veľký horoskop August 2020 Panna

Mesačný Horoskop Panna

August 2020

Váš neutíchajúci temperament si v tomto mesiaci musí dať pauzu. Zaslúžite si skôr obdobie harmónie a pokoja. Mali by ste si dopriať viac zdravej stravy a oddychu. Je nevyhnutné, aby ste počas tohto mesiaca sledovali vaše okolie. Prichádza šanca, ktorá sa núka iba niekoľkokrát v živote a bola by škoda, ak by ste ju prepásli. Venujte svoj čas získavaniu informácii z okolia a nenechajte sa odradiť ľuďmi v okolí na svojej ceste k úspechu.

Láska a vzťahy: Ak sa neviete rozhodnúť ktorým smerom sa vydať, nezúfajte. V tomto mesiaci vám hviezdy našepkajú. Nesmiete sa viac zameriavať na vašu minulosť. Nezaťažujte sa tým, čo bolo, alebo čo mohlo byť. Sústreďte sa na svojho partnera, na prítomnosť a na vašu spoločnú budúcnosť. Ak sa neodpútate od minulosti, nedokážete sa pohnúť vpred. Pre tých, ktorý stále hľadajú partnera je nutné, aby si uvedomili, že doteraz nehľadali na správnom mieste. Ak cítite napätie v rodine, je čas sadnúť si k jednému stolu a vyriešiť pretrvávajúce problémy. Vaši blízky to ocenia. Niekto z vaších priateľov bude potrebovať vašu podporu. Raďte mu dobre. Vyhnete sa tak zbytočným nezhodám. Skúste mu však vyhovoriť šialené rozhodnutia.

Zdravie: V tomto mesiaci vás môže prekvapiť oslabená imunita. Bolo by vhodné, ak by ste sa zamerali na zvýšený príjem vitamínu C. Urobte tak už v prvej polovici mesiaca, pretože postupne vám bude vitamín chýbať. Nájdete ho hlavne v ovocí a v zelenine. Tie by ste mali pridať do vášho každodenného jedálnička. Okrem pravidelného pitného režimu tiež v tomto mesiaci pite bilinkové čaje bio kvality. Môžete sa opýtať známych, ktorí majú sušené bylinky istotne k dispozícii. V tomto mesiaci by bolo vhodné, ak by ste si častejšie vyšli do spoločnosti a vylepšili tak aj vaše psychické zdravie.

Práca a peniaze: Dávajte si v tomto mesiaci pozor na online platby a sledujte dôveryhodnosť internetových adries. Nedávajte nikomu svoje osobné informácie, či kópie osobných dokladov. V tejto oblasti môžete byť pod vplyvom Merkúra zraniteľný. Svoje negatívne pocity, či informácie, ktoré sa vám nakopili v práci si nechajte pre seba, alebo sa môžete zdôveriť rodine. V práci si uvedomte, že nie každý z vaších kolegov je aj vaším priateľom. Osobné veci by ste si mali radšej nechávať pre seba.

Veríme, že sa vám Horoskop August 2020 Panna páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Panna , počas mesiaca August 2020. Zdieľajte váš Horoskop August 2020 Panna so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Panna vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop August 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop August 2020 Panna