aktuálny horoskop na dnes Strelec a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Strelec

(Piatok 30.10.2020)

Vďaka vplyvu planéty Merkúr budete dnes cítiť bdelosť a silné komunikačné zručnosti. Ak ste odkladali niektoré rozhovory v rodine na inokedy (s deťmi, manželom, alebo s inými členmi rodiny) je načase vyriešiť si pretrvávajúce problémy. Dnes budete mať možnosť pochopiť cítenie iných. Čakajte tiež dôležitú správu.

Láska a vzťahy: Nezaoberajte sa partnerovou žiarlivosťou. Radšej dajte počas nasledujúceho obdobia partnerovi najavo, že vám na ňom záleží a že je pre vás ten jediný. Ak stále hľadáte partnera, prekvapia vás nové možnosti, kde stretnúť toho pravého. Opýtajte sa kamarátov.

Zdravie: Ak sa cítite menejcenný či osamelý, je to len prechodné obdobie. Zaraďte do svojho jedálnička viac vitamínu D a B a prekonajte toto negatívne obdobie činnosťou, ktorú milujete.

Práca a peniaze: Nekupujte nič, čo nemáte overené. Dávajte si pozor hlavne pri nákupoch na internete. Dobre premýšľajte nad vašími krokmi v kariére pred tým, než sa rozhodnete vykonať krok, ktorý sa nebude dať vziať späť.

Tip na Dnešný Deň (Piatok): Niekedy je najlepšie prebrať úplnú zodpovednosť za svoje činy a povedať "prepáč" priamo. Nehľadajte výhovorky. Konajte priamo.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Strelec... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Strelec, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Strelec. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Strelec s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Piatok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Strelec (Horoskopy Piatok, 30.10.2020)