Astrológia 2022

Horoskop 2022 - Retrográdne planéty Roka 2022

Horoskop 2022 - mesiac Január - Retrográdne planéty Venuša, Merkúr a Urán

Čo sú retrográdne planéty a ako ovplyvňujú každodenný život, a ako zasiahnú rok 2022? Horoskop 2022 pracuje nielen so Slnkom, ale aj s ostatnými planétami a ich pohybom. Vplyv retrográdnych planét na našu energiu a celkový život je azda najbadateľnejší zo všetkých známych pohybov planét. Retrográdne planéty sú také, ktoré sa z pohľadu zeme pohybujú ako keby spätne. Tento pohyb v našich horoskopoch označujeme ako spätný, retrográdny, alebo cúvajúci pohyb planét.

Každá planéta pôsobí špecifickými energiami v čase keď je v pohybe priamom, a tiež v čase, keď je v pohybe retrogradnom. V časti Astrológia, ktorú pripravujeme, si rozoberieme všetky vplyvy pôsobiace počas retrográdnych pohybov v domoch, alebo znameniach. V roku 2022 nastáva viacero spätných pohybov Merkúru, ktorý zasahuje energie azda najvýraznejšie, spolu s ďalšími rýchlymi planétami. V skratke si však vysvetlíme, čo cúvajúci pohyb zo všeobecného hľadiska znamená pre celý zverokruh a ako sa vyhnúť životným chybám, počas jeho pôsobenia.

U nás nájdete exaktné dátumy na rok 2022, ktoré by ste mali poznať, ak chcete dôkladne porozumieť vášmu horoskopu. Tiež si prečítajte o tom, čo by ste počas pohybu jednotlivých planét určite nemali robiť, a na čo je toto umiestnenie naopak veľmi vhodné.

So spätným pohybom planét sa zvyčajne spája aj naša karma. Vo väčšine prípadov je to karma, ktorá nás zasahuje z minulosti a kvôli nej sa cítite byť brzdený v životnom rozvoji a vo vašom osobnom napredovaní. Uvedený pohyb planét teda ovplyvňuje aj vaše napredovanie a vaše rozhodnutia. Pripomína vám minulé časy, minulé kroky a vaše minulé činy. Preto sa úzko spája aj s karmou človeka.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022

Horoskop 2022 špecifikuje až 4 obdobia v roku 2022, kedy bude táto planéta, vládnuca znameniam Blíženci a Panna v cúvajúcom pohybe. Čo tento pohyb znamená pre všetky znamenia zverokruhu a ako retrográdne planéty ovplyvňujú celkový ročný Horoskop 2022?

Pohyb planéty Merkúr v roku 2022

Horoskop 2022 Varuje - čo nerobiť v čase keď je Mekrúr retrográdny?

Nasledujúce pravidlá platia pre každého z nás - pre každé znamenie zverokruhu. Keď je vládca Blíženca a Panny v spätnom pohybe mali by sme sa vyhýbať nasledujucim veciam:

Uvedené veci platia pre všetky znamenia zverokruhu, nielen pre rok 2022, ale pre každé obdobie, kedy je planéta Merkúr Retrográdna.

Na druhej strane nám táto planéta prináša aj množstvo príležitosti. Môžeme zaceliť osobné a rodinné vzťahy a zlepšiť putá s priateľmi. Obdobie takto uloženého Merkúru znamená nasmerovanie našich myšlienok na minulosť a zväčša našu myseľ potrápi. Môžete z toho však aj vyťažiť, kedy tieto minulé myšlienky použijete na vnútorné odpustenie sebe, alebo komukoľvek, kto trápi vašu myseľ a uberá vás o pokojný spánok.

Keďže je najlepšie nechať sa unášať týmito astrologickými vplyvmi, mali by sme kráčať aj v súlade so spätnými planétami v čase, keď pôsobia. Kráčajte v súlade s Merkúrom. Horoskop 2022 špecifikuje, že počas retrográdneho Merkúru urobíte najlepšie, ak sa ozvete starým známym, s ktorými ste mali dobré vzťahy. Môžete obnoviť zabudnuté pozitívne energie z minulosti. Môžete si urobiť revíziu svojho vlastného vnútra, aj svojich minulých rozhodnutí - ale bez výčitiek.

Aj keď bude v tomto období vaše napredovanie brzdené, môžete to využiť na osvieženie vlastnej energie. Môžete sa tiež venovať tvorivej činnosti a vašej stránke osobnosti, ktorá má čo ponúknuť. Počúvajte hudbu, oddychujte, vnímajte vlastné myšlienky a svoju vlastnú dušu… Venujte sa vašim deťom, rodičom, partnerovi… Snažte sa upokojiť každú hádku rozumným argumentovaním a pokojným prístupom, aj keď to môže byť vplyvom cúvajúceho Merkúru niekedy zložitejšie… Váš osobný Horoskop 2022 vám povie viac o tom, ako presne zasiahne táto pozícia planéty Mekrúr v roku 2022 vaše znamenie zverokruhu - lásku, energie, vitalitu, kariéru, či financie.

Retrográdna Venuša - Horoskop 2022

Vládnuca planéta znamení Býk a Váhy nás ovpylvní hneď v prvom mesiaci roka 2022. Január 2022, a prvé Februárové dni patria spätnej Venuši, ktorá zasiahne skutočne každé znamenie zverokruhu svojou energiou a silou.

Uvedená pozícia Venuše znamená možnosť, že sa vám ozve niekto z vašej minulosti, s kým ste neuzavreli všetky vzťahy, neukončili váš emocionálny status. Venuša bude počas prvého mesiaca roka 2022 sústreďovať pozornosť celého zverokruhu na minulosť, na vzťahy, a napredovanie vo všetkých životných oblastiach bude ešte problematickejšie…

Venuša miluje aj umenie a krásu, no v období svojho cúvania spôsobuje v tomto smere prekážky. Niektorí z vás budú mať tendenciu ozvláštniť svoj život a prihlásiť sa na nový kurz, alebo budete chcieť začať s nejakou tvorivou činnosťou. Radšej sa však venujte iným záujmom, pretože tvorivá činnosť bude narážať na prekážky.

Pohyb Venuše v roku 2022

Horoskop 2022 Odporúča - čomu sa vyhýbať v čase Retrográdnej Venuše?

Existujú veci, ktoré je lepšie vynechať, alebo preložiť na iné dni. Rozhodnutia, postupy a dokonca aj funkčnosť plánov môžu byť týmito energiami rušené. Ak chcete, aby vo vašom živote veci prebiehali hladko a bez komplikácii, horoskop 2022 vám odporúča, aby ste sa počas retrográdnej Venuše vyhýbali nasledujúcim veciam:

Ako však toto obdobie roka 2022 prekonať, aby neutrpela vaša duša, peňaženka, ani energia? Ak ste sa v minulosti venovali tvorivej činnosti, môžete túto činnosť obnoviť. Iba začínanie nových, nikdy neskúšaných vecí, je v tomto smere problematické. Môžete sa sústrediť na minulosť. Je vhodné zavolať ľuďom, ktorých ste dlho nevideli, oživovať a obnovovať blízke priateľské vzťahy…

Spomeňte si na detstvo a vráťte do svojho života činnosti a veci, ktoré vám spôsobovali potešenie a radosť. Skúmajte svoj vlastný vzťah k sebe samému a vaše najbližšie vzťahy. Venujte sa ich hĺbke a samozrejme aj zveľaďovaniu. Vnímajte lásku detí, rodičov, priateľov, partnera… Viac si užívajte život emocionálnym smerom a nezabúdajte žiť prítomným okamihom.

Retrográdny Mars - Horoskop 2022

Záverečné mesiace roka 2022 budú patriť pohybu Marsu, ktorý je veľmi silný. Mars, vládnuca planéta znamenia Baran, symbolizuje nikdy nekončiacu energiu, vášeň a túžbu po životnom napredovaní. Vonkajší vplyv Marsu na zverokruh, je však v čase jeho retrogrády utlmený a Mars preklápa svoje energie do iných prúdov života. Horoskop 2022 pracuje s energiami Marsu hlavne od 30. Októbra 2022, kedy sa červená planéta preklopí do svojho jediného tohtoročného spätného pohybu. Ten však potrvá až do konca roka 2022, a zasiahne ešte aj rok 2023.

Vaše myšlienky môžu teraz blúdiť a nebudú v súlade s vašimi minulými plánmi. Čas okolo vás sa môže spomaliť vo váš neprospech a budete mať pocit, že nestíhate svoje povinnosti načas. Zasiahne teda vašu prácu, ale aj vás súkromný, rodinný život. Veľkým problémom je užívanie si intímneho života, pretože retrográdny Mars narúša túto oblasť života. Budete sa teda stretávať s nedostatkom energie plynúcej z intímneho spojenia s partnerom, milencom… Sex môže byť teraz viac povinnosťou, než potešením.

Takto postavený Mars znižuje aj ženskosť ľudí a ich ženskú stránku. Horoskop 2022 upozorňuje, že do popredia sa dostávajú bojovné energie Marsu a prejavuje sa jeho konfliktná stránka, no aj analytické vnímanie vecí. Mars vás môže tiež izolovať od ostatných ľudí, ale iba za predpokladu, že necháte vašu minulú vinu, či negatívne myšlienky preniknúť do vášho života.

Pohyb Marsu v roku 2022

Horoskop 2022 Odporúča - čomu sa vyhýbať v čase Retrográdneho Marsu?

Pri Marse neexistuje mnoho varovaní ohľadom toho, čo nerobiť no je potrebné poznať, čo horoskop 2022 odporúča, pretože Mars pôsobí naozaj intenzívne a celou svojou energiou. Samozrejme, iba váš osobný, kompletný ročný Horoskop 2022 na našej stránke vám odpovie na to, aký dom Mars zasiahne, no vo všeobecnosti sa vyhýbajte nasledujucim veciam:

Mars môže v taktejto pozícii priniesť viacerým z nás nerovnováhu v energiách, emóciách a pocitoch. Môžete však objavovať novú stránku seba samého, pretože spoznávate činnosti, pri ktorých najlepšie odburávate stress a negatívne vibrácie z domácnosti a života. Poloha Marsu môže byť frustrujúca, a práve preto je dobré, ak hľadáte možnosti odbúravania nahromadenej energie, stresu, hnevu… Cvičte, prechádzajte sa, hľadajte možnosti na fyzické posilnenie tela.

Práve v týchto chvíľach je veľmi nápomocná energia Venuše, ktorá je v priamom pohybe. Preto sa orientuje viac na vašu citovú stránku a snažte sa silu láskavej a vnímavej Venuše preniesť aj do vášho sveta. Nechajte silu Venuše zasiahnúť vaše vzťahy, ktoré môžu s trochou vašej starostlivosti a oddanosti ešte viac prekvitať.

Keďže sexuálna energia je kvôli Marsu narušená, máte výnimočnú príležitosť budovať vaše vzťahy na iných hodnotách a sústrediť sa na komunikáciu, na dotyky, bozky a vaše najhlbšie pocity. Smelo do toho, odporúča ročný Horoskop 2022.

Retrográdny Jupiter a jeho vplyv na ročný Horoskop 2022

Počas roka hovorí Horoskop 2022 o pohybe cúvajúceho Jupiteru v období od konca Júla do konca Septembra 2022. V trvaní 118 dní teda Jupiter prejaví svoju silu v opačnom pohybe a zasiahne jednotlivé astrologické domy znamení zverokruhu.

Jupiter z celkového hľadiska tlmí našu zvedavosť a tak môže utlmiť aj túžbu po cestovaní a po nových zážitkoch. Viac nás sústreďuje na zabehnuté činnosti a pripomína nám známu vetu - všade dobre, doma najlepšie. Cúvajúci Jupiter vnáša do života celého zverokruhu množstvo príležitosti na zdravotnú regeneráciu, a celkovú rekreáciu duše aj fyzického tela.

Horoskop 2022 tiež zdôrazňuje, že Jupiter v tejto polohe zastavuje veci, ktoré v našom živote nemaju zmysel. Ovplyvní teda každého, kto v živote robí nezmyselné kroky, alebo tých, ktorí sa nachádzajú iba v povrchných a neprecítených vzťahoch. Sústreďuje nás smerom k tomu, čo má v živote hondotu a zmysel.

Pohyb planéty Jupiter v roku 2022

Čomu by ste sa mali vyhýbať v čase spätného Jupitera v roku 2022?

Tak ako pri každom spätnom pohybe planét, aj v tomto prípade existujú varovanie, ktoré Horoskop 2022 prináša. Vyhýbajte sa teda nasledujúcim veciam:

Spokojnosť s polohou Jupitera v roku 2022 pocítite, ak budete prežívať radosť z každodenného dňa. Energie môžu byť ešte lepšie, ak do svojho života vpustíte zdravý nadhľad a ak sa budete snažiť pochopiť emócie a rozhodnutia ostatných. Upracte si vo svojich nápadoch a kľudne podľahnite malému dobrodružstvu zo spoznávania vecí a ľudí v okolí.

Cúvajúci Saturn vlýva na Horoskop 2022 141 dní

Saturn vám v tomto pohybe navráti všetko z minulosti, na čo ste zabudli, alebo čo ste chceli dokončiť neskôr. V roku 2022 budete mať 141 dní príležitosť na uzavretie vecí, ktoré sú spojené s vašim životným úspechom a napredovaním. Musíte zaplniť všetky medzery, ktoré v živote pociťujete. Všetko, čo považujete za nutné musíte teraz dokončiť. Týka sa to nielen projektov, alebo kariéry, ale aj vzťahov a emócií vás a ľudí, ktorí obklopujú váš život.

Teraz máte sklon vrátiť sa myšlienkami späť, ako to pri retrográdnych planétach býva. So spätným Saturnom sa ľudia zdajú byť príliš oaptrní, obozretní a analytický. Vaša premýšľavosť vás môže v nejednu noc obrať o pohodlný spánok. Uvedomujeme si vnútroný dlh voči sebe samému, alebo voči našej viere. Oceňujeme všetko, čo nám ostatný dávajú a vyhýbame sa nerozvážnym krokom. Vo finančnej oblasti postupujeme premyslene - nemíňame peniaze bezhlavo a na zbytočnosti.

Saturn v roku 2022

Čomu by ste sa mali vyhýbať v čase spätného Jupitera v roku 2022?

Zvyčajne, keď je saturn direktívny, prináša do života množstvo možnosti a šťastia. Keď sa však jeho pohyb stane cúvajúcim, existujú isté veci, ktorými by sa mali vyhýbať všetky znamenia zverokruhu, a ktoré by mal poznať každý, ak chce prežiť úspešný rok 2022. Týmto veciam sa počas cúvania Saturnu vyhýbajte:

Uvedené body predstavujú základné varovania toho, čomu sa počas cúvania Saturnu vyhýbať. Na druhej strane je tento Saturn úzko prepojený s vašou karmou. Budete musiež pravdepodobne prekonať istú lekciu súvisiacu s minulosťou, no horoskop 2022 naznačuje, že vás to v tomto období posunie emočne vpred. Budete na svojej duši cítiť záťaž z minulosti, a práve teraz máte možnosť prepojiť sa s niekým, s kým musíte doriešiť vzťahy.

Človek pociťuje silu tejto planéty naplno, aj keď je v pomalom spätnom chode. Človek je v tejto dobe učiteľom. Vnímate vaše potreby, sústreďujete sa na vaše ratolesti. Môžete sa starať viac o svoj zovňajšok úplne bez výčitiek. Voľný čas smerujte hlavne na duševnú a fyzickú starostlivosť o vás samých, pretože iba ak budete šťastný vy, dokážete objať šťastím aj svoju rodinu. Zamerajte sa na osobné ciele - a plánujte do budúcnosti.

Retrográdny Uárn a jeho pôsobenie na Horoskop 2022

Počas roka 2022 pozorujeme cúvajúci Urán až v dvoch termínoch. Prvým je 17 dní trvajúci prechod mesiacom Január. Následne zasiahne všetkých 12 znamení zverokruhu v období od konca Augusta, až do úvodu roka 2023. V trvaní 130 dní nám tak dožičí dostatok svojho vplyvu, ktorý vieme využiť vo svoj prospech.

Tento Urán spôsobuje špecifické vyjadrenie vlastnej osobnosti. Naša originalita je základom nášho života a búrime sa proti všetkému, čo nám chcú v živote prikázať, alebo zakázať. Toto je komplikované postavenie hlavne pre deti, ktoré naplno prejavujú svoju rebelskú stránku a rodičia sa musia pod vplyvom Uránu snažiť o pochopenie ich potrieb viac, než zvyčajne. Človek má tiež väčší strach z povinnosti a z každodenných úloh, ktoré vás teraz môžu frustrovať.

Ak ste v minulosti urobili veci, ktoré vám ostatní neodpustili, čaká vás ťažké pobobie, pretože budete mať pocit, že ste kvôli tomuto nedorozumeniu stratili kus seba samého. Horoskop 2022 ďalej upozorňuje na podivné sny a nočné mory, ktoré môžu trápiť viaceré znamenia zverokruhu. Pozitívom však je, že všetci ľudia si uvedomujú, aká dôležitá je sloboda duše a dokonca vieme, ako tento stav v živote dosiahnúť. Teraz už chýba len plán a odhodlanie…

Urán v roku 2022

Retrográdny Urán - čomu sa Horoskop 2022 odporúča vyhýbať?

Z karmického hľadiska spätný urán znamená istú spúšť v emóciach a vo vzťahoch. Zasiahnutý môže byť rodinný život tých, ktorí majú už tak naštrbené vzťahy. Váš vnútorný nepokoj vás bude nabádať k tomu, aby ste viaceré veci v živote zmenili. Horoskop 2022 však pri pohľade na celkový astrologický graf neodporúča v druhej polovici roka 2022 robiť veľké a nenávratné životné zmeny. Čo teda nerobiť v čase, keď na zverokruh pôsobí cúvajúci Urán?

Urán vo vás môže vyvolať pocit, že vás ostatný podvádzajú, a že si nezaslúži vašu dôveru. Spôsobuje roztržky v medziľudských vzťahoch. Preto sa potrebujete upokojiť, potrebujete ukľudniť emócie vo vašom okolí… Dostaňte rodinu do spoločnej emocionálnej roviny, aby ste z tohto Uránovho cúvania vyťažili maximum.

Na čo sa teda máte zamerať v týchto dňoch? Ako sme už uviedli, tento pohyb môže vo vašom živote spôsobiť nečakané zvraty, alebo zmeny vášho doterajšieho smerovania. Možno bude pre niekoho náročné zvládať tento Uránový prechod, no niekto ho ani príliš nepocíti. Každopádne, celý zverokruh by sa mal zamerať na budovanie vlastného vnútorného myslenia a nastoliť ten správny prístup k rozbehnutým veciam.

Uvedený, druhý pohyb spätného Uránu nastáva v druhej polovici roka, počnúc 24. Augustom. Od tohto obdobia sa veci trochu spomalia a vy budete mať viac času na analýzu toho, čo ste za posledné obdobie dosiahli a čo ešte musíte zvládnuť. Horoskop 2022 špecifikuje daný tranzit ako veľkú príležitosť na životnú analýzu.

Retrográdny Planéta Neptún pôsobiaca na ročný Horoskop 2022

Neptún bude v roku 2022 v uvedenom pohybe 159 dní, počas ktorých sa môžete cítiť nepochopene nielen od členov vašej rodiny, ale aj od spolupracovníkov, či od detí. Viac sa zameriavame na svoju vlastnú duchovnú stránku a na veci, ktoré milujeme - ako sú hudba, tanec, televízia, prechádzky… Tieto veci nám tiež pomáhajú odstrániť negatívne vibrácie uvedeného tranzitu. Robte to čo milujete, pretože dôležitosť oddychu a rozvoja seba samého vám pripomenie hlavne spätný Neptún, špecifikuje ročný Horoskop 2022.

Neptún vníma veci vo vašom okolí dostatočne prakticky a tak sa budete dívať aj na vaše úlohy. Budete všetko vnímať, budete rozumieť a chápať… Častokrát vám však bude chýbať iniciatíva k tomu, aby ste niečo zmenili, napravili, alebo odvrátili. Ceníte si vnútornú pravdu a pokúšate sa vaše chápanie ostatných pretransformovať do potešujúcich slov a skutkov.

Odstráňte priepasti vo vzťahoch, ktoré vás trápia. Nestavajte vzdušné zámky, ktoré vás oddeľujú od reality okolo, alebo od vašich najbližších. S cúvajúcim uránom sa spája aj karma spájaná s vašim životom. Musíte sa učiť oddeliť jednu vec od druhej - súkromie od práce, emócie od bežných povinností, agresiu od emócií… Prehodnotenie vlastných zásad a potrieb vám v týchto dňoch pomôže.

Neptún v roku 2022

Horoskop 2022 nabáda - čo nerobiť v čase retrográdneho Neptúnu

Aj Neptúnovská karma sa spája s minulosťou. Snažte sa teda dozvedieť čo najviac o sebe samom, pretože klamlivý pohľad na váš vlastný život vás môže vohnať do veľkého duševného napätia. Akým veciam sa v čase cúvania Neptúnu vyhýbať, a čo vám ďalej radí Horoskop 2022?

Aj keď bude tranzit náročný, prináša aj isté možnosti. Môžete sa obzrieť sa svojim starým ja, ktoré podliehajú ilúziám o živote do takej miery, až vás frustrovali. Neptún vám pripomenie vaše staré ilúzie a odhalí aj vašu naivnú stránku. Aj keď vás však viaceré vecí pri tomto pohľade späť sklamú, dávajú vám príležitosť chyby už nikdy neopakovať.

Aspoň v tomto období skúste snívať o realnych veciach. Iste, celý zverokruh pocíti túžbu uniknúť pred realitou do krajšieho miesta - do ríše snov, ideálov a predstáv. Nezabúdajte však, že ak nebudete v živote bojovať za to, čo chcete, nikdy nedosiahnete duševné oslobodenie a životný cieľ.

Veľkým pozitívom je, že sa otvára istý zmysel vnímania a predvídania budúcnosti. Každé znamenie má možnosť vďaka hlbšej meditácie uzrieť to, čo sa bude diať v budúcnosti. Dokážete predpovedať situácie, ktoré sú pred vami a ktoré budú mať za následok pozmenenie vašej osudovej životnej cesty.

Ako zasiahne retrográdne Pluto nás a Horoskop 2022?

Pluto sa do cúvajúceho pohybu počas roka 2022 dostáva na 162 dní. Ak cítite tento prechod je jasné, že z každej situácie, ktorá sa zdá byť na začiatku negatívna vyťažíte maximum. So spätným Plutom máte možnosti pretvoriť to, čo sa zdá byť negatívne na veci, ktoré vám v živote pomáhajú postupovať. Aj choroba vám napríklad prináša možnosti na vlastnú životnú transformáciu a na to, aby ste si uvedomili najhlavnejšie životné hodnoty.

Môžete mať tendenciu pretrhnúť emočné putá s tými, ktorí vám viac neprinášajú radosť v živote. Z pohľadu vzťahov a emócií to môže byť komplikované obdobie, no celý zverokruh dostáva možnosť upratať si vo svojom živote. Horoskop 2022 však upozorňuje, aby ste tieto zmeny robili veľmi pomaly a aby ste si analyzovali všetky následky, akéhokoľvek vášho konania, ktoré súvisí so vzťahmi a vašimi emóciami.

Pluto v roku 2022

Čomu sa Horoskop 2022 odporúča v týchto dňoch vyhýbať?

Niektoré znamenia zasiahne silný vnútorný boj, no dostanete dôvod k vlastnej transformácii. Z celkového pohľadu je potrebné pripraviť sa na to, že keď tieto energie Pluta odznejú, budete musieť za sebou nechať kus niečoho, čo sa k vám už nevráti. Energia retrográdneho Pluta vás totiž nabáda k tomu, aby ste ukončili veci, ktoré vám viac neprinášajú životné uspokojenie a radosť. Horoskop 2022 vám v nasledujúcich riadkoch poradí, čo v týchto dňoch nerobiť:

Ako sme teda uviedli, celé toto obdobie sa zdá byť vhodné na veľký poriadok v živote. Očistíte energie domácnosti, vašu vlastnú dušu a doslova všetko. Čistenie fyzické aj duševné je teraz veľmi vhodné, a iba tak môžete najlepšie využiť dary, ktoré vám cúvajúce pluto ponúka.

Nesmiete sa teraz báť istých koncov, alebo ukončení. Všetko, čo teraz musí zostať za vami tam musíte nechať. Nieje čas prejavovať smútok a veľkú ľútosť, pretože tieto veci vy už nezmeníte a následne sa vám bude v živote kráčať ľahšie. Akokoľvek drasticky to znie - takto funguje cúvajúce Pluto.

Mali by ste však byť pripravený na to, že v dôsledku ukončenia istej životnej veci následne vzniknú isté nedorozumenia a ťažkosti, ktoré budete musieť po odznení cúvajúceho Pluta prekonať a dokončiť. Nemusíte sa však ničoho báť. Horoskop 2022 hovorí, že pluto vás povedie správnou cestou, aj keď to môže byť z prvého pohľadu veľmi náročné obdobie plné odhodlania, bojovnosti, sily a emočných bojov..

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 - Tabuľka

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022
Retrográdny Mars - Horoskop 2022
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022
Retrográdny Saturn - Horoskop 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022:
Retrográdny Neptún - Horoskop 2022:
Retrográdne Pluto - Horoskop 2022
Teraz si môžete prečítať váš osobný ročný Horoskop 2022

Poznáte základné princípy spätne sa pohybujúcich planét, ktoré budú mať najdôležitejší vplyv na váš život a vaše energie roka 2022. Horoskop 2022 vás vo vašom osobnom horoskope upozorní na viaceré tranzity, ktoré sa prepájajú s pôsobením retrográdnych planét. Vás kompletný Horoskop 2022 vám tiež odpovie na to, ktorú oblasť vášho života jednotlivá planéta počas cúvania zasiahne.⬇️


Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com