veľký horoskop August 2020 Strelec

Mesačný Horoskop Strelec

August 2020

Dávajte si počas tohto mesiaca pozor na vplyv Venuše. Vaša agresivita by vám mohla počas mesiaca spôsobiť množstvo problémov. Ostatný sa na vaše výkyvy nálad a podráždené správanie dívajú ako na vašu slabosť. V tomto mesiaci im máte možnosť ukázať, že dokážete pracovať so svojími emóciami, ktoré viete udržať pod kontrolou. Rešpektujte osobitosť každého človeka vo vašej domácnosti. Ak sa v tomto mesiaci posnažíte sústrediť na vaše zvládanie emócii môžete očakávať, že vás to z vás urobí ešte šťastnejšieho človeka. Je veľmi dôležité, aby ste posilnili rešpekt, ktorý by k vám vaše okolie malo prejavovať. Ak sa nebudete v tomto mesiaci vedieť rozhodnúť, máte možnosť požiadať o radu vášho priateľa.

Láska a vzťahy: Ak máte o svojho partnera skutočne veľký záujem a myslíte to s ním vážne aj do budúcnosti, nie je dôvod na to, aby ste mu to konečne nedokázali. Pamätajte, že niekoho milovať nie je samozrejmosťou. Nenechávajte partnera na pochybách a urobte veľké gesto, ktoré nesmierne ocení. Nezadaných čaká v tomto mesiaci vzrušujúca chvíľa.V druhej polovici mesiaca zažijete niečo, čo by ste ani vo sne nečakali. Chyťte sa tejto vzrušujúcej príležitosti. V druhej polovici mesiaca nezabudnite navštíviť vašu rodinu, ktorá to ocení. V prvej polovici mesiaca bude niektorý z vaších priateľov potrebovať vašu radu. Raďte mu dobre a od srdca.

Zdravie: Ak sa tento mesiac naučíte relaxovať, tak dosiahnete aj lepšie zdravie. Naučte sa ísť do postele skôr a tak isto sa skôr aj zobúdzať. Tento mesiac sa vašou prioritou musí stať to, aby ste si do postele ľahli už pred desiatou hodinou večer. Ak sa chcete vyspať skutočne kráľovsky snažte sa pred spánkom uvolniť celé svoje telo od očí, cez stisk zubov, až po končatiny, ktoré perfektne zapadnú do vašej postele. Toto uvoľnovacie cvičenie vám pomôže rýchlejšie a kvalitnejšie zaspať a vstávať s väčšou energiou.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci vás môže po pracovnej stránke zastihnúť väčší tlak. Dodržujte v práci všetky napísané pravidlá tak, aby ste zbytočne neprišli k úrazu, alebo aby ste neurobili niečo, čo by vám mohlo zničiť reputáciu. Dbajte na kvalitu vo vašej práci. Ak niečomu nerozumiete nebojte sa opýtať na radu vášho kolegu. Môžete získať nové, zaujímavé informácie o efektívnejších pracovných postupoch.

Veríme, že sa vám Horoskop August 2020 Strelec páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Strelec , počas mesiaca August 2020. Zdieľajte váš Horoskop August 2020 Strelec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Strelec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop August 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop August 2020 Strelec