veľký horoskop Január 2022 Panna

Mesačný Horoskop Panna

Január 2022

V tomto mesiaci vás pošteklí jazyk. Dávajte si však pozor na slová, ktoré vyrieknete proti ľuďom vo vašom okolí. Uštipačné poznámky na adresu iných by sa vám nemuseli vyplatiť. Zabudnite konečne na krivdy minulosti a skúste ísť do ďalších dní s čistým štítom. Navštívte miesto, kde si viete dokonale oddýchnuť a zahoďte všetky negatívne myšlienky. Vaša negatívna energia, ktorá vás v minulých mesiacoch obklopovala, vás ťahala späť vo vašom vývoji. Hviezdy vám však tento mesiac prajú a preto je veľmi dôležité zamerať sa na svoje vnútro a skúsiť sa menej sústrediť na ostatných. Urobte si poriadok vo svojich emóciach a prestaňte konečne riešiť minulosť.

Láska a vzťahy: Hádky s partnerom nie sú až také tragické, ako to vidíte vy. Venujte sa partnerovi viac a snažte sa porozumieť jeho potrebám. On sa bude tiež snažiť porozumieť vám, ak uvidí iniciatívu z vašej strany. Buďte si bližší a venujte čas na porozumenie partnerovým pocitom. Nezadaných poteší v najbližšom období krátky, no vzrušujúci flirt s niekym, kto bude na vás pôsobiť doslova magneticky. Tieto energie sa sústreďujú nad vašim znamením zverokruhu a zosilňujú váš pozitívny pohľad na svet, ktorý je nesmierne atraktívny. Vašim pozitívnym postojom prilákate záujem osoby, ktorá potrebuje v živote sviežosť a lásku k maličkostiam. Inšpirujte, rozdávajte radosť a smejte sa na svet okolo. Mesiac bude pôsobiť na vaše rodinné vzťahy. Niekto z rodiny vám tento mesiac začne vyčítať niečo z minulosti. Takto sa aj vaše myšlienky zatúlajú k predchádzajúcemu obdobiu, kedy ste sa možno rozhodli nesprávne. Je však čas ísť ďalej. Presvedčte ho o tom, že ste na to už dávno zabudli a že bude lepšie ak na to zabudne aj on. V tomto mesiaci nebudete mať čas venovať sa vaším priateľom, no bolo by vhodné, ak by ste si apoň z času na čas zavolali.

najlepšie probiotiká probio24

Zdravie: V tomto mesiaci sa zdravotne nemusíte veľmi obávať. Hviezdy naznačujú, že sa vo vašom živote nevyskytne žiaden nečakaný problém. Opatrnosť sa ale vyžaduje pri bolestiach chrbtice, ktoré môžu značiť aj iné ochorenia. Ak vás teda počas mesiaca potrápia nečakané bolesti chrbtice, či kŕčnej chrbtice, bude potrebné zájsť za odborníkom. Ak máte podozrenia o nalomení vášho zdravia, tak tento mesiac je vhodné ísť si tieto podozrenia vyvrátiť, alebo potvrdiť.

Práca a peniaze: Najmúdrejšie v tomto mesiaci bude, ak sa vyhnete podpisovaniu akýchkoľvek dôležitých dokumentov. Ak budete musieť podpisovať dôležité dokumenty ubezpečte sa, že je všetko z právneho hľadiska v poriadku. Ak sa cítite unavený z práce, nezabudnite dostatočne oddychovať. Popoludní si nájdite častejšie čas na krátky spánok. Vaše súkromie nech zostane v práci tabu. Nie každého zaujíma váš aktuálny stav. Aj keď sa vás na to budú pýtať, snažte sa týmto rozhovorom vyhnúť. Niekto z vaších kolegov by tieto súkromné informácie prepieral pred vedením.

Veríme, že sa vám Horoskop Január 2022 Panna páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Panna , počas mesiaca Január 2022. Zdieľajte váš Horoskop Január 2022 Panna so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Panna vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Január 2022 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Január 2022 Panna