týždenný horoskop Panna, horoskop na tento týždeň Panna

Týždenný Horoskop Panna

(26.10.2020 - 01.11.2020)

Vo vašom spoločenskom živote očakávajte hojnosť. Začiatok týždňa vám prinesie príjemné prekvapenia. Niekto z minulosti sa objaví vo vašom živote a prinesie vám celkom zaujímavé poznatky o vás samých. Rovnako tak niektorý z vás spoznajú nového priateľa, ktorý vás neskôr podporí vo vašom psychickom zdraví. V tomto týždni budú planéty silne zamerané na vaše vzťahy a budú vás inšpirovať tiež v posilňovaní rodinných pút.

Láska a vzťahy: V tomto období môžete pocítiť, že sa vo vzťahu dusíte. Partner vám položí dôležitú otázku. Dobre si premyslíte, ako mu na to odpoviete. Ak ste bez partnera, nepúšťajte sa do románikov so zadanými ľuďmi.

Zdravie: Vytvorte si cvičebný harmonogram. Potrebujete sa začať hýbať a zdravšie sa stravovať.

Práca a peniaze: Oslabený Jupiter bude v tomto období spojený s vašimi financiami. Buďte v míňaní opatrnejší. Vaše limity v pracovnom živote a v otázkach, ktoré riešite, môže pomôcť prelomiť nejaký šikovný kvalifikačný kurz, ktorý zmení aj pohľad vášich nadriadených na vašu osobu. Kurz môže byť vhodný aj pre niektorých vašich kolegov.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Panna páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Panna, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Panna. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Panna s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Panna