December 2023 Veští Počas Vianoc Stres, Nutná Je Trpezlivosť

Pre mnohých z nás je príjemným efektom Decembrového Merkúru pocitové spomalenie času. Horoskop december 2023 opisuje, že vnímame dostatok času a priestoru pre blízkych a veci, ktoré chceme prehodnotiť a robiť. Máme čas premýšľať o životných cieľoch a ambíciách, čo je príjemnou energiou decembra.

Až do 02. januára 2024, môžeme svoju budúcnosť plánovať a realisticky pristupujeme k záväzkom. Zvyšuje sa aj naša pozornosť k detailom, predpovedá mesačný horoskop december 2023. Sme v práci ostražitejší, čo nám pomáha predchádzať chybám.

Celkovo je záverečný mesiac roka, December 2023, podľa mesačného horoskopu, časom výziev, ale aj príležitostí. Ak budeme dostatočne opatrní, vyhneme sa chybám pri plánoch v cestovaní, a pri nedorozumeniach vo vzťahoch.

Mesačný Horoskop predpovedá, že všetky veci si teraz vyžadujú veľkú trpezlivosť. Vzťahy, práca aj plány s financiami. Najviac je však nutná opatrnosť znamení pri cestovaní, ako už horoskop na December 2023, viackrát spomenul.


December 2023 pomaly končí a Horoskop avizuje príchod roka 2024

Po 22. decembri 2023, keď sa Slnko pohybuje zemským Kozorožcom, je celková kvalita horoskopu a okolia, skôr analytickejšia, vyváženejšia. Ohnivá energia je upokojená a my sa v duchu mesačného horoskopu December 2023, tešíme z vyrovnanejšej atmosféry.

Keď sa Luna zaguľatí do Decembrového splnu Mesiaca vo svojom domovskom znamení Rak, cítime, že naša rodina je pre nás základom. Vnímame, že rodinná láska nás spája a umožňuje nám hlbšie prežiť krásu záverečných dní tohto roku 2023, popisuje mesačný horoskop od veštkyne.

Do roku 2024 vstupujeme s rozpačitými pocitmi. V poslednej fáze retrográdneho Merkúru, s Venušou v Strelcovi a Slnkom v Kozorožcovi, sa energie pohybujú raz k láske, inokedy k nášmu vnútru. Spln mesiaca v Rakovi navyše v horoskope poukazuje na dôležitosť rodinných vzťahov pre našu budúcnosť.


Horoskop na prelome rokov 2023 až 2024 radí zhodnotenie svojho ja

Každý si ku koncu roka 2023 nájde okolo svojej energie špecifické vibrácie horoskopu. Aj keď je Merkúr vo svojej ceste na prelome rokov 2023 - 2024 rušivý, dáva nám čas na premýšľanie o hodnotách a budúcnosti.

Horoskop December 2023 doporučuje, využime záver roka 2023 na plány, aj na prehodnotenie toho, čo sme prežili a čo chceme zmeniť. Toto zhodnotenie roka 2023 je pre našu dušu silnou psychohygienou.

Nasledujúci rok 2024 bude tiež pre znamenia zverokruhu výrazný. Na niektoré znamenia čakajú osudové stretnutia, iné znamenia pochopia samé seba, prorokuje horoskop 2024. V popise nájdete aj odkaz na ročný horoskop 2024, a tiež na posledný mesiac tohto roku, December 2024. Pripravte sa vopred na energie, ktoré sa spájajú s vašim znamením medzi rokom 2023 až 2024.

Horoskop a Tarot vám praje mnoho spokojnosti a lásky na mesiac December 2023 a tiež pre úvod roka 2024. Veríme, že príchod vianočného obdobia bude pre vás časom pokoja, radosti a rodinnej harmónie.

Do nového roka 2024 vstúpte s nádejou pre lepšiu budúcnosť. Horoskop 2024 vie, ktoré energie sa spájajú s konkrétnym znamením. Prečítajte si ten svoj. Možno práve vám prinesie rok 2024 chvíle, ktoré sú nevyvážiteľné zlatom. S láskou, váš horoskop a tarot 2023 - 2024.

V úvode nájdete vstup pre predpoveď horoskopu December 2023. Na druhej strane Horoskopu December 2023 sa dozvedáte ktoré tajomstvá budú s koncom roka 2023 prezradené a prečo. Na tretej strane horoskop december 2023 prezrádza, ktoré znamenie môže ochorieť a ktoré je ohrozené pred cestovaním okolo vianočného obdobia. Tiež vám mesačný horoskop na 3. strane prezradí, prečo budú meškať darčeky:


Horoskopy na December 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:


Horoskop 2024:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:


Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com