Horoskop 2022 Ryby

Predpoveď na rok 2022 od veštkyne je pripravená pre každého z vás, kto sa narodil od 19. februára do 20. marca. Narodili ste sa so znamením Ryby, a už pri narodení vám bol prisúdený vodný Element, ktorý sa úzko prepája so životom rýb. Vládnucou planétou rýb je v tradičnej astrológii Jupiter, no v modernej astrológii sa za vládcu rýb považuje planéta Neptún.

Osobnosť Ryby a jej ročný Horoskop 2022

Z celkového pohľadu sa počas roka 2022 Jupiter pohybuje prvým a druhým astrologickým domom rýb, pričom Neptún sa po celý rok nachádza v znamení ryby a pohybuje sa tak prvým domom astrológie. Nie len tieto dve planéty astrológie výrazne zasiahnú energie rýb počas roka 2022. Vodný Element zdieľajú ryby so znamením Rak a Škorpión. Tieto 3 znamenia zverokruhu tak majú isté charakteristické vlastnosti spoločné. Ryby by počas roka 2022 pre prilákanie väčšieho šťastia a radosti mali siahnuť po svojom kameni, ktorým je pre rok 2022 Ametyst. Ametyst vás dokáže vniesť do sveta fantázie, no pripomína vám aj pevné hodnoty, ktoré nájdete iba vtedy, ak na chvíľu prestanete snívať.

Šťastnými číslami rýb pre rok 2022 sa stávajú číslice 8, 12, 13, 24 a 25, veští Horoskop Ryby 2022. Tieto čísla vás budú počas roka sprevádzať a môžete sa na ne spoľahnúť vtedy, ak potrebujete v živote viac šťastia. Pre relaxáciu, a pozdvihnutie energii vo vašej domácnosti alebo v kancelárií sa v roku 2022 obklopte fialovou farbou, alebo odtieňmi zelenej. Tieto farby sú vašimi šťastnými farbami roka 2022, ktoré posilňujú vašu energiu, a očisťujú vašu karmu. Šťastným dňom každej ryby bude štvrtok, ktorý je vo všeobecnosti šťastným dňom rýb počas celého života.

Vodný Element je prvok neustáleho pohybu, opisuje Horoskop Ryby 2022, ktorý súvisí so znamením ryby, a do istej miery aj s vašim životným štýlom. Ryby sa zdajú byť tajomné znamenie zverokruhu, ktoré niekedy balansuje medzi snami a realitou. Ryby uchovávajú tajomstvo vo svojej duši, pretože v živle vody dokážu ukotviť emócie, ale aj tajomstvá. Ako sme už spomenuli, ryby zdieľajú vodný element so znameniami Rak a Škorpión. Vodné znamenia zverokruhu sú vo všeobecnosti vynikajúcim priateľom, a dokážu v živote prijať negativa rovnako ako pozitíva. Majú dostatočne psychické možnosti na sebareflexiu, a dokážu si priznať chybu.

O vodných znamenia zverokruhu sa hovorí, že sú príliš emotívne, pripomína Rybí Horoskop na rok 2022. Na druhej strane sú to však silné znamenia zverokruhu, ktoré dokážu čeliť aj takým veľkým problémom, ktoré ostatné znamenia zverokruhu nezvládajú. Tak ako aj Rak a Škorpión, aj ryby predstavujú kúzelnú osobnosť, ktorá má ostatných naučiť, aká dôležitá a významná je láska v živote každého z nás. Voda bude pre ryby aj v roku 2022 mimoriadne dôležitá, pretože tento Element vám dodá energiu, vášeň a to správne smerovanie, z ktorého by ste nemali v živote vybočiť.

Tradičná astrológia označuje planéty Jupiter za vašu vládnucu planétu. Významne sa prepája nielen s vaším znamením zverokruhu, ale dotýka sa aj znamenia strelec, a u obidvoch týchto znamení zverokruhu prináša nádej a perspektívu. Jupiter v astrológii predstavuje blahodárnu planétu, a vďaka nej sa ryby dívajú na veci okolo aj cez ružové okuliare, hovorí Horoskop 2022 pre Ryby. Jupiter je planéta šťastia, planéta zázrakov a radosti v živote. Jupiter prechádzajúci prvým astrologickým domom bude v roku 2022 znamenať hlboké prepojenie vašej mysle s vaším telom, a usporiadanie tých najdôležitejších myšlienok vo vašom živote. Je veľmi pravdepodobné, že ryby sa konečne naučia chápať samého seba. Táto planéta vám počas roka 2022 prináša vynaliezavosť, a možnosti na začiatky a iniciatívu v živote.

Ryby sa vďaka planéte Jupiter pohybujúcej sa prvým astrologickým domom stotožňujú s vlastným temperamentom, a sústreďujete sa viac na svoje vlastné ja. Nestávate sa sebeckým človekom, naopak, vnímate potreby ostatných rovnako ako tie vaše, definuje osobný Horoskop Ryby 2022. Jupiter v tomto astrologickom dome vám dodáva obrovské možnosti na sebarealizáciu a rozvoj, a istý prerod hlavne u tých rýb, ktoré si prešli ťažším minulým obdobím. Jupiter sa v neskorších mesiacoch roka 2022 dostáva do druhého astrologického domu. Počas obdobia 118 dní sa Jupiter nachádza v retrogradnom pohybe v druhom, a neskôr v prvom astrologickom dome. Od júla až do novembra 2022 sa táto planéta prechádzajúca druhým a prvým astrologickým domom snaží vrátiť pocit bohatstva a zameriava vás na materiálne túžby.

Ryby tak budú v strede roka 2022 viac rozmýšľať o financiách, a o uspokojení potrieb v tomto smere, dodáva ročný Horoskop. Neskôr sa Jupiter dostáva do vášho znamenia zverokruhu, a tak sa ryby stotožňujú aj s menšími životnými cieľmi, a uspokoja sa aj s tým, čo v živote majú. Ste schopní dosiahnuť veľký úspech, ale ste šťastný za každý pokrok vo vašom živote. Retrográdny Jupiter v prvom dome vám v roku 2022 prináša aj množstvo aktivít, ktoré budete chcieť vykonávať s vašimi priateľmi, a s vašimi milovanými. Ryby majú v druhej polovici roka pocit, že sa pohybujú životom veľmi rýchlo, a svoju energiu chcete sústrediť hlavne na dôležité veci, a dôležité zmeny vo vašom živote. Ryby by si mali zapamätať, že počas roka 2022 nie je vhodné prisudzovať veciam väčší význam, než v skutočnosti majú, radi váš ročný Horoskop 2022 Ryby.

Súcitné a častokrát aj umelecky nadané znamenie zverokruhu ryby používa svoju intuíciu aj v láske. Je to veľmi múdre znamenie zverokruhu, ktoré je obetavé a od ostatných neočakáva nič na oplátku. Ľudia narodení so slnkom v rybách sú veľmi intuitivní. Patrí tak k 3 vodným znameniami zverokruhu, ktoré dokážu ostatným odpustiť a vyznačujú sa obrovskou empatiu voči ostatným. Ryby sú vo všeobecnosti považované za veľkých romantikov, sú priťahované krásnym a nežným správaním partnera. Je to mimoriadne veľkorysé znamenia zverokruhu, ktoré nie je stavané na krátkodobé vzťahy a dobrodružstvá.

V roku 2022 však Astrologické tranzity naznačujú, že prídu chvíle, ktoré úplne prevrátia túto vlastnosť rýb, a hlavne nezadané ryby môžu vyprovokovať k takému správaniu, ktoré im nie je blízke. Starostlivá a priateľská ryba býva priateľom pre všetky znamenia zverokruhu. Blízkosť nájdu s každým znamením, pretože ryby dokážu naslúchať, a poradiť tak, aby ich rada nepriniesla do života iných negatívnu energiu, špecifikuje presný Horoskop Ryby 2022. Celkovú kompatibilitu v láske počas roka 2022 dosiahnu ryby hlavne so znamením býk, panna a rak. S týmito troma znameniami zverokruhu pocítite v roku 2022 najhlbšie emotívne spojenie, a porozumiete si na hlbšej úrovni. Pre nezadané ryby je vhodné nadväzovať lásku a kontakty hlavne so znamením Panna, Škorpión, Kozorožec, a každá nezadaná ryba by si mala dávať pozor na znamenie Baran a Strelec.

Počas roka 2022 vám totiž Baran a Strelec môže priniesť veľa emočného trápenia, a dokonca vám môžu uštedriť zlomené srdce. K Vašim najbližším priateľom bude v roku 2022 patriť znamenie Rak, Škorpión a Kozorožec. Znamenie Strelec môže počas roka zradiť vašu dôveru, a teda ak patríte k znameniu ryby a vo vašej blízkosti sa nachádza znamenie strelec, zvýšte opatrnosť voči tomuto znameniu, a premýšľajte, aké osobné informácií o sebe poviete. Strelec totiž môže využiť množstvo informácií pre svoj vlastný prospech. Ak ste ryba, ktorá sa zaujíma o pracovný úspech počas roka 2022 je jasné, že najväčšiu kompatibilitu v práci a v podnikaní dosiahnete so znameniami Rak, Blíženci, Váhy a Vodnár. Takáto je kompatibilita v láske, emóciách, v priateľských vzťahoch, a v práci pre každú rybu počas roka 2022. Horoskop 2022 ryby predpovedá, že aj počas tohto roka budete mať sklon uprednostňovať potreby ostatných pred tými svojimi. Jupiter v prvom astrologickom dome vám však viackrát počas roka pripomenie, ako veľmi dôležité je udržiavanie svojho psychického zdravia, a psychickej pohody, a teda aká nesmierne dôležitá je starostlivosť o seba samého počas celého roka.

S akými slabými stránkami budete v roku 2022 bojovať? Niektoré ryby pristihnú seba samého pri takých myšlienkach alebo činnostiach, ktoré im nie sú blízke. Horoskop 2022 ryby predpovedá zmeny v osobnosti hlavne pre nezadané ryby a pre ryby v dlhotrvajúcom vzťahu. Isté Astrologické tranzity totiž budú skúšať vašu vernosť, a dôveru vo vzťahu. Aspekty provokujú aj nezadané ryby, ktoré dostanú príležitosti na nezáväzne a dobrodružné spojenia s potenciálnymi budúcimi partnermi. Ryby by si však na tieto negatívne aspekty astrologických tranzitov počas roka 2022 mali dávať pozor, aby sa nevrátili do strachu a obáv o svoju budúcnosť.

Viaceré ryby budú aj v roku 2022 unikať myšlienkami z reality, a budú snívať o nereálnych veciach, ktoré ich odpútavajú od prítomného okamihu. V rodinných a priateľských vzťahoch si budujú hlboký emocionálny vzťah s ostatnými, no musíte si dávať pozor na tých ľudí vo svojej blízkosti, ktorí využívajú vašu dobrotu vo svoj vlastný prospech. Horoskop 2022 ryby tiež naznačuje, že strach vo vašom živote o vaše vlastné emócie a vaše budúce pocity vás môže odlúčiť od šancí, ktoré sa vám naskytnú v súvislosti s láskou, s napredovaním v doterajšom vzťahu, alebo s hľadaním nových príležitostí pre uspokojenie vašej duše a srdca.

Ročný Horoskop 2022 Ryby a jeho Negtíva roka 2022

Počas roka môžu ryby očakávať aj tranzity, ktoré sa zahrávajú s energiou a vnášajú negatívne vibrácie do života rýb. Sústreďte sa na tie najdôležitejšie tranzity, aby ste vopred vedeli, na aké energie by ste sa mali pripraviť. Negatívne tranzity vám v tejto časti v skratke vysvetlia ako bojovať proti rušivým aspektom, ktoré na vás vplývajú, a kedy tieto energie očakávať.

Horoskop 2022 Ryby - Nechce sa Vám ďalej čítať? Video Horoskop Ryby na Youtube

Horoskop 2022 Ryby sa v prvom rade sústredí na vzťahy zadaných rýb a na negatívne sily smerujúce k vášmu znameniu zverokruhu. V januári sa každá ryba bojí odmietania ostatných, a tak sú pre vás aj vzťahy s vaším partnerom komplikovanejšie. Bojíte sa pohnúť vpred hlavne v prípade, ak sa nachádzate v dlhotrvajúcom partnerskom zväzku, a tento by ste chceli spečatiť manželstvom. Ste ryba, ktorá v úvode roka 2022 premýšľa o vhodnosti tohto kroku, a negatívne energie pôsobiace z retrográdnej planéty Venuša a Merkúr vnášajú do života rýb mnohé pochybnosti, a starosti ohľadom dlhotrvajúceho partnerského vzťahu. Strach z odmietnutia vášho partnera vás môže odlúčiť od hlbokého porozumenia, ktoré ste si v predchádzajúcom období s partnerom užívali.

V mesiaci marec 2022 je pre vás komunikácia s vaším partnerom komplikovaná. Chcete naraz riešiť množstvo nevyriešených veci, ktoré vás vo vzťahu s vaším partnerom trápia. Trápia vás aj veci, ktoré súvisia s vaším vzťahom, a s blízkou minulosťou. Veľmi negatívnym aspektom mesiaca marec 2022 je aj veľká žiarlivosť, upozorňuje Horoskop na rok 2022 Ryby, ktorou bude trpieť každá ryba. Mesiac marec naznačuje aj rozchody a rozpady takých vzťahov, v ktorých sú citeľné problémy s fyzickým násilím, alebo problém so závislosťou na alkohole, alebo inou závislosťou, ktorá hlboko narušuje váš medziľudský vzťah s vaším partnerom. Tieto vzťahy je vhodné v mesiaci marec 2022 ukončiť.

Druhý cúvajúci Merkúr roka 2022 z vás robí detinského človeka, hlavne vo vzťahu k partnerskému zväzku, a k vášmu manželstvu. Na partnera kladiete príliš veľké nároky, väčšie, než na seba samého. Tlačíte ho do veci, ktoré partner nechce, a tak môže druhý retrográdny Merkúr spôsobiť rozpad takého manželstva, ktoré nemá pevný citovy základ. V júni by si každá ryba mala dávať pozor na klamlivé pocity v dlhotrvajúcom vzťahu, podčiarkuje Horoskop Ryby 2022. Akákoľvek nedôvera, alebo klamstvo z minulosti, hlboko zasiahne váš dlhotrvajúci vzťah. Môže sa to retrográdny Neptún od 28. júna do 4. decembra, ktorý bude mať najsilnejší efekt práve v úvode pôsobenia. Ryby majú teraz tendenciu podozrievať partnera z podvádzania alebo z klamstva, čo oslabuje vzájomné pochopenie a lásku.

Ďalším negatívnym aspektom, ktorý súvisí s vaším manželstvom a dlhotrvajúcim vzťahom je tretia cúvajúca pozícia Merkúru, ktorá zasiahne každú rybu od 10. septembra, až do druhého októbra. Horoskop 2022 ryby vám odporúča, aby ste si vyhradili dostatok času pre vašu lásku hlavne vtedy, ak si manželstvo v poslednej dobe prechádzalo problémami, nudou alebo láskou bez iskry. Túto pozíciu tretieho retrográdneho Merkúru v roku 2022 by ste mali využiť na dokončenie úloh v domácnosti, na meditáciu a relaxáciu, aj v náručí vášho partnera. Niekedy je tiché objatie viac než 1000 slov, pamätajte si to, hlavne počas septembrového retrográdneho Merkúru, radí váš ročný Horoskop 2022 ryby.

Negatívne aspekty astrológie zasiahnu aj tie ryby, ktoré lásku hľadajú, teda tie, ktoré sú v roku 2022 nezadané. Hneď január 2022 preskúša silu vašich energii. V januári má nejedná ryba pocit, že by mala odhodiť všetky svoje zábrany, a podľahnúť negatívnemu aspektu retrográdnej Venuše. Táto Venuša navracia vaše myšlienky do minulosti, a vy máte pocit, že vaša láska nebola ani v minulosti opätovaná. Bojíte sa odmietnutia, pretože už v minulosti ste cítili ako bolestivé je odmietnutie od niekoho, koho milujete alebo o koho máte záujem.

Retrográdna Venuša pohltí vašu pozornosť a presmeruje vás na vášnivé predstaviť či túžby, ktoré budete chcieť naplniť prostredníctvom intímneho vzťahu s niekým, koho ani dobre nepoznáte. Táto negatívna tvár retrográdnej Venuše však odoznie v mesiaci február, ktorý znamená lepšie energie pre každú nezadanú rybu. Cúvajúci pohyby planéty Merkúr v roku 2022 znamená pre rybu odtiahnutejšie správanie, a prehlbovanie myšlienok do minulosti. Niektoré ryby budú trápiť otázky o tom, či majú dať znovu šancu svojmu ex partnerovi. Horoskop 2022 vás dôrazne varuje v tom, aby ste nedávali túto šancu niekomu, kto vám v minulosti fyzicky alebo psychicky hlboko ublížil.

V novembri 2022 vás Horoskop dôrazne varuje, aby ste zvýšili opatrnosť voči novým vzťahom. Vzťahy môžu vznikať hlavne na pracovisku, ale mali by ste si zvážiť, či sú tieto vzťahy skutočne vhodné pre vás. Môžete tiež vpadnúť do milostného trojuholníka s vašim kolegom, ktorý voči vám nemá najčistejšie úmysly. Dobre si premyslíte svoje nasledujúce kroky, pretože krok vedľa môže pre vás znamenať množstvo komplikácií do budúcnosti, upozorňuje ročný Horoskop 2022 ryby.

Rodinné a priateľské vzťahy budú tiež negatívne zasiahnuté z hľadiska aspektov astrológie. Od úvodu januára 2022 až do úvodu februára cítite Merkúr v cúvajúcom pohybe, a tento Merkúr znamená množstvo samoty, pocit odmietnutia, a izolácie nielen od rodiny, ale aj od vašich najbližších priateľov. Viacero rýb sa bude spoliehať iba na seba samého, a najlepším spôsobom ako prekonať tento negatívny úvod roka 2022 je návrat svojich myšlienok do meditácie a relaxácie, ktoré nesúvisia s minulosťou. Karmicky sa presúvate do tých najhlbších úrovni vášho bytia a vedomia, a uvedomujete si, akú dôležitú úlohu vo vašom živote zohráva vaša najbližšia rodina, popisuje Horoskop 2022.

Vo februári sa taktiež nedokážete uvoľniť, a tak vám pri domácich prácach musia pomáhať aj členovia vašej rodiny, a v niektorých prípadoch aj vaši priatelia. V priateľských vzťahoch by ste si mali dávať pozor hlavne na konanie vášho najbližšieho priateľa narodeného v znamení Baran, alebo Strelec. Tieto dve znamenia zverokruhu môžu využiť vašu dobrotu srdca, a informácie, s ktorými sa im zverujete. Baran a Strelec sú znamenia zverokruhu, s ktorými budú v roku 2022 pre ryby vzťahy najkomplikovanejšie. V strede roka 2022 bude musieť znamenie ryby vycestovať, či už za prácou, oddychom, alebo za inými povinnosťami, ktoré môžu súvisieť s rodinou. Toto cestovanie vás môže ochudobniť o veľkú časť energie, ktorú ste chceli smerovať inam.

Mesiac november a december preskúša viaceré ryby z hľadiska priateľských vzťahov. Niektorí z vašich priateľov vám totiž prejavia svoje najhlbšie city, a vy budete balansovať medzi tým čo je správne, a medzi vašimi vášnivými predstavami. Záver roka 2022 zohrá dôležitú úlohu hlavne u tých Rýb, ktoré sú zadané, pretože istý priateľ vás bude pokúšať na nesprávne chodníčky vo vašom živote, upozorňuje astrologický Horoskop 2022 ryby.

Čo sa týka plánovania svadby, či plánovania tehotenstva počas roka 2022, horoskop opisuje pohyb retrográdneho Merkúru a retrográdnej Venuše, ako nevhodné termíny pre tieto veľké životné kroky. Ak túžite po dieťatku, alebo po dokonalej svadbe v roku 2022, mali by ste si prečítať komplexný Horoskop kde si uvedieme exaktné termíny, ktoré sú vhodné, či naopak nevhodné pre tieto veľké životné kroky, ktoré by ste si mali plánovať aj v súlade s najdôležitejšími tranzitmi astrológie ktoré vplývajú na každú rybu.

Každú rybu istotne zaujíma, ako silné aspekty astrológie zasiahnu vašu prácu, pracovné povinnosti a plány, ale aj vaše financie. V mesiac január 2022 hľadáte väčšie množstvo energie vo vašom živote. Cítite sa vyčerpane a vaša práca vás viac nemotivuje. Za tieto negatívne pocity môže hlavne retrográdny Merkúr, ktorý sa usídľuje v 12. a neskôr v 11. dome astrológie, a oberá vás o značné množstvo energie. Pre ryby teda nie je veľmi pravdepodobné, že by počas januára 2022 karierne napredovali. Horoskop 2022 ryby vás upozorňuje na obdobie od 10. mája až do úvodu júna 2022. V týchto chvíľach si musí každá ryba dávať enormný pozor na závislosti v živote. Akákoľvek závislosť vás v tomto období podľa veštkyne môže stáť miesto vo vašej práci, a dobrú povesť, ktorú ste si postupne budovali. Za sťažené pracovné podmienky, ktoré teraz nastanú si môže ryba sama. Je veľmi dôležité, aby ste v tomto období vyradili akúkoľvek závislosť z vášho života, ktorá vás môže poškodiť v práci, dôrazne upozorňuje váš ročný Horoskop.

V septembri 2022 vás mierne potrápia zhoršená medziľudské vzťahy, hlavne čo sa týka kolegiálnych vzťahov, a vzťahov s vašou rodinou. Je pre vás teraz komplikovanejšie sústrediť sa na dokončovanie dôležitých úloh, a na postup v práci, či štúdium. Tieto negatívne tranzity, ktoré v mesiaci september 2022 pocítite prekonáte iba plným sústredením a tvrdou prácou, či budovaním odolnosti vo vašej psychike. Čo sa týka financií, ryby by sa mali pripraviť aj na výdavky, ktoré súvisia s kazivosťou elektroniky, alebo s dopravným prostriedkom. Financie môžu byť kvôli pôsobeniu retrográdneho Merkúru v roku 2022 ako na hojdačke. Na začiatku roka budete pociťovať nedostatok, neskôr zas blahobyt, neskôr opäť nedostatok a obavy o financie, no záver roka 2022 vám dopraje plnú istotu vo vašich financiách, o ktoré sa viac nebudete musieť obávať. Negatívne aspekty súvisiace s financiami zvládnete vtedy, ak budete dobre premýšľať o tom, ktorým smerom míňate vaše peniaze,.

Horoskop 2022 ryby vám odpovie aj na to, či vás počas roku potrápi vaše zdravie, a načo by ste si mali dávať najväčší pozor. V tejto časti si v krátkosti rozoberieme tie najdôležitejšie termíny, ktoré negatívne zasahujú vašu vitalitu a energiu. Veľmi opatrné by mali byť v roku 2022 tie ryby, ktorých práca súvisí so šoférovaním, alebo s rizikovou činnosťou. V období mesiacov január, február a marec 2022 sú totiž pravdepodobné úrazy, ktoré súvisia s vašou prácou. Opatrnosť by však mali zvýšiť všetky ryby, ktoré často šoférujú, alebo ktoré plánujú rekonštrukciu v domácnosti, pri ktorej sa tiež môžete zraniť. Tieto 3 mesiace roka 2022 sú z pohľadu astrologického roka 2022 rizikovými, a preto buďte opatrný aj pri bežných domácich činnostiach.

Rok 2022 nepriaznivo zasiahne hlavne tie ryby, ktoré trpia závislosťou v živote. Ryby, ktoré v minulosti prekonávali závislosť na alkohole či drogách môžu očakávať nesmierne psychicky náročný rok. Uvedomte si však, že v tejto ceste vám pomáhajú vaši najbližší, a preto sa na nich s dôverou obráťte. Veštkyňa vás taktiež upozorňuje na to, že zanedbanie pravidelného pitného režimu môže vyústiť do komplikovanejších zdravotných problémov, ktoré ste neočakávali. Taktiež, každá ryba by mala koncom roka 2022 riešiť akútne problémy, ktoré sa môžu objaviť hlavne v súvislosti s dedičnými chorobami. Horoskop 2022 ryby však vo všeobecnosti predpovedá celkom priaznivý rok 2022 po zdravotnej stránke rýb.

Denný horoskop Ryby vás pripraví na akutálny deň. Horoskop 2022 od veštkyne znamená aj možnosť dennej veštby pre znamenie zverokruhu Ryby.

Ročný Horoskop 2022 Ryby a jeho Pozitíva na rok 2022

Tranzity astrológie zasiahnú energie Rýb v pozitívnom aj negatívnom smere. V tejto časti sa ročný Horoskop 2022 Ryby sústredí v skratke na to, ako najdôležitejšie astrologické tranzity pozitívne zasiahnú energie, vitalitu a smerovanie znamenia Ryby. V prvom rade sa pozrieme na astrologické tranzity, ktoré ovplyvnia dlhotrvajúce vzťahy rýb.

Úvod roka 2022 prináša Merkúr, Venušu, a planétu Urán v retrográdnom pohybe. 3 cúvajúce planéty astrológie môžu znamenať isté negatívne vibrácie, no na druhej strane máte možnosť meditovať, a objavovať najhlbšie myšlienky a potreby vašej duše. Máte pocit, že si s partnerom nerozumiete, no na druhej strane dokážete porozumieť sebe samému, čo z vás robí vynikajúceho priateľa aj pre vášho dlhotrvajúceho partnera.

Vo februári 2022 si každá ryba užíva harmonický vzťah s partnerom, máte možnosť budovať dôveru nielen vo vlastné pocity, ale aj v pocitoch vášho partnera voči vám. Február je vhodným mesiacom na riešenie konfliktov, a na doriešenie akýchkoľvek sporov, či negatívnych energií ktoré v domácnosti pociťujete. V mesiaci máj je pre vás dôležité vaše vlastné detstvo, pretože sa myšlienkami vraciate do minulosti. Tieto pocity nemusia byť pre každú rybu príjemné, no máte možnosť využiť tieto myšlienky vo vlastný prospech, zabudnutie, a na posun vpred.

Práve od 10. mája do 01. júna potrebujete zo svojho života odstrániť negatívne energie, ktoré súvisia s vaším detstvom, zvýrazňuje Horoskop Ryby 2022, aby ste sa s partnerom mohli posunúť vpred. Najpozitívnejšími mesiacmi pre lásku a partnerské vzťahy rýb, či pre dlhotrvajúce manželstvo, sú mesiace jún, júl, august 2022, a prvé dni septembra 2022. V júni sa astrologické tranzity sústreďujú na 4. astrologický dom. Vďaka tomu si užívate harmóniu vo vašom domove. Júlové a augustové pocity vás vo vašom vzťahu zasiahnú, pretože dôjde nielen k stabilizácii narušených vzťahov, ale aj k dôležitému životnému rozhodnutiu rýb. Toto životné rozhodnutie môže znamenať svadbu, alebo splodenie prvého, či ďalšieho potomka. Mesiac august a prvé dni septembra 2022 môžete využiť na komunikáciu, a na prekonanie bolestivých a ťažkých veci súvisiacich s vaším vzťahom či manželstvom.

Rok 2022 predstavuje zaujímavý rok plný lásky, kedy bude každá ryba balansovať medzi nevyrovnanými partnerskými vzťahmi, a prehlbovaniu základov pravej a hlbokej lásky. Medzi najsilnejšie a najkrajšie mesiaca lásky patria takmer 3 mesiace roka 2022 - júl, august a dni do 10. septembra 2022. V týchto dňoch zacelíte aj rozvrátené partnerské vzťahy, Astrologické tranzity zacelia aj také spojenia, ktoré sú založené na silných a pravých emóciách či pocitoch. Záver roka 2022 nepredpovedá veľké komplikácie v dlhotrvajúci vzťahoch, a tak vám Horoskop 2022 ryby odporúča, aby ste si chvíle pred začiatkom roka 2023 užívali v blízkosti vašich milovaných.

Nezadané ryby taktiež zasiahnú pozitivne tranzity. Nezadané ryby dostávajú v roku 2022 množstvo príležitostí na zachytenie pravej lásky, ale aj na krátkodobé potešenie. Počas marca 2022 sa vaše myšlienky prevažne orientujú na vášho ex partnera, a uvažujete, či by ste mu mali dať ďalšiu šancu. Horoskop 2022 Ryby vam v časti lásky nezadaných rýb odpovie aj na tieto otázky, ktoré sa týkajú návratu k expartnerovi, alebo nových šancí na sviežu energiu vo vašom živote. Viaceré nezadané ryby by sa mali sústrediť hlavne na znamenia Panna, Škorpión a Kozorožec. Tieto 3 znamenia zverokruhu tvoria ideálnych záujemcov o vaše srdce, ktorým by ste mali dať počas roka 2022 šancu. Veľkú šancu na lásku ryby odhalia aj medzi najbližšími priateľmi hlavne vtedy, ak okruh týchto priateľov tvoria hlavne uvedené 3 znamenia zverokruhu.

Prvá polovica roka 2022 bude pre nezadané ryby veľmi dôležitá. Stred roka prináša harmonické energie. Stretávate sa s takými ľuďmi, ktorí sú pre vás nesmierne zaujímaví. V závere roka 2022 bude nezadaná ryba pozvaná na spoločenské udalosti. V novembri by ste si mali dávať pozor na romániky, milostné trojuholníky, ktoré by mohli do hĺbky zasiahnuť váš život, a preto vám Horoskop radi týmto románikom sa vyhýbať. Z pozitívneho pohľadu však budujete silné a hlboké priateľstvo so svojimi najbližšími, dokážete odpustiť a zabudnúť. Záver roka 2022 - mesiac december, patrí u nezadaných rýb priateľstvu a rodine.

Aj priateľstvo a rodinné vzťahy ovplyvnia tranzity astrológie v pozitívnom význame. Aj keď budete mať zo začiatku roka obavy o lojalitu členov vašej domácnosti, alebo vašich priateľov, neskoršie tranzity tieto aspekty vyrovnajú. V marci vám napríklad Mars prepožičia bojovnosť, a do vášho života vnesie menšiu dávku impulzívnosti, ktorá je pre váš život pozitívna. Vo vašich rodinných a medziľudských spojeniach ukľudňujete práve vy všetky rušivé vzťahy, a tak ste u členov rodiny a priateľov považovaný za radcu, bojovníka proti nespravodlivosti, a za mimoriadne dôležitú súčasť rodiny. V prvej polovici roka 2022 vás uspokoja vzťahy s členmi vašej rodiny, ktorí vašu pozornosť vítajú.

Rok 2022 vás tiež silnejšie prepojí s vašimi súrodencami, s rodičmi, a v závere roka 2022 taktiež vo vašom živote zohrá dôležitú úlohu staršia žena, ktorú by si mali vypočuť. Najdôležitejšiu úlohu zohráva vaša rodina vo vašom živote počas mesiaca jún 2022, kedy je viacero astrologických tranzitov priaznivých, a orientovaných na 4. astrologický dom rodiny. Využívate pozitivne energie súvisiace s vašou rodinou, a ukľudňujete minulosť, ktorá mohla zasiahnuť do vašich vzťahov s rodinou, dodáva presný Horoskop Ryby 2022. Najsilnejším mesiacom pre priateľské vzťahy pre rok 2022 je december, kedy sa viaceré tranzity pozitivne orientujú na 11. astrologický dom rýb. Prinášajú vám množstvo príležitostí na spoločenské udalosti v kruhu najbližších priateľov, tiež ideálnu príležitosť na spoznávanie nových priateľov.

Kariérny života a kariérne povinnosti rýb budú taktiež zasiahnuté pozitívnymi aspektami, ako aj ostatné oblasti života rýb. V prvom mesiaci roka 2022 sa k slovu dostáva retrográdny Merkúr pôsobiaci v 11. a 12. astrologickom dome, ktorý vás síce oberá o značené množstvo energie, no na druhej strane vám prináša možnosť na dokončenie dôležitých úloh súvisiacich s vašou prácou či domácnosťou. Dokážete usporiadať svoju energiu, a dokážete si robiť dlhodobé plány, ktoré sú pre váš kariérny úspech dôležité, uzatvára personálny Horoskop Ryby 2022.

Vo februári dosahuje každá ryba osobný rast, a to aj vďaka predošlým meditáciám a vďaka určeniu vlastných pravidiel. Čas, ktorý trávite prácou v kancelárií či v domácnosti dokážete využiť naplno, a vašu pracovitosť si všimnú aj ostatní ľudia vo vašej blízkosti. Množstvo príležitostí dostávajú vo februári aj nezamestnané ryby, ktoré sa môžu tešiť zlepšeniu finančnej situácii. V apríli nastáva mimoriadne pozitívny tranzit konjunkcie planéty Jupiter s planétou Neptún. Život každej ryby sa zdá byť usporiadaný a komplexný, predvída Horoskop 2022 pre znamenie zverokruhu Ryby, hlavne v súvislosti s pracovnými podmienkami. V tomto okamihu majú viacerí možnosť kariérne napredovať, pretože každá ryba dostáva množstvo príležitostí a dokonca aj šancí na zmenu. Ak sa viac vo vašej práci necítite komfortne je čas túto prácu zmeniť, práve v období od 12. apríla do 10. mája.

Od úvodu júna čaká rybu postup v práci. Všetko však záleží aj na tom, ako budete k práci pristupovať počas mesiaca máj, ktorý bude pre prácu komplikovanejší. Je však úplne jasné že od 5. júla do 5. septembra sú energie formulované v prospech rýb, a v prospech postupu v práci a pracovného povýšenia. Niektoré ryby čaká v júli aj pracovná cesta, a zmena celkového vzťahu k vašej práci, či už ide o prácu pre niekoho iného, podnikanie, alebo o prácu v domácnosti. V septembri a októbri môžu byť kolegiálne vzťahy trochu komplikovane. Pozitívnou správou však je, že december tieto negatívne energie odstraňuje, a robí z vás priateľského, a duchaplného človeka, ktorý je inšpiráciou pre ostatných. Vaši kolegovia vás obdivujú, vyzdvihuje Horoskop pre Ryby na rok 2022, a tento obdiv vám uštedrí aj váš nadriadený, vďaka čomu môžete v decembri uspieť. Darí sa aj nezamestnaným rybám, ktoré teraz majú príležitosť zachytiť šancu vo viacerých kariérnych odvetviach. V novembri dokonca uchopíte aj finančné šťastie, ktoré na vás čaká nielen vďaka vašej pracovitosti. Šťastie sa vo vašom živote vyskytne aj vďaka vašej oddanosti v práci, a tiež vďaka šťastiu, ktoré vám tranzity v novembri doprajú. Zachyťte mimoriadne príležitosti vďaka vašej tvrdej doterajšej práci, a nechajte si za vašu pracovitosť v roku 2022 zaplatiť.

Po prekonaní náročného úvodu roka 2022 v súvislosti s vaším zdravím nastávajú mesiace, kedy si viaceré ryby môžu užívať harmóniu a silné zdravie. Na prekonávanie miernych prechladnutí alebo nečakaných ochorení vám v roku 2022 najviac pomôže žíhľava dvojdomá. Horoskop vraví, že môžete siahnuť po tymiánovom olej, ktorý počas roka predstavuje váš olej roka, napomáhajúci nielen pri problémoch s kŕčovými žilami a reumou, ale aj pri bežných prechladnutiach, či pri stresových obdobiach. Rok 2022 je vhodným rokom pre každú rybu, ktorá potrebuje, alebo sa rozhodne schudnúť. Viaceré ryby sa konečne dokážu zbaviť závislosti, a dokážu bojovať aj proti chronickým chorobám, ktoré vás v minulosti trápili.

Pevné zdravie a pozitívne energie ktoré súvisia s vaším zdravotným stavom pocítite hlavne v druhej polovici roka 2022. Aj tehotné ženy narodené v znamení rýb majú priaznivé zdravotné vyhliadky. Do svojho Jedálnička však nezabúdajte doplniť jedlo, ktoré je bohaté na vitamín B12, a na kyselinu listovú. Tieto vitamíny odporúča každej tehotnej rybe Horoskop 2022 a astrologička, ktorá vám opäť pripomína dôležitosť pitného režimu. Viac o tom, ako tranzity do detailov zasiahnu vaše zdravie sa dozviete v časti Horoskop zdravia rýb pre rok 2022.

Mesačný Horoskop Ryby vám odpovie na to, čo si aktuálny mesiac pripravil pre vaše znamenie. Horoskop 2022 Ryby je prepojený aj s mesačnou veštbou. Prečítajte si všetky dôležité horoskopy od veštkyne na rok 2022.


Horoskop 2022 Ryby - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Ryby 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Z celkovej astrologickej predpovedi je jasné, že počas roka 2022 sa Jupiter pohybuje 1. a 2. domom rýb, pričom Neptún sa nachádza v Rybách a pohybuje sa tak vašim prvým astro domom. No aj iné, než uvedené dve planéty astrológie zasiahnú Rybie energie počas celého roka 2022... Čítajte Horoskop lásky Ryby 2022 ďalej...

Horoskop Ryby 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Pri pohľade na graf astrológie na rok 2022 je zrejmé, že každý mesiac znamená iné energie, a taktiež silnejšie či slabšie prepojenie rýb s rodinou, priateľmi, alebo partnerom. Najdôležitejším obdobím súvisiacim s dlhotrvajúcou láskou, s manželstvom alebo s partnerským vzťahom sú mesiace august 2022 a september, v pozitívnom význame, popisuje Horoskop pre Ryby 2022... Čítajte Horoskop lásky Ryby 2022 ďalej...

Horoskop Ryby 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

V januári je retrográdny Merkúr dôležitým astrologickým tranzitom prepojeným s rrodinou, pôsobiaci od 14. januára 2022 do 01. februára 2022. Cúvajúci Merkúr sa sústreďuje v dvanástom a neskôr v jedenástom dome. Tento Merkúr robí z Ryby samotára, popisuje Horoskop Ryby 2022, ktorý prejavuje ochotu držať si psychický odstup od členov svojej rodiny... Čítajte Horoskop Ryby 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Ryby - Práca a Peniaze:

Január je mesiacom vhodným na dokončenie najdôležitejších úloh súvisiacich s prácou, uvádza presný Horoskop Ryby 2022. Všetky čakajúce maily by ste mali čo najskôr vybaviť, dať do poriadku váš pracovný stôl, a dokončiť najdôležitejšie úlohy... Čítajte Horoskop 2022 Ryby práca a peniaze ďalej...

Horoskop Ryby 2022 - Zdravie:

Ku klasickým problémom v zdraví počas roka 2022 patria problémy s nosnými dutinami, a tiež bolesti hrdla. Každá ryba dbá na to, aby nosila vhodné oblečenie k počasiu. Zo svojho jedálnička by ste mali vynechať studené nápoje, pretože tie neprospievajú zdraviu... Čítajte Horoskop zdravia 2022 Ryby ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Ryby

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Ryby

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Ryby. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Ryby.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Ryby
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Ryby
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Ryby
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Ryby
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Ryby 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Ryby:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Ryby:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Ryby 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com