aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Strelec, horoskop na tento týždeň Strelec

Týždenný Horoskop Strelec

(20.09.2021 - 26.09.2021)

Keď sa starý týždeň mení za nový máte priestor na odmeňovanie samého seba za to, čo všetko ste dokázali. Venujte pozornosť drobnostiam, ktoré ste za posledné dni zvládli a odmeňte sa za svoju silu, pracovitosť a všetko pozitívne. Ak cítite, že ste mohli urobiť viac, tak v tomto týždni sa viac venujte tomu, čo ste zanedbali. Váš život dostaňte do väčšej pohody, aby vám stres nespôsoboval zdravotné komplikácie. Koniec týždňa prinesie pokoj.

Láska a vzťahy: Býva pre vás ťažké udržiavať platonický vzťah s niekým, ak cítite vášnivú energiu, ktorá je doslova magnetická. Pouvažujte však, či si nevytvárate tieto predstavy iba vo svojej mysli, a či ste momentálne nepodľahli ilúziám, pretože vás ovládajú nové, nepoznané pocity. Môžete sa dostať do zraniteľnej pozície, kedy niekto využije vašu dobrú povahu. Ak ste nezadaný, stretnete niekoho, na koho máte dobré spomienky.

Zdravie: Rozhodnutie pravidelne športovať sa rýchlo odrazí na vašom zdravotnom stave v pozitívnom zmysle. Len do toho.

Práca a peniaze: Financie vás v tomto období neprekvapia. Vaše príjmy a výdaje sú vyrovnané, využite toto obdobie na vytvorenie finančného plánu. Výkon, ktorý podáte v práci bude mať efekt na váš budúci postup v práci. Pracujte na sto percent a budete ocenený.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Strelec páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Strelec, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Strelec. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Strelec s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Strelec