aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop Október 2021 Panna

Mesačný Horoskop Panna

Október 2021

Vaše temné myšlienky musia zostať tento mesiac uzamknuté pred okolitým svetom. Hľadajte vo svojom okolí niekoho, kto vám poradí v tom, ako sa viac venovať očiste svojho vnútra. Brzdite vašu túžbu byť voči ostatným ostro otvorený a skúste otvoriť vaše srdce. Pochopenie toho, že všetci robia chyby a odpúšťať je ľudské, vám tento mesiac skutočne pomôže vyvarovať sa nepríjemným konfliktom s okolím. Ak sa rozhodnete do niečoho pustiť, tak sa toho tento mesiac držte a choďte za tým. Možno sa vám podarí rozbehnúť niečo skutočne veľké.

Láska a vzťahy: Ak prevezmete iniciatívu vo vzťahu a v tomto mesiaci pozvete častejšie partnera na skvelú večeru, ktorú uvaríte, bude z toho nadšený a vaša snaha bude ocenená. Nemyslíte si, že je váš partner samozrejmosťou o ktorú sa už nemusíte snažiť. Ak ste bez partnera, môžete očakávať vzrušujúce stretnutie. Ste však pripravený na kroky smerom k vašej budúcnosti? Starostilivosť o inú osobu vám uberie množstvo času a preto je potrebné, aby ste si boli istý vašími rozhodnutiami. Nenáhlite sa však do ničoho nepremysleného. Všetko krásne si vyžaduje trpezlivosť a čas. V rodine sa nebude diať nič výnimočné. V tomto mesiaci nesiahajú astrologické pohyby smerom k zmenám vo vašom rodinnom živote. Preto nieje priestor na žiadne roztržky ale tiež ani na veľké ospravedlnenia. Všetko musí ísť tak, ako doteraz, žiadne veľké rodinné rozhodnutia nebudú v tomto mesiaci ovplyvňovať vašu budúcnosť. Jeden z vašich najlepších priateľov bude riešiť dôležitú vzťahovú otázku. Bolo by od vás milé, ak by ste sa mu snažili pomôcť. Vaša ochota sa vám stonásobne vráti.

Zdravie: Počas tohto mesiaca si dávajte väčší pozor na vašu stravu. Vaše telo sa v poslednej dobe cíti viac unavené. Je nutné, aby ste si v tomto mesiaci dopriali zvýšený príjem vlákniny prostredníctvom zeleniny a ovocia. Vaše telo potrebuje refresh a potrebuje aby ste ho očistili. Ak nie ste fanúšikom zeleninových jedál, skúste si kúpiť čistú indickú vlákninu, ktorú dostanete v každej lekárni. Nie je drahá a pomôže vám s očistou vášho tela. Počas tohto mesiaca je tiež nesmierne dôležité nezabúdať na pravidelný pitný režim. Vyraďte ale sladené nápoje a perlivé ochutené vody. Tie neprospievajú ani vášmu zdraviu a ani vašej postave. V tomto mesiaci sa už konečne musíte naučiť piť čistú vodu.

Práca a peniaze: Planéta Merkúr bude tento mesiac ovládať vašu schopnosť komunikácie a technologickú zručnosť. V tomto mesiaci sa pre vás naskytuje dobrá šanca na to, aby ste mohli získať lákavú prácu, alebo príležitosť získať zaujímavého klienta. Mesiac vám prinesie nesmiernu dávku energie, ktorú môžete vložiť do vašej práce. Ocenia to nie len kolegovia ale aj váš nadriadený. Nesnažte sa kolegov príliš ohurovať a buďte úprimný. Vaša úprimnosť bude ocenená a dozviete sa o kolegoch niečo nové, niečo zaujímavé. Možno sa vám to bude do budúcnosti hodiť.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2021 Panna páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Panna , počas mesiaca Október 2021. Zdieľajte váš Horoskop Október 2021 Panna so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Panna vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2021 Panna