Horoskop Ryby: December 2023

Presná predpoveď na December 2023 pre znamenie Ryby

V prvej polovici mesiaca vám Horoskop predpovedá celkovo prospešné obdobie. Budete mať možnosť presadiť vaše názory tam, kde to potrebujete. Niekomu však v prvých dňoch mesiaca budete stáť v ceste, a preto sa bude snažiť vašu dobrú pozíciu ovplyvniť. Dávajte si pozor hlavne na takých ľudí, ktorí vám už v minulosti spôsobovali vrásky na čele. Horoskop na tento mesiac prízvukuje, že v prvej polovici mesiaca si musíte dávať pozor hlavne na kolegov v práci, či na falošných priateľov. V druhej polovici mesiaca zasvieti do vašich vzťahov a života mocné slnko, ktoré prinesie teplo do vášho domova aj vášho srdca. Budete mať možnosť nájsť stratené pohodlie, a viac oddychovať. Venujte sa rodine. Nezabúdajte ani na najstarších rodinných členov a venujte im dostatočnú pozornosť a lásku. Zaslúžia si to.

Horoskop Lásky a Vzťahov December 2023 Ryby:

Iba ak zabudnete na všetky krivdy z minulosti, iba tak sa budete cítiť skutočne šťastne a vyrovnane. Ak váš partner nepredstavuje všetko to, o čom ste snívali je načase ukázať mu, že jeho život bez vás bude skutočne ťažký. Váš partner si musí uvedomiť aký poklad sa vo vás skrýva a čo všetko pre neho robíte. Iba tak dosiahnete zmenu k lepšiemu. Nebuďte však presvedčený o tom, že iba partner sa musí zmeniť. Pouvažujte nad tým, ako sa môžete zlepšiť vy. Nezadaných poteší v najbližšom období krátky, no vzrušujúci flirt s niekym, kto bude na vás pôsobiť doslova magneticky. Tieto energie sa sústreďujú nad vašim znamením zverokruhu a zosilňujú váš pozitívny pohľad na svet, ktorý je nesmierne atraktívny. Vašim pozitívnym postojom prilákate záujem osoby, ktorá potrebuje v živote sviežosť a lásku k maličkostiam. Inšpirujte, rozdávajte radosť a smejte sa na svet okolo. Vaša rodina vám bude nesmierne silnou oporou. Tento mesiac prináša astrologické pohyby, ktoré vášmu znameniu prinášajú upevnenie rodinných pút. Rodina bude pre vás dôležitá, ale nesmiete sa prílišne starať o ich problémy. Buďte sebecký a nechajte ich, nech sa o vás starajú. Neskôr budú potrebovať pomoc oni od vás a tak budete mať dostatok síl na pomoc a podporu. Priateľstvo je pre vás veľmi dôležité. Dajte najavo najbližším priateľom, že ste tu stále pre nich a že sa na vás môžu kedykoľvek obrátiť.

Mesačný Horoskop Zdravia Ryby na December 2023:

V tomto mesiaci sa zdravotne nemusíte veľmi obávať. Hviezdy naznačujú, že sa vo vašom živote nevyskytne žiaden nečakaný problém. Opatrnosť sa ale vyžaduje pri bolestiach chrbtice, ktoré môžu značiť aj iné ochorenia. Ak vás teda počas mesiaca potrápia nečakané bolesti chrbtice, či kŕčnej chrbtice, bude potrebné zájsť za odborníkom. Ak máte podozrenia o nalomení vášho zdravia, tak tento mesiac je vhodné ísť si tieto podozrenia vyvrátiť, alebo potvrdiť.

Horoskop Peňazí a Práce na December 2023 Ryby:

Začiatkom tohoto mesiaca nečakajte nič dôležité. Vybavíte pár pracovných povinností, no váš mesiac sa bude niesť v prijemnom pracovnom nasadení. Je najvyšší čas urobiť si poriadok v dokumentoch a poupratovať si stôl. Dobre si pemyslite, ako sa budete sústrediť na neskoršie pracovné povinnosti. Niekto z vaších kolegov k vám nie je čestný a bude sa jednodznačne snažiť o to, aby sa vám počas tohto mesiaca v práci nedarilo. Dávajte si pozor na každého kto vás už niekedy oklamal.


Vaša cesta hviezd v mesiaci December 2023 v znamení Ryby sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Ryby, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Ryby a objavte, čo pre vás mesiac December 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop December 2023 Ryby - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Ryby . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Ryby, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica December s Horoskop a Tarot!


Horoskop December 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Ryby:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com