aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Kozorožec, horoskop na tento týždeň Kozorožec

Týždenný Horoskop Kozorožec

(11.10.2021 - 17.10.2021)

V tomto týždni vám horoskop radí, aby ste nepodliehali nákupom, ktoré nepotrebujete. Nevyhadzujte peniaze do vzduchu a radšej sa zamerajte na ich odkladanie. V tomto týždni nakupujte iba také veci, ktoré potrebujete. V druhej polovici týždňa je vhodný čas na to, aby ste sa spojili so svojou dušou prostredníctvom meditácie, alebo hlbokej relaxácie v pohodlí domova. Snažte sa viac preniknúť do vlastného vnútra a načúvať vašim duševným potrebám. Možno zistíte, aké veci sú vo vašom živote zbytočné, a naopak, o ktoré by ste sa mali viac usilovať. Nepremeškajte príležitosti osobnostne rásť počas druhej polovice tohto týždňa.

Láska a vzťahy: Je načase potešiť partnera a dokončiť všetky rozrobené domáce práca, ktoré ste doteraz odkladali. Bude z toho nadšený a vy si aspoň dôkladne poupratujete. Ak ste nezadaný, musíte presne vedieť, čo chcete, pretože v najbližšom období sa vám naskytne zaujímavá príležitosť na rande.

Zdravie: Spojenia planét vám v tomto období pomôžu prekonať malý zdravotný problém. Dávajte si pozor, aby sa neopakoval.

Práca a peniaze: Vaše financie si budú počas tohto obdobia vyžadovať vašu opatrnosť a šetrenie. V tomto období vás môže po pracovnej stránke zastihnúť väčší tlak.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Kozorožec páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Kozorožec, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Kozorožec. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Kozorožec s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Kozorožec