týždenný horoskop Strelec, horoskop na tento týždeň Strelec

Týždenný Horoskop Strelec

(18.01.2021 - 24.01.2021)

Trocha napätia a nepokojných dní prinesie do vášho života mocný Mars, ktorý bude na vašu osobu pôsobiť doslova ctižiadostivo. Budete sa dívať na ostatných a na to, čo majú oni a vy nie. Vedzte však, že tieto emócie vo vás vyvoláva iba vplyv planéty Mars na vaše znamenie, a len vy sám môžete ovládať vaše pocity dokonale. Zmerajte sa preto na to, ako dosiahnuť veci ktoré v živote chcete, a nie na to, ako ich dosiahli iný. Môžu vám byť inšpiráciou, no nesmiete nikomu závidieť. Ak budete mať chuť oddýchnuť si, určite vyrazte do prírody, vďaka ktorej načerpáte množstvo pozitívnej energie a vaše karmické smerovanie sa opäť pozitivne obnoví. Potrebujete viac pocitu slobody.

Láska a vzťahy: Ráno je múdrejšie večera. Ak máte problémy vo vzťahu vyspite sa na to a riešte ich neskôr. Ak ste nezadaný, v tomto období by bolo vhodné vyraziť do spoločnosti.

Zdravie: Netrápte svoje kĺby a doprajte im potrebnú výživu.

Práca a peniaze: V tomto období sa vám vyplatí viac pracovať, pretože vaša pracovitosť sa v budúcnosti odzrkadlí aj na vašom rodinnom rozpočte. Každá chyba v práci vás môže vyjsť draho. Sústreďte sa na svoj výkon a pracujte na 100%. Sústreďte sa viac na kvalitu ako na kvantitu.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Strelec páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Strelec, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Strelec. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Strelec s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Strelec