Horoskop 2022 Býk

Veštkyňa pripravila predpoveď na rok 2022, pre Zemské znamenie zverokruhu býk, ktorý oslavuje svoje narodeniny medzi 21. aprílom a 20. májom. Horoskop Býk od veštkyne prináša odhalenie tajomstiev. Aké príležitosti, novinky, alebo zmeny čakajú na Býka počas roka 2022, podľa astrologickej predpovede pripravenej veštkyňou? Prečítajte si veštbu v láske, zdraví, práci a kariére obohatenú zaujímavými informáciami o znamení býk.

Osobnosť Býka a jeho ročný Horoskop 2022

Býk patrí k zemským znameniami zverokruhu. Zemský element zdieľa Býk spoločne so znamením Panna a Kozorožec. Navzájom sú tieto Zemské znamenia zverokruhu v astrologickom grafe postavené v uhle 120°, opisuje horoskop. Astrologická Charakteristika znamení predurčuje týmto 3 znameniam spoločné základné charakteristické vlastnosti. Horoskop Býk tiež špecifikuje charakteristiku a opis osobnosti býka. Spoločnými kľúčovými slovami, alebo vlastnosťami pre zemské znamenia zverokruhu, sú zameranie sa na materiálne statky, na praktický postup v živote, so silnou orientáciu pre prácu, peniaze a harmonické vzťahy. Znamenie býk, tak ako aj ostatné zemské znamenia zverokruhu môžu byť vo vzťahoch uzavretejší, veští ročný horoskop Býk 2022. Silnou pozitívnu vlastnosťou znamení, ktoré spoločne zdieľajú zemský element, je taktiež silné logické uvažovanie a výnimočná pracovitosť. Býk je znamením zverokruhu, ktorý môžeme istotne radiť k najpracovitejším ľuďom, ktorí sa nikdy nevzdávajú bez boja a bez dosiahnutého cieľa, ozrejmuje ročný horoskop býk. Býk je v spoločnosti veľmi obľúbený, a inak tomu nebude ani v roku 2022, predpovedá ročný horoskop 2022. Silné logické uvažovanie a neutíchajúca pracovitosť môže Býka posunúť k novým životný možnostiam a k finančnému vylepšeniu aj v tomto roku. Zemský prvok, ktorý obohacuje život Býka symbolizuje aj životnú prosperitu, stabilitu a Býkovú tvorivú silu. Opisuje aj fyzickú príťažlivosť, bezpečnosť a intuíciu. Všetky tieto charakteristické znaky sú spojené so znamením býk ktorý je verným partnerom, a vynikajúcim priateľom, špecifikuje horoskop 2022 býk. Negatívnejšie pôsobí zemský element na Býka tým, že uzatvára jeho prirodzenosť, a môže mu spôsobovať komplikácie v prvotných začiatku vzťahu, alebo pri zaraďovaní do kolektívu.

Býk je druhým znamením zverokruhu, pripomína horoskop býk a Charakteristika Býka. Predstavuje pevné znamenie, ktoré je charakterizované stabilitou a vytrvalosťou. Pevné znamenia zverokruhu sú 4 znamenia ktoré sú v astrologickým grafe usporiadané do kríža. Patrí k nim znamenie Býk, Lev, Škorpión a Vodnár, definuje horoskop 2022 býk. Pevné znamenia zverokruhu sú charakteristické tým, že keď cez ne prechádza slnko, nachádzame sa v práve v období, ktoré sa nemení - nezačína ani nekončí. Ak vstúpi slnko do znamenia býk, nachádzame sa v období jari, ktorá je v celej svojej kráse, pripomína horoskop býk. V srdci jari sa nachádza toto pevné znamenie zverokruhu, ktoré udržuje vyvážený tok prirodzených vecí tak. Býk je aj vďaka tejto vlastnosti schopný zastrešiť projekty, ktoré sú už v behu. Dokáže nastúpiť do hýbajúceho sa vlaku, a rýchlo pochopiť svoje zaradenie, prorokuje horoskop býk 2022. Táto silná črta pevného znamenia, pomáha býkovi pri každej práci v živote. Napomáha udržiavať majetok a hmotné veci v rovnováhe, ktorá je v býkovom živote nesmierne dôležitá, pre jeho psychickú pohodu.

Spoľahlivý a energický býk sa počas svojho života silne orientuje na dosahovanie kariérneho úspechu, opisuje horoskop 2022 býk. Je to pracovitý človek, ktorý môže byť niekedy považovaný za veľkého kariéristu, pretože vo svojej práci trávi veľa svojho času. Horoskop Býk pripomína, že Býk sa orientuje na hmotný svet, kde chce dosiahnuť rovnováhu počas celého života. Ak cíti harmóniu v tejto oblasti môže sa naplno venovať iným záujmom, ako fyzickým pôžitkom, a svojím koníčkom, ktorými sú častokrát varenie, hudba alebo záhradkárčenie, doporučuje býkom ročný horoskop na rok 2022. Býk sa hodí na akúkoľvek kreatívnu činnosť, kde sa vyžadujú ručne práce, a kde môže naplno prejaviť svojho tvorivého ducha. Muž býk je výnimočne dobrým otcom, ktorý svoje deti naučí rešpektu, a vďaka nemu získavajú deti množstvo hodnotných znalostí. Žena narodená v znamení býk je rovnako výnimočnou ženou a neprekonateľnou matkou, ktorá dokáže harmonizovať energie natoľko, že v spoločnej domácnosti vládne poriadok, usporiadanie a láska. Býk vo svojom živote nenávidí rýchle zmeny názorov, alebo rýchle rozhodnutia, vraví ročný horoskop 2022 býk. Znervózňuje ho neistota a ťažšie prekonáva komplikácie v pracovnej oblasti, či v súkromnom živote. Býk sa radí k znameniam zverokruhu, ktoré sa sústreďujú nielen na hmotný svet, ale aj na fyzické pôžitky. Chuť, hmat a sluch majú vyvinutý skutočne silno, a tak si dokážu dokonale užiť kvalitnú hudbu, vynikajúcu večeru, alebo dotyky svojho blízkeho.

Vládnucou planétou Býka je planéta romantiky, príťažlivosti a krásy, definuje ročný horoskop býk. Vládnucu planétu zdieľa znamenie býk taktiež so 7. znamením zverokruhu, so znamením váhy, pripomína ročný horoskop na rok 2022 býk. Planéta Venuša pôsobí na Býka svojimi silnými energiami a ovplyvňuje jeho základné charakteristické vlastnosti. Tie sú u Býka špecifikované hlavne vďaka tejto planéte, ktorá prináša býkom lojalitu a kreatívneho ducha. Vďaka Venuši je Býk nielen výnimočným rodičom, ale tiež skvelým kuchárom alebo záhradníkom. Býk má vo svojom živote tendenciu byť veľmi závislý na ostatných ľuďoch, a vo svojom živote potrebuje jednu veľkú skutočnú lásku, pripomína horoskop na rok 2022. Býk viac, než ostatné znamenia zverokruhu hľadá polovičku, ktorá mu bude v živote vždy oporou. Napriek emocionálnemu základu zo strany Venuše v istých astrologických tranzitoch, je znamenie býk veľmi vyrovnaným znamením, podčiarkuje horoskop býk, ktoré bez akýchkoľvek problémov prinesie do každej životnej skúšky množstvo praktického rozmýšľania a inteligencie.

Zemské, pevné, druhé znamenie zverokruhu, je v živote prepojené s druhým astrologickým domom, ktorý je označovaný tiež ako dom majetku, usmerňuje horoskop 2022 býk. Tento astrologický dom, spojený so znamením býk, symbolizuje majetkové možnosti, slobodu a schopnosť uplatniť sa v živote. U Býka vyvoláva aj pozitívny vzťah k materialnym statkom a k financiam, opisuje ročný horoskop býk. Býk chce zabezpečiť nielen seba, ale aj celú svoju rodinu tak, aby nikdy netrpeli nedostatkom. Jeho schopnosť uplatniť sa v každom životnom smere dáva býkom množstvo príležitostí k tomu, aby si vybrali svoju vytúženú životnú cestu ešte v mladosti, odporúča horoskop býk 2022. Toto druhé znamenie zverokruhu je silne zamerané na svoju životnú cestu a v neskoršom veku dosahuje veľký pocit šťastia a uspokojenia v živote. Na druhej strane, keďže býk je veľmi orientovaný na peniaze a na materiálne statky, môže sa stať, že ho v živote potrápi veľké množstvo finančných pôžičiek, alebo dlžoby. V tomto horoskope sa pozrieme aj na to, aká bude finančná stabilita Býka počas roku 2022.

Znamenia býk a váhy ovláda planéta Venuša, opäť horoskop býk podičiarkuje. V týchto dvoch znameniach je veľmi silná a vďaka pôsobeniu planéty Venuša na znamenie býk, alebo alebo váhy, môžu tieto dve znamenia zverokruhu naplno prejaviť svoj základ, a svoju čistú podobu. Aj počas roka 2022 zažije býk silné pôsobenie Venuše, a to hneď v úvode roka, predpovedá astrologický horoskop býk 2022. Býka radíme k ženským znameniam, ktorým je nielen Býk, ale znamenie Rak, Panna, Škorpión, Kozorožec a posledné znamenie zverokruhu – Ryby. Ženské znamenia sú obdarené silnou empatiou, schopnosťou a veľkou trpezlivosťou. Na býka pôsobí počas roka 2022 hlavne mesiac a pozitívne tranzity Venuše pôsobiace v 4., 5. alebo 7. astrologickom dome. Viac o pôsobení Venuše na znamenie býk si rozoberieme v celkom Horoskope na rok 2022.

Aj rok 2022 bude teda ovplyvnený základným postavením Býka v astrologických domoch, a jeho charakteristické vlastnosti. Pozrieme sa nielen na vládnucou planétu, ale aj na jeho element a ostatné dôležité tranzity. V roku 2022 bude Býk zameraný na prácu a dosahovanie úspechu, no harmonické obdobia môžu striedať aj vzťahové problémy a nalomené zdravie, upomína horoskop 2022. Priateľstvá, ktoré bude býk v roku 2022 nadväzovať budú mať silný základ, a budú zmysluplné aj pre budúcnosť. Býci, teraz máte príležitosť spoznať svoj osud v roku 2022 z pohľadu pôsobenia planét a všetkých aspektov, ktoré sú s býkom úzko prepojené. Spoznajte predpoveď v láske, financiách, v práci a tiež v zdraví. Bude rok 2022 úspešný, a dokáže býk prekonať každý vzniknutý problém? Horoskop býk 2022 vám odhalí predpoveď vo všetkých dôležitých životných smeroch.

Ročný Horoskop 2022 Býk a jeho Negtíva roka 2022

Na Býka teda čaká komplikovaný máj, ktorý prinesie viacero výziev, ktoré budete musieť emočne a pracovne zvládať, upozorňuje ročný horoskop býk. Z hľadiska zdravia existuje tiež viacero mesiacov, ktoré býkovi v roku 2022 neodporúčajú cestovať, alebo vykonávať rizikové činnosti. Z hľadiska emócií budete musieť v januári spracovávať minulé emocionálne problémy v láske. Tieto problémy sa môžu týkať tak súkromného, milostného života Býka, ako aj rodinných, či priateľských vzťahov, podčiarkuje horoskop 2022 býk. Býk sa bude vracať do minulosti, čo vás v januári môže obrať o veľkú dávku energie.

Horoskop 2022 Býk - Nechce sa Vám ďalej čítať? Video Horoskop Býk na Youtube

Minulosť budete riešiť hlavne so sebou samým, no budete hľadať aj pomoc u vašich blízkych, ktorým dôverujete, vyzdvihuje horoskop na rok 2022. Náročný január z emočného hľadiska bude vyrovnaný hneď februárovými vplyvmi, kedy astrologický graf naznačuje pozitivne vibrácie v láske. Horoskop býk opisuje, že v apríli pocítite viacero dni samoty, kedy sa budete cítiť osamelo aj v prípade, že ste obklopení veľkým množstvom priateľov, alebo svojou láskou. Táto samota sa dotkne hlavne nezadaných, ktorí budú vyhľadávať spoločnosť iba preto, aby unikli intenzívnym pocitom neistoty a samoty.

Máj a Horoskop 2022 býk upozorňuje na viaceré varovania aj v oblasti citov. Niektorí z býkovch priateľov má nečestné úmysly s vašou osobou, a môže vás dokonca zradiť. Celý máj predstavuje veľmi narušené rodinné vzťahy, a dokonca aj zhoršenie finančnej situácie. Toto Májové negatívne vibrovanie zasiahne každého Býka do veľkej miery, a preto je nutné načerpať sviežu energiu a sily ešte v úvode roka 2022. Počas Mája budete teda čeliť rôznym hádkam, narušeniu vzťahu s priateľom, partnerom alebo milencom, a taktiež narušeniu rodinných vzťahov. Horoskop upozorňuje aj na konflikty medzi vami a vašimi súrodencami. Celkový Májový emocionálny úpadok dá býkovi zabrať, a budete sa musieť predpripraviť na veľký výdaj energie, ktorý bude vyžadovať zvládnutie týchto negatívnych dní. S koncom mája začnú negatívne energie odoznievať a mesiac jún bude znamenať stabilizáciu vašej vlastnej osoby. Júl je z hľadiska vzťahu pozitívny, a ďalšie disharmonické vzťahy prinesie až mesiac august, konkrétne obdobie okolo 24. augusta. V septembri upozorňuje Horoskop každého Býka na milostný románik, ktorý môže zasiahnuť dlhotrvajúce vzťahy. Astrologický graf hovorí o tom, že milostný románik zasiahne hlavne Býkov, ktorí sú vo vzťahu nespokojní, a ktorí majú blízky vzťah s niekým v zamestnaní. Zvládnutie tohto aspektu, a tieto provokácie zo strany astrologických tranzitov bude pre Býka mimoriadne dôležité hlavne pre jeho budúce vzťahy, podčiarkuje horoskop 2022 býk. V novembri zasiahne Býka obrovská žiarlivosť a nervozita hlavne v nevyrovnaných vzťahoch, uzatvára horoskop býk.

Ak sa v roku 2022 nachádzate vo vzťahu, o ktorom si myslíte že je v nerovnováhe, v úvode roka musíte tieto vaše pocity vyriešiť, inak vás bude počas celého roka 2022 nasledovať obrovská nervozita, hádky a nedorozumenia vo vzťahoch. Z hľadiska kariéry úvod roka neprinesie možnosti na žiadne nové projekty, a žiadne výnimočné príležitosti, ktoré by súviseli s postupom v kariérnom živote, alebo so zlepšením pracovnej pozície. Horoskop Býk 2022 opisuje, že vo februári budete mať dokonca problém pri vzdelávani vašich detí. Februárové energie môžu znamenať nepochopenie deti, a komplikáciu pri zvládaní ich výchovy. Nezamestnaní pocítia negatívne energie hlavne okolo 17., 18. a 19. marca, kedy pri hľadaní zamestnania cítite márnu snahu zmeniť niečo vo svojom živote, a preto sa môže vo vašom živote vyskytnúť mierna depresia. 19. marca sa k tomu pridáva ešte aj vplyv na vašu usilovnosť a výdrž, čo poznamená aj snahu v práci. Cúvajúci Merkúr v máji a v úvode júna zasiahne Horoskop na rok 2022 a komunikačné zručnosti Býka, čo sa výrazne odzrkadlí vo vašej práci. Septembrové energie znamenajú nervozitu v prítomnosti iných ľudí, a problém pri práci s ľuďmi. Z celkového hľadiska nie je rok 2022 vhodný na ďaleké cesty, a býkovi je odporúčané zvoliť dovolenku v blízkosti svojho domova. Financie budú problematické hneď v mesiaci január, špecifikuje ročný horoskop 2022, ale iba po Býkovej psychickej stránke. Budete cítiť finančnú neistotu, ktorá bude mať za následok neskoršie hromadenie majetku, a zhromažďovanie peňazí v závere roka.

Celá energia Býka bude sústredená na získanie lepšieho finančného statusu, čo môže vašu pozornosť odviezť od vášho súkromného života. Od 20. augusta sa teda budete sústrediť hlavne na svoje financie. Na toto obdobie by ste si mali dávať pozor, aby vám neunikli každodenné radosti života, zvýrazňuje horoskop 2022 býk. Zo zdravotného hľadiska prichádza prvé varovanie v mesiaci máj, ktorý je pre býka celkovo nestabilným mesiacom. Od 24. mája by ste mali spozornieť, pretože astrologické tranzity naznačujú komplikácie hlavne pre tých, ktorí sa nachádzajú v násilníckom vzťahu, alebo ktorí pracujú v rizikových zamestnaniach. Od 24. mája až do 20. augusta horoskop býk opisuje, že existuje viacero negatívnych tranzitov naznačujúcich úrazy, a násilie. Každý z býkov by preto v tomto období mal spozornieť, pretože zdravie môže byť narušené. Záverečný mesiac roka 2022 je však v zdraví pozitívny, a túto oblasť si viac vysvetlíme na nasledujúcich stranách horoskopu.

Denný horoskop Býk vás pripraví na akutálny deň. Horoskop 2022 od veštkyne znamená aj možnosť dennej veštby pre znamenie zverokruhu Býk.

Ročný Horoskop 2022 Býk a jeho Pozitíva na rok 2022

V januári sa spätná Venuša postará o viacero zmien v živote Býka. Býk sústreďuje celú svoju energiu hlavne sám na seba, na budovanie svojej vlastnej psychiky, a taktiež na ľúbostné, rodinné vzťahy. Keďže v januári budete viac uzavretý sám do seba, budete riešiť hlavne svoje nedoriešené vzťahy z minulosti, podotýká horoskop 2022 býk. V januári sa celá vaša energia zameriava na vzťahy, ktoré ostali v minulosti nedoriešené - či už priateľské, milostné, alebo vzťahy medzi spolupracovníkmi.

V januári sa teda zamerajte hlavne na vyriešenie nedokončených sporov, a venujte sa meditácii. Istá múdra žena vo vašom živote, ktorú ste doposiaľ vnímali ako dobrého radcu, vám práve v mesiaci január, teda v úvode roka 2022, pomôže vyriešiť nejeden konflikt, a problém z minulosti dodáva ročný horoskop na rok 2022. Čo sa týka lásky, priateľských vzťahov, a rodinných vzťahov, druhý mesiac roka 2022 – február, prichádza prináša pozitívnu energiu do života Býka, a obrovskú fyzickú krásu. Tento pozitívny mesiac znamená pre Býka omnoho viac energie, pretože retrográdna Venuša odoznieva, a vy sa sústreďuje na svoju prítomnosť, pretože ostatné vzťahy sa vám podarilo vyriešiť k svojej spokojnosti. Nasledujúce mesiace budú pre Býka ťažšie, aj z hľadiska romantických vzťahov, alebo rodinného života, upozorňuje celoročný horoskop 2022 pre znamenie Býk. Marec napríklad znamená pre nezadaných až 17 vhodných dní na to, aby spoznali lásku, ktorá bude trvácna. Práve v marci má nezadaný býk množstvo šancí, aby spoznal lásku svojho života.

Máj bude pre Býka komplikovaný vo viacerých oblastiach, a z hľadiska astrologického grafu sa máj zdá byť najnegatívnejším mesiacom roka 2022. Letné mesiace – jún, júl a august opäť Harmonizujú všetky negatívne energie v oblasti vzťahov, a tak cítite idilické obdobie z hľadiska rodinného života a detí, s ktorými si dobre rozumieť. Taktiež jún sa zdá byť podľa astrologického grafu vhodným mesiacom na zdieľanie lásky s členmi rodiny, a rok 2022 taktiež prináša možnosti na doriešenie disharmonických priateľských vzťahov, a to hlavne v mesiaci máj. Prichádza aj viacero príležitosti pre tých, ktorí chcú svoju rodinu zväčšiť, a priviesť na svet nového potomka.

Pozitívne dátumy na splodenie potomka nájdete v časti láska a vzťahy. Tento Horoskop vám taktiež odpovie či je rok 2022 vhodný na manželský zväzok pre znamenie býk, a ktoré dátumy sú ideálne na spečatenie dlhodobej lásky. Posledné mesiace roka 2022 patria množstvu možností na budovanie pevnejších vzťahov, či už s priateľmi, s vašou láskou, alebo so sebou samým. Z pracovného hľadiska bude hneď úvod roka ideálny na doriešenie povinnosti, a na dokončenie všetkých začatých úloh. Od 20. marca až do 10. mája môžete napredovať, pretože astrologické tranzity prajú úspech a taktiež možnosti pre nezamestnaných, opisuje ročný horoskop Býk 2022. Býk budem mať viacero možností na vykonávanie činnosti pre uspokojenie potrieb druhých. Veľká obetavosť Býka, a jeho pracovné nasadenie v roku 2022, ubera Býka o množstvo energie, ktoré budete musieť doplniť zdravým životným štýlom a cvičením. Z hľadiska povinnosti roka 2022 odporúča máj a jún očistenie energickej aury v domácnosti. Ak úvode júna očistíte negatívnu energiu domácnosti, do vášho života sa nahrnie aj úspech a väčšie uspokojenie.

Horoskop 2022 Býk predpovedá, že letný mesiac august je mimoriadne pozitívny pre tých, ktorých náplň práce tvorí činnosť s ľuďmi, alebo poskytovanie služieb. Tým sa bude dariť nielen v tejto činnosti, ale celkovo v podnikaní. Z hľadiska financií je u Býka rok 2022 z istého hľadiska vyrovnaný, aj keď býk hneď v úvode januára pocíti isté napäté obdobie, ktoré si rozoberieme v negatívnych aspektoch tohto roka. Z pozitívneho hľadiska prichádzajú mesiace február marec a apríl, ktoré sú mimoriadne stabilné, a nezasahujú nejakým negatívnym vplyvom do financií Býka. O tom, ako sa budú financie Býka vyvíjať počas roka 2022 sa dočítate viac vo finančnom horoskope na nasledujúcich stranách. Január 2022 sa zdá byť silným mesiacom kvôli retrográdnej vládnucej planéte Býka, ktorá zasahuje do všetkých aspektov Býka – do práce, do lásky, ale aj do zdravia. Zo zdravotného hľadiska pomôže január býkovi analyzovať minulé zdravotné problémy, a dokonca nájsť vhodné riešenia.

Horoskop Býk 2022 opisuje Januára ako ideálny mesiac pre všetky preventívne prehliadky, aj keď je ešte len úvod roka. Tento mesiac bude motivovať aj tých, ktorí sa snažia schudnúť, a urobiť zmenu vo svojom vlastnom stravovaní smerom k lepšej životospráve. Stred roka 2022 bude náročný zo zdravotného hľadiska, ale môžete popremýšľať o domácom miláčikovi, ktorý vylepší a posilní vašu psychiku. December 2022 je zdravotne idilickým mesiacom, ktorý pomáha býkovi stabilizovať zdravie a vylepšiť kondíciu, ozrejmuje horoskop na rok 2022 od veštkyne. Z hľadiska pozitívnych aspektov teda rok 2022 prináša viacero vplyvov, ktoré býkovi ponúkajú možností nielen na posilnenie vzťahu a rodinných väzieb, ale aj pri napredovaní v práci a získavaní lepšie finančnej stability.

Mesačný Horoskop Býk vám odpovie na to, čo si aktuálny mesiac pripravil pre vaše znamenie. Horoskop 2022 Býk je prepojený aj s mesačnou veštbou. Prečítajte si všetky dôležité horoskopy od veštkyne na rok 2022.


Horoskop 2022 Býk - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Býk 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

V Januári zasiahne Aprílových Býkov negatívne pôsobenie retrográdnej Venuše, ktorá sa pohrá so stabilitou vo vzťahu. Títo Býki tak môžu očakávať oslabenie intímneho spojenia s partnerom a problémy v emočnom smere. Čítajte ďalej Horoskop 2022 Býk - Pozitíva a Negatíva roka 2022...

Horoskop Býk 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Kompatibilita v láske Býka s ostatnými znameniami zverokruhu naznačuje, že býk, hľadajúci bezpečne prostredie v živote, si najviac porozumie s vodným znamením rak, so znamením Škorpión, Kozorožec, s ďalším Býkom a tiež so znamením Ryby. Čítajte Horoskop lásky Býk 2022 ďalej...

Horoskop Býk 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

Láska zasiahne život býka počas roka 2021 vo veľmi silnej rovine. Aj rodinné vzťahy Býka si budú vyžadovať pozornosť, pretože sa budete sústrediť nielen na osobný rast a materiálne zabezpečenie, ale aj na osobné dosiahnutie kľudu, a na rodinné vzťahy. Čítajte Horoskop lásky Býk 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Býk - Práca a Peniaze:

Býková vládnuca planéta – Venuša, ktorá je retrográdna počas väčšiny januárových dní usmerňuje aj vašu stabilitu a pohľad na kariéru. Január neprinesie nové možnosti pre Býkov, ktorý momentálne hľadajú zamestnanie, pretože počas pohybu retrográdnej Venuše nieje vhodné robiť rázne rozhodnutie... Čítajte Horoskop 2022 Býk práca a peniaze ďalej...

Horoskop Býk 2022 - Zdravie:

Zdravie Býka bude v roku 2022 podmienené jeho problémami v láske, ale aj pracovným vyťažením. V úvode roka zasiahne retrográdna Venuša v 9. astrologickom dome aj zdravie Býka, kedy bude hľadať hlavne psychický kľud. Čítajte Horoskop zdravia 2022 Býk ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Býk

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Býk

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Býk. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Býk.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Býk
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Býk
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Býk
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Býk
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Býk 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Býk:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Býk:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Býk 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com