Kozorožec: Týždenný Horoskop

15.08.2022 - 21.08.2022

V tomto týždni nájdete pravdu, ktorá sa pred vami skrývala. Nájdete v sebe tiež viac ochoty na to odpustiť ostatným okolo vás, pretože planéta Venuša odomyká dobrotu vo vašom srdci a tiež porozumenie. Musíte si však v tomto týždni určiť pevné hranice, a nenechať nikoho prekračovať ich. Aj v domácnosti musíte nastoliť poriadok a tiež režim, ktorý budú dodržiavať aj ostatní. Nenechávajte všetko len na svojich pleciach, a požiadajte aj ostatných vo vašej domácnosti, nech vám viac pomáhajú.

Láska a vzťahy: V nasledujúcom období sa viac rozprávajte so svojím partnerom o smerovaní vášho vzťahu. Potrebujete si spoločne ujasniť vaše priority. Nezabúdajte však na to, aké problémy ste už spoločne vyriešili a prekonali. To vám dáva jasný predpoklad k tomu, že spoločne dokážete veľa. Ak ste nezadaný, radšej sa viac venujte sebe a zamerajte sa na svoju pohodu.

Zdravie: Buďte opatrný v oblasti vášho zdravia. Vyhnite sa nadmernému prejedaniu a udržujte telo v kondícii aspoň desaťminútovým cvičením.

Práca a peniaze: Téma financií je skutočne dôležitá. Zamyslite sa ale nad tým, či to stojí za hádky, alebo napätie v rodine. Všetky veci sa dajú riešiť postupne. Nepotrebujete veľa hneď naraz. Hlavná je rodinná pohoda. Neupúšťajte z tímovej práce ani v tom prípade, že sa na niektorých veciach nezhodnete. Komunikovať treba priamo ale konštruktívne. Vyhýbajte sa konfliktnému správaniu.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Kozorožec páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Kozorožec, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Kozorožec. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Kozorožec s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.