horoskop na rok 2022
veľký horoskop December 2021 kozorožec

Mesačný Horoskop Kozorožec

December 2021

Niekedy pociťujete aj vy, že veci vo vašom živote ťažko zvládate a že je na vás toho viac, než dosť. V tomto mesiaci bude na vaše znamenie vplývať mocné Slnko a tak pocítite aj veľký vplyv energie na váš život. Slnko vám tiež otvorí možnosti ľahšieho zvládania niektorých situácií, ktoré ste nevedeli doteraz prekonať. V tomto mesiaci sa vám istotone objaví pocit väčšej energie a tiež pocit bojovnosti. Je teda najvyšší čas na to, aby ste vložili svoju energiu do boja za svoju lepšiu budúcnosť. Ak už dlhšie premýšľate o vybojovaní si vhodnejších podmienok v domácnosti, vzťahu, či v práci, je na to dokonalý čas. Nezabúdajte však za každých okolností konať čestne.

Láska a vzťahy: Dávajte si pozor na osobu vo vašom okolí, ktorá vám nepraje váš vzťah. Môže sa objaviť niekto, kto bude chcieť narušiť pohodu vo vašom vzťahu s partnerom. Nenechajte nikoho vstúpiť medzi vás. Ľúbostný trojuholník nie je nič príjemné. Ak ste nezadaný a niekto si vyžaduje vašu pozornosť, skúste porozmýšľať nad pozvaním na kávu, alebo nad spoločným drinkom. Možno zistíte že je zaujímavejší, ako ste si mysleli. Nieje všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá a niekedy je dobré ak človeka spoznáte predtým, než si naň vytvoríte nemenný názor. Ľudia sa menia a preto nieje zmena pohľadu a názoru ničím zlým. Skúste sa otvoriť možnostiam, ktoré stoja pred vami. V tomto mesiaci otvorte svoje srdce pochopeniu a odpusteniu. Už nie je priestor na škriepky s rodinou kvôli niečomu v minulosti. Hýbte sa vpred. V tomto mesiaci by sa vám aj dobre mienená rada priateľovi mohla vypomstiť. Nenechajte vaše emócie ovládnuť vaše konanie a radšej sa nepúšťajte do dávania rád iným.

Zdravie: Počas celého mesiaca zabudnite na cigarety a na alkohol. Alkohol spôsobuje vašému telu vyčerpanie a kvôli nemu budete trpieť aj ochoreniami močových ciest. Ak sa mu vyhnete predídete tým častejším návštevam u lekára. Ak už dlhšie zvažujete niečo nové porozhliadnite sa po alternatívnej medicíne. Skúste viac čítať o čínskej medicíne a o meditácii. Meditácia znamená hlavne očistenie vašej psychiky, nie je treba za tým hľadať nič šialené a exotické. Prečítajte si články, ktoré vám v oblasti zdravia rozšíria obzory. Svoje telo tento mesiac nevystavujte veľkej záťaži. Venujte sa skôr jemnému športu a nedvíhajte nič ťažké. Pod vplyvom jupitera ste totiž náchylní na rôzne úrazy, ktoré by mohli skomplikovať druhú polovicu mesiaca.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci musíte zľaviť z vaších nárokov v práci. Neklaďte si toho na plecia viac, ako unesiete. Mohlo by sa stať, že sa zavalíte prácou, ktorá sa vám následne bude kopiť a nebudete mať čas na dokončovanie úloh. Aj keď niekedy neulahodíte všetkým neznamená to, že by ste sa mali obávať ohovárania. Vaši kolegovia nemusia byť vašími priateľmi a vy sa nemusíte snažiť aby vás všetci milovali.

Veríme, že sa vám Horoskop December 2021 Kozorožec páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Kozorožec, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Kozorožec, počas mesiaca December 2021. Zdieľajte kompletný Horoskop December 2021 Kozorožec so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop December 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop December 2021 Kozorožec