Kozorožec: Horoskop September 2022

September 2022

Váš neutíchajúci temperament si v tomto mesiaci musí dať pauzu. Zaslúžite si skôr obdobie harmónie a pokoja. Mali by ste si dopriať viac zdravej stravy a oddychu. Je nevyhnutné, aby ste počas tohto mesiaca sledovali vaše okolie. Prichádza šanca, ktorá sa núka iba niekoľkokrát v živote a bola by škoda, ak by ste ju prepásli. Venujte svoj čas získavaniu informácii z okolia a nenechajte sa odradiť ľuďmi v okolí na svojej ceste k úspechu.

Láska a vzťahy September 2022: V tomto mesiaci bude lepšie, ak sa zamer8te na vašu budúcnosť a budete konať premyslene. Nenechajte sa vo vašom okolí očariť niekym, koho ani dobre nepoznáte. Omnoho lepšie bude, ak sa počas tohto mesiaca budete viac venovať svojmu partnerovi. Ak ste stále bez partnera, nasleduje obdobie, kedy sa môžete tešiť, že stretnete niekoho nového, kto vám popletie hlavu. Obohacujúci astrologický vplyv pôsobiaci na váš dóm sebadôvery zvyšuje vaše vyžarovanie a tak viacero pohľadov spočinie práve na vás. Vo vašom okolí je niekto, kto sa o vás zaujíma a možno je načase dať tejto osobe možnosť, aby vás lepšie spoznala. Rodina je v živote nesmierne dôležitá. Jej hodnotu si uvedomíte hlavne v prvej polovici mesiaca, kedy sa budete v istých okamihoch cítiť trocha smutne. Vyrovnané rodinné vzťahy sú základom pre šťastie. Členovia vašej rodiny istotne ocenia, ak sa im počas tohto mesiaca častejšie ozvete. Priateľom dajte v tomto mesiaci najavo, že sa na vás môžu spoľahnúť. Prvá polovica mesiaca bude patriť nielen vašim emóciám, ale aj utužovaniu priateľských vzťahov.

Zdravie September 2022: Tento mesiac vás môže potrápiť vysoký krvný tlak. Je nutné zamerať sa hlavne na konzumáciu zdravých tukov, ktoré neupchávajú cievy a venovať vyššiu pozornosť zdravému stravovaniu, čo ovplyvní aj celkové zdravie a činnosť srdca. Počas druhej polovici mesiaca sa vyhnite konzumácii alkoholu. Pite alkohol striedmo a cigaretám sa tento mesiac samozrejme vyhýbajte. Začnite si osvojovať zdravý životný štýl, ktorý vám pomôže aj k čerstvej a sviežej psychike. Nezabudnite si počas mesiaca dopriať nejakú kvalitnú masáž, ktorá vám pomôže dobre si oddýchnuť po náročných dňoch.

September 2022 Práca a peniaze: V práci zmietnite prach zo starých dokumentov a začnite si pomaličky triediť nepotrebné. Všetko poctivo skartujte a dokumenty, ktoré môžu obsahovať osobné údaje osôb dobre archivujte. Ak vás práca v poslednej dobe vyčerpáva, je najvyšší čas na oddych a dovolenku. Niekedy pomôže aj jeden deň dovolenky pred víkendom na to, aby ste si dokonale oddýchli. Dávajte si v práci pozor na to, čo hovoríte. Aj keď sa niektorí tvária ako vaši priatelia nie je to tak. Možno ste len veľmi dôverčivá osoba, no v tomto mesiaci nerozoberajte svoje súkromie v práci.


Veríme, že sa vám Horoskop September 2022 Kozorožec páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Kozorožec , počas mesiaca September 2022. Zdieľajte váš Horoskop September 2022 Kozorožec so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Kozorožec vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Horoskop September 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.