Veštenie Online | Veštkyňa Odpovedá Zadarmo

Ako sme už niekoľkokrát spomínali v našich videách, každý piatok alebo nedeľu, predstavíme odpovede od veštkyne na otázky, ktoré nám dáte. Ponúkame online veštenie zadarmo. Veštkyňu sme zaslali tie najdôležitejšie otázky od našich poslucháčov a ona mi poslala odpovede, ktoré vám teraz predstavím v tomto videu.

V tomto samostatnom videu odpoviem cez veštenie na otázky od poslucháčov a čitateľov. Pamätajte, že aj vy môžete veštkyňu v komentároch zanechať otázku. Dostanete tak osobnú veštbu zadarmo. Stačí nám v komentároch zanechať otázku ohľadom témy, ktoré vás zaujíma. Popíšte otázku čo najdetailnejšie, pridajte dátum, a ak viete, aj čas narodenia. Postupne sa veštkyňa bude snažiť odpovedať o veštení každému na jeho otázky.

Bohužiaľ z časového hľadiska nemáme čas zodpovedať každému, ale iste sa o to budeme snažiť. Veríme, že veštenie od veštkyne vás dokážu navigovať a pomôžu vám zorientovať sa v tomto rýchlom svete plnom očakávania.

Ak chcete prioritnú odpoveď na otázku, prispejte nám cez tlačidlo Vďaka, a tak bude vaša otázka topovaná, neprehliadneme ju, a prioritne na ňu odpovieme veštbou zadarmo. Zároveň vopred ďakujeme každému, kto nám prispeje cez tlačidlo Vďaka, aby sme vám mohli naďalej ponúkať presné a najkvalitnejšie odpovede od veštkyne, ktorá pracuje s astrológiou už vyše tridsať rokov.

Dnes mám v pláne odpovedať veštbou až na tri otázky, a tak sa poďme pozrieť na osobné veštby pre tých z vás, ktorí sa spýtali na svoj osud.


Predám Tento rok v Lete Byt? - Veštenie Online

Prvá otázka na veštkyňu bola ohľadom predaja bytu. Pýtali ste sa nás na veštenie, či sa vám v lete roku 2024 podarí predať váš byt. V prvom rade ďakujeme za otázku a udaje o čase a dátume narodenia pre vaše veštenie. Teraz začneme tým, ako nám to zaslala veštkyňa, a teda najprv rýchlym rozborom vašej osobnosti, podľa osobného grafu vzhľadom na dátum a čas narodenia.

Na prvý dojem pôsobíte tak, že na veci a ľudí okolo, sa pozeráte neosobne. V hĺbke vašej mysle však dostatočne analyzujete všetko okolo, hovorí veštba. Rozumiete sociálnym vzťahom a tiež osobnému prístupu. Na prvý pohľad odmerané správanie, ktoré je však len zásterkou, pretože sa snažíte vzbudiť dojem, že byť centrom pozornosti nie je podstatné.

V skutočnosti je však veľmi ťažké prehliadať vašu silnú osobnosť. Z veštenia osobného grafu je zrejmé, že ste niekedy zápalný, ale aj kreatívny človek. Možno by sa vám hodilo viacej nebojácnosti, aby ste sa nebáli byť dominantnejšie. Veštkyňa vo vašom osobnom grafe vidí túžbu po spravodlivosti. Na všetkých ľudí a na okolie sa túžite pozerať nestranne. Ste zdvorilý a zhovievavý človek, pripomína veštkyne, aj keď niekedy chcete mať veci rýchlo dokončené, čo môže pôsobiť nerozvážne.

Zdá sa, že máte v osobnom grafe veštenie aj cestovanie, či už v minulosti, alebo budúcnosti, je zjavné, že vás cestovanie priťahuje a bolo, alebo bude súčasťou vášho života. Cestovanie môže váš osobný horoskop vykazovať aj v téme duchovného cestovanie a vysoké intuície, opisuje veštkyne.

Viac o tejto online odpovedi od veštkyne zadarmo sa dozviete vo videu veštenia, kde nájdete aj podrobný popis osobnosti, a priamu odpoveď na otázku nášho fanúšika.


Veštenie o láske, druhá otázka - Veštkyňa Online

Druhá otázka na veštkyňu bola ohľadom vzťahov a nájdenia partnera. Pýtali ste sa, či sa niečo vo vašom milostnom živote v tomto roku zmení, či konečne nájdete partnera, človeka, s ktorým si budete rozumieť. Ďakujeme, za poskytnutie vášho dátumu a času narodenia pre veštbu. Teraz začneme rozborom vašej osobnosti a vašich kvalít, aj nedostatkov, podľa dátumu a času narodenia, tak, ako nám veštenie zaslala veštkyňa.

Váš ascendent stojí v znamení Blíženci, podľa uvedeného dátumu a času narodenia. Ste človekom, ktorého astrológia spojila so zvedavosťou a veľkým záujmom o to, ako fungujú veci aj vzťahy, začína veštkyňa.

Často sa zaujímate nielen o vlastný život a problémy, ale musíte byť okolím známa aj ako osoba, ktorá dokáže rozanalyzovať a poradiť aj iným v ich životných starostiach. Vaša všestrannosť sa spája aj s prispôsobivosťou, hovorí veštba. Keďže Slnko je postavené v znamení Strelec, v ktorom ste narodený, máte veľký zmysel pre spravodlivosť.

Ste často optimistickejší ako vaše okolie, veľmi úprimný, čo nemusí byť vždy dobré, hovorí osobné veštenie. Do veľkej miery môžete uraziť iných, práve svojou priamosťou, pretože okolie vás môže považovať za zlomyseľného. Ale kto je vám blízky, pozná pravdu. Otázkou ale je, či si dokážete človeka pustiť blízko k telu, aby vám porozumel. Toto sú základné, a silné pozitívne vlastnosti vašej osobnosti.

Bohužiaľ, sa stretávate s tým, že veľa veci začnete, ale postupne vás unudí, alebo prestanete vidieť vo veciach inšpiráciu a konkrétne veci nedokončíte. Aj to je podľa osobného astrologického grafu vlastnosť, ktorá súvisí s vašim dátumom a časom narodenia. Pri rozhodovaní ste radšej, ak máte na výber. Tento efekt prenášate aj do svojho emocionálneho života.

Vo videu Veštkyňa odpovedá online a zadarmo aj na túto konkrétnu otázku o veštení, od nášho fanúšika.


3. Veštenie o láske a práci - Veštkyňa zodpovedá online zadarmo

Tretia otázka, ktorú sme dostali, sa týkala vzťahu a práce. Nemáme príliš konkrétny popis na vzťah a preto odpoviem, ako to vyzerá s aktuálnym rokom všeobecne pre vás osobne. O prácu ste sa pýtali konkrétnejšie a preto aj odpoveď veštenie bude detailnejšie. Ďakujeme, že ste nám poskytli presné informácie o dátume a čase narodenia. Teraz začneme tým, ako nám to zaslala veštkyňa. V úvode predstavíme stručný osobný astrologický graf a potom pristúpime ku konkrétnej odpovedi na vašu otázku ohľadom vzťahu a práce.

Podľa vášho dátumu narodenia a času narodenia je váš ascendent umiestnený v znamení Rak, pričom Slnko je vo znamenie Panna. Váš astrologický graf vykazuje, že ste vo vnútri citlivým človekom, ktorý je náchylný k emocionálnej zraniteľnosti.

Máte tendenciu vytvárať si vlastnú schránku, ulitu, v ktorej sa cítite bezpečne, popisuje online veštenie. Takto sa ukryjete vždy, keď máte pocit, že by vám mohol niekto emocionálne ublížiť. Táto schránka je ochrannou vrstvou ochraňujúcou vašu dušu. Výzvou pre vás je nájdenie priestoru, kde sa budete cítiť bezpečne. Vo vašom živote je nutné získať domov, miesto, kde bude energia pokojná a harmonická.

Okolie je niekedy prekvapené vašim chladným zovňajškom a správaním. Podľa astrologického popisu vašej osobnosti ste človek, ktorý by sa mal čo najviac snažiť žiť v súlade s vlastnými vnútornými potrebami. Platí na vás skôr otvorené srdce, pravda a láskyplné slová, než dary, honosné a luxusné veci.

Ste človekom, ktorý je veľmi inteligentný a najmä rozumný. Ovládate svoje myšlienky, ale niekedy môžete skĺznuť do pocitu menejcennosti alebo obáv o budúcnosť. Čo sa týka partnerských vzťahov, mali by ste sa sústrediť na taký vzťah, kde je partner silný a stabilný, odporúča veštkyňa, najmä čo sa týka jeho vnútorných hodnôt. Ale od vesmíru môžete požadovať aj to, aby bol finančne zaistený, pretože máte čo ponúknuť na oplátku...

Odpoveď cez veštbu od veštkyne online si vypočujte vo videu zadarmo.


Veštenie Zadarmo vyskúšajte aj vy

Ak aj vás zaujíma nejaká konkrétna otázka o roku 2024, o kompatibilite v láske, alebo vás zaujíma výklad kariet pre vás osobne, zanechajte nám opis toho, čo by ste od veštkyne chceli vedieť a tiež váš dátum narodenia a čas narodenia, ak ho poznáte. Všetko v komentároch na YouTube videu, pod ktorýmkoľvek videu. Chcete osobné veštenie zadarmo? Spýtajte sa v komentároch na Youtube.

Z celého srdca ďakujeme každému z vás za zaujímavé otázky a príbehy. Nezabúdajme, že sme tu jedna veľká komunita a preto sa zverme v komentároch o svojom osude, o svojich pocitoch i starostiach. Ďakujeme, že ste s nami, váš Horoskop a Tarot.


MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:


Horoskop 2024:


Rok Peňazí 2024:


Aromaterapia 2024:


Šťastné Dni Znamení 2024


Kairos - slovo na rok 2024:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:


Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com