Kozorožec: Horoskop Máj 2022

Máj 2022

V tomto mesiaci zažijete niekoľko veľmi pozitívnych dní, ktoré vám prinesú dokonalé uspokojenie a nádych šťastia. Ešte šťastnejšie chvíle zažijete, ak budete ochotný prekročiť vašu pohodlnú zónu a trocha zariskovať. Ak máte pocit, že váš život v poslednej dobe stagnuje vo viacerých smeroch je dobre vytvoriť si plán toho, čo by ste chceli. Čo túžite dosiahnúť, kúpiť, zarobiť, kam túžite ísť a podobne. Ak máte plán, tak jeho nasledovanie je jednoduchšie, a budete sa mať na čo tešiť. Počas tohto mesiaca choďte plnou rýchlosťou za vecami, ktoré chcete dosiahnúť a ktoré vás robia, alebo urobia šťastnejším.

Láska a vzťahy Máj 2022: Darujte partnerovi v tomto mesiaci malý darček, ktorý ho poteší. Nejde o to, koľko na darček miniete. Nech je od srdca. Váš partner toto gesto nesmierne ocení a urobí ho to šťastnejším. Bude vám tak venovať viac lásky. Ak máte o niekoho záujem a ste stále bez partnera, je načase povedať mu to. Nie je nič horšie, ako žiť v neistote, ktorá vás trápi a zožiera. Úprimnosť je niekedy cennejšia než tajomstvá vo vašom vnútri. Máte priestor sa v tomto mesiaci odhodlať k dôležitým krokom, ktoré vás veľa naučia. Dozviete sa buď nie, alebo áno, no budete mať jasno a vaša duša sa oslobodí od nevedomosti, ktorá vás trápi. Vyriešte si vo vašej rodine dookola opakujúce sa problémy a hádky. Prevezmite iniciatívu a buďte im oporou, poskytnite tiež riešenia problémov. Jeden z vašich najlepších priateľov bude riešiť dôležitú vzťahovú otázku. Bolo by od vás milé, ak by ste sa mu snažili pomôcť. Vaša ochota sa vám stonásobne vráti.

Zdravie Máj 2022: Je čas venovať sa problémom, ktoré vás dlhodobo trápia. Máte kožné problémy? V prípade, že chcete zlepšiť kvalitu svojej pleti, zaraďte do stravy viac kyseliny listovej a nezabúdajte na zinok a železo. Ak vás trápi akné skúste jesť menej mäsa a sladkostí. Práve cukor a zvýšený obsah vitamínu B12 vo vašej strave môže za vaše kožné defekty. Dbajte tento mesiac viac o svoju krásu, pohodu a venujte sa svojmu zovňajšku s rovnakou dôležitosťou ako svojmu vnútru. Nezabúdajte tiež na pravidelný pohyb a dostatočný pitný režim. Obľúbte si prechádzky. Je taktiež najvyšší čas zaobstarať si veselého domáceho miláčika v podobe psa, či mačky, ktorý vás vytiahnu do prírody a zlepšia vaše duševné zdravie.

Máj 2022 Práca a peniaze: Počas tohto mesiaca si dávajte pozor na svoju ľahkomyseľnosť a venujte sa svojej práci naplno. Všetko čo prehliadnete, alebo zanedbáte, môže mať za následok vašu zlú reputáciu v budúcnosti. Nepodceňujte dôležitosť pridelených úloh. Nemiešajte viac váš súkromný a pracovný život. Vyhnite sa neustálemu informovaniu vašich kolegov o vašom súkromí. Viacero vecí je lepšie nechať si pre seba.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop Máj 2022 Kozorožec páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Kozorožec , počas mesiaca Máj 2022. Zdieľajte váš Horoskop Máj 2022 Kozorožec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Kozorožec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Horoskop Máj 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.