aplikacia horoskop tarot sk
horoskop 2022 Marec

Horoskop 2022 - Marec 2022

Horoskop 2022 - mesiac Marec - Direktívny pohyb hlavných planét, Spln mesiaca v znamení Váhy...

02. marec 2022 je dňom, kedy sa slnko nachádza sextile s Uránom a nastáva taktiež Nov mesiaca v znamení ryby. Harmonické obdobie sextilu prináša výraznú energiu a toleranciu. Máte možnosť vyjadriť to najlepšie zo seba, a ukázať navonok všetky vaše pozitívne vlastnosti. Poskytujte ostatným ľuďom, tým ktorí vás milujú, také dary svojej osobnosti, ktoré ich obohacujú na ich životnom smerovaní, a prinášajú im radosť a povzbudenie, veští ročný Horoskop Marec 2022. Znamenia zverokruhu budú mať možnosť stať sa motivátorom, a energie nebudú blokované negatívnymi vplyvmi. Aj keď sa v našich životoch môžu vyskytnúť isté prekážky, obdobie kedy sa slnko nachádza v sextile s Uránom nám dodáva energiu potrebnú na ich prekonávanie. Balans medzi tým čo dávame a prijímame je citeľný u všetkých znamení, a globálne pôsobí tento sextil veľmi pozitívnym dojmom. V tomto dni sa taktiež pozeráme na vplyv mesačného Novu v znamení ryby. Táto lunárna fáza obohacuje náš život veľkým zmyslom pre senzitivitu a objavujeme pocity, ktoré pred nami ostatní skrývali, dodáva Horoskop Marec 2022. Nov mesiaca v znamení ryby hovorí aj o zdravotnom vplyv na znamenia zverokruhu, a môže sa tak stať že väčšina ľudí bude mať počas tohto dňa problém so spánkom. Výnimočnú starostlivosť si taktiež vyžadujú tí ľudia, ktorí majú problémy s chodidlami, kedy vás môže viac potrápiť bolesť kĺbov, alebo rany ktorým nevenujete pozornosť. Buďte v období okolo druhého marca opatrní hlavne na svoje zdravie, a užívajte si pozitívny vplyv sextilu slnka s Uránom.

Horoskop Marec 2022 a ďalšie dôležité dátumy na rok 2022

5. marec 2022 poukazuje na konjunkciu Slnka s planétou Jupiter. Jupiter je planétou, ktorá prenáša svoje najsilnejšie energie na znamenie strelec a znamenie ryby, pre ktoré je Jupiter vládnucou planétou. Pôsobenie planéty Jupiter v konjunkcii so slnkom počas direktívneho pohybu planét je pozitívnym aspektom, ktorý nám dáva možnosť zvíťaziť nad ostatnými. Víťaz je ten z nás, kto má vopred premyslené svoje kroky, a už dlhšie čaká na svoj úspech. Vo všeobecnosti je možné povedať, že tento aspekt prináša spravodlivosť a úprimnosť. Mnohí z vás sa stávajú úprimnejší, no Jupiter pôsobí hlavne na znamenia strelec a Ryby. Tieto dve znamenia môžu byť náchylnejšie k rozprávaniu takých príbehov, ktoré sú doslova neuveriteľne, špecifikuje ročný Horoskop Marec 2022. Tento svoj dar by mali využiť ku kreatívnej tvorbe, alebo k starostlivosti o malé deti. Do veľkej miery je to pozitívny tranzit, kedy zabúdame na depresie, a venujeme sa radšej optimistickému smerovaniu. Veci sa zdajú byť hladšie, žiadne zmeny v našom živote niesú dramatické a nečakané. V negatívnom smere tranzit zosilňuje potreby takých ľudí, ktorí v živote podliehajú istým závislostiam. Prílišná záľubu v alkohole, hazardných hrách, alebo v nakupovaní nám pripomínajú naše neresti, ktoré by sme sa mali snažiť počas tohto obdobia napraviť.

6. Marca 2022 vstupuje Venuša do znamenia Vodnár. Planéta Venuša pôsobiaca počas marca v direktívnom pohybe počas tohto dňa vstupuje do znamenia Vodnár, a pôsobí tak nielen na samotného Vodnára, ale aj na znamenie Býk a Váhy, ktorých je Venuša vládnucou planétou. Vplyv bude mať aj na ostatné znamenia zverokruhu, aj keď nie tak výrazný. Presun planéty Venuša prináša zdržanlivé a mierne zvláštne pocity. Pre 3 znamenia zverokruhu - pre znamenie Vodnár, Váhy a Býk nieje toto obdobie určite vhodné na vytváranie si nových vzťahov. Znamenia zverokruhu budú mať pocit, že majú ísť svojou vlastnou cestou, a nemajú sa obzerať za tým, čo od nich vyžadujú ostatní. Tento pohyb zvýrazňuje potešenie z financií a peňazí, ale aj s materiálnych potrieb. Vo vzťahovej oblasti pôsobí aspekt v zaujímavej rovine... Svoju energiu sústreďujeme hlavne na hľadanie niekoho, kto ocení našu myseľ, vyzdvihuje Horoskop Marec 2022. Nezamýšľame sa nad tým, ako očariť toho druhého fyzickym vzhľadom, ale pozornosť sústreďujeme radšej na náš intelekt. Môže to byť ideálne obdobie na prejavenie svojich nápadov v zamestnaní, ktoré nám môžu priniesť prosperitu. Kľúčovým slovom tohto tranzitu je stimulácia a myseľ. S týmito dvoma vecmi sa naučíme pracovať tak, aby boli v harmónii. Zamyslite sa nad tým, čo dokáže vašu náladu prinavrátiť do pozitívneho smeru, a v tomto období robte hlavne také veci, ktoré vás robia šťastným a slobodným. Emócie a logika môžu podstupovať vzájomný boj, varuje Horoskop Marec 2022, a môže byť ťažké dobre sa rozhodnúť.

13. Marca 2022 je Slnko badateľné v konjunkcii s Neptúnom. Vitalita slnka sa prejavuje v našom živote a odomyká nám tvorivú silu, ktorá je poznačená nielen spontánnosťou ale aj zdravím. Tento Tranzit prináša pozitívne vibrácie do života všetkých znamení zverokruhu, a ovplyvňuje nielen našu psychickú pohodu ale aj fyzickú vitalitu. Tí z vás, ktorí už dlhšie uvažujú nad fyzickým cvičením, by mali v tomto dni začať, radí Horoskop Marec 2022, a udržiavať tento rytmus počas celého zvyšku mesiaca. Slnko v konjunkcii s planétou Neptún vám pomôže začať a udržiavať vaše odhodlanie. V láske môžu nastať isté starosti, ktoré budú súvisieť so zdravým členov vašej rodiny. Táto pozícia slnka vo všeobecnosti predstavuje náš životný účel, ktorý sa pri konjunkcii s Neptúnom, keď sa planéty nachádzajú priamom pohybe, spája hlavne so starostlivosťou o osoby, ktoré našu starostlivosť potrebujú. Ročný horoskop odporúča, aby ste sa viac zaujímali o potreby a požiadavky členov vašej rodiny, a sústredili i nielen na rodinu ale aj na vašich najbližších priateľov. Tieto dni tak prinášajú veľmi pozitívne vibrácie, pretože ľudia, ktorým poskytnete pomocnú ruku budú cítiť pozitívne emócie z vašej strany, a lásku k životu. Konjunkcia slnka s Neptúnom má veľmi výrazný vplyv hlavne na individuálne vyjadrenie našej vlastnej osoby. Naša vlastná identita sa dostáva na povrch, prorokuje Horoskop Marec 2022, a preto vám odporúčame robiť iba také veci, ktoré vás zaujímajú a bavia. Je nevyhnutné nájsť spôsob, ako zosúladiť svoju energiu s činnosťami, ktoré vám robia v živote radosť. Môžete čeliť istým výzvam, ale vďaka individualite a pevnej vôli to väčšina z vás prekoná. Táto konjunkcia slnka bude pôsobiť hlavne na znamenie Lev a taktiež na znamenie ryby, na ktoré má planéta Neptún taktiež nemalý vplyv.

18. Marca 2022 kombinuje Slnko v sextile s Plutom svoje sily so splnom mesiaca znamení Váhy. Mesiac, ktorý vo všeobecnosti vládne znameniu Rak, prenáša svoje energie na všetkých 12 znamení zverokruhu, keď nastáva jeho spln v znamení Váhy. Pozitívny aspekt sextilu s Plutom sa prelína s pôsobením mesačného Splnu a dodáva nám živote balans a harmóniu. Využite svoje harmonické naladenie konštruktívnym spôsobom a snažte sa motivovať ľudí ku konaniu dobra. Niekedy sa cítite vyčerpane hlavne kvôli energii ostatných ľudí, ktorí na vás pôsobia pesimisticky. Nenechajte v týchto dňoch zasahovať negatívne energie ostatných ľudí do vášho vlastného života, a buďte motivátorom seba samého. Komunikácia je talentom, ktorý vám počas tohto dňa nebude chýbať, a tak prenášate svoje myšlienky a pozitivne vibrácie na tých, ktorých milujete, opisuje ročný Horoskop Marec 2022. Istotne chcete zlepšiť život nielen sebe, ale aj ostatným. Práve 18. marec a obdobie okolo tohto dátumu je veľmi vhodné na spoluprácu so skupinami, a na pomoc ľuďom s ich pesimistickým postojom. Spln mesiaca v znamení Váhy vplýva na každé znamenie zverokruhu aj z hľadiska zdravia, a v tomto prípade, keď sa slnko nachádza v sextile s Plutom, zameriavame našu pozornosť hlavne na psychické zdravie, opisuje Horoskop Marec 2022. Kolektívna psychické zdravie vás a členov vašej rodiny by sa malo harmonizovať. Ak sa tak nedeje, je potrebné podať pomocnú ruku a analyzovať problémy ostatných ľudí. Ľudia budú mať v tomto období dar upokojovať negatívne aspekty, a dívať sa na svet pozitívne. Aj malé kroky vás samotných dokážu zmeniť význam istých negatívnych veci v živote ostatných ľudí. Buďte pomocníkom, pretože tento deň je ideálny aj na váš vlastný psychicky detox.

Horoskop 2022 - Retrográdne Planéty v roku 2022 a ich význam

ročný Horoskop 2022 a význam retrográdnych planét

Horoskop 2022 pracuje nielen so Slnkom, ale aj s ostatnými planétami a ich pohybom. Vplyv retrográdnych planét na našu energiu a celkový život je azda najbadateľnejší zo všetkých známych pohybov planét...

Ročný Horoskop 2022 na Marec - Slnko vstupuje do znamenia Baran

20. Marec 2022 je dňom, kedy slnko odchádza zo znamenia ryby a vstupuje do znamenia Baran. Vášeň, energia, napredovanie a bojovnosť sa prejavujú počas tohto aspektu u každého znamenia zverokruhu, no ráznejšie u tých znamení, ktorým vládne element oheň. Ohnivé znamenia Baran, Lev a znamenie Strelec citia tento prechod výraznejšie než ostatné znamenia. Podobne tento aspekt cítia aj tie znamenia, ktoré stoja v opozícii ohnivých – vodné znamenia Rak, Škorpión a Ryby. Prechod slnka do Barana sa stáva impulzom pre nové začiatky. Ak ste do 20. marca sústreďovali svoju energiu hlavne na úspešné zvládnutie prvých mesiacov nového roka, od tohto obdobia sa môžete zameriavať na posun vašich vlastných priorít vpred. Prechodom slnka do znamenia Baran sa začína rok dvanástich znamení zverokruhu, pretože úvodným znamením je práve iskrivé znamenie Baran. Tento zrod predstavuje nový život, nové možnosti a nové motivácie na to, aby ste začali konať, informuje Horoskop Marec 2022.

Akékoľvek vaše predsavzatia, ktoré ste si začiatkom roka nesplnili, môžete znovu objaviť práve vstupom slnka do znamenia Baran. Veľa vo vašej budúcnosti bude záležať práve na tom, akými krokmi, a s akým nasadením budete pristupovať k vašej práci, k vášmu zdraviu, financiam aj láske. Tento zlomový okamih vám prináša možnosť začať odznova, a urobiť v živote výrazné zmeny, podčiarkuje Horoskop Marec 2022. Všetkých 12 znamení zverokruhu pocíti veľkú energiu tejto transformácie. Znamenie Baran tak prepožičiava ostatným znameniam energiu na to, aby sa viac špecializovali na hľadanie energií, ktoré im pomôžu rútiť sa vpred. Vo všeobecnosti nám tento tranzit pripomína učeniu sa disciplíne a porozumeniu ostatným. Učíme sa taktiež ako šetriť svoju energiu a využívať ju na také oblasti, ktoré nám prinášajú radosť do života a finančné blaho. Zmysel pre dobrodružstvo sa neprejavuje iba v cestovaní, ale aj v poznávaní nových možností v láske, v práci a vo financiách.

Je to obdobie, kedy mnohí z nás uvažujú o riskovaní, zameriavajú sa na nové príležitosti a porovnávajú svoj život s ostatnými. Avšak, v tom pozitívnom smere. Motivujeme sa tým, čo v živote dosiahli iný, a snažíme sa napredovať tak, aby bol náš život takým, aký si ho predstavujeme len mi. Využitie tento astrologický tranzit k tomu, aby ste znovu začali spájať svoje rozhodnutia a vašu životnú cestu.

22. Marca 2022 sa planéta Mars, ktorá je vládnucou planétou znamenia Baran znamenia Škorpión dostáva do kvadratúry s planétu Urán. Mars v živote všetkých 12 znamení zverokruhu reprezentuje ambície, činnosť, vášeň a túžbu. Energia planéty Mars sa sústreďuje hlavne na také činy, ktoré musia byť dokončené, zdôrazňuje Horoskop Marec 2022. Kvadratúra planéty Mars Uránom nám však v negatívnom smere prináša hľadanie vlastného potenciálu a slobody. Cítime, že si potrebujeme psychicky oddýchnuť od všedných starostí, ktoré pohlcujú naše životy. Nie je veľmi vhodný čas na to, aby sa rýchlo vykonávali zmeny, ktoré ste už dlhšie plánovali. Budete totiž cíti vnútorný nepokoj, a taktiež strach o vašu budúcnosť. Našťastie, táto kvadratúra nepotrvá dlho, a preto buduje negatívne aspekty citeľné iba pár dní. Niektoré znamenia tento negatívny vplyv dokonca vôbec nepocítia. Negatívne pôsobenie, a teda neschopnosť harmonizovať svoje myšlienky pocítia hlavne znamenia Baran, Škorpión, no taktiež protistojace znamenia Váhy, a znamenie Býk.

28. Marec 2022 sa díva na direktívne pohyby Venuše v konjunkcii s direktívnym Saturnom. Kľúčovým slovom tejto konjunkcie je hlavne sebadisciplína. Viaceré znamenia zverokruhu vnímajú dávku svedomitosti, a navonok vystupujeme veľmi zodpovedne. Snažíme sa dokončiť všetky naše povinnosti tak, aby sme do nového mesiaca prechádzali s čistým štítom. Odomyká sa aj naša spontánnosť a hravosť, ktorá však pôsobí hlavne na lásku všetkých 12 znamení zverokruhu. V oblasti financií, zdravia či práce sa prejavuje hlavne zdržanlivejšia stránka tejto konjunkcie, a tak by sme mali veci vnímať triezvejšie a snažiť sa udržať našu činnosť pod kontrolou, upomína ročný Horoskop Marec 2022. Spojenie slnka so Saturnom vplýva na znamenie Lev, na znamenie Kozorožec a Vodnár, ale aj na protistojace znamenia, ktoré cítia viac vážnosti v živote, potrebné na zvládnutie a prekonanie dôležitých problémov. Každá skúsenosť v živote vám však dodáva energiu k tomu aby ste veci zvládli lepšie než väčšina znamení zverokruhu. Tranzit pripomína, aby ste od nikoho neočakávali nič zadarmo, a pripomína vám fakt, že za každé rozhodnutie alebo za každú vec musíte zaplatiť skutočnú hodnotu. Protistojacími znameniami, ktorých sa dotkne tento tranzit sú znamenia Vodnár, Rak a taktiež sa výrazne dotýka znamenie Lev.

Marec 2022 symbolizuje pozitívny prerod viacerých z nás, ktorí už nedúfali v možnosť zmeny. Slnko v Baranovi štartuje svoju cestu cez 12 znamení v roku 2022 a tak môžeme aj my naštartovať našu budúcnosť. Ľudia sa na svet dívajú nielen materiálne, ale aj pocity a túžby zohrávajú dôležitú rolu. Miesto v našich srdciach sa otvára hlavne pre rodinu a priateľov, podptýka Horoskop Marec 2022, ktorí sú vždy pri nás, keď ich potrebujeme. V Marci si viacerí ľudia uvedomia silu priateľstvá a rodinných pút. Uvedomíme si tiež naše vlastné odhodlanie a dokážeme tak bojovať s problémami, ktoré sa nám zdajú byť jednoduchšie než doposiaľ.

Dôležité astrologické aspekty - Horoskop Marec 2022 pre všetkých 12 znamení zverokruhu:

 • Merkúr, Venuša, Mars, Jupiter, Saturn, Urán, Neptún aj Pluto sú počas celého mesiaca v direktívnom pohybe.
Aspekty, ktoré ovplyvňujú Horoskop 2022 počas Marca
 • Horoskop 02. Marec 2022 - Slnko v sextile s Uránom
 • Horoskop 02. Marec 2022 - Nov mesiaca v znamení Ryby
 • Horoskop 05. Marec 2022 - Slnko v konjunkcii s Jupiterom
 • Horoskop 06. Marec 2022 - Venuša vstupuje do znamenia Vodnár
 • Horoskop 13. Marec 2022 - Slnko v konjunkcii s Neptúnom
 • Horoskop 18. Marec 2022 - Slnko v sextile s Plutom
 • Horoskop 18. Marec 2022 - Spln mesiaca v znamení Váhy
 • Horoskop 20. Marec 2022 - Slnko vstupuje do znamenia Baran
 • Horoskop 22. Marec 2022 - Mars v kvadratúre s Uránom
 • Horoskop 28. Marec 2022 - Venuša v konjunkcii so Saturnom

Horoskop 2022 - Ďalšie Mesiace Roka 2022

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop 2022 Január

ročný Horoskop 2022 Marec

Do nového roka, do roka 2022 vstupujeme so slnkom v znamení Kozorožec. Prvý aspekt, na ktorý upozorňuje astrologický Horoskop 2022 je retrográdna Venuša takmer počas celého januára...

Horoskop 2022 Február

ročný Horoskop 2022 Február

Druhý mesiac roka, mesiac február, bude prepojený hlavne s priamymi pohybmi viacerých planét. Retrográdny pohyb bude citeľný len začiatkom februára...

Horoskop 2022 Apríl

ročný Horoskop 2022 Apríl

Mesiac apríl začína Novom mesiaca v znamení Baran. Planéty Urán, Saturn, Mars, Venuša a planéta Merkúr sa počas celého mesiaca nachádzajú v priamom pohybe...

Horoskop 2022 Máj

ročný Horoskop 2022 Máj

Keď sa dívame na mesiac Máj z astrologického hľadiska, do pozornosti sa nám dostávajú viaceré Astrologické pôsobenia, ktoré negatívne aj pozitívne ovplyvňuje všetkých 12 znamení zverokruhu...

Horoskop 2022 Jún

ročný Horoskop 2022 Jún

V júni sa 3 Astrologické planéty a Pluto - planéta Merkúr, Neptún, Saturn dostanú do retrográdneho pohybu. Na naše životy však naraz budú vplývať v počiatku len dve cúvajúce objekty, a ku koncu mesiaca budu v tomto pohybe 3...

Horoskop 2022 Júl

ročný Horoskop 2022 Júl

V úvode júla na znamenia zverokruhu stále pôsobia retrográdne pohyby Saturnu, Neptúnu aj Pluta. Od 28. júla sa k nim pridáva taktiež planéta Jupiter, ktorá svoj retrográdny pohyb smeruje v počiatku v znamení Baran a pôsobí až do 23. novembra, kedy presúva svoje retrográdne energie na znamenie ryby...

Horoskop 2022 August

ročný Horoskop 2022 August

Retrográdne planéty sa počas augusta správajú v cúvajúcom pohybe rozdielne, podľa toho, na aký astrologický dom u jednotlivých znameniach pôsobia...

Horoskop 2022 September

ročný Horoskop 2022 September

Počas mesiaca september pociťujeme neustávajúci ustupujúci pohyb pomalých planét - Jupiter, Saturn, Urán, Neptún a Pluto, a tieto pomalé planéty ovládajú vlastnosti všetkých znamení zverokruhu...

Horoskop 2022 Október

ročný Horoskop 2022 Október

V 10. mesiaci roka 2022 sledujeme celomesačný pohyb pomalých planét - Urán, Jupiter a planéty Neptún. Merkúr vystupuje zo svojho spätného pohybu 02. októbra a následne sa dostáva do priameho smeru...

Horoskop 2022 November

ročný Horoskop 2022 November

V novembri sa nám predstaví retrográdny Mars predchádzajúci znamením Blíženci, vo svojej plnej sile. Do 23. novembra pôsobí na komplexné energie aj cúvajúci Jupiter a počas celého mesiaca planéty Urán, Neptún a už vyššie spomenutá planéta Mars...

Horoskop 2022 December

ročný Horoskop 2022 December

V decembri sa planéta Neptún presúva do priameho pohybu od 4. decembra a planéty Urán a Mars postupujú v cúvajúcom pohybe po celý zvyšok roka...

Horoskop 2022 pre 12 Znamení Zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop 2022 mesiac Marec