Strelec: Horoskop Júl 2022

Júl 2022

Počas tohto mesiaca bude na vaše znamenie vplývať mocné Slnko, ktoré má vplyv na udržanie vášho života v dokonalej rovnováhe. Slnko bude mať vplyv na vaše jadro a energické centrum, ktoré bude ovládať natoľko, že sa do vášho života vnesie väčšie množstvo odvahy a pevnej vôle. Budete pod jeho vplyvom cítiť tiež výrazne zlepšenie zdravotného stavu a môže sa stať, že Slnko bude vplývať tiež na vyliečenie chorôb, ktoré vás v poslednej dobe trápia. Tento vplyv je mocný a veľmi významný, pretože Slnko vám môže v tomto mesiaci tiež pomôcť s ľahkým dosahovaním vašich cieľov. Ak sa chcete usilovať o uznanie pozícia Slnka vo vašom znamení musí byť silná. To sa vám môže pod jeho vplyvom podariť práve počas tohto mesiaca.

Láska a vzťahy Júl 2022: Tento mesiac musíte byť vášmu partnerovi oporou a ak od vás bude cítiť pomocnú ruku, druhá polovica mesiaca bude omnoho pokojnejšia. Na konci mesiaca dokonca partner naplánuje krátku dovolenku, či jednodňový oddych vo wellness. Uvedomuje si, že sa vám nevenuje tak, ako si v skutočnosti zaslúžite. Tešte sa z jeho pozornosti a lásky. Ak máte o niekoho záujem a ste stále bez partnera, je načase povedať mu to. Nie je nič horšie, ako žiť v neistote, ktorá vás trápi a zožiera. Úprimnosť je niekedy cennejšia než tajomstvá vo vašom vnútri. Máte priestor sa v tomto mesiaci odhodlať k dôležitým krokom, ktoré vás veľa naučia. Dozviete sa buď nie, alebo áno, no budete mať jasno a vaša duša sa oslobodí od nevedomosti, ktorá vás trápi. V rodine nastanú menšie nezhody a ak ostanete vo svojom postoji pasívny tak vás do svojich svárov nezatiahnu. Ak budete mať potrebu ukľudniť svoje emócie dýchajte. Počítajte si nádych a výdych a zamerajte sa hlavne na upokojenie nahromadených problémov. Malému meditačnému cvičeniu učte všetkých tých, ktorí nezvládajú svoje emócie. Tento mesiac je však lepšie nezasahovať do roztržiek iných. Počas tohto mesiaca sa vyhnite radeniu priateľom. Ak by ste s nimi nesúhlasili, mohli by vám to mať za zlé. Vaše postrehy sú síce na mieste, ale niekedy proste priateľ nechce počúvať poučovanie a názory iných. Nechajte ísť veci vlastným smerom.

Zdravie Júl 2022: V tomto mesiaci musíte zachytiť akúkoľvek chorobu ešte v jej zárodkoch. Práve preto je nesmierne dôležité sledovať svoje telo, a venovať svoju zvýšenú pozornosť hlavne tráviacim ťažkostiam a tiež úpadku energie. Ak sa cítite veľmi vyčerpane, skúste pár dní nečinne relaxovať, ak sa budete aj naďalej cítiť vyčerpane, je najvyšší čas navštíviť odborníka. Planetárne pohyby vo vašom znamení totiž naznačujú isté komplikácie, ktoré budú vplývať hlavne na vaše vnútorne orgány. Horoskop na tento mesiac tiež doporučuje, aby ste zvýšenú pozornosť venovali členom vašej rodiny, a to hlavne tým, ktorí majú zdravie nadlomené. Budú možno potrebovať vašu pomoc, a preto buďte v strehu, a problémy riešte ešte v ich zárodkoch.

Júl 2022 Práca a peniaze: V práci sa nepresiľujte, pretože toto pracovné tempo a energia sa vám bude hodiť v ďalších mesiacoch. Vaše ambiciózne nápady nechajte nateraz tak. Vaši nadriadení budú chcieť počuť váš názor neskôr. Teraz sa skúste zamerať na malé zlepšenia v práci, ktoré vám prinesú viac pohody. Môžete skúsiť navrhnúť niečo, čo poteší kolegov. Kolegovia vás pozvú na menšie posedenie. Tešte sa na stretnutie mimo pracoviska, no nepúšťajte sa s nimi do hádok ohľadom práce. Radšej sa rozprávajte o mimopracovných veciach.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop Júl 2022 Strelec páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Strelec , počas mesiaca Júl 2022. Zdieľajte váš Horoskop Júl 2022 Strelec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Strelec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Horoskop Júl 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.