aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop September 2021 Strelec

Mesačný Horoskop Strelec

September 2021

Pod vplyvom mocného Mesiaca sa môžete v tomto období myšlienkami vracať do spomienok z minulosti. Môžete sa tiež vrátiť do spomienok z detstva, keďže Mesiac spája vaše bytie s pozitívnymi pocitmi z detstva s vašou matkou. Obnovte si stratené putá so svojou rodinou a venujte sa viac láske vo vašej rodine. Putá, ktoré zanedbávate, by vám mohli častejšie rozjasniť deň a práve preto je potrebné, aby ste posilnili rodinné vzťahy. Mesiac bude mať pozitívny vplyv na prejavenie vašich emócií a je najvyšší čas na to, aby ste si upratali vo vzťahoch s rodinou, priateľmi a povedali svojej láske všetko, čo máte na jazyku. Mesiac symbolizuje túžbu ponoriť sa do vašich najhlbších pocitov a preto sa počas mesiaca venujte svojmu vnútru.

Láska a vzťahy: Venujte sa viac svojmu partnerovi. Omnoho lepšie bude, ak si so svojou polovičkou sadnete k spoločnej večeri a porozprávate sa o niečom prijemnom. Pod vplyvom Saturnu je skvelý čas na zorganizovanie si tohtoročnej dovolenky. Skúste si naplánovať miesto a čas, ktorý bude vyhovovať vám obom. Budete sa na tieto chvíle spoločne nesmierne tešiť a toto plánovanie posilní vaše spoločné puto. Ak ste práve niekoho stretli a váš vzťah je ešte stále v začiatkoch je čas viac sa spoznať. Strávte niekde spoločný víkend a snažte sa čo najviac spoznať osobnosť vášho nového objavu. Neupúšťajte zo svojich nárokov. Ak stojí niekto z vašej rodiny na rázcestí a nevie kam ďalej, podajte mu vašu pomocnú ruku. Nezabúdajte na to, že ten, kto sa vždy tvári silne a nedotknuteľne tiež vníma pocity a emócie okolo. Preniknite cez pevný obal chladu a otvorte srdce niekoho, kto tak veľmi potrebuje vaše objatie. V tomto mesiaci je najvyšší čas pouvažovať o svojich priateľoch. Skutočne sú k vám všetci vaši priatelia úprimní?

Zdravie: Nenechajte sa v tomto mesiaci psychicky prevalcovať a svoje osobné problémy skúste hodiť za hlavu. Znie to možno nereálne, no ak sa budete trápiť všetkými problémami, môže sa dostaviť skutočný psychický problém. Ak sa vám to podarí prekonať, po tomto období nastanú dni, ktoré vám ukážu, koľko energie sa vo vašom tele skrýva. Doženiete všetko potrebné a vaše zdravotné problémy sa obrátia k pozitívu. Tento mesiac budete potrebovať hlavne dostatok pohybu, fyzickej aktivity, zdravého jedla a z času na čas si doprajte zdravé smoothie alebo čerstvé zeleninové šťavy. Pitný režim je pre vás tiež nesmierne dôležitý.

Práca a peniaze: Ak máte v poslednom období svoje predstavy o tom, ako by ste vylepšili pracovné prostredie, predstavte tieto nápady vedeniu. Je načase prevziať iniciatívu a poukázať aj na vlastné nápady na zlepšenie práce. Vedenie bude prekvapené vašou iniciatívou a nasadením. Môže to mať pozitívny vplyv na vašu pracovnú budúcnosť. Od kolegu sa dozviete zaujímavú správu. Dobre si zvážte, ako s touto informáciou naložíte.

Veríme, že sa vám Horoskop September 2021 Strelec páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Strelec , počas mesiaca September 2021. Zdieľajte váš Horoskop September 2021 Strelec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Strelec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop September 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop September 2021 Strelec