týždenný horoskop Kozorožec, horoskop na tento týždeň Kozorožec

Týždenný Horoskop Kozorožec

(03.08.2020 - 09.08.2020)

V tomto týždni sa pokojne sa nechajte inšpirovať svojim okolím. Poobzerajte sa okolo a dajte aj na rady iných, ktorí môžu mať nestranný pohľad na veci, ktoré vy nevidíte. Ak sa lepšie pozriete aj na ostatných, nielen na seba, uvedomíte si aj to, čo ste si doteraz vy sami nepripúšťali. Koncom tohto týždňa sa vyhnite akýmkoľvek vážnym rozhovorom. Nastane čas, kedy bude na takéto rozhovory vhodnejšie obdobie. Radšej sa vyberte s priateľmi či partnerom na dobrý drink, alebo si doprajte relax pri televízií. Nezaškodí aj aktívnejší oddych.

Láska a vzťahy: Ak sa už dlhšie cítite osamelo, aj napriek tomu, že ste vo vzťahu, neobávajte sa tohto krátkeho obdobia. Všetko dobre dopadne a váš partner vám prejaví svoju lásku. Mal len ťažké obdobie. Tí, ktorí sú bez partnera by sa mali viac zameriavať na svoje potreby. Iba tak nájdu toho pravého.

Zdravie: Mali by ste dbať na to, aby ste si udržali vašu kondíciu, alebo ju trocha posilnili. Desaťminútový strečing denne dopraje vášmu telu skutočný relax, vaša kondícia sa zvýši a budete cítiť omnoho viac energie.

Práca a peniaze: Pozícia Venuše je teraz veľmi priaznivá na to, aby ste získali nejaké peniaze navyše. Kvalitný životopis dokáže viac než si dokážete predstaviť. Ak uvažujete o novej práci, alebo prácu dlhšie hľadáte musíte mať k dispozícii hlavne kvalitný životopis, ktorý vám pomôže v napredovaní.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Kozorožec páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Kozorožec, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Kozorožec. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Kozorožec s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Kozorožec