aplikacia horoskop tarot sk
horoskop 2022 November

Horoskop 2022 - November 2022

Horoskop 2022 - mesiac November - Spln mesiaca v Býkovi, Slnko sa presúva do ohnivého Strelca...

Mesiac november bude náročným mesiacom pre viacerých z nás. Mars v retrogradnom pohybe nás oberie o nadšenie a niektorým zmarí koncoročné plány. Ľudia sa budú nadmieru zaujímať o svoje rozhodnutia z minulosti, čo prináša pocity menejcennosti a neúspechu. Z intímneho hľadiska je to negatívny tranzit, ktorý do života pretláča agresívnu lásku, a sexuálny chlad. Ohnivé a vzdušné znamenia zverokruhu budú mať v tomto období obrovský problém skrotiť energie Marsu a problematické bude tiež prežívať život na hlbšej úrovni, zdôrazňuje ročný Horoskop November 2022 od veštkyne. Aby sme vplyv Marsu prekonali čo najlepšie je nutné spojiť sa s tými ľuďmi, ktorí nás v minulosti obohatili. Keďže máme sklon k prehnaným reakciám bude nutné viac meditovať a sústrediť sa na podstatu nášho negatívneho postoja. Niektoré znamenia zverokruhu si z minulého života nesú bolesť, ktorá vypláva na povrch hlavne počas týchto dvoch mesiacov a zasiahne tiež November 2022. Zmierenie sa s minulosťou je najlepším spôsobom prekonania tohto koncoročného negatívneho aspektu. V druhej polovici novembra ukončuje svoje pôsobenie retrográdny Jupiter, ktorí nás upozorňoval hlavne na zdravie a zdravý životný štýl.

Jupiter ukončuje svoj prechod v znamení Blíženci a po minulé mesiace nám priniesol silnú transformáciu pocitov. Ak sme sa pred týmto pohybom viac sústredili i na kariéru, Jupiter nasmeroval myšlienky v tomto smere skôr na nás na náš osobný život, a naopak. Viaceré znamenia zverokruhu mohli mať počas tohto obdobia problémy so stravovaním alebo s priberaním na váhe, informuje Horoskop November 2022 od veštkyne. Ak ste počas obdobia cúvajúceho Jupiteru nezaradili do svojho života viac fyzického pohybu, musíte sa aspoň počas decembra viac sústrediť na svoje zdravie a kondičku.

Jupiter nás nabádal aj k opatrnosti, dôvere a k pocitom z nášho minulého života. Energie Marsu a Jupiteru sa do 23. novembra, spoločne kombinujú a zosilňujú myšlienky na minulosť a pocity smútku. Od 23. novembra sa karma vyrovnáva, no v našich životoch naďalej zostáva pôsobenie červenej planéty Mars v silnom, retrogradnom pohybe, ktorý pôsobí hlavne na ohnivé a vzdušné znamenia zverokruhu.

Horoskop November 2022 a dôležité dátumy na rok 2022

Horoskop 5. november 2022 od veštkyne - planéta Venuša sa nachádza v opozícii s planétu Urán. Venuša v spätnom pohybe sa dostáva do opozície cúvajúceho uránu. Táto opozícia sa na prvý pohľad zdá byť negatívnym tranzitom, hlavne pre znamenia Býk, váhy a pre znamenie Vodnár. Ostatné znamenia zverokruhu cítia tieto negatívne energie jemnejšie, v závislosti od astrologického domu na ktorý opozícia pôsobí. Zo všeobecného hľadiska Venuša v opozícii s Uránom znamená narušenie milostného života. V období, kým na túto oblasť vplýva aj spätný Mars nastávajú dni plné napätia. Milostná aféra v tomto období by jednoznačne viedla k ukončeniu vášho dlhotrvajúceho vzťahu, upozorňuje astrologická predpoveď na rok 2022 a celý ročný Horoskop November 2022. Mesiac November 2022 nieje prajným mesiacom ani pre tých ľudí, ktorí sú momentálne nezadaní a hľadajú krátkodobé, alebo trvalejšie potešenie. Existuje viacero možností, kam v tomto období sústrediť svoju energiu. Nie je najlepším nápadom zameriavať sa na nové milenecké vzťahy, alebo na experimentovanie v posteli. Vzdušné znamenia zverokruhu budú pociťovať, že vo svojom živote potrebujú väčšiu slobodu, čo môže narušiť ich dlhodobé vzťahy. Vzrušenie, ktoré je odobraté z milostného života sa však môže prejaviť v iných oblastiach, napríklad vo financiách alebo v práci. Takto môžu niektorí ľudia hazardovať s peniazmi a hľadať vzrušenie napríklad z hazardnch hier, alebo z rizikových investícií. Budeme hľadať stimuláciu rôznym spôsobom, pretože vášnivý Mars nás navádza k tomu aby sme hľadali vzrušenie v živote, no opozícia Venuše s Uránom nás ochudobní vzrušenie z milostného života.

Horoskop 8. november 2022 - všetky znamenia zverokruhu pocítia lunárny spln v znamení býk. Ženské znamenia zverokruhu sú v tomto období citlivejšie na rôzne ochorenia, ako je prechladnutie či chrípka. Znamenia Zemské – býk, Panna a Kozorožec, ale aj vodné znamenia zverokruhu – Rak, škorpión a Ryby, by mali v období týchto 3 dní okolo mesačného splnu spozornieť. Citlivá povaha vodných znamení bude zosilnená, aj v oblasti zdravia čo môže negatívne zasiahnuť ich obranyschopnosť. Z pohľadu emočnej stability sa spln mesiaca zameriava hlavne na vnútornú spokojnosť. Iba v prípade, že budeme spokojní s našimi minulými rozhodnutiami, sa môžeme cítiť dobre aj fyzicky. Základným problémom tohto mesačného splnu v znamení býk môže byť rešpektovanie samého seba, pretože veci v živote sa budú zdať ťažšie než v skutočnosti sú. Naše minulé rozhodnutia budú pod paľbou vlastnej sebakritiky, čo bude spôsobovať negatívny pohľad na svet. Vhodným riešením, ako tento negatívnejší aspekt pretvoriť do pozitívnych vibrácií, bude hľadanie vlastného vnútorného pokoja. Odosobnite sa a nesústreďte sa viac na celosvetové problémy. Aspoň v týchto dňoch sa musíme sústrediť na seba samého. Nehľadajte problémy tam, kde niesu.

Ročný Horoskop 16. november 2022 - planéta Venuša vchádza do ohnivého znamenia Strelec. Venuša v strelcovi prináša dobré vyhliadky hlavne tým, ktorí sú zamilovaní. Sústreďuje našu pozornosť na to, aby sme všetky dobré veci v živote prežívali s našimi milovaný. Oceníme nielen rozhovory o vážnych témach, ale sústreďujeme sa tiež na rozhovory o veselších veciach alebo o dobrých vyhliadkach do budúcnosti. Na chvíľu máme možnosť zabudnúť na negatívne vibrácie z minulosti na ktoré nás upozorňuje cúvajúci Jupiter a Mars, a budovať svoje vzťahy do hlbších spojení, vyzdvihuje Horoskop November 2022. Nezadaní budú mať v tomto období tendenciu vyhľadávať spoločnosť druhých a v hľadaní lásky môžu použiť aj svoj otvorenú myseľ. Pamätajte, že ak budete pôsobiť šťastne a zamilovane do života, máte možnosť spoznať človeka, ktorého táto energia očarí. Tieto dni sa musíme učiť smiať, pochopiť ostatných a rásť. Musíme utiecť z rutiny a ísť malými krokmi ďalej, k vlastnému, lepšiemu ja, ktoré sa bude na svet dívať pozitívnejšie, než doposiaľ. Ak je váš partnerský život neharmonický a komplikovaný budete mať chuť utiecť a začať odznova.

Horoskop 18. november 2022 - slnko sa dostáva do sextilu s plutom. Novembrové Slnko v sextile s Plutom dodáva všetkým slnečným znameniam zverokruhu dávku vitality a energie. Priveje do nášho života vôľu žiť a množstvo tvorivej sily, ktorá bude nápomocná pre kreatívnu činnosť. Silné sú aj naše pudy starostlivosti, ktoré nás však môžu oberať o voľný čas. Keďže budem mať tendenciu starať sa o ostatných môže sa stať, že budeme zabúdať na svoj vlastný rozvoj. Správnym použitím energetického slnka v sextile s Plutom je pozitívny a vynaliezavý prístup k životu a motivácia ostatných ľudí. V tomto období by ste mali využiť všetok svoj talent na to, aby ste pomohli ostatným ľuďom.

Horoskop 2022 - Retrográdne Planéty v roku 2022 a ich význam

ročný Horoskop 2022 a význam retrográdnych planét

Horoskop 2022 pracuje nielen so Slnkom, ale aj s ostatnými planétami a ich pohybom. Vplyv retrográdnych planét na našu energiu a celkový život je azda najbadateľnejší zo všetkých známych pohybov planét...

Ročný Horoskop 2022 na November - Slnko vstupuje do znamenia Strelec

Horoskop 22. november 2022 - slnko opúšťa znamenie Škorpión a presúva sa do 9. znamenia zverokruhu – do znamenia Strelec. Jeden z najdôležitejších novembrových tranzitov je práve prechod slnka novým znamením zverokruhu. Pochopenie domu, v ktorom sa slnko v strelcovi nachádza vám pomôže ešte lepšie porozumieť pocitom, ktoré vás v tomto niekoľko dňovom období zasiahnú. Vaše slnečné znamenie, a celkový ročný Horoskop na rok 2022 ktorý si prečítate nižšie, vás nasmeruje k poznaniu toho, ktorý dom vášho znamenia bude v novembri ovplyvnený. Celkovými kľúčovými slovami ktoré tento aspekt predstavuje sú hľadanie pravdy, napredovanie, inšpirácia a nádej pre lepšiu budúcnosť. Okolie sa začína prebúdzať a inšpirovať práve vďaka ohnivému elementu strelca, a ľudia sa stávajú nielen cieľavedomými ale aj dobrodružnými. Znamenie strelec sa vo všeobecnosti vyznačuje optimistickým prístupom k životu vníma život pozitivne. Na úspechy v živote sa díva veľkolepo. Ľudia narodení v strelcovi sú väčšinou optimistickí, priateľskí a veselí. Tieto isté vlastnosti poskytne slnko v strelcovi aj ostatným znameniam zverokruhu, ktorí viac nepočujú slovo nie, ale radšej hľadajú možnosti ako v živote posúvať svoje ciele a snažiť sa dosiahnuť na vrchol. Strelci posúvajú hranice a testujú, kam sa až môžu dostať bez toho, aby museli ukrátiť zo svojho pohodlného života. Znamenia zverokruhu budú hľadať hlavne svoje duševné vyjadrenie. Dokonca aj pohodlné a domácke znamenie býk alebo rak budú vyhľadávať viac zrušenia v živote a viac dobrodružstva. Túžime objaviť to, čo bolo pred nami skryté, a čo má význam pre šťastie. Za týmto účelom bývajú znamenia zverokruhu zvedavejšie, a snažia sa nájsť svoje umiestnenie v tomto svete.

Ročný Horoskop 23. november 2022 - zasiahne náš život nov mesiaca v znamení strelec, kým sa slnko nachádza tiež v tomto znamení zverokruhu. Mužské znamenia zverokruhu, ako sú Baran, Blíženci, Lev, Váhy, Strelec a Vodnár musia byť opatrnejší voči svojmu zdraviu. Problematické obdobie nastáva hlavne pre tých ľudí, ktorí trpia problémami s pečeňou alebo častým prechladnutím. Môže vás zasiahnuť také ochorenie, ktoré bude omnoho komplikovanejšie, než sa zo začiatku zdalo. Starajte sa preto viac o svoje zdravie hlavne v prípade, ak bývate chorľavý. Mesačný nov v strelcovi je pozícia, ktorá znamená neustále hľadanie niečoho, čo nám v živote chýba. Môžu to byť nesplnené ciele, neukončené krivdy z minulosti, neukončené vzťahy, alebo smútok, ktorý nám nedá spávať, upozorňuje Horoskop November 2022. Znamenie strelec nachádzajúce sa v tejto pozícii, s energiu slnka a mesačného novu, však prináša vyhliadky na lepšiu budúcnosť a na lepšie zvládnutie problémov, ktoré neustále obklopujú život. Hlavne počas novembra môžu viacerí ľudia pociťovať komplikovanejšie dni, kedy mnohí z nás nebudú mať dostatok síl na zvládanie bežných životných prekážok. Od 23. novembra, keď Jupiter ukončuje svoju retrográdnu cestu znamením Blíženci, a nastáva mesačný nov v pozitívnom znamení strelec, nastávajú aj pozitívnejšie dni pre všetky znamenia zverokruhu.

Horoskop 28. november 2022 - cúvajúci Mars sa nachádza v pozitívnom trigone s priamym Saturnom. Ukončenie novembra preklápa do našich emócií výnimočne pozitívny aspekt, ktorý harmonizuje vnútorné energie a dodáva nám silu a ambície. Od tohto obdobia až do prvých decembrových dní máme obrovskú energiu k tomu, aby sme na svoje ramená prevzali aj tie najťažšie úlohy, ktoré s odhodlaním dokončíme. Naša vynaliezavosť a efektívnosť je veľmi silná a s týmto tranzitom súvisí aj sebadisciplína u detí. Je to ideálne obdobie na začatie nového športu, pretože pri ňom skutočne vydržíte. Takisto sú to vhodné dni na motivovanie deti k činnostiam, ktoré chcete aby boli v budúcnosti bežnou súčasťou ich života. Zmeny, ktoré v tomto období vykonáte majú tendenciu byť trvale a podstatné pre budúcnosť. Naša atraktívna aura žiari. Môžeme si teda užívať svetlejšie chvíle, kedy bude pozitívna aura ťažiť z vernosti a oddanosti v emóciach a vzťahoch. Negatívnejšie energie celkového novembrového astrologického pohľadu teda ukončuje pozitívny aspekt planéty Mars v trigone so Saturnom.

Viaceré znamenia zverokruhu prežijú bohužiaľ náročnejší november 2022, aj keď isté tranzity mesiaca naznačujú harmonizáciu záporných energií, podotýka ročný Horoskop November 2022. Mars bude plný skúšok hlavne ohľadom toho, či sme schopní prekonať našu minulosť a hýbať sa vpred. November výrazne zasiahne hlavne tých jedincov, ktorí trpia bolesťou vo svojej duši z neukončených vzťahov, alebo zo smrti blízkeho. Pre tých ľudí to bude smutnejšie obdobie, kedy budú uvažovať o tom, či nemali veci vykonať ináč. Koniec novembra nám však pri trigone Marsu s planétou Saturn pripomenie aké dôležité je pozitívne nastavenie našej mysle. Slnko v znamení strelec nám zas prinesie viac energie a túžbu prežívať život naplno. To, aké emócie v novembri prežijeme teda veľmi záleží od nášho vlastného vnútorného nastavenia.

Dôležité astrologické aspekty - Horoskop November 2022 pre všetkých 12 znamení zverokruhu:

  • Horoskop November 2022 špecifikuje Retrográdne planéty - Mars, Urán a Neptún.
  • Jupiter je retrográdny do 23 Novembra 2022. Vplýva tak na kompletný ročný Horoskop November 2022.
Aspekty, ktoré ovplyvňujú Horoskop 2022 počas Novembera
  • Horoskop 05. November 2022 - Venuša v opozícii Uránu
  • Horoskop 08. November 2022 - Spln Mesiaca v znamení Býk
  • Horoskop 16. November 2022 - Venuša vchádza do Strelca
  • Horoskop 17. November 2022 - Merkúr vstupuje do znamenia zverokruhu Strelec
  • Horoskop 18. November 2022 - Slnko v sextile s Plutom
  • Horoskop 22. November 2022 - Slnko vstupuje do Strelca
  • Horoskop 23. November 2022 - Nov Mesiaca v znamení Strelec
  • Horoskop 28. November 2022 - Mars v trigone so Saturnom

Horoskop 2022 - Ďalšie Mesiace Roka 2022

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop 2022 Január

ročný Horoskop 2022 November

Do nového roka, do roka 2022 vstupujeme so slnkom v znamení Kozorožec. Prvý aspekt, na ktorý upozorňuje astrologický Horoskop 2022 je retrográdna Venuša takmer počas celého januára...

Horoskop 2022 Február

ročný Horoskop 2022 Február

Druhý mesiac roka, mesiac február, bude prepojený hlavne s priamymi pohybmi viacerých planét. Retrográdny pohyb bude citeľný len začiatkom februára...

Horoskop 2022 Marec

ročný Horoskop 2022 Marec

Mesiac marec bude poukazovať na hladký priebeh veci v našom živote, pretože planéty pôsobiace na 12 znamení zverokruhu budú počas celého mesiaca pôsobiť v direktívnom pohybe...

Horoskop 2022 Apríl

ročný Horoskop 2022 Apríl

Mesiac apríl začína Novom mesiaca v znamení Baran. Planéty Urán, Saturn, Mars, Venuša a planéta Merkúr sa počas celého mesiaca nachádzajú v priamom pohybe...

Horoskop 2022 Máj

ročný Horoskop 2022 Máj

Keď sa dívame na mesiac Máj z astrologického hľadiska, do pozornosti sa nám dostávajú viaceré Astrologické pôsobenia, ktoré negatívne aj pozitívne ovplyvňuje všetkých 12 znamení zverokruhu...

Horoskop 2022 Jún

ročný Horoskop 2022 Jún

V júni sa 3 Astrologické planéty a Pluto - planéta Merkúr, Neptún, Saturn dostanú do retrográdneho pohybu. Na naše životy však naraz budú vplývať v počiatku len dve cúvajúce objekty, a ku koncu mesiaca budu v tomto pohybe 3...

Horoskop 2022 Júl

ročný Horoskop 2022 Júl

V úvode júla na znamenia zverokruhu stále pôsobia retrográdne pohyby Saturnu, Neptúnu aj Pluta. Od 28. júla sa k nim pridáva taktiež planéta Jupiter, ktorá svoj retrográdny pohyb smeruje v počiatku v znamení Baran a pôsobí až do 23. novembra, kedy presúva svoje retrográdne energie na znamenie ryby...

Horoskop 2022 August

ročný Horoskop 2022 August

Retrográdne planéty sa počas augusta správajú v cúvajúcom pohybe rozdielne, podľa toho, na aký astrologický dom u jednotlivých znameniach pôsobia...

Horoskop 2022 September

ročný Horoskop 2022 September

Počas mesiaca september pociťujeme neustávajúci ustupujúci pohyb pomalých planét - Jupiter, Saturn, Urán, Neptún a Pluto, a tieto pomalé planéty ovládajú vlastnosti všetkých znamení zverokruhu...

Horoskop 2022 Október

ročný Horoskop 2022 Október

V 10. mesiaci roka 2022 sledujeme celomesačný pohyb pomalých planét - Urán, Jupiter a planéty Neptún. Merkúr vystupuje zo svojho spätného pohybu 02. októbra a následne sa dostáva do priameho smeru...

Horoskop 2022 December

ročný Horoskop 2022 December

V decembri sa planéta Neptún presúva do priameho pohybu od 4. decembra a planéty Urán a Mars postupujú v cúvajúcom pohybe po celý zvyšok roka...

Horoskop 2022 pre 12 Znamení Zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop 2022 mesiac November