Horoskop 2022 Váhy

Drahé váhy, veštkyňa pripravila Horoskop 2022 váhy pre každého z vás, kto túži poznať svoju blízku budúcnosť. V tomto horoskope sa dozviete komplexnú predpoveď v láske, v práci, vo financiách a zdraví váh pre rok 2022. Prečítajte si taktiež o rodinných a priateľských vzťahoch, o tom, ktoré dni sú vhodné na svadbu, ale aj o tom, či je rok 2022 vhodný na splodenie prvého, alebo ďalšieho vytúženého potomka pre Znamenie Váhy V úvode si predstavíme charakteristiku znamenia Váhy aj pre rok 2022 a následne si rozoberieme každý dôležitý efekt astrologickych tranzitov na váš život.

Osobnosť Váhy a jeho ročný Horoskop 2022

Ľudia narodení v znamení váhy oslavujú svoje narodeniny medzi 23. septembrom až 22. októbrom. Znameniu váhy vládne Vzdušný Element a vďaka nemu sú váhy do istých hĺbok prepojené s ďalšími vzdušnými znameniami – so znamením Blíženci, a Vodnár. Váhy sú znamením zverokruhu, ktoré sa nazývajú aj mužské, a teda vyžarujú mužskú energiu, popisuje Horoskop 2022 Váhy. Mužské znamenia zverokruhu sú Baran, Blíženci, Lev, Strelec, Vodnár a samozrejme znamenie Váhy. Mužské znamenia zverokruhu chcú vo všeobecnosti vládnuť a určovať rozhodnutia, či životný smer iným. V tomto smere sa prejavujú aj črty Váh, aj počas roka 2022. Vzdušné znamenia zverokruhu sú v grafe navzájom položené v uhle 120°, a prejavujú isté podobné charakteristické vlastnosti. Patrí k nim diplomacia Váh, ich spoločenská osobnosť, nutnosť sociálneho života, a rýchle vstrebávanie informácií, či vyššia inteligencia. Každá váha je svojská. Zväčša sa prejavuje silnou sangvinickou povahou, vraví ročný Horoskop 2022 Váhy. V živote kráčajú s ľahkosťou, no keď sa objavia problémy, predstavuje to pre ne obdobie plné nervozity a stresu. Aj keď problémy zvládajú s ľahkosťou, nemajú ich radi. Takýto bude aj rok 2022, kedy Horoskop váhy 2022 predpovedá viaceré problémy spojené hlavne s vašou kariérou, ale aj s medziľudskými vzťahmi, ktoré by ste však mali prekonávať bez stresu, pretože stres by rušivo zasiahol vaše zdravie. Vo všeobecnosti sa váhy tešia pevnému zdraviu s výnimkou toho, že vás môžu trápiť časté bolesti chrbta. Váhy častokrát podliehajú nezdravému stravovaniu, a hlavne sladeným nápojom, ktoré tvoria akúsi povinnú súčasť vášho života. Týmto konaním si môžete privolať aj rôzne chronické ochorenia - ako je cukrovka, problémy metabolického systému, dokonca aj nadváhu. V týchto smeroch by si mala váha dávať pozor aj v roku 2022, no viac o vašom zdraví si povieme v záverečnej časti horoskopu.

Aká je teda základná charakteristika vzdušných znamení zverokruhu, ku ktorým patria znamenia Blíženci, Vodnár i vaše znamenie Váhy? Vzdušné znamenia zverokruhu sú do istej miery prepojené aj s ohnivými znameniami, pretože vzduch distribuuje energiu pre oheň, a bez vzduchu by oheň neexistoval. Práve preto si vzdušné znamenia zverokruhu porozumejú aj s ohnivými znameniami – so znamením Baran, Lev a so Strelcom. Vzdušné znamenia zverokruhu majú v živote podmienku, aby cítili neustálu slobodu a životné možnosti, definuje Váhy Horoskop na rok 2022. Nechcú byť obmedzené. Niekedy majú vzdušné znamenia zverokruhu problém zapadnúť do bežnej životnej rutiny. Hľadajú niečo viac. Výnimočné vzdušné znamenie zverokruhu je známe tým, že v živote nechce kráčať v dave. Chce byť výnimočným človekom, ktorý dá svetu viac než jeho okolie. Znamenie váhy chce pomáhať ostatným a zároveň ich tešiť. Ste človekom, ktorý si cení poriadok v živote, a nasledujete myšlienky, ktoré oslobodzujú vašu myseľ a vášho ducha. Máte tendenciu zotrvávať vo vyšších myšlienkových sférach, častokrát nestojíte pevne na zemi ani v čase, keď je to vyžadované, špecifikuje ročný Horoskop 2022 Váhy. Niekedy by bolo pre vás ľahšie spojiť sa so zemskými znameniami zverokruhu, s ktorými však nenájdete mnoho spoločných tém, no sú to znamenia, ktoré vás dokážu udržať pri zemi. K zemským znamenia zverokruhu patria znamenia Býk, Panna a Kozorožec. Práve tieto znamenia zverokruhu sú ideálnym priateľom a radcom pre každú Váhu. Vďaka vašej veľkej inteligencii a vďaka vedomostiam dokážete všetko pretvoriť do praktických vecí a oživiť každú spoločenskú udalosť. Váš zmysel pre rovnováhu v živote je skutočne dôležitý. Hľadáte riešenia a možnosti, ktoré potešia všetkých. Ste obľúbeným človekom, s množstvom priateľov, ktorí si vás vážia. Váhy dokážu ostatných zaujať vo viacerých smeroch. Niektoré váhy svojou krásou, iné inteligenciou, a ďalšie neutíchajúcou životnou energiou. Vzdušné znamenia zverokruhu, ku ktorým patrí aj znamenie váhy, by nemalo zabúdať na pravidelný fyzicky pohyb tak, aby udržiavali v kondícii nielen svoju fyzickú schránku, ale aj psychickú kondíciu, pripomína zdravotný Horoskop na rok 2022 Váhy.

Vládnucou planétou znamenia Váhy je planéta rovnováhy, manželstva, financií a inšpirácie. Hovoríme o planéte Venuša, ktorá zároveň vládne aj zemskému znamenia zverokruhu Býk. Planéta Venuša je dôležitá aj pri opise Horoskopu na rok 2022 pre vaše znamenie. Vďaka nej nájdete rovnováhu vo svojom živote, pretože Venuša vám svojimi schopnosťami ponúka udržanie vnútornej krásy. Venuša dokonale vyrovnáva negatívne energie. S Venušou je spojená aj karma Váh. Predstavuje schopnosť milovať, vašu obetavosť, a možnosti potešenia z fyzickej existencie. Planéta Venuša znamená nielen krásu a lásku, ale je prepojená aj s finančným zabezpečením každého z nás. Váhy vo väčšine života problém s finančným zabezpečením rodiny. K financiám sa však viaceré Váhy dostávajú až v neskoršom veku, kedy nachádzate uplatnenie v tom, čo milujete, popisuje finančný Horoskop Váhy na rok 2022. Venuša patrí k najteplejšej planéte slnečnej sústavy, a je domovom sopiek a extrémnej energie. Vďaka blízkosti k znameniu váhy vám daruje obrovskú energiu, a ťahá vás k vyššiemu pochopeniu sveta. Váhy milujú dobré jedlo, aj kvôli planéte Venuša, ktorá na vás v tomto smere pôsobí. Počas negatívnych tranzitov Venuše môžete cítiť rýchle zmeny energie a nálad, čo je pre znamenie váhy špecifické. S vekom však u znamenia váhy prichádza nielen k lepšiemu finančnému zabezpečeniu, ale tiež k lepšiemu pracovaniu so svojimi energiami. Každá váha nájde práve životné uspokojenie s pribúdajúcim vekom. Váha je človek, ktorý sa nebojí starnutia, pretože v každom veku vie nájsť výhody pre seba samého. Či už po duševnej alebo fyzickej stránke. Vplyv planéty Venuša cítite na emočnej aj finančnej úrovni, aj v roku 2022, vraví astrologický Horoskop 2022 Váhy. Pozitivne tranzity Venuše znamenajú potešenie v každom smere života Váh a zosilnenie vašej sangvinickej povahy. Venuša vám bude aj v roku 2022 pripomínať aby ste milovali celým svojim srdcom, nebojte sa priznať svoju chybu, vyhýbajte sa nespokojným a nevďačným ľuďom, ktorí pohlcujú vašu pozitívnu energiu, ktorú môžete využívať iným smerom.

Najväčšiu celkovú kompatibilitu v láske dosahujú váhy so znamením Baran a Strelec. V roku 2022 si však v romantickom živote a v láske porozumejú aj s vodným znamením zverokruhu rak a s ohnivým Levom, upomína Horoskop Váhy 2022. Tieto 4 znamenia zverokruhu predstavujú pre váhy najväčšiu celkovú kompatibilitu v láske. V priateľských vzťahoch si rozumiete so zemskými znameniami – s Býkom, Pannou a s Kozorožcom. Sú vám však blízke aj ohnivé znamenia - Strelec a znamenie Baran, ktoré pre vás predstavujú nielen výnimočné priateľstvo, ale aj dobrú spoluprácu či šancu pre podnikanie. Horoskop 2022 váhy však hovorí aj o tom, že počas roka 2022 by ste si mali dávať pozor na vodné znamenia zverokruhu, pretože z ich strany môže dôjsť k zrade. Šťastnými číslami váh pre rok 2022 sa stávajú číslice 3, 6, 12, číslica 13 a ďalej čísla 24 a 25. Tieto číslice budú s vami prepojené počas celého roka. Šťastnou farbou Váh na rok 2022 sa stávajú farby zelená, a ružová. Tieto farby by mali tvoriť súčasť vašej domácnosti, vašej kancelárie, radí osobný Horoskop na rok 2022 Váhy. Zaraďte do svojho života zelenú, ak chcete v živote cítiť ešte viac harmónie a zdieľania energií s vašou vládnucou planétou a s vaším elementom. Pozitívne aspekty Venuše budú zosilnené práve zelenou farbou, ktorá vám do života prinavráti harmóniu. Ak teda zvažujete, či je v roku 2022 čas osviežiť vašu domácnosť a vymaľovať novou farbou, určite zvoľte do vašej kancelárie alebo spálne farbu zelenú. Práve táto farba prináša váham zosilnenie pozitívnych vlastnosti a možnosti na hlbokú meditáciu.

Z celkového pohľadu bude rok 2022 pre váhy veľmi zaujímavý, veští Horoskop Váhy 2022. Každá váha je veľmi diplomatická osoba, ktorá miluje poriadok, životné usporiadanie, harmóniu a zdieľanie energie s ostatnými. Milujete všetko, čo sa deje vonku, a preto neváhajte a vyrazte do prírody vždy, keď na to budete mať možnosť. Toto mierumilovné a spravodlivé znamenie zverokruhu nedokáže byť samo. Aj v roku 2022 vás zasiahnu energie planét sústreďujúce sa na 4. astrologický dom vo veľkej miere. Prvé silné energie pôsobiacej na 4. dom domova pocítite hneď v úvode roka 2021. Taktiež záver roka bude patriť silnému obsadeniu 4. domu. Z tohto pohľadu je jasné, že aj rok 2022 bude patriť vašej rodine a váhy určite nebudú samé. Počas roka budete tiež fascinovaný rovnováhu vo viacerých oblastiach života. Dokážete tiež urobiť správne kroky a predísť konfliktom. Horoskop 2022 váhy teda predpovedá, že vaše silné stránky - ako je silný intelekt, bystrá myseľ a silné duševné porozumenie ostatným, bude viditeľné aj počas celého roka 2022. Váš partner by nemal zabúdať na to, že máte vlastné potreby a túžby, a že potrebujete vlastný osobný priestor k tomu, aby ste boli v živote šťastný. Horoskop 2022 váhy nahliadne nielen do oblasti vašej lásky, rodinných alebo priateľských vzťahov. Pozrime sa tiež na manželstvo, tehotenstvo na kariérne a finančné možnosti a tiež na komplexné zdravie Váh, pričom si rozoberieme možnosti aromaterapie a ostatných alternatívnych možností podpory vášho zdravia.

Pozrime sa teraz na detailný a veľký Horoskop 2022 váhy, ktorý prináša veštkyňa Sibyla. Tento Horoskop sa stotožňuje nielen s elementom Váh, s vašou vládnucou planétou, ale aj s astrologickými domami, či najdôležitejšími planétami, ktoré v roku 2022 zasiahnu energie každej váhy. Či ste sa narodili ako muž alebo žena Váhy. Tento Horoskop je vhodný pre každého, kto túži poznať svoju blízku budúcnosť. Pre muža narodeného v znamení váhy, aj pre ženu váhy, prinášame predpoveď založenú na astrologických vplyvoch, a na veštbe, ktorá je silne prepojená s vašimi energiami a s vaším životom.

Ročný Horoskop 2022 Váhy a jeho Negtíva roka 2022

V láske nastávajú aj negatívne chvíle ovplyvnené tranzitmi, ktoré by mala poznať každá váha. Retrográdna Venuša v úvode roka spôsobuje problémy, kedy sa voči partnerovi správate skôr ako rodič. Môže byť zasiahnutá karma z vašich minulých rozhodnutí, ktorá súvisí s rodinou a deťmi. Máte tendenciu deti rozmaznávať, čo sa môže odraziť na vašom spôsobe výchovy detí v úvode roka. V mesiaci február - od 04 do 14 by ste mali byť obozretní a vyhýbať sa milostným románikom. Tieto pocity zapríčiní nevyužitá sexuálna energia Váh, ktoré majú tendenciu podliehať pokušeniu milostného charakteru.

Horoskop 2022 Váhy - Nechce sa Vám ďalej čítať? Video Horoskop Váhy na Youtube

Akýkoľvek ľúbostný románik, ktorý však teraz započnete nebude mať dlhé trvanie a bude spôsobovať trápenie nielen vám. V závere februára buďte tiež opatrní, ak sa chystáte na nejakú cestu, ktorá súvisí s vašou láskou. Môžu nastať zmeny v plánovaní, no mali by ste ich prijať a hľadať riešenie, ktoré uspokojí všetky osoby, ktoré s týmto plánom súvisia. Počas Marca si užívate vplyv astrologických planét na 5 dom. Mars však môže počas marca zapríčiniť, že budete na svoje deti klásť prehnané nároky. Vyžadujete od nich viac, než je zdravé a chcete vlastné sny plniť prostredníctvom vašich detí. horoskop vám však odporúča sústrediť sa na ich ciele a na ich vlastné túžby.

Podporujte ich vo vlastnom rozvoji a neprenášajte nasilu vaše sny do ich života a budúcnosti. Nechajte im vlastný rozlet. Tak, ako si vy ceníte slobodu v rozhodnutiach a v živote, aj vaše deti túžia po dosiahnutí radosti z vlastných úspechov a z vlastných naplnených životných túžob. Mesiac Máj bude z hľadiska lásky veľmi komplikovaný. na vašu lásku vplýva nielen Venuša prechádzajúca znamením exilu, ale aj retrográdny Merkúr, či planéta Jupiter prechádzajúca 7 domom. Máj spôsobuje konflikty a nedorozumenia. K žiarlivosti sa pridáva aj pocit smútku a vašej vlastnej menejcennosti. Môžete mať potrebu podozrievať partnera z takých vecí, ktoré mu ani nie sú blízke. Tieto rušivé energie Venuše a Merkúru spôsobia v Máji nejednú komplikáciu a hádku vo vašom súkromí.

Máte tiež tendenciu, pod vplyvom Jupitera, robiť unáhlené a impulzívne rozhodnutia. Impulzívnosť je však teraz rušivá a tak môžete urobiť konečné rozhodnutia, ktoré budete ľutovať. Horoskop 2022 Váhy upozorňuje, aby ste počas Mája nerobili žiadne veľké rozhodnutia súvisiace s vašim partnerským životom. Najhorším rozhodnutim roka 2022 môže byť rozvod, alebo rozchod v máji, pretože práve váham spôsobí veľa smútku. Hlavne vtedy, ak vzíde iniciatíva z vašej strany. Veľkým problémom môže byť aj vaša Májová žiarlivosť, ktorá môže zasiahnuť, ba až narušiť inak silný vzťah s partnerom.

V máji buďte teda mimoriadne opatrný vo veciach súvisiacich s vašim partnerom. Od začiatku Júla až do 20. Augusta sa prejavuje agresivita Váh. Váhy však vnímajú aj také vzťahy, ktoré zasahujú ich pocit bezpečia, harmónie a ideálov. Váhy by sa teraz mali oslobodiť od vzťahov, ktoré znamenajú pocit izolácie, nebezpečenstva, či takých, ktoré súvisia s násilím. Inak sa neoslobodíte od negatívnej aury, ktorá je prítomná všade okolo a bude najsilnejšia práve pri prechode planéty Mars znamením exilu vo vašom 8 astrologickom dome. Je načase zbaviť sa všetkého, čo vám prináša bolesť, či utrpenie.

V roku 2022 Horoskop Váhy špecifikuje, že práve vy si zaslúžite oslobodenie od spojení, ktoré vás bolia - či už duševne, alebo fyzicky. V záverečných 3 Mesiacoch roka 2022 budete bojovať s vplyvom retrográdneho Marsu na vašu vlastnú osobnosť a na vašu energiu. Karma negatívnej energie okolo vás sa formuje do hádok a nedorozumení s partnerom. Problematickejšie chvíle v mesiaci november a december vyrovná až Jupiter vstupujúci do 7 domu, kde zosúladí energie Váh. Prinesie stabilitu a harmóniu a tak negatívne pôsobenie Marsu istotne zvládne každý vzťah, ktorý je položený na silnom základe a na pravej láske.

Aj nezadaných Váh sa v roku 2022 týkajú negatívne tranzity, ktoré môžu narušiť vašu pozitívnu auru. Ak patríte k nezadaným váham, astrologické tranzity vás upozorňujú na niektoré termíny, kedy nesprávne vyhodnotíte svoje potreby a životné priority. Od 04 do 14 februára sa môžete nechať vtiahnuť do ľúbostného románika, alebo do milostného trojuholníka, ktorý nebude mať šťastný koniec. Hneď po odoznení tohto provokatívneho tranzitu Slnka v konjunkcii so Saturnom budete musieť pracovať na usporiadaní vlastných priorít. Tranzity prechádzajúce 5 astrologickým domom vás budú lákať k väčšej hravosti. Nebudete príliš premýšľať nad budúcnosťou, čo môže spôsobiť váš väčší záujem hlavne o intímne vzťahy, ktoré nemajú emocionálny základ.

V úvode roka 2022 tak nezadaná váha vyhľadáva skôr intímne než emočne potešenie. Od 24. Mája do 5 Júla vás horoskop 2022 Váhy upozorňuje na impulzívne rozhodnutia súvisiace s manželstvom, alebo veľkými životnými krokmi. Akékoľvek dôležité kroky nechajte na iné termíny, pretože Mars blokuje vašu nerozhodnosť a nahradzuje ju nezdarvou a nevítanou impulzívnosťou. Dvakrát meraj a raz rež - odporúča Horoskop 2022 Váhy nezadaným váham hlavne v období od 24. Mája do 05 Júla 2022. Od 05 Júla do 20 Augusta vás tiež Mars provokuje k tomu, aby ste sa zaplietli s príliš dominantným človekom, ktorý môže neskôr prejaviť vo vzťahu agresiu. Dávajte si preto hneď v úvode potenciálneho vzťahu pozor na agresívne prejavy vášho partnera, alebo objektu vášho záujmu. Tieto agresívne prejavy a prílišná dominancia by mohli byť neskôr úzko spojené s nešťastím vo vašom živote, upozorňuje Horoskop 2022 Váhy.

Počas septembra chcete byť dominantným človekom a máte potebu hľadať si submisívnych partnerov. Máte potrebu vládnuť a ovládať životy ostatných. Je to spôsobené prechodom retrográdneho Marsu, ktorý roztriešti vaše myšlienky a pohrá sa s vašou vlastnou karmickou osobnosťou. Horoskop odporúča nevytvárať nové vzťahy. na takýto krok bude opäť priestor od 02. Októbra až do záveru tohto mesiaca, kedy môžu opäť vaše priateľstvá prerásť do zmysluplných vzťahov plných porozumenia.

Existujú aj negatíva z pohľadu Rodinných a priateľských vzťahov? Rodinné vzťahy budú harmonické. Len v druhej polovici roka zasiahne 4 astrologický dom retrográdny Urán, ktorý sa môže pohrať s vašou vlastnou vnútornou karmou. Budete bojovať s vlastnou individualitou. Tento boj bude prebiehať medzi vašimí zvykmi, ktoré majú korene u vašich rodičoch a medzi vašou vlastnou slobodou a pomyselnou potrebou oslobodenia sa od návykov, ktoré vás skľučujú. Chcete zo svojho života odstrániť postoje, ktoré ste prebrali od iných. Máte však veľkú príležitosť učiť sa a osobnostne rásť.

Rušivým aspektom z hľadiska priateľských vzťahov bude v roku 2022 iba Venuša nachádzajúca sa v znamení svojho exilu. Stane sa tak v mesiaci Máj 2022, kedy Horoskop 2022 Váhy odporúča každej váhe sústrediť sa viac na vlastný život, než na poučovanie ostatných. Horoskop vás tiež varuje pred klebetami pochádzajúcimi od vás, ktoré by mohli narušiť vaše medziľudské priateľské vzťahy a spôsobiť komplikácie v spoločnosti vašich priateľov.

Chystáte počas roka 2022 svadbu? Pripravte sa aj na negatívne tranzity vplývajúce na manželstvo v roku 2022. Ak v roku 2022 chystáte svadbu a chceli by ste sa vyhnúť rušivým aspektom je jasné, že si musíte vybrať termín, ktorý sa nachádza mimo pôsobenia retrográdnej Venuše (počas januára 2022), retrográdneho Merkúru (až 4x v roku 2022) a obdobiu cúvajúceho Marsu - ktorý pôsobí od 30. Októbra 2022, až do konca roka. Tieto termíny niesú na svadbu ideálne a spôsobili by vám viac komplikácii než radosti.

Bude v roku 2022 negatívne ovplyvnená kariéra váh? Vo februári si dávajte pozor na veľkú pracovitosť. Až prehnaný zápal pre prácu vás totiž môže vyčerpať. Toto vyčerpanie môže neskôr ovplyvniť nielen váš zdravotný stav, ale aj neskorší kvalitný výkon. Horoskop 2022 Váhy vám doporučuje rozložiť si počas februára bežné dni medzi povinnosti, a oddych. Vo februári tiež neprepínajte svoje schopnosti hlavne pri hľadaní nového zamestnania. Zaujímajte sa iba o také pozície, ktoré sú v súlade s vašími znalosťami a nemajte prehnané požiadavky. O lepších pracovných podmienkach sa môžete rozprávať neskôr, keď ukážete ako ste v práci potrebný a nenahraditeľný. Budete mať snahu zútulniť vašu domácnosť, ale pamätajte na nutný oddych po každom veľkom pracovnom výkone.

Máj vám môže priniesť ťažšie obdobie, pretože sa sústredite na pracovné výkony ostatných. Nečinnosť a pohodlnosť ostatných vás môže prenasledovať. Môže vplývať na vašu psychiku a tiež vás môže ovplyvňovať vo vašom výkone. Horoskop 2022 Váhy vás však upozorňuje nebrať si príklad z nezodpovedných ľudí. Zníženie vlastného pracovného výkonu by vám mohlo zhoršiť reputáciu. Nekráčajte v dave - buďte pracovitým a inteligentným človekom ako ste doposiaľ bez ohľadu na to, ako leniví sú ostatní okolo. Nebojte sa, budete mať možnosť z tohto prístupu vyťažiť. Potrápiť vás môže aj záver roka 2022. V závere roka vám Horoskop 20222 váhy nedoporučuje cestovať.

No môže sa stať, že vás zamestnávateľ donúti k takým pracovným cestám, ktoré vám môžu spôsobovať stres a nervozitu. Je dosť možné, že vaše okolie od vás vyžaduje viac, než dokáže reálne človek zvládať. Záver roka je teda náročný, no naučíte sa povedať dosť. November a december tak môžu odhaliť vašu novú stránku osobnosti, kedy nebudete slepo plniť zadané úlohy, ale budete si určovať čo zvládnete a čo je nad vaše sily a aj nad váš pracovný čas. V závere roka budete teda musieť ostatných usmerniť v ich nadpozemských očakávaniach od vášho pracovného výkonu.

Aká veštba je pripravená pre financie váh z pohľadu negatívnych aspektov? V januári sa môže pokaziť menšia elektronika. S tým by ste však mali rátať a tieto nečakané udalosti by nemali veľmi ovplyvniť váš rodinný rozpočet. V závere februára vás však čaká negatívna správa súvisiaca s vašimi peniazmi. Môže ísť o finančnú pomoc pre niekoho vo vašej rodine, alebo o nečakaný výdavok, ktorý silnejšie zasiahne váš rodinný ropočet a vaše budúce finančné plánovanie. Od 05 do 29 Septembra vás Horoskop 2022 upozorňuje dávať si pozor na svoju peňaženku a na platby na internete. Aspekty totiž naznačujú krádež, ktorá vám spôsobí komplikácie. V októbri je silne osbsadený dom financii a práce. Pre váhu znamená možnosť finančnej analýzi celého roka. Vyhýbajte sa požičiavaniu peňazí v rodine, pretože tieto pôžičky by mohli byť nenávratné. Zaujímajte sa hlavne o bezpečné investície.

Ako bude ovplyvnené zdravie? V marci budú niektoré váhy pociťovať úpadok energie. Práve pre tie váhy je čas na komplexné vyšetrenia - celkovú analýzu zdravia, ktorá zahŕňa aj také vyšetrenia, ktoré podstupujete iba zbežne. Z astrologického hľadiska je zrejmé, že sa váham v úvode roka podarí schudnúť a vytvoriť si pravidelnú rutinu cvičenia. No druhá polovica roka nieje až taká priaznivá.

Nielenže sa budete potýkať s bolesťami chrbta, ale potrápi vás aj vaša lenivosť a pohodlnosť, ktorá vás oberie o možnosti cvičenia a zábavy. Budete chcieť viac oddychovať a tento oddych bude mať prepojenie s priberaním na váhe. Nieje to však len o vašej lenivosti. Vašu pozornosť si v závere roka ukradne aj vaša rodina, ktorej sa budete venovať naplno a nebude vám zostávať čas na posilňovanie vlastného zdravia. Nezabúdajte však na dôležité odporúčanie, ktoré nesie Horoskop 2022 Váhy - ak v druhej polovici pocítite akútne bolesti v akomkoľvek smere, okamžite vyhľadajte odborníka.

Denný horoskop Váhy vás pripraví na akutálny deň. Horoskop 2022 od veštkyne znamená aj možnosť dennej veštby pre znamenie zverokruhu Váhy.

Ročný Horoskop 2022 Váhy a jeho Pozitíva na rok 2022

V roku 2022 vás ovplyvnia tranzity pozitívnym aj negatívnym spôsobom. V tejto časti vám Horoskop 2022 Váhy v krátkosti zhrnie tranzity, ktoré pozitívne ovplyvnia život váh. Najprv sa pozrieme na vzťahy a lásku zadaných váh. Až do 04. Feb pociťujete retrográdnu Venušu a Merkúr. Tieto planéty sa postarajú o to, aby ste ukľudnili minulé napäté vzťahy. Dávajú vám príležitosť urovnať vzťah po hádke a tiež sa viac sústrediť na dôležité životné hodnoty. Je zasiahnutá aj karma z minulosti.

Od 14 februára si môžete užívať fyzickú lásku s partnerom. Celý Marec a Apríl je pozitívny z hľadiska ľúbostných vzťahov. Množstvo tranzitov v úvode roka súvisí so 4 a 5 astrologickým domom a prináša do života váh zdravú impulzívnosť, ktorá súvisí s intímnym potešením. Domov radosti a inšpirácie vás tlačí k užívaniu si vášne s partnerom. Obnovte iskru lásky a vášne vo vašom spoločnom živote. Horoskop vám odporúča tráviť viac chvíľ osamote, pretože intímne potešenie teraz zohráva dôležitú úlohu vo vašom živote. Druhá polovica Marca a prvá polovica apríla je obdobím, kedy láska Váh prekvitá. Horoskop 2022 Váhy tiež špecifikuje lásku, kde sa jeden z partnerov nachádza vo väčšej vzdialenosti od vás. Váhy si teraz uvedomujú skutočnú hodnotu a hĺbku vzťahu a sú ochotné urobiť kroky pre lepší pocit a silnejšie spojenie s partnerom.

Vďaka aktivite Váh môžu byť zacelené a posilnené aj také vzťahy, ktoré si museli v minulosti prechádzať komplikáciami. Máte záujem o vzťah bojovať a preto zažnete aj také iskričky lásky, a vášne, ktoré postupne uhasínali. Práve mesiace marec a apríl sa zdajú byť z hľadiska lásky váh silné a pozitívne. Môžete si preto budovať silnejší vzťah položený nielen na intímnom potešení, ale aj na silnej komunikácii a radosti z duševnej blízkosti vašej lásky. Uvedomíte si, ako hodnotná je vaša vlastná energia pre to, aby váš vzťah fungoval. Bez vetra sa ani lístok nepohne - a Váhy teraz môžu využiť svoj vzdušný element k tomu aby rozfúkali tlejúce uhlíky vášne a lásky vo svojom partnerovi.

Využite preto možnosti na láskyplný a harmonický vzťah, ktorý vám astrologické tranzity ponúkajú v druhom štvrťroku roka 2022. Druhá polovica roka 2022 je z hľadiska lásky stabilná. Jediným rušivým elementom je prechod Marsu od 30. Októbra, ktorý však nebude znamenať veľké komplikácie, len menšie nedorozumenia. Od 20. Decembra si potom Váhy užívajú pozitívne vibrácie smerujúce z planéty Jupiter na 7 dom partnerstva. Táto planéta so sebou prináša upokojenie akýchkoľvek rušivých energií a sústreďuje vašu pozornosť na lásku a porozumenie voči partnerovi.

Aj láska nezadaných bude ovplyvnená. V januári sa nezadané Váhy sústredia na vlastný život. Na vnútornú harmóniu a na budovanie vlastného, zdravého sebavedomia. Nezadané Váhy majú možnosť zúčastniť sa spoločenských akcií, ktoré vám prinesú zaujímavé kontakty. Vo Februári máte dokonca príležitosť spoznať zaujímavých ľudí prostredníctvom členov vašej rodiny - hlavne prostredníctvom súrodencov. Je to zaujímavá možnosť na zoznámenie, pretože niekto z vašej rodiny premýšľa aj o vašom súkromnom živote a chce vám dopomôcť ku šťastiu. Február je bohatý na tranzity súvisiace s vašim intímnym potešením a sexuálnym životom. Sústreďujete sa preto nielen na hodnotné vzťahy ale aj na také pokušenia, ktoré prinášajú krátkodobé uspokojenie.

Najviac šancí na pochopenie seba samého, svojich potrieb a lásky dostávajú nezadané Váhy od úvodu marca až do prvej polovice Apríla. V týchto mesiacoch dostávajú nezadané váhy až trojaku príležitosť na lásku. Niektoré váhy sa zmieria s expartnerom. Hlavne v prípade, ak ste si už vzájomne odpustili, alebo ak bol váš rozchod podmienený nepodstatnými nedorozumeniami, ktoré už nevnímate ako prekážku. V týchto dňoch máte veľkú šancu na ukľudnenie negatívnej minulej karmy. V druhom prípade môže priateľstvo prerásť v intímne uspokojenie a neskôr v lásku. Váhy budú vyhľadávať intímne potešenie, čo sa môže dotknúť aj vašich najbližších priateľov, ktorých už teraz vnímate inak.

Marec a apríl zosilnia nielen vašu fyzickú príťažlivosť a charizmu, ale budú znamenať aj nové prehodnotenia vašich priorít a lásky vo vašom živote. Každopádne, tieto mesiace sú pre nezadané váhy veľmi šťastným obdobím. Október vám dáva do daru viacero tranzitov, kedy môžete spoznávať nový ľudí, učiť sa nové veci. Vlastné životné poznanie môžete prepájať s potešením v živote. Nájdete porozumenie nielen u priateľov, ale hlboké porozumenie seba samého sa premietne aj do vášho fyzického magnetického vyžarovania navonok. Október 2022 vnáša do vášho života fyzickú krásu, vitalitu a nové možnosti na lásku.

Ako budú vyzerať rodinné vzťahy a pozitívne vplyvy tranzitov na túto časť života váh? Rodinné vzťahy budú v roku 2022 prekvitať. Astrologické tranzity nenaznačujú žiadny negatívny aspekt zasahujúci harmonické rodinné vzťahy. Ba naopak. V prvom štvrťroku roka 2022 prinášajú tranzity množstvo príležitosti na ukľudnenie rozvrátených rodinných vzťahov. Na vyrovnanie takých energií, ktoré boli v minulosti narušené.

V roku 2022 potrebujete stabilizovať svoju karmu a preto vám Horoskop 2022 Váhy odporúča sústrediť sa na čerpanie pozitívnej aury práve z rodinného života, ktorý prekvitá. Aj záver roka vás stavia do pozície, kedy si uvedomujete hodnotu vašej rodiny. Tú staviate nad všetky ostatné potreby a povinnosti. Práve rodina vám v roku 2022 ozrejmí, ktoré veci vo vašom živote majú skutočný zmysel.

Aké pozitívne vzťahy ovplyvnia priateľstvo počas roka 2022? Priateľské vzťahy budú silné a harmonické hlavne počas mesiacov Júl a August, kedy sa tranzity združujú v pozitívne pôsobenie na každú Váhu. Nezadané váhy môžu v roku 2022 taktiež očakávať prerod priateľstva do ľúbostných vzťahov. Váhy môžu tiež v strede roka 2022 využiť ideálnu karmu priateľstva k budovaniu spoločného podnikania, alebo spoločného osobného životného rozvoja s priateľmi.

Čo vraví Horoskop 2022 Váhy v pozitívnej predpovedi manželstva a tehotenstva? Ak plánujete v roku 2022 svadbu, mali by ste sa zamerať na pozitívne astrologické aspekty, ktoré vám prajú svadbu snov. Dokonalú svadbu, bez komplikácii a bez nervozity. K vhodným termínom pre uzavretie manželského zväzku v roku 2022 patria mesiace február a Marec 2022. Taktiež nič nepokazíte svadbou od prvej polovice Júna až do 10 Septembra. Mesiace Jún, Júl, August, a prvá polovica Septembra tak predstavujú mesiace ideálne pre hamornický manželský zväzok. Pre svadbu, ktorá prebehne bez komplikácii a podľa vašich predstáv. Ak vás zaujíma tiež to, ktoré termíny sú v roku 2022 vhodné na počatie prvého, alebo ďalšieho potomka s vašim milovaným, odpovede nájdete v časti Horoskop 2022 Váhy, ktorý sa venuje predpovedi vhodných a nevhodných dní na tehotenstvo.

Teraz si v skratke uvedieme tranzity vplývajúce na kariéru váh v pozitívnom smere. Mesiace Marec a Apríl predstavujú veľmi pozitívne mesiace z hľadiska kariéry Váh. Môžete začať podnikať. Môžete uspieť pri žiadosti o nové zamestnanie a dokonca aj pri žiadosti o zvýšenie platu. Bude sa dariť aj váham, ktorých práca predstavuje starostlivosť o domácnosť. Vaša tvrdá práca, vaša starostlivosť o ostatných členov rodiny a vaša snaha o zútulnenie domácnosti bude ocenená.

Apríl je tiež mesiac harmónie medziľudských vzťahov - hlavne medzi spolupracovníkmi a vo vzťahu zamestnanec a zamestnávateľ. Je to mesiac, kedy je možné všetko a tak môžete napredovať nielen v osobnom živote, ale aj v kariére. Blahodárny vplyv na prácu žien má Venuša prechádzajúca 6 domom. Jej vplyv pocítite od začiatku apríla, kedy všetky tranzity naznačujú veľký kariérny úspech hlavne ženám narodeným v znamení Váhy. Jún, Júl a August sú mesiacmi mimoriadne vhodnými na napredovanie v kariérnom živote.

Sú to mesiace priaznivé aj pre tie Váhy, ktoré sa pohrávajú s myšlienkou cestovania do zahraničia za účelom zmeny povolania, alebo novej kariéry. Domácnosť bude obohatená vašími dobrými nápadmi a všetko súvisiace s vašou kariérou pôjde hladko a podľa vašich predstáv. Tieto 3 mesiace roka 2022 opäť zosilňujú pozitívne pôsobenia astrologickych tranzitov - Slnka, vašej vládnucej planéty a planéty Merkúr. tieto 3 planéty sú v mimoriadne priaznivom postavení a núkajú vám možnosti na úspech - v kariére, v domácnosti ale aj v podnikaní.

Môžete očakávať aj pozitívne zmeny vo financiách? V druhej polovici mája až do druhej polovice júna môžete očakávať mimoriadny finančný prílev. Váš rodinný rozpočet sa zastabilizuje, alebo dokonca vylepší. Tranzity mesiaca máj a jún sústreďujú pozornosť nielen na odmeny za vašu minulú tvrdú prácu, ale aj možnosti výhry, či dedičstva. Financie sa preto v prvej polovici roka zastabilizujú aj napriek tomu, že vás úvod roka finančne preskúša istou negatívnou správou. V druhej polovici roka bude financií dostatok na to, aby si váhy vyrovnali istý finančný záväzok, ktorý ich po dlhšie obdobie trápi.

Aj keď je druhá polovica roka finančne stabilnejšia, aj tak by ste si mali hlavne v závere roka urobiť komplexnú analýzu vašich financií. Horoskop 2022 váhy vám neodporúča uzatvárať rizikové investície, ani požičiavať peniaze ostatným. Mesiac október tiež nieje vhodný na podpisovanie hypoték a celý záver roka by mal byť venovaný iným smerom - než financiám váhy. V závere roka sa teda oslobodíte od finančného tlaku a budete sa môcť venovať priateľom a rodine.

Bude v roku 2022 zdravie Váh silné a neoblomné? Aromaterapia predstavuje váham olej roka 2022, ktorým je jednoznačne mätová silica. Je vhodná pri prekonávaní stresu, aj pri problémoch chronických, či psychických. Bylinka roka sú šípky (Fructus cynosbati), ktoré svojou silou pomáhajú váham vo viacerých smeroch. Podľa astrologickej veštby na rok 2022 budete počas viacerých dní potrebovať podporiť vašu imunitu a obranyschopnosť a preto si hneď v úvode Horoskopu zdravia predstavíme základné prvky aromaterapie a bylinky, ktorá vám počas roka prináša blahodárne pôsobenie na vašu energiu, vitalitu aj emócie.

V januári, februári a v marci by ste si mali postupne vytvoriť rutinu fyzickej aktivity a cvičenia, ktorá by mala byť spojená so zábavou a s vašou rodinou. Váhy dokonca v marci objavia možnosti liečenia dlhodobého ochorenia. Rok 2022 bude patriť aj objavovaniu. Uvedomíte si, aké dôležité je mať pravidelnú rutinu cvičenia a ako veľmi posilníte zdravie stravou bez chemikálií a pravidelným pitným režimom. Pozitívnou správou je, že na Váhy nečakajú žiadne mimoriadne ochorenia, ktorých by sa museli v roku 2022 obávať.

Mesačný Horoskop Váhy vám odpovie na to, čo si aktuálny mesiac pripravil pre vaše znamenie. Horoskop 2022 Váhy je prepojený aj s mesačnou veštbou. Prečítajte si všetky dôležité horoskopy od veštkyne na rok 2022.


Horoskop 2022 Váhy - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Váhy 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Ľudia narodení v znamení váhy oslavujú svoje narodeniny medzi 23. septembrom až 22. októbrom. Znameniu váhy vládne Vzdušný Element a vďaka nemu sú váhy do istých hĺbok prepojené s ďalšími vzdušnými znameniami – so znamením Blíženci, a Vodnár... Čítajte Horoskop lásky Váhy 2022 ďalej...

Horoskop Váhy 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Hneď v úvode roka 2022 cíti každá váha retrográdnu vládnucu planétu, ktorá sa bude presúvať 4. astrologickým domom. Táto Venuša tak zapôsobí na váš domov rodiny silným spôsobom. Viac sa vcítite do role rodiča... Čítajte Horoskop lásky Váhy 2022 ďalej...

Horoskop Váhy 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

Hneď v úvode roka 2022 - konkrétne v mesiaci január, je silné obsadený práve 4. a 5. astrologický dom Váh. V januári pôsobí na dom rodiny a domova svojou silou vaša vládnuca planéta Venuša, ktorá je od 01. januára až do 29. januára v retrogradnom pohybe... Čítajte Horoskop Váhy 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Váhy - Práca a Peniaze:

Januárové astrologické tranzity zasiahnú hlavne oblasť vašich rodinných vzťahov. Práca nebude v januári zohrávať dôležitú úlohu vo vašom živote, a vy sa tak môžete sústrediť na iné životné oblasti. Vaša energia bude smerovaná hlavne k vašej rodine a k Vašim priateľom, ako sme si už uviedli v časti Horoskop lásky na rok 2022... Čítajte Horoskop 2022 Váhy práca a peniaze ďalej...

Horoskop Váhy 2022 - Zdravie:

Hneď v úvode horoskopu si uvedieme, ako aromaterapia zasiahne vaše zdravie počas roka 2022. Pre každú Váhu sa počas roka 2022 stáva olejom roka Mäta Prieporná. Tento Éterický olej je veľmi svieži výrazný, a dokáže vám poskytnúť aj chladivé účinky v prípade uštipnutí hmyzom, alebo bolesti... Čítajte Horoskop zdravia 2022 Váhy ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Váhy

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Váhy

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Váhy. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Váhy.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Váhy
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Váhy
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Váhy
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Váhy
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Váhy 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Váhy:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Váhy:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Váhy 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com