Horoskop 2022 Škorpión

Horoskop rodinných vzťahov Škorpióna na rok 2022

(Predpoveď od veštkyne pre svadobné termíny, tehotenstvo, rodinné vzťahy a priateľstvo Škorpióna v roku 2022)

Rodinné vzťahy budú v roku 2022 u Škorpióna silno zasiahnuté viacerými astrologickými tranzitmi. Január 2022 sa orientuje na 3. a 4. dom, no tieto domy budú ovplyvnené aj v mesiacoch február, marec, apríl a v záverečnom mesiaci roka 2022 – v mesiaci december 2022. Pozrime sa teraz na to, ako tranzity pozitívne, či negatívne ovplyvnia vašu domácu pohodu, vaše medziľudské rodinné vzťahy, a či vám rok 2022 dopraje možnosti na to, aby ste ukľudnili rozvrátené rodinné vzťahy po hádke, alebo po nedorozumení. Horoskop 2022 Škorpión z pohľadu rodinných vzťahov veští však aj o tom, či budú členovia rodiny vo vašej blízkosti spokojní, a či môžete očakávať komplikácie vo vzťahu k vašim rodičom, súrodencom, k deťom, alebo k celkovej pohode súvisiacej s rodinným životom.

Celý január 2022 trávite v blízkosti svojej rodiny a priateľov, definuje Horoskop 2022 Škorpión, no sústreďujete sa tiež na budovanie vlastného vnútorného šťastia. Retrográdna planéta Venuša od 01. januára do 29. januára pôsobí na 3. astrologický dom Škorpióna, kde znamená možnosti na komunikáciu a zdieľanie pocitov, energii a aury s ostatnými členmi vašej rodiny. Istým problémom, ktorý prináša retrográdna Venuša je blokovanie života tu a teraz, a preto je dosť možné, že vaše myšlienky budú utekať do minulosti, ktorú máte v istom smere nedoriešenú, upozorňuje Horoskop na rok 2022 Škorpión. Neustále na vás budú pôsobiť vonkajšie sily retrográdnej Venuše, a tak máte pocit, že v živote ešte nie ste pripravený na veľké veci, ktoré plánujete. Pod následkom týchto pocitov môžete tráviť veľa času analýzou, kontrolou, prehodnocovaním svojej cesty, a napredovaním v živote.

Pomalšie napredovanie predpovedá aj ďalší astrologický tranzit, ktorým je od 14. januára až do úvodu februára retrográdny Merkúr pôsobiaci v 4. dome rodiny. Orientujete sa preto nielen k myšlienkam na blízku minulosť, podčiarkuje Horoskop 2022 pre znamenie zverokruhu Škorpión. Spomínate si aj na vaše detstvo a všetky nedorozumenia či komplikácie s rodičmi, ktoré s vaším detstvom súviseli. Z tohto pohľadu máte tendenciu vyčítať rodičom ich postupy a kroky v súvislosti s vašou výchovou. Celý január sa točí okolo vašich vlastných vnútorných pocitov, ktoré ste prežili hlavne v minulosti. Množstvo veci, ktoré ste v mladosti zažili nechcete prenášať do vašej vlastnej výchovy vašich detí, či do vašej domácnosti s partnerom, opisuje ročný Horoskop 2022 Škorpión. Jednoducho do vášho života. Z tohto pohľadu si nielen spomínate na minulosť, na vaše detstvo. Snažíte sa tieto chyby vašich rodičov neopakovať. Môžete mať pocit odlúčenia od vašich rodičov hlavne z emočného hľadiska, pretože im vyčítate všetky chyby, ktoré pri vašej výchove urobili, bez ohľadu na ich vtedajší duševný a emočný stav. Do minulosti utekáte aj vtedy, ak bolo vaše detstvo veselé a radostné. Aktuálny status vášho života vám toľko šťastia neponúka, a preto sa myšlienkami túlate po minulosti, keď všetci cítili viac šťastia, pohody a kedy sa o vaše blaho starali ostatní. Ako však Januárové Astrologické tranzity využiť vo vlastný prospech? Meditáciou, a komunikáciu s členmi vašej rodiny priamo, jednoducho a bez výčiteiek - toto sú kroky, ktoré vám pomôžu retrográdnu Venušu a retrográdny Merkúru využiť vo svoj vlastný prospech. Možno sa dozviete veci z vašej minulosti, o ktorých ste ani netušili, a ktoré zacelia diery vo vašom osobnom živote a vo vašich vnútorných pocitoch, špecifikuje Horoskop na rok 2022 Škorpión. Rozprávajte sa teda s rodičmi, snažte sa prísť na pôvodcu vašich negatívnych pocitov nesúcich si z detstva, a tiež sa rozprávajte so svojimi deťmi.

Veľa komunikácie nasmerovanej tým správnym smerom, veľa pozitívnej aury a energie prekoná každý negatívny tranzit, ktorý sa v živote Škorpióna objaví v roku 2022 v súvislosti s vaším rodinným životom. Máte vlastnú potrebu prejavovať svoju identitu, a k týmto krokom poopžeňte aj vaše deti, či vašich najbližších príbuzných. Vaša rodina zohráva dôležitú úlohu vo vašom živote počas celého januára. Retrográdny pohyby Venuše a Merkúru ovplyvní pozitívnym smerom od 20. januára slnko prechádzajúca 4. astrologickým domom. Od 20. januára až do úvodu februára 2022 teda určite vsaďte na pokojnú konverzáciu s vašimi rodinnými členmi, pretože slnko vstupujúce do 4. domu prináša pocit bezpečia a istoty, a znamená bezpečný domov a množstvo možností na urovnanie disharmonických vzťahov. Merkúr a Venuša v cúvajúcom pohybe a Horoskop 2022 Škorpión totiž radi a každému škorpiónovi, aby si negatívne energie vyriešil počas tohto spätného prechodu planét. Neprenášajte negatívne energie do ďalších mesiacov roka 2022. Retrográdne pohyby planét je vhodné využiť na doriešenie vzťahov v živote. Keďže nie je vhodná doba na rýchle napredovanie v akomkoľvek životnom smere, či už sa to týka osobných vzťahov, práce, financií, alebo zdravia, máte možnosť tieto prechody využiť pátraním po svojich koreňoch, umiernením vzťahov, a pátraním po svojom vlastnom duševnom zdraví.

Od 4. do 14. februára vnímate slnko v konjunkcii Saturnu opäť v 4. astrologickom dome. Teraz už môžete popustiť uzdu svojej fantázii, a venovať sa nielen rodine, ale tiež vášmu kariérnemu či finančnému napredovaniu, vraví rodinný Horoskop Škorpión na rok 2022. Počas konjunkcie slnka so Saturnom máte veľkú podporu členov rodiny, a veci si nenechávate iba pre seba samého. Keďže zdieľate vaše plány do budúcnosti s členmi vašej rodiny je dosť pravdepodobné, že k vašej životnej ceste sa bude chcieť pridať niekto, kto by rád čerpal silu z vašej energie, a kto by si rád ukradol úspech len pre seba. Dobre si však zvážte túto spoluprácu s členom vašej rodiny, pouvažujte o nej. Napíšte si na papier všetky pre a proti, ktoré by vám táto spolupráca priniesla. Je dosť pravdepodobné, že v úvode februára 2022 budete mať veľké množstvo nápadov, no nebudete mať dostatok síl na ich realizáciu. Preto si určite vyberte niekoho na pomoc, no dbajte na to, aby to bol pracovitý človek s dostatkom času pre vaše nápady. Od 14. februára zvyšuje pozitívne februárové tranzity aj Merkúr prechádzajúci 4. domom, kde sa usídľuje až do 10. marca, pokračuje Horoskop na rok 2022 Škorpión. Milujete čas, ktorý trávite doma, zaujímate sa nielen o vašu prítomnosť a budúcnosť, ale aj o vaše korene. Pátrate po rodokmene a zaujímate sa o iné črty vašej osobnosti, ktoré súvisia s vašim duševným a fyzickým dedičstvom. Toto vynikajúce postavenie Merkúru je opäť vhodné na dlhé konverzácie s milovanými, na rozhovory s deťmi, na usmerňovanie deti v živote. Ste veľmi inteligentnou a vnímavou osobou, ktorá teraz dokáže viesť konverzácie na intelektuálnej úrovni, čo vašim deťom skutočne vyhovuje.

Počúvate názory druhých, akceptujete aj iný pohľad na svet. Nie je potlačovaná ani prirodzenosť vášho prejavu, a tak sú vaše komunikačné schopnosti na veľmi vysokej úrovni, čo ocení každý člen vašej rodiny. Teraz môžete pomôcť každému, kto sa cíti psychicky na dne, alebo kto má záujem o vašu podporu po psychickej stránke. Nielen tento tranzit je vo februári pozitívny, vyzdvihuje Horoskop 2022 pre znamenie Škorpión. K Merkúru v 4. dome sa pridáva aj Venuša v konjunkcii vášho vládcu a slnko prechádzajúce 5. domom. Celý február je tak ideálny na prežívanie spokojnosti a úspechov hlavne v rodinnom a osobnom živote. Môžete si užívať nielen slasti, ale aj radosti vášho rodinného života. Usporiadajte večierok, alebo malú oslavu, iba tak, pretože chcete byť bližšie so svojimi milovanými. Milujte, že je okolo vás tak živo. Február je čas radosti, spontánnosti a harmonických chvíľ s členmi vašej rodiny. Domy sú silne nasmerované nielen na rodinné šťastie, no tiež smerom k šťastiu deti, ktoré vychováva práve rodič Škorpión. Vo februári budete cítiť veľkú životnú harmóniu. Mesiac február 2022 je jedným z najlepších tohto roka pre každého Škorpióna, vo viacerých oblastiach života, predpovedá Horoskop 2022 Škorpión.

Aj marec vám však prejaví svoje pozitivne tranzity celou svojou silou a energiou. Od 6. marca pôsobia dve silné Astrologické tranzity na 4. dom Škorpióna, pretože Venuša vstupuje do tohto domu spolu s vaším domovským Marsom. Od 6. marca až do 15. apríla sa každý Škorpión snaží o harmonizáciu rodinných vzťahov. Chcete sa nachádzať v príjemnom a čistom rodinnom prostredí, nielen z pohľadu domácich prác, ale aj duševnej spokojnosti. Preto si očistu zaslúži nielen vaša domácnosť ako taká. Očistite tiež vaše medziľudské vzťahy v domácnosti, ktoré potrebujú byť zastabilizované, radí ročný Horoskop 2022 Škorpión. Aby ste mohli v živote napredovať obrovskou rýchlosťou, a cítili sa dokonale šťastne je potrebné vpustiť priateľskú atmosféru do vašu do vášho domova. Napätie medzi rodinnými vzťahmi môžete zoslabovať práve vďaka vašim komunikačnými zručnosťami, vašim odhodlaním, zdravou dávkou spontánnosti, a činmi, ktoré budú v marci správne. Čo sa týka detí, Škorpión môže mať tendenciu klásť viac nárokov na vlastné deti a na ich výchovu. Vaša prísna stránka osobnosti sa zvyšuje Marsom prechádzajúcim 4. domom. Tak môžu deti cítiť z vašej strany väčší tlak, čo môže vyústiť do konfliktu medzi vami a vašimi ratolesťami. Uprednostňujte jemnosť a kľudnú komunikáciu pri riešení problémov v rodinnom prostredí, odporúča každému škorpiónovi Horoskop 2022. V závere marca buďte opatrný.

Spoznajte aj týždenný horoskop Škorpión. Horoskop na rok 2022, aj na každý týždeň exkluzívne od veštkyňe. Týždenný horoskop Škorpión je vždy presný a aktuálny. Od veštkyne aj na rok 2022.

Horoskop 2022 veští zmenu energií v živote Škorpióna

Domovská planéta Mars sídliaca v 4. dome sa dostáva do kvadratúry Uránu, ktorý sa nachádza v 7. dome. Máte obrovskú tendenciu konať unáhene, impulzívne, a neberiete v úvahu pocity ostatných ľudí, hlavne členov vašej rodiny a vášho partnera. Od 22. marca až do záveru tohto mesiaca tak môže dôjsť k istému veľkému životnému konfliktu, upozorňuje astrologický Horoskop na rok 2022 Škorpión. Táto dynamická energia Marsu v kvadratúre s Uránom môže viesť k veľkej hádke hlavne kvôli nedorozumeniu, alebo kvôli klamstvu. Tieto rodinné vzťahy budú však opäť zastabilizované od 5. apríla, kedy sa planéta Venuša dostane do 5. domu, v znamení povýšenia a každému škorpiónovi prináša obľúbenosť a možnosti na spoločenské aktivity, ktoré opäť zastabilizujú negatívne energie pôsobiacej kvadratúry domovskej planéty a uránu.

V apríli naznačujú všetky tranzity pozitivne prechody 5. a 7 astrologickým domom, čo znamená pohodu a životnú harmóniu, hlavne z hľadiska výchovy detí. Všetky tranzity sú pozitivne, vraví Horoskop 2022 Škorpión, a tak máte možnosť užívať si aktivity s vašimi deťmi, prechádzky v prírode, a môžete sa taktiež venovať správnej forme ich vývoja. Učte ich umeniu a tvorivosti, pretože nielen dobré známky sú v živote dôležité. Hlavná je schopnosť presadiť sa, a povzbudzovanie energie, či fyzickej aktivity vašich detí, vraví ročný Horoskop Škorpión. Táto správna výchova smerovaná na vaše ratolesti bude tým, čo vás v apríli baví spoločne s budovaním medziľudských vzťahov s partnerom, alebo s členmi vašej rodiny, či s priateľmi. V nasledujúcich mesiacoch tranzity naznačujú žiadne vplyvy na vaše rodinné vzťahy, a teda takmer až po celý zvyšok roka 2022 budú vaše vzťahy harmonické. V mesiacoch september a október vás čaká zaujímavé obdobie, kedy ste voči osobným vzťahom zdržanlivejší, čo vás môže izolovať od ostatných. Kvalitné rodinné vzťahy, a ich posilňovanie opäť pocítite od decembra 2022, kedy je rozvíjaná nielen naša kreativita, ale aj rodinné vzťahy. V decembri však musíte byť obozretní, pripomína ročný Horoskop 2022 Škorpión, pretože niekto z členov vašej rodiny môže prekonávať problematické obdobie v zdraví. Práve preto predpovedajú Astrologické tranzity, že v decembri 2022 sa budete musieť zameriavať na rodinné vzťahy, viac, než tomu bolo doposiaľ. Najsilnejšie pocítite pozitivne obdobie súvisiace s vaším rozvojom, rodinou, súrodencami a deťmi od 21. decembra, kedy slnko prechádza 3. domom. Realizujete sa predovšetkým v komunikácii s druhými, a tento aspekt je vynikajúci aj pre rodinné vzťahy a posilňovanie pút vás a vašich detí. Ak máte pocit, že po minule mesiace bolo vaše dieťa nezvládnuteľné, práve od 21. decembra môžete vaše napäté vzťahy ukľudniť, a tešiť sa z prítomnosti toho druhého. Aj vy sa budete na jeho život dívať v novom svetle. Uvedomíte si, aký bol váš život v období, ktoré teraz prežíva vaše dieťa. Čo sa týka rodinných vzťahov, môžete čakať rozvoj blízkosti s vašimi súrodencami a rodičmi. Vašim vlastným prianím bude byť viac byť v blízkosti ostatných, a prežívať väčšie spojenie s milovanými, definuje osobný Horoskop na rok 2022 Škorpión. Na druhej strane to však môže škorpiónovi prekaziť práca, no o tom si povieme neskôr.

Rok 2022 bude z pohľadu rodinných vzťahov celkom priaznivý, aj keď vás čakajú isté tranzity, ktoré negatívnym spôsobom zasiahnú energie medziľudských rodinných vzťahov. Škorpión by mal byť v roku 2022 zameraný hlavne na správnu výchovu detí, a na budovanie vzťahov s rodičmi. V januári vás potrápia energie cúvajúcich planét, ktoré vaše myšlienky odvracajú od prítomnosti, a tak premýšľate o tom, aké chyby pri vašej výchove urobili vaši rodičia, opisuje horoskop rodiny na rok 2022 pre znamenie zverokruhu Škorpión. Stotožňujete sa však s vaším terajším životom. Premýšľate nad tým aké chyby v živote neurobíte pri výchove vy. Práve vďaka tomu je posilnený váš vlastný duševný rozvoj, a môžete tak kráčať vpred za svojim šťastím. Február Harmonizuje vzťahy takisto ako mesiac marec, ktorý je však zakončený negatívnym tranzitom upozorňujúcim na vašu výbušnú povahu. Nasledujúce mesiace neznamenajú veľké zmeny, ani pády vo vašom v rodinnom živote. December vám opäť dáva možnosť vžiť sa do kože ostatných. Môžete tak nahliadnuť do ich duše a do osobného života.

Horoskop lásky 2022 pre znamenie Škorpión vám porozpráva o vzťahoch a láske. Pre kompletnú kopatibilitu lásky však čítajte Horoskop Lásky Škorpión, kde nájdete percentuálnu zhodu s vašou láskou!

Ročný Horoskop Škorpión 2022 pre Priateľské vzťahy Škorpióna

Astrologické tranzity sústreďujú svoju pozornosť aj na priateľské vzťahy. V tejto časti horoskopu môžete zistiť, aké pevné budú vaše priateľské vzťahy, a či sa môžete tešiť na nové priateľstva, alebo by ste sa mali obávať zrady niektorého z priateľov. Pozrieme sa na to, ktoré Astrologické tranzity do silnej miery zasiahnú vaše medziľudské priateľské vzťahy, ktoré budú pozitívne a ktoré naopak negatívne.

Od 3. januára je Venuša v retrográdnom pohybe v 3. dome komunikácie a zdieľania, a takto vplýva na ročný Horoskop 2022 Škorpión. Táto pozícia Venuše sa dotkne nielen rodinných, ale aj priateľských vzťahov. Tento Tranzit je spájaný s komunikáciou každého druhu, a 3. dom sa spája aj s hľadaním správnej cesty a možností v smere priateľských vzťahov. Každý Škorpión má teraz problém žiť tu a teraz, a zaoberáte sa takými priateľskými vzťahmi, ktoré boli v minulosti narušené. Niektorí Škorpióni budú mať tendenciu ozvať sa starým priateľom, ktorých priateľstvo pre nich v minulosti znamenalo veľa, no aktuálne vzťahy nie sú najlepšie, a Horoskop na rok 2022 Škorpión vám radí aj v tomto smere. Pre Škorpióna znamená január 2022 mesiac očisty, práve z pohľadu nedoriešených medziľudských vzťahov. Znamená to pre vás ideálnu možnosť zmieriť sa s priateľom, ktorému ste v minulosti ublížili. Znamená to tiež čas, kedy by mala byť emočná náprava v priateľských vzťahov smerovaná aj k vám. Ozvite sa teda aj takému priateľovi, ktorý vám ublížil, a dajte mu možnosť na nápravu týchto vzťahov. Retrográdna Venuša v 3. dome chce vyčistiť vaše energie od negatívnej aury, pokračuje ročný Horoskop 2022 Škorpión, aj z hľadiska priateľských vzťahov, a túži po tom, aby ste svoje pocity zdieľali s ostatnými. Aj keď možno nebudú vaše pocity naplno vypočuté, a nedôjde k 100% náprave vy sám budete mať dobrý pocit z toho, že ste pre nápravu negatívnych energií vo svojom živote urobili to čo bolo treba. V januári teda máte možnosť nielen na obnovu zanedbaného priateľstva, ale aj na nájdenie vnútornej rovnováhy v sebe samom. Od 16. januára blokuje vplyv Venuše slnko v konjunkcii s Plutom v 3. dome. Tento astrologický tranzit na pár dní zvyšuje vašu osobnú silu, a dokonca znamená budovanie nových priateľstiev, či veľké posilnenie tých aktuálnych. Teraz určite dôjde k náprave narušených vzťahov a na doriešenie akýchkoľvek negatívnych energií súvisiacich s vaším priateľstvom. Zistíte, že množstvo krívd, ktoré sa v minulosti objavili vznikli z nedorozumenia, hovorí astrologický Horoskop Škorpión 2022. Po ukončení januára 2022 pre vás nebude priateľstvo na prvom mieste, pretože sa budete venovať iným smerom vášho života.

Ďalším tranzitom, ktorý zasiahne vaše priateľské vzťahy je slnko prechádzajúce 7 domom, kedy sa môžete realizovať nielen prostredníctvom seba, partnera či členov rodiny, ale aj prostredníctvom vašich priateľov. Zdieľajte s nimi vaše názory na svet, vaše koníčky, a vaša energia je prepojená s vašimi najbližšími priateľmi. Je to veľmi pozitívny aspekt, ktorý zvyšuje vašu energiu, a preto je obdobie od 20. apríla do 21. mája obdobím ideálnym na stretnutia s priateľom, ktoré ešte viac obohatia vašu energiu a pozitívnu auru. Horoskop 2022 Škorpión vás však upozorňuje, aby ste sa v tomto období združovali iba so skutočnými priateľmi, ktorí nie sú falošní, a uvedomujú si skutočnú hodnotu vášho priateľstva.

Vďaka numerologickej zhode partnerov máte aj v roku 2022 možnosť pochopiť vašu lásku. Numerologická Zhoda pre znamenie Škorpión odhalí vašu kompatibilitu lásky podľa dátumu narodenia. Všetky Horoskopy od veštkyne sú presné a pravdivé.

Akú predpoveď veští Horoskop 2022 Škorpión v ďalších mesiacoch?

Od 29. apríla až do 8. októbra pôsobí na každého Škorpióna a na priateľské vzťahy aj retrográdny pohyb vašej sekundárnej planéty – Pluta. V období od 29. apríla do 8. októbra môžete byť vo vzťahu k priateľom omnoho citlivejší. Ste schopný nájsť k ostatným väčšiu dôveru v osobnej komunikácii, no táto pozícia Pluta taktiež naznačuje istú skúšku vo vašich priateľských vzťahoch. Dokonca, sa môže jednať o jednu z najťažších životných lekcii, upozorňuje veľký Horoskop 2022 Škorpión, práve počas pôsobenia cúvajúceho Pluta, od 29. apríla do 8. októbra z hľadiska vašich priateľských vzťahov. Každý Škorpión by mal byť obozretný voči priateľovi, ktorý sa narodil v znamení Blíženci. Horoskop 2022 Škorpión totiž naznačuje že práve blíženec bude tým, kto naruší vaše pozitívne karmické smerovanie počas roka, a zlomí vašu dôveru. Ak sa vo vašom okolí nachádza priateľ blíženec, ktorý vám už v minulosti istým spôsobom ublížil, alebo voči ktorému nemáte plnú dôveru, práve teraz bude toto vaše chovanie úplne opodstatnené. V týchto mesiacoch roka 2022 si však ne dávajte pozor nielen na znamenie Blíženci a ale aj na všetkých ostatných priateľov, ktorí majú tendenciu skôr poškodzovať vašu dobrú povesť, a blokovať pozitivne energie súvisiace s ostatnými priateľskými vzťahmi v živote.

Horoskop Priateľstvá Škorpión na druhú polovicu roka 2022

Od 18. júla do 26. augusta je pre škorpiónov ideálne obdobie na cestovanie, aj v spoločnosti vašich priateľov, predpovedá Horoskop od veštkyne na rok 2022 pre znamenie zverokruhu Škorpión. Týka sa to hlavne tých škorpiónov, ktorý si už dávnejšie chceli splniť sen a vybrať sa s najbližším priateľom na dovolenku, či smerom k poznávaniu cudzích krajín a kultúr. Od 18. júla do 26. augusta sú tranzity pozitivne položené, a tak nebude vaše cestovanie ničím blokované a navyše, môžete si užívať duševných súzvuk s vašim najbližším priateľom. Aj v prostredí kolektívu sa cítite dobre, a zdieľate s ostatnými dôležité informácie. Užívajte si verbálny prejav vašej osoby, a komunikujete priamym spôsobom, čoho si ostatní na vás veľmi cenia, predvída Horoskop 2022 Škorpión. Vaša transparentnosť, a priamy, úprimný prejav voči ostatným v období od 18. júla do 26. augusta je vašou silnou zbraňou, ktorou do svojej pozornosti môžete prilákať aj nových priateľov, ktorí sa pohybujú vo vyšších spoločenských vrstvách. Rok 2022 vám tak dáva príležitosť, aby ste vďaka priateľom získali aj vyšší spoločenský status pre vás a vašu rodinu. Ak teda potom túžite.

Po zvyšok roka sa zdajú byť priateľské vzťahy vyrovnané, bez nečakaných prekvapení. Posledným varovaním, ktoré prináša Horoskop 2022 Škorpión je obdobie od 5. do 29. septembra, kedy prechádza Venuša 11. astrologickým domom požehnania a priateľstva. Toto obdobie nie je vhodné na spoločenské udalosti a preto si oslavy radšej naplánujte na iné obdobie. Lepšie je mať menej skutočných priateľov, ako viac priateľov, ktorí budú klebetiť, ohovárať vás, či budú falošní. Takýto princíp a postup vám radi Horoskop 2022 od 5. do 29. septembra, kedy planéta Venuša svojím rýchlym prechodom 11. domom sústreďuje vašu pozornosť na skutočné priateľské vzťahy. Pripomína vám aké dôležité je sústredenie sa na najbližších priateľov. Silný rozvoj vašich priateľských vzťahov však môžete očakávať ešte v období od 21. decembra do záveru roka 2022, kedy slnko silným prechodom 3. astrologickým domom znamená vaše priateľské vzťahy presne podľa vašich predstáv. Do konca ročných plánov môžete teda zaradiť nielen členov vašej rodiny, vašu lásku, no tiež vašich priateľov, ktorí sú vám teraz oporou, pretože sa obklopujete už iba tými najbližšími priateľmi, ktorí sú vám najbližší.

Škorpión by sa mal stotožniť so všetkými dôležitými veštbami pre jeho život. Upriamte vašu pozornosť aj na Horoskop na Dnes Škorpión ktorý sleduje nielen predpoveď Lásky, ale aj energie prepojené so zdravím a prácou počas aktuálneho dňa, pre slnečné znamenie Škorpión.

Plánujete Svadbu? Čítajte svadobný Horoskop 2022 Škorpión

Ste Škorpión, ktorý v roku 2022 plánuje svadbu? Chcete sa dozvedieť, ktoré termíny sú z astrologického hľadiska tými najvhodnejšími pre uzatváranie manželského zväzku? Ak chcete, aby bola svadba podľa vašich snov, bez nečakaných komplikacii, mali by ste tiež nasledovať tranzity, ktoré určujú vhodné a nevhodné dni pre svadbu. Užite si preto vďaka predpovedí veštkyne svadbu podľa vašich snov, bez nečakaných prekvapení, ktoré by narušili, alebo poškodili váš svadobný deň.

Z hľadiska astrologickych tranzitov je potrebné hneď v úvode uviesť, že pre svadobný obrad nie sú vhodné termíny, ktoré sú v blízkosti retrográdnych pohybov planét. Pre rok 2022 to platí hlavne pre retrográdny pohyb Merkúru a Venuše. Horoskop 2022 teda neodporúča svadby počas celého januára 2022, následne od 10. mája do 3. júna, od 10. septembra do 02. októbra, a v posledných 3 dňoch roka 2022, teda od 29. decembra až do záveru roka. V týchto termínoch je Merkúr retrográdny, a počas januára 2022 sa k Merkúru pridáva aj planéta Venuša. Ak sa chcete vyhnúť drobným komplikáciám, ktoré spôsobujú astrologické pohyby je vhodné vynechať z kalendára aj dni od 30. októbra do záveru roka 2022, pretože vaša vládnuca planéta pôsobí taktiež v cúvajúcom pohybe, a vaše plánovanie, rýchle napredovanie, a túžby by mohli byť zmarené, hlavne kvôli pôsobeniu tohto spätného vládcu každého Škorpióna. Rozoberali sme si teda termíny, ktoré sú na svadbu v roku 2022 úplne najnevhodnejšie, a Horoskop 2022 Škorpión ich radí vyradiť z plánovania. Poďme sa teraz pozrieť naopak, ktoré termíny sú vhodné, a ktoré dni by ste mali zaradiť do vášho plánovacieho kalendára ak sa v roku 2022 chystáte uzavrieť manželský zväzok.

Najideálnejším mesiacom roka 2022 pre svadbu sú mesiace marec a apríl 2022, kedy všetky tranzity astrológie naznačujú nielen vynikajúce rodinné vzťahy, ale tiež veľký súzvuk s vaším partnerom a pozitívne pôsobenie na vaše priateľské vzťahy. Od 6. marca až do 29. apríla teda tranzity prajú každému z vás, kto sa rozhodne pre svadbu počas prvej polovice roka 2022, ktorá je však na tieto rozhodnutia úplne najvhodnejšia, dodáva Horoskop na rok 2022 Škorpión. So svojím partnerom a so svojou rodinou, či so svojimi najbližšími sa delíte o všetko, čo vás zaujíma. Ostatní sú vám k dispozícii a sú veľmi nápomocní, a preto bude vaša svadba prebiehať presne podľa vašich plánov a očakávaní. Tranzity mesiaca marec a apríl taktiež nenaznačujú, že by vaše svadobné plány mohla skomplikovať nečakaná udalosť. Taktiež svadobný deň, ktorý si naplánujete v tomto termíne bude nezabudnuteľný a keďže je posilnené aj pozitívne vnímanie spoločenských udalosti zo strany astrologickych tranzitov pôsobiacich na Škorpióna je jasné, že váš svadobný deň bude nezabudnuteľný. Mnoho párov sa však rozhodne pre svadbu počas letných mesiacov. Ak si chcete užiť svoj svadobný deň naplno tranzity astrologie predpovedajú, že ďalším vhodným termínom na uzatváranie manželského zväzku je mesiac Jún - až do 5. júla 2022. Počas júna totiž na energie Škorpióna vplýva slnko prechádzajúca 9. astrologickým domom, a táto poloha znamená šťastné manželstvo a trvalý vzťah s milovaným, popisuje ročný Horoskop 2022 Škorpión. Dokonca, tento aspekt znamená aj šťastné manželstvo s cudzincom. Preto, ak je váš svadobný deň spojený aj s inou kultúrou, či s prepojením rodín pochádzajúcich z rôznych krajín, práve od 21. júna do 5. júla sú dni úplne najideálnejšie pre tento manželský zväzok, a pre vysnívanú svadbu, ktorá nebude rušená žiadnymi hádkami, nedorozumeniami, alebo komplikáciou. Tieto 3 mesiace roka 2022 sú z pohľadu astrologickych tranzitov pre svadbu úplne najvhodnejšími, predpovedá svadobný Horoskop na rok 2022 Škorpión.

Druhá polovica roka už nie je z pohľadu tranzitov taká priaznivá, pretože v druhej polovici roka vás čaká skôr zdržanlivosť a uzavretosť, čo by mohlo skomplikovať aj vaše svadobné plánovanie. V úvode horoskopu manželstva a svadby sme sa zaoberali nevhodnými termíny. K týmto nevhodným termínom je potrebné pripísať dní od 5. júla do 20. augusta, kedy vaša vládnuca planéta prechádza znamení exilu. Môže to narušiť vaše svadobné plánovanie. Toto obdobie tiež znamená príliš impulzívne a nepremyslené svadby škorpióna, ktorý sa unahlene rozhodne pre manželský zväzok. No mali by ste si dávať pozor, pretože astrologické pôsobenie hovorí o tom, že tieto vzťahy si budú musieť prejsť najednou komplikáciu, a je dosť pravdepodobné, že neustoja negatívne pôsobenie na váš vzťah. Takýmto manželstvám môže chýbať nielen neskoršia vášeň, ale aj timová práca, a porozumenie. Zvyšné mesiace roka 2022 sa sústreďujú na iné životné smery Škorpióna, a na členov vašej rodiny a na vaše okolie, dodáva manželský Horoskop 2022 pre znamenie Škorpión.

V roku 2022 je najvhodnejšie, ak si pre svadobný deň vyberiete termíny počas mesiacov marec, apríl a počas mesiaca jún 2022. Vhodným mesiacom je taktiež február, ktorý však neprináša žiadne výnimočné tranzity k tomu, aby bola vaša svadba nezabudnuteľná. Uvedené mesiace znamenajú nielen svadbu bez komplikácií, predvída Horoskop manželstva na rok 2022 od veštkyne. Znamenajú taktiež veľmi pozitívne vnímanie vášho svadobného dňa zo strany pozvaných hostí. Vyhýbajte sa retrográdnemu Merkúru a užívajte si svadbu snov plnú splnených plánov a pozitívneho vyžarovania, ktoré vás bude sprevádzať počas celého svadobného plánovania a počas svadobného dňa.

O základných vlastnostiach znamenia Škorpión vám rozpráva nielen Horoskop 2022 Škorpión. Aj Charakteristika Znamenia Škorpión je dôležitá. Od veštkyňe, pre vás. Muž Škorpión, aj Žena Škorpión v podrobnej charakteristike na rok 2022.

Plánujete v roku 2022 Tehotenstvo? Tehotenský Horoskop 2022 Škorpión vám veští budúcnosť

V roku 2022 je jasné, že viacerých škorpiónov bude zaujímať, ktoré termíny sú vhodné na počatie prvého alebo ďalšieho potomka. Ak patríte k škorpiónovi, ktorý sa rozhoduje, či je rok 2022 vhodným rokom pre založenie rodiny, a ktoré termíny sú k tomuto kroku priaznivé je vhodné, ak budete vašu pozornosť venovať aj tejto časti Horoskopu 2022 Škorpión. V tejto časti sa veštkyna a astrologička venuje najpriaznivejším termínom, ktorý súvisí nielen s pozíciou slnka, vášho vládcu, či sekundárnej planéty Pluto. Tranzity súvisia aj s mesiacom, ktorý pôsobí na každého Škorpióna. Či už ste muž, alebo žena, nasledujúce tranzity predstavujú tie najsilnejšie dni súvisiace s počatím dieťatka. Zvyšujú nielen plodnosť. Prinášajú aj harmonické energie, vďaka ktorým bude tehotenstvo prebiehať bez komplikácií, a bez problémov. Je veľmi pravdepodobné, že tieto termíny pomôžu aj tým párom, ktoré sa už dlhú dobu márne snažia o spoločné bábätko. Predstavme si teda tie najsilnejšie termíny z hľadiska plodnosti Škorpióna pre rok 2022.

V úvode Horoskop 2022 Škorpión však upozorňuje, že nasledujúce termíny nie sú exaktné, a každý Škorpión by si mal sledovať svoj reprodukčný cyklus, a prispôsobiť ho čo najbližšie k termínom, ktoré teraz uvedieme. Tak ako aj v prípade manželského horoskopu, aj Horoskop 2022 Škorpión z hľadiska tehotenstva a plodnosti škorpiónov upozorňuje na to, aby ste pri plánovaní bábätka vynecháli termíny, ktoré sú stotožnené s retrográdnou Venušou, Merkúrom a taktiež s retrogradnym Marsom.

Prvým vhodným termínom pre počatie potomka Škorpióna je obdobie od 01. do 10. mája. Lunárna pozícia je v tomto prípade veľmi silná a svoje harmonické vibrácie smeruje ku každému škorpiónovi, ktorý sa rozhodol byť v roku 2022 premiérovým, alebo viacnásobným rodičom. Následne, od 10. mája sa Merkúr stáva retrográdnym, čo blokuje vaše rozhodnutia, a môže vám spôsobovať isté komplikácie. Ďalším vhodným termínom pre splodenie bábätka sú dni od 3. do 13. júna 2022, ale v podstate celý jún 2022, ktorý nie je blokovaný negatívnymi tranzitmi, dodáva Horoskop 2022 Škorpión, a tak si môžete dokonale naplánovať vaše tehotenstvo s pomocou počítania plodných dní. Obdobie od 3. do 13. júna zvyšuje tiež plodnosť u každého muža narodeného vo vodnom zanmení Škorpión.

Následne, od 30. júna do 10. júla sa vám opäť môže dariť vo vašom plánovaní, v úspešnom počatí vášho milovaného bábätka. Tehotenstvo, ktoré začne počas júna bude pravdepodobne prebiehať bez akýchkoľvek komplikácií súvisiacich s tehotenstvom, a bez akýchkoľvek problémov súvisiacich s vaším ženským zdravým. Tehotenstvo bude jednoduché aj pre tie Škorpiónky, ktoré v júni otehotnejú, podčiarkuje Horoskop Škorpión 2022. Posledným termínom vhodným na otehotnenie sú dni od 29. júla do 7. augusta a dni od 28. augusta do 3. septembra. Tieto exaktné termíny predstavujú obdobie, kedy na vaše energie, telo aj na vašu myseľ pôsobia blahodárne účinky lunárnej pozície a znásobujú tak nielen vašu plodnosť, ale aj vaše pozitivne pocity v tehotenstve.

V roku 2022 nenaznačujú žiadne tranzity negatívne vibrovanie smerom k tým Škorpiónkam, ktoré sú momentálne tehotné a pýtajú sa, či bude tehotenstvo bezproblémové, vyzdvihuje ročný Horoskop 2022 Škorpión. Tehotné Škorpiónky by si mali dávať pozor azda iba počas mesiaca december 2022, kedy je zdravie z hľadiska astrologických tranzitov komplikovanejšie, a môžu vás postihnúť neočakávané zmeny vo vašej energii a vo vašej vitalite. Zvýšte svoju opatrnosť hlavne od 20. Decembra až do začiatku roka 2023. Oddychujte a relaxujte viac než doposiaľ. Zvýšenú pozornosť svojmu zdraviu by mali venovať hlavne tie z vás, ktorých tehotenstvo je rizikové alebo komplikovanejšie. V Decembri buďte teda voči svojmu zdraviu obozretnejšia, a venujte vašu pozornosť starostlivosti o seba samého, o svoje zdravie, vitalitu, a energiu.

Horoskop 2022 všetkým Škorpiónkam počas roka odporúča užívať dostatok kyseliny listovej a vitamínov skupiny B, ktoré sú teraz nevyhnutnou súčasťou vášho života v prípade, ak chcete, aby vaše tehotenstvo prebiehalo bez akýchkoľvek komplikácií. Vsaďte nielen na listovú zeleninu, no snažte svoju stravu nastaviť tak, aby bola vhodná nielen pre vás, ale aj pre vaše bábätko.

Horoskop 2022 Škorpión teda predstavuje nielen termíny vhodné na manželstvo a tehotenstvo. Je zrejmé, že ak sa budete riadiť týmito termínmi, ktoré vám Horoskop 2022 Škorpión predstavil, môžete očakávať šťastný rok 2022, ktorý splní vaše túžby, očakávania a predstavy. Každému škorpiónovi, ktorý sa v roku 2022 plánuje stať rodičom, alebo chce rodinu oživiť o ďalšieho potomka, prajeme veľa lásky a zdravia, a hlavne pozitívne medziľudské vzťahy, ktoré budú pre Škorpióna v roku 2022 mimoriadne dôležité.

Tarot je dôležitou súčasťou veštby. Veštenie tarotom sa snúbi s predpoveďou, ktorú opisuje Horoskop 2022 Škorpión, a aj prostredníctvom tarotových kariet pripravila veštkyňa predpoveď pre znamenie Škorpión. Tarotová Karta Dňa vám navyše ozrejmí predpoveď na aktuálny deň, podľa vašej osudovej karty, pre znamenie zverokruhu Škorpión.


Horoskop 2022 Škorpión - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Astrologické tranzity sa zameriavajú na pozitívne aj negatívne pôsobenie na každého Škorpióna. Horoskop 2022 Škorpión vám v tejto časti predstaví pozitívne tranzity a najväčší zásah na oblasť lásky, zdravia, financií, či kariéry každého z vás... Čítajte Horoskop lásky Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Počas januára sa nezadaný Škorpión bude sústrediť na priateľské vzťahy a na rodinu. V popredí vášho života môže cítite potrebu prehĺbiť sa do vlastného života, a porozumieť sebe samému. Vaša túžba po meditácii, a po silnom poznaní samého seba a svojich potrieb je podmienená prechodom planéty Venuša a planéty Merkúr cúvajúcim smerom... Čítajte Horoskop lásky Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

V januári vás potrápi energie cúvajúcich planét, ktoré vaše myšlienky odvracajú od prítomnosti, a tak premýšľate o tom, aké chyby pri vašej výchove urobili vaši rodičia. Stotožňujete sa však s vaším terajším životom. Premýšľate nad tým aké chyby v živote neurobíte pri výchove vy... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Škorpión - Práca a Peniaze:

Najkomplikovanejším mesiacom roka 2022 z hľadiska práce bude mesiac máj, kedy sa v práci porovnávate s ostatnými. Uvedomujete si, že nie každý odvádza tak kvalitnú prácu za rovnakú odmenu ako vy... Čítajte Horoskop 2022 Škorpión práca a peniaze ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 - Zdravie:

Horoskop 2022 Škorpión špecifikuje váš olej roka 2022, ktorý vám pomáha pri rôznych zdravotných komplikáciách. Aromaterapia vám určuje Klinčekový Éterický olej – Klinček (Syzygium aromaticum), ako váš olej roka 2022. Aké výhody bude mať počas roka Klinčekový olej pre vaše zdravie? Čítajte Horoskop zdravia 2022 Škorpión ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Škorpión

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Škorpión

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Škorpión. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Škorpión.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Škorpión 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Škorpión:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Škorpión:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Škorpión 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.