatku. Aj tá najmenšia hádka, alebo konflikt, môže poznačiť emócie rýb voči vám. S týmto mužom musíte preto narábať veľmi jemné, pretože počas celého spoločného života bude vyžadovať veľkú starostlivosť o jeho vlastné emócie z vašej strany.

Ak nie ste pripravený na každodenne vyznania a prejavy lásky, na každodenné dokazovanie toho, ako vášho muža milujete, muž ryby nebude pre vás pravdepodobne tým vhodným partnerom. Keďže je to veľmi milujúce a starostlivé znamenie zverokruhu, takáto maličkosť vás nemôže odradiť.

Muž ryby je teda nesmierne zameraný na emócie, ktoré nemá problém ukazovať navonok. Nezameriavate sa však len na povrchné pochopenie jeho emócií, ale choďte do hĺbky,. Preskúmajte, aké mal váš muž detstvo, čo miluje, a čo v živote odmieta... Je veľmi dôležité porozumieť znameniu do hĺbky, aby ste pochopili dôvod, prečo je váš muž ryby emotívnejší, než ostatní muži, ktorých ste poznali.

Muž Ryby bývajú v neustálom toku emocionálnych pocitov a emócie sú v podstate stredobodom ich života. Samozrejme, môžete na svojej ceste životom postretnúť aj odmerané a chladné ryby, ale je to len preto, že ešte nevypustili nahromadené emócie na povrch. Dávajte však pozor na to, aby ste svojho muža ryby vypočuli, pretože toto znamenie zverokruhu častokrát trpí úzkosťou, neistotou a nestabilitou hlavne kvôli tomu, že na seba preberá starosti všetkých ľudí okolo.

Poznáte mesačný horoskop lásky pre znamenie Ryby na aktuálny mesiac? Čítajte Mesačný Horoskop Ryby, pripravený na mieru, od veštkyne. Predpoveď lásky, vzťahov, zdravia aj financií zadarmo!


3. Muž ryby je nesmierne milý a starostlivý

S týmto mužom sa môžete rozprávať úplne o hocičom a neexistuje dôvod, pre ktorý by vás vysmial, alebo vám odvrkol, že na vás nemá čas. Je to veľmi milý a milujúci človek, ktorý vás bude počúvať hlavne preto, že vás miluje. Muž znamenia ryby je známy svojou duchovnosťou, a preto sú jeho rady veľmi nápomocné pre dušu každého človeka, ktorý potrebuje útechu alebo pomoc. Väčšinou sú ryby ako zrkadlo toho, ako k nim pristupujete vy.

Ak chcete, aby bolo k vám znamenie ryby úprimne, musíte taktiež vy prejaviť úprimnosť voči nemu. Nenechajte ryby, aby ukázali svoju negatívnu stránku navonok kvôli tomu, že s ním budete hrať nefér hry. Vo vzťahu s týmto mužom však pochopíte, že láskavosť nemá svoje hranice, a že to čo tento muž sľúbi aj skutočne naplní. Niektorí muži v okolí vášho muža môžu jeho citlivosť a empatickosť brať ako nevýhodu. Na druhej strane, tento muž je milovaný ženami, pretože im rozumie a dokáže im pomôcť.

Častokrát bude mať pri sebe veľa priateľov, ktorým bude najlepším radcom. Muž ryby veľmi nepremýšľa o žiarlivosti, a preto, ak vám tieto priateľstva vadia, budete sa s ním musieť úprimne porozprávať. Najlepšie vám vysvetlí fakty o tom, prečo sa ostatné ženy spoliehajú práve na jeho dobre mienené rady. Jeho láskavosť nemá naozaj hranice, a tento fakt musí byť prirodzenou súčasťou vášho spoločného života.


4. Muž ryby Túži nielen po láske ale aj po náklonnosti

Zabudnite na to, že s mužom ryby zažijete vášnivú noc hneď na prvom stretnutí. Muž ryby vo svojom živote potrebuje svojho životného partnera najprv dobre spoznať, až potom sa môže otvoriť duševne a fyzicky. V živote vyhľadáva spojenie dvoch duši, ktoré k sebe našli cestu, a lásku na hlbšej úrovni, než pociťujú ostatní.

Toto vodné znamenie prejavuje energiu vody aj vo svojom živote, ale aj v milostných zážitkoch. Nákladnosť je niečím, čo by sa malo stať prirodzenou súčasťou vášho vzájomného vzťahu. Každodenné lichôtky, pohľady, a isté maličkosti, ktoré dokážu mužovi ryby, ako veľmi vám na ňom záleží, by mali byť pre vás ako pre jeho partnera samozrejmosťou. Láska a náklonnosť sú dve rozličné pocity, no muž ryby vyžaduje naplnenie oboch.

V živote bude šťastný iba s takým partnerom, ktorý mu počas celého ich vzájomného vzťahu bude dokazovať, ako veľmi záleží na jeho emóciach a pozornosti. Tento muž má množstvo pozitívnych vlastnosti, a preto je určite vhodné, ak sa budete učiť starodávnym prejavom náklonnosti, ktoré boli v dávnych dobách bežnou súčasťou života. Muž Ryby sa taktiež vracajú radi myšlienkami do minulých období, kedy bola láska prejavom pravých emócií medzi pánom a skutočnou dámou.


5. Muž ryby je veľmi štedrý, niekedy až prehnane

Tento muž je skutočne veľkorysým človekom, ktorý však svoju štedrosť doťahuje až do extrémov. Nieje príliš dobrý nápad, ak tomuto mužovi zveríte starostlivosť o vaše rodinné financie. Môže to byť problém hlavne z toho dôvodu, že muž ryby chce pomôcť každému človeku, ktorý je k nemu milý. Vaše rodinné financie sa môžu dostať do nebezpečnej situácie vtedy, keď muž ryby narazí na človeka, ktorý potrebuje finančnú pomoc, a nachádza sa v akejsi dočasnej tiesni.

Muž ryby je natoľko veľkorysý a štedrý, že človeku v núdzi sa rozhodne bez rozmyslu odovzdať aj všetky vaše nasporené peniaze. Nieje nutné mať to tomuto znameniu za zlé, ale bolo by vhodné, ak by ste sa viac zaujímali o to, ako tento muž narába so svojimi financiami. Musíte mu vysvetliť, že ostatní ľudia sa musia o seba starať rovnako, ako sa vy staráte o vaše spoločné pohodlie...

Svoje peniaze teda títo muži míňajú impulzívne hlavne ak vidia v tiesni iných ľudí. Je to aj z toho dôvodu, že emócie v živote zohrávajú väčšiu rolu ako u iných znamení zverokruhu. Ich dôverčivosť je tiež veľká, a preto buďte opatrný v prípade, ak sa váš muž ryby pohybuje v spoločnosti, ktorá ma neustály problém s financiami.

Váš záujem o spoločné financie ryby nepociťujú ako nedôveru, alebo podraz. Práve naopak, ak sa budete vy starať o zaplatenie všetkých potrebných výdavkov, o nákupy a o sporenie vašich rodinných financií, muž ryby vám bude za túto vašu aktivitu nesmierne vďačný. Preto neváhajte, a postupne prevezmite dohľad nad vašimi rodinnými peniazmi.

Láska, vzťahy, emócie Rýb počs dnešného dňa? Prečítajte si komplexný Horoskop na dnes Ryby ktorý vám prináša presnú predpoveď na dnešný deň podľa astrologických pohybov a vplyvov. Váš Horoskop Ryby na dnes zadarmo.


6. Pri problémoch hľadá únik z reality

12. astrologický dom je známy tým, že je to domov duchovna, ľudí s náboženskou orientáciu, a prináša do života rýb taktiež cítenie hlbších emócií ostatných. Muž Ryby hľadá pri problémoch a hádkach hlavne možnosť, ako čo najrýchlejšie uniknúť z reality, ktorá sa mu nepáči. Spôsob úniku rýb do iného sveta, do sveta predstáv a snov, môže na niektoré znamenia zverokruhu, ktoré nie sú s rybami vysoko kompatibilné, pôsobiť doslova až drsne.

Pre vás, ako pre partnera muža ryby bude znamenať pochopenie tohto správania veľké porozumenie a trpezlivosť. Keďže taktiež planéta Neptún, ktorá je vládnucou planétou muža ryby je planétou ilúzií a a klamov. Práve vďaka klamlivému vplyvu Neptúnu zvykáva muž ryby kvetnate rozprávať o zážitkoch, ktoré si vymyslí. Nie je to však jeho chyba. Veľká predstavivosť rýb im dáva možnosť prikrášliť si všetko, čo v uplynulé obdobie prežili. Vidí realitu proste inak, než ostatné znamenia zverokruhu...

Skúste niekedy počúvať čo vám hovorí, a nahliadnite tak do jeho sveta ilúzií a predstáv. Možno aj vy uvidíte jeho zasnený svet, a bude vám to pripadať v poriadku a dokonca veľmi zaujímavé. Mimoriadne intuitívne ryby prijímajú klamstvo veľmi zle, a preto sa nesnažte toho muža nikdy oklamať. Mohli by ste ho takto hodiť späť do ríše predstáv, v ktorých ale nebude venovať plnú pozornosť iba vám.


7. Muž ryby je nerozhodný

Muž Ryby sú premenlivé znamenie zverokruhu, ktoré hľadá svoju vlastnú identitu počas celého života. Každý kúsok skladačky, z rôznych 12tich znamení zverokruhu, predstavuje charakteristické vlastnosti ryby, ktoré sa spájajú v jeden celok. Kvôli premenlivosti nálad rýb, je tento muž sám niekedy zmätený svojimi predstavami, rozhodnutiami, a niekedy sa obáva o svoju budúcnosť. Táto nestála nálada, a energie pôsobiace cez klamlivý Neptún, môžu u muža ryby spôsobovať veľkú nerozhodnosť vo viacerých životných smeroch.

V živote môžu zachytávať zle a nebezpečne vibrácie, a toto silné pôsobenie energie im niekedy zahmlieva jasný pohľad na veci okolo. Muž Ryby niekedy upadá do frustrácii alebo zmätku, pretože ich intuícia ich navádza na iné rozhodnutia, než cítia vo svojom srdci. Verte teda, že s takýmito komplikovanými vnútornými emóciami je veľmi ťažké rozhodnúť sa či ísť doprava, alebo doľava.

Nakoniec sa však ryby rozhodnú pre to, čomu najviac veria - A prijať radu od toho, ktorého milujú. Muž ryby sa vás preto bude častokrát pýtať na váš názor, čo vás ešte viac priblíži k srdcu tohto milujúceho a chápavého muža. Nenechajte však ryby spadnúť do izolácie svojich vlastných pocitov len preto, že nebudete mať čas mu poradiť a vypočuť ho. Ako sme už spomínali, tento muž vyžaduje veľa vašej pozornosti, lásky, a porozumenia.


8. Je Muž Absorbuje energie ostatných

Hovorí sa, že najlepším radcom spomedzi všetkých znamení zverokruhu je práve znamenie ryby. Zamyslite sa aj vy, či vo vašom okolí netvoria práve ryby tých najlepších priateľov, ktorí udržiavajú naše tajomstvá, a sú ochotní vás kedykoľvek vypočuť. Istotne aj vy poznáte ryby, ktoré sú vždy na správnom mieste, a sú vždy ochotní pomôcť a podporiť ostatných.

Pre znamenie ryby je dar ochoty a podpory tak silný, že majú niekedy možnosť liečiť dušu ostatných. Na druhej strane, toto preberanie problémov a starostí od ostatných ľudí môže u rýb spôsobovať smútok a veľké množstvo stresu, ktoré ho môžu postupne izolovať od ostatných ľudí. Doprajete teda váš mužovi množstvo odpočinku, a snažte sa s ním rozoberať iba také problémy, ktoré majú význam pre vás oboch.

Nehnevajte sa na vášho muža iba preto, že potrebuje čas iba sám pre seba. Niekedy je jeho najväčším odpočinkom uzatvorenie sa do seba, a vyhľadávanie vlastnej izolácie. Je to preto, že si potrebuje utriediť svoje vlastné myšlienky, a prehodnotiť všetky rady, ktoré dal ostatným. Muž Ryby väčšinou nemajú problém poskytovať pomoc ostatným, ale potrebujú aj svoj vlastný priestor na to, aby spracovali všetky svoje vnútorne myšlienky a emócie.


9. Muž ryby miluje rozhovory

Samozrejme, tento muž bude niekedy vyčerpaný všetkými problémami okolo. Keďže vo svojom živote cíti vplyv planéty Jupiter, stáva sa z nej z neho tiež filozof vďaka pôsobeniu tejto mocne planéty. Muž Ryby vo všeobecnosti milujú duchovno a chcú prenikať do hlbokých myšlienok ostatných. Rozhovory vyhľadávajú také, ktoré ich budú baviť, a nezameriavajú sa na plytké témy.

Neohromíte ich rozhovormi o materiálnych statkov, alebo o potrebe nového auta, či nábytku. Omnoho radšej sa budú vŕtať vo vašom súkromnom živote, vo vašom emocionálnom rozpoložení, a vo vašom duchovnom svete. Niekedy sa to môže stať zdať ako zasahovanie do vašej intimity, ale muž ryby proste cíti potrebu poznať vašu dušu. Každopádne sa môžete tešiť na ohromujúci rozhovor s človekom, ktorý vás pochopí.

Povrchná konverzácia nieje nič pre muža ryby. Našli ste teda niekoho, komu môžete otvoriť cele svoje srdce a svoju dušu. Nebudú vás nikdy posudzovať, pretože si vypočujú všetky fakty, a nahliadnú do vašich myšlienok a do vašej duše. Muž ryby je preto nielen skvelým partnerom ale tiež výnimočným priateľom. Hľadá hlboké a zmysluplné emocionálne spojenie s každým človekom, ktorý v jeho živote hra dôležitú úlohu.

Radi by ste spoznali podrobnú Charakteristiku znamenia Ryby - pre muža, ale aj pre ženu narodenú v tomto ohnivom znamení zverokruhu? Spoznajte všetky vlastnosti Rýb, tie dobré, aj tie negatívne.


10. Muž Ryby Verí vo svoje presvedčenie

Muž ryby neverí v materiálne potreby, ale uvedomuje si ich hodnotu. Materiálne statky sú však v jeho živote až na druhom mieste, pretože medzi jeho hlavné priority patrí duchovno a spojenie so svojimi vlastnými emociami. Ctí si dobro, a vyhľadáva hodnoty spravodlivosti a ľudskosti. A práve tieto vlastnosti robia z muža ryby človeka, ktorý má svoje vlastné presvedčenia. Sú to hodnoty, ktoré sú v jeho živote neotrasiteľné, a prinášajú mu veľké uspokojenie.

Aj keď sa v jeho bežnom živote tlačia do popredia iné hodnoty, tento muž si stále nájde čas na to, aby sa zaoberal duchovnými emóciami seba ale aj tých, ktorých miluje. Muž Ryby častokrát nemajú zadné vrátka, práve preto, že veria vo svoje vlastné presvedčenie. Dotýkajte sa teda jeho duše, a pocítite nesmierne hlboké porozumenie a prepojenie s týmto milujúcim a nenahraditeľný mužom.

Muž Ryby sú vo svojom živote ovplyvnené aj vodným elementom, a preto na nich výrazne pôsobí modrá farba. Zapamätajte si tento fakt, a ak chcete urobiť radosť mužovi narodenému v znamení ryby, vytvorte preň miesto, kde bude mať možnosť oddychovať, meditovať, a užívať si vlastnú duševnú rovnováhu. Toto miesto nech je obklopené modrou farbou, ktorá do jeho životu prináša harmóniu, pokoj, a pocit správneho umiestnenia v živote.


11. Aký je muž ryby milenec

Muž ryby v láske načúva hlavne svojmu srdcu. Nieje preň žiadnym problémom urobiť vo vzťahu prvý krok, ak je očarený energiou druhého človeka. Bohužiaľ, v živote sa učí zo svojich vlastných chýb, a preto si v živote precháza viacerými sklamaniami z lásky. Muž ryby je výnimočný milencom, pretože všetky emócie, pocity a vášeň, ktorú v posteli prijíma, vám odovzdáva späť.

Sexuálne spojenie so svojím partnerom vníma ako dar od života, ktorý je povýšený nad všetky ostatné prepojenia. Je pre neho niečo magickým, niečím, čo prepája dušu s fyzickým uspokojením. Jeho sexuálne prejavy niesú agresívne, ba naopak. Býva veľmi romantický a snaží sa spoznávať nielen každý kúsok vašej duše, ale aj vášho tela. Ako sme už spomenuli, znamenie ryby je ženským znamením zverokruhu, a preto aj v sexuálnom živote prejavuje mäkšie city a emócie, ktoré vyjadruje lepšie žena, než muž.

Niektoré ryby, hlavne teda muži narodení v tomto znamení môžu chcieť bojovať so svojou ženskou energiou tým, že v posteli prejavujú mužnosť a silu. V mileneckom živote sa teda môžete stretnúť s dvoma druhmi rýb, s rybami jemnými a citlivými, ale aj s mužom ryby, ktorý je drsný a pôsobí dominantne. V každom prípade, či v jednom alebo v druhom mužovi ryby, môžete v hĺbke jeho oči badať lásku a nehu.

Nezáleží na tom, či práve bojuje so svojou ženskou podstatou, alebo ju pustil na povrch. Tento muž nikdy neoklame svoje základy, ktorými sú vzájomné prepojenie s tým druhým. Ak teda hľadáte prepojenie v sexuálnom živote, ktoré v sebe kombinuje lásku, romantiku a nehu, muž ryby je pre vás dokonalým partnerom. Sexuálny akt je pre muža ryby konečným prejavom lásky a spoločného porozumenia. V sexe vyhľadáva eufóriu zblíženia, a preto sa snažte byť rybám čo najbližšie predtým, než zažijete prvé spoločné sexuálne dobrodružstvo.

Online veštenie Áno/Nie pre znamenie zverokruhu Ryby. Spoznajte odpoveď na vašu otázku ZADARMO - Áno/Nie Veštenie pre znamenie zverokruhu Ryby vám pomôže nájsť osudovú odpoveď na vašu otázku.


12. Existuju 3 rôzne základné typy jeho charakteru

Zhrňme si teda, že muž ryby je narodený s vodným elementom, a jeho vládnucou planétou je Neptún. Podľa obdobia, kedy sa muž ryby narodil, však môžeme poznať 3 rôzne typy ich osobnosti. Majú rôzny pohľad na svet, rozdielne postoje a tiež aj špecifické vlastnosti.

Prvým je muž ryby, narodený s Venušou v Kozorožcovi, a stáva sa tak praktickým človekom, pričom jeho pocity sú stabilnejšie. Muž ryby narodený s Venušou v Kozorožcovi je silný a jeho logické uvažovanie stojí hneď za jeho srdcom. Má praktickejšiu a logickejšiu stránku, ako napríklad muž, ktorý je narodený s býkom vo Venuši. Muž, narodený s Venušou v Kozorožcovi je taktiež praktickým človekom aj v otázke financií. Necháva sa unášať emóciami.

Ďalším typom muža ryby je taký, narodený s Venušou v Baranovi. Je to muž, ktorý je schopný konkurencie, a vždy sa rád ocitne v súťaži, pretože rád bojuje. Sú to muž ryby, do ktorých sa prenáša ohnivá energia Barana, a preto je tento muž pripravený prijať akúkoľvek výzvu či už v láske, vo financiách, alebo emočnom živote.

Medzi 3. typ muža znamenia ryby patrí taký, narodený s Venušou v Býkovi. Tento muž prejavuje navonok svoju materialistickou stránku, a hľadá aj materialistické potešenie. V tomto mužovi sa taktiež prejavuje láska k materiálnym veciam, a vyhľadávanie fyzickej krásy. V živote si však stále cení hodnoty ako sú pravá láska, hľadanie stability v živote, a porozumenie ostatným.Tajomstvá ďalších Mužov Zverokruhu:


Spoznali ste s nami 12 najdôležitejších faktov a informácií o mužovi znamenia ryby, ktoré vás istotne previedli jeho najvnútornejším životom. Ak ste len v počiatkoch vzťahu s týmto mužom počkajte, kým vám všetky svoje tajomstvá odhalí. Týchto 12 bodov vám pomôže nahliadnuť nielen do duše muža ryby, ale pomôže vám lepšie spoznať aj vašu kompatibilitu s týmto znamením zverokruhu.

Nezabúdajte však, že iba detailná charakteristika presného dátumu narodenia, času narodenia, a miesto narodenia vášho muža dokáže exaktne určiť charakteristické vlastnosti tohto človeka a vašu kompatibilitu v láske. Nie všetky fakty teda musia sedieť na vášho muža stopercentne. Týchto 12 bodov však opisuje tie najvýraznejšie vlastnosti vášho muža narodeného v znamení ryby.

Ak sa zaujímate o znamenie ryby nezabudnite si prečítať taktiež detailnú charakteristiku tohto znamenia, alebo si prečítajte komplexné Horoskopy pre znamenie ryby. Celý obsah na našej webovej stránke je úplne zadarmo, a preto neváhajte, a prečítajte si všetko o vodnom znamení zverokruhu – ryby.


Pre viac zábavy zo sveta astrológie, horoskopov a tarotu, odoberajte náš Facebook, alebo Instagram: 👇


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Muž Ryby Láska, vzťahy, aký je partner...?