Strelec: Týždenný Horoskop

15.08.2022 - 21.08.2022

Ak ste sa doteraz vyhýbali povinnostiam, toto obdobie sa veľmi rýchlo skončí. Snažte sa zapôsobiť na vaše okolie, pretože vaše nedostatky začínajú byť na očiach a mohlo by vám to byť vyčítané. Naložili ste si toho na plecia priveľa, teraz sa to na vás sype z každej strany. Preto by ste si mali vytvoriť zoznam. Postupujte podľa tohto zoznamu a začnite riešiť veci krok za krokom. Začnite čo najskôr s usporiadaním svojho života a s uprataním svojich nedostatkov. Ak sa vám podarí vašu energiu použiť v tomto smere, vaše okolie vás začne vnímať ako iného človeka, ktorý sa výrazne zlepšil v pracovnej oblasti. Vašou odmenou vám bude vyrovnaný a pokojný pocit. Všetko vo vašom živote potrebuje nabrať potrebné usporiadanie a poriadok.

Láska a vzťahy: Niekedy musíte bojovať o to, aby ste ostali na vrochole pozornosti vášho partnera. Prečo je však tomu tak? Váš partner je taktiež unavený z množstva povinností a tak niekedy zabúda na dôležitosť lásky. Nebojte sa a pripomeňte mu, že vo dvojici sa všetko zvláda ľahšie. Ak ste bez partnera, užívajte si slobodu. Čoskoro sa vaša situácia môže výrazne zmeniť.

Zdravie: Ak zabúdate raňajkovať doprajte si aspoň zdravú desiatu, či olovrant.

Práca a peniaze: Planéta Merkúr bude mať v tomto období vplyv na vaše financie, a prináša vám stimuly na to, aby ste vylepšili svoju finančnú situáciu. Toto obdobie vám praje v pracovnej oblasti. Dohodnite sa so šéfom na lepších pracovných podmienkach.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Strelec páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Strelec, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Strelec. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Strelec s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.