veľký horoskop Október 2020 Kozorožec

Mesačný Horoskop Kozorožec

Október 2020

Nenechajte sa vyprovokovať od nikoho vo vašom okolí. Po búrlivejšom období, ktoré máte za sebou je čas na chvíľu oddychu. Osud si tento mesiac vyskúša vašu trpezlivosť a tiež vašu schopnosť prispôsobiť sa zmenám. Žiadnu zmenu neberte tragicky a aj keď sa v prvej chvíli zdá niečo negatívne, nemusí to tak v konečnom dôsledku byť. Venujte sa viac budovaniu vašej trpezlivosti a počúvajte svoj inštinkt. Ten vám skutočne najlepšie našepká v tom, ktorým smerom sa uberať v dôležitých otázkach. Tento mesiac je vám Mars naklonený a preto budete mať silný zmysel pre intuíciu. Nasledujte ju.

Láska a vzťahy: Vo vzťahu si počas tohto mesiaca pamätajte, že žiadna hádka nie je tak silná, aby narušila váš dlhodobí vzťah. Zamerajte sa viac na svoje vnútroné pocity a na lásku, ktorú voči svojmu partnerovi cítite. Dajte mu viac najavo, že ho milujete. Ak ste nezadaný, je čas urobiť si vo vašom živote poriadok. Doprajte si chvíle rozmaznávania a pohodu v horúcom kúpeli, ktorý odstráni nepohodu z vášho života. V prvej polovici mesiaca nezabúdajte navštíviť vašu rodinu. Niekto netrpezlivo čaká na vašu prítomnosť. Pod vplyvom mocného Marsu sa vám v tomto mesiaci podarí usporiadať posedenie, na ktoré sa bude dlho spomínať. Pozvite priateľov na večierok.

Zdravie: Tento rok objavíte po zdravotnej stránke nové obzory a novým nápadom sa v tejto oblasti nebudú klásť medze. Začnite sa viac zaujímať o kuchyňu a o stravovanie. Pod vplyvom mocnej venuše budete tento mesiac cítiť nával kreativity a to sa prejaví aj vo vašej zmane stravovania. Už dlhšie premýšľate o nových veciach, ktoré by ste vniesli do svojho života. Tieto nápady, ak sa týkajú aj oblasti varenia, zaujmu nie len vás ale aj vašu polovičku. Zo zdravotného hľadiska vám objavenie nových sfér prinesie zlepšenie nie len po fyzickej stránke ale výrazne to ovplyvní aj vašu psychiku. Počas mesiaca nezabúdajte na pitný režim a dostatok zeleniny. Informujte sa tiež ako by ste mohli nahradiť nadbytok soli v strave a zaujímajte sa napríklad o koreniny či himalájsku soľ. Skúste do svojej stravy zaradiť viac jedál s vitamínom C.

Práca a peniaze: Zmeňte svoj pohľad na prácu a ak ste naozaj znechutený skúste pouvažovať o zmene. Budete mať dostatok času na to, aby ste si dobre premysleli kam zamierite v hľadaní nového. Je čas zdokonaliť sa v jazykoch a začať sa učiť niečo nové, čo sa vám bude postupom času nesmierne hodiť. Aj vaša rodina vás v týchto nápadoch nesmierne podporí. Ak v tomto mesiaci započujete niečo nepekné na vašu osobu z úst vaších kolegov, neľutujte sa. Už aspoň viete, že s nimi nemôžete preberať vaše súkromie. Venujte sa viac práci.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Kozorožec páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Kozorožec , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Kozorožec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Kozorožec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Kozorožec