Horoskop 2023 Kozorožec

V tejto časti horoskop rozoberá pracovné povinnosti, ale aj finančné záležitosti kozorožca. Rok 2023 môže byť zaujímavý pre kozorožca, ktorý pracuje ako zamestnanec, podnikateľ. Môže byť zlomový aj pre tých, ktorí sa starajú o domácnosť.


Horoskop Kozorožec 2023 - Práca a Peniaze

Práca kozorožca je aj v roku 2023 veľmi dôležitá. Bude pre vás toto obdobie úspešné? Čakajú vás zmeny vo vašom kariérnom napredovaní? Čo vraví Horoskop Kozorožec o budúcnosti na rok 2023? Mali by ste sa obávať výpovede, alebo sa pustiť do nových projektov?

Viaceré astrologické aspekty podľa astrologického grafu 2023 a horoskopu nabádajú kozorožca, aby bol aktívny. Vaša aktivita je nevyhnutná, aj keď si myslíte, že máte dobre rozbehnuté kariérne možnosti. Viaceré retrográdne planéty pôsobiace na kozorožca hlavne v strede roka dvetisícdvadsaťtri predpovedajú, že kariéra môže byť dôležitou súčasťou vašej budúcnosti, dodáva Horoskop práce Kozorožec na rok 2023.

To, ako sa k viacerým rozhodnutiam postavíte v tomto roku bude kľúčové pre nasledujúce obdobie. Vaša vládnuca planéta saturn sa od 17. júna do 14. novembra dostáva do retrográdneho pohybu a zasahuje i ročný Horoskop kozorožca. Saturnu prichádza počas roka tretím domom. Znamená pre kozorožca prílev hodnotných veci. Možno vašu energiu a Horoskop nasmeruje aj na rodinu.

Pod vplyvom kozmických energií budete čeliť rôznym pracovným komplikáciám, prorokuje ročný horoskop. Ste osobou, ktorá v tomto období pomáha i ostatným v prekonavaní prekážok. Tento tranzit Sibyla spomenula ako prvý, pretože do 17. júna graf nepredpovedá žiadna rušivé astrologické aspekty, ktoré by súviseli s kariérou.

Horoskop zasahuje financie Kozorožca na rok dvetisíc dvadsaťtri

Financie sú zasiahnuté astrologickými aspektami hneď s príchodom Januára 2023. Venuša sa počas celého januára túla druhým domom. Toto postavenie planéty lásky, ale aj planéty, ktorá je zodpovedná za financie, predpokladá, že sa pozornosť kozorožca orientuje prevažne na získanie lepšieho finančného statusu. Takéto energie predzvestuje Horoskop práce a financií pre Kozorožca na rok 2023

Kozorožec má teraz veľký záujem o lepšie finančné postavenie. Chcete zveľaďovať váš finančný rozpočet. Je jasné, že budete hľadať spôsoby, ako môže vaša práca obohatiť váš rozpočet, zvestuje Horoskop peňazí na rok 2023 Kozorožec. Táto venuša spôsobuje, že kozorožec môže šplhať po kariérnom rebríčku. Hneď Január 2023 totiž znamená, že u niektorého kozorožca môže nastať povýšenie, alebo mimoriadna pracovná príležitosť súvisiaca s lepším finančným zabezpečením.

Muži narodení v znamení kozorožec dostanú tiež zaujímavú ponuku, zdôrazňuje ročný horoskop. Vo vašom živote sa môže objaviť niekto, pravdepodobne žena, ktorá vám ponúkne pracovnú príležitosť. Takú príležitosť, ktorá sa z hľadiska finančného blahobytu neodmieta. Ak máte v práci zajačie úmysly, a už v minulom roku ste uvažovali o odchode, možno práve táto pracovná príležitosť bude pre vás tou pravou.

Horoskop Lásky 2023 Kozorožec veští osudové okamihy

Najvýraznejší astrologický vplyv bude mať na kariérne smerovanie kozorožcov až druhá časť roka 2023. Od júla sa pozornosť kozorožca opäť orientuje na kariéru. Po prekonaní rušivejších astrologických aspektov súvisiacich s osobným životom nastávajú dni, kedy musíte svoju pozornosť opäť navrátiť k pracovným záležitostiam. Horoskop Kozorožca dvetisícdvadsaťtri hovorí, že budete musieť dobehnúť všetko, čo ste v úvode roka, alebo teda v úvodných piatih mesiacoch nestihli.

Už Jún 2023 sa prejaví väčším tlakom na vašu osobu. Viaceré astrologické aspekty totiž pôsobia na ôsmy astrologický dom a zároveň aj na Kozorožcov ročný Horoskop 2023. Vy sa budete musieť viac zaujímať o vašu domácnosť. Môže sa stať, že sa pokazia elektro spotrebiče, alebo budete plánovať menšiu rekonštrukciu. Každopádne, v júni bude mnoho povinností stáť práve na vašich pleciach. A to aj napriek tomu, že vašu pozornosť zároveň musíte venovať i partnerovi viac, než doposiaľ.

U nezadaných kozorožcov zas horoskop lásky prognózuje príležitostí na spoznanie osudovej lásky, ktoré sa prelínajú aj s mnohými pracovnými povinnosťami. Na komplexný oddych tela aj duše je najideálnejším mesiacom August 2023. Ale iba obdobie do 23. augusta. Vtedy sa kozorožec zaujíma i o cestovanie do zahraničia, spoznávanie kultúr, o ochutnávanie jedla…

Mars tiež zasahuje ročný Horoskop 2023 Kozorožec

Mars v desiatom dome od 27. augusta však do života kozorožca vnáša obrovskú energiu a silu. Hnací pohon od planéty mars znamená, že kozorožcovi dodáva táto planéta možnosť kariérneho rastu, i prekonania konkurencie. Tento planetárny aspekt je prejavený obrovskou konkurencieschopnosťou kozorožca. Inak pomaly napredujúci kozorožec sa teda stáva dravým človekom, ktorý túži dosiahnuť viac, uzatvára presný Horoskop Kozorožec.

Viacerí kozorožci budú v tomto období uvažovať o zmene zamestnania. Môžete sa dostať aj do konfliktu so spolupracovníkmi, podtrhuje horoskop 2023, ktorí nemajú na váš aktuálny status rovnaký názor ako vy. Každopádne, teraz idete hlavou proti múru. Táto mužská energia od planéty mars je priaznivá pre kozorožca, ktorý sa nachádza v zamestnaní ktoré nenávidí. Práve v druhej časti roka vám mars poskytne viacero dobrých príležitosti na zmenu v živote.

Horoskop Kozorožec 2023 radí urobiť isté zmeny

Urobte také zmeny, ktoré budú priaznivé pre vašu psychiku a budúcu pohodu. Od Októbra 2023 navyše merkúr prepožičiava kozorožcovi vynikajúce komunikačné zručnosti. Tie sú silnou zbraňou pre nezamestnaných kozorožcov. Ak sa pýtate, ktoré mesiace Horoskop pokladá za najpriaznivejšie pre vašu kariéru, povýšenie a pre kariérne napredovanie, sú to mesiaca september, október, november a aj december.

Spomenuté obdobie je podľa predpovede horoskopu zlomové pre kariéru kozorožca. Pracovných povinností síce bude veľa, ale prekonáte ich vďaka sile marsu. V neposlednom rade si splníte sen o začatí niečoho nového. Možno budete patriť ku kozorožcom, ktorí začnú podnikať. Kozorožec pôsobiaci v domácnosti má teraz tiež viac povinností než v prvej polovici roka.

Finančný Horoskop Kozorožec 2023

Pod vplyvom povinností rozmýšľate, či nepotrebujete do vašej domácnosti pomocníka, ktorý by vám pomohol s domácimi prácami. Finančný rozpočet kozorožca sa zdá byť v dobrej harmónii, a preto by vám nemalo nič brániť, aby vám niekto pomáhal s domácimi prácami aspoň raz do týždňa. Ak dokážete takého človeka nájsť u vašej rodiny máte vyhraté, predzvestuje Horoskop financií Kozorožcov 2023.

Keď sa v posledných mesiacoch roka 2023 astrologické aspekty sústredia na dvanásty dom je zrejmé, že kozorožec svoje rýchle napredovanie mierne spomalí. Horoskop predpovedá, že Kozorožec sa sústredí na veci, ktoré súvisia s osobným rozvojom. Záverečné mesiace roka sú ideálne pre vylepšenie priemeru študentov narodených v znamení kozorožec.

Každý z vás sa teraz zaujíma o vzdelávanie, O povzbudenie vašich znalostí. Toto zveľaďovanie znalostí pomáha kozorožcovi aj v kariérnom napredovaní, a to aj pre rok 2024. Čo sa v tomto roku naučíte vám pomôže v ďalšom roku, podčiarkuje ročný horoskop práce a financií na rok dvetisíc dvadsaťtri.

Horoskop súvisí s financiami aj prácou Kozorožca na rok 2023

Z finančného hľadiska horoskop posudzuje iba mesiac január priamo súvisiaci s finančným rozpočtom, a s finančným blahobytom. Mesiac august sa však prejaví Lunárnym Splnom v druhom dome. Vďaka tomuto aspektu sa môže Kozorožec obohatiť o peniaze navyše. V úvode Augusta 2023 sa tak môžete tešiť na vylepšenie finančného rozpočtu. Peniaze by ste mali investovať do tohtoročnej dovolenky roka 2023.

Aby ste si dobre oddýchli, neberte si však na dovolenku dvetisícdvadsaťtri žiadne pôžičky. Pre svoj oddych použite tie peniaze, ktoré sú vaše vlastné. Z celkového pohľadu nie je rok 2023 vhodný na pôžičky, vystríha Horoskop financií Kozorožec. Navyše, ani vy by ste nemali peniaze požičiavať iným ľuďom. Peniaze si strážte. Veľké výdavky niesú dobrým napadom počas roka. Nové kariérne príležitosti prichádzajú až s druhou časťou roka, na ktorú by sa mal každý kozorožec dobre pripraviť.

Záver 2023 v predpovedi Horoskopu práce a financií Kozorožec

Záverečné mesiace roka, konkrétne mesiace november a december 2023 sú teda pre financie a kariérne napredovanie kozorožca stabilné. Astrologické aspekty umiestnené v dvanástom dome predpovedajú dôveru v seba samého, a rozvoj kozorožcových znalostí. Vďaka tomu môže byť rok 2024 omnoho blahodarnejší z hľadiska kozorožcovej kariéry.

V závere roka Horoskop nepredpokladá žiadne mimoriadne príležitosti na uchopenie novej pracovnej príležitosti. Nezamestnaný kozorožec je však veľmi konkurencie schopný, a tak má príležitosť objavovať nové možnosti, ako byť spokojný v tom, čo robí. Venuša v 10. dome od ôsmeho novembra do štvrtého Decembra 2023 predpovedá úspech v každom rozhodnutí kozorožca, ktorý chce zmeniť zamestnanie.

Veští Horoskop Kozorožcovi 2023 pevné zdravie? Dozviete sa na ďalšej strane

ČLÁNOK HOROSKOP 2023 Kozorožec POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE ->


Ďalšie Horoskopy pre Kozorožec


Horoskopy 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:


Retrográdne energie pôsobiace na Horoskop 2023 Kozorožec

Horoskop 2023 Kozorožec & Merkúr

Horoskop 2023 Kozorožec & Venuša

Horoskop 2023 Kozorožec | Mars

Horoskop planéty Jupiter v cúvajúcom smere

Horoskop Kozorožec 2023 | Saturn

Horoskop Kozorožec 2023 a Urán

Horoskop Kozorožec 2023 | Neptún

Pluto cúvajúce a Horoskop Kozorožec 2023


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:


Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com