veľký horoskop Január 2021 Strelec

Mesačný Horoskop Strelec

Január 2021

Tento mesiac pre vás pod vplyvom mesiaca znamená pritiehnutie úspechu a nárast zdravého sebavedomia. Vaše ciele sa budú meniť veľkou rýchlosťou v pozitívnom smere. Je načase ujasniť si svoje priority. Začiatok mesiaca bude však pre vás komplikovanejší z hľadiska vzťahov v rodine. Možno vás niekto osloví s prosbou o menšiu finančnú pomoc. Ak môžete neodmietnite. Aj keď sa tento mesiac môže stať, že budete zavalený úlohami, je to len dočasné a čoskoro sa vám vyčistí stôl aj myseľ. V druhej polovici mesiaca pocítite obrovskú dávku energie, ktorá vám priensie už spomínaný úspech.

Láska a vzťahy: Ak máte o lásku vášho partnera skutočne záujem dlhodobo, skúste ho uistiť o tom, že je pre vás ten jediný. Venujte mu dostatok pozornosti, lichôtok a vyhnite sa flirtovaniu s inými. Môže vás totiž tento mesiac platonicky očariť niekto, koho už dlhšie poznáte. No neskončilo by to dobre. Ak ste nezadaný, nemali by ste na svoj potenciálny objekt záujmu v žiadnom prípade vytvárať nátlak. Tlak na lásku, alebo na postup v nej spôsobuje väčšinou iba problémy a komplikácie. Skôr, než sa pohnete vpred musíte jeden druhému úplne dôverovať a vaše vzájomné emócie musia byť úprimné. Dávajte si teda pozor na unáhlené rozhodnutia a tlak v láske. Človek o ktorého máte záujem by sa mohol skôr zľaknúť, ako odhodlať k činu. Mesiac bude pôsobiť na vaše rodinné vzťahy. Niekto z rodiny vám tento mesiac začne vyčítať niečo z minulosti. Takto sa aj vaše myšlienky zatúlajú k predchádzajúcemu obdobiu, kedy ste sa možno rozhodli nesprávne. Je však čas ísť ďalej. Presvedčte ho o tom, že ste na to už dávno zabudli a že bude lepšie ak na to zabudne aj on. S priateľmi si vyrazte von a dobre sa zabavte. Hlavne v posledný týždeň mesiaca bude vhodný čas na posedenie s priateľmi, či rodinou.

Zdravie: Počas tohto mesiaca naznačuje Horoskop zdravia, že vás potrápi oslabená imunita, a vaše telo bude sužované nepríjemným prechladnutím alebo zápalovým ochorením. Nezanedbávajte tieto pocity, ak sa cítite vyčerpane, snažte sa tieto stavy v prvom rade riešiť zlepšenou životosprávou, dostatočným pitným režimom a kvalitným spánkom. Ak problémy pretrvávajú neváhajte a navštívte odborníka, ktorý vám určite poskytne dobré rady na to, ako tieto pocity oslabenia prekonať. Vaša komunikačné zručnosti budú v tomto mesiaci vašou výhodou, a z práce si teda neprinesiete žiadne stresujúce situácie, ktoré by boli poškodzujúce pre vaše zdravie. Tento aspekt je veľmi pozitívnou predpoveďou vášho mesačného horoskopu pre aktuálny mesiac.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci musíte zľaviť z vaších nárokov v práci. Neklaďte si toho na plecia viac, ako unesiete. Mohlo by sa stať, že sa zavalíte prácou, ktorá sa vám následne bude kopiť a nebudete mať čas na dokončovanie úloh. V práci si dávajte pozor na jedného z kolegov, ktorý vám váš úspech nepraje a závidí vám. Mohlo by sa stať, že by vás chcel podraziť.

Veríme, že sa vám Horoskop Január 2021 Strelec páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Strelec , počas mesiaca Január 2021. Zdieľajte váš Horoskop Január 2021 Strelec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Strelec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Január 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Január 2021 Strelec