týždenný horoskop Strelec, horoskop na tento týždeň Strelec

Týždenný Horoskop Strelec

(19.04.2021 - 25.04.2021)

Máte zálusk na novú formu životného úspechu? Choďte do toho, no nie je vhodné, ak sa k úspechu dostávate cez mŕtvoly. Myslite na svojich priateľov a nezraďte ich. Nikdy sa nenechajte položiť neprajnosťou nepriateľov a vždy robte veci tak, ako ich cítite a ako ste o nich presvedčený. Vaša inteligencia vám predurčuje skutočný úspech. Je čas na zaslúžený relax a oddych. Vezmite si aspoň deň voľna, počas ktorého budete len so sebou a urobíte si plány, ktoré vám prinesú veľa zábavy. Športujte, smejte sa, navštívte priateľov, či zavolajte niekomu, koho ste dlho nepočuli no mýslíte naň. Vaša cesta ku šťastiu je vydláždená vašou odvahou a aktivitou.

Láska a vzťahy: Nezabúdajte, že veci treba riešiť s chladnou hlavou. Klamstvá nemusia hneď znamenať katastrofu. Ale ak žijete v neistote konajte. Konajte však iba vtedy, ak máte dôkazy o tom, že vám partner klame. Nezadaní, nemáte už chuť len pasívne čakať? Skúste internetovú zoznamku, kde môžete nájsť človeka, ktorý sa s vami úprimne porozpráva a možno mu aj vy otvoríte svoju dušu.

Zdravie: Ak sa dnes vyskytnú bolesti žalúdka či tráviace problémy, tak telo vám chce jednoznačne povedať aby ste ubrali z tohto zdravovacieho tempa. Je čas na kvalitný detox organizmu, ktorý vám prinavráti energiu.

Práca a peniaze: Planéta Saturn bude škodlivo pôsobiť na vaše financie. Dávajte si pozor na podvody pri nákupoch. Ak máte pocit, že vám ľudia okolo váš pracovný úspech neprajú, máte pravdepodobne pravdu. Nesústreďte sa na neprajníkov.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Strelec páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Strelec, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Strelec. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Strelec s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Strelec