Horoskop Rak: December 2023

Presná predpoveď na December 2023 pre znamenie Rak

Počas tohto mesiaca zabudnite na obavy z toho, čo si o vás myslia ostatní. Žijete hlavne pre seba a musíte sa viac zaoberať sebou a nie názormy, či radami iných. Nikto z vašich radcov nevidí tak hlboko do vášho srdca, ako vidíte vy. Ak sa pasujete so skutočne komplikovanou otázkou, tak je na mieste požiadať o radu niekoho, kto sa vo veci vyzná ako profesionál. Koncom mesiaca pocítite intenzívne pocity smútku a súcitu. Tu je veľký priestor na to, aby ste otvorili srdce dobru a pomohli tým, ktorí pomoc potrebujú.

Horoskop Lásky a Vzťahov December 2023 Rak:

S vašim partnerom ste už prekonali množstvo konfliktov a hádok. Žiadna nezhoda nie je tak silná, aby ste kvôli nej zabudli na tie silné a krásne pocity lásky. Je čas navariť skvelú večeru, zapáliť sviečky a venovať sa milovanému človeku viac, ako v posledné mesiace. Ak ste nezadaní, je čas upratať si vo svojom vnútri. Cítite, ako vás vaše minulé rozhodnutia uberajú o slobodu vo vašom vnútri. Trápite sa vecami, ktoré už nieje možné zmeniť a tak míňate vašu energiu veľmi neproduktívnym smerom. Mali by ste si uvedomiť vašu hodnotu, vaše pozitívne vlastnosti a orientovať sa na také veci, ktoré stoja pred vami. Nezaoberajte sa viac tým, čo ste už raz prekonali. Ak sa neoslobodíte od svojej minulosti, nebudete mať možnosť pohnúť sa vpred. V rodinnom prostredí sa viac zaujímajte o to, ako sa ostatní členovia rodiny skutočne cítia. Zamerajte sa na ich vnútorné a dokonca aj na tajné pocity. Potrebujú vyliečiť dušu a vy môžete byť tým, kto poskytne útočisko pred slzami. Neobávajte sa tejto vašej sily, pretože budete mať možnosť vyčistiť energie niekoho, kto vám za to bude navždy vďačný. Tento mesiac vás stavia do úlohy pomocníka až učiteľa. Využívajte tieto dary s rozumom. Počas tohto mesiaca spoznáte nového človeka, ktorý sa stane vaším priateľom a pozitívne zmení váš život. Vďaka nemu sa dozviete veci potrebné pre vašu budúcnosť.

Mesačný Horoskop Zdravia Rak na December 2023:

Tento rok objavíte po zdravotnej stránke nové obzory a novým nápadom sa v tejto oblasti nebudú klásť medze. Začnite sa viac zaujímať o kuchyňu a o stravovanie. Pod vplyvom mocnej venuše budete tento mesiac cítiť nával kreativity a to sa prejaví aj vo vašej zmene stravovania. Už dlhšie premýšľate o nových veciach, ktoré by ste vniesli do svojho života. Tieto nápady, ak sa týkajú aj oblasti varenia, zaujmu nie len vás ale aj vašu polovičku. Zo zdravotného hľadiska vám objavenie nových sfér prinesie zlepšenie nie len po fyzickej stránke ale výrazne to ovplyvní aj vašu psychiku. Počas mesiaca nezabúdajte na pitný režim a dostatok zeleniny. Informujte sa tiež ako by ste mohli nahradiť nadbytok soli v strave a zaujímajte sa napríklad o koreniny či himalájsku soľ. Skúste do svojej stravy zaradiť viac jedál s vitamínom C.

Horoskop Peňazí a Práce na December 2023 Rak:

V tomto mesiaci si budete musieť dať záležať na tom, aby ste našli kompromis medzi prácou a oddychom. Pamätajte si, že ak nebudete dostatočne relaxovať, vaše pracovné tempo môže zasiahnúť aj do vášho zdravotného stavu. Menej je niekedy viac a preto nedávajte celú svoju energiu len do práce. Niekto z vaších kolegov k vám nie je čestný a bude sa jednodznačne snažiť o to, aby sa vám počas tohto mesiaca v práci nedarilo. Dávajte si pozor na každého kto vás už niekedy oklamal.


Vaša cesta hviezd v mesiaci December 2023 v znamení Rak sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Rak, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Rak a objavte, čo pre vás mesiac December 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop December 2023 Rak - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Rak . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Rak, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica December s Horoskop a Tarot!


Horoskop December 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Rak:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com