týždenný horoskop Kozorožec, horoskop na tento týždeň Kozorožec

Týždenný Horoskop Kozorožec

(26.10.2020 - 01.11.2020)

Dávajte si počas tohto týždňa pozor, pretože na vaše znamenie vplýva mocný Merkúr hneď v dvojakom smere. V práci ohromíte svojími nápadmi, pretože merkúr vplýva na silu vašej mysle a logiky. Na druhej strane vás horoskop na tento týždeň varuje pred zmätkom a pred rozpormi vo vzťahoch všetkého druhu. Nehádajte sa teda s vašou rodinou, a zaručene sa vyhnite hádkam s kolegami, či priateľmi. Ak budete stáť nohami pevne na zemi, podarí sa vám z vplyvu planéty Merkúr vyťažiť počas tohto týždňa iba to pozitívne. Sústreďte sa viac na vaše logické uvažovanie.

Láska a vzťahy: Dajte vášmu partnerovi najavo, že je vo vašom živote len on a nik iný. Potrebuje to. Ak ste nezadaný, drink s kamarátkami vás poteší a prilákate tak k sebe aj niekoho zaujímavého.

Zdravie: Nezabúdajte na potraviny, ktoré obsahujú vitamín B12 a môžete si dokonca častejšie dopriať pivo, ktoré obsahuje vitamíny skupiny B.

Práca a peniaze: Ak chcete viac peňazí musíte si najprv oddýchnuť. Doprajte si dovolenku a oddych. Peniaze potom prídu samé. V práci sa nenechávajte odradiť nikým, kto vám váš úspech nepraje.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Kozorožec páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Kozorožec, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Kozorožec. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Kozorožec s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Kozorožec