veľký horoskop Október 2020 Strelec

Mesačný Horoskop Strelec

Október 2020

V tomto mesiaci bude zdôraznená vaša flexibilita. Horoskop na tento mesiac naznačuje, že pozícia Venuše vám prináša veľa možností na to, ako žiť svoj život tu a teraz. Môžete zabudnúť na všetky pravidlá, ktoré vám pod nohy predhadzujú ostatní. Práve v tomto mesiaci máte veľa príležitostí na to presadiť svoje názory, svoje ideály, a svoje predstavy o tom ako skutočne žiť. Uvedomte si, že život vám prináša množstvo príležitostí na to, ako zlepšiť vaše postavenie v práci, ale aj v rodinnom živote. Musíte sa naučiť vnímať váš život pozitívnejšie, a odstrániť negatívnu energiu z vašej domácnosti. Môžete to urobiť tak, že vyhodíte všetko staré alebo nepotrebné, alebo to darujte niekomu, kto to skutočne potrebuje. So starými vecami odchádza aj stará energia, a vy tak budete mať počas tohto mesiaca možnosť zaplniť váš domov harmóniou, pozitívnou energiou, a tvorivou aurou.

Láska a vzťahy: Je načase konať trošku viac pudovo a prestať všetko neustále hodnotiť a zvažovať. Negativita sa musí z vášho života vytratiť čo najskôr. Ak chcete prežiť skutočne krásny vzťah musíte sa naučiť odovzdať do rúk partnera a nasledovať jeho kroky. Aj keď sa vám niekedy môžu zdať hlúpe či bláznivé. Neobávajte sa, váš partner vie presne a najlepšie, čo robí. Ak stále hľadáte toho pravého, skúste sa prihlásiť na nejaký zaujímavý kurz, kde stretnete skutočne zaujímavých ľudí. Ak v rodine nastanú nezhody, hlavne v druhej polovici mesiaca, skúste byť nápomocný. Zabudnite však na prilievanie oleja do ohňa a snažte sa s rodinou komunikovať konštruktívne. Nepúšťajte sa do ohovárania vaších priateľov. Hodilo by to na vás zlé svetlo a mohli by ste prísť o priateľa, ktorý vás má skutočne rád.

Zdravie: Viete ako nájsť stratenú energiu? Nemusíte pre to robiť ani nič nadľudské. Úplne postačí, ak začnete s jemným fyzickým cvičením a spojíte to s rannými prechádzkami. Ak si neviete predstaviť kde získať čas na prechádzky bude nutné vstávať o pol hodinku skôr, ktorú budete venovať vášmu zdraviu. Ak si na to zvyknete tak si onedlho uvedomíte, že váš pocit sviežeho tela za to naozaj stojí. Tento mesiac je skelým na oživenie vašich koníčkov, na ktoré by ste už takmer zabudli. Držte sa zdravej stravy a nenechajte váš apetít ovplyvňovať vaše zdravie.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci sa budete potýkať s nepríjemnými telefonátmi a mailami. Ak už nevládzete držať potrebné pracovné tempo, je čas vydýchnuť si a venovať sa aj sebe. Nezabúdajte, že oddych je nesmierne dôležitý na to, aby ste mohli ďalej pracovať. Vezmite si dovolenku, hoci aj jeden deň a choďte na miesta, ktoré zbožňujete. Niekto z vaších kolegov k vám nie je čestný a bude sa jednodznačne snažiť o to, aby sa vám počas tohto mesiaca v práci nedarilo. Dávajte si pozor na každého kto vás už niekedy oklamal.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Strelec páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Strelec , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Strelec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Strelec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Strelec