Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

Muž Strelec - láska, vzťah, kompatibilita

♐ Muž Strelec - 12 Tajomstiev (Partner, Láska, Vzťahy...) ♐

Fakty, vlastnosti, správanie v láske, zamilovaný muž Strelec a jeho tajomstvá...

Drahí priatelia, v tomto článku vám predstavíme tie najdôležitejšie fakty, či informácie o mužovi narodenom v energickom a odhodlanom znamení strelec. Muž Strelec je vo všeobecnosti vnímaný ako človek, ktorý si nesmierne cení slobodu, má svojský prístup k láske, miluje ďaleké cesty a uplatní sa hlavne v oblastiach, kde môže cestovať, či využívať styky so zahraničím. Vládnucou planétou znamenia strelec je planéta Jupiter, ktorá do značnej miery ovplyvňuje život a správanie každého strelca.

Znamenie strelec je v astrológii spájané s 9. astrologickým domom – domovom filozofie. Tento dom súvisí aj s vyšším vzdelaním, s pozitívnym vzťahom k politike, k športu, a k duchovným hodnotám. Deviaty astrologický dom predstavuje taktiež duchovnosť a slobodu ducha. V živote Strelca pôsobí nielen mocná planéta Jupiter. Na jeho život vplýva aj planéta Saturn. 9. astrologický dom je v astrológii spájaný s tarotovou kartou pustovník a s vlastnosťami tejto tarotovej karty. Tarotová karta pustovník symbolizuje hlavne rast a úspech. Pustovník putuje svetom, aby objavil hlbší zmysel bytia, aby dosiahol zvýšený stav vedomia, takto putuje aj muž strelec. Lampión, ktorý je vyobrazený, či spájaný s Tarotovou kartou Pustovník, predstavuje svetlo, ktoré Strelca sprevádza na jeho životnej ceste. Spoznajte aj vy svoju osobnú Tarotovú Kartu na dnes prostredníctvom online veštenia zadarmo.

Muž strelec predstavuje jedno z 3 znamení zverokruhu, ktoré sa narodilo s elementom oheň. Ohnivý Element vnáša do života strelca špecifickú životnú iskru, a vplýva aj na ďalšie dve znamenia zverokruhu zdieľajúce element oheň. Znamenie Baran, a znamenie Lev majú teda so strelcom spoločný element a tak ich niektoré vlastnosti spájajú. Oheň ako element v živote znamenia zverokruhu predstavuje vášeň, a energiu, ktorú znamenie zverokruhu vkladá do svojho každodenného života. Znamenia zverokruhu, ktorým vládne oheň častokrát premýšľajú skôr srdcom než hlavou. Oheň predstavuje taktiež slobodu, no každé znamenie poznačené ohňom by si malo dávať pozor na prílišné pohltenie energie vonkajšími svetom, kedy im už nezostane energia pre seba samého.

Planéta Jupiter sa v živote muža strelca spája hlavne s osobným rastom, s jeho veľkým optimizmom a s porozumením voči ostatným ľuďom. Jupiter teda vytvoril so strelca veľmi priateľského človeka, ktorý je častokrát obklopený iba pozitívnymi ľuďmi, alebo ich rád pretvára na optimistov. Strelec sa veľmi dobre orientuje v témach ako je filozofia alebo humanitárne vady. Úspech v živote strelca je jednoznačný, keďže silná planéta Jupiter a jeho ohnivý element prinášajú vášeň do všetkého, čo muž strelec robí. Každopádne, vo vzťahoch a v láske im Jupiter ukazuje, že sa nemajú kam náhliť. Strelcom teda táto vládnuca planéta prináša úspech a sebadôveru. Muž Strelec je vo všeobecnosti veľmi cieľavedomým človekom, a tak budete na prvý pohľad vnímať aj muža Strelca.

Poďme sa teraz pozrieť na základné fakty a informácie, ktoré vám možno váš muž strelec ešte tají. V tomto článku si povieme o najdôležitejších bodoch ktoré potrebujete vedieť, ak milujete muža strelca, alebo sa s ním chystáte do romantického vzťahu, či manželstva.


1. Muž Strelec a jeho odlišnosť

Jupiter, ako vládnuca planéta strelcov, ovláda aj vzťah tohto znamenia k cestovaniu, a k preskúmavaniu sveta okolo. Muž Strelec si je vedomý, že každý kraj na svete, každá nová oblasť, ako aj každý človek mu dokážu poskytnúť nový, špecifický pohľad na svet a život... Muž Strelec sa túži počas celého života vzdelávať, miluje spoznávanie nových kultúr a cudzie veci, ktoré môže postupne preskúmavať. V živote hľadá odlišnosti.

Muž strelec nemá rád veci, ktoré sa podobajú jedna druhej. Radšej vo svojom živote vyhľadáva nové vzrušujúce veci, ktoré sú odlišné od všetkého, čo doposiaľ videl, alebo zažil. S touto jeho vlastnosťou súvisí aj predpoklad, že strelec sa bude častokrát v živote nudiť. Svet mu totiž nedokáže poskytnúť toľko stimulácie, ako strelec hľadá a potrebuje. Tento prvý bod tiež poukazuje na to, o akého partnera bude mať strelec záujem. V živote potrebuje a vyhľadáva polovičku, ktorá ho nikdy nezačne nudiť. Od svojho partnera očakáva neustálu stimuláciu jeho pocitov a emócií, ale aj jeho dobrodružnej povahy.

Muž Strelec netúži kráčať v dave, radšej si nájde inú - vlastnú životnú cestu. Jeho enormná energia môže byť problematická pre niektoré znamenia zverokruhu, ktoré skôr túžia po rodinnom krbe, po teplom domove a pre tiež znamenie zverokruhu, ktoré v živote odmietajú zmenu. Strelec si teda v živote určite neporozumie so znamením rak, alebo zoznámením býk, ktoré sa zmeny doslova bojí, pretože tieto dve znamenia zverokruhu uprednostňujú rutinné činnosti, ktoré súvisia s oddychom v domácnosti. Nudy sa neboja tak ako muž Strelec. Vo všeobecnosti sa môže v láske spájať s ďalším vášnivým znamením zverokruhu, kde ale môže nastať veľmi výbušná energia.


2. Muž Strelec je šťastný muž

Jupiter sa spolu so slnkom považuje za najšťastnejšiu vládnucu planétu znamení zverokruhu. Je to nádherná planéta, ktorá je špecifická nielen svojou veľkosťou, ale tiež krásou. Vládnuca planéta Strelca prináša mužom v tomto znamení veľký optimizmus, a možnosť dívať sa na problémy a komplikácie s nadhľadom.

Optimistická povaha muža strelca láka do jeho okolia hlavne pozitívnych ľudí, ktorí s ním chcú zdieľať jeho šťastie. Tento muž je nielen optimista, ale miluje taktiež slobodu a nezáleží na tom či sa jedna o slobodu v práci, živote alebo v láske. Znamenie zverokruhu strelec, muž strelec, ale žena v tomto znamení, sú veľmi spontánní a zábavní. Vo väčšine prípadov ich spoznáte ako človeka, ktorý je stredobodom pozornosti ostatných, obklopený množstvom priateľov, ktorí s ním zdieľajú jeho zmysel pre humor.

Strelcova optimistická povaha sa taktiež spája s jeho veľkým nadaním pre konverzáciu, a preto je muž strelec veľmi obľúbený v kolektíve. Energické znamenie zverokruhu strelec je skvelý motivátorom, a jeho entuziazmus doslova vyhľadáva životné zmeny. Celkovo sa o mužovi strelcovi dá teda povedať, že je to veľmi šťastný muž, ktorý si v živote potrebuje splniť hlavne základné potreby, ako sú splnenie svojich vlastných cieľov, vyhýbanie sa nude, cestovanie, spoznávanie nových chuti a vôni... Do svojej zvedavosti a do svojho šťastia muž strelec veľmi rád zapojí človeka, ktorého miluje. Tento človek však musí zdieľať Strelcovú vášnivú energiu, do ktorej svojho partnera vtiahne.

Poznáte mesačný horoskop lásky pre znamenie Strelec na aktuálny mesiac? Čítajte Mesačný Horoskop Strelec, pripravený na mieru, od veštkyne. Predpoveď lásky, vzťahov, zdravia aj financií zadarmo!


3. Obrovské srdce a priateľská povaha

Ako sme už spomenuli a naznačili v prvom a druhom bode tohto článku, muž strelec má výnimočne priateľskú a optimistickú povahu, ktorá je obľúbená v spoločnosti. Muža strelca môžete nájsť aj na vyšších pozíciách čo sa týka práce, ale jeho správanie bude väčšinou viac otvorené, či slobodné. Nie je to typ muža, ktorý by sa chcel v práci pretvarovať, a táto vlastnosť sa prenáša taktiež do jeho súkromného života. Nemá rád pretvárku, ak by mala byť konverzácia nepríjemná, radšej od nej utečie alebo sa jej vyhýba.

Cení si úprimnosť, ale niekedy ma problém s jej prejavovaním. Muž strelec má obrovské srdce voči ľuďom, ktorí si vyžadujú pomoc. Je to človek, ktorý sa nebojí charitatívnej činnosti, nebojí sa pomáhať ostatným, a je to dokonca muž, ktorý by dal aj posledné za to, aby pomohol človeku v núdzi. Jeho priateľská povaha súvisí aj s jeho nadaním pre konverzáciu a pre počúvanie.

Ak ste vo vzťahu alebo v láske s mužom narodeným v znamení strelec istotne viete, že tento muž počúva každé vaše slovo, a vie dokonale filtrovať veci, ktoré sú dôležité a tie, ktoré pre vás neznamenajú až tak veľa. Práve preto je muž strelec mužom, ktorý dáva tie najlepšie dary. Vie analyzovať vaše potreby, a počúva, čo mu hovoríte. Vďaka jeho obrovskému srdcu s ním zažijete nielen množstvo zábavy, ale zistíte taktiež viac informácií o okolitom svete. Muž Strelec túži rozdávať svoju šťastnú povahu hlavne tým ľuďom, ktorí šťastie hľadajú.


4. Muž strelec a štedrosť

Tak, ako veľká je planéta Jupiter v porovnaní s ostatnými planétami, je veľké aj srdce muža Strelca. Ak mu na niekom záleží, nemá problém poskytnúť mu to najlepšie zo seba, a to nielen duševne ale aj finančne. O mužovi strelcovi sa dá jednoznačne povedať, že je to jedno z najštedrejších znamení zverokruhu.

Svoju milovanú osobu, svoju lásku, častokrát zahrňuje darmi, pričom vôbec nehľadí na to, akú finančnú hodnotu tieto dary majú. Tento muž nikdy nezabudne na dôležité udalosti vo vašom živote, preto sa nemusíte obávať že vaše narodeniny zostanú bez povšimnutia. Aj keď v mladosti muž strelec nemá veľa peňazí, aj z tých posledných by obdaroval osobu, ktorú miluje. Takýto štědrý je váš muž, ktorý sa narodil s vládnucou planétou Jupiter a s ohnivým elementom vo svojom srdci.

V láske so Strelcom sa budete cítiť hodnotne, pretože mu bude vždy záležať na tom, aby vám ukázal akú hodnotu preňho má jeho milovaná osoba. Muž Strelec zabudne na dôležité sviatky alebo udalosti iba v tom prípade, ak s vami nie je silné duševné prepojený. Ak k vám cíti naozajstnú a hlbokú lásku, nikdy nezostanú dôležité dni a udalosti bez jeho povšimnutia. Ak muž Strelec chce byť s tebou a záleží mu na tebe a na tvojich pocitoch, je jasné, že štedrosť bude jednou z veci, ktorou bude prejavovať veľkú náklonnosť a zamilovanosť voči vám.


5. Sloboda v jeho srdci

Spoločenský jedno z najobľúbenejších znamení celého zverokruhu miluje slobodu. Milujú ju viac, než čokoľvek iné na svete. Práve z tohto dôvodu je možné, že stretnete slobodného Srelca v pokročilom veku, ktorý stále nehľadá dlhotrvajúci vzťah, alebo záväzok. Sloboda v jeho živote sa však neprejavuje iba prostredníctvom romantických vzťahov. Slobodu môžete badať aj v jeho kariére, alebo v prístupe k celkovému životu a k obmedzeniam.

Muž Strelec trpí, ak je jeho sloboda obmedzená, alebo ak sa nemôže pohybovať, či žiť tak, ako si on sám predstavuje. Vo vzťahu so strelcom sa musíte pripraviť na to, že niekedy budete musieť svoje kufre zabaliť zo dňa na deň, a vycestovať za novým, veľkým dobrodružstvom. Muž Strelec sa rád potuluje po svete, alebo aj po večierkoch, alebo po nových uličkách v meste, v ktorom žije. Má tendenciu skúmať a objavovať nové veci. S týmto faktom sa musíte naučiť žiť, ak sa vaše srdce zaľúbi do muža narodeného v ohnivom znamení strelec.

V jeho živote je badať aj trocha zvieracej energie, pretože zvieratá túžia spoznávať nové, niektoré musia a niektoré dokonca aj chcú hýbať sa, cestovať, objavovať... Symbolom znamenie strelec je Kentaurus, ktorý je vyobrazený ako z polovice muž, a z polovice zviera. So symbolom Kentaura sa muž Strelec častokrát spája. Tento symbol sa veľmi dobre hodí k povahe, a k základným charakteristickým vlastnostiam strelcov.

Láska, vzťahy, emócie Streleca počs dnešného dňa? Prečítajte si komplexný Horoskop na dnes Strelec ktorý vám prináša presnú predpoveď na dnešný deň podľa astrologických pohybov a vplyvov. Váš Horoskop Strelec na dnes zadarmo.


6. Muž Strelec, Jeho povesť a minulosť

Ak sa chystáte do vzťahu s mužom strelcom, alebo už so svojím mužom žijete pár mesiacov, či rokov istotne ste si museli privykať na jeho minulosť. Minulosť strelca je veľmi kvetnatá. Tento muž si v živote zažil skutočne veľké množstvo milostných románikov, o ktorých možno viete, o ktorých možno nie. Muž Strelec si cení úprimnosť, takže keď sa ho na tieto minulé udalosti opýtajte, určite budem k vám úprimný.

Zapamätajte si však, že minulosť je v srdci strelca už dávno zabudnutá, takže určite nemusíte rozoberať udalosti dávno minulé. Jeho minulosť je jednoducho vecou, s ktorou sa budete musieť naučiť žiť a s ktorou sa budete musieť zmieriť už na začiatkoch vášho spoločného vzťahu. Z minulosti si muž strelec veľmi pravdepodobne prináša množstvo priateľov, ktorí môžu ešte viac skomplikovať vaše úprimné romantické vzťahy. Tieto priateľstva sú preňho mimoriadne dôležité, a nerád by vnímal svojich priateľov ako prekážku k úspešnému vzťahu.

Muž strelec pre vás urobí čokoľvek, aby vám pomohol prekonať negatívne pocity alebo myšlienky, či pochybnosti, ktoré môžete mať vo vzťahu s ním. Nikdy vám vedome neublíži, a môžete sa spoľahnúť na jeho dobrotu. Na druhej strane sa zas musíte pripraviť na to, že strelec bude často obklopený aj inými ľuďmi, ktorých má rád. Je to tak trocha záhadný muž, ktorého sa však naučíte postupne chápať, ak ho budete dobre počúvať. Jeho minulosť je už naozaj minulosťou, na ktorú on už istotne zabudol. Preto by ste ju nemali analyzovať ani vy, a sústrediť sa skôr na prítomnosť a vašu spoločnú budúcnosť, ktorú vám strelec dopraje takú, akú si budete želať.


7. Psychické aj fyzické odhodlanie

Ako sme už spomenuli v predchádzajúcich bodoch muž strelec je mužom, ktorý vyhľadáva spravodlivosť, a angažuje sa aj v charitatívnej činnosti. Tento muž nechce vidieť neprávo, alebo ubližovanie. On sám je človekom, ktorý by neublížil ani muche, a takéto správanie vyžaduje aj od ostatných. Postará sa o každé neprávo vo vašom okolí, a nezáleží na tom, či bude musieť argumentovať slovne alebo fyzicky.

Muž strelec nemá problém fyzicky obraňovať slabších, ale obraňuje človeka, ktorého miluje. V tom momente, ako je konfrontovaný s neprávom, sa v ňom zobudí jeho agresia, ktorá je spojená s jeho vášnivou stránkou života. Nebojí sa fyzického kontaktu alebo fyzickej potýčky, a preto sa s mužom strelcom môžete cítiť skutočne bezpečne. Vo všeobecnosti je muž Strelec veľmi pokojný človek, no isté veci a udalosti môžu v jeho živote vyvolať doslova vášnivú explóziu, kedy dokáže rukou preraziť aj múr.

Vo vzťahu môže tento bod vyvolávať aj obavy, pretože muž strelec vie z minúty na minútu odhaliť úplne inú tvár, ktorá vás môže vydesiť. Niekedy je najvhodnejšie držať s ním krok, a súhlasiť so všetkým čo povie, aby nenastal výbuch v jeho mysli a srdci, kedy by vám mohol povedať skutočne nepekné slová, ba dokonca fyzicky ublížiť. Musí nastať však skutočne mimoriadna situácia, aby takto muž Strelec zareagoval. Vo všeobecnosti je to človek s veľkým láskavým srdcom, ktorý sa k milovaným správa s najväčšou úctou.


8. Muž strelec sa rýchlo zamiluje

Strelec sa začne veľmi rýchlo nudiť, no takisto rýchlo sa dokáže aj zamilovať. Keďže mu vládne srdečný a otvorený Jupiter, je otvorený novým možnostiam a tajomstvám. Práve preto žiaden muž strelec nemá konkrétne vytýčený typ partnera. Nemá teda špecifický fyzický vzhľad, ktorý by vyhľadával. U Strelcov to funguje naopak. Najprv niekoho stretne a spozná, až potom uvažuje o tom, či by bol tento človek vhodným partnerom. Muž strelec nikdy nezaujme žiadne predčasné stanoviska, nevytvára žiadne domnienky, kým daného človeka viac nespozná.

Strelec sa zameriava na duchaplné veci, no čo sa týka vzťahov, je tiež fanúšik formálneho spoznávania. Ak teda premýšľate ako zaujať muža Strelca, alebo kde tohto muža spoznať, najvhodnejšou príležitosťou budú spoločenské udalosti, na ktorých sa spoznáte. Muž Strelec je muž, ktorý sa veľmi rád oblečie do drahého obleku, a vyrazí von za novými zážitkami. Tu máte príležitosť osláviť ho, a spoznať ešte lepšie. Aj keď ste vo vzťahu s mužom Strelcom, je vhodné organizovať večierky, alebo sa spoločne vybrať na večierok či diskotéku. Môžete si spoločne pozerať aj zaujímavé miesta vo vašom okolí, robte všetko tak, aby sa váš muž strelec nezačal nudiť.

Strelec sa skutočne zamiluje veľmi rýchlo. Nepotrebuje na to týždne či mesiace, kľudne mu stačí aj jeden večer, počas ktorého ho stihnete očariť. Miluje chválu, a na objekt jeho záujmu sa snaží zapôsobiť svojimi znalosťami, ktoré by ste mali oceniť. Muž Strelec nenávidí, keď s ním jeho partner emocionálne manipuluje. Preto k nemu buďte úprimný, a nehrajte so Strelcom hry, ktoré by ho len odradili od hlbších pocitoch k vám.

Logika Strelca v každej hádke tromfne emócie. Ak si chcete získať srdce strelca nemusíte sa púšťať na beh na dlhú trať. Pripravte sa ale na to, že tento muž hľadá partnera, ktorý sa s ním bude celý život učiť, ktorý bude duševné rásť, a ktorý sa s ním spojí v jeho potrebách a požiadavkách. Vo všeobecnosti tohto muža priťahujú trocha divoké ženy, ktoré sú fyzicky fit a ktoré sa starajú o svoje zovňajšok aj o svoju duševnú pohodu. Samozrejme, aj v tomto smere hľadá originalitu, ktorá ho vytrhne z každodennej rutiny.


9. Buďte v súlade s jeho povahovou, vyžaduje muž Strelec

Charakteristikou osobnosti strelca je nielen cestovanie a spoznávanie diaľok, ale aj ich preskúmavanie. Preskúmava okolie, nové miesta, ale bude s radosťou preskúmavať aj vaše telo a vašu myseľ. Ak sa teda bojíte, že niekto nahliadne hlboko do vašej duše či do vášho srdca, muž strelec pre vás nebude tým pravým. Už pri prvom stretnutí bude chcieť analyzovať vaše hlboké pocity, vašu minulosť, ale tiež vaše plány do budúcnosti.

Môže teda na prvom stretnutí pôsobiť trocha nevychovane, ale jeho zvedavosť prekonáva jeho džentlmenské správanie. Ak sa nedokážete plne otvoriť vo svojich pocitoch inému mužovi, tak muž strelec nebude istotne pre vás tým správnym. Keďže muž strelec je nesmierne učenlivý typ človeka, bude od vás, ako od svojho partnera vyžadovať, že s ním v tomto smere udržíte krok.

Muž strelec vás bude rád zapájať do všetkých nových informácií, ktoré sa naučí, a bude vyžadovať, aby ste aj vy počas vášho spoločného života vedomostne rástli. Nezáleží mu na tom, akú školu máte vyštudovanú, ale skôr na tom, koľko informácií dokážete zdieľať práve s ním. Hľadá teda osobu, ktorá má rovnaké záujmy, ktorá sa nebojí otvorené argumentovať, či vyjadriť svoj vlastný názor. Ocení vašu argumentáciu, a vašu vlastnú slobodnú myseľ, ktorou viete obohatiť jeho život.

Radi by ste spoznali podrobnú Charakteristiku znamenia Strelec - pre muža, ale aj pre ženu narodenú v tomto ohnivom znamení zverokruhu? Spoznajte všetky vlastnosti Streleca, tie dobré, aj tie negatívne.


10. Aký je muž strelec milenec?

Muž strelec býva v spálni veľmi vášnivý, hlavne vplyvom jeho vládnucej planéty Jupiter, a elementu, ktorý zdieľa so znamením Lev a so znamením Baran. Táto vášeň v jeho živote môže byť príjemná, no v niektorých prípadoch môže byť aj obťažujúca. Už na prvom stretnutí s týmto mužom musíte očakávať obdiv vašej postavy, a sexuálne smerované rozhovory, pretože práve jeho úprimnosť a jeho vášeň mu otvárajú dvere do veľkého záujmu o erotiku.

Na jednu vec by ste si však mali dávať pozor. Neukazujte všetky vaše ženské zbrane mužovi strelcovi na prvých schôdzkach, pretože sa s vami začne veľmi rýchlo nudiť. A tým myslíme skutočne veľmi rýchlo. Môže sa stať, že už po pár schôdzkach stratí záujem, ak mu hneď na prvej schôdzke odhalíte vaše fyzické prednosti. Tak, ako vy chcete jeho osobnosť a telo objavovať postupne, sa musíte zachovať aj voči nemu.

Ak vám na schodzke muž Strelec kladie príliš veľa otázok, položte otázky aj jemu, a vyhýbajte sa tomu, aby ste o svojej osobe prezradili všetko hneď na začiatku. Budete tak naňho pôsobiť tajomne, a to je presne to, čo muž strelec v živote hľadá, čo ho vzrušuje, a po čom túži. Muž Strelec je zamilovaný do myšlienky objavovania, a spoznávania mystického. Buďte preňho zatvorenou knihou, ktorú si môže čítať len z času na čas, a ktorá nikdy nekončí...Jeho nadšenie a vášeň sa vám tak podarí udržať po dlhú dobu, kedy bude mať záujem vypočuť si, analyzovať a spoznať každé vyrieknuté slovo z vašich úst.

Keďže muž strelec je majstrom v rozdeľovaní emócií od sexu, musíte byť na tento fakt pripravený. Neoddávajte sa milostným zážitkom s mužom strelcom predtým, než mu dovolíte hlbšie preniknúť do vašich emócií, a než ho lepšie emočne spoznáte. Trvajte na tom, aby sa vám tento muž otvoril, ak si s ním chcete vybudovať dlhodobý a hodnotný vzťah. Milovanie je pre muža strelca zväčša iba fyzický akt, ktorý dokážu dokonale oddeliť od vzťahu. Dávajte si preto na tento bod a mužovi strelcovi mimoriadny pozor, hlavne v počiatkoch vášho vzťahu.


11. Strelcová vernosť

Vernosť v láske a v romantickom vzťahu je jednou z najkomplikovanejších tém, keď sa sústredíme na muža Strelca. Ako sme už zhrnuli v predchádzajúcich bodoch, najdôležitejšími vlastnosťami strelca je jeho dobrodružná povaha, jeho vášeň, sloboda, jeho negatívny vzťah k nude, ale aj rýchle vzplanutie emócií. V poslednom, jedenástom bode si teda rozoberieme jeho vernosť a aj body, ktoré vám pomôžu odhaliť neveru muža strelca.

Každý z týchto bodov je nesmierne dôležitý pre každého z vás, kto túži získať srdce muža strelca. S tým, ako budete pristupovať k jeho emóciám, a ako rýchlo preskočíte z emócií do postele, bude súvisieť aj jeho následná vernosť voči vám. Zapamätajte si, že muž strelec nenávidí prejavy žiarlivosti, kvôli ktorej môže vaša osoba upadať na hodnote v Strelcových očiach.

Muž Strelec je v podstate veľmi verný muž, ktorý sa nevere vyhýba, pretože jeho základnou životnou hodnotou je úprimnosť a čestnosť. Ak však máte obavy o jeho vernosť máte päť možností ako spoznať, že je vám muž Strelec neverný. Ešte pred analýzou jeho správania by ste si však mali premyslieť, či vaše obavy nevznikajú iba z vašej predstavivosti a že tu nieje podozrenie odôvodnené. Každopádne, nasledujúce správanie praktizuje muž Strelec, ktorý je vo vzťahu neverný.

  • V prvom prípade si jednoducho zbalí kufre a opustí vás, pretože Strelec nedokáže žiť v klamstve. Muž Strelec je veľmi čestné znamenie zverokruhu a je jedno z najvernejších, aj keď sa to na prvý pohľad nemusí tak javiť. Jeho čestnosť mu nedovoľuje zdieľať spoločnú domácnosť s človekom, ktorého podviedol. Takže vás jedoducho opustí.
  • V druhom bode môžete spoznať neveru vášho Strelca, ak začne z ničoho nič cestovať bez vás. Teraz ale nehovoríme o povinnostiach, ktoré súvisia s jeho prácou, ale o cestovaní, pri ktorom chce spoznať svet. Jeho zmysel pre dobrodružstvo je vždy zdieľaný s osobou ktorú miluje, takže ak vás vynecháva zo svojich radostí a zo spoznvania nových miest, pravdepodobne chce pri sebe niekoho iného.
  • Ďalší prípad, kedy môžete odhaliť jeho neveru aj bez priamych dôkazov spočíva v jeho úplnej zmene správania voči vám. Stáva sa pasívno-agresívnym človekom, ktorý na vás nájde každú chybu. Ak mu prestane záležať na tom, ako sa k vám správa, je jednoducho čas posunúť sa ďalej, alebo sa so strelcom porozprávať o vašej budúcnosti. Strelec sa k svojmu milovanému nespráva zle bez príčiny. Jeho necitlivosť voči vám môže naznačovať jeho neveru. Samozrejme, musíte presne vedieť, že jeho zmena správania nesúvisí s napätím v práci, alebo v iných oblastiach.
  • Ak sa vám prestane fyzicky venovať a začne zanedbávať vaše potreby, je to jasný znak toho, že vášho Strelca niečo trápi. Mali by ste sa teda porozprávať, aby ste jednoznačne zistili, aké úmysly má váš muž strelec do budúcnosti.

Tieto body vám teda môžu pomôcť pri odhaľovaní nevery muža Strelca. Analyzujte však jeho správanie do hĺbky, pretože za jeho zmenou pocitov, za jeho zmenou správania či časového harmonogramu môžu stáť aj iné problémy, než je nevera. Základom každého dobrého vzťahu je práve komunikácia a preto sa nebojte s vašim úprimným strelcom porozprávať, ak vás trápia isté pochybnosti.

Online veštenie Áno/Nie pre znamenie zverokruhu Strelec. Spoznajte odpoveď na vašu otázku ZADARMO - Áno/Nie Veštenie pre znamenie zverokruhu Strelec vám pomôže nájsť osudovú odpoveď na vašu otázku.Tajomstvá ďalších Mužov Zverokruhu:


Drahí priatelia, veríme, že sa vám článok o vašom mužovi Strelcovi páčil. Istotne v tomto článku objavíte vlastnosti vášho muža, ktoré ste doteraz pomaličky spoznávali a objavovali. Niektoré črty môžu byť pred vami ešte skryté, ktoré strelec odhalí postupne. Tento článok vám však istotne dopomôže dostať sa do srdca strelca bližšie a zistíte tiež, ako očariť muža narodeného v znamení strelec.

Muž Strelec s ohnivým elementom ponúka množstvo pozitívnych vlastností, ktoré ocení nejedna žena. Jeho charizma a tajomno je lákadlom pre nejedného potenciálneho partnera. Strelec je očarujúci a dobrodružný, je vytrvalý a nesmierne odhodlaný dosiahnúť také ciele, ktoré sú pre neho v živote dôležité.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o znamení strelec navštívte stránku, kde nájdete Všetko o znamení Strelec - horoskopy, veštenie online, alebo aj predpovede pre aktuálny či budúci rok. Nájdete tu tiež kompatibilitu lásky a tarotové čítanie zadarmo. Odhaľte s nami ešte viac zo života každého Strelca.


Pre viac zábavy zo sveta astrológie, horoskopov a tarotu, odoberajte náš Facebook, alebo Instagram: 👇


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Muž Strelec Láska, vzťahy, aký je partner...?