Kozorožec: Horoskop Október 2022

Október 2022

Ak vás v poslednej dobe mátajú myšlienky na minulosť, je najvyšší čas pohnúť sa vpred. Uvedomte si, že bez toho, aby ste zabudli na krivdy z minulosti sa nebudete vedieť tešiť z vašej svetlej budúcnosti. Ak zahodíte za hlavu všetko staré, dá vám to odvahu pustiť sa do nových projektov a akcií. Bude to pre vás nová, svieža a hlavne správna cesta. Nemusíte mať strach, ani obavy z nových vecí. Je čas otvoriť budúcnosti náruč dokorán a nájsť v sebe stratenú sebadôveru. Skúste do svojho života zaradiť fyzickú aktivitu, ktorá vám pomôže k lepšej psychike. Vďaka tomu zabudnete na všetky dávne krivdy.

Láska a vzťahy Október 2022: Venuša vnesie do vášho života viac vášne a krásy. V druhej polovici mesiaca pocítite nával energie a lásky, ktorá bude pre vás hnacím motorom na ceste za úspechom. Nezabúdajte polichotiť svojmu partnerovi. Nezabudnite sa tiež venovať sebe a posledný týždeň v mesiaci venujte rozmaznávaniu svojho vnútra a zovňajška. Ak ste bez partnera vedzte, že miest, kde spoznať toho pravého je skutočne veľa. Máte množstvo možností, ktoré ste doteraz prehliadali, pretože vám chýbala potrebná inšpirácia. Máte možnosť stretnúť niekoho na nákupoch, pri športovaní, pri prechádzke a podobne. Hlavne musíte ísť von a užívať si krásy prírody okolo. Takto posilníte nielen vašu psychiku, ale otvoria sa vám aj ďalšie možnosti. Rodina už dlho čaká na vašu aktivitu, alebo aspoň na vašu spoločnosť. Nepremýšľajte nad tým, kedy je ten najvhodnejší čas. Jednoducho choďte a buďte dobrou spoločnostou. Vezmite so sebou dobrý dezert a choďte si na chvíľu oddýchnuť k svojej rodine. Veľmi sa potešia vašej prítomnosti. A nielen vaša rodina bude čerpať benefity zo spoločných chvíľ. Priateľstvo je vec, ktorú by ste si mali strážiť. Pamätajte, že ak svojho priateľa zradíte, nikdy vám to neodpustí. Bude sa to s vami ťahať po zvyšok života.

Zdravie Október 2022: Tento mesiac by ste sa mali skutočne postarať o vaše zdravie. Pokračujte v myšlienkach na cvičenie a konečne ich už aj realizujte. Ak vám chýba inšpirácia, alebo podnet k štartu spomeňte si, akú energiu vám to dokáže prinavrátiť do života. Zo začiatku buďte opatrný a postupujte pomaly. Aj 10 minút strečingu denne dokáže s vašou energiou zázraky. V každom dni si nájdite prestávku na činnosť, ktorá vás robí šťastným. Eliminujete tak stres.

Október 2022 Práca a peniaze: Tento mesiac vás nič nezastaví. Vaše strategické a logické myslenie dostane priestor na to, aby sa prejavilo. Ak sa chcete pustiť do podrobnej a kvalitnej práce je načase nájsť si na to vhodný čas. Vaša práca si vyžaduje vašu pevnú ruku, a vedenie vaše postupy istotne ocení. Je čas prezentovať vaše dobré nápady a dostať sa na výslnie medzi kolegami. Nie všetci vám však váš úspech prajú. Niekedy je omnoho cennejšie uchovať si vlastné súkromie ako rozprávať kolegom všetko o vašej domácnosti. Nechávajte si veci pre seba, nie každý je vaším priateľom ako to tvrdí.


Veríme, že sa vám Horoskop Október 2022 Kozorožec páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Kozorožec, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Kozorožec, počas mesiaca Október 2022. Zdieľajte kompletný Horoskop Október 2022 Kozorožec so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Horoskop Október 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.