týždenný horoskop Panna, horoskop na tento týždeň Panna

Týždenný Horoskop Panna

(03.08.2020 - 09.08.2020)

Pod vplyvom Marsu by ste mali počas tohto týždňa cítiť potrebu zbavit sa neporiadku vo vašom živote. Využite svoj voľný čas na organizovanie vecí, ale aj emócií vo vašom živote. Prinesie vám to niekoľko prekvapení, a môžete tak v určitých veciach nájsť nové riešenia. Tento týždeň sa bude pre vás niesť v rovine vyriešení pretrvávajúcich konfliktov, dokončovaní úloh a priateľských stretnutí. Spoznávajte viac svoje okolie a ľudí okolo.

Láska a vzťahy: Neklaďte na vášho partnera vysoké nároky. Váš partner bude mať pocit, že ste prehnane náročný a bude vám to mať za zlé. Ak ste nezadaný, je najvyšší čas pohnúť sa vpred a zabudnúť na minulosť.

Zdravie: Vráťte sa do detských čias a spomeňte si na to, čo vás robilo šťastným. Venujte sa tejto aktivite a ozdravte tak svoju dušu.

Práca a peniaze: Buďte opatrný pokiaľ budete musieť v nasledujúcom období podpisovať niečo, čo môže v budúcnosti siahnúť na vaše financie. Možno sa vám to nezdá, no každý človek zažíva obdobia, kedy nevidí vo svojej práci zmysel a neprežíva pocit dostatočného úspechu za svoju prácu. Toto obdobie však musíte prekonať s pozitívnou energiou, aby ste mohli pracovať ďalej.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Panna páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Panna, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Panna. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Panna s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Panna