Horoskop 2022 Vodnár

Horoskop rodinných vzťahov Vodnára na rok 2022

(Predpoveď od veštkyne pre svadobné termíny, tehotenstvo, rodinné vzťahy a priateľstvo Vodnára v roku 2022)

Aj rodinné vzťahy sú do veľkej miery prepojené s pozitívnymi a negatívnymi astrologickými tranzitmi. Veštkyňa vie, ako veľmi dôležité sú pozitívne a harmonické rodinné medziľudské vzťahy pre život Vodnára, a preto sa v tejto časti venuje predpovedí v oblasti rodinných vzťahov. Horoskop 2022 Vodnár vám tak ozrejmí vzťahy medzi rodinnými príslušníkmi, aj najbližšou rodinou.

Ako som už viackrát spomenuli, úvod roka 2022 patrí retrográdnej Venuši, aj planéte Merkúr a spätnému pohybu vášho vládcu, planéty Urán. Retrográdna Venuša pôsobí v Kozorožcovi v 12. dome, a ovplyvňuje medziľudské vzťahy, aj tie vo vašej rodine. Dokážete byť šťastný aj osamote, a preto nevyhľadávate blízkosť členov vašej rodiny. Môže vás to odlúčiť od ostatných, pretože viacero znamení zverokruhu má počas januára pocit, že sa potrebuje uzavrieť hlbšie do seba samého, a premýšľať nad svojim životom. Inak to nebude ani v živote Vodnára, ktorý v 12. dome, v ktorom pôsobí Venuša, ešte hlbšie objavuje svoje duchovno, svoju vieru, a prepojenie s týmto životom. Rodinné vzťahy v januári nebudú trpieť, ale nebudú ani ničím výnimočné, nebudú prekvitať. Medziľudské rodinné vzťahy s vašimi najbližšími budú neutrálne, veští Horoskop Vodnár 2022. Narušiť ich môže iba negatívne vibrovanie energií z minulosti, ktoré sa teraz úzko prepájajú s tranzitom Venuše v cúvajúcom pohybe.

Od februára, konkrétne od 4. dňa tohto mesiaca cítite potrebu po sebavyjadrení. Neutíchajúca potreba presvedčiť ostatných o svojej pravde, môže zapríčiniť mierne nezhody vo vašom rodinnom živote. Vaše správanie je teraz mierne impulzívne, no na druhej strane je pre vás ľahké prevziať zodpovednosť za dôležité úlohy, čo motivuje aj ostatných k tomu, aby priložili ruku k dielu vo vašej domácnosti. Rodinné vzťahy s vašimi najbližšími tak budú harmonické, pretože ostatní členovia našej rodiny pochopia, že vám musia byť nápomocní. Problematické obdobie nastáva od 02. marca počas prvých marcových dní, kedy na vás vplýva Merkúr v konjunkcii Saturnu. Cítite chlad, izoláciu a odmietnutie zo strany vašej rodiny. Týka sa to hlavne hlavne mladších Vodnárov, ktorí majú teraz problematickejšie vzťahy so svojimi súrodencami alebo rodičmi.

Iba Pozitívne myslenie a pozitivne nastavenie vašej energie vás môže previesť týmto komplikovanejším obdobím, kedy vás pohltia nielen bežné povinnosti, ale aj zhoršené vnímanie sveta okolo vás. Kľúčom k prekonaniu negatívnejšieho marcového tranzitu Merkúru v konjunkcii Saturnu, a následného presunu Marsu vašim prvým astrologickým domom, je pozitívne myslenie, a sústredenie sa na dôležité úlohy vo vašom živote. Nevyvolávajte hádky a konflikty, ktoré vznikajú prakticky z ničoho, a snažte sa vnímať iba dôležité veci vo vašom živote. Nechajte nepodstatné veci plynúť bez vášho pričinenia, a nevytvárajte problémy vo vzťahu s okolím. V marci môžu byť vaše rodinné vzťahy mierne narušené, v nerovnováhe, pod vplyvom rušívých astrologických tranzitov.

Od 27. marca vstupuje Merkúr do Barana v 3. dome, a následne je tak aj celý apríl poznačený chuťou učiť sa nové veci. Toto obdobie je vhodné aj na podnikanie s členmi vašej rodiny, pretože si rozumiete, a ste naladení na rovnakej vlnovej dĺžke. Ak sa snažíte vyrovnať isté disharmonické rodinné vzťahy, Horoskop 2022 Vodnár predpovedá, že na to prídu ideálne príležitosti počas nasledujúcich mesiacov, konkrétne v dňoch mesiacov máj, jún a júl. Tieto mesiace symbolizujú pozitivne tranzity nielen z hľadiska slnka, planéty Merkúr a planéty Venuša, ale tiež z pohľadu vašej vládnucej planéty Urán a sekundárnej planéty Saturn. V apríli a máji, a dokonca aj počas mesiaca jún sa Astrologické tranzity silne sústreďujú na váš 4. astrologický dom rodiny a domova. Chcete si užívať blízkosť rodinných členov, a záleží vám na pocitoch a na blízkosti ostatných. Venujete sa nielen harmonizácii medziľudských rodinných vzťahov, ale aj zveľaďovaniu vašej domácnosti.

Od 20. apríla až do konca júna 2022 má každý Vodnár obrovské nutkanie budovať bezpečný domov. Niektorí Vodnári majú tendenciu pátrať po svojich predkoch, zisťovať viac o histórii svojho rodu. Je to vynikajúci krok a hlavne pre mladších Vodnárov, ktorí takýmto spôsobom môžu nahliadnuť hlbšie do svojich koreňov. Mladý Vodnári majú teraz potrebu žiť samostatne, opisuje Horoskop Vodnár 2022, bez zásahu rodičov, čo môže spôsobovať napäté situácie v rodine, kde je viacero detí narodených v znamení Vodnár. Ak máte teda v rodine malého Vodnára, počas mesiacov máj, jún a júl bude vyžadovať vašu väčšiu pozornosť. Sústreďte sa hlavne na vaše správenie a myšlienky, a na zdieľanie vzájomných pocitov, ak žijete v domácnosti s dieťaťom narodeným v tomto vzdušnom, energickom, slobodnom znamení Vodnár.

Spoznajte aj týždenný horoskop Vodnár. Horoskop na rok 2022, aj na každý týždeň exkluzívne od veštkyňe. Týždenný horoskop Vodnár je vždy presný a aktuálny. Od veštkyne aj na rok 2022.

Horoskop 2022 veští zmenu energií v živote Kozorožca

V júli je silné zasiahnutý 7. astrologický dom, ku ktorému sa pripájajú aj tranzity sústreďujúce sa na 4. dom rodiny a domova. Júl je vynikajúci na usporiadanie rodinných osláv, večierkov, ale tiež na spoločenské udalosti ktoré budú dokonale a podľa vašich predstáv. Júl prepája vašu lásku, vášho partnera, či vaše deti, s ostatnými členmi vašej rodiny. Akékoľvek disharmonické rodinné vzťahy sú ukončené, sú nahradené láskou, porozumením a harmonickými dňami, kedy spoznávate nielen svoju vlastnú identitu, Ale aj osobnosť vašich najbližších. Ak sa teda pýtate, kedy ukľudniť neharmonické vzťahy v rodine, odpoveďou je práve mesiac júl, a aj štartovná časť augusta, kedy sa Astrologické tranzity pozitivne sústreďujú na veľmi dôležité domy vo vašom živote.

V auguste máte dve možnosti, predvída Vodnárov Horoskop na rok 2022. Buď sa budete naplno venovať umeniu a tvorivosti, alebo do svojich koníčkov zapojíte aj rodinných členov, a vytvoríte niečo spoločne. Od 20. augusta až do konca septembra sa venujete rodine, deťom, vašej láske. Máte enormnú silu na to, aby ste predchádzali agresívnemu správaniu členov Vodnárovej rodiny, aby ste zvolili správne výchovné metódy voči vašim deťom. Mars totiž prechádza 5. astrologickým domom, a neskôr sa k tomuto tranzitu pripája aj silné slnko prechádzajúce 8 domom. Slnko v 8. dome orientuje vašu pozornosť aj na financie, a teda je vhodné krotiť finančné nároky členov vašej rodiny, no o tom si povieme viac neskôr, v časti finančného horoskopu.

Mesiace september, október a november sú mesiacmi retrográdnych planét, ale aj priateľských vzťahov. V septembri napreduje každý z nás pomalšie, pretože až 5 planét astrológie je retrográdnych, čo znamená, že veci budeme riešiť pomalšie, a možno aj s miernymi komplikáciami. Nie je to vhodné obdobie na začínanie nových projektov, hlavne ak sa tieto projekty prepájajú s členmi vašej rodiny. V záverečných mesiacoch roka 2022 by ste nemali do práce zapájať členov Vodnárovej rodiny a mali by ste všetko robiť iba podľa seba. Koncom novembra opäť prichádza príležitosť na usporiadanie večierka, alebo na zoznamovanie priateľov s členmi vašej rodiny. Je to ideálne obdobie na oslavy, a na také akcie, ktoré vás zbližujú.

Rodinné hádky počas roka 2022 však môžu nastať ešte v poslednom mesiaci roka, konkrétne v decembri, kedy ste viac zdržanlivejší, a necháte si skákať po hlave. Vaše deti môžu využiť túto slabosť, a tak môžu vo vašom rodinnom živote nastávať roztržky a nedorozumenia. V decembri by ste mali buchnúť po stole, a ukázať ostatným že máte vlastný názor na veci. Vaši rodinní príslušníci sa budú totiž veľmi invazívne miešať do vašich rozhodnutí v živote, čo vás môže vyčerpávať a oberať o dobre psychické zdravie a psychickú kondíciu, ktorú ste si počas celého roka budovali. V decembri zvýšte opatrnosť voči sebe samému, a nedovoľte členom vašej rodiny invazívne zasahovať do vášho života, ktorý by mal byť pevne uchytený iba vo vašich vlastných rukách.

Rodinné vzťahy tak nepredstavujú žiadne krízy, ani nečakané prekvapenia. December bude z hľadiska rodinných vzťahov trocha náročnejší. Horoskop 2022 Vodnár taktiež predpovedá možnosti komplikácií u istých členov rodiny, čo môže ešte viac skomplikovať vaše medziľudské vzťahy. Buďte teda obozretní voči vašim slovám, voči vášmu správaniu, a vnímajte blízkosť vašich milovaných. Uvedomte si, že mať dobré medziľudské vzťahy je výsadou tých, ktorí sú v živote šťastní a problémy prekonávajú s úsmevom a ľahkosťou. Pretože práve vaša rodina vám môže byť v budúcnosti veľkým pomocníkom pri zvládaní problémov.

Horoskop lásky 2022 pre znamenie Vodnár vám porozpráva o vzťahoch a láske. Pre kompletnú kopatibilitu lásky však čítajte Horoskop Lásky Vodnár, kde nájdete percentuálnu zhodu s vašou láskou!

Ročný Horoskop Vodnár 2022 pre Priateľské vzťahy Vodnára

Budú priateľské vzťahy v roku 2022 stabilné? Mal by Vodnár očakávať zradu od niektorého z priateľov, alebo sa môžete tešiť na vyrovnané priateľské vzťahy plné lásky a porozumenia? Veštkyňa pripravila Horoskop 2022 Vodnár aj pre tých, ktorí sa užšie zaujímajú o priateľské vzťahy roka 2022 a chceli by spoznať predpoveď, ktorá sa orientuje práve na túto oblasti Vodnárovho života.

Viackrát sme už uviedli, že január je mesiacom retrográdnych planét, ktoré sú dôležité. Zasiahnu aj priateľské vzťahy tým, že sa túžite izolovať od ostatných, a tak nebude na rozvíjanie priateľských vzťahov dostatok času ani priestoru. Je to tak však správne, pretože sa potrebujete sústrediť hlavne na svoj vlastný život, a najbližšie emocionálne spojenia, ktoré sú teraz najdôležitejšie. Prvým, dôležitým tranzitom, ktorý zasiahne vaše priateľské vzťahy, bude obdobie od 6. marca, kedy nastanú mierne komplikácie vo vašich medziľudských vzťahoch s priateľmi.

Vďaka numerologickej zhode partnerov máte aj v roku 2022 možnosť pochopiť vašu lásku. Numerologická Zhoda pre znamenie Vodnár odhalí vašu kompatibilitu lásky podľa dátumu narodenia. Všetky Horoskopy od veštkyne sú presné a pravdivé.

Akú predpoveď veští Horoskop 2022 Vodnár v ďalších mesiacoch?

Od 6. marca sa Venuša presúva prvým astrologickým domom, teda vaším znamením zverokruhu, a tak je Vodnár aktívny vo viacerých smeroch, no hlavne v oblasti práce. Tento presun planéty Venuša vám dodáva množstvo disponibilnej energie, a dokonca aj atraktívny fyzicky vzhľad. Práve tieto fakty môžu spôsobovať komplikácie v priateľských vzťahov, ktoré sú až príliš úzke, pretože niektorí z vašich priateľov vám môže prejaviť svoje hlbšie city, ktoré nebudú z vašej strany opätované. Mesiac marec je pre Vodnára komplikovanejší v celkovom pohľade na emócie, a vzťahy, popisuje astrologický Horoskop Vodnár 2022. Ste si vedomý svojich potrieb a požiadaviek, a do vášho celkového života nezapadajú hlboké emócie zo strany niektorého z vašich priateľov. Život je niekedy boj, to vám pripomenú práve marcové tranzity, pretože od 6. marca cítite nielen Prechod planéty Mars v prvom astrologickom dome.

Vzťahy s okolím sú teda komplikovanejšie, a týka sa to aj tých priateľských. Mali by ste sa viac spoliehať sami na seba, pretože prvá polovica roka vás utvrdí v tom, že je lepšie, ak si nepúšťajte ľudí príliš k telu. Neopätovaná láska voči vášmu priateľovi z vašej strany ho môže zraniť, a preto budete cítiť mierne odcudzenie z jeho strany, a taktiež zo strany vašich najbližších priateľov. Tieto energie však ukončí retrográdny pohyb planéty Pluto od 29. apríla, aj keď budete mať stále pocit, že vám iní nerozumejú.

Horoskop 2022 Vodnár neodporúča ani nezadaným Vodnárom vzťah, ktorý by bol následkom predchádzajúceho priateľstva. Priateľské vzťahy majú ostať tak ako sú, nemali by v roku 2022 u Vodnára prerastať do mileneckých, alebo romantických vzťahov. Nerobilo by to dobrotu, a tieto vzťahy by neboli úspešné ani v budúcnosti, predpovedá ročný Horoskop 2022 Vodnár. Retrográdny pohyb planéty Pluto od 29. apríla započne obdobie, kedy sa negatívnejšie dívate na vaše medziľudské vzťahy s priateľmi. Dokonca je možné že odhalíte zradu niektorého z nich. Horoskop predpovedá, že komplikovanejšie vzťahy budete nadväzovať hlavne so znamením býk, ktorý je znamením predstavujúcim najkomplikovanejšie priateľské vzťahy počas roka. Býk môže zradiť vašu dôveru, a vaše tajomstvá, a preto buďte voči býkom počas celého roka opatrný, no opatrnosť zvýšte hlavne od 29. apríla do 8. októbra.

V prvej polovici roka 2022 máte pocit že kráčate svojou vlastnou cestou. Máte pocit že vám ostatní vaši priatelia nerozumejú, a že boj ktorý prežívate, starosti ktoré riešite, a veci ktoré musíte prekonávať sú len na vašich vlastných pleciach. Môže za to aj vaša prílišná potreba po pocitu bezpečia a istoty, ktorú hľadáte hlavne u rodinných príslušníkov, a u jedného najbližšieho priateľa. Tento váš postoj vás môže izolovať od ostatných priateľov, upozorňuje Horoskop Vodnár 2022, no to najužšie priateľstvo bude od apríla až do konca júla 2022 prekvitať a zosilňovať. Je to dobrá správa hlavne pre tých Vodnárov, ktorí sa neobklopujú veľkým množstvom priateľov, no chcú posilniť priateľstvo ktoré je pre nich najdôležitejšie. Budujte si nielen bezpečný domov, ale hlavne bezpečie vo vašom vlastnom vnútri, do ktorého pozvete svojho najbližšieho priateľa. Od druhej polovice mája budete zaťažený viacerými povinnosťami a úlohami, a tak opäť nenastáva čas na zveľaďovanie priateľských vzťahov. Musíte sa viac venovať nielen práci ale aj domácnosti. Vašu pozornosť si vyžadujú aj ľúbostné vzťahy a financie. Taktiež rodičia a vaše deti potrebujú viac intelektuálnej komunikácie z vašej strany, a tak sa priatelia k slovu dostávajú až v závere roka 2022.

Ak sa pýtate, ktorý mesiac je najvhodnejší na zveľaďovanie priateľských vzťahov, a na získavanie nových hodnotných kontaktov, či rozširovanie listu vašich priateľov, odpoveďou je práve mesiac november. Od úvodu novembra až do prvej polovice decembra 2022 sa množstvo pozitívnych astrologických tranzitov sústreďuje na 11. astrologický dom požehnania a priateľstva. Tieto Astrologické tranzity pre vás znamenajú množstvo prínosov do vášho života, pretože sa vám plnia túžby, a sústreďujete sa aj na nádej, na priateľské vzťahy a na želanie ostatných. Merkúr v strelcovi a slnko v 11. dome vám prinášajú zmysel pre sebarealizáciu prostredníctvom najbližších priateľských vzťahov, podčiarkuje ročný Horoskop Vodnár 2022. Dokážete si užívať priateľské prepojenia, a do svojich pracovných povinností môžete zaradi´t vašich priateľov, ktorí vám teraz pomôžu.

Horoskop Priateľstvá Vodnár na druhú polovicu roka 2022

Vaše priateľské vzťahy prekvitajú, a máte dostatok času, aby ste sa venovali každému, koho ste v prvej polovici roka 2022 zanedbali. Doterajšie priateľské vzťahy boli neutrálne. No od novembra 2022 budú prekvitať, a budú spôsobovať radosť. Priatelia tu budú pre vás k tomu, aby ste sa vyrozprávali alebo k tomu, aby vám poradili v oblasti vzťahov. December sa zdá byť hľadiska tranzitov uzavretejší uzavretejší mesiacom plný zdržanlivosti odlúčenia, no priatelia budú vždy pri vás. Nenechajte si ujsť akúkoľvek príležitosť počas novembra a decembra, aby ste spolu oslávili radostné udalosti, alebo aby ste sa s priateľmi podelili o krásne novinky, Ktoré ste v živote uplynulých mesiacoch zažili. Zdieľajte, teš Ť sa a užívajte si blízkosti vašich priateľov nielen tých najbližších, ale aj takých ktorí ste dlho nevideli. November je mesiacom vhodným na obnovu akýchkoľvek priateľských vzťahoch, a ponúkne vám aj množstvo nových kontaktov pre budúce prekvitajúce priateľské vzťahy.

Priateľské vzťahy budú harmonické. Z celkového pohľadu Horoskop 2022 Vodnár nepredpovedá komplikovane obdobia, no každý Vodnár si musí dávať pozor na priateľa narodeného v znamení býk, s ktorým môžu byť vzťahy počas roka komplikovane. Býk je niekto, komu sa zdôveríte v istej veci, ktorú neskôr neudrží v tajnosti. Preto vám Horoskop 2022 Vodnár a veštkyňa doporučujú, aby ste boli voči býkom obozretní, aby ste si niektoré tajomstvá súvisiace s vašou dobrou reputáciu nechávali pre seba. Pre obnovenie vzťahu z minulosti je vhodným obdobím mesiac november 2022, kedy sú pozitívne Astrologické tranzity sústredene na 11. dom Vodnára.

Vodnár by sa mal stotožniť so všetkými dôležitými veštbami pre jeho život. Upriamte vašu pozornosť aj na Horoskop na Dnes Vodnár ktorý sleduje nielen predpoveď Lásky, ale aj energie prepojené so zdravím a prácou počas aktuálneho dňa, pre slnečné znamenie Vodnár.

Plánujete Svadbu? Čítajte svadobný Horoskop 2022 Vodnár

Niektorých Vodnárov čaká v roku 2022 spečatenie dlhotrvajúceho partnerského vzťahu manželstvom. Svadba je veľmi radostná udalosť, a vďaka astrologickým tranzitom dokáže veštkyňa určiť, ktorý termín je najvhodnejším termínom na svadbu počas roka 2022. Vyberajte si rozumne, pretože rušivé Astrologické tranzity môžu spôsobiť viac napätia, počas vášho veľkého dňa, ktorý predstavuje jednu z najdôležitejších udalosti vo vašom živote. Spoznajte predpoveď na rok 2022 a tie najvhodnejšie dni na spečatenie vašej lásky s partnerom krásnym svadobným dňom.

Hneď v úvode vás Horoskop 2022 Vodár upozorňuje na termíny ktoré sú úzko prepojené s cúvajúcim pohybom planét Venuša, a taktiež planéty Merkúr. Vodnár by mal byť opatrnejší aj počas cúvajúceho uránu, ktorý je vašou vládnucou planétou. Z tohto pohľadu je jasné, že hneď január 2022 nie je vhodným obdobím na uzatváranie manželských zväzkov. Planéta Merkúr svojím retrográdny pohybom odporúča, aby ste sa v období tohto pohybu vyhýbali dôležitým rozhodnutiam, akým je aj manželská zmluva. V januári sa k tomuto pohybu Merkúru pridáva ešte aj planéta Venuša, a počas prvých 17 dní je taktiež Urán retrográdny. Všetky tieto energie sa prepájajú do veľkého odporúčania pre každého Vodnára, aby odložil svadbu na iný mesiac, než január 2022. Svadba môže totiž prebiehať s komplikáciami. Viacero veci sa nepodarí podľa vašich predstáv, elektronika sa môže pokaziť, autá môžu mať problémy, a vzťahy v rodine sú tiež mierne narušené. Všetky tieto aspekty môžu spôsobiť, že vaša svadba nebude taká, po ktorej snívate.

Naopak, vhodným obdobím je obdobie od 4. februára do 02. marca, vyzdvihuje Vodnárov ročný Horoskop 2022. Ak teda túžite po svadbe v tomto období, aspekty astrológie ešte viac posilňujú vaše pozitivne rozhodnutie pre tieto dni. Vzťahy sú harmonické, aj keď isté problémy môže spôsobovať potreba vášho veľkého sebavyjadrenia vo vzťahu. Ste veľmi iniciatívnym človekom, a v tomto období môže byť iniciatíva skôr prekážkou, pretože chcete všetko zastrešiť a nedbáte na pocity vášho partnera a jeho potreby. Najideálnejšími mesiacmi pre svadbu podľa vašich snov sú mesiace jún, júl a taktiež prvá časť augusta. Tieto mesiace roka 2022 predstavujú z hľadiska astrológie obdobie plné lásky a porozumenia, špecifikuje presný Horoskop Vodnár 2022. V máji sú totiž energie blokované retrográdnym pohybom planéty Merkúr, ktorá odoznieva 3. júna. Od tohto obdobia si tak môžete naplno užívať ničím nerušené energie, ktoré nie sú blokované negatívnym vibrovaním zo strany astrologických aspektov.

Retrográdny Urán sa zas dostáva k slovu od 24. augusta, až do konca roka 2022, a preto bude svadba opäť podčiarknutá drobnými komplikáciami súvisiacimi s medziľudskými vzťahmi. Ak sa teda pýtate, aké termíny roka 2022 sú najvhodnejšie pre vstúpenie do manželstva a pre vysnívanú svadbu plnú rozkvitajúcich vzťahov, odpoveďou sú mesiace jún, júl a aj úvodná polovica augusta. Toto pomerne dlhé obdobie pre dôležité životné rozhodnutie predpovedá veštkyňa každému Vodnárovi, či už ste muž alebo žena, ktorá sa chystá vstúpiť do zväzku manželského.

Následne, opäť od 10. septembra blokuje pozitivne energie súvisiace so svadbou Merkúr prechádzajúci cúvajúcim pohybom, až do 02. októbra. Opäť je toto obdobie nevhodné na veľké rozhodnutia, akým je aj manželský zväzok, popisuje svadobný Horoskop Vodnár na rok 2022. V novembri sú energie harmonické. Niektoré planéty sú však stále retrográdne, napríklad planéta Mars, a váš domovský Urán, no november je silné poznačený pozitívnymi aspektmi, ktoré blokujú negatívne vibrovanie smerom k Vodnárovi. Vodnár tak môže predposledný mesiac roka 2022 využiť na plánovanie svadby, a na spečatenie lásky s partnerom.

Uvedené termíny sú teda tými najdôležitejšími pre každého Vodnára, ktorý si chce naplánovať svadbu bez komplikácií a bez nečakaných prekvapení. Ak chcete svadbu podľa vašich snov, určite dodržujte termíny, ktoré sme si uviedli v tejto časti horoskopu. Ak sa chystáte v roku 2022 uzavrieť manželský zväzok prajeme vám množstvo lásky a harmónie pre váš spoločný život s vaším milovaným partnerom.

O základných vlastnostiach znamenia Vodnár vám rozpráva nielen Horoskop 2022 Vodnár. Aj Charakteristika Znamenia Vodnár je dôležitá. Od veštkyňe, pre vás. Muž Vodnár, aj Žena Vodnár v podrobnej charakteristike na rok 2022.

Plánujete v roku 2022 Tehotenstvo? Tehotenský Horoskop 2022 Vodnár vám veští budúcnosť

Chcete sa stať v roku 2022 rodičom prvého alebo ďalšieho bábätka? Uvažujete o tom, či je rok 2022 vhodný na splodenie potomka? Chcete poznať predpoveď astrologických tranzitov, ktoré naznačujú šťastie a úspech v tomto krásnom životnom rozhodnutí? Veštkyňa sústreďuje nasledujúcu predpoveď na tých Vodnárov, ktorí sa chcú stať rodičmi ale aj na tých, ktorí rodičovstvo neplánujú. Nasledujúca predpoveď na rok 2022 a astrologický Horoskop Vodnár 2022 vám predstaví pozitívne a negatívne Astrologické tranzity z pohľadu plodnosti muža aj ženy narodenej v znamení Vodnár, a tiež z pohľadu problémov a komplikácií súvisiacich s otehotnením. Je Vodnár teda dobrým rodičom? Bude tehotenstvo v roku 2022 úspešné? Podarí sa vám otehotnieť, alebo by ste sa mali vopred pripraviť na komplikácie súvisiace s tehotenstvom a splatnosťou?

Ak premýšľate o bábätku, a uvažujete, či je znamenie zverokruhu Vodnár dobrým rodičom máme pre vás odpoveď. Rodičia narodení v znamení Vodnár ponúkajú svojmu dieťaťu dostatok starostlivosti. Matka narodená v znamení Vodnár je veľmi pozornou osobou, ktorá ochráni svoje dieťa pred akýmikoľvek nástrahami okolia, opisuje rodičovský Horoskop Vodnár 2022. Matka v znamení Vodnár je veľmi citlivým človekom, ktorý voči dieťaťu prejavuje obrovské množstvo účty a porozumenia. Vďaka tomu, že je Vodnár narodený vo vzdušnom, slobodnom znamení zverokruhu, je to rodič, ktorý svojmu dieťaťu dopraje dostatok voľnosti. Vodnár otec je inteligentným človekom, ktorý dieťaťu poskytuje dostatok duchovného rozvoja. O svoje vlastné záujmy sa rád podelí so svojimi deťmi, čo z neho robí starostlivého rodiča ktorý je vždy súčasťou domácich úloh svojho dieťaťa. Vodnár nadväzuje dobré vzájomné vzťahy so svojimi deťmi aj po rokoch, keď deti vyrastú a opustia bezpečie svojho domova. Preto, ak stále váhate či sa stať v roku 2022 rodičom je jasné, že sa nemusíte obávať o to, či budete dobrým rodičom a môžete sa pustiť do tejto cesty plnej nových zážitkov, objavovania a radosti.

Poďme sa však teraz pozrieť na Astrologické tranzity, ktoré súvisia s tehotenstvom a plodnosťou. Na dôležité životné rozhodnutia by ste si mali vybrať také obdobie, ktoré nie je ovplyvnené pohybom retrográdneho Merkúru, retrográdnej Venuše, pretože toto obdobie blokuje tie najpozitivnejšie energie, a môže spôsobovať problémy s plodnosťou, ale aj s tehotenstvom. Komplikácie v tehotenstve môžete teda očakávať hlavne vtedy, ak sa vám podarí otehotnieť v čase retrográdneho Merkúru, upozorňuje tehotenský Horoskop 2022 pre znamenie zverokruhu Vodnár.

Prvý pohyb cúvajúcej planéty Merkúr nastáva konkrétne v období od 14. januára do 4. februára 2022. Do 14. februára však energie blokuje retrográdna Venuša, a tak by ste si január mali úplne vyškrtnúť z vášho kalendára pre potencionálne otehotnenie. Vodnár by sa viac mal sústrediť na dni, ktoré sú pozitivne prepojené s vhodnými lunárnymi fázami. Druhý pohyb retrográdneho Merkúru nastáva od 10. mája do 3. júna, a opäť je toto obdobie nevhodné na otehotnenie, a dokonca je to obdobie, ktoré môže ovplyvniť plodnosť Vodnára.

Prvým pozitívnym obdobím, pre každého Vodnára ktorý sa v roku 2022 túži stať rodičom sú dni od 29. júla do 11. augusta. Tieto dni predstavujú u Vodnára zvýšenú túžbu po potomkovi. Tranzity podporujú zlepšené medziľudské vzťahy, vynikajúcu komunikáciu s partnerom, plodnosť mužov narodených v znamení Vodnár, a taktiež žien v tomto znamení. Ak počnete dieťatko v týchto dňoch, a v ďalších dňoch ktoré si uvedieme je jasné, že tehotenstvo prebehne bez komplikácií a nečakaných prekvapení. Ďalším vhodným termínom sú dni od 29. augusta do 8. septembra.

Horoskop 2022 Vodnár vás však upozorňuje, aby ste si dôkladne sledovali váš reprodukčný cyklus, a snažili sa čo najbližšie priblížiť termínom, ktoré si v tejto časti uvádzame. Horoskop predstavuje aj veľmi krátke, no nesmierne ideálne obdobie na počatie vytúženého bábätka, a na rozšírenie vašej rodiny. Sú to dni od 3. do 6. októbra, kedy pozícia mesiaca sústreďuje silnú energiu na každého Vodnára v prospech plodnosti a tehotenstva. Vynikajúcim obdobím sú tiež dni od 26. októbra do 02. novembra a posledným vhodným termínom je 24. november až 29. november 2022. Uvedené dni sú ideálne pre každého Vodnára na splnenie si svojho veľkého sna – na založenie alebo zveľaďovanie svojej rodiny. Dni ktoré sme si uviedli znamenajú pre každú Vodnárku bezproblémové tehotenstvo. Počas týchto dní je najmenšia pravdepodobnosť toho, že vaše tehotenstvo bude sprevádzané komplikáciami, alebo problémami.

Ak sa teda túžite v roku 2022 stať prvým alebo niekoľkonásobným rodičom určite dodržujte termíny, ktoré sú úzko prepojené s vaším znamením zverokruhu a s astrologickými energiami ktoré na vás pôsobia a ktoré doporučuje Horoskop Vodnár 2022. Majte tiež na pamäti, že pohyby retrográdnej planéty Merkúr môžu blokovať pozitivne energie súvisiace s vašou plodnosťou, a tak si dni retrográdneho Merkúru radšej vyškrtnite zo svojho plánovacieho kalendára. Ak ste sa v roku 2022 rozhodli pre tento mimoriadne dôležitý životný krok prajeme vám množstvo úspechu, a množstvo šancí, ktoré vám doprajú úspech a ukončenie tehotenstva podľa vašich predstáv a podľa vašej túžby. Sústreďte sa hlavne na tie pozitivne tranzity, ktoré sú z hľadiska astrológie mimoriadne bohaté aj v roku 2022.

Tarot je dôležitou súčasťou veštby. Veštenie tarotom sa snúbi s predpoveďou, ktorú opisuje Horoskop 2022 Vodnár, a aj prostredníctvom tarotových kariet pripravila veštkyňa predpoveď pre znamenie Vodnár. Tarotová Karta Dňa vám navyše ozrejmí predpoveď na aktuálny deň, podľa vašej osudovej karty, pre znamenie zverokruhu Vodnár.


Horoskop 2022 Vodnár - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Vodnár 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Váš partner bojuje s pocitom, že mu nevenujete mnoho pozornosti, čo do istej miery veľmi narúša medziľudské vzťahy. 7. astrologický dom nebude u Vodnára silne zasiahnutý počas celého roka 2022, čo spôsobuje mierne nedorozumenia, no aj rozchody vo vašom dlhotrvajúcom vzťahu, no o tom vám Horoskop Vodnár 2022 povie neskôr... Čítajte Horoskop lásky Vodnár 2022 ďalej...

Horoskop Vodnár 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Retrográdna Venuša sídliaca v 12. dome, zameriava vašu pozornosť na dávnu aj bližšiu minulosť, a taktiež na minulé vzťahy. Vodnár má celkovo problémy s vyjadrovaním pocitov. Retrográdna Venuša pôsobiaca v 12. astrologickom dome prechádzajúca Kozorožcom od 01. januára, až do 29. januára. Ešte do väčšej hĺbky tak blokuje úprimnosť ale aj otvorené pocity voči milovanému partnerovi... Čítajte Horoskop lásky Vodnár 2022 ďalej...

Horoskop Vodnár 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

Ako som už niekoľkokrát spomenuli, úvod roka 2022 je prepojený s retrográdnou Venušou, a aj s Merkúrom a spätnému pohybu vládcu Vodnára, planéty Urán. Venuša v retrográdnom smere pôsobí v Kozorožcovom 12. dome, a ovplyvňuje vzťahy, aj tie rodinné... Čítajte Horoskop Vodnár 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Vodnár - Práca a Peniaze:

Astrologické tranzity hovorí o pohyboch planét, ktoré ovplyvňujú prácu ale aj na peňažné blahobyt Vodnára a tiež na presný Horoskop Vodnár 2022. astrologické tranzity sú v januári 2022 prevažne orientované na 1. a 12. dom astrológia Vodnára, a tak sa Vodnár vracia myšlienkami do minulosti , a tiež sa zaoberá svojím zdravím ... Čítajte Horoskop 2022 Vodnár práca a peniaze ďalej...

Horoskop Vodnár 2022 - Zdravie:

Vodnár bude počas roka 2022 zanedbávať svoje zdravie. Preto je veľmi dôležité aby Vodnár nezabudol na starostlivosť o seba samého, aby sa venoval vlastnému telu do rovnakej miery, ako sa zaoberá starostlivosťou o financie a o rodinných členov. Pre Vodnára je celý rok 2022 vynikajúcou možnosťou na korekciu váhy a zlepšenie zdravia ... Čítajte Horoskop zdravia 2022 Vodnár ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Vodnár

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Vodnár

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Vodnár. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Vodnár.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Vodnár
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Vodnár
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Vodnár
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Vodnár
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Vodnár 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Vodnár:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Vodnár:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Vodnár 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.