aplikacia horoskop tarot sk
horoskop 2022 Máj

Horoskop 2022 - Máj 2022

Horoskop 2022 - mesiac Máj - Venuša vstupuje do znamenia Baran, Slnko sa presúva do Blíženca...

Čaká nás teda komplikovaný mesiac? Pomalá planéta Pluto bude v komfrontácii aj s ostatnými astrologickými pohybmi, ktoré v mesiaci máj prinášajú viac pozitívnych zmien do nášho života. Budú výraznejšie vplývať na jednotlivé znamenia zverokruhu, a preto je vhodné oboznámiť sa hlavne so svojím osobným horoskopom, ktorý vám presne popíše, ako retrográdne Puto zasiahne v tomto roku vaše znamenie zverokruhu. Následne, keď sa dívame na opis tohto mesiaca zistíme, že aj planéta Merkúr sa bude nachádzať v retrogradnom pohybe vo väčšine májových dní. Energie Merkúru zasahujú nielen na znamenia zverokruhu, veští Horoskop Máj 2022, ktorým Merkúr vládne – znamenie Blíženci a Panna, ale zasiahnú aj proti stojace znamenia zverokruhu, znamenia so zemskou energiou, a vzdušné znamenia zverokruhu.

Retrográdne pohyb Merkúru počas mesiaca máj tak najviac pocítia znamenia Blíženci, Vodnár, Váhy, Býk, Škorpión a Kozorožec, vyzdvihuje ročný Horoskop Máj 2022. Planéta Merkúr bude väčšinu času svojho pôsobenia vplývať hlavne na znamenie Blíženci. Čo však tento retrográdny pohyb počas mesiaca máj, kým sa Pluto pohybuje rovnakým smerom, znamená pre globálne pochopenie energii? V roku 2022 zažijeme až 4 retrográdne pohyby planéty Merkúr, špecifikuje horoskop 2022. V mesiaci máj nastáva tento pohyb v pohyblivom znamení Blíženci, aj keď môžu byť tieto časy spojené s frustráciou alebo zmätkom, máme nenahraditeľnú príležitosť zamyslieť sa nad svojou minulosťou. Kým sa Merkúr nachádza v Blížencoch v retrográdnym pohybe, sústreďujeme sa hlavne na možnosti prispôsobiť sa ostatným, a na to, ako využiť svoju všestrannosť pre náš budúci prospech, prorokuje Horoskop Máj 2022. Spájame sa s našim vlastným vnútrom, s našim duchovnom, a aj keď sa nehýbeme rýchlo vpred, z tohto obdobia sa vieme poučiť pre našu budúcnosť.

Ostatné planéty, planéta Neptún, Urán, Saturn, Jupiter, Mars a Venuša sú počas celého mája v priamom pohybe a vplývajú tak na Horoskop Máj 2022, a na svoje základné znamenia zverokruhu, dodávajú im pocit napredovania, a možnosti uspieť. A keď retrográdne pohyby počas mája zasiahnu všetky znamenia zverokruhu, výraznejšie budú vplývať hlavne na svoje domovské znamenia a miernejšie na znamenia proti stojace. Viac o tom, ako tieto pohyby zasiahnu vaše znamenie zverokruhu si prečítate vo vašom osobnom horoskope 2022. Poďme sa teraz však pozrieť na to, aké ďalšie tranzity pôsobia v konfrontácii s týmito pohybmi.

Horoskop Máj 2022 a dôležité dátumy na rok 2022

02. Máj 2022 bude citeľný vstup Venuše do znamenia Baran. Venuša stojaca v znamení Baran, kým sa slnko nachádza v znamení Býk, znamená príchod lepších dní, a vyhliadky na romantickej lásky v našich životoch. Tento tranzit prináša ideálne obdobie pre nezadaných, pretože vášnivé pôsobenie ohnivého Barana dokáže oživiť romantiku aj v ublížených srdciach, predpovedá ročný Horoskop Máj 2022. Tento Tranzit prináša akúsi energiu jari, energiu príchodu všetkého nového, čo nás teší a hladí tak naše zmysly. Na druhej strane, Venuša v znamení Barana môže spôsobiť veľmi rýchle vstupovanie do vzťahov, ale dokonca aj do manželstiev. Prchké a intenzívne rozhodnutia sú posilnené tvrdohlavosťou Barana a vášňou ohnivého elementu spojeného s energiou Venuše. Niektoré znamenia zverokruhu, hlavne tie, ktorých ovplyvňuje ohnivý element nebudú hľadať usadené vzťahy, práve naopak dodáva Horoskop 2022. Budú vyhľadávať napätie, a nové veci, ktoré ozvláštnia ich dlhotrvajúce vzťahy. Váš partner môže prísť so šialeným nápadom na to, aby oživil váš spoločný vzťah. Pre nezadaných je toto obdobie veľmi vhodné na posilňovanie priateľstiev, ale aj na nové známosti, keďže lákate na svoju stranu pozornosť ostatných. Zadaní by si počas tohto tranzitu mali dopriať viac detskej radosti, doporučuje Horoskop Máj 2022, a viac zábavy v náručí svojho partnera. V sexuálnej oblasti je Venuša zástancom tvrdej lásky, a tak sa môže stať, že budete uvažovať aj o oživení tejto stránky vášho vzťahu. Nechajte tento vplyv vstúpiť do vášho života a uvidíte, ako dokáže obohatiť váš vzťah. Udržiavajte sviežosť, a nebojte sa spoločných dobrodružstiev s tými, ktorých milujete.

5. mája 2022 sa slnko nachádza v konjunkcii s planétu Urán, opisuje Horoskop 2022. Slnko nachádzajúce sa v znamení býk pôsobí na 12 znamení zverokruhu aj počas svojej konjunkcie s Uránom. Znamenie Býk je pevným znamením zverokruhu, ktorý sa prejavuje svojou vytrvalosťou a stabilitou. Keď sa slnko v býkovi dostáva do konjunkcie s Uránom nastáva obdobie vlastného vedomia, a uvedomovania si nášho psychického rozpoloženia. Stretávame takých ľudí, ktorých sme si doposiaľ nevšímali, pretože dávame ostatným priestor na to, aby nahliadli do našich životov, podčiarkuje ročný Horoskop Máj 2022. Sme flexibilnejší, a z globálneho hľadiska je naša pozitívna energia momentálne našou silnou zbraňou. Toto obdobie je časom nečakaných zmien, ale aj rebélie.

10. mája vstupuje planéta Jupiter do znamenia Baran, kým sa slnko nachádza v znamení býk, a planéta Merkúr sa dostáva do retrográdneho pohybu prvý deň, počas tohto mesiaca. Ohnivé znamenie Baran, ktoré v sebe snúbi mužskú energiu, sústreďuje našu pozornosť na slnečnejšije obdobie v našom živote a posúva našu pozornosť vpred. Ohnivé znamenia, ku ktorým patrí znamenie Baran, Lev a Strelec predstavujú veľkú horlivosť, energiu a životnú iskru. Z negatívneho hľadiska sú však známe svojou výbušnosťou a vodcovským temperamentom, upomína Horoskop Máj 2022. Preto, aj počas tranzitu, kým sa planéta Jupiter nachádza v znamení Baran, pocítia hlavne ohnivé znamenia, a taktiež znamenie ryby ktorým vládne Jupiter, veľké množstvo rýchleho nadšenia a výbuchy radosti, podtrhuje horoskop 2022. Keďže planéta Merkúr sa pomaličky dostáva do retrográdneho pohybu, nebude nasledujúce obdobie sústredená na rýchle pohyby vpred, alebo veľké zmeny. Planéta Jupiter však z globálneho hľadiska prináša možnosti nájsť stratené záujmy. Svoje hľadanie môžete sústrediť na skutočné životné hodnoty. Veľkou výhodou tohto aspektu je možnosť začať niečo nové, pretože Jupiter v baranovi je symbolom nových začiatkov. Jupiter nám dodáva istý temperament, ale aj pevnosť v našich rozhodnutiach, vyzdvihuje Horoskop Máj 2022. Prináša aj viac disciplíny, a doťahovanie veci do ich konca. Ak na naše životy pôsobí Jupiter v znamení Baran, sme si veľmi istí v tom, kam máme ďalej v živote kráčať. Mnohí z nás budú taktiež inšpirovaní k tvorím iným veciam, a budeme vedieť povzbudiť ostatných k tomu, aby konečne urobili zmenu vo svojom živote. Tieto schopnosti bude mať hlavne znamenie Ryby a ohnivé znamenia zverokruhu. Aspekt zaspôsobí miernejšie aj na protistojacé znamenia, informuje ročný horoskop 2022 - na vodné znamenia Rak a škorpión. Pre tých, ktorí stratili zmysel vo vykonávaní svojej práce alebo činnosti, a pociťujú takzvané vyhorenie, nastáva ten najideálnejšie čas na to, aby sa vybrali za novými zážitkami, a skúsiť niečo nové. Tranzit Jupitera v znamení Baran prináša nové skúsenosti a zážitky, ale aj isté zmeny, ktoré však v dôsledku pôsobenia retrográdneho Merkúru v jeho počiatkoch nebudú prebiehať rýchlo, ale skôr postupne a pomaly. Preto máme možnosť vyhnúť sa impulzívnym rozhodnutiam a konať premyslene, čo je veľkou výhodou spojenia týchto tranzitov.

15. mája 2022 je slnko v kvadratúre s planétou Saturn. Už 5 dní pôsobí na všetky znamenia zverokruhu cúvajúci Merkúr, a pôsobí aj na Horoskop Máj 2022, a prepája svoju energiu so slnkom, ktoré sa dostáva do kvadratúry s planétou Saturn. Kvadratúra planét, sa zo všeobecného hľadiska považuje za disharmonické, alebo neutrálne spojenie. S pôsobeným retrográdneho Merkúru je toto spojenie skôr negatívne, a budeme sa tak musieť vyrovnávať so všetkým, s čím v živote zápasíme. Výsledkom tohto tranzitu môže byť väčšia sebakritika, alebo aj nízka sebaúcta, upozorňuje ročný Horoskop 2022. Merkúr v retrográdnom smere v spojení so Slnkov v kvadratúre Saturnu predstavuje testy a výzvy v našom živote. Vyvoláva dokonca aj pesimistické myšlienky, a budeme mať pochybnosti o tom, kam smeruje náš život. S istého hľadiska je to skúška našej cesty, a záťaž na naše odhodlanie. Ľahkovážny jedinci budú cítiť v týchto dňoch komplikovanejšie obdobie, pretože sa budú musieť vysporiadať s viacerými problémami a povinnosťami, ktoré neočakávali. Do popredia našich životov sa postaví autorita, ktorú budeme musieť nasledovať, aj keď budeme bojovať so svojou vlastnou dominantou povahou. Energie tohto tranzitu pocítia hlavne znamenia Kozorožec a znamenie Vodnár, ktorých je Saturn vládnucou planétou. Kozorožec ako zemské znamenie, a Vodnár ako vzdušné, prepájajú svoje energie aj s ostatnými znameniami, ktorým vládne rovnaký element. Tento silný tranzit zasiahne 6 znamení zverokruhu - zemské znamenia býk, Panna, kozorožec, a taktiež vzdušné znamenia zverokruhu - Blíženci, váhy, Vodnár. Protistojace znamenia zverokruhu, a teda opozičné znamenia k zemskému a vzdušnému elementu, pocítia negatívny tranzit pokojnejšie, a tak nebude tento vplyv zasahovať výraznejšie na ich povinnosti, na ročný horoskop 2022, alebo komplikácie v emóciách. Ostatné znamenia zverokruhu môže zasiahnuť mierna izolácia a pocit smútku, aj keď sa vo vašom živote nachádzajú ľudia ktorých milujete. Budete sa zamýšľať hlavne nad tým, či v živote pociťujete skutočné šťastie, a bude vás zaujímať aj možnosť, ako šťastie zosilniť. Je čas prečítať si dobrú knihu, ktorá má zaujímavú myšlienku, a poučiť sa aj z myšlienok, ktoré zdieľajú ostatní. Načúvajte ľuďom okolo, radí Horoskop Máj 2022, a snažte sa porozumieť aj svojím vlastným potrebám.

16. mája 2022 na nás vplýva spln mesiaca v znamení Strelec. Nasledujúci lunárny tranzit prináša silný astronomický úkaz, kedy bude pozorovateľné aj zatmenie mesiaca. Mesiac sa dostáva do tieňa zeme, a tak si budeme môcť užiť nielen zaujímavý vplyv tohto tranzitu, ale dokonale divadlo na oblohe. Poďme sa pozrieť na to, ako zatmenie mesiaca v znamení Strelec ovplyvní energiu znamení zverokruhu. Senzitívnejšie znamenia zverokruhu, hlavne znamenia vodné a vzdušné, môžu počas tohto tranzitu pocítiť problém so spánkom, upozorňuje váš Horoskop Máj 2022, a tiež cítite zvýšenú citlivosť na bolesť. Nieje to však tak, že mesiac bude pôsobiť na našu kvalitu spánku, ale niektorí ľudia môžu mať problém so zaspávaním. Dôležité bude, dostať počas tohto dňa našu myseľ do vyrovnanej hladiny, potešiť sa týmto divadlom na oblohe, a urobiť si pokojný a pekný večer. Keď sa mesiac nachádza v znamení strelec, množstvo ľudí v živote niečo hľadá, opisuje ročný Horoskop Máj 2022. Hľadáme našu životnú misiu, a orientujeme sa na lásku, ktorá je v našom živote momentálne postavená do popredia. Veríme v optimistický pohľad na život, a rozmýšľame nad tým, ako robiť veci lepšie. Spln mesiaca vo všeobecnosti prináša efekt aj na horoskop 2022 a na zdravie znamení zverokruhu, a keďže znamenie strelec je znamením ohnivým, s mužskou energiou, na svoje zdravie by sa mali sústrediť hlavne muži. Buďte úplne opatrní hlavne pri rizikových činnostiach, a zvýšenú pozornosť svojmu zdraviu by mali venovať aj tí, ktorých trápi reuma, alebo bolesti hlavy. V dnešnom dni určite vynechajte zo svojho života alkohol, alebo iné závislosti ktoré poškodzujú zdravie. Minimálne jednodňový detox je nutný, ak sa chcete cítiť lepšie. Počas splnu mesiaca v znamení strelec sa neodporúčajú operačné zákroky.

Horoskop 2022 - Retrográdne Planéty v roku 2022 a ich význam

ročný Horoskop 2022 a význam retrográdnych planét

Horoskop 2022 pracuje nielen so Slnkom, ale aj s ostatnými planétami a ich pohybom. Vplyv retrográdnych planét na našu energiu a celkový život je azda najbadateľnejší zo všetkých známych pohybov planét...

Ročný Horoskop 2022 na Máj - Slnko vstupuje do znamenia Blíženci

21. mája sa slnko dostáva do konjunkcie s Merkúrom v retrográdnom pohybe, a taktiež sa Slnko presúva zo znamenia býk do znamenie blíženci. Konjunkcia je vo všeobecnosti považovaná za harmonické spojenie, a všetkým znamením zverokruhu v tomto období vyrovnáva energie. Navracia duševnú pohodu. Slnko s Merkúrom je v pozícii vhodnej na to, aby sme premýšľali o svojej vlastnej definícii a o ľuďoch, s ktorými prichádzame do styku. Výsledkom sú nielen vylepšené komunikačné zručnosti, ale aj zosilnenie pochopenia toho, čo sa chceme naučiť, zdôrazňuje Horoskop Máj 2022. Tento aspekt je ideálnou príležitosťou na učenie, vzdelávanie a posúvanie sa vpred. Rýchly postup je však kvôli cúvaciemu pohybu Merkúru spomalený, no práve tento fakt nám prináša možnosti počúvať a sústrediť sa. Nikam sa neponáhľame a náš život je viac spokojný, aj keď môžeme mať pocit, že nestihneme to, čo chceme. V tomto dni sa taktiež slnko pohybuje zo zemského znamenie býk, a vstupuje do vzdušného znamenia blíženci.

Keďže vládnucou planétou Blížencov je planéta Merkúr, tento aspekt bude tak silný, že zasiahne všetky znamenia zverokruhu a tiež celkový ročný horoskop 2022. V nasledujúcich dňoch pocítime energiu všestrannosti, a zo všeobecného hľadiska sa ľudia stávajú komunikatívnejšími a spoločenskejšími. Z opačného hľadiska prepožičiava mužské znamenie Blíženci aj nestálosť, alebo emocionálnu nevyrovnanosť. Toto mužské znamenie vnáša do nasledujúcich dní aj viac emočného chladu. Z kariérneho hľadiska je to krok vpred, keďže sme zbehlí vo viacerých smeroch, a naša inteligencia vystupuje na povrch, zvestuje Horoskop Máj 2022. Jediné, čo môže brániť v našom napredovaní, či už v osobnom alebo pracovnom, je povrchnosť a klebety. Vyhýbajte sa preto ohováraniu, a nezapájajte sa do takýchto diskusii ani vtedy, ak chcete byť súčasť spoločnosti. Uvedomte si, že táto spoločnosť vám môže priniesť viac budúcich negatív a nešťastia. Falošných ľudí predsa v živote nepotrebujeme.

Naša pozornosť sa v týchto okamihoch bude zameriavať hlavne na výmenu informácií Dostávame sa hlbšie do sveta intelektu a myšlienok, vraví ročný horoskop 2022. Tieto oblasti sú prirodzenou doménou života Blížencov, a preto nieje prekvapivé, že v našich životoch objavíme túžbu po ukojeni našej zvedavosti. ˇHlavne pre spoločenské znamenia zverokruhu znamená tento aspekt uspokojivé obdobie. Ľudia, ktorí vyhľadávajú spoločnosť druhých budú chcieť byť iniciátori stretnutí a posedení. Vládnuci Merkúr prepožičiava blížencom spoločenskú povahu, ale aj ostatné znamenia zverokruhu sa radi zapoja do zmysluplných konverzácii. Nebojte sa teda vlastnej flexibility a zmien, a prispôsobte sa tomuto silnému tranzitu v mesiaci máj. Ako sme už spomenuli, tento pohyb Slnka upozorňuje hlavne na úprimnosť. Klebety a povrchný postoj voči ostatným by mal byť tabu. Uvedomte si, že nieje namieste posudzovať život iných, ak ste si nevyskúšali aké to je ten život žiť.

Energie slnka pôsobiaceho na znamenie Blíženci opúšťajú 23. mája planétu Merkúr. Z hľadiska komunikácie znamená Merkúr v znamení Blíženci v retrográdnym pohybe viac nedorozumění, alebo chaosu. Opustenie Blížencov z planéty Merkúr nám dopraje upokojenie negatívnych energií, a viac sa sústreďujeme na to, ako porozumieť ostatným. Energia, ktorá bola doteraz viac unavená, alebo lenivá, sa pretvára na vitálnejšu. Sústreďujeme sa viac na našu kariéru a budúcnosť. Keď Merkúr opúšťa znamenie Blíženci pociťujeme vplyv nielen na prácu, ale aj na naše emócie. Počas retrográdneho pohybu planéty Merkúr však nie je odporúčané podpisovanie žiadnych dôležitých kontraktov, varuje ročný Horoskop Máj 2022, nevynímajúc obdobie, kedy táto vládnuca planéta opúšťa znamenie Blíženci. Opustenie retrográdneho Merkúru v znamení Blíženci znamená viac usporiadania, a naša letargické nálada dostáva nový náboj vitality.

24. máj 2022 prelína energie cúvajúceho Merkúru so vstupom planéty Mars do znamenia Baran a sústreďuje sa viac na celkový ročný Horoskop 2022. Vládnuca planéta znamenia Baran a znamenia Škorpión, sústreďuje 24. mája všetky svoje energie hlavne na ohnivé znamenia, a na znamenia stojace v opozícii vodného elementu. Tieto znamenia pocítia aspekt výraznejšie, a v popredí stojí hlavne náš ochranársky pud voči ľuďom, ktorých milujeme. Keďže Mars je bojovnou planétou, a Baran je známy svojou ohnivou energiou, niektorí jedinci môžu používať aj hrubú silu na to, aby chránili tých, ktorí sú pre nich dôležití, upozorňuje Horoskop Máj 2022. Všetku našu pozornosť upriamujeme hlavne na našich milovaných, no naše agresívne správanie môže stať v popredí, a preto je dôležité dostávať vaše energie do harmónie. Zo všeobecného hľadiska je to napäté obdobie, ktoré môže znamenať vyvrcholenie istých konfliktov až do fyzického násilia. Naše presvedčenia by mali byť v tomto období flexibilnejšie, a mali by sme zabudnúť na extrémne rozhodnutia. Kľúčovými slovami aspektu je sústredenie a pochopenie. Musíme sa sústrediť na to, ako čo najlepšie zvládať naše energie, učiť sa bojovať za svoje presvedčenia, a sústrediť sa na nenásilnú formu nesúhlasu, radí váš Horoskop Máj 2022. Z druhej strany, vo všeobecnom hľadisku nám aktuálny aspekt prináša možnosť uvedomiť si, že nie všetci ľudia na svete sú rovnakí. Uvedomujeme si, že nemusíme mať totožné záujmy s druhými na to, aby sme si mohli rozumieť. Musíme sa predovšetkým učiť diplomatickému správaniu, rešpektovaniu názoru ostatných, a zmiereniu sa s tým, že naše názory sa môžu radikálne líšiť od tých ostatných. Celý tento tranzit bude skúšať hlavne našu vnútornú rovnováhu, a našu silu ovládania vlastných energií. Vnímajte tento tranzit naplno, doporučuje ročný Horoskop 2022

28. mája 2022 vstupuje planéta Venuša do znamenia býk, kým sa Pluto a planéta Merkúr stále nachádzajú v retrográdnom pohybe. Tieto tranzity vplývajú na Horoskop Máj 2022. Venuša, pôsobiaca na naše emócie, partnerstvo, a lásku pôsobí aj na oblasť financií. Stabilná povaha tohto tranzitu nás pripravuje na dôležité stretnutia, a zohráva dôležitú úlohu hlavne v živote nezadaných. Aj spoločenské akcie sú zvládnuteľné pre tých, ktorí sú skôr introvertmi. Nevyhýbame sa novým stretnutiam ani priateľstvám, a nemáme strach z neúspechu. Vstup planéty Venuša do znamenia býk nám prináša odhodlanie v akejkoľvek činnosti a oblasti, v ktorej chceme byť úspešní. Spájame sa nielen s našou prácou a s životným poslaním, ale aj s prírodou. Obľúbeným koníčkom sa stávajú prechádzky a objavovanie nových, rafinovaný chuti. Zo všeobecného hľadiska sa dívame hlavne na to, čo je estetický krásne. Venuša posilňuje svoj vplyv hlavne na býky, na znamenie Váhy a na zemské, či vzdušné znamenia zverokruhu. Tieto znamenia môžu dokonca očakávať aj finančné prilepšenie alebo malú, mimoriadnu výhru. Retrográdne Pluto a planéta Merkúr nezosobňujú veľké energie šťastia, no viaceré znamenia zverokruhu budú mať možnosť prostredníctvom svojich zmyslov vychutnávať si chute, vône, a kvalitu života, predzvestuje ročný Horoskop 2022. Povrchnosť našich životov odchádza, a dostávame možnosť vychutnávať si prítomný okamih a všetky jeho krásy. Zamerajme sa na dôležité hodnoty, ako sú priateľstvo, láska a vášeň v živote... Osviežme si svoj domov vonnými olejmi, ktoré môžu dopomôcť aj od bolesti hlavy, či od iných zdravotných problémov. Povzbudzujú nielen fyzické telo, ale osviežia aj psychiku. Ak máte takú možnosť, je tiež vhodná doba na masáž, alebo na relax s obľúbeným nápojom v ruke.

30. mája 2022 pocítime vplyv novu mesiaca v znamení Blíženci. Mužské znamenie Blíženci pôsobiace vzdušnou energiou transformuje do života všetkých znamení viac diplomacie. Blíženci sú pohyblivým znamením zverokruhu, a preto budú mať viacerí z nás problém prispôsobiť sa, no na druhej strane odhalíme bohatý vnútorný život. Blíženci sa hýbu vpred, aj keď ich rýchly pohyb zmierňujú retrográdne energie pohybujúcich sa planét Pluto a Merkúr. Nov mesiaca nám teda otvára príležitosti na oslavu seba samého, a takých úspechov, ktoré sme dosiahli vo svojom živote. Túžime zdieľať úspech, financie, emócie… Zdieľame šťastie s otatnými, a dôležitá je hlavne harmónia v myšlienkach, opisuje Horoskop Máj 2022. Vzdušné znamenia zverokruhu môžu pociťovať väčší chlad vo svojom srdci, pretože budú mať tendenciu sústrediť sa hlavne na vlastné šťastie, a na užívanie si voľných chvíľ len pre seba. Muži by si mali v tomto dni dávať zvýšený pozor na svoje zdravie, hlavne tí, ktorí majú problém s dýchacími cestami, a fajčiari. Fajčiari by mali aspoň na tento deň obmedziť tento zlozvyk, ktorý ich oberá o životnú vitalitu.

Mesiac máj 2022 je poznačený hlavne cúvaním planéty Pluto, ktorá silné zasahuje všetky znamenia zverokruhu. Od 10. mája 2022 sa k tomuto pohybu pripája planéta Merkúr, ktorá ovplyvňuje komunikačné zručnosti, a rýchle kroky vpred, a tiež astrologický horoskop 2022. Život sa stabilizuje, a dostáva sa do pomalého pohybu, kedy máme možnosť uvedomovať si každý náš krok, a zamýšľať sa nad rozhodnutiami. Nenapredujeme, ale z prítomného okamihu sa snažíme vyťažiť to najlepšie. Ostatné Astrologické tranzity vplývajúce počas mesiaca máj na všetky znamenia zverokruhu znamenajú zosilnenie, alebo odstránenie negatívnych energií cúvacieho pohybu dvoch planét. Silnou stránkou mesiaca máj je hlavne možnosť udržať si chladnú hlavu, možnosť sústrediť sa na prítomný okamih, a možnosti na postupné a premyslené zmeny v živote.

Dôležité astrologické aspekty - Horoskop Máj 2022 pre všetkých 12 znamení zverokruhu:

 • Direktívny pohyb planét Neptún, Urán, Saturn, Jupiter, Mars a Venuša. Od Mája 01. do 10. Mája direktívny pohyb planéty Merkúr.
 • Merkúr v retrogradnom pohybe od 10 Mája do 01. Júna. Pluto v retrogradnom pohybe počas celého mesiaca.
Aspekty, ktoré ovplyvňujú Horoskop 2022 počas Mája
 • Horoskop 02. Máj 2022 - Venuša vstupuje do Barana
 • Horoskop 05. Máj 2022 - Slnko v konjunkcii s Uránom
 • Horoskop 06. Máj 2022 - Merkúr v sextile s Venušou
 • Horoskop 10. Máj 2022 - Jupiter vstupuje do Barana
 • Horoskop 15. Máj 2022 - Slnko v kvadratúre so Saturnom
 • Horoskop 16. Máj 2022 - Spln Mesiaca v znamení Strelec
 • Horoskop 21. Máj 2022 - Slnko v konjunkcii s Merkúrom
 • Horoskop 21. Máj 2022 - Slnko vstupuje do znamenia Blíženci
 • Horoskop 23. Máj 2022 - Merkúr opúšťa znamenie Blíženci
 • Horoskop 24. Máj 2022 - Mars vstupuje do Barana
 • Horoskop 28. Máj 2022 - Venuša vstupuje do Býka
 • Horoskop 30. Máj 2022 - Nov Mesiaca v znamení Blíženci

Horoskop 2022 - Ďalšie Mesiace Roka 2022

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop 2022 Január

ročný Horoskop 2022 Máj

Do nového roka, do roka 2022 vstupujeme so slnkom v znamení Kozorožec. Prvý aspekt, na ktorý upozorňuje astrologický Horoskop 2022 je retrográdna Venuša takmer počas celého januára...

Horoskop 2022 Február

ročný Horoskop 2022 Február

Druhý mesiac roka, mesiac február, bude prepojený hlavne s priamymi pohybmi viacerých planét. Retrográdny pohyb bude citeľný len začiatkom februára...

Horoskop 2022 Marec

ročný Horoskop 2022 Marec

Mesiac marec bude poukazovať na hladký priebeh veci v našom živote, pretože planéty pôsobiace na 12 znamení zverokruhu budú počas celého mesiaca pôsobiť v direktívnom pohybe...

Horoskop 2022 Apríl

ročný Horoskop 2022 Apríl

Mesiac apríl začína Novom mesiaca v znamení Baran. Planéty Urán, Saturn, Mars, Venuša a planéta Merkúr sa počas celého mesiaca nachádzajú v priamom pohybe...

Horoskop 2022 Jún

ročný Horoskop 2022 Jún

V júni sa 3 Astrologické planéty a Pluto - planéta Merkúr, Neptún, Saturn dostanú do retrográdneho pohybu. Na naše životy však naraz budú vplývať v počiatku len dve cúvajúce objekty, a ku koncu mesiaca budu v tomto pohybe 3...

Horoskop 2022 Júl

ročný Horoskop 2022 Júl

V úvode júla na znamenia zverokruhu stále pôsobia retrográdne pohyby Saturnu, Neptúnu aj Pluta. Od 28. júla sa k nim pridáva taktiež planéta Jupiter, ktorá svoj retrográdny pohyb smeruje v počiatku v znamení Baran a pôsobí až do 23. novembra, kedy presúva svoje retrográdne energie na znamenie ryby...

Horoskop 2022 August

ročný Horoskop 2022 August

Retrográdne planéty sa počas augusta správajú v cúvajúcom pohybe rozdielne, podľa toho, na aký astrologický dom u jednotlivých znameniach pôsobia...

Horoskop 2022 September

ročný Horoskop 2022 September

Počas mesiaca september pociťujeme neustávajúci ustupujúci pohyb pomalých planét - Jupiter, Saturn, Urán, Neptún a Pluto, a tieto pomalé planéty ovládajú vlastnosti všetkých znamení zverokruhu...

Horoskop 2022 Október

ročný Horoskop 2022 Október

V 10. mesiaci roka 2022 sledujeme celomesačný pohyb pomalých planét - Urán, Jupiter a planéty Neptún. Merkúr vystupuje zo svojho spätného pohybu 02. októbra a následne sa dostáva do priameho smeru...

Horoskop 2022 November

ročný Horoskop 2022 November

V novembri sa nám predstaví retrográdny Mars predchádzajúci znamením Blíženci, vo svojej plnej sile. Do 23. novembra pôsobí na komplexné energie aj cúvajúci Jupiter a počas celého mesiaca planéty Urán, Neptún a už vyššie spomenutá planéta Mars...

Horoskop 2022 December

ročný Horoskop 2022 December

V decembri sa planéta Neptún presúva do priameho pohybu od 4. decembra a planéty Urán a Mars postupujú v cúvajúcom pohybe po celý zvyšok roka...

Horoskop 2022 pre 12 Znamení Zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop 2022 mesiac Máj