veľký horoskop September 2020 kozorožec

Mesačný Horoskop Kozorožec

September 2020

Je čas užiť si romantiku a pohodu pri sviečkach. Nezáleží na tom, či budete relaxovať osamote, alebo vo dvojici, nájdite si tento mesiac viac času na relax. Ak stále hľadáte toho pravého, hviezdy vám tento mesiac posunú do života zaujímavú osobu, ktorá bude stáť aj za viac, ako len za jedno posedenie pri káve. Otvára sa vám cesta a máte šancu spoznať nie len nových priateľov, ale aj seba samého. Majte oči dokorán otvorené, nech vám šanca neunikne medzi prstami. Pozitívna energia z vás doslova srší a práve počas tohto mesiaca máte možnosť trochu popracovať aj na svojej postave. Pozitívne zmeny sa vám tento mesiac nevyhnú.

Láska a vzťahy: Je načase konať trošku viac pudovo a prestať všetko neustále hodnotiť a zvažovať. Negativita sa musí z vášho života vytratiť čo najskôr. Ak chcete prežiť skutočne krásny vzťah musíte sa naučiť odovzdať do rúk partnera a nasledovať jeho kroky. Aj keď sa vám niekedy môžu zdať hlúpe či bláznivé. Neobávajte sa, váš partner vie presne a najlepšie, čo robí. Ak ste nezadaní nespoliehajte sa na to, že si vás láska nájde sama. V tomto období by bolo vhodné vyraziť do spoločnosti. V rodinnom živote platí, že by ste sa mali správať tak, ako by ste chceli, aby sa ostatní členovia rodiny právali k vám. Priatelia majú svoje starosti a problémy. Nebudú mať čas venovať sa vašim podozreniam a negatívnym pocitom. Odpustite im to, tiež majú svoje problémy.

Zdravie: Ak sa cítite vyčerpane kvôli sovjím povinnostiam je načase dopriať si prestávku. V tomto mesiaci si môžete osviežiť svoju myseľ dlhšou prechádzkou počas víkendov. Hlavne druhý víkend v mesiaci je vhodný na aktívny relax. Posledný víkend tohto mesiaca by ste mali venovať oddychu v spoločnosti. Pomôže vám to načerpať novú energiu od nových ľudí a tiež odstrániť stres. Môžete si dopriať aj pohárik vína a relaxovať medzi ostatnými. Strávte tiež kvalitný čas so svojou rodinou. Budete mať na to množstvo príležitosti počas bežných večerov pracovných dní.

Práca a peniaze: Ak máte v posledon období svoje predstavy o tom, ako by ste vylepšili pracovné prostredie, predstavte tieto nápady vedeniu. Je načase prevziať iniciatívu a poukázať aj na vlastné nápady na zlepšenie práce. Vedenie bude prekvapené vašou iniciatívou a nasadením. Môže to mať pozitívny vplyv na vašu pracovnú budúcnosť. S kolegami je lepšie zostávať v pracovnom vzťahu. Nie je vhodné, ak všetci vaši kolegovia poznajú spamäti celý váš súkromný život.

Veríme, že sa vám Horoskop September 2020 Kozorožec páčil. Spoznajte taktiež Horoskop na Dnes Kozorožec, alebo odhaľte tajomstvá, ktoré vám prináša Horoskop na Tento Týždeň Kozorožec, počas mesiaca September 2020. Zdieľajte kompletný Horoskop September 2020 Kozorožec so svojími priateľmi a podeľte sa s nimi o vašu aktuálnu astrologickú predpoveď.


Mesačný Horoskop September 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop September 2020 Kozorožec