aplikacia horoskop tarot sk
horoskop 2022 September

Horoskop 2022 - September 2022

Horoskop 2022 - mesiac September - Venuša a Mars v direktívnom pohybe, Merkúr sa stáva retrográdnym...

Merkúr je v svojej podstate planétou myslenia, obchodu, komunikácie a zmlúv. Keď nastáva pohyb týmto smerom znamená to osvojenie jeho pozitívnych vplyvov, a pretransformovanie energii v pomalšie pôsobenie. Pohyb Merkúru sa teda využíva aj pozitívnym smerom, kedy je zosobnená hlavne emocionálna stránka osobnosti. Mali by sme teda zavolať členom rodiny, s ktorými si potrebujeme, alebo chceme ešte viac utužovať vzťahy, radí Horoskop September 2022. Je to vhodné obdobie na relax pri dobrej káve, horúcom kúpeli, alebo na spoznávanie prírody okolo. Merkúr v spätnom pohybe vyžaduje neustálu bdelosť a pozornosť, pretože hlavne veci v oblasti komunikácie nemusia napredovať podľa našich predstáv. Aj zábudlivosť je kľúčovým slovom a typickou vlastnosťou ktorá nás upozorňuje na vplyv planéty Merkúr. Človek by mal byť v týchto chvíľach sústredený na veci, ktoré Merkúr symbolizuje, aby nebol prekvapený negatívnymi vibráciami.

Je vhodné zamerať sa na budovanie komunikačných zručností čítaním knihy, alebo sledovaním náučných programov. V tomto období sa vyhýbame podpisovaniu dôležitých dokumentov. Zabudnime tiež na podpisovanie nových zmluvu alebo projektov, pripomína Horoskop September 2022. Tieto vlastnosti, ktoré Merkúr prináša a odporúča pre náš život, sa týkajú všetkých 12 znamení zverokruhu bez ohľadu na to, v ktorom astrologickým dome sa momentálne Merkúr nachádza z pohľadu ascendentu.

Ak budete cestovať, prekontrolujte si potrebné veci, ktoré si balíte aj dvakrát. Pôsobenie tejto planéty počas obdobia retrogrády v spojitosti s ďalšími piatimi planétami totiž výnimočne vplýva na zábudlivosť v prípade čoho môžu nastať nedorozumenia. Počas retrográdneho Merkúru sa zo všeobecného hľadiska neodporúčajú podpisovať žiadne dôležité dokumenty, a teda ani uzatvárať manželstvo, ktoré je z istého hľadiska tiež zmluvou. September prinesie aj ďalšie dôležité astrologické tranzity. Vplyv Merkúru odznie druhého októbra. V októbri sa do direktívneho smeru dostane aj planéta Saturn a Pluto.

Horoskop September 2022 a dôležité dátumy na rok 2022

Horoskop 3. september 2022 - direktívny Merkúr sa dostáva do opozície Jupitera. Opozícia planéty Merkúr s Jupiterom nastane počas septembra až dvakrát. V prvom prípade pôjde o opozíciu direktívneho Merkúru s Jupiterom pohybujúcim sa spätne. Nasledujúci tranzit bude spojený cúvajúcim pohybom oboch planét. Na každé znamenie zverokruhu bude z prvého pohľadu tento negatívny aspekt pôsobiť odlišne. Planéta Jupiter sídli v tomto okamžiku v znamení Baran a Merkúr pôsobí v znamení váhy. Zo všeobecného hľadiska prináša nasledujúci aspekt veľké plány a odvážne nápady, ktoré sú však brzdené vplyvom piatich cúvacích planét na 12 znamení zverokruhu. Aj keď budete mať veľké nápady, ktoré budete chcieť pretvoriť do realizácie, tieto nápady sa zdajú prevratné len vám, varuje Horoskop September 2022. Budete preskakovať podrobností svojich plánov a budete zabúdať na detaily, ktoré sú veľmi dôležité. Vaše nadšenie pre vec odpadne tak rýchlo ako začne. S opozíciou Jupitera a planéty Merkúr súvisí taktiež strata sebadôvery a spochybňovanie svojej vlastnej inteligencie. Z pozitívneho hľadiska je to aspekt vhodný na vylepšenie svojej formy komunikácie voči ostatným a na naberanie skúsenosti v oblasti podnikania. Na jednej strane budete svojím správaním provokovať ostatných, a na strane druhej sa prejaví trápny zmysel pre humor, ktorý v sebe skrývame. Z tohto pohľadu nie je počas tohto tranzitu odporúčané usporadúvať večierky, alebo sa zdržiavať v spoločnosti. Lepšie bude, ak tieto okamihy strávime so sebou samým pri čítaní dobrej knihy, alebo pozeraním zaujímavého dokumentu.

Ročný Horoskop 5. september 2022 - planéta Venuša vstupuje do znamenia Panna. Venuša sa v septembri presunie dvoma znameniami zverokruhu. Najprv, 5. septembra vstúpi do znamenia Panna, a neskôr sa 29. septembra presunie do znamenia váhy. Venuša v Panne znamená pozitívnu energiu hlavne z hľadiska príťažlivosti, špecifikuje astrologický Horoskop September 2022. Je vynikajúcou príležitosťou hlavne pre nezadaných, ktorí majú možnosť zaujať ostatných prostredníctvom pôsobenia svojich silných stránok. Tieto silné stránky sú odomknuté u každého znamenia zverokruhu špecifickým spôsobom, podľa toho, v akom astrologickým dome sa Venuša nachádza. Zo skúpych ľudí sa stávajú štědrý darcovia, a tichý nápadníci prejavujú najtajnejšie emócie. Tento čas môže v láske preskúšať aj zadaných, ktorí budú mať zrazu pocit, že v živote túžia stále po zmenách. Treba si však uvedomiť, že tieto zmeny by mali byť z hľadiska pôsobenia planéty Venuša v znamení Panna sústredene hlavne na najbližších a na rodinu. Niektoré znamenia zverokruhu budú mať v tomto období tendenciu kritizovať ostatných, čo môže vyvolávať narušenie priateľských vzťahov. Najvhodnejším spôsobom, ako si naplno užiť tento aspekt je ukázať ľuďom, aké vlastnosti si na nich vážite, ako vám na nich záleží... Aj keď veci nebudete vyjadrovať okázalo, ale skôr potichu a tajomne, mali by ostatní vedieť, aká láskyplná osoba sa vo vás skrýva. Potešte svojich milovaných a nezabúdajte ani na najmenších členov vašej rodiny, ktorí veľmi ocenia vaše milé gestá a pozornosť. Zo všeobecného hľadiska nieje nutné klásť dôraz na honosné veci ale šťastie vám prinesie skôr, ak sa budete zameriavať na pripútanie priateľov a vašej rodiny ešte bližšie k svojmu srdcu.

Horoskop 10. september 2022 - formuje sa mesačný spln v znamení ryby. V plnej sile sa spln prejavuje v poslednom - dvanástom znamení zverokruhu, ktoré svojou ženskou energiou upozorňuje na stupňovanie nerovnováhy v emóciách a tiež na zdravie ostatných ženských znamení zverokruhu. Zo zdravotného hľadiska sa odporúča opatrnosť hlavne znameniam Býk, Rak, Panna, Škorpión, Kozorožec a samozrejme znameniu Ryby. Ryby sú pohyblivým znamením zverokruhu, ktoré oplývajú bohatým vnútorným životom, no na druhej strane v nich cítiť veľkú psychickú nestálosť. Ženské znamenia sú zastúpené hlavne u zemských a vodných znameniach zverokruhu, a preto budeme vytvárať dobré priateľské a spoločenské vzťahy hlavne so zemskými a vodnými znameniami, vyzdvihuje Horoskop September 2022. Spln mesiaca v znamení ryby znamená nielen budovanie rodinných vzťahov, ale taktiež otáčanie sa do minulosti. Množstvo z nás sa bude pýtať samého seba, kam ubehli predchádzajúce roky, a čo ešte v živote musíme stihnúť. Je to obdobie spirituálneho hľadania vlastného pokoja a zosúladenia minulých rozhodnutí s prítomnosťou. Veľká predstavivosť znamenia ryby sa prelína aj do ostatných znamení zverokruhu, ktoré sa v tomto období sústreďujú hlavne na svoje emócie. Zemské a vodné znamenia zverokruhu sú zasiahnuté intenzívnejšie aj zo zdravotného hľadiska, a niektoré znamenia môžu náhle ochorieť. Pozor by si mali dávať aj tie znamenia zverokruhu ktorých trápi zlý spánok, pretože táto noc nebude pre týchto ľudí tou najlepšou na celkový odpočinok.

Horoskop 16. september 2022 - slnko nachádzajúce sa v znamení Panna sa dostáva do opozície s planétou Neptún v retrográdnom pohybe. V mesiaci september sa odohráva viacero negatívnejších aspektov, ktoré sa pohrajú s energiami všetkých znamení zverokruhu. September tak môže vyvolávať napäté obdobie, ktoré bude poznačené u niektorých znamení neúspechom, u niektorých znamení nastane zvýšený finančný výdaj, a ďalšie znamenia zverokruhu budú zasiahnuté v oblasti emócií a dlhodobých vzťahov. V septembri nastáva až 5 opozícii, ktoré sú zo všeobecného hľadiska považované za negatívnejšie aspekty. 16. septembra pociťujeme opozíciu slnka s planétou Neptún. Slnko pôsobí v znamení Panna a na Neptún sídli v znamení ryby. Tranzit prinášajúci sklamanie hlavne z pohľadu našej kariéry sa prejavuje aj prostredníctvom nedodržaných sľubov, upozorňuje ročný Horoskop September 2022. Budete si prílišne idealizovať vaše budúce postavenie v kariére, čo spôsobí veľké množstvo ilúzií a budúceho sklamania. Samozrejme, konkrétne pôsobenie na vaše znamenie zverokruhu záleží aj od toho, v akom dome sa tieto dve planéty nachádzajú. Vo všeobecnosti však začneme dôverovať ľuďom, ktorým by sme určite veriť nemali. Slnko v opozícii s Neptúnom sa zahráva s globálnu úprimnosťou, ale taktiež pôsobí aj na naivitu. Ak chceme tento Tranzit prežiť úspešne a bez následkov do budúcnosti, musíme sa zamerať hlavne na realizáciu vecí, ktoré sú pre náš život reálne a ktoré nezrania naše emócie. Zaujímavosťou je, že aj množstvo prírodných katastrof nastane práve počas opozície slnka s planétou Neptún, udáva ročný Horoskop 2022. Preto je veľmi dôležité dávať si pozor aj na počasie, ktoré môže byť teraz veľmi nestále a môže ovplyvniť naše zdravie. Aby ste čo najlepšie zvládli túto pozíciu je nutné zamerať sa hlavne na rodinu a dať im najavo, ako veľmi vám na nich záleží. Odporúčaná je dobrovoľnícka činnosť a odpustenie ľuďom, ktorí vás v predošlom období sklamali.

Horoskop 2022 - Retrográdne Planéty v roku 2022 a ich význam

ročný Horoskop 2022 a význam retrográdnych planét

Horoskop 2022 pracuje nielen so Slnkom, ale aj s ostatnými planétami a ich pohybom. Vplyv retrográdnych planét na našu energiu a celkový život je azda najbadateľnejší zo všetkých známych pohybov planét...

Ročný Horoskop 2022 na September - Slnko vstupuje do znamenia Váhy

23. septembra sa udeje mimoriadne veľké množstvo tranzitov, ktoré v pozitívnom smere zasiahnú všetky znamenia zverokruhu. Slnko sa dostáva do pozitívnej konjunkcie retrográdneho Merkúru, pričom Merkúr opúšťa znamenie váhy. Slnko naopak do znamenia váhy vstupuje po prechode zo znamenia panna. 23. september sa zdá byť veľmi bohatý na pozitívne Astrologické tranzity čo znamená preklopenie minulých negatívnych energií na pozitívne vibrácie. Slnko prináša so vstupom do znamenia váhy rovnováhu a vplyv na partnerský život, informuje Horoskop September 2022. Niektorí ľudia nám však môžu pripadať pasívne agresívny. Slnko v znamení váhy nás však motivuje k tomu, aby sme svoj život smerovali k spravodlivosti a rovnováhe. Minulé klamstvá sa snažíme uviesť na pravú mieru, ako konáme tak, aby sme svojimi rozhodnutiami nezranili ostatné medziľudské vzťahy, ktoré sa nás priamo nedotýkajú. Slnko má vo váhach tendenciu hľadať harmóniu hlavne pri komunikácii a pri jednaní s ostatnými členmi rodiny. Je to ideálne obdobie na vyrovnanie negatívnych vibrácií v rodinných vzťahoch, alebo negatívnych energií z minulosti. Sústredíme sa tiež na sociálnej interakcie, a máme možnosť zahviezdiť v spoločnosti. Záleží to však aj od faktu, v akom konkrétnom astrologickým dome z pohľadu na naše znamenie zverokruhu sa slnko nachádza. Všeobecne sa však snažíme udržiavať dobré vzťahy a tie, ktoré nás oberajú o energiu sa snažíme z nášho života odstrániť. Potrebujeme porozumieť ostatných a vyvážiť medziľudskú dynamiku ako jeden celok. Medziľudské vzťahy sa však v tomto období zdajú byť zložitejšie.

Horoskop 26. september 2022 - slnko stojí v opozícii retrográdneho Jupitera. V zásade pozitívne umiestnenie, ktoré so sebou však nesie prvky negatívnych vibrácií môže spôsobovať hlavne problémy v rodinnom živote, kedy deti prejavujú svoju neposlušnosť voči rodičom. Deti budú mať tendenciu robiť presný opak toho, čo im hovoríte, no tieto rozvrátené energie sa nedotknú len deti, ale zasiahnuť taktiež vzťah zamestnanca a zamestnávateľa. Tento aspekt tak môže vyvolať množstvo nedorozumění, kedy ľudia nie sú ochotní načúvať a nasledovať autoritu. Ak chcete prežiť tento čas v správnom karmickom naladení je potrebné, aby ste sa nevyhýbali konštruktívnej komunikácii a naopak, aby ste sa vyhýbali akýmkoľvek hádkam a napätým rozhovorom.

Ročný Horoskop 29. september 2022 - planéta Venuša vstupuje do znamenia váhy. Rýchla planéta Venuša pôsobí svojimi energie nielen na Váhy, ale aj na ostatné vzdušné znamenia zverokruhu. Tie v živote pocítia ochotu a väčšiu vyrovnanosť. Všetky znamenia zverokruhu však Venuša zasiahne z pohľadu astrologického domu na ktorý pôsobí. Z globálneho hľadiska môžu istí jednotlivci konať povrchne a tieto pocity zasiahnu hlavne ohnivé znamenie Lev. Väčšina ľudí sa bude snažiť upraviť svoj život tak, aby vyhovel nielen jeho vlastným predstavám, podotýka Horoskop September 2022, ale aj predstavám jeho okolia. Sústreďujeme sa preto viac na uspokojenie ostatných a svoj život otáčame takým smerom, aby boli spokojní všetci. Tento náš prístup k vlastnému životu môže mať za následok veľké ukrojenie z našej energie, pretože zanedbávame vlastnú individualitu a do popredia pretláčame potreby ostatných. Kým sa Venuša nachádza v znamení váhy nastáva čas pre lásku v partnerskom živote, kedy sa sústreďujeme na uspokojenie potrieb toho druhého. Vo všeobecnom hľadisku chceme vyhovieť ostatným a rafinovaným štýlom hľadáme spôsob, ako si z tohto vzťahu planéty Venuša odkrojiť niečo aj pre seba samého. Tento Tranzit znamená vhodné obdobie aj pre nezadaných, ktorí sú narodení vo vzdušnom alebo ohnivom znamení zverokruhu, dodáva ročný Horoskop September 2022. Tí môžu svoj šarm prejaviť navonok, ale ohnivé znamenia zverokruhu by si mali dávať pozor na svoju rodinu agresiu, ktorú môže tento aspekt ovplyvňovať.

Mesiac september 2022 sa zdá byť z logického hľadiska mesiacom zameraným hlavne na rodinné vzťahy a na budovanie sociálnych, spoločenských a medziľudských vzťahov, opisuje Horoskop September 2022. Taktiež sa budeme musieť učiť tomu, ako najlepšie orientovať komunikáciu voči našim deťom a spolupracovníkom. Isté tranzity naznačujú aj možnosti globálnych problémov hlavne v súvislosti so zmenou počasia, alebo s veľkým výkyvom teplôt. Isté krajiny môžu byť zasiahnuté nečakanými globálnymi zmenami, ktoré v negatívnom smere ovplyvňuje mesiac september. Opatrní by mali byť na svoje zdravie hlavne tí, ktorí sú citlivejší na zmenu počasia alebo na chladný vietor. Mesiac september 2022 je počas tohto roka mesiacom, ktorý môže priniesť viacero negatívnych zmien z globálneho hľadiska, či z hľadiska populácie.

Dôležité astrologické aspekty - Horoskop September 2022 pre všetkých 12 znamení zverokruhu:

 • Horoskop September 2022 prihliada na Venušu, Mars v direktívnom pohybe po celý mesiac.
 • Ročný Horoskop 2022 opisuje aj direktívny Merkúr od 01. Septembra do 10 Septembra. Neskôr je Merkúr v retroogradnom pohybe od 10. Septembra po zvyšok mesiaca.
 • Jupiter, Urán, Saturn, Pluto a Neptún v redrográdnom pohybe počas celého mesiaca pôsobia na Horoskop September 2022.
Aspekty, ktoré ovplyvňujú Horoskop 2022 počas Septembera
 • Horoskop 03. September 2022 - Merkúr v opozícii Jupitera
 • Horoskop 05. September 2022 - Venuša vchádza do znamenia Panna
 • Horoskop 10. September 2022 - Spln Mesiaca v znamení Ryby
 • Horoskop 16. September 2022 - Slnko v opozícii Neptúnu
 • Horoskop 23. September 2022 - Slnko v konjunkcii Merkúra
 • Horoskop 23. September 2022 - Slnko pôsobí v znamení Váhy
 • Horoskop 23. September 2022 - Merkúr opúšťa znamenie Váhy
 • Horoskop 25. September 2022 - Nov Mesiaca v znamení Váhy
 • Horoskop 26. September 2022 - Slnko v opozícii Jupitera
 • Horoskop 29. September 2022 - Venuša vstupuje do znamenia Váhy

Horoskop 2022 - Ďalšie Mesiace Roka 2022

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop 2022 Január

ročný Horoskop 2022 September

Do nového roka, do roka 2022 vstupujeme so slnkom v znamení Kozorožec. Prvý aspekt, na ktorý upozorňuje astrologický Horoskop 2022 je retrográdna Venuša takmer počas celého januára...

Horoskop 2022 Február

ročný Horoskop 2022 Február

Druhý mesiac roka, mesiac február, bude prepojený hlavne s priamymi pohybmi viacerých planét. Retrográdny pohyb bude citeľný len začiatkom februára...

Horoskop 2022 Marec

ročný Horoskop 2022 Marec

Mesiac marec bude poukazovať na hladký priebeh veci v našom živote, pretože planéty pôsobiace na 12 znamení zverokruhu budú počas celého mesiaca pôsobiť v direktívnom pohybe...

Horoskop 2022 Apríl

ročný Horoskop 2022 Apríl

Mesiac apríl začína Novom mesiaca v znamení Baran. Planéty Urán, Saturn, Mars, Venuša a planéta Merkúr sa počas celého mesiaca nachádzajú v priamom pohybe...

Horoskop 2022 Máj

ročný Horoskop 2022 Máj

Keď sa dívame na mesiac Máj z astrologického hľadiska, do pozornosti sa nám dostávajú viaceré Astrologické pôsobenia, ktoré negatívne aj pozitívne ovplyvňuje všetkých 12 znamení zverokruhu...

Horoskop 2022 Jún

ročný Horoskop 2022 Jún

V júni sa 3 Astrologické planéty a Pluto - planéta Merkúr, Neptún, Saturn dostanú do retrográdneho pohybu. Na naše životy však naraz budú vplývať v počiatku len dve cúvajúce objekty, a ku koncu mesiaca budu v tomto pohybe 3...

Horoskop 2022 Júl

ročný Horoskop 2022 Júl

V úvode júla na znamenia zverokruhu stále pôsobia retrográdne pohyby Saturnu, Neptúnu aj Pluta. Od 28. júla sa k nim pridáva taktiež planéta Jupiter, ktorá svoj retrográdny pohyb smeruje v počiatku v znamení Baran a pôsobí až do 23. novembra, kedy presúva svoje retrográdne energie na znamenie ryby...

Horoskop 2022 August

ročný Horoskop 2022 August

Retrográdne planéty sa počas augusta správajú v cúvajúcom pohybe rozdielne, podľa toho, na aký astrologický dom u jednotlivých znameniach pôsobia...

Horoskop 2022 Október

ročný Horoskop 2022 Október

V 10. mesiaci roka 2022 sledujeme celomesačný pohyb pomalých planét - Urán, Jupiter a planéty Neptún. Merkúr vystupuje zo svojho spätného pohybu 02. októbra a následne sa dostáva do priameho smeru...

Horoskop 2022 November

ročný Horoskop 2022 November

V novembri sa nám predstaví retrográdny Mars predchádzajúci znamením Blíženci, vo svojej plnej sile. Do 23. novembra pôsobí na komplexné energie aj cúvajúci Jupiter a počas celého mesiaca planéty Urán, Neptún a už vyššie spomenutá planéta Mars...

Horoskop 2022 December

ročný Horoskop 2022 December

V decembri sa planéta Neptún presúva do priameho pohybu od 4. decembra a planéty Urán a Mars postupujú v cúvajúcom pohybe po celý zvyšok roka...

Horoskop 2022 pre 12 Znamení Zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop 2022 mesiac September