December 2023 Vyzve Znamenia K Prezradeniu Tajomstiev

Pre Ryby je Decembrová Venuša 2023, po 08. Decembri 2023, symbolom plodnosti a nových lások. U Býka zvyšuje pravú lásku a podporuje vášnivé okamihy. Venuša v Škorpiónovi znamená pre Vodnára obnovu pravdivých vzťahov v rodine. Vodnár odhalí niektoré tajomstvá, ktoré však budú mostom na jasnejšie rozhovory s členmi rodiny.

U Panny sú, podľa horoskopu na December 2023, jadrom záujmu vzťahy priateľské. U Leva nastáva čas zameraný na vzťahy na pracovisku. Lev by mal uvažovať o tom, komu rozpráva o svojom súkromí, odporúča horoskop december 2023. Lev, o svojich pocitoch sa radšej bavte s priateľmi, ktorí nemajú vedľajšie úmysly. Vzťahy na pracovisku sa u Leva môžu zhoršiť, ak príliš kombinujete pracovný a súkromný život.

Horoskop varuje pred Decembrovými nepríjemnosťami v láske a vzťahoch, hlavne okolo 10. decembra 2023. V tomto čase sa Venuša nezhoduje s Jupiterom. Vyvoláva pocit izolácie a odmietania. Z tohto dôvodu môže byť pre slobodné Ryby, okolo 10. decembra 2023, schôdzka skôr nepríjemná.

U Leva spôsobí tento čas hádky na pracovisku a Býk by mal byť opatrný pri rozhovoroch s partnerom. Akékoľvek výčitky, aj tie malé, môžu smerovať k hádkam.


Rozvoj Decembrovej Luny je pre mesačný horoskop znamení významný

Ako december 2023 postupuje, Mesiac sa postará o nové možnosti v ohnivom Strelcovi. Cítime, že energia mesiaca je silne spojená aj s nami. Decembrový Mesiac v Strelcovi, spoločne so Slnkom v danom znamení, znamenajú na prvý pohľad prevahu ohnivej kvality.

12. december 2023 signalizuje príležitosti na nové začiatky. Hodnotíme svoje zámery a ciele. Pokiaľ neboli naplnené, vieme prečo. Do budúcnosti plánujeme skôr také záväzky, ktoré sú realistickejšie, veští pravdivý horoskop december 2023.

S optimizmom dokážeme v Decembri veľa. Nov Mesiaca dokáže povzbudiť, hlavne čo sa týka odvahy. Máme príležitosť vykročiť zo svojej komfortnej zóny, za účelom dosiahnuť vyššie ciele a ideály. Decembrový horoskop sa pýta, či využijeme silu začiatku mesiaca k životným zmenám k lepšiemu? V druhej polovici Decembra totiž Horoskop už nevidí priestor pre veľké rozhodnutia.


Horoskop December 2023 opisuje Nov Mesiaca v znamení Strelec

V čase mesačného Novu v Strelcovi nás kozmos v horoskope podporuje, v objavovaní nových ciest, aj v rozširovaní vedomostí. Všímame si, že Decembrový Mesiac nás nabáda k plánovaniu, zatiaľ čo Venuša nás inšpiruje k hľadaniu hlbšej pravdy v láske a vzťahoch.

Aj slobodní majú teraz tendenciu hľadať hlbšie vzťahy, veští mesačný horoskop lásky na december 2023. Povrchné vzťahy nás nenapĺňajú, pretože túžime po perspektívnej budúcnosti.

Tieto dni Decembra 2023 sú dynamické a plné emocionálnych a intelektuálnych príležitostí. Nasledujúce Decembrové dni však náš rozvoj zablokujú, pretože prichádza retrográdny Merkúr so svojou výraznou povahou.


December odštartuje energie zasahujúce aj do roka 2024

Veštkyňa teraz opisuje astrologickú energiu, ktorá je na December 2023 významná a silná. Pohybuje sa decembrom, no svoju energiu presunie až do roka 2024. Nie je to energia rastu, skôr premýšľania.

Niektoré znamenia budú, podľa presného horoskopu od veštkyne, čeliť smútku a osamelosti. Iné si budú dávať za vinu nedostatok osobného rozvoja počas odchádzajúceho roka 2023. V každom ohľade je Decembrový retrográdny Merkúr výzvou pre viacerých z nás.


Horoskop na 13. December 2023 až 02. Január 2024

Od 13. decembra 2023, až do 02. januára 2024, je Merkúr na svojej retrográdnej ceste znamením Kozorožec. U Kozorožca sa zdrží do 23. decembra 2023, potom sa vráti do znamenia Strelec. Tento aspekt je významnou udalosťou horoskopu, pre celý zverokruh.

Povaha retrográdneho Merkúru je totiž v Decembri 2024 významná a zasahuje každé znamenie jednotlivo. Osobitne sa dotkne lásky, zdravia a pracovných príležitostí. Kvality Merkúra môžu byť rušivé, ale niektorým z nás pomáhajú s osobným rastom.

Rok 2023 sa s nami lúči cez posledný retrográdny Merkúr, zdôrazňuje horoskop december 2023. A tak nastáva čas, kedy prehodnocujeme svoju minulosť, aj tú z tohto roku.

Pozeráme sa späť, na naše plány a ciele. Skúmame, do detailov, v ktorých snoch sme uspeli a kde nás niečo zabrzdilo. Mesačný Horoskop vie, že vďaka tejto analýze môžeme do roku 2024 vstúpiť s čistým plánom a novým odhodlaním.


Horoskop December 2023 radí uzatvoriť staré a prijať nové

Merkúr vyvoláva silnú potrebu prehodnotiť to, čo sme zažili. Záleží len na nás, či sa zaujímame o zhodnotenie roka 2023, alebo o premýšľanie o dlhodobejších cieľov. Naše úlohy sa však nikde nestrácajú, stále máme pred novým rokom 2024 nejaké povinnosti, pripomína najpravdivejší horoskop december 2023.

Úlohy a povinnosti nepôjdu ako po masle, podľa aktuálnych energií, ktoré sa vyskytujú v druhej polovici decembrového mesačného horoskopu 2023. Práve naopak, s takto nastaveným Decembrovým Merkúrom sa môžu niektoré veci vyvíjať inak, než by sme chceli. V čase retrográdneho Merkúru je nutná opatrnosť, varuje horoskop.

V úvode nájdete vstup pre predpoveď horoskopu December 2023. Na ďalšej strane Horoskopu December 2023 sa dočítate, prečo je NUTNÉ robiť veci v predstihu a ktoré znamenie ochorie:


Horoskopy na December 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:


Horoskop 2024:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:


Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com