týždenný horoskop Strelec, horoskop na tento týždeň Strelec

Týždenný Horoskop Strelec

(10.08.2020 - 16.08.2020)

Planetárne spojenie v tomto týždni vám prinesie romantiku a povzbudí vaše emočné ja. Mali by ste konečne roztopiť ľady v rodinných vzťahoch a upevniť vaše putá. Koncom týždňa pocítite vo svojom živote potrebu po dobrodružstve a zmeny životného štýlu. Máte možnosť kúpiť si niečo len pre svoju radosť a užívať si voľné dni podľa vašich ideálov. Skúste si nájsť aspoň chvíľu času na svoje vlastné záumy a ak máte energiu, skúste zapojiť aj vašu rodinu.

Láska a vzťahy: Nebojte sa s partnerom rozprávať úprimne. Úprimnosť je nosníkom vášho vzťahu. Ak máte obavy zdôverte sa vašej láske. Nezadaní by sa mali zamerať na vlastný oddych a pohodu.

Zdravie: Počas tohto obodbia buďte mimoriadne opatrný pri bežných činnostiach. Dávajte si pozor aj pri šoférovaní, aby ste nezranili seba, alebo aj niekoho iného.

Práca a peniaze: Aj váš finančný osud bol vopred napísaný vo hviezdach. To však neznamená, že vaše finančné blaho nemôžete ešte posilniť. Nestresujte sa z vecí, ktoré ešte nenastali. Všetko zvládnete s chladnou hlavou a rozvahou.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Strelec páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Strelec, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Strelec. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Strelec s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Strelec